Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Kuničky, okr. Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Brodecký Radek - R3
Stavitel tratí:
Henek Michal - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě kolem 24 stupňů. Cílem proběhlo 650 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Nikdo nepotřeboval ošetření zdravotníkem.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.60 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 18:30
2. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 19:48 + 1:18
3. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 20:49 + 2:19
4. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 21:34 + 3:04
5. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:49 + 3:19
6. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 23:20 + 4:50
7. Jágrová Aneta RBK0951 SK Radioklub Blansko 24:24 + 5:54
8. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 25:14 + 6:44
9. Hýblová Eliška JPV0952 Oddíl OS SK Prostějov 26:13 + 7:43
10. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 27:14 + 8:44
11. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 29:47 + 11:17
12. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 30:28 + 11:58
13. Francová Hedvika TBM1079 KOS TJ Tesla Brno 30:41 + 12:11
14. Syková Tamara TBM0962 KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 12:45
15. Jordánová Nelly KSU1050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:49 + 13:19
16. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 34:23 + 15:53
17. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 36:31 + 18:01
18. Coufalová Thea ZBM1050 SK Žabovřesky Brno 36:39 + 18:09
19. Tomášková Anna STE1051 SK SKI-OB Šternberk 38:40 + 20:10
20. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 40:59 + 22:29
21. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 42:10 + 23:40
22. Vrtílková Marie ZBM0960 SK Žabovřesky Brno 42:48 + 24:18
23. Linhartová Anežka XBM1051 PELLS ABND RACING TEAM 44:11 + 25:41
24. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:44 + 27:14
25. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 50:26 + 31:56
26. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 51:51 + 33:21
Paulíčková Adela UOL0951 SOB Olomouc DISK
Janušová Ema STE0956 SK SKI-OB Šternberk DISK
D10N
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bábková Amálie PTE1051 TJ Sokol Ptení 29:16
2. Jágrová Zuzana RBK1051 SK Radioklub Blansko 30:08 + 0:52
3. Granátová Markéta TBM1053 KOS TJ Tesla Brno 30:42 + 1:26
4. Veselá Martina 0230001 Předklášteří 30:48 + 1:32
5. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 30:49 + 1:33
6. Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Orienteering 32:42 + 3:26
7. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 35:05 + 5:49
8. Vojáčková Žofie NIC0000 35:43 + 6:27
9. Pilgrová Alexandra CET0951 TJ Loko Česká Třebová 43:27 + 14:11
10. Tichá Anna SSU1150 SK Severka Šumperk 46:34 + 17:18
11. Markovičová Ludmila JPV1150 Oddíl OS SK Prostějov 98:22 + 69:06
D12
2.20 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 15:02
2. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 15:03 + 0:01
2. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 15:03 + 0:01
4. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 15:19 + 0:17
5. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 15:25 + 0:23
6. Jílková Pavla UOL0753 SOB Olomouc 16:33 + 1:31
7. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 17:20 + 2:18
8. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 17:56 + 2:54
9. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 19:04 + 4:02
10. Karafiátová Eliška ABM0752 KOB ALFA Brno 19:27 + 4:25
11. Janků Karolína UOL0751 SOB Olomouc 19:41 + 4:39
12. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 19:42 + 4:40
13. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:45 + 4:43
14. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 20:03 + 5:01
15. Janíková Anna UBM0855 MENISKOS Brno 20:11 + 5:09
16. Sedláčková Hana TBM0778 KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 6:30
17. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 21:49 + 6:47
18. Vernerová Hana TBM0780 KOS TJ Tesla Brno 22:34 + 7:32
19. Bartášková Karolína ASU0799 Magnus Orienteering 22:43 + 7:41
20. Skřivanková Anna TBM0853 KOS TJ Tesla Brno 23:51 + 8:49
21. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 24:17 + 9:15
22. Balvanová Vendula JPV0000 Oddíl OS SK Prostějov 24:18 + 9:16
23. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 26:17 + 11:15
24. Taslerová Martina ABM0757 KOB ALFA Brno 27:06 + 12:04
25. Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno 27:08 + 12:06
26. Burdová Hana STE0852 SK SKI-OB Šternberk 27:12 + 12:10
27. Vavrdová Karolína PTE0880 TJ Sokol Ptení 28:05 + 13:03
28. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 28:35 + 13:33
29. Dánielová Kateřina 0190001 Zimovi-Dánielovi 29:52 + 14:50
30. Borunská Alžběta AOP0950 Orientační Běh Opava 30:10 + 15:08
31. Kubálková Eliška STE0854 SK SKI-OB Šternberk 34:00 + 18:58
