Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Johanna | 31D0550 | C | SV Lengefeld | 17:47 | |
2. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 19:54 | + 2:07 |
3. | Banasiak Anna | 69P0550 | C | MKS MOS Wroclaw | 21:02 | + 3:15 |
4. | Zawada Karolina | 19P0551 | C | Tukan Iwiny | 22:08 | + 4:21 |
5. | Szeliga Sonia | 19P0750 | C | Tukan Iwiny | 24:07 | + 6:20 |
6. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:50 | + 9:03 |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:52 | + 13:05 |
8. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:01 | + 14:14 |
9. | Halewicz Julia | 19P0751 | C | Tukan Iwiny | 32:26 | + 14:39 |
10. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | TJ OB České Budějovice | 32:47 | + 15:00 |
11. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | TJ OB České Budějovice | 36:17 | + 18:30 |
12. | Chrbolková Klára | LPU5 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:04 | + 19:17 |
13. | Kowalczyk Honorata | 19P0651 | C | Tukan Iwiny | 41:06 | + 23:19 |
14. | Zawada Marcelina | 19P0752 | C | Tukan Iwiny | 45:19 | + 27:32 |
15. | Golinowska Ola | 19P0650 | C | Tukan Iwiny | 52:53 | + 35:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Lena | 31D0350 | C | SV Lengefeld | 21:49 | |
2. | Richtrová Kamila | VPM0451 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:42 | + 0:53 |
3. | Banasiak Joanna | 69P0450 | C | MKS MOS Wroclaw | 25:51 | + 4:02 |
4. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 26:04 | + 4:15 |
5. | Šauli Kateřina | VPM0456 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:21 | + 4:32 |
6. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 26:30 | + 4:41 |
7. | Malniece Liene | 21L0350 | C | ZVOC | 27:00 | + 5:11 |
8. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 27:35 | + 5:46 |
9. | Krejcarová Bára | BRU0351 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 27:50 | + 6:01 |
10. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 28:08 | + 6:19 |
11. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | OK Slavia Hradec Králové | 28:58 | + 7:09 |
12. | Lipinska Adriana | 21L0351 | C | ZVOC | 29:56 | + 8:07 |
13. | Petrásová Hana | LPU3 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:24 | + 8:35 |
14. | Richterová Julie | ADA0351 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 31:20 | + 9:31 |
15. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 31:58 | + 10:09 |
16. | Piecek Emilia | 19P0350 | C | Tukan Iwiny | 33:58 | + 12:09 |
17. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 34:01 | + 12:12 |
18. | Šestáková Marie | VLI0452 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:42 | + 13:53 |
19. | Przygoda Klaudia | DOB0354 | C | KOB Dobruška | 35:59 | + 14:10 |
20. | Kinclová Natálie | LTU0350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:52 | + 18:03 |
21. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 41:58 | + 20:09 |
22. | Kowalczyk Wiktoria | 19P0450 | C | Tukan Iwiny | 49:32 | + 27:43 |
23. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:39 | + 39:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 25:31 | |
2. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 26:09 | + 0:38 |
3. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:34 | + 1:03 |
4. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:47 | + 3:16 |
5. | Trezi?a Aija Denija | 21L0250 | C | ZVOC | 29:48 | + 4:17 |
6. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | B | TJ Jiskra Nejdek | 31:22 | + 5:51 |
7. | Suta Anna Emilija | 21L0251 | C | ZVOC | 31:54 | + 6:23 |
8. | Stansfield Lizzie | 22G0250 | C | Forth Valley Orienteers | 34:36 | + 9:05 |
9. | Susek Julia | 23P0150 | C | OK!Sport | 36:14 | + 10:43 |
10. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:52 | + 11:21 |
11. | Topór Magdalena | 54P0150 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 38:04 | + 12:33 |
12. | Valge Madara | 21L0150 | C | ZVOC | 38:24 | + 12:53 |
13. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 38:36 | + 13:05 |
14. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:39 | + 14:08 |
15. | Lataste Lucie | 65F0250 | C | SKI CLUB BARR | 40:34 | + 15:03 |
16. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 42:47 | + 17:16 |
17. | Brunere Kristine | 41L0250 | C | OK Meridians | 43:17 | + 17:46 |
18. | Pulda Aleksandra | 19P0200 | C | Tukan Iwiny | 46:47 | + 21:16 |
19. | Kozłowska Maria | 54P0151 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 52:08 | + 26:37 |
20. | Nicka Klaudia | 19P0150 | C | Tukan Iwiny | 52:13 | + 26:42 |
21. | Weberová Adéla | PHK0155 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:56 | + 31:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 33:09 | |
2. | Alberinga Vilma | 21L9950 | C | ZVOC | 33:34 | + 0:25 |
3. | Hennseler Meike | 46D0050 | C | MTV Seesen | 34:31 | + 1:22 |
4. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 34:35 | + 1:26 |
5. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | B | OB Říčany | 34:49 | + 1:40 |
6. | Stansfield Clare | 22G0050 | C | Forth Valley Orienteers | 35:06 | + 1:57 |
7. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 35:20 | + 2:11 |
8. | Spangenberg Ann-Charlotte | 46D9950 | C | MTV Seesen | 35:55 | + 2:46 |
9. | Deptulska Maria | 1CP0051 | C | UKS Siódemka Rumia | 36:26 | + 3:17 |
10. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 37:18 | + 4:09 |
11. | Dawidowska Natalia | 1CP9951 | C | UKS Siódemka Rumia | 38:20 | + 5:11 |
12. | Cych Agnieszka | 33P9950 | C | Echo Twardogóra | 38:44 | + 5:35 |
13. | Bielecka Aleksandra | 1CP0052 | C | UKS Siódemka Rumia | 39:55 | + 6:46 |
14. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 40:12 | + 7:03 |
15. | Locmele Elizabete | 21L0000 | C | ZVOC | 40:35 | + 7:26 |
16. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:04 | + 8:55 |
17. | Rulle Arta Renate | 21L0050 | C | ZVOC | 42:29 | + 9:20 |
18. | Kreft Oliwia | 1CP9952 | C | UKS Siódemka Rumia | 44:24 | + 11:15 |
19. | Jurczyk Marta | 51P0050 | C | UKS Sparta Czyżowice | 45:05 | + 11:56 |
20. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:58 | + 12:49 |
21. | Kozłowska Wiktoria | 54P9950 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 46:10 | + 13:01 |
22. | Ĺwica Katarzyna | 19P0051 | C | Tukan Iwiny | 48:46 | + 15:37 |
23. | Ozola Sintija | 21L0051 | C | ZVOC | 49:55 | + 16:46 |
24. | Pejšková Eva | JHB9953 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 52:09 | + 19:00 |
25. | Filipczak Natalia | 98P0051 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 52:20 | + 19:11 |
26. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:22 | + 27:13 |
27. | Krejcarová Anežka | BRU9950 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 65:58 | + 32:49 |
28. | Ragaine Ance Eva | 21L0052 | C | ZVOC | 67:47 | + 34:38 |
29. | Kowalska Agata | 85P9951 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 68:45 | + 35:36 |
Pluta Magdalena | DOB0050 | C | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wańczyk Zuzanna | 98P9751 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 44:56 | |
2. | Gorczyca Maria | 49P9751 | C | KS Hades Poznań | 46:24 | + 1:28 |
3. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:44 | + 3:48 |
4. | Bugaj Katarzyna | 41P9751 | C | WKS Wawel Kraków | 51:44 | + 6:48 |
5. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:16 | + 7:20 |
6. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 56:37 | + 11:41 |
7. | Poloprutská Klára | VLI9750 | B | Slavia Liberec orienteering | 67:06 | + 22:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 41:40 | 9252 | |
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 44:17 | + 2:37 | 8716 |
3. | Müllerová Věra | VAM9051 | R | OOB Vamberk | 44:20 | + 2:40 | 8706 |
4. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:54 | + 3:14 | 8590 |
5. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 45:40 | + 4:00 | 8433 |
6. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 45:54 | + 4:14 | 8385 |
7. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:55 | + 4:15 | 8382 |
8. | Procházková Marie | KAM9554 | R | SK Kamenice | 45:59 | + 4:19 | 8368 |
9. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:00 | + 4:20 | 8365 |
10. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:50 | + 5:10 | 8194 |
11. | Cych Weronika | 33P6850 | C | Echo Twardogóra | 47:42 | + 6:02 | |
12. | Valdmane Liga | 21L9450 | C | ZVOC | 47:50 | + 6:10 | |
13. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 47:57 | + 6:17 | 7965 |
14. | Straube Hanka | 31D7350 | C | SV Lengefeld | 48:50 | + 7:10 | |
15. | Vávrová Veronika | ASU8598 | C | Magnus Orienteering | 49:38 | + 7:58 | 7621 |
16. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 50:01 | + 8:21 | 7542 |
17. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 53:49 | + 12:09 | 6764 |
18. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 53:50 | + 12:10 | 6761 |
19. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:52 | + 12:12 | 6754 |
20. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:04 | + 12:24 | 6713 |
21. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 55:17 | + 13:37 | 6464 |
22. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:29 | + 13:49 | 6423 |
23. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:06 | + 14:26 | 6297 |
24. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 56:34 | + 14:54 | 6201 |
25. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 56:42 | + 15:02 | 6174 |
26. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:46 | + 15:06 | 6160 |
27. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 57:13 | + 15:33 | 6068 |
28. | Szeliga Małgorzata | 19P9350 | C | Tukan Iwiny | 57:43 | + 16:03 | |
29. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 59:16 | + 17:36 | 5648 |
30. | Wysocka Malwina | 23P8550 | C | OK!Sport | 60:44 | + 19:04 | |
31. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | 61:50 | + 20:10 | 5123 |
32. | Svobodová Lenka | PHK9551 | R | OK 99 Hradec Králové | 63:24 | + 21:44 | 4802 |
33. | Kocińska Agnieszka | 39P8750 | C | UMKS Orkan Ostróda | 63:29 | + 21:49 | |
34. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 64:02 | + 22:22 | 4673 |
35. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | C | SOBSA | 65:27 | + 23:47 | 4382 |
36. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 68:38 | + 26:58 | 3731 |
37. | Makovicka Elsa | 48F9450 | C | C.O.Colmar | 82:48 | + 41:08 | |
38. | Sejbuk Anna | 23P8551 | C | OK!Sport | 84:17 | + 42:37 | |
39. | Makovicka Vanessa | 48F8950 | C | C.O.Colmar | 91:39 | + 49:59 | |
Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 44:08 | 6051 | |
2. | Hančová Marie | SNA8255 | C | TJ START Náchod | 44:16 | + 0:08 | 6033 |
3. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 46:24 | + 2:16 | 5751 |
4. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | C | SKOB Ostrov | 47:43 | + 3:35 | 5577 |
5. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 48:27 | + 4:19 | 5480 |
6. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 48:36 | + 4:28 | 5460 |
7. | Lennerová Hana | LPU8952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:08 | + 5:00 | 5389 |
8. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 49:20 | + 5:12 | 5363 |
9. | Jindřišková Martina | ASU8597 | C | Magnus Orienteering | 49:26 | + 5:18 | 5350 |
10. | Filipczak Jagoda | 98P9451 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 50:42 | + 6:34 | |
11. | Bednářová Michaela | VAM8951 | C | OOB Vamberk | 51:05 | + 6:57 | 5131 |
12. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 51:19 | + 7:11 | 5100 |
13. | Trojecka Marta | 45P8350 | C | KU AZS WAT Warszawa | 51:36 | + 7:28 | |
14. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:40 | + 7:32 | 5054 |
15. | Toužilová Martina | SHK8051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:15 | + 8:07 | 4977 |
16. | Ĺliwczyńska Ilona | 39P7850 | C | UMKS Orkan Ostróda | 52:36 | + 8:28 | |
17. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:23 | + 9:15 | 4827 |
18. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:51 | + 9:43 | 4765 |
19. | Rozentale Eva | 21L9350 | C | ZVOC | 55:40 | + 11:32 | |
20. | Nádvorníková Tereza | LPU8953 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:56 | + 11:48 | |
21. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 56:26 | + 12:18 | 4423 |
22. | L?gate Kitija | 21L8350 | C | ZVOC | 58:14 | + 14:06 | |
23. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 61:53 | + 17:45 | 3702 |
24. | Wojtala Alicja | 68P8750 | C | KS Artemis Wroclaw | 64:31 | + 20:23 | |
25. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 64:40 | + 20:32 | 3334 |
26. | Cikhardtová Balzhima | TAP8751 | C | KOB TRETRA Praha | 66:21 | + 22:13 | 3111 |
27. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 76:40 | + 32:32 | 1746 |
Košková Anička | LLI9550 | B | TJ Loko Liberec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Petra | 18D9250 | C | Post SV Dresden | 38:26 | ||
2. | Dundáčková Julie | SJH9853 | B | SJH Jindřichův Hradec | 42:37 | + 4:11 | 3802 |
3. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:44 | + 4:18 | 3792 |
4. | Benešová Iveta | SJH9351 | C | SJH Jindřichův Hradec | 44:28 | + 6:02 | 3642 |
5. | Horká Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 44:30 | + 6:04 | 3639 |
6. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:51 | + 6:25 | 3609 |
7. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:44 | + 7:18 | 3532 |
8. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 48:04 | + 9:38 | 3330 |
9. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 49:27 | + 11:01 | 3211 |
10. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 49:59 | + 11:33 | 3165 |
11. | Gottliebová Petra | KPY8752 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:41 | + 17:15 | 2671 |
12. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:22 | + 19:56 | 2439 |
12. | Pavlová Petra | CHC8552 | C | K.O.B. Choceň | 58:22 | + 19:56 | 2439 |
14. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:33 | + 24:07 | 2077 |
15. | Müllerová Petra | VAM9098 | C | OOB Vamberk | 74:24 | + 35:58 | 1051 |
16. | Rochlová Kateřina | 8RC8750 | C | žádný | 75:39 | + 37:13 | |
17. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 98:15 | + 59:49 | 0 |
18. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 99:28 | + 61:02 | 0 |
19. | Přívozníková Pavla | 4DC8650 | C | Báječné ženy v běhu | 109:06 | + 70:40 | |
20. | Lindstedt Elisabeth | 31S7450 | C | OK Ravinen | 123:58 | + 85:32 | |
Masny Anna | 11P8250 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | C | SK LOB Nová Paka | 38:59 | |
2. | Abzalone Zanda | 41L7450 | C | OK Meridians | 39:33 | + 0:34 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:08 | + 4:09 |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:52 | + 5:53 |
5. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 45:09 | + 6:10 |
6. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 47:24 | + 8:25 |
7. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:13 | + 12:14 |
8. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 51:22 | + 12:23 |
9. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | C | Trackcourse | 53:18 | + 14:19 |
10. | Širůčková Daniela | 73C7650 | C | xxx | 53:20 | + 14:21 |
11. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 53:33 | + 14:34 |
12. | Křivdová Lenka | 2PC7250 | C | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 53:44 | + 14:45 |
13. | Čevelová Ivana | EKP7895 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:14 | + 19:15 |
14. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 58:43 | + 19:44 |
15. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 59:54 | + 20:55 |
16. | Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB TRETRA Praha | 63:59 | + 25:00 |
17. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 64:09 | + 25:10 |
18. | Deptulska Agnieszka | 1CP7151 | C | UKS Siódemka Rumia | 64:24 | + 25:25 |
19. | Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 64:25 | + 25:26 |
20. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:53 | + 25:54 |
21. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7451 | C | UKS Siódemka Rumia | 65:33 | + 26:34 |
22. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 70:44 | + 31:45 |
23. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | 78:44 | + 39:45 |
24. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 87:45 | + 48:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Włodarczyk Anna-Maria | 88P7600 | C | MKS Jelenia Góra | 36:52 | |
2. | Piht Ingrid | 13E7650 | C | SK Mercury | 38:35 | + 1:43 |
3. | Vojtíšková Erika | LPU7651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:53 | + 2:01 |
4. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 41:03 | + 4:11 |
5. | Prits Heidi | 16E7450 | C | SK Mercury | 41:06 | + 4:14 |
6. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:38 | + 4:46 |
7. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:18 | + 5:26 |
8. | Wysocka Joanna | 69P7950 | C | MKS MOS Wroclaw | 42:50 | + 5:58 |
9. | Zitková Radka | LPU7958 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:49 | + 6:57 |
10. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 44:53 | + 8:01 |
11. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:25 | + 9:33 |
12. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 47:31 | + 10:39 |
13. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:42 | + 12:50 |
14. | Kumpyte Rasa | 48L8051 | C | 51:00 | + 14:08 | |
15. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 51:28 | + 14:36 |
16. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:36 | + 18:44 |
17. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 56:28 | + 19:36 |
18. | Janderová Markéta | DVP7751 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 57:07 | + 20:15 |
19. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:00 | + 21:08 |
20. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:16 | + 22:24 |
21. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 63:16 | + 26:24 |
22. | Polewka Beata | 14P7150 | C | UKS Kometa Gliwice | 65:45 | + 28:53 |
23. | Černá Petra | ALB7450 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 68:04 | + 31:12 |
24. | Gorczyca Magdalena | 49P7199 | C | KS Hades Poznań | 69:11 | + 32:19 |
25. | Marszałek Maria | 11P7451 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 70:12 | + 33:20 |
26. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 74:21 | + 37:29 |
27. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 74:57 | + 38:05 |
28. | Paurová Lenka | LTU6452 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:49 | + 38:57 |
29. | Spiliszewska Róża | 68P7350 | C | KS Artemis Wroclaw | 76:46 | + 39:54 |
30. | Weberová Zuzana | PHK6961 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:59 | + 40:07 |
31. | Martínková Kateřina | KPY7350 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:49 | + 44:57 |
32. | Golinowska Ela | 19P8050 | C | Tukan Iwiny | 89:47 | + 52:55 |
33. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 99:12 | + 62:20 |
34. | Fredh Linda | 15N7650 | C | M?ren OK | 119:37 | + 82:45 |
Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:46 | |
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 44:20 | + 0:34 |
3. | Teplá Hana | SHK6561 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:57 | + 2:11 |
4. | Vlkanova Hana | PHK7050 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:06 | + 3:20 |
5. | Ray Carola | 74F6850 | C | OK77 | 47:21 | + 3:35 |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 48:32 | + 4:46 |
7. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:59 | + 5:13 |
8. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 49:15 | + 5:29 |
9. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:18 | + 5:32 |
10. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 51:27 | + 7:41 |
11. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:08 | + 8:22 |
12. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:21 | + 8:35 |
13. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 52:53 | + 9:07 |
14. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 52:58 | + 9:12 |
15. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:22 | + 9:36 |
16. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 54:56 | + 11:10 |
17. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:01 | + 11:15 |
18. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 56:18 | + 12:32 |
19. | Hasalová Jana | PGP6751 | C | SK Praga | 56:48 | + 13:02 |
20. | Müllerová Zorka | VAM6767 | C | OOB Vamberk | 56:51 | + 13:05 |
21. | Wańczyk Magdalena | 98P6951 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 57:37 | + 13:51 |
22. | Wack Isabelle | 48F6351 | C | C.O.Colmar | 58:10 | + 14:24 |
23. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 58:23 | + 14:37 |
24. | Makovicka Véronique | 48F6550 | C | C.O.Colmar | 61:18 | + 17:32 |
25. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:47 | + 18:01 |
26. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:16 | + 18:30 |
27. | Svitáková Ivana | OLP6851 | C | PSK Olymp Praha | 62:31 | + 18:45 |
28. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:44 | + 20:58 |
29. | Meyhoff Petersen Tine | 1PD6450 | C | Herlufsholm OK | 69:52 | + 26:06 |
30. | Lataste Jana | 65F6650 | C | SKI CLUB BARR | 72:03 | + 28:17 |
31. | Stansfield Josie | 22G6850 | C | Forth Valley Orienteers | 76:37 | + 32:51 |
32. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 81:00 | + 37:14 |
33. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 88:55 | + 45:09 |
34. | Kurzyp Anna | 69P6850 | C | MKS MOS Wroclaw | 89:38 | + 45:52 |
Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Benešová Iva | SJC6151 | C | TJ Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:21 | |
2. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 43:43 | + 4:22 |
3. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:21 | + 7:00 |
4. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:51 | + 7:30 |
5. | Bugaj Teresa | 41P6951 | C | WKS Wawel Kraków | 46:57 | + 7:36 |
6. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 51:14 | + 11:53 |
7. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:22 | + 12:01 |
8. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 52:03 | + 12:42 |
9. | Dubnová Lenka | LDC6651 | C | KOB Děčín | 53:00 | + 13:39 |
10. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 55:59 | + 16:38 |
11. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:38 | + 18:17 |
12. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:24 | + 24:03 |
13. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:20 | + 27:59 |
14. | Bargiel Beata | 23P6550 | C | OK!Sport | 74:37 | + 35:16 |
15. | Goettmann Bernadette | 48F6350 | C | C.O.Colmar | 75:13 | + 35:52 |
16. | Hilbert Sabine | 12A6250 | C | Naturfreunde Wien | 83:09 | + 43:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:31 | |
2. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 41:01 | + 1:30 |
3. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:28 | + 2:57 |
4. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 44:16 | + 4:45 |
5. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 46:31 | + 7:00 |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 47:28 | + 7:57 |
7. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:30 | + 10:59 |
8. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:58 | + 15:27 |
9. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:59 | + 17:28 |
10. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:43 | + 18:12 |
11. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 19:24 |
12. | Hančová Hana | VRL5652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:29 | + 19:58 |
13. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:41 | + 21:10 |
14. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 62:44 | + 23:13 |
15. | Meyer Corinne | 48F5950 | C | C.O.Colmar | 65:55 | + 26:24 |
16. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 67:35 | + 28:04 |
17. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 68:08 | + 28:37 |
Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frenckner Kerstin | 98S4850 | C | Södertälje-Nykvarn | 45:08 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:37 | + 7:29 |
3. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:37 | + 15:29 |
4. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:02 | + 15:54 |
5. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:43 | + 16:35 |
6. | Oudin Marie-Reine | 48F4950 | C | C.O.Colmar | 63:11 | + 18:03 |
7. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:18 | + 27:10 |
8. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 78:02 | + 32:54 |
9. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 84:59 | + 39:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 17:02 | |
2. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 17:28 | + 0:26 |
3. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:32 | + 1:30 |
4. | Marszałek Patryk | 11P0502 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 18:40 | + 1:38 |
5. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:09 | + 5:07 |
6. | Pachnik Jędrzej | 19P0600 | C | Tukan Iwiny | 22:24 | + 5:22 |
7. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 24:44 | + 7:42 |
8. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 26:27 | + 9:25 |
9. | Šmelík Daniel | VBA0701 | C | ŠK VAZKA Bratislava | 26:41 | + 9:39 |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 26:55 | + 9:53 |
11. | Pavelec Michal | NPA0801 | C | SK LOB Nová Paka | 27:25 | + 10:23 |
12. | Hrouda Šimon | UBM0504 | C | MENISKOS Brno | 29:08 | + 12:06 |
13. | Kurzyp Michał | 69P0500 | C | MKS MOS Wroclaw | 30:17 | + 13:15 |
14. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:38 | + 13:36 |
15. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:19 | + 15:17 |
16. | Pavelec Matěj | NPA0501 | C | SK LOB Nová Paka | 32:36 | + 15:34 |
17. | Golinowski Piotrek | 19P0900 | C | Tukan Iwiny | 33:55 | + 16:53 |
18. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 34:09 | + 17:07 |
19. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:47 | + 17:45 |
20. | Richter Rudolf | ADA0601 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 37:08 | + 20:06 |
21. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 41:56 | + 24:54 |
22. | Połomski Dominik | 19P0601 | C | Tukan Iwiny | 45:49 | + 28:47 |
23. | Wollbrand Edvin | 31S0500 | C | OK Ravinen | 57:02 | + 40:00 |
Dwojak Gracjan | 19P0602 | C | Tukan Iwiny | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 17:56 | |
2. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:52 | + 0:56 |
3. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 20:12 | + 2:16 |
4. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 20:21 | + 2:25 |
5. | Kolář Šimon | HOR0400 | B | TJ Jiskra Hořice | 20:22 | + 2:26 |
6. | Šauli Filip | VPM0301 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:55 | + 2:59 |
7. | Locmelis J?kabs | 21L0300 | C | ZVOC | 22:10 | + 4:14 |
8. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 22:15 | + 4:19 |
9. | Jończy Jakub | 88P0300 | C | MKS Jelenia Góra | 25:25 | + 7:29 |
10. | Lataste Mathias | 65F0400 | C | SKI CLUB BARR | 25:56 | + 8:00 |
11. | Cych Mikołaj | 33P0300 | C | Echo Twardogóra | 26:10 | + 8:14 |
12. | Pachnik Stanisław | 19P0300 | C | Tukan Iwiny | 26:29 | + 8:33 |
13. | Biolik Emil | 46P0300 | C | Trackcourse | 27:20 | + 9:24 |
14. | Novák Adam | LPU1 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:34 | + 9:38 |
15. | Hennseler Theo | 46D0301 | C | MTV Seesen | 28:16 | + 10:20 |
16. | Pulda Eryk | 19P0500 | C | Tukan Iwiny | 30:37 | + 12:41 |
17. | Šedivka Pavel | LTU0401 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:36 | + 13:40 |
18. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:16 | + 18:20 |
19. | Kuc Radim | SCP0400 | C | OK Sparta Praha | 36:34 | + 18:38 |
20. | Lacina Jindřich | LPU2 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:00 | + 28:04 |
21. | Martínek Jaroslav | KPY0300 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:39 | + 28:43 |
22. | Weber Adam | PHK0401 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:50 | + 32:54 |
23. | Bednařík Sebastián | LCE0401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:09 | + 52:13 |
Bielecki Michał | 1CP0401 | C | UKS Siódemka Rumia | DISK | ||
Malinowski Jerzy | 76P0301 | C | Rodzina z Teresina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 27:27 | |
2. | Alberings Pauls | 21L0100 | C | ZVOC | 28:26 | + 0:59 |
3. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:59 | + 2:32 |
4. | Heinols Maris | 21L0102 | C | ZVOC | 31:35 | + 4:08 |
5. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 32:11 | + 4:44 |
6. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 34:39 | + 7:12 |
7. | Hyla Damian | 86P0100 | C | PKO HARPAGAN Gdańsk | 36:18 | + 8:51 |
8. | Mougeot Jacques | 48F0200 | C | C.O.Colmar | 39:20 | + 11:53 |
9. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 41:13 | + 13:46 |
10. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:45 | + 14:18 |
11. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 41:46 | + 14:19 |
12. | Valgis Karlis | 21L0200 | C | ZVOC | 43:22 | + 15:55 |
13. | Michalak Hubert | DOB0201 | B | KOB Dobruška | 43:25 | + 15:58 |
14. | Visnevskis Haralds | 21L0101 | C | ZVOC | 43:40 | + 16:13 |
15. | Locker Daniel | SRK0200 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:22 | + 16:55 |
16. | Kukla Bartosz | 14P0201 | C | UKS Kometa Gliwice | 45:06 | + 17:39 |
17. | Hašek Adam | VPM0101 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:53 | + 20:26 |
18. | Husák Zdeněk | SLA0201 | B | SKOB Slaný | 55:42 | + 28:15 |
19. | Hrouda Jakub | UBM0106 | C | MENISKOS Brno | 58:40 | + 31:13 |
20. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:38 | + 32:11 |
21. | Sikorski Marcin | 47P0201 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 66:53 | + 39:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:51 | |
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 33:05 | + 1:14 |
3. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 37:01 | + 5:10 |
4. | Bruners Kristaps | 41L9900 | C | OK Meridians | 39:04 | + 7:13 |
5. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 39:15 | + 7:24 |
6. | Valgis Arturs | 21L9900 | C | ZVOC | 40:55 | + 9:04 |
7. | Šabata Milan | SRK9904 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:26 | + 9:35 |
8. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:04 | + 10:13 |
9. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:24 | + 10:33 |
10. | Leitlands Matiss | 21L0002 | C | ZVOC | 43:03 | + 11:12 |
11. | Żurek Grzegorz | 1CP0002 | C | UKS Siódemka Rumia | 43:37 | + 11:46 |
12. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 47:51 | + 16:00 |
13. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 48:27 | + 16:36 |
14. | ChoroĹ Tomasz | 98P0001 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 50:40 | + 18:49 |
15. | Samek Tomáš | PHK0001 | B | OK 99 Hradec Králové | 51:54 | + 20:03 |
16. | Garstka Kamil | DOB0001 | B | KOB Dobruška | 52:56 | + 21:05 |
17. | Wack Arnaud | 48F9900 | C | C.O.Colmar | 54:27 | + 22:36 |
18. | Boehringer Arthur | 48F0001 | C | C.O.Colmar | 54:33 | + 22:42 |
19. | Ogdowski Bartek | 1CP0001 | C | UKS Siódemka Rumia | 59:54 | + 28:03 |
20. | Juhász Matěj | LTU9900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:09 | + 29:18 |
21. | Filusz Patryk | 85P9900 | C | UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik | 88:37 | + 56:46 |
22. | Poulain Jules | 48F0000 | C | C.O.Colmar | 149:15 | + 117:24 |
Pawłowicz Bruno | 88P0000 | C | MKS Jelenia Góra | DISK | ||
Zimmer Jan | ZVO0001 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Vimba Rudolfs Matiss | 21L0001 | C | ZVOC | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hennseler Ole | 46D9800 | C | MTV Seesen | 38:09 | |
2. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 44:32 | + 6:23 |
3. | Lucerski Maciej | 88P9700 | C | MKS Jelenia Góra | 45:47 | + 7:38 |
4. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 49:43 | + 11:34 |
5. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 49:56 | + 11:47 |
6. | Borgiel Jarosław | 11P9700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 51:18 | + 13:09 |
7. | Topór Michal | 41P9701 | C | WKS Wawel Kraków | 52:33 | + 14:24 |
8. | Paukert Lukáš | KUO9801 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 53:58 | + 15:49 |
9. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 55:27 | + 17:18 |
10. | Garstka Jakub | DOB9800 | C | KOB Dobruška | 56:22 | + 18:13 |
11. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:36 | + 18:27 |
12. | Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:42 | + 18:33 |
13. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 59:34 | + 21:25 |
14. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 60:11 | + 22:02 |
15. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 65:59 | + 27:50 |
16. | Košek Jan | LLI9801 | C | TJ Loko Liberec | 69:05 | + 30:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 41:33 | 9152 | |
2. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 42:24 | + 0:51 | 8974 |
3. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 44:08 | + 2:35 | 8613 |
4. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | R | OK Slavia Hradec Králové | 44:09 | + 2:36 | 8609 |
5. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 45:24 | + 3:51 | 8348 |
6. | Komanec Václav | SHK8406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:16 | + 5:43 | 7958 |
7. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 48:16 | + 6:43 | 7750 |
8. | Dzioba Mateusz | 88P9500 | C | MKS Jelenia Góra | 48:35 | + 7:02 | |
9. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:54 | + 7:21 | 7618 |
10. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | OK Slavia Hradec Králové | 49:22 | + 7:49 | 7520 |
11. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:16 | + 8:43 | 7332 |
12. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 50:19 | + 8:46 | 7322 |
13. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 50:20 | + 8:47 | 7318 |
14. | Szmulkowski Adam | 98P9301 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 50:55 | + 9:22 | |
15. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | 50:57 | + 9:24 | 7190 |
16. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:14 | + 9:41 | 7130 |
17. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 51:16 | + 9:43 | 7123 |
18. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:25 | + 9:52 | 7092 |
19. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 51:49 | + 10:16 | 7009 |
20. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:56 | + 11:23 | 6776 |
21. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 53:41 | + 12:08 | 6619 |
22. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 54:01 | + 12:28 | |
23. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 54:12 | + 12:39 | 6511 |
24. | Kalata Michał | 88P8900 | C | MKS Jelenia Góra | 54:33 | + 13:00 | |
25. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:43 | + 13:10 | 6403 |
26. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 54:54 | + 13:21 | 6365 |
27. | Niewiedziała Robert | 1CP9301 | C | UKS Siódemka Rumia | 55:36 | + 14:03 | |
28. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 56:48 | + 15:15 | 5968 |
29. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 56:55 | + 15:22 | 5944 |
30. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:21 | + 15:48 | 5853 |
31. | Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | 57:31 | + 15:58 | 5819 |
32. | Krasuski Marcin | 26P7200 | C | Warsaw Heroes | 57:54 | + 16:21 | |
33. | Křivda Martin | CHC9501 | R | K.O.B. Choceň | 57:59 | + 16:26 | 5721 |
34. | Dudek Wojciech | 98P9401 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 58:11 | + 16:38 | |
35. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 58:52 | + 17:19 | 5537 |
36. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:26 | + 18:53 | 5210 |
37. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 61:46 | + 20:13 | 4931 |
38. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 62:01 | + 20:28 | 4879 |
39. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 62:41 | + 21:08 | 4740 |
40. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:14 | + 21:41 | 4625 |
41. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:43 | + 22:10 | 4524 |
42. | Goettmann Pierre-Aimé | 48F9200 | C | C.O.Colmar | 64:00 | + 22:27 | |
43. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:33 | + 23:00 | 4350 |
44. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 65:26 | + 23:53 | 4166 |
45. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:12 | + 26:39 | 3588 |
46. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:28 | + 27:55 | 3324 |
47. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 69:52 | + 28:19 | 3240 |
48. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:08 | + 28:35 | 3185 |
49. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:00 | + 29:27 | 3004 |
50. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:47 | + 31:14 | 2632 |
51. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 74:03 | + 32:30 | 2367 |
52. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 75:31 | + 33:58 | 2061 |
53. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 75:48 | + 34:15 | 2002 |
54. | Drągowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 78:12 | + 36:39 | |
55. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | C | OK Slavia Hradec Králové | 78:40 | + 37:07 | 1403 |
56. | Tangen Morten | 15N8400 | C | M?ren OK | 87:12 | + 45:39 | |
57. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 88:27 | + 46:54 | 0 |
58. | Junek Vladimír | TJP8400 | C | TJ Sokol Troja | 90:41 | + 49:08 | 0 |
59. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 125:14 | + 83:41 | 0 |
60. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 136:02 | + 94:29 | 0 |
Nowak Maciej | 88P9601 | C | MKS Jelenia Góra | DISK | |||
Skuza Rafal | 44P8502 | C | Indywidualny klub | DISK | |||
Deptulski Mateusz | 1CP9501 | C | UKS Siódemka Rumia | DISK | |||
Domín Nikolas | EKP8806 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wojnowicz Marek | 19P9201 | C | Tukan Iwiny | 40:00 | ||
2. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 41:15 | + 1:15 | 6844 |
3. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | Tukan Iwiny | 42:07 | + 2:07 | |
4. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 42:41 | + 2:41 | 6619 |
5. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:23 | + 3:23 | 6510 |
6. | Hanč Petr | VRL8001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:40 | + 3:40 | 6465 |
7. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 44:00 | + 4:00 | 6413 |
8. | Vlach Oldřich | AOV7700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 44:32 | + 4:32 | 6329 |
9. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 45:50 | + 5:50 | 6125 |
10. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:12 | + 6:12 | 6068 |
11. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:10 | + 7:10 | 5916 |
12. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:27 | + 7:27 | 5872 |
13. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 47:59 | + 7:59 | 5788 |
14. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 48:01 | + 8:01 | 5783 |
15. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 48:32 | + 8:32 | 5702 |
16. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:49 | + 9:49 | 5500 |
17. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:02 | + 10:02 | 5466 |
18. | Bubela Tomáš | KVS8100 | C | SKOB Kobra Vsetín | 50:11 | + 10:11 | 5443 |
19. | Ďoubal Jan | DOB8600 | C | KOB Dobruška | 50:28 | + 10:28 | 5398 |
20. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 51:22 | + 11:22 | 5257 |
21. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Havířov | 52:10 | + 12:10 | 5132 |
22. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OOB Vamberk | 52:45 | + 12:45 | 5040 |
23. | Madej Mateusz | 19P9101 | C | Tukan Iwiny | 52:59 | + 12:59 | |
24. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | C | Krutě Kruté Krůty | 53:07 | + 13:07 | |
25. | Madej Grzegorz | 19P9400 | C | Tukan Iwiny | 55:17 | + 15:17 | |
26. | Tůma Martin | 69X8200 | C | HO Humanita | 55:23 | + 15:23 | |
27. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 55:29 | + 15:29 | 4611 |
28. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 56:20 | + 16:20 | 4478 |
29. | Jirásek Jakub | TTR8601 | C | OOB Třebíč | 56:57 | + 16:57 | 4381 |
30. | Beneš Miroslav | 6YC8100 | C | Neregistrovaní | 57:04 | + 17:04 | |
31. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OOB Vamberk | 58:26 | + 18:26 | 4149 |
32. | Sojka Lukáš | ALB8500 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 60:04 | + 20:04 | 3892 |
33. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 61:10 | + 21:10 | 3720 |
34. | Štěpánek Milan | KUO8301 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 62:21 | + 22:21 | 3534 |
