Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2016 - E1

Datum:
25.03.2016
Místo konání:
Zahrádky
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Dračí skály
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Rambová Kamila - R2
Stavitel tratí:
Svobodná Šárka - R1
JURY:
Bořánek Petr, Horáček Michal, Janovský Tomáš
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.71 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dźwigała Natalia 23P9551 OK!Sport 34:16
2. Kotkowiak Igor BnO Szczecin 37:50 + 3:34
3. Törnqvist Lena 65S6350 Västerås SOK 39:19 + 5:03
4. Cederberg Rune Ballerup OK 45:17 + 11:01
5. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 50:42 + 16:26
6. Kotkowiak Joanna BnO Szczecin 67:53 + 33:37
7. Toth-Buschmann Ilka 12H7250 Tipo TKE 71:54 + 37:38
8. Miranda-Mieske Martha 13D7050 Kaulsdorfer OLV Berlin 137:57 + 103:41
Trunečka Marek DKP0306 Oddíl OB Kotlářka DISK
B5
4.51 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 50:30
2. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 50:35 + 0:05
3. Mieske Anna 13D0150 Kaulsdorfer OLV Berlin 94:18 + 43:48
4. Hlavacik Zdenko 17S5900 Ekonom Banska Bystrica 96:11 + 45:41
5. Kellner Olaudia HSV OL Wiener Neustadt 121:43 + 71:13
D10L
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 38:13
2. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:31 + 3:18
3. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:33 + 4:20
4. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 46:28 + 8:15
5. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 51:11 + 12:58
6. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 57:56 + 19:43
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 58:04 + 19:51
8. Goldflamová Mimi Irena DKP0651 Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 28:03
9. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 87:15 + 49:02
10. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 90:13 + 52:00
11. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 97:20 + 59:07
Palm Elin 65S0850 Västerås SOK DISK
D10
2.33 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 22:41
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 28:40 + 5:59
3. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 29:14 + 6:33
4. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 30:11 + 7:30
5. Götsch Iversen Ronja 34N0750 BUL Tromsø 30:22 + 7:41
6. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 31:02 + 8:21
7. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 35:51 + 13:10
8. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 37:40 + 14:59
9. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 50:18 + 27:37
10. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 53:15 + 30:34
11. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 58:43 + 36:02
12. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:42 + 38:01
13. Golinowska Ola Tukan Iwiny 62:52 + 40:11
D12
2.71 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 24:47
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 28:57 + 4:10
3. Turakainen Veera 21F0450 Helsingin Suunnistajat 29:05 + 4:18
4. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 29:59 + 5:12
5. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 32:39 + 7:52
6. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 35:57 + 11:10
7. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 36:08 + 11:21
8. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 39:46 + 14:59
9. Götsch Iversen Elisa 34N0450 BUL Tromsø 40:15 + 15:28
10. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:08 + 16:21
11. Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa 44:28 + 19:41
12. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 47:43 + 22:56
13. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 49:32 + 24:45
14. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 50:46 + 25:59
15. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 53:44 + 28:57
16. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 74:44 + 49:57
17. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 77:31 + 52:44
18. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 77:59 + 53:12
19. Papajová Sára DKP0458 Oddíl OB Kotlářka 110:00 + 85:13
Hall Kajsa 65S0550 Västerås SOK DISK
Eades Fiona 28G0450 Interlopers DISK
Ahlström Maja 65S0450 Västerås SOK DISK
D14
2.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 28:09
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 28:23 + 0:14
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 30:04 + 1:55
4. Miklušová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 30:26 + 2:17
5. Karlsson Ella 1US0250 Snättringe SK 33:47 + 5:38
6. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 34:27 + 6:18
7. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 34:38 + 6:29
8. Larsson Ida 65S0250 Västerås SOK 34:54 + 6:45
9. Hall Amanda 65S0350 Västerås SOK 35:44 + 7:35
10. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 38:46 + 10:37
11. Korb Leana Jete 24E1650 Värska OK Peko 39:08 + 10:59
12. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 39:12 + 11:03
13. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 39:35 + 11:26
14. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:49 + 11:40
15. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 40:04 + 11:55
16. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 43:48 + 15:39
17. Toth Barbara 12H0350 Tipo TKE 45:07 + 16:58
18. Hector Cecilia 1US0350 Snättringe SK 46:09 + 18:00
19. Schneider Anne-Charlotte OK Mark Brandenburg 46:57 + 18:48
20. Lindgren Kristina 65S0351 Västerås SOK 48:01 + 19:52
21. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 51:02 + 22:53
22. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 56:07 + 27:58
23. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 57:20 + 29:11
24. Krčková Helena AOP0251 Orientační Běh Opava 57:22 + 29:13
25. Novotná Viktorie TJN0250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:49 + 30:40
26. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 63:26 + 35:17
27. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 69:43 + 41:34
28. Kowsky Victoria OK Mark Brandenburg 77:35 + 49:26
29. Christiansen Julie 33N0250 Kristiansand OK 82:06 + 53:57
30. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 84:49 + 56:40
31. Söderlund Klara 93S0350 Avesta OK 88:06 + 59:57
D16
3.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toth Blanka 12H0150 Tipo TKE 32:51
2. Turakainen Venla 21F0050 Helsingin Suunnistajat 34:39 + 1:48
3. Gumaelius Selma 1WS0000 Waxholms OK 34:43 + 1:52
4. Sjöberg Ella 54S0050 Tullinge SK 35:51 + 3:00
5. Susek Julia 23P0150 OK!Sport 36:35 + 3:44
6. Längheim Lovisa 54S0051 Tullinge SK 36:41 + 3:50
7. Ekeland Sigrid 33N0152 Kristiansand OK 38:08 + 5:17
8. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 38:13 + 5:22
9. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 38:38 + 5:47
10. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 39:13 + 6:22
11. Raus Serena 29I3800 Junior Team Trentino 39:50 + 6:59
12. Eades Mairi 28G0150 Interlopers 40:14 + 7:23
13. Schulz Karoline Saxtorp Ballerup OK 42:20 + 9:29
14. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:46 + 9:55
15. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 43:08 + 10:17
16. Hector Frida 1US0050 Snättringe SK 43:31 + 10:40
17. Pradel Anna 29I5800 Junior Team Trentino 43:57 + 11:06
18. Ramebäck Louise 1PS0150 Umeå OK 45:14 + 12:23
19. Kubald Marie 85D0050 LV Berlin 45:33 + 12:42
20. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 45:34 + 12:43
21. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:24 + 13:33
22. Bockman Christiane 33N0153 Kristiansand OK 47:17 + 14:26
23. Leonhardt Charlotte 85D0150 LV Berlin 47:28 + 14:37
24. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 48:20 + 15:29
25. Bolin Klara 54S0150 Tullinge SK 48:27 + 15:36
26. Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport 49:19 + 16:28
27. Andersson Anna Pitea IF 49:47 + 16:56
28. Finkenstaedt Franziska 85D0151 LV Berlin 54:57 + 22:06
29. Sandell Sanna Aurora 33N0051 Kristiansand OK 57:27 + 24:36
30. Stodle Inga 33N0050 Kristiansand OK 60:52 + 28:01
31. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 61:34 + 28:43
32. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 62:05 + 29:14
33. Halíková Barbora DKP0154 Oddíl OB Kotlářka 64:45 + 31:54
34. Bringezu Hanna 26D0050 OLV Potsdam 65:20 + 32:29
35. Hepburn Tuva 33N0150 Kristiansand OK 65:35 + 32:44
36. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 66:46 + 33:55
37. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 87:00 + 54:09
38. Knaack Lisa OK Mark Brandenburg 92:42 + 59:51
39. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:00 + 66:09
40. Knaack Sarah OK Mark Brandenburg 106:39 + 73:48
D18
3.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SOB Olomouc 29:57
2. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 36:07 + 6:10
3. Čechová Klára AOP9951 Orientační Běh Opava 39:27 + 9:30
4. Miklušová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 39:52 + 9:55
5. Raudkepp Emily 24E9850 Värska OK Peko 41:30 + 11:33
6. Tedhamre Kristina 1US9951 Snättringe SK 42:10 + 12:13
7. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 42:22 + 12:25
8. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 42:23 + 12:26
9. Karlsson Vilma 1US9952 Snättringe SK 43:00 + 13:03
10. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 45:05 + 15:08
11. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 47:00 + 17:03
12. Viikmaa Kristin 27E9850 Estonian Junior Team 48:41 + 18:44
13. Bosio Alize 29I2800 Junior Team Trentino 48:58 + 19:01
14. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 49:25 + 19:28
15. Blehner Marie Anna 27E9950 Estonian Junior Team 50:54 + 20:57
16. Królik Kinga 66P7604 UKS Azymut Pabianice 52:14 + 22:17
17. Fureby Sofia 1US9950 Snättringe SK 56:48 + 26:51
18. Maschio Giulia 29I4800 Junior Team Trentino 57:12 + 27:15
19. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 61:57 + 32:00
20. Wiberg Emma Skogslöparna 62:18 + 32:21
21. Sundström Hanna 65S9950 Västerås SOK 62:37 + 32:40
22. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 64:34 + 34:37
23. Zábranská Kristýna SLA9852 SKOB Slaný 70:47 + 40:50
24. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 72:41 + 42:44
D20
4.04 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Berggren Amanda 54S9700 Tullinge SK 40:35
2. Tammemäe Marie 27E9750 Estonian Junior Team 50:37 + 10:02
3. Dalla Santa Chiara 29I1800 Junior Team Trentino 52:29 + 11:54
4. Yngvesson Klara 1PS9750 Umeå OK 54:11 + 13:36
5. Haug Marianne 27E9650 Estonian Junior Team 54:30 + 13:55
6. Junegard Frida 54S9750 Tullinge SK 55:22 + 14:47
7. Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 55:44 + 15:09
8. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 62:50 + 22:15 0
9. Kusber Laura OK Mark Brandenburg 71:06 + 30:31
D21E
5.07 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8177
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafka Brožková Dana SJC8156 Sportcentrum Jičín 35:04 8799
2. Wiśniewska Hanna 17P9051 WKS Śląsk Wrocław 37:59 + 2:55
3. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 39:23 + 4:19 7869
4. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 39:25 + 4:21 7862
5. Uiboupin Kerstin 25D9250 German O-Team 40:19 + 5:15
6. Friedrichs Birte 25D9851 German O-Team 40:20 + 5:16
7. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 40:50 + 5:46 7557
8. Klüser Ellen 25D9950 German O-Team 41:01 + 5:57
9. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 42:29 + 7:25 7201
10. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport 44:27 + 9:23
11. Siegert Patricia 25D9750 German O-Team 44:48 + 9:44
12. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 45:10 + 10:06 6623
13. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 46:06 + 11:02 6422
14. Tammemäe Piibe 27E9050 Estonian Junior Team 46:51 + 11:47
15. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 46:53 + 11:49
16. Götsch Arntraut 34N7650 BUL Tromsø 47:38 + 12:34
17. Buchmüller Saskia 25D9850 German O-Team 48:20 + 13:16
18. Taufer Francesca 29I9650 Junior Team Trentino 48:29 + 13:25
19. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 48:38 + 13:34
20. Czajka Iza 23P8250 OK!Sport 48:40 + 13:36
21. Siess Małgorzata 66P7608 UKS Azymut Pabianice 49:02 + 13:58
22. Otterbjörk Asa 1PS7850 Umeå OK 51:49 + 16:45
23. Starke Paula 25D9650 German O-Team 51:53 + 16:49
24. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 52:28 + 17:24 5051
25. Gaigher Pamela 29I9250 Junior Team Trentino 60:51 + 25:47
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 64:40 + 29:36
D21A
4.04 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6838
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 43:22 7044
2. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 44:29 + 1:07 6873
3. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 46:17 + 2:55 6598
4. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 47:28 + 4:06
5. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 47:52 + 4:30 6355
6. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 48:11 + 4:49 6307
7. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:24 + 5:02 6274
8. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 49:50 + 6:28 6055
9. Wysocka Malwina 23P8500 OK!Sport 50:30 + 7:08
10. Gerashchenko Dianora OC München 50:38 + 7:16
11. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 50:49 + 7:27 5904
12. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 51:53 + 8:31 5741
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 52:14 + 8:52 5688
14. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 53:50 + 10:28 5443
15. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 54:18 + 10:56 5372
16. Kocińska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 54:27 + 11:05
17. Tschischkale Kati 26D8750 OLV Potsdam 58:28 + 15:06
18. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 58:42 + 15:20 4699
19. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 63:19 + 19:57 3993
20. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 65:19 + 21:57 3687
21. Jänich Isabell 13D8850 Kaulsdorfer OLV Berlin 68:01 + 24:39
22. Linhart Gisa 32A8950 HSV OL Wiener Neustadt 71:05 + 27:43
23. Králová Vanda BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 81:10 + 37:48 1263
24. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport 82:10 + 38:48
25. Firaha Tatsiana 39D9050 OL-Team Köln 83:26 + 40:04
Trojecka Marta 39P8350 UMKS Orkan Ostróda DISK
D21B
3.37 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3586
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:00 3720
2. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:50 + 1:50 3565
3. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:57 + 2:57 3471
4. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 46:13 + 5:13 3281
5. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 49:22 + 8:22 3016
6. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 50:56 + 9:56 2884
7. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 53:46 + 12:46
8. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 53:48 + 12:48 2642
9. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 55:25 + 14:25 2506
10. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 56:50 + 15:50 2387
11. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 58:28 + 17:28 2249
12. Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 59:56 + 18:56
13. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 60:42 + 19:42 2061
14. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 61:05 + 20:05 2029
15. Cherniavsky Inessa 89D8150 OC München 63:17 + 22:17
16. Trappe Kathrin 86D8600 TOLF Berlin e.V. 66:02 + 25:02
17. Zedníková Michaela Neregistrovaní 69:09 + 28:09
18. Hahne Louise 1PS9250 Umeå OK 77:04 + 36:04
19. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 89:47 + 48:47 0
20. Jungandreas Petula 13D8550 Kaulsdorfer OLV Berlin 91:20 + 50:20
Synková Petra DOK7950 OK Doksy DISK 0
Topp Liesa Jelena 2LD9550 TSV Worpswede DISK
Raudenská Lenka Neregistrovaní 68:30 + 27:30
D35A
3.43 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 32:42
2. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:20 + 5:38
3. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 39:12 + 6:30
4. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 40:47 + 8:05
5. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 42:58 + 10:16
6. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 43:07 + 10:25
7. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 44:41 + 11:59
8. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 48:26 + 15:44
9. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 70:03 + 37:21
10. Anna Płytnik BnO Szczecin 83:09 + 50:27
D35B
2.36 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 27:20
2. Valíková Petra AOP7351 Orientační Běh Opava 32:31 + 5:11
3. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 34:12 + 6:52
4. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 35:35 + 8:15
5. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 36:39 + 9:19
6. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 36:58 + 9:38
7. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:13 + 15:53
8. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 43:32 + 16:12
9. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 44:28 + 17:08
10. Krasnokutská Magda AOP7452 Orientační Běh Opava 44:40 + 17:20
11. Golinowska Ela Tukan Iwiny 49:54 + 22:34
D40A
3.43 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lindgren Anna K 65S7252 Västerås SOK 37:00
2. Singman Palm Eva 65S7550 Västerås SOK 37:07 + 0:07
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 37:50 + 0:50
4. Zschäckel Daniela 85D7250 LV Berlin 39:18 + 2:18
5. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 39:40 + 2:40
6. Nygard Anna 65S7251 Västerås SOK 40:16 + 3:16
7. Weinert Ruta Post SV Dresden 41:22 + 4:22
8. Zetterberg Anna 65S7201 Västerås SOK 42:15 + 5:15
9. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 42:33 + 5:33
10. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 42:53 + 5:53
11. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 45:00 + 8:00
12. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 45:09 + 8:09
13. Schulz Maria Krogh Ballerup OK 46:41 + 9:41
14. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 47:12 + 10:12
15. Frenzel Friederike ESV Lok Berlin-Schöneweide 48:28 + 11:28
16. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 48:41 + 11:41
17. Ahlström Malena 65S7200 Västerås SOK 49:19 + 12:19
18. Kapischke Solveig OK Mark Brandenburg 49:54 + 12:54
19. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 51:49 + 14:49
20. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 53:58 + 16:58
21. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 54:13 + 17:13
22. Kaminskaite Edita berlin tsc 56:03 + 19:03
23. Lischewski Sandra 2GD7400 BSV Halle-Ammendorf 61:54 + 24:54
24. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 62:44 + 25:44
25. Katarzyna Konc UKS Azymut Pabianice 63:18 + 26:18
26. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 68:18 + 31:18
D40B
2.36 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 36:48
2. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:22 + 2:34
3. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 43:27 + 6:39
4. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:47 + 6:59
5. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 44:26 + 7:38
6. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 44:34 + 7:46
7. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 44:37 + 7:49
8. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 47:11 + 10:23
9. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 48:37 + 11:49
10. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 54:55 + 18:07
11. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 55:11 + 18:23
12. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 64:18 + 27:30
13. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 104:23 + 67:35
D45A
3.04 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubald Katrin 85D6950 LV Berlin 34:54
2. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 35:13 + 0:19
3. Eichlerová Jana KAS7051 KOB KAS 35:28 + 0:34
4. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 35:34 + 0:40
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 36:19 + 1:25
6. Bonek Claudia 66A6900 NF Wien 37:10 + 2:16
7. Eades Lorna 28G6750 Interlopers 37:37 + 2:43
8. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 3:05
9. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 38:47 + 3:53
10. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 38:57 + 4:03
11. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 40:27 + 5:33
12. Kallhauge Gunilla 1US6350 Snättringe SK 40:44 + 5:50
13. Palme Guni Orienteering Klosterneuburg 41:03 + 6:09
14. Bringezu Kristina 26D6950 OLV Potsdam 41:46 + 6:52
15. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 41:48 + 6:54
16. Wolowczyk Mariola 28P6851 UNTS Warszawa 41:49 + 6:55
17. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 41:54 + 7:00
18. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 42:30 + 7:36
19. Sundström Annika 65S7050 Västerås SOK 43:04 + 8:10
20. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 43:33 + 8:39
21. Leonhardt Annette TSV Berlin 43:34 + 8:40
22. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 45:26 + 10:32
23. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 46:00 + 11:06
24. Dersch-Kollenbach Brigitte 38D6750 Ski-Club Helsa 48:14 + 13:20
25. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 48:46 + 13:52
26. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 48:48 + 13:54
27. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 49:53 + 14:59
28. Turakainen Irene 21F7150 Helsingin Suunnistajat 50:47 + 15:53
29. Larsson Catarina 65S6850 Västerås SOK 53:25 + 18:31
29. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 53:25 + 18:31
31. Drechsel Ines 71D6850 USV TU Dresden 58:42 + 23:48
32. Hall Anna 65S7150 Västerås SOK 59:29 + 24:35
33. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 61:22 + 26:28
34. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 66:42 + 31:48
35. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360 69:26 + 34:32
36. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 92:56 + 58:02
37. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 95:29 + 60:35
D45B
2.01 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 35:48
2. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 40:14 + 4:26
3. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 40:35 + 4:47
4. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 43:01 + 7:13
5. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 43:44 + 7:56
6. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 54:53 + 19:05
7. Kohler Marianne Ulu's Reisewelt 63:15 + 27:27
8. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 64:39 + 28:51
9. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 68:59 + 33:11
Hanne Hermansen 33N7050 Kristiansand OK DISK
D50
2.73 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 30:26
2. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 31:25 + 0:59
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 34:43 + 4:17
4. Müller Anke Post SV Dresden 35:39 + 5:13
5. Juckelandt Sabine 71D6350 USV TU Dresden 36:26 + 6:00
6. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 37:45 + 7:19
7. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 38:33 + 8:07
8. Königsson Helena Robertsfors IK 39:15 + 8:49
9. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:19 + 8:53
10. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 39:43 + 9:17
11. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 40:32 + 10:06
12. Huhtanen Meri 38F6450 Tampereen Pyrintö 40:33 + 10:07
13. Graumann Heidi ESV Lok Berlin-Schöneweide 45:50 + 15:24
14. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 46:01 + 15:35
15. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 46:07 + 15:41
16. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 46:28 + 16:02
17. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 46:59 + 16:33
18. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 49:34 + 19:08
19. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 51:15 + 20:49
20. Jensch Monika OK Mark Brandenburg 51:20 + 20:54
21. Kusber Anke OK Mark Brandenburg 51:49 + 21:23
22. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 54:37 + 24:11
23. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 55:36 + 25:10
24. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:21 + 25:55
25. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 57:10 + 26:44
26. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:19 + 29:53
27. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 60:54 + 30:28
28. Vlková Radka KNC6551 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:21 + 30:55
29. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 61:49 + 31:23
30. Hinkel Katja SV Robotron Dresden 64:56 + 34:30
31. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 65:31 + 35:05
32. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 67:06 + 36:40
33. Hector Elisabeth 1US6450 Snättringe SK 69:06 + 38:40
Slezáčková Věra KAS6550 KOB KAS DISK
D55
2.73 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Humbel Ruth Ulu's Reisewelt 32:19
2. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 39:23 + 7:04
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 39:27 + 7:08
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 39:59 + 7:40
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 40:37 + 8:18
6. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:09 + 10:50
7. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:31 + 12:12
8. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 44:40 + 12:21
9. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 46:09 + 13:50
10. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 46:20 + 14:01
11. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 50:32 + 18:13
12. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 53:24 + 21:05
13. Wróblewska Bogna 23P5950 OK!Sport 54:43 + 22:24
14. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 61:14 + 28:55
15. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 64:57 + 32:38
16. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 73:15 + 40:56
17. Pijáková Eva KOB Sokol Pezinok 73:38 + 41:19
D60
2.58 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 48:23
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 50:50 + 2:27
3. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 52:52 + 4:29
4. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 53:14 + 4:51
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 56:43 + 8:20
6. Eriksson Kerstin 1US5650 Snättringe SK 57:49 + 9:26
7. Malá Jitka KAS5451 KOB KAS 66:14 + 17:51
8. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 69:42 + 21:19
9. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 72:30 + 24:07
10. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 74:43 + 26:20
11. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:00 + 51:37
D65
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 35:33
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 40:55 + 5:22
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:24 + 6:51
4. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 49:33 + 14:00
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 58:19 + 22:46
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 60:58 + 25:25
D70
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michel Birgitt TV Jahn Wolfsburg 46:06
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 52:26 + 6:20
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB KAS 53:36 + 7:30
4. Lemnitzer Erika 13D4250 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:14 + 9:08
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 57:40 + 11:34
6. Haenelt Dr. Beatrix 1QD4650 SV IHW Alex 78 Berlin 60:38 + 14:32
7. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB KAS 61:46 + 15:40
8. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 78:56 + 32:50
9. Maija Jansone 39L4450 RIGA SENIORS 86:44 + 40:38
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
H10L
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toth Martin 12H0700 Tipo TKE 26:22
2. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 29:31 + 3:09
3. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 30:53 + 4:31
4. Weinert Tim Post SV Dresden 31:44 + 5:22
5. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 37:06 + 10:44
6. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 40:37 + 14:15
7. Zetterberg Hugo 65S0700 Västerås SOK 49:36 + 23:14
8. Golinowski Piotr Tukan Iwiny 53:57 + 27:35
9. Lorenc Tadeáš 45X0600 PAT Praha 54:12 + 27:50
10. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem 60:39 + 34:17
11. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:38 + 36:16
H10
2.33 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:25
2. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 27:53 + 7:28
3. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 28:20 + 7:55
4. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 28:56 + 8:31
5. Palm Erik 65S0600 Västerås SOK 29:44 + 9:19
6. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 31:21 + 10:56
7. Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 33:39 + 13:14
8. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 35:07 + 14:42
9. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 37:13 + 16:48
10. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 40:35 + 20:10
11. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 41:12 + 20:47
12. Jelínek Jakub AOP0601 Orientační Běh Opava 42:00 + 21:35
13. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 44:15 + 23:50
14. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:40 + 29:15
15. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 51:07 + 30:42
Bartosz Kotkowiak BnO Szczecin DISK
H12
2.91 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegert Marek 71D0400 USV TU Dresden 27:47
2. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 28:03 + 0:16
3. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 29:26 + 1:39
4. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 30:03 + 2:16
5. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 30:11 + 2:24
6. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 32:42 + 4:55
7. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 34:23 + 6:36
8. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 35:05 + 7:18
9. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 36:23 + 8:36
10. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 36:38 + 8:51
11. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 38:27 + 10:40
12. Weinert Florian Post SV Dresden 40:33 + 12:46
13. Kudre Timo 24E0500 Värska OK Peko 44:45 + 16:58
14. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 45:08 + 17:21
15. Lange Jonas SV IHW Alex 78 e. V. 45:12 + 17:25
16. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 46:17 + 18:30
17. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 47:10 + 19:23
18. Kašpar Štěpán BOR0403 OK Jiskra Nový Bor 48:21 + 20:34
19. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 48:47 + 21:00
20. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 49:17 + 21:30
21. Herrmann Joseph 48D0500 OL-Team Wehrsdorf 49:39 + 21:52
22. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 50:40 + 22:53
23. Krček Jan AOP0500 Orientační Běh Opava 57:18 + 29:31
24. Bringezu Antonio 26D0500 OLV Potsdam 59:03 + 31:16
Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering DISK
Piotr Kotkowiak BnO Szczecin DISK
H14
3.15 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 25:44
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 26:48 + 1:04
3. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 27:05 + 1:21
4. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 29:31 + 3:47
5. Rudert Henrik 85D0200 LV Berlin 30:28 + 4:44
6. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 30:29 + 4:45
7. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 30:38 + 4:54
8. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 30:50 + 5:06
9. Bettega Tiziano 29I5600 Junior Team Trentino 32:05 + 6:21
10. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 32:25 + 6:41
11. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 33:29 + 7:45
12. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:06 + 8:22
13. Lidström Lauri Erik 1US0203 Snättringe SK 34:19 + 8:35
14. Storch Grischa 85D0300 LV Berlin 34:44 + 9:00
15. Ahlström Emil 65S0200 Västerås SOK 36:56 + 11:12
16. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 38:05 + 12:21
17. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 38:14 + 12:30
18. Růžička Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 40:53 + 15:09
19. Michał Biernat BnO Szczecin 40:59 + 15:15
20. Bringezu Theo 26D0200 OLV Potsdam 41:02 + 15:18
21. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 41:17 + 15:33
22. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB KAS 42:17 + 16:33
23. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 44:05 + 18:21
24. Ahlström Lucas 65S0300 Västerås SOK 45:31 + 19:47
25. Wolgast John 1US0201 Snättringe SK 45:57 + 20:13
26. Mahla Mihkel 24E0300 Värska OK Peko 47:19 + 21:35
27. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 48:36 + 22:52
28. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:39 + 24:55
29. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 53:09 + 27:25
30. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 55:45 + 30:01
31. Průša Jan DKL0201 KOB Kladno 57:28 + 31:44
32. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 60:44 + 35:00
33. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 63:31 + 37:47
34. Jakub Kondys BnO Szczecin 93:24 + 67:40
35. Wolgast Jacob 1US0202 Snättringe SK 112:02 + 86:18
Žerava Cyril JEN0302 OB Jenišovice DISK
Pohlschmidt Tobias OK Mark Brandenburg DISK
Bern David 1US0200 Snättringe SK DISK
H16
3.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bryngelsson Ruben 54S0000 Tullinge SK 28:04
2. Runde David 33N0101 Kristiansand OK 32:02 + 3:58
3. Näslund Benjamin Skogslöparna 32:47 + 4:43
4. Bettega Damiano 29I6600 Junior Team Trentino 33:07 + 5:03
5. Lidström Lauri Ivar 1US0001 Snättringe SK 33:49 + 5:45
6. Lidmar Jesper 1US0100 Snättringe SK 33:56 + 5:52
7. Vesilind Kaarel 27E0000 Estonian Junior Team 35:02 + 6:58
8. Bonek Erik 66A0100 NF Wien 35:35 + 7:31
9. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 36:23 + 8:19
10. Aurebekk Marius 33N0001 Kristiansand OK 36:39 + 8:35
11. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 37:05 + 9:01
12. Pytten Kristian 33N0000 Kristiansand OK 37:12 + 9:08
13. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 37:14 + 9:10
14. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 38:02 + 9:58
15. Palumbo Pietro 29I1700 Junior Team Trentino 39:49 + 11:45
16. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 12:58
17. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 43:17 + 15:13
18. Gaio Silvio 29I2700 Junior Team Trentino 43:18 + 15:14
19. Pompura Daniel Terezka Banska Bystrica 43:35 + 15:31
20. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 44:26 + 16:22
21. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 45:29 + 17:25
22. Lindgren Pontus 65S0100 Västerås SOK 47:29 + 19:25
23. Bartoš Václav PGP0105 SK Praga 49:33 + 21:29
24. Choroś Tomasz PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 50:07 + 22:03
25. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 50:11 + 22:07
26. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 51:46 + 23:42
27. Kapischke Arne OK Mark Brandenburg 51:53 + 23:49
28. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 52:25 + 24:21
29. Bauer Leon OK Mark Brandenburg 53:09 + 25:05
30. Kallhauge Mattias 1US0000 Snättringe SK 53:26 + 25:22
31. Lindevik Sander 33N0102 Kristiansand OK 53:32 + 25:28
32. Törnqvist Sixten 65S0000 Västerås SOK 56:35 + 28:31
33. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 61:59 + 33:55
34. Hermansen Odd Anton 33N0100 Kristiansand OK 62:27 + 34:23
35. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 73:44 + 45:40
Jánošík Robert SOB Olomouc 88:33 + 60:29
H18
4.69 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pytten Marius 33N9901 Kristiansand OK 34:15
2. Hennseler Ole 25D9800 German O-Team 35:18 + 1:03
3. Imark Victor 54S9801 Tullinge SK 35:49 + 1:34
4. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 36:13 + 1:58
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 36:33 + 2:18
6. Bonek Jannis 66A9900 NF Wien 36:41 + 2:26
7. Friedländer Emil SV Robotron Dresden 38:47 + 4:32
8. Pähn Lauri 27E9800 Estonian Junior Team 38:50 + 4:35
9. Ekeland Einar 33N9902 Kristiansand OK 39:15 + 5:00
10. Kütt Oliver 27E9801 Estonian Junior Team 39:16 + 5:01
11. Gawlitza Franz SV Robotron Dresden 39:53 + 5:38
12. Lynnebakken Vetle 33N9802 Kristiansand OK 41:07 + 6:52
13. Jensen Kristian Reierse 33N9804 Kristiansand OK 41:29 + 7:14
14. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 42:11 + 7:56
15. Kapischke Henning OK Mark Brandenburg 42:52 + 8:37
16. Zernant Kaarel Hendrik 27E9802 Estonian Junior Team 42:57 + 8:42
17. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 44:23 + 10:08
18. Huhtanen Kiri 38F9800 Tampereen Pyrintö 44:36 + 10:21
19. Karlsson Tobias 1US9900 Snättringe SK 45:12 + 10:57
20. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 45:15 + 11:00
21. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 45:40 + 11:25
22. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 46:01 + 11:46
23. Myhre Vegard 33N9803 Kristiansand OK 47:00 + 12:45
24. Room Andres 27E9900 Estonian Junior Team 47:07 + 12:52
25. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 47:46 + 13:31
26. Runde John Olav 33N9800 Kristiansand OK 48:58 + 14:43
27. Aas Sigurd Svaland 33N9801 Kristiansand OK 49:46 + 15:31
28. Arkäng Lukas 54S9901 Tullinge SK 52:51 + 18:36
29. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 54:31 + 20:16
30. Tesař Vojtěch AOP9900 Orientační Běh Opava 55:28 + 21:13
31. Nicolao Erik 29I7600 Junior Team Trentino 55:38 + 21:23
32. Dekret Jakub 17S1400 Ekonom Banska Bystrica 55:40 + 21:25
33. Langenhan Julian 85D9800 LV Berlin 57:24 + 23:09
34. Ormö Fredrik 1US9800 Snättringe SK 59:22 + 25:07
