Výsledky závodu: Oblastní žebříček (SAXBO)

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Oybin
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Louisenhöhe, 1:10 000, E = 5m, stav leden 2015, mapový klíč ISOM 2000.
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Mokrá Julie, Posselt Martin
Protokol:
Závod proběhl za příjemného slunného počasí. Závodu se zúčastnilo celkem 1024 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.50 km, 100 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 26:49
2. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 31:39 + 4:50
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 33:10 + 6:21
4. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:07 + 8:18
5. Rindová Adriana LLI0653 TJ Loko Liberec 38:46 + 11:57
6. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 39:00 + 12:11
7. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 39:20 + 12:31
8. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 39:24 + 12:35
9. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:34 + 17:45
10. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 47:04 + 20:15
11. Baloghová Mile TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:11 + 23:22
12. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 53:00 + 26:11
13. Kowalczyk Honorata STB0651 TJ Stadion Nový Bor 54:27 + 27:38
14. Horníková Veronika BOR0655 OK Jiskra Nový Bor 55:02 + 28:13
15. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:47 + 45:58
16. Mašková Lucie STB0751 TJ Stadion Nový Bor 76:06 + 49:17
17. Koňáková Eliška TJN0752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:10 + 51:21
18. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 82:29 + 55:40
19. Zawada Marcelina STB0752 TJ Stadion Nový Bor 87:21 + 60:32
20. Golinowska Aleksandra HKS Azymut Mochy 98:47 + 71:58
Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering DISK
D10L
4.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 19:45
2. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 20:17 + 0:32
3. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 20:41 + 0:56
4. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 20:47 + 1:02
5. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 21:36 + 1:51
6. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 25:56 + 6:11
7. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 27:06 + 7:21
8. Funková Klára BOR0756 OK Jiskra Nový Bor 27:21 + 7:36
9. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 27:48 + 8:03
10. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 29:10 + 9:25
11. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 29:44 + 9:59
12. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 29:48 + 10:03
13. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 30:55 + 11:10
14. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 32:18 + 12:33
15. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:27 + 12:42
16. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 32:51 + 13:06
17. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 33:15 + 13:30
18. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 36:53 + 17:08
19. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:10 + 17:25
20. Hempel Luise DE033858 USV TU Dresden 40:51 + 21:06
21. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 42:56 + 23:11
22. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 46:03 + 26:18
23. Kärger Mathilde DE036810 OK Leipzig 46:20 + 26:35
24. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:31 + 26:46
25. Prošková Markéta BOR0657 OK Jiskra Nový Bor 46:47 + 27:02
26. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:14 + 35:29
Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava DISK
D12
2.70 km, 110 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 26:34
2. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 27:16 + 0:42
3. Rimpel Gesine DE024625 USV TU Dresden 27:41 + 1:07
4. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 30:54 + 4:20
5. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 30:57 + 4:23
6. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 31:00 + 4:26
7. Sihver Merle DE022687 Post SV Dresden 31:25 + 4:51
8. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 31:43 + 5:09
9. Funk Julika DE036787 OK Leipzig 32:26 + 5:52
10. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 32:29 + 5:55
11. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 32:47 + 6:13
12. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 35:15 + 8:41
13. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 37:37 + 11:03
14. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:49 + 11:15
15. Neumann Johanna DE030143 SV Lengefeld 38:16 + 11:42
16. Kowalczyk Wiktoria STB0450 TJ Stadion Nový Bor 38:43 + 12:09
17. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 38:52 + 12:18
18. Kärger Eline DE036802 OK Leipzig 40:41 + 14:07
19. Zawada Karolina STB0552 TJ Stadion Nový Bor 42:02 + 15:28
20. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:45 + 16:11
21. Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor 44:58 + 18:24
22. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 45:01 + 18:27
23. Sýbová Marika BOR0553 OK Jiskra Nový Bor 45:19 + 18:45
24. Breckle Anja TuS Karlsruhe-Rüppurr 45:22 + 18:48
25. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 46:45 + 20:11
26. Koňáková Martina TJN0555 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:49 + 20:15
27. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 48:04 + 21:30
28. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 48:05 + 21:31
29. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 48:43 + 22:09
30. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 49:17 + 22:43
31. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 49:38 + 23:04
32. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 49:44 + 23:10
33. Schöne Nathalie OL-Team Wehrsdorf 50:25 + 23:51
34. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:05 + 24:31
35. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 55:13 + 28:39
36. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 57:07 + 30:33
37. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 57:29 + 30:55
38. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:04 + 31:30
39. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 80:24 + 53:50
40. Rupsch Finnja DE036878 USG Chemnitz 81:22 + 54:48
41. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 92:27 + 65:53
D14
3.30 km, 165 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:42
2. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 32:57 + 1:15
3. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 32:59 + 1:17
4. Steinert Luise DE023114 SV Lengefeld 33:24 + 1:42
5. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 33:44 + 2:02
6. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 33:57 + 2:15
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:24 + 2:42
8. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:06 + 3:24
9. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 35:37 + 3:55
10. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 35:54 + 4:12
11. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 36:18 + 4:36
12. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 36:26 + 4:44
13. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 37:50 + 6:08
14. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 38:39 + 6:57
15. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 39:13 + 7:31
16. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:41 + 9:59
17. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 42:21 + 10:39
18. Müller Josephine USV TU Dresden 46:38 + 14:56
19. Schacherlová Anna DOK0350 OK Doksy 47:13 + 15:31
20. Neumann Lena DE021415 SV Lengefeld 47:47 + 16:05
21. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 50:12 + 18:30
22. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:25 + 19:43
23. Boskovská Tereza DOK0250 OK Doksy 55:38 + 23:56
24. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:50 + 24:08
25. Piecek Emilia STB0351 TJ Stadion Nový Bor 63:56 + 32:14
26. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 66:31 + 34:49
27. Divišková Rebeka CHA0352 OK Chrastava 70:26 + 38:44
28. Rönnmark Astrid DE036141 OL Görlitz 78:48 + 47:06
29. Říhová Eliška CHA0351 OK Chrastava 82:28 + 50:46
30. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 110:37 + 78:55
Kučerová Vendy BOR0351 OK Jiskra Nový Bor DISK
D16
3.80 km, 200 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 42:53