35. | L?gats J?nis | 21L8300 | C | ZVOC | 64:47 | + 24:47 | |
36. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 66:13 | + 26:13 | 2928 |
37. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 66:43 | + 26:43 | 2849 |
38. | Krejčí Jiří | DOB8601 | C | KOB Dobruška | 67:09 | + 27:09 | 2781 |
39. | Pasek Marcin | 11P9600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 69:14 | + 29:14 | |
40. | Cwalina Karol | NNN8349 | C | Neregistrovaní | 71:04 | + 31:04 | |
41. | Vančura Martin | TJN8002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:21 | + 33:21 | 1808 |
42. | Slivečka Jan | MOV8901 | C | SKOB Ostrava | 74:36 | + 34:36 | 1612 |
43. | Lužnický Jiří | 69X8500 | C | HO Humanita | 75:27 | + 35:27 | |
44. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | C | Orientop Wroclaw | 94:56 | + 54:56 | |
45. | Špringer Tomáš | LCE8101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 100:32 | + 60:32 | 0 |
Goettmann Thomas | 48F9500 | C | C.O.Colmar | DISK | |||
Choutka Jaroslav | SOB9000 | C | SOBSA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 35:42 | 2768 | |
2. | Duben Jiří Šumík | LDC8800 | C | KOB Děčín | 38:27 | + 2:45 | 2584 |
3. | Štryncl Pavel | 92X7702 | C | Jizerky | 40:11 | + 4:29 | |
4. | Posselt Martin | TJN9501 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:27 | + 5:45 | 2383 |
5. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:53 | + 8:11 | 2221 |
6. | Pešík Marek | 92X8301 | C | Jizerky | 45:26 | + 9:44 | |
7. | Duben Jan | LDC8501 | C | KOB Děčín | 47:06 | + 11:24 | 2005 |
8. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | C | KOB TRETRA Praha | 49:38 | + 13:56 | 1836 |
9. | Krunčík Pavel | 66C8501 | C | Amateri | 53:02 | + 17:20 | |
10. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 53:55 | + 18:13 | 1549 |
11. | Smištík Jaroslav | LDC8900 | C | KOB Děčín | 54:37 | + 18:55 | 1502 |
12. | Pešík Michal | 92X7701 | C | Jizerky | 54:50 | + 19:08 | |
13. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55:25 | + 19:43 | 1449 |
14. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:08 | + 22:26 | 1267 |
15. | Cvrček Antonín | TAP9010 | C | KOB TRETRA Praha | 62:22 | + 26:40 | |
16. | Vereš Lukáš | 8TC8800 | C | 156:43 | + 121:01 | ||
Schildknecht Thomas | 48F8400 | C | C.O.Colmar | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvedaravicius Mindaugas | 48L8001 | C | 42:56 | ||
2. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 43:56 | + 1:00 |
3. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 49:12 | + 6:16 |
4. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:48 | + 6:52 |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 50:00 | + 7:04 |
6. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:31 | + 7:35 |
7. | Dalibard Nicolas | 48F7400 | C | C.O.Colmar | 53:56 | + 11:00 |
8. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:26 | + 12:30 |
9. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 56:09 | + 13:13 |
10. | Golinowski Paweł | 19P7900 | C | Tukan Iwiny | 56:10 | + 13:14 |
11. | Poulain Antoine | 48F7300 | C | C.O.Colmar | 56:50 | + 13:54 |
12. | Sedlák Krystian | XXX7349 | C | 57:01 | + 14:05 | |
13. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 60:26 | + 17:30 |
14. | Rycerski Bogdan | 68P7100 | C | KS Artemis Wroclaw | 60:28 | + 17:32 |
15. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:49 | + 19:53 |
16. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 63:56 | + 21:00 |
17. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 64:49 | + 21:53 |
18. | Legallais Jean-Luc | 48F6700 | C | C.O.Colmar | 65:05 | + 22:09 |
19. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:28 | + 23:32 |
20. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:32 | + 24:36 |
21. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:31 | + 27:35 |
22. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 72:36 | + 29:40 |
23. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 73:42 | + 30:46 |
24. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 73:54 | + 30:58 |
25. | Spiliszewski Piotr | 68P7400 | C | KS Artemis Wroclaw | 74:09 | + 31:13 |
26. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | C | KS Hades Poznań | 75:50 | + 32:54 |
27. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:37 | + 34:41 |
28. | Močuba Stanislav | OSN8001 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 77:58 | + 35:02 |
29. | Müller Kamil | VAM7501 | C | OOB Vamberk | 97:35 | + 54:39 |
30. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 109:19 | + 66:23 |
Zsebeházy Zsolt | 15H7800 | C | MOM | DISK | ||
Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | DISK | ||
Biolik Grzegorz | 46P7600 | C | Trackcourse | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:01 | |
2. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 34:05 | + 3:04 |
3. | Piht Danilo | 13E7200 | C | SK Mercury | 34:33 | + 3:32 |
4. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 38:52 | + 7:51 |
5. | Tomášek Jakub | FSP7613 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:20 | + 9:19 |
6. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 41:44 | + 10:43 |
7. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:03 | + 14:02 |
8. | Širůček Jaromír | 73C6200 | C | xxx | 45:05 | + 14:04 |
9. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 46:20 | + 15:19 |
10. | LEDERER HAGAI | 24I8000 | C | Israel Orienteering | 46:33 | + 15:32 |
11. | Saue Tanel | 13E7400 | C | SK Mercury | 48:00 | + 16:59 |
12. | Zemánek Miroslav | SRK7401 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:54 | + 21:53 |
13. | Hennseler Martin | 46D7100 | C | MTV Seesen | 58:08 | + 27:07 |
14. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 67:40 | + 36:39 |
15. | Marszałek Waldemar | 11P7301 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 91:08 | + 60:07 |
Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:30 | |
2. | Kozłowski Jacek | 54P6300 | C | UKS PATRIA MúYNNE | 42:39 | + 0:09 |
3. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | C | UMKS Orkan Ostróda | 44:00 | + 1:30 |
4. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:05 | + 2:35 |
5. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 45:57 | + 3:27 |
6. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:55 | + 6:25 |
7. | Ray Tomas | 74F6500 | C | OK77 | 49:46 | + 7:16 |
8. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:26 | + 7:56 |
9. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 51:22 | + 8:52 |
10. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 52:00 | + 9:30 |
11. | Stansfield Ben | 22G6800 | C | Forth Valley Orienteers | 52:24 | + 9:54 |
12. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:37 | + 10:07 |
13. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 53:10 | + 10:40 |
14. | Wollbrand Per | 31S6600 | C | OK Ravinen | 53:51 | + 11:21 |
15. | Urbaniak Krzysztof | 58P6700 | C | Ks Spójnia Warszawa | 56:11 | + 13:41 |
16. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:48 | + 14:18 |
17. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:57 | + 14:27 |
18. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 57:23 | + 14:53 |
19. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 57:58 | + 15:28 |
20. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 58:00 | + 15:30 |
21. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:07 | + 15:37 |
22. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | Tukan Iwiny | 58:08 | + 15:38 |
23. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 59:25 | + 16:55 |
24. | Křivda Ivan | 2PC6700 | C | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 60:26 | + 17:56 |
25. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:36 | + 18:06 |
26. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 63:30 | + 21:00 |
27. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Havířov | 63:49 | + 21:19 |
28. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 64:50 | + 22:20 |
29. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:53 | + 22:23 |
30. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:31 | + 23:01 |
31. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:46 | + 23:16 |
32. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 67:05 | + 24:35 |
33. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 69:00 | + 26:30 |
34. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 69:11 | + 26:41 |
35. | Růžička Miloslav | HCE6300 | C | TJ Sokol Hostivice | 70:24 | + 27:54 |
36. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:12 | + 28:42 |
37. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 74:36 | + 32:06 |
38. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:13 | + 33:43 |
39. | Lataste Pierre | 65F6700 | C | SKI CLUB BARR | 83:49 | + 41:19 |
40. | Deptulski Tomasz | 1CP6501 | C | UKS Siódemka Rumia | 84:06 | + 41:36 |
41. | Knudsen Anders | 1PD6500 | C | Herlufsholm OK | 84:52 | + 42:22 |
42. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:09 | + 45:39 |
43. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 90:36 | + 48:06 |
44. | Hilbert Josef | 12A6900 | C | Naturfreunde Wien | 91:26 | + 48:56 |
45. | Rohan Pavel | PVP6700 | C | VSS Přírodověda Praha | 136:50 | + 94:20 |
Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | VZDAL |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowski Marek | 23P6500 | C | OK!Sport | 42:30 | |
2. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 42:31 | + 0:01 |
3. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:23 | + 0:53 |
4. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | C | OK!Sport | 45:12 | + 2:42 |
5. | Wrzesiński Krzysztof | 52P6801 | C | September Borów | 45:22 | + 2:52 |
6. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:54 | + 4:24 |
7. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:06 | + 4:36 |
8. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | C | OK!Sport | 48:17 | + 5:47 |
9. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:46 | + 7:16 |
10. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 56:17 | + 13:47 |
11. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 57:42 | + 15:12 |
12. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:22 | + 15:52 |
13. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:01 | + 17:31 |
14. | Marszałek Marcin | 23P7000 | C | OK!Sport | 72:42 | + 30:12 |
15. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 72:53 | + 30:23 |
16. | Malinowski Zbigniew | 76P6800 | C | Rodzina z Teresina | 83:38 | + 41:08 |
17. | Bargiel Włodzimierz | 23P6401 | C | OK!Sport | 86:04 | + 43:34 |
Kula Jiří | VAM6100 | C | OOB Vamberk | DISK | ||
Wysocki Romuald | 69P7000 | C | MKS MOS Wroclaw | DISK | ||
Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||
Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:45 | |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 42:45 | + 2:00 |
3. | Duboc Michel | 48F5600 | C | C.O.Colmar | 44:31 | + 3:46 |
4. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:37 | + 3:52 |
5. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 44:39 | + 3:54 |
6. | Meyer Jean-Marc | 48F5900 | C | C.O.Colmar | 48:00 | + 7:15 |
7. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 50:03 | + 9:18 |
8. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:29 | + 10:44 |
9. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 51:39 | + 10:54 |
10. | Mossakowski Przemek | 28P6000 | C | UNTS Warszawa | 53:13 | + 12:28 |
11. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 53:44 | + 12:59 |
12. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 55:25 | + 14:40 |
13. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 57:43 | + 16:58 |
14. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 57:49 | + 17:04 |
15. | Doležal Miroslav | PGP5501 | C | SK Praga | 58:01 | + 17:16 |
16. | Beneš Josef | SJC5801 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 58:28 | + 17:43 |
17. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 62:04 | + 21:19 |
18. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 62:36 | + 21:51 |
19. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 64:12 | + 23:27 |
20. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Sokol Hostivice | 65:05 | + 24:20 |
21. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 66:17 | + 25:32 |
22. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 66:30 | + 25:45 |
23. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 67:19 | + 26:34 |
24. | Mertz André | 48F5100 | C | C.O.Colmar | 72:02 | + 31:17 |
25. | Skonieczny Andrzej | 29P5701 | C | MKS Paulinum Jelenia Góra | 74:59 | + 34:14 |
26. | Oudin Bernard | 48F5200 | C | C.O.Colmar | 80:14 | + 39:29 |
27. | Antoni Szotek | 27P5500 | C | ATZ Racibórz | 83:14 | + 42:29 |
28. | Makovicka Libor | 48F5401 | C | C.O.Colmar | 83:39 | + 42:54 |
29. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 88:37 | + 47:52 |
30. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 101:37 | + 60:52 |
31. | Baguerey Gilles | 48F5400 | C | C.O.Colmar | 107:55 | + 67:10 |
32. | Ďoubal Jaromír | 8DC5500 | C | DOBneregistrovani | 129:12 | + 88:27 |
Chułek Aleksander | 63P6001 | C | UKS Azymut 45 Gdynia | DISK | ||
Zdanowicz Jan | 14P5900 | C | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 38:00 | |
2. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 39:49 | + 1:49 |
3. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:56 | + 3:56 |
4. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:33 | + 4:33 |
5. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 46:07 | + 8:07 |
6. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:48 | + 9:48 |
7. | Trydzenski Henadzi | 18B5500 | C | Peleng-Vimpel/Minsk | 48:11 | + 10:11 |
8. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:06 | + 11:06 |
9. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 51:36 | + 13:36 |
10. | Niemec Janusz | NNN5422 | C | Neregistrovaní | 55:46 | + 17:46 |
11. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 57:35 | + 19:35 |
12. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 59:48 | + 21:48 |
13. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 60:26 | + 22:26 |
14. | Duben Jiří | LDC5601 | C | KOB Děčín | 62:18 | + 24:18 |
15. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:12 | + 26:12 |
16. | Goettmann Jean-Pierre | 48F6000 | C | C.O.Colmar | 68:03 | + 30:03 |
17. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 68:14 | + 30:14 |
18. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 69:32 | + 31:32 |
19. | Kolorenč Pavel | LDC5101 | C | KOB Děčín | 73:20 | + 35:20 |
Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 41:53 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 43:20 | + 1:27 |
3. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:03 | + 4:10 |
4. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 46:40 | + 4:47 |
5. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 47:41 | + 5:48 |
6. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 51:30 | + 9:37 |
7. | Babický Tomáš | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 51:34 | + 9:41 |
8. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 51:53 | + 10:00 |
9. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 52:07 | + 10:14 |
10. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 52:09 | + 10:16 |
11. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 52:22 | + 10:29 |
12. | Kruczek Stanislaw | 41P4901 | C | WKS Wawel Kraków | 56:27 | + 14:34 |
13. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 57:15 | + 15:22 |
14. | Kmieciński Józef | 98P4701 | C | PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki | 58:04 | + 16:11 |
15. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 58:05 | + 16:12 |
16. | Olausson Tommy | 1FS5001 | C | SOK Aneby | 60:10 | + 18:17 |
17. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:19 | + 20:26 |
18. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:08 | + 21:15 |
19. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:12 | + 27:19 |
20. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:39 | + 27:46 |
21. | M?rsell Lars | 98S4900 | C | Södertälje-Nykvarn | 73:44 | + 31:51 |
22. | Bogulak Adam | 88P4800 | C | MKS Jelenia Góra | 74:01 | + 32:08 |
23. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 80:53 | + 39:00 |
24. | Našinec Jiří | STB5003 | C | TJ Stadion Nový Bor | 84:28 | + 42:35 |
25. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 94:50 | + 52:57 |
Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 40:25 | |
2. | Málek Josef | LPU3901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:56 | + 19:31 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:08 | + 19:43 |
4. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:48 | + 22:23 |
5. | Weber Petr | PHK3901 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:13 | + 26:48 |
6. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 74:21 | + 33:56 |
7. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 75:51 | + 35:26 |
8. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 85:46 | + 45:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:01 | |
2. | Petrásová Michaela | LPU6 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:27 | + 0:26 |
3. | Lacinová Monika | LPU8 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:56 | + 1:55 |
4. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | TJ OB České Budějovice | 22:02 | + 3:01 |
5. | Wysocka Michalina | 69P0850 | C | MKS MOS Wroclaw | 24:58 | + 5:57 |
6. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:02 | + 6:01 |
7. | Bielecka Marta | 1CP0651 | C | UKS Siódemka Rumia | 25:56 | + 6:55 |
8. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:20 | + 7:19 |
9. | Slováček Ondřej | TZL0909 | C | SKOB Zlín | 26:39 | + 7:38 |
10. | Mašláňovi | TZL1060 | C | SKOB Zlín | 26:51 | + 7:50 |
11. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 27:08 | + 8:07 |
12. | Sikora Jan | 85C0700 | C | ProvodovJan | 27:30 | + 8:29 |
13. | Kundrata Vít | JZL0700 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 28:09 | + 9:08 |
14. | Vlach Antonín | AOV0700 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 28:42 | + 9:41 |
15. | Vojtíšek Albert | LPU0704 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:30 | + 10:29 |
16. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:11 | + 11:10 |
17. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:40 | + 11:39 |
18. | Marszałek Dawid | 11P0700 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 30:54 | + 11:53 |
19. | Šabatka Filip | LPU0849 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:44 | + 13:43 |
20. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:04 | + 15:03 |
21. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 36:12 | + 17:11 |
22. | Šestáková Johana | VLI0853 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:22 | + 17:21 |
23. | Špringer Adam | LCE0503 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:17 | + 19:16 |
24. | Tejkalová Aneta | ADA1050 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 39:06 | + 20:05 |
25. | Połomski Wojciech | 19P0800 | C | Tukan Iwiny | 40:44 | + 21:43 |
26. | Domanska Milena | 99P0950 | C | MMIA Wroclaw | 41:14 | + 22:13 |
27. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:17 | + 23:16 |
28. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:32 | + 23:31 |
29. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 43:49 | + 24:48 |
30. | Zitková Veronika | LPU1051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:47 | + 25:46 |
31. | Smola Jakub | TZL1100 | C | SKOB Zlín | 46:08 | + 27:07 |
32. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:41 | + 27:40 |
33. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 46:53 | + 27:52 |
34. | Čevelová Adéla | EKP1151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:40 | + 30:39 |
35. | Aleš Mikuláš | ASU1017 | C | Magnus Orienteering | 50:23 | + 31:22 |
36. | Alešová Anna | ASU1077 | C | Magnus Orienteering | 51:05 | + 32:04 |
37. | Rohan Vilém | PVP0900 | C | VSS Přírodověda Praha | 54:29 | + 35:28 |
38. | Frýdecký Tomáš | LCE0833 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:03 | + 39:02 |
39. | Polák Vítek | VRL0508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:34 | + 57:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:54 | |
2. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 28:28 | + 2:34 |
3. | Strýček Jiří | ADA5801 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 30:04 | + 4:10 |
4. | Venclová Kateřina | NNN6887 | C | Neregistrovaní | 31:15 | + 5:21 |
5. | Chabinová Jana | NNN5454 | C | Neregistrovaní | 33:18 | + 7:24 |
6. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:51 | + 10:57 |
7. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:02 | + 11:08 |
8. | Hyjek Adam | 47P6101 | C | LUKS Azymek Zdzieszowice | 37:38 | + 11:44 |
9. | Müller Marko | 18D7500 | C | Post SV Dresden | 38:09 | + 12:15 |
10. | Pavlíček Patrik | MOV0002 | C | SKOB Ostrava | 38:31 | + 12:37 |
11. | Bednaříková Adéla | VLI0059 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:43 | + 12:49 |
12. | Slotová Jarmila | TAP8699 | C | KOB TRETRA Praha | 39:33 | + 13:39 |
13. | Kulová Jana | VAM6551 | C | OOB Vamberk | 41:01 | + 15:07 |
14. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 42:43 | + 16:49 |
15. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | C | SKOB Ostrava | 43:26 | + 17:32 |
16. | Hadačová Tereza | AOP9051 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:52 | + 17:58 |
17. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 46:33 | + 20:39 |
18. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:17 | + 21:23 |
19. | Choutková Lenka | SOB7899 | C | SOBSA | 47:50 | + 21:56 |
20. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 47:57 | + 22:03 |
21. | Procházka Ferdinand | ADA8849 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 50:39 | + 24:45 |
22. | Rückerová Věra | HOR7450 | C | TJ Jiskra Hořice | 51:32 | + 25:38 |
23. | Mazurczak Maciej | NNN9876 | C | Neregistrovaní | 51:54 | + 26:00 |
24. | Lisá Štěpánka | ONO0451 | C | SKOB Ostrov | 54:25 | + 28:31 |
25. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | TJ OB České Budějovice | 57:06 | + 31:12 |
26. | Jaklová Olga | LTU6751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:55 | + 32:01 |
27. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 58:40 | + 32:46 |
28. | Neuvirtová Karolina | NNN3976 | C | Neregistrovaní | 62:28 | + 36:34 |
29. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 62:37 | + 36:43 |
30. | Močubová Veronika | OSN8383 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:12 | + 45:18 |
31. | Přibyl Adam | LDC9100 | C | KOB Děčín | 108:57 | + 83:03 |
32. | Zimmer Jiří | ZVO6601 | C | OB SK Zvole | 112:28 | + 86:34 |
Vlk Jakub | 8HC0600 | C | DISK | |||
Byrczek Katarzyna | 1DP6300 | C | DISK | |||
Sojková Petra | ALB8950 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK | ||
Fukalová Martina | AOV9550 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macek Martin | SNA7106 | C | TJ START Náchod | 39:39 | |
2. | Picek Štěpán | TJN9601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:13 | + 4:34 |
3. | Zákravská Šárka | SNA8951 | C | TJ START Náchod | 47:21 | + 7:42 |
4. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:14 | + 15:35 |
5. | Jurga Václav | 46X8900 | C | Krutě Kruté Krůty | 57:05 | + 17:26 |
6. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | C | TJ Jiskra Nejdek | 63:08 | + 23:29 |
7. | Beran Jakub | TEP8749 | C | Tempo Praha | 67:29 | + 27:50 |
8. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:41 | + 29:02 |
9. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 71:34 | + 31:55 |
10. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:52 | + 32:13 |
11. | Krupová Tereza | 6YC8751 | C | Neregistrovaní | 72:06 | + 32:27 |
12. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 79:53 | + 40:14 |
13. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 80:12 | + 40:33 |
14. | Roll Martin | ALB8449 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 82:43 | + 43:04 |
15. | Jurgová Martina | 46X8800 | C | Krutě Kruté Krůty | 84:58 | + 45:19 |
16. | Drábková Zuzana | NNN8499 | C | Neregistrovaní | 92:20 | + 52:41 |
17. | Lisý Jan | ONO4201 | C | SKOB Ostrov | 96:08 | + 56:29 |
18. | Dostálová Jana | NNN0896 | C | Neregistrovaní | 96:33 | + 56:54 |
19. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB TRETRA Praha | 100:56 | + 61:17 |
20. | Lisá Tereza | NNN7400 | C | Neregistrovaní | 125:16 | + 85:37 |
Lisý Ondřej | ONO7100 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Rákos Piroska | 15H7750 | C | MOM | DISK |