35. Dalfollo Alessio 29I9800 Junior Team Trentino 61:02 + 26:47
36. Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 62:15 + 28:00
37. Castellaz Maurizio 29I4700 Junior Team Trentino 64:28 + 30:13
38. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 66:28 + 32:13
39. Knaack Tobias OK Mark Brandenburg 81:42 + 47:27
Dlouhý Petr DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 60:05 + 25:50
H20
5.51 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Reinhartsen Torkel 33N9701 Kristiansand OK 39:18
2. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 40:04 + 0:46 6995
3. Aashamar Johannes Bakke 33N9700 Kristiansand OK 41:03 + 1:45
4. Kamolz Anton 18D9602 Post SV Dresden 41:43 + 2:25
5. Hanisch Matias Hodne 33N9600 Kristiansand OK 43:35 + 4:17
6. Brunet Fabio 29I9801 Junior Team Trentino 43:37 + 4:19
7. Bettega Simone 29I3700 Junior Team Trentino 48:13 + 8:55
8. Hultqvist Andreas 54S9601 Tullinge SK 48:49 + 9:31
9. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 48:54 + 9:36 5851
10. Johansson Henrik 1PS9600 Umeå OK 49:02 + 9:44
11. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 49:29 + 10:11
12. Zschäckel Robin 85D9700 LV Berlin 49:45 + 10:27
13. Müller Kurt Post SV Dresden 49:50 + 10:32
14. Graumann Leo 85D9600 LV Berlin 50:10 + 10:52
15. Pettersson Joel 54S9602 Tullinge SK 51:59 + 12:41
16. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 52:10 + 12:52 5428
17. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 54:41 + 15:23 5102
18. Kostol Ole 33N9702 Kristiansand OK 54:56 + 15:38
19. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 57:21 + 18:03 4757
20. Kallhauge Jonas 1US9700 Snättringe SK 63:01 + 23:43
21. Pae Markus Rene 27E9700 Estonian Junior Team 63:55 + 24:37
22. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 64:05 + 24:47 3885
23. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 70:44 + 31:26 3024
H21E
6.98 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8828
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Imark Simon 54S9800 Tullinge SK 44:10
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 45:59 + 1:49 9106
3. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 46:17 + 2:07 9050
4. Slodowski Veit 25D9801 German O-Team 48:22 + 4:12
4. Glännefors Magnus 54S9300 Tullinge SK 48:22 + 4:12
6. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 48:33 + 4:23
7. Sundqvist Niklas 54S9600 Tullinge SK 48:40 + 4:30
8. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 49:06 + 4:56
9. Debertolis Mattia 29I9600 Junior Team Trentino 50:08 + 5:58
10. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 50:10 + 6:00 8328
11. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 50:15 + 6:05 8312
12. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 50:40 + 6:30 8235
13. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 51:10 + 7:00 8142
14. Jorgensen Morten 33N9500 Kristiansand OK 51:11 + 7:01
15. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 51:19 + 7:09
16. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 51:27 + 7:17 8089
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 52:46 + 8:36 7844
18. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 53:23 + 9:13 7730
19. Stefański Dawid 95P8900 Wrocław 53:40 + 9:30
20. Bettega Walter 29I9501 Junior Team Trentino 53:55 + 9:45
20. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 53:55 + 9:45 7631
22. Stormoen Havar B 33N8900 Kristiansand OK 54:12 + 10:02
23. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 54:35 + 10:25 7507
24. Gaio Aaron 29I8800 Junior Team Trentino 54:49 + 10:39
25. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 54:51 + 10:41 7457
26. Karlberg Tintin 54S9302 Tullinge SK 55:11 + 11:01
27. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 55:47 + 11:37 7284
28. Lehner Korbinian 25D9600 German O-Team 56:39 + 12:29
29. Bettega Fabiano 29I9601 Junior Team Trentino 56:45 + 12:35
30. Andersson Emil 54S9500 Tullinge SK 57:04 + 12:54
31. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 57:59 + 13:49 6874
32. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 59:34 + 15:24 6580
33. Tait Samuele 29I9700 Junior Team Trentino 59:57 + 15:47
34. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 60:01 + 15:51 6496
35. Hector David 1US9500 Snättringe SK 60:24 + 16:14
36. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:42 + 26:32 4510
37. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:07 + 28:57 4061
38. Moraweck Sebastian Neregistrovaní 84:15 + 40:05
Müller Philipp Post SV Dresden DISK
Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo DISK
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt DISK
H21A
5.76 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7636
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 41:47 8090
2. Pabich Mariusz 66P8800 UKS Azymut Pabianice 43:58 + 2:11
3. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 44:41 + 2:54
4. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:31 + 3:44 7448
5. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 45:58 + 4:11 7371
6. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 46:21 + 4:34 7305
7. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 46:25 + 4:38 7293
8. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 46:50 + 5:03
9. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 47:08 + 5:21 7170
10. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 47:14 + 5:27 7153
11. Piłkowski Tadeusz 23P9001 OK!Sport 47:39 + 5:52
12. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 48:14 + 6:27
13. Krasuski Marcin 26P7200 orienteering.waw.pl 48:35 + 6:48
14. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:51 + 9:04 6531
15. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 51:11 + 9:24 6474
16. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 51:38 + 9:51 6397
17. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 52:24 + 10:37 6265
18. Stridh Dag 1PS9100 Umeå OK 52:55 + 11:08
19. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 53:03 + 11:16 6153
20. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport 54:01 + 12:14
21. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 54:02 + 12:15 5984
22. Bartłomiej Mazan WKS Śląsk Wrocław 57:07 + 15:20
23. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 58:17 + 16:30 5253
24. Zajíc Josef LOV7601 lepus.cz 59:00 + 17:13 5130
25. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 59:58 + 18:11
26. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 61:10 + 19:23
27. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 62:19 + 20:32 4560
28. Schütz Benno 64D8400 OLF Mainz 63:13 + 21:26
29. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 64:16 + 22:29 4225
30. Olunczek Andrei 71D0000 USV TU Dresden 66:11 + 24:24
31. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 66:18 + 24:31
32. Boeck Sascha 13D8900 Kaulsdorfer OLV Berlin 66:56 + 25:09
33. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 68:15 + 26:28
34. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 68:58 + 27:11
35. Cwalina Karol OK!Sport 72:57 + 31:10
36. Firaha Dzmitry 39D8800 OL-Team Köln 75:36 + 33:49
37. Dudnikov Vladimir 46R8500 O-MEPHI 75:53 + 34:06
38. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 97:15 + 55:28
Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK
H21B
4.91 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 41:05 6031
2. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 42:12 + 1:07 5880
3. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 44:36 + 3:31
4. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 45:12 + 4:07 5474
5. Moravec Marek Neregistrovaní 47:23 + 6:18
6. Raus Stefano 29I9500 Junior Team Trentino 49:21 + 8:16
7. Dumnitz Bastian 1YD8800 OLV Uslar 49:54 + 8:49
8. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 50:33 + 9:28 4750
9. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 51:11 + 10:06 4664
10. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:42 + 12:37 4324
11. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 54:45 + 13:40 4182
12. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 54:47 + 13:42 4177
13. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 55:07 + 14:02 4132
14. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 55:32 + 14:27 4076
15. Kolman Jan LTP8501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:51 + 15:46 3898
16. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 58:27 + 17:22 3681
17. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 59:39 + 18:34 3519
18. Bezzi Marco 29I7800 Junior Team Trentino 60:24 + 19:19
19. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 60:48 + 19:43 3363
20. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 61:32 + 20:27 3264
21. Randík Jan SOB8703 SOBSA 62:06 + 21:01 3187
22. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 63:29 + 22:24 3000
22. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 63:29 + 22:24 3000
24. Kryściński Sebastian 66P8801 UKS Azymut Pabianice 69:47 + 28:42
25. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 70:10 + 29:05 2096
26. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 71:03 + 29:58 1976
27. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 82:58 + 41:53 364
Schroth Peter Post SV Dresden DISK
Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden DISK
H35A
5.16 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 36:04
2. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 38:23 + 2:19
3. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 39:50 + 3:46
4. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 40:34 + 4:30
5. Golinowski Paweł Tukan Iwiny 40:55 + 4:51