2. Matějková Zuzana LTP0153 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:12 + 3:19
3. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:03 + 13:10
4. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 58:18 + 15:25
5. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 59:09 + 16:16
6. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 59:35 + 16:42
7. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 61:06 + 18:13
8. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 62:35 + 19:42
9. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:39 + 19:46
10. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 66:05 + 23:12
11. Valterová Adéla KBP0150 KBP Praha 68:35 + 25:42
12. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:48 + 25:55
13. Leonhardt Charlotte DE017240 SV IHW Alex 78 Berlin 68:59 + 26:06
14. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:42 + 32:49
15. Wartewig Anna DE040340 SG LVB Leipzig 76:56 + 34:03
16. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 83:22 + 40:29
17. Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor 84:40 + 41:47
18. Koucká Barbora EKP0050 VŠTJ Ekonom Praha 91:30 + 48:37
19. Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:14 + 56:21
20. Havlová Klára VRL0152 OOS TJ Spartak Vrchlabí 179:30 + 136:37
Macháčková Barbora FYD0051 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Ahlers Dorothee OLV Potsdam 112:47 + 69:54
D18
4.60 km, 265 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 48:46
2. Klüser Ellen DE015393 USV TU Dresden 50:54 + 2:08
3. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 52:46 + 4:00
4. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 55:30 + 6:44
5. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 56:45 + 7:59
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 58:18 + 9:32
7. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 61:19 + 12:33
8. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:38 + 15:52
9. Jakob Isabel DE020904 SV Robotron Dresden 65:33 + 16:47
10. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 66:18 + 17:32
11. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:31 + 18:45
12. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 69:58 + 21:12
13. Höhne Lena DE020285 SG LVB Leipzig 75:21 + 26:35
14. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 78:18 + 29:32
15. Kocková Natalie BOR9960 OK Jiskra Nový Bor 84:18 + 35:32
16. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:00 + 50:14
17. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 105:30 + 56:44
Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka DISK
Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka DISK
D20
4.40 km, 220 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 52:59 0
2. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 66:04 + 13:05 0
3. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 66:46 + 13:47 0
D21K
4.40 km, 220 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4957
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 49:28 5016
2. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 49:46 + 0:18 4987
3. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 50:57 + 1:29 4869
4. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:06 + 1:38 4855
5. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 56:20 + 6:52 4336
6. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 57:04 + 7:36 4264
7. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:45 + 8:17 4196
8. Merzdorf Karina DE036894 OK Leipzig 57:47 + 8:19
9. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:24 + 9:56 4033
10. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 60:06 + 10:38 3963
11. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 60:46 + 11:18 3897
12. Kääriäinen Sophie DE014577 USV TU Dresden 62:07 + 12:39
13. Jaunsproge Mara DE014353 USV TU Dresden 68:59 + 19:31
14. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 70:32 + 21:04 2930
15. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 71:38 + 22:10 2821
16. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 73:30 + 24:02 2636
17. Nedvídková Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 75:47 + 26:19 2410
18. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 78:02 + 28:34 2187
19. Tröße Andrea SV TU Ilmenau 78:28 + 29:00
20. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:34 + 31:06 1937
21. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 137:48 + 88:20 0
Buhler Claudia DE013818 USV TU Dresden DISK
D21L
6.40 km, 390 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7752
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 70:13 8281
2. Kundisch Sieglinde DE016664 USV TU Dresden 74:05 + 3:52
3. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 77:42 + 7:29 7511
4. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 78:10 + 7:57 7463
5. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 79:54 + 9:41
6. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:52 + 11:39 7083
7. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 84:22 + 14:09 6826
8. Horáková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 84:38 + 14:25 6798
9. von Jagow Leonie DE02782 USV TU Dresden 85:47 + 15:34
10. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 85:57 + 15:44
11. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 86:40 + 16:27 6589
12. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 87:26 + 17:13 6510
13. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 87:43 + 17:30 6481
14. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:05 + 17:52 6443
15. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 88:13 + 18:00 6430
16. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 89:23 + 19:10 6310
17. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 89:45 + 19:32 6272
18. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 93:26 + 23:13 5893
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 93:28 + 23:15 5890
20. Nieke Corinna DE029493 USV TU Dresden 95:34 + 25:21
21. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 96:25 + 26:12 5586
22. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:16 + 29:03 5293
23. Kohlová Zuzana KPY8850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:11 + 29:58
24. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 110:36 + 40:23 4127
25. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 111:34 + 41:21 4028
26. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 116:08 + 45:55 3558
27. Koch Anne DE015541 USV TU Dresden 125:11 + 54:58
28. Kraemer Jitka Post SV Dresden 128:23 + 58:10
29. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 133:50 + 63:37 1737
Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy DISK 0
D35
4.80 km, 270 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 53:12
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 53:13 + 0:01
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 60:42 + 7:30
4. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 62:34 + 9:22
5. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 64:18 + 11:06
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 66:16 + 13:04
7. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:22 + 17:10
8. Nováková Eva KAM7251 OK Kamenice 74:40 + 21:28
9. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 75:31 + 22:19
10. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 82:26 + 29:14
11. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 82:59 + 29:47
12. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 87:00 + 33:48
13. Charlet Katrin DE014080 Kaulsdorfer OLV 95:35 + 42:23
14. Neradová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 133:12 + 80:00
Golinowska Elżbieta HKS Azymut Mochy DISK
D40
4.60 km, 250 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Michaela FYD7299 Jizerský klub OB Frýdlant 48:32
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 53:20 + 4:48
3. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 58:35 + 10:03
4. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 58:50 + 10:18
5. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 60:01 + 11:29
6. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 60:11 + 11:39
7. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 60:54 + 12:22
8. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 61:22 + 12:50
9. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 63:35 + 15:03
10. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 63:49 + 15:17
11. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 66:50 + 18:18
12. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 67:26 + 18:54
13. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 67:28 + 18:56
14. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 74:04 + 25:32
15. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 75:18 + 26:46
16. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 78:30 + 29:58
17. Kaminskaite Edita DE014676 SG LVB Leipzig 80:41 + 32:09
18. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 81:05 + 32:33
19. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 87:48 + 39:16
20. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:10 + 40:38
21. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:33 + 41:01
22. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 89:45 + 41:13
23. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:52 + 41:20
24. Hempel Christine DE029972 USV TU Dresden 89:58 + 41:26
25. Lischewski Sandra DE017448 BSV Halle-Ammendorf 91:28 + 42:56
26. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 91:47 + 43:15
27. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 92:49 + 44:17
28. Klein Dana DE033866 USV TU Dresden 96:07 + 47:35
29. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 96:33 + 48:01
30. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 99:14 + 50:42
31. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 101:12 + 52:40
32. Kärger Brit DE014741 OK Leipzig 102:51 + 54:19
33. Linková Alena SUL6750 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 108:54 + 60:22
34. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:26 + 62:54
35. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 111:39 + 63:07
36. Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 119:04 + 70:32
37. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 127:09 + 78:37
Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný DISK
Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering DISK
D45
4.20 km, 245 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 54:37
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 57:00 + 2:23
3. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 57:14 + 2:37
4. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 60:47 + 6:10
5. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:17 + 6:40
6. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV 61:51 + 7:14
7. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 64:59 + 10:22
8. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 65:11 + 10:34
9. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 66:36 + 11:59
10. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 67:10 + 12:33
11. Leonhardt Annette DE017232 Treptower SV 1949 67:59 + 13:22
12. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 68:36 + 13:59
13. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 69:16 + 14:39
14. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:40 + 15:03
15. Matějková Martina LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:30 + 15:53
16. Scheuermann Katrin DE029485 SSV Planeta Radebeul 70:42 + 16:05
17. Pein Ute DE021910 SG LVB Leipzig 71:20 + 16:43
18. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 73:33 + 18:56
19. Rupsch Eileen DE025037 USG Chemnitz 76:46 + 22:09
20. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 77:38 + 23:01
21. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 79:55 + 25:18
22. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:08 + 26:31
23. Käding Kirsten DE014626 Kaulsdorfer OLV 84:33 + 29:56
24. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 85:55 + 31:18
25. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 87:14 + 32:37
26. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 90:06 + 35:29
27. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 92:45 + 38:08
28. Müller-Wenzke Astrid USV TU Dresden 93:16 + 38:39
29. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 95:56 + 41:19
30. Breckle Anke TuS Karlsruhe-Rüppurr 96:23 + 41:46
31. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 121:05 + 66:28
32. Templiner Anke DE033262 Berliner TSC 126:49 + 72:12
33. Kaminski Katja DE035622 Charlottenburger TSV 131:08 + 76:31
Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D50
4.20 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin DE016028 Post SV Dresden 57:06
2. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 58:49 + 1:43
3. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 61:27 + 4:21
4. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 62:30 + 5:24
5. Juckelandt Sabine DE030002 USV TU Dresden 62:38 + 5:32
6. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 65:42 + 8:36
7. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 70:30 + 13:24
8. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 71:12 + 14:06
9. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 71:40 + 14:34
10. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 71:54 + 14:48
11. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 74:50 + 17:44
12. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 77:56 + 20:50
13. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 79:08 + 22:02
14. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:33 + 22:27
15. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 79:45 + 22:39
15. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 79:45 + 22:39
17. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 84:56 + 27:50
18. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:06 + 30:00
19. Kusber Anke DE016747 OK Mark Brandenburg 87:34 + 30:28
20. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 92:16 + 35:10
21. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:20 + 35:14
22. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 99:28 + 42:22
23. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 109:23 + 52:17
Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D55
3.90 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina DE016606 SSV Planeta Radebeul 50:22
2. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 55:46 + 5:24
3. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 61:36 + 11:14
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 67:27 + 17:05
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 67:32 + 17:10
6. Buhler Birgit DE013800 USV TU Dresden 69:56 + 19:34
7. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 70:37 + 20:15
8. Rathmann Constanze SV Schmalkalden 04 75:55 + 25:33
9. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:27 + 31:05
10. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 99:42 + 49:20
11. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 118:10 + 67:48
D60
3.40 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 64:11
2. Möser Ingrid DE026770 USV TU Dresden 64:35 + 0:24
3. Tröße Renate SV TU Ilmenau 66:17 + 2:06
4. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 80:31 + 16:20
5. Schmidt Bettina OL-Team Wehrsdorf 82:34 + 18:23
6. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 86:45 + 22:34
7. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 104:19 + 40:08
8. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 138:51 + 74:40
9. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 144:21 + 80:10
D65
2.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lemnitzer Erika DE017216 Kaulsdorfer OLV 66:36
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 70:33 + 3:57
3. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 75:25 + 8:49
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 76:23 + 9:47
5. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 79:25 + 12:49
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 79:57 + 13:21
7. Fillinger Rosemarie DE013173 SV IHW Alex 78 Berlin 93:28 + 26:52
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK
D70
2.50 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 71:39
2. Grosse Ingrid USV TU Dresden 76:26 + 4:47
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 80:32 + 8:53
4. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 117:03 + 45:24
H10
2.50 km, 100 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 26:54
2. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 30:16 + 3:22
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:54 + 5:00
4. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:09 + 5:15
5. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 34:23 + 7:29
6. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:29 + 8:35
7. Městka Václav VSP0600 USK Praha 36:39 + 9:45
8. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:24 + 10:30
9. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 40:18 + 13:24
10. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 40:29 + 13:35
11. Horák Martin VSP0601 USK Praha 41:18 + 14:24
12. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 41:40 + 14:46
13. Funk Timon DE036795 OK Leipzig 41:49 + 14:55
14. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 44:04 + 17:10
15. Pachnik Jedrzej STB0602 TJ Stadion Nový Bor 47:39 + 20:45
16. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 48:40 + 21:46
17. Hay Jack OC München 48:50 + 21:56
18. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 49:33 + 22:39
19. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 50:14 + 23:20
20. Zurynek Jan EKP0602 VŠTJ Ekonom Praha 53:47 + 26:53
21. Just Matouš CHA0701 OK Chrastava 61:24 + 34:30
22. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:10 + 51:16
23. Golinowski Piotr HKS Azymut Mochy 104:45 + 77:51
24. Neumann Rasmus DE030151 SV Lengefeld 132:13 + 105:19
Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor DISK
H10L
4.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 20:47
2. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 20:49 + 0:02
3. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 21:01 + 0:14
4. Mairich Martin TJN1020 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:59 + 1:12
5. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 22:44 + 1:57
6. Lajtkep Jakub STB0600 TJ Stadion Nový Bor 23:16 + 2:29
7. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 23:27 + 2:40
8. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 25:03 + 4:16
9. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 25:39 + 4:52
10. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 26:36 + 5:49
11. Trávníček Lukáš VLI0704 Slavia Liberec orienteering 27:26 + 6:39
12. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 28:26 + 7:39
13. Houda Lukáš CHA0800 OK Chrastava 30:26 + 9:39
14. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:40 + 9:53
15. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 32:40 + 11:53
16. Zeman Jakub BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 33:37 + 12:50
17. Vokurka Tonda TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 33:52 + 13:05
18. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:18 + 17:31
19. Dočekal Jakub TJN0808 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:07 + 19:20
20. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 41:20 + 20:33
21. Gomolák Jan CHA0603 OK Chrastava 42:39 + 21:52
22. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 47:22 + 26:35
23. Jakeš Filip VLI0605 Slavia Liberec orienteering 63:34 + 42:47
Krupka Daniel CHA0703 OK Chrastava DISK
H12
2.60 km, 120 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 20:23
2. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 23:03 + 2:40
3. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 26:39 + 6:16
4. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 27:03 + 6:40
5. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 27:47 + 7:24
6. Weinert Florian DE028099 Post SV Dresden 28:44 + 8:21
7. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 28:46 + 8:23
8. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:32 + 9:09
8. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 29:32 + 9:09
10. Lange Jonas DE032256 SV IHW Alex 78 Berlin 29:40 + 9:17
11. Žák Tomáš BOR0405 OK Jiskra Nový Bor 30:24 + 10:01
12. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 30:58 + 10:35
13. Rind Matyáš LLI0400 TJ Loko Liberec 31:52 + 11:29
14. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 32:05 + 11:42
15. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 32:56 + 12:33
16. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 34:06 + 13:43
17. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 34:13 + 13:50
18. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 35:06 + 14:43
19. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 35:09 + 14:46
20. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 35:29 + 15:06
21. Sýkora Oliver TJN0504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:32 + 15:09
22. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 36:21 + 15:58
23. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:39 + 17:16
24. Lucke Moritz DE026118 Post SV Dresden 38:28 + 18:05
25. Fritzsche Jimmy DE031092 SV Lengefeld 40:05 + 19:42
26. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:36 + 21:13
27. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 42:28 + 22:05
28. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 44:43 + 24:20
29. Hempel Emil DE029980 USV TU Dresden 45:31 + 25:08
30. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 48:09 + 27:46
31. Chalupa Jan BOR0509 OK Jiskra Nový Bor 48:59 + 28:36
32. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 50:50 + 30:27
33. Kudláček Mikuláš BOR0505 OK Jiskra Nový Bor 57:36 + 37:13
34. Blažkovan Matěj BOR0504 OK Jiskra Nový Bor 58:13 + 37:50
35. Just Samuel CHA0502 OK Chrastava 61:09 + 40:46
36. Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor 69:18 + 48:55
37. Fojt Jan BOR0407 OK Jiskra Nový Bor 79:25 + 59:02
38. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:34 + 62:11
39. Saur Filip TJN0503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:33 + 74:10
Vávra Jan BOR0500 OK Jiskra Nový Bor DISK
Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha DISK
H14
3.90 km, 165 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Martin DE025334 SSV Planeta Radebeul 28:59
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 29:04 + 0:05
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:03 + 3:04
4. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 32:59 + 4:00
5. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:39 + 4:40
6. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 36:13 + 7:14
7. Paroulek Lukáš LLI0201 TJ Loko Liberec 37:03 + 8:04
8. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:11 + 12:12
9. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 43:05 + 14:06
10. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 46:51 + 17:52
11. Janas Petr PGP0200 SK Praga 46:52 + 17:53
12. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 48:08 + 19:09
13. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 51:01 + 22:02
14. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:59 + 23:00
15. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 53:58 + 24:59
16. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:01 + 25:02
17. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 55:54 + 26:55
18. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 56:25 + 27:26
19. Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering 59:46 + 30:47
20. Schmidt Phillipp OL-Team Wehrsdorf 61:04 + 32:05
21. Schöne Niklas OL-Team Wehrsdorf 70:33 + 41:34
22. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 71:07 + 42:08
23. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 72:41 + 43:42
24. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 74:06 + 45:07
25. Neidhardt Nikolaus SV Robotron Dresden 79:30 + 50:31
26. Maškarinec Štěpán VLI0304 Slavia Liberec orienteering 79:52 + 50:53
27. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:14 + 52:15
28. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:39 + 53:40
29. Holan Petr CHA0303 OK Chrastava 84:15 + 55:16
30. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:22 + 56:23
31. Pěnička Tomáš TJN0202 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:26 + 57:27
32. Brand Adam CHA0200 OK Chrastava 98:02 + 69:03
33. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 99:48 + 70:49
34. Sýkora Adam nicht reg. 102:52 + 73:53
Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec DISK
Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov DISK
H16
5.20 km, 380 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik DE029477 SSV Planeta Radebeul 61:12
2. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:54 + 7:42
3. Sperling Fridolin DE022968 USV TU Dresden 70:59 + 9:47
4. Kapischke Arne DE033527 OK Mark Brandenburg 73:33 + 12:21
5. Bauer Leon DE010533 OK Mark Brandenburg 76:04 + 14:52
6. Höck Kilian DE020095 SV Robotron Dresden 77:07 + 15:55
7. Vogt Moritz DE027702 OL Görlitz 83:13 + 22:01
8. Semík Jakub VSP - USK Praha 83:28 + 22:16
9. Jaenicke Anton DE020839 OK Mark Brandenburg 87:33 + 26:21
10. Sloma Grzegorz STB0103 TJ Stadion Nový Bor 90:53 + 29:41
11. Šmol David DOK0100 OK Doksy 93:26 + 32:14
12. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 93:28 + 32:16