32. Kučerová Klaudie STE0853 SK SKI-OB Šternberk 39:02 + 24:00
33. Veselá Veronika 0230002 Předklášteří 40:05 + 25:03
Mynářová Markéta ZBM0657 SK Žabovřesky Brno DISK
D14
3.30 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 24:29
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 26:00 + 1:31
3. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 26:16 + 1:47
4. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 26:21 + 1:52
5. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 26:40 + 2:11
6. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 27:09 + 2:40
7. Pachmannová Katka AOP0551 Orientační Běh Opava 27:46 + 3:17
8. Ježková Ivana ZBM0560 SK Žabovřesky Brno 28:28 + 3:59
9. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 28:39 + 4:10
10. Herna Rebecca 27S0550 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:38 + 5:09
11. Šaňáková Marie UOL0651 SOB Olomouc 31:51 + 7:22
12. Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 32:16 + 7:47
13. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:26 + 7:57
14. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 32:47 + 8:18
15. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 32:54 + 8:25
16. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 33:05 + 8:36
17. Burdová Helena STE0653 SK SKI-OB Šternberk 33:49 + 9:20
18. Zatloukalová Julie STE0650 SK SKI-OB Šternberk 34:09 + 9:40
19. Navrátilová Marie ASU0599 Magnus Orienteering 35:03 + 10:34
20. Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc 35:31 + 11:02
21. Pospíšilová Stella STE0551 SK SKI-OB Šternberk 36:36 + 12:07
22. Pazderníková Zdeňka ASU0698 Magnus Orienteering 36:45 + 12:16
23. Mikošková Marie STE0552 SK SKI-OB Šternberk 37:49 + 13:20
24. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 38:53 + 14:24
25. Vrbková Marta RBK0651 SK Radioklub Blansko 41:06 + 16:37
26. Kendrová Tereza 27S1650 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:16 + 16:47
27. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:02 + 21:33
28. Kochová Isabel TBM0675 KOS TJ Tesla Brno 49:31 + 25:02
29. Müllerová Marie KSU0565 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:00 + 25:31
30. Dánielová Lenka 0190002 Zimovi-Dánielovi 50:20 + 25:51
31. Smýkalová Eliška KSU0676 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:42 + 28:13
32. Pattermanová Magdalena KSU0660 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:04 + 29:35
33. Přikrylová Jana JPV0652 Oddíl OS SK Prostějov 60:28 + 35:59
34. Přikrylová Ivana JPV0653 Oddíl OS SK Prostějov 64:20 + 39:51
Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava DISK
Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno DISK
D16
3.80 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 33:00
2. Chroustová Michaela ZBM0457 SK Žabovřesky Brno 34:57 + 1:57
3. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 39:16 + 6:16
4. Šánová Julie KSU0494 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:55 + 16:55
5. Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno 65:11 + 32:11
6. Klieštíková Šárka 0090002 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 67:06 + 34:06
D18
4.00 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 49:47
2. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 61:16 + 11:29
3. Kličková Anna KON0272 KOB Konice 63:20 + 13:33
4. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 69:25 + 19:38
5. Pospíšilová Helena STE0253 SK SKI-OB Šternberk 69:27 + 19:40
D21C
4.80 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6330
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 38:05 6543
2. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 38:26 + 0:21 6487
3. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 41:43 + 3:38 5960
4. Vlachová Eliška KON9572 KOB Konice 46:27 + 8:22 5199
5. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 48:22 + 10:17 4892
6. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 49:46 + 11:41 4667
7. Stehlíková Alžběta 0150002 S-team 51:42 + 13:37
8. Štrajtová Štěpánka UOL9151 SOB Olomouc 52:33 + 14:28 4220
9. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 52:59 + 14:54 4150
10. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 54:31 + 16:26 3904
11. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 60:19 + 22:14 2972
12. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 60:39 + 22:34 2919
13. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 60:43 + 22:38 2908
14. Křečková Jana ZPV9999 KOB ZPV Prostějov 61:03 + 22:58 2854
15. Pšenčíková Adéla KSU0050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:40 + 24:35 2595
16. Steblová Veronika 0180001 nereg. 66:51 + 28:46
17. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Žabovřesky Brno 68:28 + 30:23 1663
18. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 68:59 + 30:54 1580
D21D
3.80 km, 100 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 959
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 39:38 1111
2. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 46:32 + 6:54 971