6. Tkaczuk Tomasz 66P7613 UKS Azymut Pabianice 42:09 + 6:05
7. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 43:13 + 7:09
8. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 49:28 + 13:24
9. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 49:31 + 13:27
10. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 49:38 + 13:34
11. Všetečka Michal SJC7503 Sportcentrum Jičín 50:11 + 14:07
12. Collis Mark 15G7700 DRONGO 53:01 + 16:57
13. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 53:15 + 17:11
14. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 54:30 + 18:26
15. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 54:56 + 18:52
16. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 55:58 + 19:54
17. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:17 + 20:13
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 56:28 + 20:24
19. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 58:55 + 22:51
20. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 61:32 + 25:28
21. Haenelt Stephan 1QD7900 SV IHW Alex 78 Berlin 64:24 + 28:20
22. Šlapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 69:11 + 33:07
23. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 73:35 + 37:31
24. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 84:52 + 48:48
Důrek Milan KOB Dobruška 74:28 + 38:24
H35B
3.31 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 41:47
2. Bercha Šimon TEP7700 Tempo Praha 42:07 + 0:20
3. Ivan Yakhin 12R8000 Individual Russia 42:15 + 0:28
4. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 44:58 + 3:11
5. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 54:28 + 12:41
6. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 61:57 + 20:10
H40A
5.22 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ahlström Johan 65S7300 Västerås SOK 41:27
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 46:25 + 4:58
3. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 46:50 + 5:23
4. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 47:46 + 6:19
5. Zschäckel Raik 85D6700 LV Berlin 48:26 + 6:59
6. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 51:03 + 9:36
7. Sandri Eddy 29I6800 Junior Team Trentino 51:05 + 9:38
8. Vaher Vallo 27E7600 Estonian Junior Team 51:07 + 9:40
9. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 51:36 + 10:09
10. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 52:50 + 11:23
11. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 52:51 + 11:24
12. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 53:16 + 11:49
13. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 53:20 + 11:53
14. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 53:26 + 11:59
15. Uwe Röhner 1QD7200 SV IHW Alex 78 Berlin 54:04 + 12:37
16. Hill Richard 21G7600 Airienteers 55:15 + 13:48
17. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 55:48 + 14:21
18. Cherniavsky Sergey 89D7200 OC München 56:04 + 14:37
19. Lange Udo SV IHW Alex 78 e. V. 56:14 + 14:47
20. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 56:20 + 14:53
21. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 58:11 + 16:44
22. Söderlund Niklas 93S7200 Avesta OK 59:11 + 17:44
23. Adorjan Peter berlin tsc 62:41 + 21:14
24. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 63:21 + 21:54
25. Kaufmann Torsten 71D7100 USV TU Dresden 63:30 + 22:03
26. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 63:35 + 22:08
27. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 63:46 + 22:19
28. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 66:40 + 25:13
29. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 67:03 + 25:36
30. Jelínek Jan AOP6401 Orientační Běh Opava 74:13 + 32:46
31. Krček Martin AOP7302 Orientační Běh Opava 87:55 + 46:28
H40B
3.31 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 34:33
2. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 36:49 + 2:16
3. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 37:34 + 3:01
4. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 43:11 + 8:38
5. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 43:28 + 8:55
6. Zábranský Luboš SLA7400 SKOB Slaný 45:25 + 10:52
7. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:05 + 13:32
8. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 50:35 + 16:02
9. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 53:43 + 19:10
10. Knaack Mario OK Mark Brandenburg 61:36 + 27:03
11. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 62:16 + 27:43
12. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 71:00 + 36:27
13. Zbořil Ctirad UOL7200 SOB Olomouc 78:13 + 43:40
Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice DISK
H45A
5.12 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 45D6700 SV Turbine Neubrandenburg 37:21
2. Palm Robert 65S6800 Västerås SOK 38:32 + 1:11
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 38:35 + 1:14
4. Mager Holger 74D7100 ESV Dresden MTBO 38:51 + 1:30
5. Sundén Johan 65S7000 Västerås SOK 40:21 + 3:00
6. Ratajczak Piotr 23P6901 OK!Sport 40:58 + 3:37
7. Sjöberg Lars 54S6900 Tullinge SK 42:53 + 5:32
8. Jönsson Kenneth 54S6700 Tullinge SK 44:12 + 6:51
8. Brettschneider Uwe 85D6800 LV Berlin 44:12 + 6:51
10. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 44:13 + 6:52
11. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 45:54 + 8:33
12. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 46:52 + 9:31
13. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 46:54 + 9:33
14. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 48:15 + 10:54
15. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 48:31 + 11:10
16. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 48:37 + 11:16
17. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 48:46 + 11:25
18. Näslund Torgny Skogslöparna 50:31 + 13:10
19. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 51:00 + 13:39
20. Cederberg Claus Ballerup OK 51:36 + 14:15
21. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:43 + 14:22
22. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 52:58 + 15:37
23. Ahlström Joakim 65S6701 Västerås SOK 53:25 + 16:04
24. Eades David 28G6700 Interlopers 53:30 + 16:09
25. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 53:59 + 16:38
26. Reisenberger Roland Orienteering Klosterneuburg 54:35 + 17:14
27. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 54:57 + 17:36
28. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 55:51 + 18:30
29. Röhl Stefan 64D6800 OLF Mainz 56:00 + 18:39
30. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 56:57 + 19:36
31. Larsson Magnus 65S6700 Västerås SOK 58:43 + 21:22
32. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360 59:20 + 21:59
33. Eichler Petr KAS6900 KOB KAS 59:41 + 22:20
34. Lipphart-Kirchmeir Harald 32A6700 HSV OL Wiener Neustadt 64:18 + 26:57
35. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:04 + 27:43
36. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:42 + 31:21
37. Müller Robert 3XX6900 POT 73:25 + 36:04
38. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 73:37 + 36:16
39. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:54 + 37:33
40. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 81:41 + 44:20
41. Mieske Frank 13D6700 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:11 + 47:50
42. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 86:58 + 49:37
Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Hnízdil Jan KAS7100 KOB KAS DISK
Olisauskas Raimondas berlin tsc DISK
Lindgren David 65S7004 Västerås SOK DISK
H45B
3.31 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 39:52
2. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 40:20 + 0:28
3. Weinert Rolf Post SV Dresden 42:53 + 3:01
4. Rothkegel Thomas Post SV Dresden 47:30 + 7:38
5. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 47:42 + 7:50
6. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 55:53 + 16:01
7. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 57:03 + 17:11
8. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 63:29 + 23:37
9. Hloušek František ADA5801 OOB Spartak Adamov 68:08 + 28:16
10. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:11 + 28:19
11. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 69:17 + 29:25
12. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport 72:22 + 32:30
13. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 89:19 + 49:27
14. Hall Lars 65S7003 Västerås SOK 91:05 + 51:13
H50A
3.86 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Mathias Post SV Dresden 33:06
2. Sundqvist Hans 54S6401 Tullinge SK 36:22 + 3:16
3. Bonek Peter 66A6400 NF Wien 37:42 + 4:36
4. Hermann Claus HSV OL Wiener Neustadt 38:41 + 5:35
5. Axelsson Jörgen 54S6400 Tullinge SK 39:02 + 5:56
6. Kallhauge Per 1US6301 Snättringe SK 39:46 + 6:40
7. Sundström Per 65S6301 Västerås SOK 40:25 + 7:19
8. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 40:31 + 7:25
9. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 40:53 + 7:47
10. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 41:06 + 8:00
11. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 41:35 + 8:29
12. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:00 + 8:54
13. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 42:08 + 9:02
14. Drechsel Michael 71D6501 USV TU Dresden 43:59 + 10:53
15. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 44:15 + 11:09
16. Demmig Sven 85D6600 LV Berlin 44:30 + 11:24
17. Wolowczyk Marek 28P6300 UNTS Warszawa 44:40 + 11:34
18. Karlsson Anders 1US6500 Snättringe SK 45:14 + 12:08
19. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 46:01 + 12:55
20. Waelchli Jürg Ulu's Reisewelt 46:11 + 13:05