13. Hempel Paul DE019709 USV TU Dresden 93:31 + 32:19
14. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:10 + 39:58
15. Wagenknecht Victor DE027885 SV Robotron Dresden 106:29 + 45:17
16. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 109:10 + 47:58
17. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 118:37 + 57:25
18. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 141:00 + 79:48
Gehser Tobias OL-Team Wehrsdorf DISK
Klein Marek DE029401 USV TU Dresden DISK
Gapiński Mikolaj STB0102 TJ Stadion Nový Bor DISK
Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice DISK
H18
5.80 km, 395 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Friedländer Emil DE017802 SV Robotron Dresden 68:46
2. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:44 + 6:58
3. Klein Cedrik DE015286 USV TU Dresden 75:50 + 7:04
4. Kapischke Henning DE014717 OK Mark Brandenburg 79:10 + 10:24
5. Schwarck Phiilipp OLG Regensburg 89:05 + 20:19
6. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 89:18 + 20:32
7. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 94:33 + 25:47
8. Holfeld Wilhelm DE020342 USV TU Dresden 106:23 + 37:37
9. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 120:36 + 51:50
10. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 140:36 + 71:50
Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld DISK
H20
6.20 km, 410 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Graumann Leo DE018595 ESV Lok Berlin-Schöneweide 79:54
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK 0
Kočvara Oldřich JEN9705 OB Jenišovice DISK 0
Lehner Korbinian OLG Regensburg DISK
H21K
6.20 km, 410 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6551
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 59:18 7106
2. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 63:07 + 3:49 6720
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 71:57 + 12:39 5827
4. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 72:30 + 13:12 5771
5. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 72:44 + 13:26 5748
6. Kääriäinen Tomi DE014585 USV TU Dresden 74:25 + 15:07
7. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:53 + 16:35 5429
8. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 76:03 + 16:45 5412
9. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 76:36 + 17:18 5357
10. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 76:39 + 17:21 5352
11. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 77:58 + 18:40 5218
12. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 78:48 + 19:30 5134
13. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 79:20 + 20:02 5080
14. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 81:37 + 22:19 4849
15. Janas Petr PGP7106 SK Praga 83:05 + 23:47 4701
16. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 83:27 + 24:09 4664
17. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 83:58 + 24:40 4612
18. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 85:26 + 26:08 4463
19. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:29 + 27:11 4357
20. Semík Jan VSP6507 USK Praha 88:11 + 28:53 4185
21. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 89:39 + 30:21 4037
22. Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig 90:20 + 31:02
23. Schejbal Martin NNNxxx3 Neregistrovaní 97:23 + 38:05
24. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:02 + 39:44 3088
25. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 99:53 + 40:35 3002
26. Mazy Francois-Rémi nicht reg. 99:54 + 40:36
27. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 102:01 + 42:43 2787
28. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 102:10 + 42:52 2772
29. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 107:57 + 48:39 2187
30. Kerger Rolf SG Zittau Süd 108:45 + 49:27
31. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 111:15 + 51:57 1853
32. Horáček Matěj TUV8501 SOK TJ Turnov 112:40 + 53:22 1710
33. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 112:46 + 53:28 1700
34. Ochmann Jens DE036307 SG Zittau Süd 112:55 + 53:37
35. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 114:42 + 55:24 1504
36. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 121:55 + 62:37 775
37. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 122:19 + 63:01 734
38. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 130:17 + 70:59 0
39. Schumann Albrecht OLV Weimar 130:21 + 71:03
40. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 130:23 + 71:05 0
41. Linka Michael SUL9500 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 139:57 + 80:39 0
42. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 153:22 + 94:04 0
Moraweck Sebastian DE036290 SG Zittau Süd DISK
Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Kudraß Peter DE036315 SG Zittau Süd 120:40 + 61:22
Moraweck Karolin DE033965 SG Zittau Süd 144:47 + 85:29
H21L
9.70 km, 610 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9156
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 73:22 9589
2. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 77:53 + 4:31 9052
3. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 79:46 + 6:24 8828
4. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 82:14 + 8:52 8534
5. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 83:14 + 9:52 8416
6. Döhler Erik DE012167 TuS Karlsruhe-Rüppurr 85:41 + 12:19
7. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 85:44 + 12:22 8118
8. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 86:19 + 12:57 8049
9. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 87:44 + 14:22 7880
10. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 88:12 + 14:50 7825
11. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 88:25 + 15:03 7799
12. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 88:40 + 15:18 7769
13. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 90:15 + 16:53
14. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 91:08 + 17:46 7476
15. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 92:24 + 19:02
16. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 92:58 + 19:36 7258
17. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 93:09 + 19:47 7236
18. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 94:29 + 21:07 7078
19. Kamolz Anton DE014709 Post SV Dresden 95:29 + 22:07
20. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 96:26 + 23:04 6846
21. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 97:05 + 23:43 6769
22. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 97:22 + 24:00
23. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 97:36 + 24:14 6707
24. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 98:04 + 24:42 6652
25. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 98:23 + 25:01 6614
26. Burghardt Freddy DE013892 Post SV Dresden 99:24 + 26:02
27. Hausenblas Šimon KAM9803 OK Kamenice 99:39 + 26:17 6464
28. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 100:31 + 27:09 6361
29. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 100:32 + 27:10 6359
30. Müller Kurt DE021134 Post SV Dresden 102:13 + 28:51
31. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 103:25 + 30:03
32. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 103:58 + 30:36 5950
33. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 105:08 + 31:46 5812
34. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 106:25 + 33:03 5659
35. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 110:22 + 37:00 5189
36. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 110:50 + 37:28 5134
37. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 113:07 + 39:45 4862
38. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 113:12 + 39:50 4852
39. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 115:05 + 41:43 4629
40. Leibiger Jens DE017109 Post SV Dresden 117:05 + 43:43
41. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 118:26 + 45:04 4230
42. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:24 + 46:02 4115
43. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 122:31 + 49:09 3745
44. Richter Justus DE024427 USG Chemnitz 129:27 + 56:05
45. Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden 129:47 + 56:25
46. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 134:49 + 61:27
47. Wuttig Thomas DE028875 USV TU Dresden 141:36 + 68:14
48. Mickel Michael DE037123 SG LVB Leipzig 170:56 + 97:34
Dittmann Robert DE012092 SSV Planeta Radebeul DISK
Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. DISK 0