3. Handlová Andrea 0200001 Mňouk Orienteering 48:59 + 9:21
4. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 55:10 + 15:32 795
5. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 62:10 + 22:32 652
6. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 64:15 + 24:37 610
7. Sladká Magdalena PBM8450 TJ Spartak 1. Brněnská 73:30 + 33:52
8. Taslerová Renata UBM7651 MENISKOS Brno 75:41 + 36:03 377
9. Dohnalová Květa 0250001 Dohnalovi 76:33 + 36:55
10. Horáčková Kateřina 0180002 nereg. 87:41 + 48:03
D35
4.10 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 35:50
2. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 37:55 + 2:05
3. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 40:00 + 4:10
4. Gallo Martina AOP7951 Orientační Běh Opava 42:12 + 6:22
5. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 43:14 + 7:24
6. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 43:49 + 7:59
7. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 44:46 + 8:56
8. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 46:16 + 10:26
9. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 47:17 + 11:27
10. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 47:19 + 11:29
11. Jílková Hana UOL8050 SOB Olomouc 47:37 + 11:47
11. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 47:37 + 11:47
13. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 48:13 + 12:23
14. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 48:37 + 12:47
15. Pattermanová Ivana KSU7551 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:54 + 13:04
16. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 49:10 + 13:20
17. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 49:16 + 13:26
18. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:37 + 13:47
19. Firešová Andrea ZBM7353 SK Žabovřesky Brno 50:07 + 14:17
20. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 50:12 + 14:22
21. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 51:00 + 15:10
22. Poláčková Monika JPV7552 Oddíl OS SK Prostějov 52:09 + 16:19
23. Mokrá Regina ABM6854 KOB ALFA Brno 52:28 + 16:38
24. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:12 + 17:22
25. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 53:18 + 17:28
26. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 54:34 + 18:44
27. Paulíčková Barbara UOL7851 SOB Olomouc 56:08 + 20:18
28. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 56:16 + 20:26
29. Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:44 + 20:54
30. Dánielová Iva 0190003 Zimovi-Dánielovi 58:40 + 22:50
31. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 61:43 + 25:53
32. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 62:04 + 26:14
33. Navrátilová Helena ASU7799 Magnus Orienteering 63:19 + 27:29
34. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 65:24 + 29:34
35. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 67:12 + 31:22
36. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 68:31 + 32:41
37. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 70:15 + 34:25
38. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 71:53 + 36:03
39. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 74:57 + 39:07
40. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:34 + 40:44
41. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 77:12 + 41:22
42. Tachovská Kamila ZBM7655 SK Žabovřesky Brno 83:23 + 47:33
43. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 85:38 + 49:48
44. Přikrylová Jitka JPV7979 Oddíl OS SK Prostějov 103:27 + 67:37
Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno DISK
D45
4.00 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 38:08
2. Kašparová Ivana JPV6951 Oddíl OS SK Prostějov 40:28 + 2:20
3. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 2:35
4. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 3:41
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 44:03 + 5:55
6. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 45:44 + 7:36
7. Neumannová Kamila STE6751 SK SKI-OB Šternberk 46:59 + 8:51
8. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 47:04 + 8:56
9. Křečková Petra ZPV7076 KOB ZPV Prostějov 49:36 + 11:28
10. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 49:39 + 11:31
11. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 50:18 + 12:10
12. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:32 + 12:24
13. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 50:48 + 12:40
14. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 52:05 + 13:57
14. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 52:05 + 13:57
16. Reichlová Jiřina KSU7499 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:44 + 14:36
17. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 57:22 + 19:14
18. Ženčáková Marie 0170004 ASPV OA Šumperk 57:48 + 19:40
19. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 58:14 + 20:06
20. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 58:20 + 20:12
21. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:44 + 22:36
22. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 61:42 + 23:34
23. Rozsívalová Helena KSU7070 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:38 + 26:30
24. Novotná Jitka ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory 65:02 + 26:54
25. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 65:05 + 26:57
26. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 65:45 + 27:37
27. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 67:28 + 29:20
28. Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Orienteering 70:19 + 32:11
29. Kotrlová Gita UOL6953 SOB Olomouc 72:18 + 34:10
30. Mikošková Iveta STE7150 SK SKI-OB Šternberk 73:32 + 35:24
31. Hýblová Iveta JPV7474 Oddíl OS SK Prostějov 87:50 + 49:42
32. Tomanová Elena ABM6666 KOB ALFA Brno 93:26 + 55:18
33. Suchá Helena ABM6664 KOB ALFA Brno 145:33 + 107:25
D55
2.80 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 32:03
2. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 37:39 + 5:36
3. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:49 + 13:46
4. Künstlerová Milada UOL5651 SOB Olomouc 48:22 + 16:19
D65
2.50 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno 35:04
2. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 36:21 + 1:17
3. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 36:27 + 1:23
4. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 37:21 + 2:17
5. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 48:55 + 13:51
6. Čadilová Alena ASU5050 Magnus Orienteering 52:52 + 17:48
H10
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 19:10
2. Mikula Marek TBM0902 KOS TJ Tesla Brno 19:42 + 0:32
3. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 20:49 + 1:39
4. Mynář Petr ZBM0907 SK Žabovřesky Brno 21:24 + 2:14
5. Hřivňák Petr PLU0900 TJ SOKOL Plumlov 21:45 + 2:35
6. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:21 + 3:11
7. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 24:03 + 4:53
8. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 26:04 + 6:54
9. Mátl Jáchym KSU0909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:41 + 7:31
10. Ferenčák Mikuláš ZBM0912 SK Žabovřesky Brno 28:24 + 9:14
11. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 30:05 + 10:55
12. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 30:50 + 11:40
13. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:49 + 12:39
14. Jordán Dominik KSU1000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:01 + 14:51
15. Mátl Adam KSU1111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:11 + 17:01
16. Markovič Krištof JPV0907 Oddíl OS SK Prostějov 44:19 + 25:09
17. Hustý Matyáš TBM1029 KOS TJ Tesla Brno 50:08 + 30:58
18. Smýkal Lukáš KSU1101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:47 + 40:37
Linhart Vojtěch XBM1101 PELLS ABND RACING TEAM DISK
H10N
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 19:42
2. Hájek Vojtěch TBM1201 KOS TJ Tesla Brno 26:09 + 6:27
3. Verner Jan TBM1114 KOS TJ Tesla Brno 26:29 + 6:47
4. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 28:12 + 8:30
H12
3.00 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 18:28
2. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 20:07 + 1:39
3. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 20:27 + 1:59
4. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 20:29 + 2:01
5. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 21:02 + 2:34
6. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 21:28 + 3:00
7. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 22:14 + 3:46
8. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:27 + 3:59
9. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 23:01 + 4:33
10. Macek Vojtěch ASU0748 Magnus Orienteering 24:29 + 6:01
11. Ježek David ZBM0813 SK Žabovřesky Brno 24:48 + 6:20
12. Navrátil Pavel ASU0747 Magnus Orienteering 25:37 + 7:09
13. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 27:41 + 9:13
14. Kubíček Vavřinec UOL0801 SOB Olomouc 28:17 + 9:49
15. Král Ondřej ASU0746 Magnus Orienteering 29:22 + 10:54
16. Miča Jan KSU0701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:34 + 11:06
17. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 30:21 + 11:53
18. Sekanina Ondřej ASU0745 Magnus Orienteering 30:50 + 12:22
19. Janeček Jáchym UOL0700 SOB Olomouc 32:22 + 13:54
20. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 33:19 + 14:51
21. Tomášek Josef STE0808 SK SKI-OB Šternberk 34:30 + 16:02
22. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 34:55 + 16:27
23. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 35:00 + 16:32
24. Komenda Jakub ZBM0712 SK Žabovřesky Brno 36:02 + 17:34
25. Mikoška Jan STE0807 SK SKI-OB Šternberk 37:24 + 18:56
26. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:17 + 23:49
27. Saitl David ZBM0805 SK Žabovřesky Brno 50:07 + 31:39
28. Vrtílek Vojtěch ZBM0714 SK Žabovřesky Brno 54:12 + 35:44
29. Marek Vít KSU0838 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:28 + 36:00
30. Gottwald Tadeáš RBK07xx SK Radioklub Blansko 59:19 + 40:51