21. Hector Jorgen 1US6300 Snättringe SK 46:26 + 13:20
22. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 46:29 + 13:23
23. Wolgast Per 1US6401 Snättringe SK 47:09 + 14:03
24. Hinkel Udo SV Robotron Dresden 47:31 + 14:25
25. Huhtanen Ossi 38F6300 Tampereen Pyrintö 48:13 + 15:07
26. Kellner Gerhard HSV OL Wiener Neustadt 49:06 + 16:00
27. Axelsson Magnus 1VS6200 Strängnäs Malmby OL 49:31 + 16:25
28. Graumann Bernd ESV Lok Berlin-Schöneweide 50:12 + 17:06
29. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 51:16 + 18:10
30. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 52:08 + 19:02
31. Lauri Bo 1US6302 Snättringe SK 53:01 + 19:55
32. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 53:05 + 19:59
33. Yngvesson Mikael Robertsfors IK 53:12 + 20:06
34. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:46 + 21:40
35. Hering Peter SV Robotron Dresden 56:26 + 23:20
36. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 56:49 + 23:43
37. Bern Mats 1US6400 Snättringe SK 57:05 + 23:59
38. Törnqvist Stefan 65S6300 Västerås SOK 57:32 + 24:26
39. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 59:48 + 26:42
40. Rossberg Veit 29D6500 USG Chemnitz 62:43 + 29:37
41. Bouwman Jan 39D6600 OL-Team Köln 75:54 + 42:48
42. Kapischke Andreas OK Mark Brandenburg 85:34 + 52:28
Iversen Atle 34N6400 BUL Tromsø DISK
Stanisław Płytnik BnO Szczecin DISK
H50B
2.58 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raudkepp Einar 24E6500 Värska OK Peko 32:33
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 33:16 + 0:43
3. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 34:29 + 1:56
4. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 35:26 + 2:53
5. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 36:13 + 3:40
6. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 37:15 + 4:42
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 37:51 + 5:18
8. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 37:53 + 5:20
9. Kurr Maik SV IHW Alex 78 e. V. 39:42 + 7:09
10. Pompura Ladislav Terezka Banska Bystrica 42:37 + 10:04
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 42:53 + 10:20
12. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 45:06 + 12:33
13. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 45:58 + 13:25
14. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 46:07 + 13:34
15. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 46:15 + 13:42
16. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 47:39 + 15:06
17. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 48:16 + 15:43
18. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 53:50 + 21:17
19. Roessler Udo OLA TSV Deggendorf 69:47 + 37:14
20. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 76:55 + 44:22
Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec DISK
H55
3.39 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyberg Stefan 93S5900 Avesta OK 35:31
2. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 36:42 + 1:11
3. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 38:54 + 3:23
4. Aeschlimann Ulu Ulu's Reisewelt 40:17 + 4:46
5. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 40:36 + 5:05
6. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 40:47 + 5:16
7. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 41:03 + 5:32
8. Bjornsen Jack 33N5800 Kristiansand OK 42:02 + 6:31
9. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 42:27 + 6:56
10. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:12 + 7:41
11. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 43:15 + 7:44
12. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 43:18 + 7:47
13. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 46:47 + 11:16
14. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 47:38 + 12:07
15. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 47:42 + 12:11
16. Jensch Fred OK Mark Brandenburg 49:30 + 13:59
17. Wiedenfeld Frank 19D0001 SSV Planeta Radebeul 49:41 + 14:10
18. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 50:00 + 14:29
19. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 50:15 + 14:44
20. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 50:50 + 15:19
21. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 51:37 + 16:06
22. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 52:46 + 17:15
23. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 59:10 + 23:39
24. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 61:59 + 26:28
25. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:45 + 28:14
26. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:02 + 34:31
27. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 70:44 + 35:13
28. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 73:28 + 37:57
29. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 80:03 + 44:32
H60
3.29 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 33:32
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 35:20 + 1:48
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 38:07 + 4:35
4. Biland Christian Ulu's Reisewelt 38:20 + 4:48
5. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 38:54 + 5:22
6. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 39:40 + 6:08
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 6:30
8. Piják Vlado KOB Sokol Pezinok 41:00 + 7:28
9. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 41:27 + 7:55
10. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 41:29 + 7:57
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 8:52
12. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 43:31 + 9:59
13. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 43:39 + 10:07
14. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 45:11 + 11:39
15. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 46:06 + 12:34
16. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:36 + 13:04
17. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 46:46 + 13:14
18. Otterbjörk Tjelvar 1PS5600 Umeå OK 47:05 + 13:33
19. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 47:34 + 14:02
20. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 47:57 + 14:25
21. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 48:25 + 14:53
22. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 48:42 + 15:10
23. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:08 + 15:36
24. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 17:16
25. Juckelandt Wolf-Gerold 71D5500 USV TU Dresden 52:02 + 18:30
26. Kohler Hans Ulu's Reisewelt 52:30 + 18:58
27. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 55:41 + 22:09
28. Sandewall Mats 1PS5300 Umeå OK 65:14 + 31:42
29. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 80:01 + 46:29
H65
3.13 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 33:00
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 36:41 + 3:41
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 37:28 + 4:28
4. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 37:48 + 4:48
5. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 39:25 + 6:25
6. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 41:56 + 8:56
7. Ziesche Juergen 41D5000 LOK Berlin 42:26 + 9:26
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 43:20 + 10:20
9. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 43:45 + 10:45
10. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 43:56 + 10:56
11. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:44 + 12:44
12. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 45:46 + 12:46
13. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 47:19 + 14:19
14. Schwanitz Juergen OLA TSV Deggendorf 47:40 + 14:40
15. Jorgensen Jorgen Silkeborg OK 51:05 + 18:05
16. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 51:35 + 18:35
17. Urválek Jiří 19N4700 Porsgrunn OL 52:22 + 19:22
18. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 57:40 + 24:40
19. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 58:36 + 25:36
20. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 61:28 + 28:28
21. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 62:07 + 29:07
22. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 63:11 + 30:11
23. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 63:26 + 30:26
24. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 65:33 + 32:33
25. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 68:35 + 35:35
26. Rothweiler Kurt Ulu's Reisewelt 75:15 + 42:15
Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H70
2.36 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moosberger Max Ulu's Reisewelt 28:40
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:35 + 8:55
3. Werner George Klawun Ke Sachsen-Marathon 40:09 + 11:29
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 46:52 + 18:12
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB KAS 47:40 + 19:00
6. Siegenthaler Fritz Ulu's Reisewelt 49:24 + 20:44
7. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 51:22 + 22:42
8. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 52:39 + 23:59
9. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 55:02 + 26:22
10. Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 55:45 + 27:05
11. Sedlář Vladimír AOP4201 Orientační Běh Opava 58:30 + 29:50
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 59:54 + 31:14
13. Paulsson Hardy 1PS4500 Umeå OK 69:49 + 41:09
Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný DISK
H75
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 43:03
2. Štrojsa Josef KAS4000 KOB KAS 53:24 + 10:21
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 56:50 + 13:47
4. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 73:20 + 30:17
5. Lemnitzer Eberhard 13D3750 Kaulsdorfer OLV Berlin 104:27 + 61:24
H80
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 83:03
2. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 89:35 + 6:32
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 105:29 + 22:26
Kempf Adolf KTV Altdtorf DISK
HDR
2.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bercha Matouš TEP Tempo Praha 18:25
2. Vilém Štěpán Neregistrovaní 26:35 + 8:10
3. Strýčková Bára ADA0852 OOB Spartak Adamov 27:47 + 9:22
4. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 29:39 + 11:14
5. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 32:05 + 13:40
6. Milotová Barbora OK Kamenice 37:16 + 18:51
7. Valyavka Viktoriya 38S0850 VZA Žilina 37:43 + 19:18
8. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 38:29 + 20:04
9. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 20:53
10. Pabich Hanna 66P7605 UKS Azymut Pabianice 40:03 + 21:38
11. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 40:31 + 22:06
12. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 40:34 + 22:09
13. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 41:16 + 22:51
14. Bercha Jonáš TEP Tempo Praha 41:27 + 23:02
14. Berchová Anežka Neregistrovaní 41:27 + 23:02
16. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 43:22 + 24:57
17. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 44:56 + 26:31
18. Hill Daisy Neregistrovaní 45:16 + 26:51
19. Žerava František JEN0502 OB Jenišovice 45:21 + 26:56
20. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 45:23 + 26:58
21. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 48:43 + 30:18
22. Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun 49:38 + 31:13
23. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 50:02 + 31:37
24. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 54:09 + 35:44
25. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 54:38 + 36:13
26. Kindel Vít SK Los Mělník 54:52 + 36:27
27. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 56:33 + 38:08
28. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 56:52 + 38:27
29. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem 57:57 + 39:32
30. Moraweck Hannah Neregistrovaní 58:27 + 40:02
31. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 61:12 + 42:47
32. Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem 62:09 + 43:44
33. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 65:39 + 47:14
34. Podhrázský Tomáš Neregistrovaní 65:59 + 47:34
35. Všetečková Dora; Sportcentrum Jičín 67:37 + 49:12
36. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:43 + 50:18
37. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 71:11 + 52:46
38. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 72:12 + 53:47
39. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 72:56 + 54:31
40. Capůrkovi Neregistrovaní 73:03 + 54:38
41. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 74:27 + 56:02
42. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 74:59 + 56:34
43. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 75:00 + 56:35
44. Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 79:19 + 60:54
45. Skřipský Tomáš LME SK Los Mělník 89:01 + 70:36
46. Collis Emma a Helena 15G1250 DRONGO 94:33 + 76:08
47. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 96:16 + 77:51
48. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 99:32 + 81:07
49. Jalová Kristýna RBK1151 SK Radioklub Blansko 108:47 + 90:22
50. Ramachová Míša Neregistrovaní 141:26 + 123:01
Hartl Jakub ODV1400 TJ Aero Odolena Voda DISK
Vít Damien EKP1305 VŠTJ Ekonom Praha DISK
P
2.71 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufalová Monika ROU7552 SKOB Roudnice nad Labem 38:29
2. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 42:02 + 3:33
3. Vrtalová Gabriela UOL7050 SOB Olomouc 44:38 + 6:09
4. Hartošová Ivana Neregistrovaní 45:18 + 6:49
5. Haider Anna HSV Ried 47:18 + 8:49
6. Šnyrchová Božena OOL5050 SK Haná orienteering 48:51 + 10:22
7. Juřeník Jiří MOV7901 SKOB Ostrava 49:08 + 10:39
8. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 50:46 + 12:17
9. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 57:52 + 19:23
10. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:59 + 22:30
11. Štěpánová Michaela Neregistrovaní 71:37 + 33:08
12. Novotný Marek KNC0302 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:12 + 33:43
13. Novotná Šárka KNC0150 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:17 + 33:48
14. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 74:50 + 36:21
15. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 93:30 + 55:01
16. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 111:41 + 73:12
Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská DISK
T3
3.03 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 39:56
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 41:56 + 2:00
3. Kraemer Karin Post SV Dresden 43:24 + 3:28
4. Vystavěl Dušan JVP6317 Oddíl OS SK Prostějov 44:12 + 4:16
5. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 47:00 + 7:04
6. Kärkkalnen Ritva Avesta OK 51:25 + 11:29
7. Hadačová Tereza AOP9051 Orientační Běh Opava 51:40 + 11:44
8. Turakainen Olli 21F6900 Helsingin Suunnistajat 52:13 + 12:17
9. Schallberger Josef OLG Goldau 52:25 + 12:29
10. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 53:02 + 13:06
11. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 54:17 + 14:21
12. Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava 56:39 + 16:43
13. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 57:15 + 17:19
14. Boerner Wolfgang 2KD5400 SG Dittersdorf 57:43 + 17:47
15. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 59:12 + 19:16
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 59:31 + 19:35
17. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 63:08 + 23:12
18. Knitsch Beate 57D6750 Post-SV Chemnitz 63:35 + 23:39
19. Schmiedeberg Anke 45D6751 SV Turbine Neubrandenburg 64:22 + 24:26
20. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 67:17 + 27:21
21. Polgar Erika berlin tsc 68:16 + 28:20
22. Schneider Anne OLA TSV Deggendorf 69:43 + 29:47
23. Štemberk Oldřich LBE6450 TJ Lokomotiva Beroun 71:01 + 31:05
24. Jelínek Jan AOP0101 Orientační Běh Opava 72:11 + 32:15
25. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 72:41 + 32:45
26. Procházková Jana Neregistrovaní 73:30 + 33:34
26. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 73:30 + 33:34
28. Švagerová Pavla TUV8350 SOK TJ Turnov 74:34 + 34:38
29. Wiedenfeld Anne 19D8650 SSV Planeta Radebeul 76:14 + 36:18
30. Pompura Jan Terezka Banska Bystrica 76:37 + 36:41
31. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 76:50 + 36:54
32. Vellech Aleš AOV8000 OOB TJ Baník Ostrava 76:59 + 37:03
33. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:52 + 39:56
34. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 82:40 + 42:44
35. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 85:22 + 45:26
36. Ježek František SLA0501 SKOB Slaný 90:46 + 50:50
37. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 94:41 + 54:45
38. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 96:13 + 56:17
39. Řezníková Renáta AOP5451 Orientační Běh Opava 100:09 + 60:13
40. Beňo Matúš Orientační Běh Opava 102:59 + 63:03
41. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 105:48 + 65:52
42. Hrubá Veronika Neregistrovaní 134:33 + 94:37
43. Záborcová Karolína Neregistrovaní 144:24 + 104:28
Herman Jakub KRN0606 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Yeung Ralph Chun Hin 85D9900 LV Berlin DISK
T6
5.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 49:14
2. Ježek Rostislav SKOB Slaný 50:08 + 0:54
3. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 50:19 + 1:05
4. Toth Tamas 12H6902 Tipo TKE 55:27 + 6:13
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:46 + 12:32
6. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 61:52 + 12:38
7. Černý Ondřej Neregistrovaní 62:42 + 13:28
8. Hesse Holger 85D9100 LV Berlin 62:47 + 13:33
9. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 63:44 + 14:30
10. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 63:58 + 14:44
11. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 64:42 + 15:28
12. Procházková Zuzana Neregistrovaní 67:15 + 18:01
13. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 69:31 + 20:17
14. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 71:12 + 21:58
15. Ježková Martina SLA7350 SKOB Slaný 74:35 + 25:21
16. Miřijovský Přemysl BOV5001 TJ Baník Ostrava OKD 75:54 + 26:40
17. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 76:50 + 27:36
18. Paroulková Iva LLI7151 TJ Loko Liberec 76:55 + 27:41
19. Kruliš Petr Neregistrovaní 78:53 + 29:39
20. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 79:53 + 30:39
21. Vellechová Radka AOV8050 OOB TJ Baník Ostrava 80:05 + 30:51
22. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 83:18 + 34:04
23. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 85:55 + 36:41
24. Vojtíšek Jakub Neregistrovaní 86:06 + 36:52
25. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 91:32 + 42:18
26. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 96:05 + 46:51
27. Silovská Hana Neregistrovaní 112:20 + 63:06
28. Braatz Monika 32D Treptower SV 1949 119:56 + 70:42
29. Žeravová Markéta JEN7152 OB Jenišovice 120:28 + 71:14
30. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 126:10 + 76:56
31. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 140:29 + 91:15
32. Stensson Carina 54S6901 Tullinge SK 176:45 + 127:31
Braatz Frank 32D Treptower SV 1949 DISK