H35
7.00 km, 410 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schöne André OL-Team Wehrsdorf 65:16
2. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 66:07 + 0:51
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 74:33 + 9:17
4. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 76:09 + 10:53
5. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 79:21 + 14:05
6. Všetečka Michal SJC7503 Sportcentrum Jičín 81:08 + 15:52
7. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:46 + 17:30
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 84:24 + 19:08
9. Schöne Martin OL-Team Wehrsdorf 85:08 + 19:52
10. Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy 88:05 + 22:49
11. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 90:55 + 25:39
12. Weinig Peter OC München 91:06 + 25:50
13. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 97:10 + 31:54
14. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 97:45 + 32:29
15. Gondring Oliver DE034179 OLV Potsdam 100:19 + 35:03
16. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 110:39 + 45:23
17. Ryjáček Jan LPM8004 OK Lokomotiva Plzeň 113:53 + 48:37
18. Schwartz Tobias DE034616 Berliner TSC 121:48 + 56:32
19. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 122:47 + 57:31
20. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 124:33 + 59:17
21. Glaser Frank BSG Flughafen Stuttgart 132:03 + 66:47
22. Novák Ondřej KAM7300 OK Kamenice 156:39 + 91:23
H40
6.20 km, 405 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 69:50
2. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 76:07 + 6:17
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 78:17 + 8:27
4. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 79:56 + 10:06
5. Löhning Michael USV TU Dresden 80:15 + 10:25
6. Kurt Ralph KOVZ 80:47 + 10:57
7. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 81:10 + 11:20
8. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 82:14 + 12:24
9. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 83:45 + 13:55
10. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 85:06 + 15:16
11. Tomášek Ondřej TUV7001 SOK TJ Turnov 86:46 + 16:56
12. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 87:14 + 17:24
13. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:42 + 17:52
14. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:00 + 20:10
15. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 92:37 + 22:47
16. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 95:27 + 25:37
17. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 96:45 + 26:55
18. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 103:50 + 34:00
19. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:35 + 43:45
20. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 118:11 + 48:21
21. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 118:47 + 48:57
22. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 119:19 + 49:29
23. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 125:17 + 55:27
24. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 127:11 + 57:21
25. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 128:55 + 59:05
26. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 135:00 + 65:10
27. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 138:38 + 68:48
28. Müller Marko DE030383 Post SV Dresden 140:18 + 70:28
29. Lehmann Ludwig OL-Team Wehrsdorf 155:54 + 86:04
30. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 156:19 + 86:29
31. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 159:59 + 90:09
32. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 163:33 + 93:43
33. Schmidt Henning OL-Team Wehrsdorf 165:00 + 95:10
34. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 185:22 + 115:32
Kereisis Marius DE040613 SG LVB Leipzig DISK
Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga DISK
Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
Koska Jiří 62Xxxx1 Neregistrovaní - VLI DISK
H45
5.80 km, 395 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lange Udo DE032264 SV IHW Alex 78 Berlin 71:27
2. Müller Matthias DE021150 Post SV Dresden 74:56 + 3:29
3. Grote Andreas OLC SKOG Fribourg 77:04 + 5:37
4. Junghanß Jens DE014486 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 78:41 + 7:14
5. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:26 + 10:59
6. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 83:49 + 12:22
7. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 84:13 + 12:46
8. Herlyng Bjorn Gaute Grue IL 84:50 + 13:23
9. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 86:27 + 15:00
10. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 86:56 + 15:29
11. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 87:20 + 15:53
12. Olisauskas Raimondas DE021746 SG LVB Leipzig 91:51 + 20:24
13. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:03 + 20:36
14. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 92:53 + 21:26
15. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 95:20 + 23:53
16. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 95:53 + 24:26
17. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:28 + 26:01
18. Scheuermann Jürgen DE029360 SSV Planeta Radebeul 102:18 + 30:51
19. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 105:00 + 33:33
20. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 107:18 + 35:51
21. Breckle Hans Bielfelder TG 107:31 + 36:04
22. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 111:00 + 39:33
23. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 113:26 + 41:59
24. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 117:19 + 45:52
25. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 121:39 + 50:12
26. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 124:04 + 52:37
27. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 127:29 + 56:02
28. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 130:50 + 59:23
29. Schwarck Manfred OLG Regensburg 137:52 + 66:25
30. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 140:53 + 69:26
31. Weinert Rolf DE028106 Post SV Dresden 141:51 + 70:24
32. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 144:45 + 73:18
33. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 148:10 + 76:43
34. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 166:17 + 94:50
35. Kaminski Jürgen DE030929 Treptower SV 1949 167:30 + 96:03
36. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 168:09 + 96:42
37. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 168:17 + 96:50
38. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 171:28 + 100:01
39. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 172:34 + 101:07
40. Stöcker Karsten DE023221 SV Vorwärts Leipzig 174:51 + 103:24
Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice DISK
Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H50
5.20 km, 380 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 64:58
2. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 65:33 + 0:35
3. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:10 + 8:12
4. Cruse Kay DE014288 SV Robotron Dresden 73:24 + 8:26
5. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:17 + 12:19
6. Wendisch Mayk DE028221 USV TU Dresden 78:43 + 13:45
7. Macháček Aleš FYD6400 Jizerský klub OB Frýdlant 81:59 + 17:01
8. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 82:11 + 17:13
9. Trösch Urs DE033288 Berliner TSC 84:31 + 19:33
10. Hempel Klaus DE019692 USV TU Dresden 86:45 + 21:47
11. Zelenin Andrej DE028966 USG Chemnitz 87:05 + 22:07
12. Buhler Gerhard-Michael DE013826 USV TU Dresden 87:15 + 22:17
13. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 91:12 + 26:14
14. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV 92:43 + 27:45
15. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 95:47 + 30:49
16. Käding Bernd DE014600 Kaulsdorfer OLV 98:13 + 33:15
17. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 119:06 + 54:08
18. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 131:14 + 66:16
19. Kümmling Nico DE016622 USG Chemnitz 139:11 + 74:13
20. Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz 140:21 + 75:23
21. Kapischke Andreas DE033519 OK Mark Brandenburg 146:12 + 81:14
22. Rathmann Jens SV Schmalkalden 04 149:47 + 84:49
23. Boeck Thomas DE032909 Kaulsdorfer OLV 157:05 + 92:07
24. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 162:17 + 97:19
25. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 174:32 + 109:34
Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H55
4.80 km, 270 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 49:44
2. Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul 57:23 + 7:39
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 57:41 + 7:57
4. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 60:10 + 10:26
5. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 60:20 + 10:36
6. Schumann Matthias DE032511 OLV Weimar 64:42 + 14:58
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 65:45 + 16:01
8. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 66:32 + 16:48
9. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 68:43 + 18:59
10. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 70:01 + 20:17
11. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 72:10 + 22:26
12. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 74:07 + 24:23
13. Kraemer Werner DE016044 Post SV Dresden 74:29 + 24:45
14. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:59 + 25:15
15. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:43 + 28:59
16. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 82:48 + 33:04
17. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 88:54 + 39:10
18. Berndt Peter DE010814 Post-SV Chemnitz 94:46 + 45:02
19. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:22 + 47:38
20. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 101:50 + 52:06
21. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 106:04 + 56:20
22. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 108:14 + 58:30
23. Vitebský Mirek TJN6001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 134:42 + 84:58
H60
4.60 km, 250 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred DE019999 SSV Planeta Radebeul 50:40
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 56:51 + 6:11
3. Anders Hartmut OL-Team Wehrsdorf 56:55 + 6:15
4. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 68:42 + 18:02
5. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 77:17 + 26:37
6. Janata Petr TJN5603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:09 + 27:29
7. Möser Michael DE026788 USV TU Dresden 78:32 + 27:52
8. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:18 + 28:38
9. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 86:37 + 35:57
10. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:52 + 41:12
11. Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 93:33 + 42:53
12. Charlet Norbert DE014098 Kaulsdorfer OLV 94:18 + 43:38
13. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 98:42 + 48:02
14. Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul 141:33 + 90:53
15. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 167:36 + 116:56
H65
4.20 km, 215 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 50:31
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 55:16 + 4:45
3. Tröße Lutz SV TU Ilmenau 56:28 + 5:57
4. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 58:46 + 8:15
5. Schwanitz Jürgen OLA TSV Deggendorf 59:09 + 8:38
6. Ziesche Jürgen DE029039 ESV Lok Berlin-Schöneweide 64:41 + 14:10
7. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 65:41 + 15:10
8. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 72:14 + 21:43
9. Michalek Janusz 1YPxxxx KOS Modrzew Skwierzyna 73:30 + 22:59
10. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 73:36 + 23:05
11. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:11 + 25:40
12. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 77:31 + 27:00
13. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 78:51 + 28:20
14. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 83:10 + 32:39
15. Busch Hans-Jürgen DE013925 Post SV Dresden 85:27 + 34:56
16. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 89:03 + 38:32
17. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 95:00 + 44:29
18. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 99:27 + 48:56
19. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 113:20 + 62:49
20. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 168:56 + 118:25
Našinec Jiří STB5003 TJ Stadion Nový Bor DISK
H70
3.90 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 60:31
2. Klawun Kendray Werner George DE037545 Sachsen-Marathon e.V. 68:32 + 8:01
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 73:03 + 12:32
4. Glaser Wolfgang Turbine Zittau 74:16 + 13:45
5. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 77:27 + 16:56
6. Fillinger Helmut DE013165 SV IHW Alex 78 Berlin 80:03 + 19:32
7. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 81:43 + 21:12
8. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 84:28 + 23:57
9. Lange Horst DE038113 Post-SV Chemnitz 90:03 + 29:32
10. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 91:37 + 31:06
11. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 92:55 + 32:24
12. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:30 + 36:59
13. Holzapfel Manfred DAV Zittau 106:10 + 45:39
14. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 110:35 + 50:04
15. Wittiber Wolfgang DE028601 Bielefelder Ski-Club 124:07 + 63:36
16. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 134:14 + 73:43
17. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 138:00 + 77:29
18. Lemnitzer Eberhard DE017208 Kaulsdorfer OLV 226:00 + 165:29
HDR
4.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 14:22
2. Semíková Julie KAM0358 OK Kamenice 18:31 + 4:09
3. Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 18:51 + 4:29
4. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 20:08 + 5:46
5. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 20:17 + 5:55
6. Zoubek Štěpán TJNxx08 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:02 + 6:40
7. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 21:14 + 6:52
8. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 21:35 + 7:13
9. Lamač František TUR - OOB TJ Turnov 21:50 + 7:28
10. Štěpánský Ondřej BOR0803 OK Jiskra Nový Bor 22:45 + 8:23
11. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:00 + 8:38
12. Zemancová Nelly BOR0953 OK Jiskra Nový Bor 23:17 + 8:55
13. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 23:20 + 8:58
14. Škorpil Mareček SJC Sportcentrum Jičín 23:39 + 9:17
15. Justová Anika CHA - OK Chrastava 24:25 + 10:03
16. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 24:42 + 10:20
17. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 24:44 + 10:22
18. Berka Ondřej TJN1100 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:52 + 10:30
19. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:47 + 11:25
20. Aftevik Linus OK Gläntan Vessigebro 26:15 + 11:53
21. Schöne Amalia OL-Team Wehrsdorf 27:15 + 12:53
22. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 27:30 + 13:08
23. Lajtkep Filip STB - TJ Stadion Nový Bor 27:45 + 13:23
24. Kudláčková Dora BOR0760 OK Jiskra Nový Bor 28:15 + 13:53
25. Vávrová Terezie BOR0852 OK Jiskra Nový Bor 28:16 + 13:54
26. Tröße Moritz SV TU Ilmenau 28:51 + 14:29
27. Štolfová Anna BOR0754 OK Jiskra Nový Bor 29:07 + 14:45
28. Bouda Jakub BOR0804 OK Jiskra Nový Bor 29:09 + 14:47
29. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 29:13 + 14:51
29. Diener Jannik CHA OK Chrastava 29:13 + 14:51
31. Kurt Sascha DE037602 KOVZ 29:42 + 15:20
32. Žandová Eliška STB1250 TJ Stadion Nový Bor 29:51 + 15:29
33. Karásek Vojtěch TUR0811 OOB TJ Turnov 30:30 + 16:08
34. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 31:21 + 16:59
35. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 17:06
36. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 31:56 + 17:34
36. Vokurka Vašík TJN1001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:56 + 17:34
38. Vokurka Otík TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:45 + 19:23
39. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 35:38 + 21:16
40. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 36:16 + 21:54
41. Trávníčková Eliška VLI1051 Slavia Liberec orienteering 36:37 + 22:15
42. Březinová Antronie CHA0851 OK Chrastava 37:00 + 22:38
43. Kašše Jakub nicht reg. 37:23 + 23:01
44. Matěj Kašše nicht reg. 37:24 + 23:02
45. Dočekal Štěpán TJNxxx6 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:45 + 24:23
46. Prošek Lukáš BOR1000 OK Jiskra Nový Bor 39:45 + 25:23
47. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 40:15 + 25:53
48. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 40:16 + 25:54
49. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 41:10 + 26:48
50. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 41:26 + 27:04
51. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 41:56 + 27:34
