Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 15:20 | ||
2. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:26 | + 3:06 | |
3. | Šnokhousová Johanka | SJC0851 | Sportcentrum Jičín | 19:04 | + 3:44 | |
4. | Kotecká Marie Anna | 25L0950 | Luxembourg Orienteering Club | 20:06 | + 4:46 | |
5. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:14 | + 5:54 | |
6. | Tomášková Matilda | TUV0998 | SOK TJ Turnov | 21:20 | + 6:00 | |
7. | Krtičková Ester | CHA0754 | OK Chrastava | 21:31 | + 6:11 | |
8. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 21:45 | + 6:25 | |
9. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:55 | + 6:35 | |
9. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 21:55 | + 6:35 | |
11. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 22:02 | + 6:42 | |
12. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 22:10 | + 6:50 | |
13. | Lapáčková Anna | SHK0854 | OK Slavia Hradec Králové | 22:12 | + 6:52 | |
14. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 22:16 | + 6:56 | |
15. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 22:30 | + 7:10 | |
16. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 23:38 | + 8:18 | |
17. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 23:46 | + 8:26 | |
18. | Hamáčková Šárka | STH0852 | SK Studenec | 24:33 | + 9:13 | |
19. | Voborská Valerie | SJC0852 | Sportcentrum Jičín | 24:58 | + 9:38 | |
20. | Míková Sofie | TJN0950 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:09 | + 10:49 | |
21. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 27:56 | + 12:36 | |
22. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 28:16 | + 12:56 | |
23. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:30 | + 13:10 | |
24. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 28:44 | + 13:24 | |
25. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 32:03 | + 16:43 | |
26. | Suchardová Ella | JIL0951 | OK Jilemnice | 33:22 | + 18:02 | |
27. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 35:15 | + 19:55 | |
28. | Pavlů Marie | MFP1054 | VŠSK MFF UK Praha | 42:25 | + 27:05 | |
29. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 54:37 | + 39:17 | |
30. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 57:28 | + 42:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:52 | ||
2. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:56 | + 0:04 | |
3. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:08 | + 0:16 | |
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 17:39 | + 0:47 | |
5. | Nováková Viktorie | RUM0751 | ZOOB Rumburk | 18:05 | + 1:13 | |
6. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:04 | + 2:12 | |
7. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 19:48 | + 2:56 | |
7. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 19:48 | + 2:56 | |
9. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 20:00 | + 3:08 | |
10. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 20:04 | + 3:12 | |
11. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 20:12 | + 3:20 | |
12. | Ferbasová Matylda | TUR0762 | OOB TJ Turnov | 20:35 | + 3:43 | |
13. | Sklenářová Zuzana | TUR0658 | OOB TJ Turnov | 22:20 | + 5:28 | |
14. | Baloghová Zora | 43S0750 | ŠK Sandberg Bratislava | 22:47 | + 5:55 | |
15. | Dostálová Judita | HCE0750 | TJ Hostivice | 23:18 | + 6:26 | |
16. | Vorlíčková Lucka | 43S0851 | ŠK Sandberg Bratislava | 23:35 | + 6:43 | |
17. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 24:08 | + 7:16 | |
18. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 24:28 | + 7:36 | |
19. | Entová Kateřina | TZL0751 | SKOB Zlín | 24:57 | + 8:05 | |
20. | Zabořilová Anna | JEN0951 | OB Jenišovice | 25:27 | + 8:35 | |
21. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 26:54 | + 10:02 | |
21. | Brňáková Dianka | 43S0952 | ŠK Sandberg Bratislava | 26:54 | + 10:02 | |
23. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 26:57 | + 10:05 | |
24. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 28:03 | + 11:11 | |
25. | Nožičková Eva | TJN0852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:48 | + 11:56 | |
26. | Perničková Karolína | TZL0850 | SKOB Zlín | 30:54 | + 14:02 | |
27. | Rohaľová Adela | 43S0852 | ŠK Sandberg Bratislava | 31:35 | + 14:43 | |
28. | Poslušná Jitka | TZL0752 | SKOB Zlín | 33:51 | + 16:59 | |
29. | Matochová Anna | TZL0753 | SKOB Zlín | 35:47 | + 18:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 14:51 | ||
2. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 15:51 | + 1:00 | |
3. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 17:09 | + 2:18 | |
4. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:26 | + 2:35 | |
5. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 18:06 | + 3:15 | |
6. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 18:25 | + 3:34 | |
7. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 18:39 | + 3:48 | |
8. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 18:45 | + 3:54 | |
9. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | SKOB Zlín | 19:27 | + 4:36 | |
10. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 19:29 | + 4:38 | |
11. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:44 | + 4:53 | |
12. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 19:53 | + 5:02 | |
13. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 20:19 | + 5:28 | |
14. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 20:26 | + 5:35 | |
15. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 20:56 | + 6:05 | |
16. | Batani Valeria | TZL0550 | SKOB Zlín | 21:58 | + 7:07 | |
17. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:46 | + 8:55 | |
18. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 24:00 | + 9:09 | |
19. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 24:28 | + 9:37 | |
20. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:44 | + 9:53 | |
21. | Rychterová Lucie | PHK0557 | OK 99 Hradec Králové | 24:54 | + 10:03 | |
22. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 24:55 | + 10:04 | |
23. | Návojová Kateřina | TZL0652 | SKOB Zlín | 25:36 | + 10:45 | |
24. | Repáčová Adriana | 17S0550 | Ekonom Banska Bystrica | 25:41 | + 10:50 | |
25. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 25:48 | + 10:57 | |
26. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 26:00 | + 11:09 | |
27. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 26:40 | + 11:49 | |
28. | Matochová Adéla | TZL0552 | SKOB Zlín | 27:37 | + 12:46 | |
29. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 28:15 | + 13:24 | |
30. | Zoubková Šárka | TJN0554 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:49 | + 13:58 | |
31. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 29:22 | + 14:31 | |
32. | Rosíková Růžena Eliška | TZL0650 | SKOB Zlín | 29:42 | + 14:51 | |
33. | Kejvalová Radka | SJC0552 | Sportcentrum Jičín | 30:58 | + 16:07 | |
34. | Kolencová Sára | HCE0651 | TJ Hostivice | 34:02 | + 19:11 | |
35. | Mališková Kristýna | LCE0552 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:54 | + 20:03 | |
36. | Vamberová Markéta | TUR0657 | OOB TJ Turnov | 35:20 | + 20:29 | |
37. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:06 | + 22:15 | |
38. | Kruschinová Jana | LTP0551 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:48 | + 22:57 | |
39. | Macková Nela | LPU0661 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:28 | + 24:37 | |
40. | Bestová Tereza | 37C0650 | Bez registrace | 41:22 | + 26:31 | |
41. | Matušincová Anna | PHK0561 | OK 99 Hradec Králové | 41:23 | + 26:32 | |
42. | Neumann Johanna | 31D0550 | SV Lengefeld | 42:45 | + 27:54 | |
43. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 42:50 | + 27:59 | |
44. | Vltavská Klára | Sportcentrum Jičín | 44:27 | + 29:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 22:38 | ||
2. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:10 | + 0:32 | |
3. | Hájková Lucie | SOP0350 | OOB TJ Slezan Opava | 24:28 | + 1:50 | |
4. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 26:07 | + 3:29 | |
5. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 26:48 | + 4:10 | |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 27:25 | + 4:47 | |
7. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:12 | + 5:34 | |
8. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:41 | + 7:03 | |
9. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 29:45 | + 7:07 | |
10. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | TJ Opava | 31:40 | + 9:02 | |
11. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 32:10 | + 9:32 | |
12. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:39 | + 10:01 | |
13. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | OK Chrastava | 32:58 | + 10:20 | |
14. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 33:28 | + 10:50 | |
15. | Němečková Kateřina | PLU0350 | TJ SOKOL Plumlov | 33:49 | + 11:11 | |
16. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 33:57 | + 11:19 | |
17. | Neumann Lena | 31D0350 | SV Lengefeld | 34:04 | + 11:26 | |
18. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:05 | + 11:27 | |
19. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 34:22 | + 11:44 | |
20. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 34:48 | + 12:10 | |
21. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 35:10 | + 12:32 | |
22. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:54 | + 13:16 | |
23. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 37:53 | + 15:15 | |
24. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | SKOB Zlín | 37:58 | + 15:20 | |
25. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:02 | + 15:24 | |
26. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 39:09 | + 16:31 | |
27. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 39:23 | + 16:45 | |
28. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:44 | + 17:06 | |
29. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:04 | + 17:26 | |
30. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:45 | + 18:07 | |
31. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 42:06 | + 19:28 | |
32. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | OK Jilemnice | 42:18 | + 19:40 | |
33. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 43:30 | + 20:52 | |
34. | Rohaľová Ivona | 43S0453 | ŠK Sandberg Bratislava | 44:16 | + 21:38 | |
35. | Zaňková Natálie | TJN0450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:36 | + 22:58 | |
36. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:09 | + 23:31 | |
37. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 46:14 | + 23:36 | |
38. | Mrkvičková Veronika | TJN0355 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:56 | + 25:18 | |
39. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | OK Jilemnice | 48:29 | + 25:51 | |
40. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 49:08 | + 26:30 | |
41. | Honzírková Ema | 43S0351 | ŠK Sandberg Bratislava | 51:45 | + 29:07 | |
42. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 52:54 | + 30:16 | |
43. | Vorlíčková Martina | 43S0551 | ŠK Sandberg Bratislava | 58:08 | + 35:30 | |
44. | Juříková Jolana | LCE0355 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:02 | + 43:24 | |
45. | Menclová Anna | JEN0452 | OB Jenišovice | 72:34 | + 49:56 | |
46. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 95:06 | + 72:28 | |
Nagyová Kateřina | TJN0452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 48:19 | + 25:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 28:44 | ||
2. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | SK Praga | 29:12 | + 0:28 | |
3. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:36 | + 0:52 | |
4. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:41 | + 1:57 | |
5. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 32:12 | + 3:28 | |
6. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 32:36 | + 3:52 | |
7. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 32:38 | + 3:54 | |
8. | Olszanka Gabriela | 23P0151 | OK!Sport Warszawa | 33:18 | + 4:34 | |
9. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 35:24 | + 6:40 | |