52. Stránská Alexandra MFP1052 VŠSK MFF UK Praha 43:06 + 28:44
53. Hlaváč Šimon CZ- Stromolezci 43:40 + 29:18
54. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 44:36 + 30:14
55. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 45:25 + 31:03
56. Mager Maximilian Post SV Dresden 45:35 + 31:13
57. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 49:54 + 35:32
58. Krojidlo Matyáš CHA0803 OK Chrastava 50:15 + 35:53
59. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 51:04 + 36:42
60. Andrade Miriam OK Vršovice 51:10 + 36:48
61. Christl Ivan TUR7310 OOB TJ Turnov 51:50 + 37:28
62. Saur Štěpán TJN0900 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:29 + 38:07
63. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 56:26 + 42:04
64. Zurynek Tomáš EKP VŠTJ Ekonom Praha 56:36 + 42:14
65. Číž Adam nicht reg. 64:32 + 50:10
66. Čečerle Matouš a Beata nicht reg. 65:03 + 50:41
67. Andrade Iris OK Vršovice 65:17 + 50:55
68. Khelová Bára SCP1350 OK Sparta Praha 70:09 + 55:47
69. Sýkora Šimon nicht reg. 70:35 + 56:13
70. Prokopová Dorotka BOR0951 OK Jiskra Nový Bor 74:30 + 60:08
Koska Jiří 62Xxxx2 Neregistrovaní - VLI DISK
Konečný Tadeáš nicht reg. DNS
P
2.70 km, 120 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Michal CZ- Stromolezci 22:47
2. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 24:17 + 1:30
3. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 27:56 + 5:09
4. Válek Ondřej BOR - OK Jiskra Nový Bor 28:10 + 5:23
5. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 31:08 + 8:21
6. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 31:18 + 8:31
7. Kameníková Katka BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 32:07 + 9:20
8. Thoř Miloš TUV - SOK TJ Turnov 33:38 + 10:51
9. Tymeš Jan BOR0106 OK Jiskra Nový Bor 34:19 + 11:32
10. Hoffmann Frank DAV Potsdam 34:40 + 11:53
11. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 35:25 + 12:38
12. Patka Miroslav BOR - OK Jiskra Nový Bor 36:35 + 13:48
13. Schöne Katharina OL-Team Wehrsdorf 37:36 + 14:49
14. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 37:42 + 14:55
15. Zaňka Tomáš TJNxxx1 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:08 + 15:21
16. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:29 + 15:42
17. Houda Vítězslav CHA7300 OK Chrastava 39:43 + 16:56
18. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 40:35 + 17:48
19. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 41:07 + 18:20
20. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 41:58 + 19:11
21. Maškarincová Hana VLI7553 Slavia Liberec orienteering 43:07 + 20:20
22. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 43:51 + 21:04
23. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:04 + 21:17
24. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 44:52 + 22:05
25. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:15 + 22:28
26. Rejman Josef BOR - OK Jiskra Nový Bor 46:04 + 23:17
27. Nožičková Renata TJNxxx4 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:06 + 23:19
28. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:44 + 23:57
29. Fritzsche Jörn DE031109 SV Lengefeld 46:48 + 24:01
30. Bílková Pavlína ROU7756 SKOB Roudnice nad Labem 47:42 + 24:55
31. Krupková Martina CHA OK Chrastava 48:03 + 25:16
32. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:33 + 25:46
33. Koňák Petr nicht reg. 49:03 + 26:16
34. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 49:37 + 26:50
35. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 50:06 + 27:19
36. Wagner Sabine SG Zittau Süd 50:14 + 27:27
37. Lišková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:53 + 28:06
38. Švagerová Pavla TUV8350 SOK TJ Turnov 51:22 + 28:35
39. Dohnal Josef VSP - USK Praha 52:22 + 29:35
40. Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha 53:04 + 30:17
41. Halamová Anna TAP7350 KOB TRETRA Praha 53:13 + 30:26
42. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:44 + 30:57
43. Schejbal Petr NNNxxx1 Neregistrovaní 55:09 + 32:22
44. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 55:11 + 32:24
45. Dočekalová Pavlína TJNxxx7 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:02 + 34:15
46. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 57:15 + 34:28
47. Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 57:41 + 34:54
48. Zurynková Lenka EKP0952 VŠTJ Ekonom Praha 58:57 + 36:10
49. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 59:41 + 36:54
50. Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 60:36 + 37:49
51. Schejbalová Alena NNNxxx2 Neregistrovaní 61:55 + 39:08
52. Stöcker Evelyn DE034062 SV Vorwärts Leipzig 62:49 + 40:02
53. Ždimera Vít LME - SK Los Mělník 67:10 + 44:23
54. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 70:49 + 48:02
55. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 75:24 + 52:37
56. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 91:54 + 69:07
57. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 93:50 + 71:03
58. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 94:59 + 72:12
59. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 96:19 + 73:32
60. Čabanová Lenka FYD0151 Jizerský klub OB Frýdlant 129:48 + 107:01
Reischer Christoph SG Zittau Süd DISK
Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava DISK
Valterová Ivana KBP7350 KBP Praha DISK
Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha DISK
Horváthová Monika CHA OK Chrastava DISK
T
5.90 km, 370 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štykar Honza X nicht reg. 72:12
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 83:09 + 10:57
3. Ansorge Michael SV Robotron Dresden 84:16 + 12:04
4. Zaydlar Michal SHK - OK Slavia Hradec Králové 85:52 + 13:40
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:17 + 14:05
6. Müller Kai nicht reg. 86:54 + 14:42
7. Prošek Jan nicht reg. 90:06 + 17:54
8. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 91:31 + 19:19
9. Rind Pavel LLI7400 TJ Loko Liberec 96:10 + 23:58
9. Kašše Jakub nicht reg. 96:10 + 23:58
11. Lamač Jaroslav TUR - OOB TJ Turnov 98:32 + 26:20
12. Paroulková Iva LLI7151 TJ Loko Liberec 100:34 + 28:22
13. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 100:49 + 28:37
14. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 101:35 + 29:23
15. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 101:54 + 29:42
16. Ender Franka Hochschule Zittau 102:19 + 30:07
17. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 109:02 + 36:50
18. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 111:24 + 39:12
19. Hrdá Martina VLI - Slavia Liberec orienteer 112:03 + 39:51
20. Waldhauser Martin nicht reg. 114:58 + 42:46
21. Stanojkovičová STB8099 TJ Stadion Nový Bor 115:43 + 43:31
22. Bartoš Jiří CZ - Neregistrovani 116:31 + 44:19
23. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 117:28 + 45:16
24. Keltner Marek 92X7600 Jizerky 119:14 + 47:02
25. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 121:59 + 49:47
26. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 123:58 + 51:46
27. Tesková Šárka nicht reg. 124:11 + 51:59
28. Wagner Martina SG Zittau Süd 126:34 + 54:22
29. Šklíba David TJNxxx3 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 126:49 + 54:37
30. Adolf Zdeňka nicht reg. 126:56 + 54:44
31. Rajn Aleš CHA - OK Chrastava 128:42 + 56:30
32. Hejna Vladimír VSP7404 USK Praha 132:25 + 60:13
33. Stránský Matěj MFP7802 VŠSK MFF UK Praha 134:14 + 62:02
34. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 140:06 + 67:54
35. Rindová Kateřina LLI7450 TJ Loko Liberec 141:37 + 69:25
36. Adolf Josef nicht reg. 143:42 + 71:30
37. Šklíba Jaromír TJNxxx2 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 145:04 + 72:52
38. Skal Jaroslav TJN7504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 146:30 + 74:18
39. Rüscknerová Petra DE029807 Post SV Dresden 148:32 + 76:20
40. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 151:19 + 79:07
41. Čech Pavel CZ- Swahil beer team 152:12 + 80:00
42. Ondřichová Lucie KUL7051 KOB Ústí nad Labem 164:34 + 92:22
43. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 202:20 + 130:08
44. Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice 242:56 + 170:44
Faber Matthias USV TU Dresden DISK
Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec DISK
Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec DISK
Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Blín Oldřich 92X6900 Jizerky DISK
Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice DISK
Knauth Lukas Hochschule Zittau DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem DISK