10. | Tichá Marie | TZL0253 | SKOB Zlín | 35:25 | + 6:41 | |
11. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 36:18 | + 7:34 | |
12. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 36:27 | + 7:43 | |
13. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 36:33 | + 7:49 | |
14. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 36:49 | + 8:05 | |
15. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:02 | + 8:18 | |
15. | Kočová Halina | TZL0255 | SKOB Zlín | 37:02 | + 8:18 | |
17. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:31 | + 8:47 | |
18. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:32 | + 8:48 | |
19. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:54 | + 10:10 | |
20. | Mazurek Agnieszka | KUO0152 | KOB Ústí nad Orlicí | 39:10 | + 10:26 | |
21. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:37 | + 10:53 | |
22. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 40:21 | + 11:37 | |
23. | Titzová Adéla | VSP0250 | USK Praha | 41:19 | + 12:35 | |
24. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:38 | + 12:54 | |
25. | Baklanova Tatiana | 29R0150 | MosCompas-Orienta | 41:56 | + 13:12 | |
26. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 43:31 | + 14:47 | |
27. | Pišová Barbora | LCE0251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:15 | + 15:31 | |
28. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 45:32 | + 16:48 | |
29. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:55 | + 17:11 | |
30. | Budská Anna | TJN0253 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:40 | + 17:56 | |
31. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | SKOB Zlín | 46:48 | + 18:04 | |
32. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 47:23 | + 18:39 | |
33. | Rosíková Alžběta Marie | TZL0151 | SKOB Zlín | 48:36 | + 19:52 | |
34. | Jánošová Veronika | 43S0151 | ŠK Sandberg Bratislava | 50:21 | + 21:37 | |
35. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | SKOB Zlín | 50:37 | + 21:53 | |
36. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 52:36 | + 23:52 | |
37. | Valterová Adéla | KBP0150 | KBP Praha | 52:39 | + 23:55 | |
38. | Ciura Aleksandra | 17P0151 | WKS Śląsk Wrocław | 53:34 | + 24:50 | |
39. | Janečková Lucie | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:03 | + 27:19 | ||
40. | Becmer Aleksandra | 17P0250 | WKS Śląsk Wrocław | 59:48 | + 31:04 | |
41. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 72:42 | + 43:58 | |
42. | Pajtášová Katarína | 43S0152 | ŠK Sandberg Bratislava | 104:21 | + 75:37 | |
Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | DISK | |||
Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 35:24 | ||
2. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 36:00 | + 0:36 | |
3. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 39:49 | + 4:25 | |
4. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 41:12 | + 5:48 | |
5. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 42:59 | + 7:35 | |
6. | Tichá Veronika | TZL9951 | SKOB Zlín | 43:04 | + 7:40 | |
7. | Ciesiółka Katarzyna | KUO0051 | KOB Ústí nad Orlicí | 46:19 | + 10:55 | |
8. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 46:34 | + 11:10 | |
9. | Kovanen Anu | 79F0051 | Suunta Jyväskylä | 48:50 | + 13:26 | |
10. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:34 | + 14:10 | |
11. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 50:27 | + 15:03 | |
12. | Hänsel Hannah | 71D0050 | USV TU Dresden | 51:44 | + 16:20 | |
13. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 52:55 | + 17:31 | |
14. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:06 | + 19:42 | |
15. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:22 | + 20:58 | |
16. | Müllerová Erika | OTK0050 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 65:18 | + 29:54 | |
17. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 65:19 | + 29:55 | |
18. | Pejšková Eva | JHB9953 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 66:07 | + 30:43 | |
19. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:44 | + 36:20 | |
20. | Ressová Tereza | LCE0052 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:43 | + 42:19 | |
Matulíková Aneta | TZL0050 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovanen Maiju | 79F9802 | Suunta Jyväskylä | 34:54 | |||
2. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 37:01 | + 2:07 | 6749 | |
3. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 37:35 | + 2:41 | 6650 | |
4. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 38:28 | + 3:34 | 6494 | |
5. | Mądra Paulina | 17P9852 | WKS Śląsk Wrocław | 41:00 | + 6:06 | ||
6. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 43:37 | + 8:43 | 5588 | |
7. | Knížková Šárka | TJN9852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:59 | + 9:05 | 5524 | |
8. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 44:30 | + 9:36 | 5433 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 51:25 | ||
2. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 61:04 | + 9:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 36:18 | ||
2. | Batani Hana | TZL7351 | SKOB Zlín | 36:22 | + 0:04 | |
3. | Wysocka Malwina | DOB8585 | KOB Dobruška | 36:42 | + 0:24 | |
4. | Pekárková Eva | TZL7653 | SKOB Zlín | 38:36 | + 2:18 | |
5. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 42:01 | + 5:43 | |
6. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 42:08 | + 5:50 | |
7. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:24 | + 11:06 | |
8. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 47:37 | + 11:19 | |
9. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 47:43 | + 11:25 | |
10. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 48:53 | + 12:35 | |
11. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 88:27 | + 52:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 46:45 | 9253 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 47:23 | + 0:38 | 9133 | |
3. | Flechsig Theresa | 71D9400 | USV TU Dresden | 48:52 | + 2:07 | ||
4. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 49:12 | + 2:27 | 8789 | |
5. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 49:13 | + 2:28 | 8786 | |
6. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:30 | + 3:45 | 8542 | |
7. | Štičková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 51:02 | + 4:17 | 8441 | |
8. | Müller Dorothea | TUR9758 | OOB TJ Turnov | 53:15 | + 6:30 | 8021 | |
9. | Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 53:43 | + 6:58 | 7933 | |
10. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 54:12 | + 7:27 | 7841 | |
11. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:20 | + 7:35 | 7816 | |
12. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | OK Kamenice | 55:11 | + 8:26 | 7655 | |
13. | Ślusarczyk Katarzyna | 23P8951 | OK!Sport Warszawa | 56:46 | + 10:01 | ||
14. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 56:53 | + 10:08 | 7332 | |
15. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 57:09 | + 10:24 | 7282 | |
16. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 57:58 | + 11:13 | ||
17. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:05 | + 11:20 | 7105 | |
18. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 58:25 | + 11:40 | 7041 | |
19. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:29 | + 11:44 | 7029 | |
20. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 59:26 | + 12:41 | 6849 | |
21. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Litvínov | 59:37 | + 12:52 | 6814 | |
22. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 59:52 | + 13:07 | 6767 | |
23. | Kopcová Michaela | VLI8456 | Slavia Liberec orienteering | 63:58 | + 17:13 | 5989 | |
24. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 64:38 | + 17:53 | 5863 | |
25. | Najman Natalia | 23P8851 | OK!Sport Warszawa | 66:27 | + 19:42 | ||
Hošeková Vanda | ASU9696 | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 43:40 | 8154 | ||
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 44:38 | + 0:58 | 7979 | |
3. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | OK 99 Hradec Králové | 44:42 | + 1:02 | 7967 | |
4. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 48:06 | + 4:26 | 7351 | |
5. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:30 | + 4:50 | 7278 | |
6. | Srpová Zuzana | SJC8551 | Sportcentrum Jičín | 49:07 | + 5:27 | 7167 | |
7. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 49:33 | + 5:53 | 7088 | |
8. | Azebová Nina | PHK8855 | OK 99 Hradec Králové | 49:41 | + 6:01 | 7064 | |
9. | Valešová Jana | PHK9154 | OK 99 Hradec Králové | 50:12 | + 6:32 | 6970 | |
10. | Svobodová Barbora | TJN8952 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:30 | + 9:50 | 6372 | |
11. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | SK Žabovřesky Brno | 53:34 | + 9:54 | 6360 | |
12. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 54:51 | + 11:11 | ||
13. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:17 | + 11:37 | 6049 | |
13. | Nieke Corinna | 18D9350 | Post SV Dresden | 55:17 | + 11:37 | ||
15. | Lavičková Michaela | PGP9656 | SK Praga | 56:45 | + 13:05 | 5783 | |
16. | Bader Anne | 71D9999 | USV TU Dresden | 56:47 | + 13:07 | ||
17. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 57:56 | + 14:16 | 5569 | |
18. | Kosová Barbora | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:43 | + 15:03 | ||
19. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 59:36 | + 15:56 | 5267 | |
20. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 60:57 | + 17:17 | 5022 | |
21. | Kotrlová Katarína | 43S9051 | ŠK Sandberg Bratislava | 62:31 | + 18:51 | ||
22. | Kanko Ruut | 79F9501 | Suunta Jyväskylä | 63:25 | + 19:45 | ||
23. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 63:40 | + 20:00 | ||
24. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 64:28 | + 20:48 | 4385 | |
25. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:31 | + 20:51 | 4376 | |
26. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 65:28 | + 21:48 | ||
27. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 67:18 | + 23:38 | 3872 | |
28. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:51 | + 25:11 | 3591 | |
29. | Procházková Marie | SOP9551 | OOB TJ Slezan Opava | 70:49 | + 27:09 | 3235 | |
30. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 80:49 | + 37:09 | 1422 | |
Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | |||
Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 49:34 | 5271 | ||
2. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | OK Chrastava | 51:59 | + 2:25 | 5032 | |
3. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:50 | + 3:16 | 4948 | |
4. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 53:23 | + 3:49 | 4894 | |
5. | Lennerová Hana | LPU8952 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:45 | + 8:11 | 4463 | |
6. | Nemcova Erika | 17S1452 | Ekonom Banska Bystrica | 58:44 | + 9:10 | ||
7. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 59:55 | + 10:21 | 4249 | |
8. | Nádvorníková Tereza | LPU8953 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:09 | + 10:35 | ||
9. | Fencíková Lucie | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 61:00 | + 11:26 | 4142 | |
10. | Moučková Andrea | RBK9257 | SK Radioklub Blansko | 61:30 | + 11:56 | 4092 | |
10. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:30 | + 11:56 | 4092 | |
12. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | OK Chrastava | 61:45 | + 12:11 | 4068 | |
13. | Valešová Martina | CHA9651 | OK Chrastava | 62:24 | + 12:50 | 4003 | |
14. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 64:44 | + 15:10 | 3773 | |
15. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 65:51 | + 16:17 | 3662 | |
16. | Kraemer Jitka | 18D8750 | Post SV Dresden | 68:18 | + 18:44 | ||
17. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 72:33 | + 22:59 | 3001 | |
18. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:53 | + 23:19 | 2968 | |
19. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 75:12 | + 25:38 | 2739 | |
20. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB Start Blansko | 85:46 | + 36:12 | 1695 | |
21. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 90:43 | + 41:09 | 1206 | |
22. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 122:00 | + 72:26 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Lenka | SHK8256 | OK Slavia Hradec Králové | 37:05 | 3898 | ||
2. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:10 | + 3:05 | 3617 | |
3. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 42:33 | + 5:28 | 3400 | |
4. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | KOB Litvínov | 43:22 | + 6:17 | 3326 | |
5. | Šenkýřová Jana | PHK8650 | OK 99 Hradec Králové | 45:54 | + 8:49 | 3095 | |
6. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | K.O.B. Choceň | 49:21 | + 12:16 | 2780 | |
7. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 50:03 | + 12:58 | 2717 | |
8. | Puternicka Joanna | 21P8750 | Orientop Wrocław | 51:17 | + 14:12 | ||
9. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:08 | + 18:03 | 2253 | |
10. | Vojáčková Šárka | 69X9050 | HO Humanita | 55:11 | + 18:06 | ||
11. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 56:09 | + 19:04 | 2161 | |
12. | Vébrová Denisa | VTA9551 | SC vebr-sport | 57:59 | + 20:54 | 1994 | |
13. | Pecharová Aneta | ASU8699 | Magnus Orienteering | 58:07 | + 21:02 | 1982 | |
14. | Horčičková Linda | UOL8650 | SOB Olomouc | 59:11 | + 22:06 | 1884 | |
15. | Tumová Pavla | 2PZ7550 | Lipno team | 59:22 | + 22:17 | ||
16. | Kutilová Jana | PGP8057 | SK Praga | 60:35 | + 23:30 | 1757 | |
17. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | 61:14 | + 24:09 | 1698 | |
18. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 62:02 | + 24:57 | 1625 | |
19. | Marečková Edita | PGP8853 | SK Praga | 62:03 | + 24:58 | 1623 | |
20. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 62:39 | + 25:34 | ||
21. | Andělová Ivana | LTU8550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:42 | + 25:37 | ||
22. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 72:25 | + 35:20 | 679 | |
23. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:01 | + 40:56 | 169 | |
24. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 95:24 | + 58:19 | 0 | |
25. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 110:37 | + 73:32 | 0 | |
Hájková Daniela | JIL9451 | OK Jilemnice | DISK | 0 | |||
Davidová Anežka | JIL9752 | OK Jilemnice | DISK | 0 | |||
Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Honnerová Blanka | TZL8052 | SKOB Zlín | 34:18 | ||
2. | Kutlvašrová Vladimíra | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:15 | + 0:57 | |
3. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 36:16 | + 1:58 | |
4. | Chupeková Silvia | VZA7251 | Slávia ŽU Žilina | 36:21 | + 2:03 | |
5. | Lankašová Barbora | CHA8050 | OK Chrastava | 36:23 | + 2:05 | |
6. | Kotecká Michaela | 25L7850 | Luxembourg Orienteering Club | 37:15 | + 2:57 | |
7. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 37:55 | + 3:37 | |
8. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 37:58 | + 3:40 | |
9. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 38:00 | + 3:42 | |
10. | Krtičková Michaela | CHA7952 | OK Chrastava | 38:07 | + 3:49 | |
11. | Ticháčková Magdalena | SJC7962 | Sportcentrum Jičín | 39:25 | + 5:07 | |
12. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 41:17 | + 6:59 | |
13. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 41:24 | + 7:06 | |
14. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 41:27 | + 7:09 | |
15. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:35 | + 7:17 | |
16. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 41:45 | + 7:27 | |
17. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 41:48 | + 7:30 | |
18. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 43:41 | + 9:23 | |
19. | Bialekova Martina | 17S1402 | Ekonom Banska Bystrica | 44:36 | + 10:18 | |
20. | Šaldová Jana | JIL7555 | OK Jilemnice | 45:04 | + 10:46 | |
21. | Doušková Klára | TBM7761 | KOS TJ Tesla Brno | 48:40 | + 14:22 | |
22. | Šedivá Petra | NPA7751 | SK LOB Nová Paka | 49:04 | + 14:46 | |
23. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:53 | + 15:35 | |
24. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 49:54 | + 15:36 | |
25. | Němečková Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 50:20 | + 16:02 | |
26. | Cipryánová Alena | BZP7850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:09 | + 17:51 | |
27. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 55:32 | + 21:14 | |
28. | Hudečková Petra | OOP8252 | TJ Opava | 57:00 | + 22:42 | |
29. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 59:38 | + 25:20 | |
30. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 60:06 | + 25:48 | |
31. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 61:16 | + 26:58 | |
32. | Eiglerová Petra | ROU8150 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:27 | + 27:09 | |
33. | Bradáčová Petra | ROU7851 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:13 | + 28:55 | |
34. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:07 | + 32:49 | |
35. | Kubátová Dana | VRL6851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:18 | + 40:00 | |
36. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:26 | + 44:08 | |
37. | Vondrová Denisa | LTU7950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:05 | + 51:47 | |
Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | DISK | |||
Stryková Kateřina | LPU7855 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 31:50 | ||
2. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:25 | + 1:35 | |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 33:52 | + 2:02 | |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 34:06 | + 2:16 | |
4. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 34:06 | + 2:16 | |
6. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 34:33 | + 2:43 | |
7. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:03 | + 3:13 | |
8. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 35:12 | + 3:22 | |
9. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 36:32 | + 4:42 | |
10. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 37:37 | + 5:47 | |
11. | Kejvalová Kamila | SJC7450 | Sportcentrum Jičín | 37:50 | + 6:00 | |
12. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 38:00 | + 6:10 | |
13. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:10 | + 8:20 | |
14. | Hvězdová Dagmar | SJC7656 | Sportcentrum Jičín | 40:18 | + 8:28 | |
15. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 41:21 | + 9:31 | |
15. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 41:21 | + 9:31 | |
17. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 41:22 | + 9:32 | |
18. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 41:26 | + 9:36 | |
19. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 42:02 | + 10:12 | |
20. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 43:33 | + 11:43 | |
21. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:14 | + 12:24 | |
22. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 45:31 | + 13:41 | |
23. | Míková Markéta | TJN7351 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:21 | + 14:31 | |
24. | Hoetzelová Zuzana | JEN7754 | OB Jenišovice | 46:40 | + 14:50 | |
25. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 47:45 | + 15:55 | |
26. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 47:53 | + 16:03 | |
27. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 47:59 | + 16:09 | |
28. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:03 | + 16:13 | |
29. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:53 | + 18:03 | |
30. | Ehlová Pavla | TBM7377 | KOS TJ Tesla Brno | 50:31 | + 18:41 | |
31. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 51:17 | + 19:27 | |
32. | Matěásková Eva | JIL7651 | OK Jilemnice | 51:56 | + 20:06 | |
33. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 52:21 | + 20:31 | |
34. | Pavlů Lenka | MFP7753 | VŠSK MFF UK Praha | 52:46 | + 20:56 | |
35. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 53:03 | + 21:13 | |
36. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 54:18 | + 22:28 | |
37. | Pavlova Irena | TJN7650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:00 | + 23:10 | |
38. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:32 | + 23:42 | |
39. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | TJ Opava | 56:11 | + 24:21 | |
40. | Palasová Michaela | AZL7474 | SKOB ARIS Zlín | 56:19 | + 24:29 | |
41. | Vorlíčková Barbora | 43S7651 | ŠK Sandberg Bratislava | 56:43 | + 24:53 | |
42. | Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | 59:32 | + 27:42 | |
43. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:45 | + 28:55 | |
44. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:44 | + 30:54 | |
45. | Brňáková Martina | 43S7752 | ŠK Sandberg Bratislava | 64:36 | + 32:46 | |
46. | Baľová Katarína | 43S7551 | ŠK Sandberg Bratislava | 69:06 | + 37:16 | |
47. | Pešková Renata | Sportcentrum Jičín | 70:04 | + 38:14 | ||
48. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 70:07 | + 38:17 | |
49. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 72:52 | + 41:02 | |
50. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 75:11 | + 43:21 | |
51. | Procházková Martina | SOP7351 | OOB TJ Slezan Opava | 76:58 | + 45:08 | |
52. | Danková Irena | CHA7551 | OK Chrastava | 86:49 | + 54:59 | |
53. | Čabanová Petra | FYD7550 | Jizerský klub OB Frýdlant | 88:59 | + 57:09 | |
Mairichová Radka | TJN7450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 29:24 | ||
2. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 31:36 | + 2:12 | |
3. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 34:41 | + 5:17 | |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 35:54 | + 6:30 | |
5. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 37:58 | + 8:34 | |
6. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 38:08 | + 8:44 | |
7. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 38:15 | + 8:51 | |
8. | Bejčková Jana | DKL7150 | KOB Kladno | 38:35 | + 9:11 | |
9. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 38:55 | + 9:31 | |
10. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 38:56 | + 9:32 | |
11. | Vlkanova Hana | PHK7050 | OK 99 Hradec Králové | 39:42 | + 10:18 | |
12. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 39:52 | + 10:28 | |
13. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 39:59 | + 10:35 | |
14. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 41:34 | + 12:10 | |
15. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 41:52 | + 12:28 | |
16. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 42:22 | + 12:58 | |
17. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 43:02 | + 13:38 | |
18. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 43:29 | + 14:05 | |
19. | Müllerová Zorka | BZP6750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 43:34 | + 14:10 | |
20. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:29 | + 16:05 | |
21. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 45:39 | + 16:15 | |
22. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 45:46 | + 16:22 | |
23. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 47:10 | + 17:46 | |
24. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 48:00 | + 18:36 | |
25. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 48:44 | + 19:20 | |
26. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:04 | + 19:40 | |
27. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:20 | + 21:56 | |
28. | Miklasová Markéta | VLI6850 | Slavia Liberec orienteering | 55:07 | + 25:43 | |
29. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:42 | + 26:18 | |
30. | Melounová Miroslava | JHB6851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:30 | + 28:06 | |
31. | Řehořová Lenka | TJN7250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:33 | + 28:09 | |
32. | Lohrová Hana | SCP6550 | OK Sparta Praha | 59:42 | + 30:18 | |
33. | Muselíková Vladislava | ABM7051 | KOB ALFA Brno | 60:04 | + 30:40 | |
34. | Pánková Martina | 47S6950 | TJ Rapid Bratislava | 60:12 | + 30:48 | |
35. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 60:38 | + 31:14 | |
36. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 62:57 | + 33:33 | |
37. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:01 | + 33:37 | |
38. | Netuková Hana | SHK7052 | OK Slavia Hradec Králové | 63:52 | + 34:28 | |
39. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 64:09 | + 34:45 | |
40. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:53 | + 36:29 | |
41. | Pokorná Hana | TJN6950 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:10 | + 36:46 | |
42. | Kodejšová Alena | VSP7152 | USK Praha | 67:27 | + 38:03 | |
43. | Nožičková Renata | TJN6953 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:49 | + 38:25 | |
44. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 72:14 | + 42:50 | |
45. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 72:39 | + 43:15 | |
46. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 73:52 | + 44:28 | |
47. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 78:24 | + 49:00 | |
48. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:35 | + 52:11 | |
49. | Krunková Bohuslava | SNA7053 | TJ START Náchod | 83:42 | + 54:18 | |
50. | Jonášová Marta | 43S6951 | ŠK Sandberg Bratislava | 94:20 | + 64:56 | |
51. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 95:34 | + 66:10 | |
52. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 96:41 | + 67:17 | |
Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | DISK | |||
Kopecká Alena | VSP7250 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:09 | ||
2. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 31:55 | + 0:46 | |
3. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 35:25 | + 4:16 | |
4. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 37:28 | + 6:19 | |
5. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 38:10 | + 7:01 | |
6. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 40:00 | + 8:51 | |
7. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:01 | + 8:52 | |
8. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 40:03 | + 8:54 | |
9. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 40:55 | + 9:46 | |
10. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:23 | + 10:14 | |
11. | Slezáčková Věra | KAS6550 | KOB Kamenický Šenov | 49:07 | + 17:58 | |
12. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:10 | + 18:01 | |
13. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 52:59 | + 21:50 | |
14. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 55:06 | + 23:57 | |
15. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:19 | + 26:10 | |
16. | Veselská Kateřina | VLI6551 | Slavia Liberec orienteering | 58:10 | + 27:01 | |
17. | Baloghová Hana | 43S6550 | ŠK Sandberg Bratislava | 60:54 | + 29:45 | |
18. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:18 | + 33:09 | |
19. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 67:48 | + 36:39 | |
20. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 68:05 | + 36:56 | |
21. | Kulová Jana | VAM6550 | OOB Vamberk | 72:08 | + 40:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 29:40 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 37:14 | + 7:34 | |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:55 | + 9:15 | |
4. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 39:33 | + 9:53 | |
5. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 41:54 | + 12:14 | |
6. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 42:06 | + 12:26 | |
7. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 47:09 | + 17:29 | |
8. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 47:35 | + 17:55 | |
9. | Kretzschmar Ute | 18D5950 | Post SV Dresden | 54:52 | + 25:12 | |
10. | Dragowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 56:48 | + 27:08 | |
11. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 56:51 | + 27:11 | |
12. | Wiedenfeld Ute | 19D0000 | SSV Planeta Radebeul | 58:19 | + 28:39 | |
13. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 59:14 | + 29:34 | |
14. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 64:59 | + 35:19 | |
Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:49 | ||
2. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 34:27 | + 4:38 | |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 34:52 | + 5:03 | |
4. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 35:14 | + 5:25 | |
5. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 35:35 | + 5:46 | |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:57 | + 6:08 | |
7. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:23 | + 7:34 | |
8. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 37:25 | + 7:36 | |
9. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:33 | + 8:44 | |
10. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 40:14 | + 10:25 | |
11. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 43:29 | + 13:40 | |
12. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 43:32 | + 13:43 | |
13. | Kadavá Eva | CHA5750 | OK Chrastava | 46:22 | + 16:33 | |
14. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:56 | + 18:07 | |
15. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 48:45 | + 18:56 | |
16. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 49:24 | + 19:35 | |
17. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:25 | + 30:36 | |
18. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 60:39 | + 30:50 | |
19. | Filipová Dagmar | SHK5651 | OK Slavia Hradec Králové | 63:03 | + 33:14 | |
20. | Kadečková Jana | JEN5651 | OB Jenišovice | 66:06 | + 36:17 | |
21. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:28 | + 43:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 29:37 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 30:07 | + 0:30 | |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Litvínov | 36:06 | + 6:29 | |
4. | Rosen Miriam | 11G4950 | GB MTBO squad | 37:29 | + 7:52 | |
5. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:13 | + 9:36 | |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 39:16 | + 9:39 | |
7. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 43:06 | + 13:29 | |
8. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 52:29 | + 22:52 | |
9. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 53:41 | + 24:04 | |
Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 42:30 | ||
2. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 45:27 | + 2:57 | |
3. | Novotná Marie | PHK3951 | OK 99 Hradec Králové | 46:10 | + 3:40 | |
4. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 55:45 | + 13:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUV0701 | SOK TJ Turnov | 14:36 | ||
2. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 15:27 | + 0:51 | |
3. | Šmelík Daniel | LCE0704 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:38 | + 2:02 | |
4. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 17:13 | + 2:37 | |
5. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 17:19 | + 2:43 | |
6. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 17:40 | + 3:04 | |
7. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 18:16 | + 3:40 | |
8. | Jakubík Jaromír | TJN0704 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:21 | + 3:45 | |
9. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 18:39 | + 4:03 | |
10. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 18:45 | + 4:09 | |
11. | Mairich Martin | TJN0812 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:53 | + 4:17 | |
12. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | OOB TJ Turnov | 19:08 | + 4:32 | |
13. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 19:36 | + 5:00 | |
14. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 19:50 | + 5:14 | |
15. | Šálek Richard | TUR0702 | OOB TJ Turnov | 20:23 | + 5:47 | |
16. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:11 | + 6:35 | |
17. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 21:18 | + 6:42 | |
18. | Pavlů Jakub | MFP0700 | VŠSK MFF UK Praha | 21:21 | + 6:45 | |
19. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 23:28 | + 8:52 | |
20. | Nožička Jan | TJN0809 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:47 | + 9:11 | |
21. | Brňák Jakub | 43S0701 | ŠK Sandberg Bratislava | 24:52 | + 10:16 | |
22. | Vokurka Václav | TJN1000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:02 | + 10:26 | |
23. | Vokurka Antonín | TJN0800 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:05 | + 10:29 | |
24. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:58 | + 11:22 | |
25. | Honner Jaroslav | TZL0701 | SKOB Zlín | 26:03 | + 11:27 | |
26. | Havel Antonín | TJN0813 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:05 | + 11:29 | |
27. | Řehoř Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:34 | + 11:58 | |
28. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:36 | + 12:00 | |
29. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 27:16 | + 12:40 | |
30. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 27:47 | + 13:11 | |
31. | Vondra Matěj | LTU0702 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:56 | + 14:20 | |
32. | Horáček Jakub | JEN0800 | OB Jenišovice | 29:53 | + 15:17 | |
33. | Zaňka Albert | TJN0803 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:27 | + 15:51 | |
34. | Hoetzel Jiří | JEN0701 | OB Jenišovice | 30:41 | + 16:05 | |
35. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 30:57 | + 16:21 | |
36. | Oravec Viktor | TJN0814 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:02 | + 16:26 | |
37. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:05 | + 16:29 | |
38. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 32:19 | + 17:43 | |
38. | Matušinec Jakub | PHK0802 | OK 99 Hradec Králové | 32:19 | + 17:43 | |
40. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:38 | + 18:02 | |
41. | Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | 33:38 | + 19:02 | |
42. | Tuma Jonáš | 2PZ0800 | Lipno team | 35:27 | + 20:51 | |
43. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:21 | + 24:45 | |
44. | Horáček Dominik | JEN0804 | OB Jenišovice | 40:45 | + 26:09 | |
45. | Havlák Štěpán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:23 | + 27:47 | |
Besta Radek | 11C0800 | Letci v akci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:45 | ||
2. | Kadečka David | JEN0801 | OB Jenišovice | 17:51 | + 2:06 | |
3. | Žemlík Eduard | TUV0901 | SOK TJ Turnov | 18:07 | + 2:22 | |
4. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 18:16 | + 2:31 | |
4. | Juřina Jakub | FYD0801 | Jizerský klub OB Frýdlant | 18:16 | + 2:31 | |
6. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 18:28 | + 2:43 | |
7. | Kopecký Michal | SJC0801 | Sportcentrum Jičín | 18:46 | + 3:01 | |
8. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 18:56 | + 3:11 | |
9. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 19:08 | + 3:23 | |
10. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 19:19 | + 3:34 | |
11. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | Báječné ženy v orientačním běhu | 19:45 | + 4:00 | |
12. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 19:50 | + 4:05 | |
13. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 19:54 | + 4:09 | |
14. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 20:54 | + 5:09 | |
15. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 22:37 | + 6:52 | |
16. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 23:35 | + 7:50 | |
17. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | Sportcentrum Jičín | 24:48 | + 9:03 | |
18. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 25:27 | + 9:42 | |
19. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:31 | + 10:46 | |
20. | Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | 26:51 | + 11:06 | |
21. | Muselík Mikuláš | ABM0903 | KOB ALFA Brno | 27:16 | + 11:31 | |
22. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 27:29 | + 11:44 | |
23. | Kotecký Jáchym | 25L1100 | Luxembourg Orienteering Club | 28:59 | + 13:14 | |
24. | Kolenec Jan | HCE0800 | TJ Hostivice | 29:56 | + 14:11 | |
25. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | Sportcentrum Jičín | 32:55 | + 17:10 | |
26. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 35:11 | + 19:26 | |
27. | Pavlů Matěj | MFP0701 | VŠSK MFF UK Praha | 48:06 | + 32:21 | |
Pekárek David | TZL1000 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 16:38 | ||
2. | Hoetzel Hugo | JEN0503 | OB Jenišovice | 17:49 | + 1:11 | |
3. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:00 | + 1:22 | |
4. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 18:34 | + 1:56 | |
5. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 20:05 | + 3:27 | |
6. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 20:08 | + 3:30 | |
7. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 20:36 | + 3:58 | |
8. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 20:52 | + 4:14 | |
9. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 21:00 | + 4:22 | |
10. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:21 | + 4:43 | |
11. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 21:55 | + 5:17 | |
12. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 22:49 | + 6:11 | |
13. | Vaněk Bořek | TZL0505 | SKOB Zlín | 22:58 | + 6:20 | |
14. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | OK Jilemnice | 23:19 | + 6:41 | |
15. | Houžvička David | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 23:45 | + 7:07 | |
16. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 23:55 | + 7:17 | |
17. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 23:58 | + 7:20 | |
18. | Míka Albert | TJN0601 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:41 | + 8:03 | |
19. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 25:08 | + 8:30 | |
20. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 25:32 | + 8:54 | |
21. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:34 | + 8:56 | |
22. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 26:03 | + 9:25 | |
23. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 26:22 | + 9:44 | |
24. | Soldán Robin | PLU0600 | TJ SOKOL Plumlov | 26:25 | + 9:47 | |
25. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 26:31 | + 9:53 | |
26. | Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:43 | + 13:05 | |
27. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:49 | + 13:11 | |
28. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | SKOB Zlín | 31:21 | + 14:43 | |
29. | Rokos Marek | TJN0500 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:39 | + 15:01 | |
30. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 32:35 | + 15:57 | |
31. | Palas Jan | TZL0507 | SKOB Zlín | 33:44 | + 17:06 | |
32. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 33:56 | + 17:18 | |
33. | Novotný Kamil | SJC0600 | Sportcentrum Jičín | 35:10 | + 18:32 | |
34. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 37:25 | + 20:47 | |
35. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 43:45 | + 27:07 | |
36. | Matouš Marek | JEN0602 | OB Jenišovice | 48:43 | + 32:05 | |
37. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 51:51 | + 35:13 | |
38. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 51:55 | + 35:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 19:35 | ||
2. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:47 | + 0:12 | |
3. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 21:32 | + 1:57 | |
4. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:49 | + 2:14 | |
5. | Novota Lukáš | 84S0300 | Akademik TU Košice | 22:42 | + 3:07 | |
6. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 22:44 | + 3:09 | |
7. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 23:07 | + 3:32 | |
8. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 24:18 | + 4:43 | |
9. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | OB Jenišovice | 24:38 | + 5:03 | |
10. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 25:06 | + 5:31 | |
11. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:35 | + 6:00 | |
12. | Novosad Pavel | TZL0404 | SKOB Zlín | 25:39 | + 6:04 | |
13. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:50 | + 7:15 | |
14. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 28:21 | + 8:46 | |
15. | Hustý Adam | TZL0403 | SKOB Zlín | 28:25 | + 8:50 | |
16. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KOB Kamenický Šenov | 28:57 | + 9:22 | |
17. | Kukurugya Šimon | 43S0402 | ŠK Sandberg Bratislava | 29:01 | + 9:26 | |
18. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:08 | + 9:33 | |
19. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 30:55 | + 11:20 | |
20. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:13 | + 11:38 | |
21. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 31:41 | + 12:06 | |
21. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 31:41 | + 12:06 | |
23. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 31:55 | + 12:20 | |
24. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 31:58 | + 12:23 | |
25. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 32:00 | + 12:25 | |
26. | Sędłak Michał | 23P0300 | OK!Sport Warszawa | 32:32 | + 12:57 | |
27. | Valter Ondřej | KBP0400 | KBP Praha | 33:06 | + 13:31 | |
28. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 34:10 | + 14:35 | |
29. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:36 | + 15:01 | |
30. | Mertlík Jakub | TUR0307 | OOB TJ Turnov | 36:58 | + 17:23 | |
31. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:46 | + 19:11 | |
32. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:14 | + 20:39 | |
33. | Dohnal František | VSP0303 | USK Praha | 41:49 | + 22:14 | |
34. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 43:24 | + 23:49 | |
35. | Balogh Michal | 43S0300 | ŠK Sandberg Bratislava | 44:39 | + 25:04 | |
36. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:34 | + 25:59 | |
37. | Danko Štěpán | CHA0301 | OK Chrastava | 48:00 | + 28:25 | |
38. | Tvrdý Tomáš | 43S0201 | ŠK Sandberg Bratislava | 59:02 | + 39:27 | |
39. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 79:07 | + 59:32 | |
Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | DISK | |||
Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 29:22 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 32:49 | + 3:27 | |
3. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 34:43 | + 5:21 | |
4. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 34:47 | + 5:25 | |
5. | Jonáš Adam | 43S0101 | ŠK Sandberg Bratislava | 36:15 | + 6:53 | |
6. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 36:19 | + 6:57 | |
7. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 37:05 | + 7:43 | |
8. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 37:51 | + 8:29 | |
9. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:34 | + 9:12 | |
10. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 38:52 | + 9:30 | |
11. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 40:00 | + 10:38 | |
11. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:00 | + 10:38 | |
13. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 41:59 | + 12:37 | |
14. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 42:18 | + 12:56 | |
15. | Postolka Jonáš | DKL0100 | KOB Kladno | 43:25 | + 14:03 | |
16. | Kukurugya Matej | 43S0103 | ŠK Sandberg Bratislava | 44:24 | + 15:02 | |
17. | Langr Jan | SHK0101 | OK Slavia Hradec Králové | 45:38 | + 16:16 | |
18. | Bek Jiří | CHA0103 | OK Chrastava | 46:11 | + 16:49 | |
19. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:03 | + 17:41 | |
20. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | OK Chrastava | 47:24 | + 18:02 | |
21. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:00 | + 19:38 | |
22. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 49:09 | + 19:47 | |
23. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 49:18 | + 19:56 | |
24. | Zabořil Vojtěch | JEN0101 | OB Jenišovice | 49:36 | + 20:14 | |
25. | Puchalský Jan | VSP0101 | USK Praha | 51:22 | + 22:00 | |
26. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 53:01 | + 23:39 | |
27. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:42 | + 24:20 | |
28. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 53:57 | + 24:35 | |
29. | Bartík Filip | TZL0202 | SKOB Zlín | 55:22 | + 26:00 | |
30. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:22 | + 28:00 | |
31. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:32 | + 29:10 | |
32. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | OK Jilemnice | 58:53 | + 29:31 | |
33. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:31 | + 32:09 | |
34. | Balogh Matúš | 43S0100 | ŠK Sandberg Bratislava | 64:42 | + 35:20 | |
35. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 65:28 | + 36:06 | |
36. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 68:46 | + 39:24 | |
37. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 70:53 | + 41:31 | |
38. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 74:16 | + 44:54 | |
Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | DISK | |||
Kniebügl Jakub | 39S0000 | KOBRA Bratislava | DISK | |||
Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jakub | JPV9911 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:20 | ||
2. | Krawczyński Mikołaj | CHC0001 | K.O.B. Choceň | 39:29 | + 2:09 | |
3. | Bräuer Dennis | 31D9900 | SV Lengefeld | 43:25 | + 6:05 | |
4. | Vítek Karel | PGP9904 | SK Praga | 43:51 | + 6:31 | |
5. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | SKOB Zlín | 46:06 | + 8:46 | |
6. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 46:44 | + 9:24 | |
7. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 49:18 | + 11:58 | |
8. | Czapliński Jakub | CHC0003 | K.O.B. Choceň | 49:30 | + 12:10 | |
9. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 49:49 | + 12:29 | |
10. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:00 | + 12:40 | |
11. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:40 | + 16:20 | |
12. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:55 | + 17:35 | |
13. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | OOB TJ Slezan Opava | 56:57 | + 19:37 | |
14. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 58:27 | + 21:07 | |
15. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 58:50 | + 21:30 | |
16. | Galbavý Matěj | CHA0000 | OK Chrastava | 61:26 | + 24:06 | |
17. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:02 | + 24:42 | |
18. | Rajnoha David | TBM0003 | KOS TJ Tesla Brno | 72:57 | + 35:37 | |
19. | Procházka Jakub | SOP9903 | OOB TJ Slezan Opava | 76:58 | + 39:38 | |
20. | Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:55 | + 40:35 | |
21. | Müller Tomáš | OTK9901 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 78:22 | + 41:02 | |
22. | Kubát Tomáš | VRL0001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:56 | + 41:36 | |
Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | DISK | |||
Rosłaniec Mateusz | CHC0002 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | DISK | |||
Komenda Jan | ZBM9902 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:33 | 6335 | ||
2. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 40:06 | + 1:33 | 6102 | |
3. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:26 | + 3:53 | 5752 | |
4. | Šiška Petr | TZL9801 | SKOB Zlín | 45:05 | + 6:32 | 5354 | |
5. | Novák Filip | TJN9801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:09 | + 6:36 | 5344 | |
6. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 46:15 | + 7:42 | 5179 | |
7. | Borgiel Jarek | 51P9701 | UKS Sparta Czyżowice | 68:52 | + 30:19 | ||
8. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 73:26 | + 34:53 | 1095 | |
Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 47:54 | ||
2. | Janeček Oldřich | MFP8200 | VŠSK MFF UK Praha | 48:10 | + 0:16 | |
3. | Kotecký Ondřej | TBM7703 | KOS TJ Tesla Brno | 51:06 | + 3:12 | |
4. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 53:53 | + 5:59 | |
5. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 54:53 | + 6:59 | |
6. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | UKS Sparta Czyżowice | 55:00 | + 7:06 | |
7. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 55:40 | + 7:46 | |
8. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 59:22 | + 11:28 | |
9. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:08 | + 12:14 | |
10. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 64:59 | + 17:05 | |
11. | Kasal Vít | ZBM7540 | SK Žabovřesky Brno | 73:54 | + 26:00 | |
12. | Richter Friedmar | 71D8100 | USV TU Dresden | 74:04 | + 26:10 | |
13. | Šafka Dan | 73X9100 | Opět na Kozla | 81:15 | + 33:21 | |
14. | Olunczek Andrei | 71D0000 | USV TU Dresden | 87:11 | + 39:17 | |
15. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | 87:37 | + 39:43 | |
Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Evžen | TZL7007 | SKOB Zlín | 36:00 | ||
2. | Gajda Jan | VSP6801 | USK Praha | 38:15 | + 2:15 | |
3. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 39:06 | + 3:06 | |
4. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 39:09 | + 3:09 | |
5. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:13 | + 3:13 | |
6. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 40:29 | + 4:29 | |
7. | Vavrys Petr | LCE6413 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:01 | + 5:01 | |
8. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:37 | + 8:37 | |
9. | Nemec Juraj | 17S8900 | Ekonom Banska Bystrica | 45:18 | + 9:18 | |
10. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 52:14 | + 16:14 | |
11. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:52 | + 22:52 | |
12. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 58:53 | + 22:53 | |
13. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 59:37 | + 23:37 | |
14. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 67:24 | + 31:24 | |
15. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 86:08 | + 50:08 | |
Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 39:58 | 9273 | ||
2. | Fürst Matouš | LLI9603 | TJ Loko Liberec | 41:48 | + 1:50 | 8879 | |
3. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 42:43 | + 2:45 | ||
4. | Zbranek Roman | ASU8808 | Magnus Orienteering | 42:55 | + 2:57 | 8639 | |
5. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 43:46 | + 3:48 | 8457 | |
6. | Leideck Karsten | 71D8600 | USV TU Dresden | 44:04 | + 4:06 | ||
7. | Šmelík Martin | ASU9644 | Magnus Orienteering | 44:08 | + 4:10 | 8378 | |
8. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:04 | + 5:06 | 8177 | |
9. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 45:08 | + 5:10 | 8163 | |
10. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 46:13 | + 6:15 | 7930 | |
11. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 46:37 | + 6:39 | 7844 | |
12. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 47:41 | + 7:43 | 7615 | |
13. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 47:57 | + 7:59 | 7558 | |
14. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 48:16 | + 8:18 | 7490 | |
15. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 48:40 | + 8:42 | 7404 | |
16. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 49:20 | + 9:22 | 7261 | |
17. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 50:03 | + 10:05 | 7107 | |
18. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 50:04 | + 10:06 | 7103 | |
19. | Jonáš Martin | 43S9601 | ŠK Sandberg Bratislava | 50:07 | + 10:09 | ||
20. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 50:23 | + 10:25 | 7035 | |
21. | Nývlt Martin | DKP8200 | Oddíl OB Kotlářka | 50:35 | + 10:37 | 6992 | |
22. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 51:07 | + 11:09 | 6877 | |
23. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 51:14 | + 11:16 | 6852 | |
24. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 52:09 | + 12:11 | 6655 | |
25. | Hraboš Matěj | ASU9547 | Magnus Orienteering | 53:18 | + 13:20 | 6408 | |
26. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | OK 99 Hradec Králové | 53:23 | + 13:25 | 6390 | |
27. | Jirka Michal | ZBM8403 | SK Žabovřesky Brno | 54:08 | + 14:10 | 6229 | |
28. | Kopec Tomáš | VLI8203 | Slavia Liberec orienteering | 54:14 | + 14:16 | 6208 | |
29. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 54:22 | + 14:24 | 6179 | |
30. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 54:32 | + 14:34 | 6143 | |
31. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 54:34 | + 14:36 | 6136 | |
32. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 56:24 | + 16:26 | 5742 | |
33. | Ockenden John | 35G9400 | CUOC | 57:46 | + 17:48 | ||
34. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 58:07 | + 18:09 | 5373 | |
35. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 18:57 | 5201 | |
36. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 60:42 | + 20:44 | 4818 | |
37. | Franssen Desmond | 99B | Trol | 61:36 | + 21:38 | ||
38. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 63:15 | + 23:17 | 4270 | |
39. | Kubina Filip | 43S8900 | ŠK Sandberg Bratislava | 65:14 | + 25:16 | ||
40. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 70:28 | + 30:30 | 2719 | |
41. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 89:03 | + 49:05 | 0 | |
42. | Knott Jeremy | 35G9600 | CUOC | 105:55 | + 65:57 | ||
Müller Philipp | 18D9000 | Post SV Dresden | DISK | ||||
Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:36 | 7556 | ||
2. | Žemlík Pavel | TUV7135 | SOK TJ Turnov | 45:48 | + 1:12 | 7365 | |
3. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 47:32 | + 2:56 | 7088 | |
4. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 48:31 | + 3:55 | 6931 | |
5. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 49:31 | + 4:55 | 6772 | |
6. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 50:31 | + 5:55 | 6612 | |
7. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 54:46 | + 10:10 | 5934 | |
7. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 54:46 | + 10:10 | 5934 | |
9. | Šmejc Jakub | SJC9401 | Sportcentrum Jičín | 55:32 | + 10:56 | 5812 | |
10. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:28 | + 11:52 | 5663 | |
11. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 57:37 | + 13:01 | 5479 | |
12. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 59:32 | + 14:56 | 5174 | |
13. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 59:42 | + 15:06 | 5147 | |
14. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 60:00 | + 15:24 | 5099 | |
15. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:30 | + 15:54 | 5019 | |
16. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | OK Chrastava | 61:12 | + 16:36 | 4908 | |
17. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | KOB Směr Kroměříž | 61:18 | + 16:42 | 4892 | |
18. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:38 | + 17:02 | 4838 | |
19. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:08 | + 19:32 | 4440 | |
20. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 65:41 | + 21:05 | 4192 | |
21. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 65:58 | + 21:22 | 4147 | |
22. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 66:58 | + 22:22 | 3987 | |
23. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 67:15 | + 22:39 | 3942 | |
24. | Cwalina Karol | 23P0000 | OK!Sport Warszawa | 69:02 | + 24:26 | ||
25. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 71:45 | + 27:09 | 3224 | |
26. | Lenk Andreas | 71D7301 | USV TU Dresden | 76:11 | + 31:35 | ||
27. | Schröter Pavel | CHA7203 | OK Chrastava | 79:36 | + 35:00 | 1972 | |
28. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 96:05 | + 51:29 | 0 | |
Schroth Peter | 18D8400 | Post SV Dresden | DISK | ||||
Kopecký Pavel | VSP7800 | USK Praha | DISK | 0 | |||
Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:59 | 6766 | ||
2. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:11 | + 5:12 | 6070 | |
3. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 49:10 | + 6:11 | 5939 | |
4. | Veselý Marek | CHA8201 | OK Chrastava | 49:55 | + 6:56 | 5838 | |
5. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 50:15 | + 7:16 | 5794 | |
6. | Morecchio Marco | 98I | SSC Napoli | 50:18 | + 7:19 | ||
7. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 50:28 | + 7:29 | 5765 | |
8. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:30 | + 7:31 | 5760 | |
9. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 52:48 | + 9:49 | 5453 | |
10. | Cruse Franz | 24D9100 | SV Robotron Dresden | 52:56 | + 9:57 | ||
11. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 53:28 | + 10:29 | 5363 | |
12. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:54 | + 10:55 | 5305 | |
13. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:08 | + 11:09 | 5274 | |
14. | Štál Jan | SJC9601 | Sportcentrum Jičín | 56:34 | + 13:35 | 4949 | |
15. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 56:46 | + 13:47 | 4922 | |
16. | Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | 57:23 | + 14:24 | 4839 | |
17. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:35 | + 14:36 | 4813 | |
18. | Krtička Jan | PLU7931 | TJ SOKOL Plumlov | 57:38 | + 14:39 | 4806 | |
19. | Hlubuček Tomáš | CHA9704 | OK Chrastava | 59:14 | + 16:15 | 4592 | |
20. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 59:16 | + 16:17 | 4587 | |
21. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:38 | + 18:39 | 4271 | |
22. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 63:36 | + 20:37 | 4008 | |
23. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 66:55 | + 23:56 | 3564 | |
24. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 67:02 | + 24:03 | 3548 | |
25. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 67:59 | + 25:00 | 3421 | |
26. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 68:32 | + 25:33 | 3348 | |
27. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:34 | + 27:35 | 3076 | |
28. | Urbaník Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 70:55 | + 27:56 | 3029 | |
29. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 72:27 | + 29:28 | 2824 | |
30. | König Lukáš | ZBM8001 | SK Žabovřesky Brno | 73:06 | + 30:07 | 2737 | |
31. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 77:31 | + 34:32 | 2146 | |
32. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:16 | + 48:17 | 306 | |
Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | 0 | |||
Binar Robert | OOL7501 | SK Haná orienteering | DISK | 0 | |||
Kula Tadeáš | VAM9749 | OOB Vamberk | DISK | 0 | |||
Vrabec Tomáš | SCP8700 | OK Sparta Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Tomáš | PGP8207 | SK Praga | 36:54 | 4055 | ||
2. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:47 | + 0:53 | 3970 | |
3. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 44:03 | + 7:09 | 3368 | |
4. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 45:48 | + 8:54 | 3201 | |
5. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:11 | + 9:17 | 3164 | |
6. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:02 | + 10:08 | 3082 | |
7. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 48:03 | + 11:09 | 2985 | |
8. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:51 | + 11:57 | 2908 | |
9. | Veselý Ondřej | PHK8505 | OK 99 Hradec Králové | 54:04 | + 17:10 | 2407 | |
10. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 56:16 | + 19:22 | ||
11. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 56:27 | + 19:33 | 2179 | |
12. | Drożdż Rafał | 23P9300 | OK!Sport Warszawa | 56:37 | + 19:43 | ||
13. | Bolina Michal | ZBP7702 | OOB SK Zbraslav | 58:15 | + 21:21 | 2006 | |
14. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 58:29 | + 21:35 | 1984 | |
15. | Knotek Vojtěch | NNN9203 | Neregistrovaní (NNN) | 62:15 | + 25:21 | ||
16. | Mazurkiewicz Jakub | 23P9302 | OK!Sport Warszawa | 62:22 | + 25:28 | ||
17. | Hájek Jan | JEN9703 | OB Jenišovice | 67:51 | + 30:57 | 1085 | |
18. | Krejčí Lukáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:55 | + 38:01 | |||
19. | Juren Lukáš | LTP9703 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 81:06 | + 44:12 | 0 | |
20. | Lexa Lukáš | VTA9301 | SC vebr-sport | 101:28 | + 64:34 | ||
21. | Glinka Jakub | 23P9500 | OK!Sport Warszawa | 144:07 | + 107:13 | ||
Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 | |||
Szymański Mateusz | 23P9301 | OK!Sport Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 34:35 | ||
2. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 35:29 | + 0:54 | |
3. | Tkaczuk Tomasz | 66P7900 | UKS Azymut Pabianice | 38:44 | + 4:09 | |
4. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:59 | + 5:24 | |
5. | Kejval Jaromír | SJC7300 | Sportcentrum Jičín | 43:49 | + 9:14 | |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:50 | + 9:15 | |
7. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:04 | + 9:29 | |
8. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 45:20 | + 10:45 | |
9. | Kniebügl Anton | 39S6400 | KOBRA Bratislava | 47:10 | + 12:35 | |
10. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:28 | + 12:53 | |
11. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 48:01 | + 13:26 | |
12. | Juřina František | FYD7800 | Jizerský klub OB Frýdlant | 48:23 | + 13:48 | |
13. | Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | 48:39 | + 14:04 | |
14. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 49:31 | + 14:56 | |
15. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 49:33 | + 14:58 | |
16. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 50:00 | + 15:25 | |
17. | Drągowski Piotr | DOB8200 | KOB Dobruška | 51:00 | + 16:25 | |
18. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 51:50 | + 17:15 | |
19. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 52:00 | + 17:25 | |
20. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | TJ Opava | 53:10 | + 18:35 | |
21. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:27 | + 19:52 | |
22. | Honner Jaroslav | VPM7802 | KOS Slavia Plzeň | 54:56 | + 20:21 | |
23. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | OK Chrastava | 57:32 | + 22:57 | |
24. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:57 | + 25:22 | |
25. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 63:13 | + 28:38 | |
26. | Šlapánek René | ROU7904 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:56 | + 32:21 | |
27. | Kadečka Jakub | JEN7901 | OB Jenišovice | 67:14 | + 32:39 | |
28. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:56 | + 41:21 | |
29. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 76:09 | + 41:34 | |
30. | Jakubec Petr | Sportcentrum Jičín | 76:52 | + 42:17 | ||
31. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 77:04 | + 42:29 | |
32. | Míchal Jiří | SJH7802 | SJH Jindřichův Hradec | 79:33 | + 44:58 | |
33. | Kolenec Jan | HCE8000 | TJ Hostivice | 104:32 | + 69:57 | |
Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 35:09 | ||
2. | Hain Jan | SJC7502 | Sportcentrum Jičín | 38:59 | + 3:50 | |
3. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 41:00 | + 5:51 | |
4. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 41:15 | + 6:06 | |
5. | Rýdl Jiří | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:36 | + 6:27 | |
6. | Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 41:40 | + 6:31 | |
7. | Sędłak Krystian | 23P7300 | OK!Sport Warszawa | 43:15 | + 8:06 | |
8. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 46:57 | + 11:48 | |
9. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 48:18 | + 13:09 | |
10. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 50:54 | + 15:45 | |
11. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:58 | + 17:49 | |
12. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 53:52 | + 18:43 | |
13. | Würz Bohuslav | LTP7307 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:24 | + 19:15 | |
14. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 55:13 | + 20:04 | |
15. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:25 | + 20:16 | |
16. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | SOK TJ Turnov | 57:24 | + 22:15 | |
17. | Novák Petr | RUM7401 | ZOOB Rumburk | 58:11 | + 23:02 | |
18. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:04 | + 25:55 | |
19. | Skal Jaroslav | TJN7504 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:03 | + 26:54 | |
20. | Vorlíček Peter | 43S7501 | ŠK Sandberg Bratislava | 62:20 | + 27:11 | |
21. | Červený Mojmír | ROU7402 | SKOB Roudnice nad Labem | 64:26 | + 29:17 | |
22. | Matěásko Dušan | JIL | OK Jilemnice | 64:40 | + 29:31 | |
23. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 66:45 | + 31:36 | |
24. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 67:24 | + 32:15 | |
25. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 67:39 | + 32:30 | |
26. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 68:45 | + 33:36 | |
27. | Pavlů Jiří | MFP7704 | VŠSK MFF UK Praha | 69:17 | + 34:08 | |
28. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 69:25 | + 34:16 | |
29. | Háp Petr | PHK7201 | OK 99 Hradec Králové | 70:35 | + 35:26 | |
30. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 71:20 | + 36:11 | |
31. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 72:23 | + 37:14 | |
32. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 76:04 | + 40:55 | |
33. | Brňák Štefan | 43S7601 | ŠK Sandberg Bratislava | 82:12 | + 47:03 | |
34. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 84:34 | + 49:25 | |
35. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 89:32 | + 54:23 | |
Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Skácel Dalibor | 4PX7300 | HO Ještěd | DISK | |||
Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Dębiński Robert | 39P7300 | UMKS Orkan Ostróda | DISK | |||
Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 41:37 | + 6:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 29:23 | ||
2. | Chupek Jozef | VZA7102 | Slávia ŽU Žilina | 29:39 | + 0:16 | |
3. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 29:41 | + 0:18 | |
4. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 30:32 | + 1:09 | |
5. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 30:52 | + 1:29 | |
6. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:00 | + 2:37 | |
7. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 32:14 | + 2:51 | |
8. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | K.O.B. Choceň | 32:34 | + 3:11 | |
9. | Valter Dalibor | KBP6900 | KBP Praha | 33:05 | + 3:42 | |
10. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 33:21 | + 3:58 | |
11. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 34:01 | + 4:38 | |
12. | Jonáš Radoslav | 43S6912 | ŠK Sandberg Bratislava | 34:28 | + 5:05 | |
13. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 34:32 | + 5:09 | |
14. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 34:34 | + 5:11 | |
15. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 35:14 | + 5:51 | |
16. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 35:18 | + 5:55 | |
17. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 35:37 | + 6:14 | |
18. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 35:40 | + 6:17 | |
19. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 35:56 | + 6:33 | |
20. | Kruliš Petr | 8KC6900 | ZŠ a MŠ Chotyně | 36:10 | + 6:47 | |
21. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:18 | + 6:55 | |
22. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 37:10 | + 7:47 | |
23. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 37:19 | + 7:56 | |
24. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:55 | + 10:32 | |
25. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 39:56 | + 10:33 | |
26. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 41:10 | + 11:47 | |
27. | Gemperle František | 1SC7100 | Wall Street Systems | 41:58 | + 12:35 | |
28. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 42:33 | + 13:10 | |
29. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:44 | + 13:21 | |
30. | Votava David | 4HX7100 | DSVJ | 44:04 | + 14:41 | |
31. | Horčička Petr | UOL7007 | SOB Olomouc | 44:10 | + 14:47 | |
32. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 44:11 | + 14:48 | |
33. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:27 | + 15:04 | |
34. | Becmer Dariusz | 17P7101 | WKS Śląsk Wrocław | 45:04 | + 15:41 | |
35. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 47:03 | + 17:40 | |
36. | Gross Michal | ABM6946 | KOB ALFA Brno | 47:31 | + 18:08 | |
37. | Müller Libor | OTK7201 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 47:39 | + 18:16 | |
38. | Suchánek Ladislav | XBM7008 | PELL´S ABND RACING TEAM | 48:31 | + 19:08 | |
39. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 48:38 | + 19:15 | |
40. | Balogh Richard | 43S6900 | ŠK Sandberg Bratislava | 48:39 | + 19:16 | |
41. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:19 | + 19:56 | |
42. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 49:42 | + 20:19 | |
43. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:47 | + 20:24 | |
44. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 50:20 | + 20:57 | |
45. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 50:28 | + 21:05 | |
46. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 52:20 | + 22:57 | |
47. | Müller Robert | 3XX6900 | POT | 54:09 | + 24:46 | |
48. | Houžvička Jindřich | TUR6912 | OOB TJ Turnov | 54:46 | + 25:23 | |
49. | Kruschina Jan | LTP7202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:40 | + 26:17 | |
50. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:01 | + 29:38 | |
51. | Švancar Martin | CHA7000 | OK Chrastava | 60:30 | + 31:07 | |
52. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 65:22 | + 35:59 | |
53. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 66:37 | + 37:14 | |
54. | Lipenský Robert | CHA7201 | OK Chrastava | 76:37 | + 47:14 | |
55. | Zaňka Tomáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:17 | + 53:54 | ||
56. | Vondra Václav | LTU6800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:46 | + 56:23 | |
57. | Mencl Miloslav | VSP6505 | USK Praha | 88:33 | + 59:10 | |
Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | DISK | |||
Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | DISK | |||
Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Puchalský Jakub | VSP6911 | USK Praha | DISK | |||
Rohaľ Ivan | 43S7201 | ŠK Sandberg Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 25:16 | ||
2. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 27:20 | + 2:04 | |
3. | Müller Matthias | 18D6200 | Post SV Dresden | 27:24 | + 2:08 | |
4. | Novota Mikuláš | 84S6001 | Akademik TU Košice | 28:26 | + 3:10 | |
5. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 29:40 | + 4:24 | |
6. | Nieke Hagen | 71D6300 | USV TU Dresden | 29:52 | + 4:36 | |
7. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 29:55 | + 4:39 | |
8. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 30:24 | + 5:08 | |
9. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:31 | + 5:15 | |
10. | Suk Jiří | MFP6401 | VŠSK MFF UK Praha | 32:53 | + 7:37 | |
11. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 34:08 | + 8:52 | |
12. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:32 | + 9:16 | |
13. | Peřinka Jan | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 35:10 | + 9:54 | |
14. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:00 | + 12:44 | |
15. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 39:03 | + 13:47 | |
16. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 41:06 | + 15:50 | |
17. | Widziewicz Remigius | K.O.B. Choceň | 42:02 | + 16:46 | ||
18. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:14 | + 16:58 | |
19. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:15 | + 16:59 | |
20. | Žucha Jiří | TJN6603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:47 | + 17:31 | |
21. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 43:44 | + 18:28 | |
22. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:05 | + 19:49 | |
23. | Ščehovič Roman | 17S6400 | Ekonom Banska Bystrica | 45:56 | + 20:40 | |
24. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:00 | + 20:44 | |
25. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 46:38 | + 21:22 | |
26. | Míka Zdeněk | TJN6700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:34 | + 22:18 | |
27. | Hric Jan | MFP6300 | VŠSK MFF UK Praha | 50:14 | + 24:58 | |
28. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 50:41 | + 25:25 | |
29. | Kukurugya Emil | 43S6601 | ŠK Sandberg Bratislava | 50:48 | + 25:32 | |
30. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 53:09 | + 27:53 | |
31. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 54:35 | + 29:19 | |
32. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:49 | + 31:33 | |
33. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 62:08 | + 36:52 | |
34. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 64:15 | + 38:59 | |
Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 27:02 | ||
2. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 28:27 | + 1:25 | |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 30:40 | + 3:38 | |
4. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 30:49 | + 3:47 | |
5. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 32:32 | + 5:30 | |
6. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 32:50 | + 5:48 | |
7. | Repáč Ivan | 17S5901 | Ekonom Banska Bystrica | 33:37 | + 6:35 | |
8. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 34:13 | + 7:11 | |
9. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:30 | + 7:28 | |
10. | Kraemer Werner | Post SV Dresden | 35:11 | + 8:09 | ||
11. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 37:31 | + 10:29 | |
12. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 38:24 | + 11:22 | |
13. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 38:27 | + 11:25 | |
14. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 38:42 | + 11:40 | |
15. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 38:56 | + 11:54 | |
16. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 40:02 | + 13:00 | |
17. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 41:51 | + 14:49 | |
18. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:34 | + 16:32 | |
19. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:50 | + 17:48 | |
20. | Palicka Miroslav | 75S5900 | KOB Cingov Spisska Nova Ves | 48:13 | + 21:11 | |
21. | Čechlovský Josef | CHA5900 | OK Chrastava | 48:47 | + 21:45 | |
22. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 49:38 | + 22:36 | |
23. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 50:56 | + 23:54 | |
24. | Formanko Dušan | 47S5802 | TJ Rapid Bratislava | 51:18 | + 24:16 | |
25. | Kretzschmar Frank | 18D5901 | Post SV Dresden | 61:42 | + 34:40 | |
26. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 62:15 | + 35:13 | |
Wiedenfeld Frank | 19D0001 | SSV Planeta Radebeul | DISK | |||
Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | DISK | |||
Štubňa Ján | 47S5801 | TJ Rapid Bratislava | DISK | |||
Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 29:20 | ||
2. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:54 | + 1:34 | |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 38:34 | + 9:14 | |
4. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 39:56 | + 10:36 | |
5. | Urválek Jiří | VLI4701 | Slavia Liberec orienteering | 40:25 | + 11:05 | |
6. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 41:00 | + 11:40 | |
7. | Navrátil Antonín | UOL5301 | SOB Olomouc | 41:23 | + 12:03 | |
8. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:29 | + 13:09 | |
9. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:41 | + 13:21 | |
10. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:47 | + 13:27 | |
11. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 43:18 | + 13:58 | |
12. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 44:02 | + 14:42 | |
13. | Filip Aleš | SHK5501 | OK Slavia Hradec Králové | 45:10 | + 15:50 | |
14. | Rosen David | 11G5300 | GB MTBO squad | 47:33 | + 18:13 | |
15. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 49:31 | + 20:11 | |
16. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:09 | + 20:49 | |
17. | Poklop Lubomír | UOL5601 | SOB Olomouc | 57:59 | + 28:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 25:47 | ||
2. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:17 | + 3:30 | |
3. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 29:53 | + 4:06 | |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 30:36 | + 4:49 | |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 32:34 | + 6:47 | |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:44 | + 7:57 | |
7. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 34:16 | + 8:29 | |
8. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 35:01 | + 9:14 | |
9. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 35:03 | + 9:16 | |
10. | Härtelt Helmut | 19D0002 | SSV Planeta Radebeul | 35:05 | + 9:18 | |
11. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 35:38 | + 9:51 | |
12. | Kotecký Roman | 13G4900 | Octavian Droobers | 36:59 | + 11:12 | |
13. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 37:52 | + 12:05 | |
14. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 40:02 | + 14:15 | |
15. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 40:08 | + 14:21 | |
16. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 40:18 | + 14:31 | |
17. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 42:20 | + 16:33 | |
18. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 43:32 | + 17:45 | |
19. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 43:43 | + 17:56 | |
20. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 45:33 | + 19:46 | |
21. | Richtr Jiří | JEN5001 | OB Jenišovice | 46:33 | + 20:46 | |
22. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:08 | + 22:21 | |
23. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 48:14 | + 22:27 | |
24. | Juřina Robert | FYD4900 | Jizerský klub OB Frýdlant | 50:06 | + 24:19 | |
25. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:26 | + 24:39 | |
26. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 51:24 | + 25:37 | |
27. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | OK Chrastava | 56:58 | + 31:11 | |
28. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 59:16 | + 33:29 | |
29. | Kadečka Jiří | JEN5002 | OB Jenišovice | 59:47 | + 34:00 | |
30. | Novotný František | PHK4801 | OK 99 Hradec Králové | 66:58 | + 41:11 | |
Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:45 | ||
2. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 32:17 | + 1:32 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 33:01 | + 2:16 | |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 34:04 | + 3:19 | |
5. | Smetana Radim | CHA4700 | OK Chrastava | 36:47 | + 6:02 | |
6. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 37:15 | + 6:30 | |
7. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 37:35 | + 6:50 | |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 38:37 | + 7:52 | |
9. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 45:27 | + 14:42 | |
10. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 47:05 | + 16:20 | |
11. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 54:04 | + 23:19 | |
12. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 73:48 | + 43:03 | |
13. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 83:31 | + 52:46 | |
14. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | 98:45 | + 68:00 | |
Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | DISK | |||
Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 38:33 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 38:37 | + 0:04 | |
3. | Petrželka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:34 | + 4:01 | |
4. | Vřešťál Jan | 2QC3900 | Vrestal | 43:01 | + 4:28 | |
5. | Semorád Miloš | SCP3300 | OK Sparta Praha | 49:40 | + 11:07 | |
6. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 51:33 | + 13:00 | |
7. | Štrojsa Josef | KAS4000 | KOB Kamenický Šenov | 52:06 | + 13:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 17:08 | ||
2. | Tumová Dominika | 2PZ1050 | Lipno team | 17:24 | + 0:16 | |
3. | Tomanicová Stela | CHA1051 | OK Chrastava | 18:17 | + 1:09 | |
4. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 18:42 | + 1:34 | |
5. | Kalousek Dominik | JEN0901 | OB Jenišovice | 19:36 | + 2:28 | |
6. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 19:55 | + 2:47 | |
7. | Melichárková Agata | OK RECO Sport | 20:26 | + 3:18 | ||
8. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 21:22 | + 4:14 | |
9. | Válková Karolína | TUV0951 | SOK TJ Turnov | 22:32 | + 5:24 | |
10. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB TRETRA Praha | 22:33 | + 5:25 | |
11. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:53 | + 5:45 | |
12. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | OOB TJ Turnov | 23:32 | + 6:24 | |
13. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 24:00 | + 6:52 | |
14. | Krtička Jáchym | CHA1000 | OK Chrastava | 24:28 | + 7:20 | |
15. | Horníček Ondřej | Neregistrovaní | 24:56 | + 7:48 | ||
16. | Mudráková Natálie | 2LZ0950 | Neregistrovaní - Mudráková | 25:38 | + 8:30 | |
17. | Posolda Lukáš | Sportcentrum Jičín | 25:45 | + 8:37 | ||
18. | Juřinová Aneta | FYD1150 | Jizerský klub OB Frýdlant | 26:16 | + 9:08 | |
19. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 27:55 | + 10:47 | |
20. | Palasová Barbora | AZL1077 | SKOB ARIS Zlín | 28:05 | + 10:57 | |
21. | NOvotná Linda | SJC | Sportcentrum Jičín | 28:17 | + 11:09 | |
22. | Tumová Simona | 2PZ1051 | Lipno team | 28:48 | + 11:40 | |
23. | Čabanová Eva | FYD0951 | Jizerský klub OB Frýdlant | 29:25 | + 12:17 | |
24. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | Báječné ženy v orientačním běhu | 30:19 | + 13:11 | |
25. | Kabátová Anna | EKP0957 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:31 | + 13:23 | |
26. | Zakouřil František | TUV1201 | SOK TJ Turnov | 30:36 | + 13:28 | |
27. | Datel Adam | DKL | KOB Kladno | 30:54 | + 13:46 | |
28. | Bader Gustav | Neregistrovaní | 31:39 | + 14:31 | ||
29. | Karásek Vojtěch | TUR0811 | OOB TJ Turnov | 31:54 | + 14:46 | |
30. | Jánoš Martin | 43S1001 | ŠK Sandberg Bratislava | 32:40 | + 15:32 | |
31. | Veselá Sára | CHA OK Chrastava | 32:52 | + 15:44 | ||
32. | Hudečková Stella | OOP1150 | TJ Opava | 33:24 | + 16:16 | |
33. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 33:58 | + 16:50 | |
34. | Besedová Magdalena | Neregistrovaní | 34:21 | + 17:13 | ||
35. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:44 | + 17:36 | |
36. | Novotný Kryštof | OK 99 Hradec Králové | 35:58 | + 18:50 | ||
37. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:29 | + 19:21 | |
38. | Lapáčková Šárka | OK Slavia Hradec Králové | 36:49 | + 19:41 | ||
39. | Gibbons Emily | TUV0955 | SOK TJ Turnov | 37:00 | + 19:52 | |
40. | Oravcová Amálka | TJNxx50 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:05 | + 19:57 | |
41. | Hamáček Jan | STH1301 | SK Studenec | 38:35 | + 21:27 | |
42. | Binar Vít | STE1201 | SK SKI-OB Šternberk | 38:56 | + 21:48 | |
43. | Havlák Tobiáš | ROU1301 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:19 | + 22:11 | |
44. | Politi Sophia | CHA OK Chrastava | 40:07 | + 22:59 | ||
45. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:01 | + 25:53 | |
46. | Daněk František | SBK1010 | KOB Start Blansko | 43:17 | + 26:09 | |
47. | Holasová Ema | TUR1262 | OOB TJ Turnov | 44:33 | + 27:25 | |
48. | Wohanková Michaela | VRL1151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:08 | + 28:00 | |
49. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:32 | + 29:24 | |
50. | Stryková Zuzana | LPU1351 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:33 | + 29:25 | |
51. | Bureš Petr | TUR OOB TJ Turnov | 47:51 | + 30:43 | ||
52. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB TRETRA Praha | 49:47 | + 32:39 | |
53. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 50:18 | + 33:10 | |
54. | Mrázek Václav | NER | Neregistrovaní | 53:17 | + 36:09 | |
55. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:28 | + 38:20 | |
55. | Křivánková Adéla | Neregistrovaní | 55:28 | + 38:20 | ||
57. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:39 | + 49:31 | |
58. | Nezveda David | Neregistrovaní | 70:18 | + 53:10 | ||
59. | Nezvedová Tereza | Neregistrovaní | 70:33 | + 53:25 |