31. Dvořák David ABM0702 KOB ALFA Brno 62:16 + 43:48
32. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 71:47 + 53:19
Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno DISK
H14
3.40 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 21:20
2. Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:28 + 1:08
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 23:14 + 1:54
4. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 23:17 + 1:57
5. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 24:00 + 2:40
6. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 24:05 + 2:45
7. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 25:03 + 3:43
8. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 25:56 + 4:36
9. Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 27:02 + 5:42
10. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 27:55 + 6:35
11. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 28:11 + 6:51
12. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 28:40 + 7:20
13. Šána Robert KSU0616 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:41 + 7:21
14. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 29:23 + 8:03
15. Soldán Robin PLU0600 TJ SOKOL Plumlov 31:08 + 9:48
16. Bláha Adam KSU0525 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:34 + 13:14
17. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 34:50 + 13:30
18. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 35:57 + 14:37
19. Vybíhal Vendelín TBM0610 KOS TJ Tesla Brno 38:33 + 17:13
20. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 38:44 + 17:24
21. Kobylka David ASU0546 Magnus Orienteering 39:16 + 17:56
22. Jordán Alexandr KSU0626 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:02 + 23:42
23. Klieštík Petr 0090004 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 45:18 + 23:58
24. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 45:21 + 24:01
25. Koman Ján 27S0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:32 + 27:12
26. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 48:38 + 27:18
27. Žovinec Pavel ABM0509 KOB ALFA Brno 54:15 + 32:55
28. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 57:18 + 35:58
29. Šmíd Jiří BBM0601 BETA URSUS Orienteering 64:54 + 43:34
Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno DISK
Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Poláček Tomáš JPV0520 Oddíl OS SK Prostějov DISK
H16
4.20 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 33:11
2. Palát Tomáš ABM0307 KOB ALFA Brno 35:52 + 2:41
3. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:42 + 3:31
4. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 38:05 + 4:54
5. Ježek Filip ZBM0414 SK Žabovřesky Brno 41:24 + 8:13
6. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 44:18 + 11:07
7. Krampla Michal Jan UOL0302 SOB Olomouc 47:23 + 14:12
8. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:36 + 14:25
9. Sarazin Julien Pierre UOL0303 SOB Olomouc 51:11 + 18:00
10. Štoudek Martin ASU0448 Magnus Orienteering 53:01 + 19:50
H18
4.30 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 32:12
2. Babišta Antonín KSU0111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:06 + 2:54
3. Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno 44:26 + 12:14
H21C
6.20 km, 190 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7617
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 36:43 8012
2. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 39:43 + 3:00 7422
3. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 39:45 + 3:02 7416
4. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 40:10 + 3:27 7334
5. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 40:15 + 3:32 7317
6. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 40:40 + 3:57 7235
7. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 41:08 + 4:25 7144
8. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 41:25 + 4:42 7088
9. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 41:54 + 5:11 6993
10. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 43:54 + 7:11 6600
11. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 44:01 + 7:18 6577
12. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 8:17 6383
13. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 45:53 + 9:10 6209
14. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 46:18 + 9:35 6128
14. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 46:18 + 9:35 6128
16. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 46:23 + 9:40 6111
17. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 47:27 + 10:44 5901
18. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 47:32 + 10:49 5885
19. Stehlik Ondřej 0150001 S-team 47:39 + 10:56
20. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 48:17 + 11:34 5737
21. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 48:39 + 11:56 5665
22. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 49:06 + 12:23 5577
23. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 49:24 + 12:41 5518
24. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:00 + 13:17 5400
25. Pilgr Luděk CET7601 TJ Loko Česká Třebová 50:29 + 13:46 5305
26. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 51:47 + 15:04 5049
27. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 52:48 + 16:05 4849
28. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 53:38 + 16:55 4685
29. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 53:51 + 17:08 4643
30. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 54:38 + 17:55 4489
31. Šutera Josef CET7901 TJ Loko Česká Třebová 55:06 + 18:23 4397
32. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 56:33 + 19:50 4112
33. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 56:46 + 20:03 4069
34. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 58:20 + 21:37 3761
35. Mikuš Oldřich PLU8200 TJ SOKOL Plumlov 59:05 + 22:22 3613
36. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 60:09 + 23:26 3404
37. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 60:41 + 23:58 3299
38. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 61:58 + 25:15 3046
39. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 62:44 + 26:01 2895
40. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:19 + 26:36 2781
41. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 66:34 + 29:51 2142
42. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:26 + 31:43 1774
43. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 73:11 + 36:28 840
44. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 75:33 + 38:50 375
45. Kůra Josef ZBM8722 SK Žabovřesky Brno 78:05 + 41:22 0
H21D
4.80 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1905
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 45:24 1977
2. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 47:25 + 2:01 1896
3. Matyáš Petr LBM8516 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:44 + 3:20 1843
4. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 50:27 + 5:03 1773
5. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 55:10 + 9:46 1583
6. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 59:29 + 14:05 1409
7. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 61:16 + 15:52 1337
8. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 67:50 + 22:26 1071
9. Růžek Lukáš PBM8500 TJ Spartak 1. Brněnská 71:29 + 26:05
10. Sladký Marek PBM8604 TJ Spartak 1. Brněnská 71:48 + 26:24
11. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 108:22 + 62:58 0
H35
4.80 km, 140 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 36:39
2. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 36:56 + 0:17
3. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 37:50 + 1:11
4. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 38:14 + 1:35
5. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 38:45 + 2:06
6. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 38:48 + 2:09
7. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 38:49 + 2:10
8. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 39:28 + 2:49
9. Račanský Jan UBM7903 MENISKOS Brno 40:11 + 3:32
10. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 41:30 + 4:51
11. Veselý Martin ZBM7502 SK Žabovřesky Brno 41:39 + 5:00
12. Václavek Lukáš 0130001 Tišnov 43:18 + 6:39
13. Ženčák Jaroslav 0170001 ASPV OA Šumperk 43:47 + 7:08
14. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 44:15 + 7:36
15. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 45:06 + 8:27
16. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 45:09 + 8:30
17. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 45:37 + 8:58
18. Bartášek Jiří ASU7448 Magnus Orienteering 46:01 + 9:22
19. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 46:22 + 9:43
20. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 10:15
21. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 46:59 + 10:20
22. Greschner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 47:01 + 10:22
23. Klieštík Jiří 0090001 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 47:03 + 10:24
24. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 47:32 + 10:53
25. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:33 + 10:54
26. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 47:38 + 10:59
27. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 49:49 + 13:10
28. Dániel Vladimír 0190004 Zimovi-Dánielovi 50:30 + 13:51
29. Burda Tomáš STE7600 SK SKI-OB Šternberk 50:33 + 13:54
30. Kraus Martin 0050001 KOB RA 50:38 + 13:59
31. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 51:01 + 14:22
32. Račanský Martin 0030001 Neregistrovaný 52:54 + 16:15
33. Patterman Pavel KSU7337 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:12 + 16:33
34. Miča Petr KSU7909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:38 + 16:59
35. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 54:34 + 17:55
36. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 55:14 + 18:35
37. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 55:39 + 19:00
38. Dušek Václav PTE7619 TJ Sokol Ptení 56:24 + 19:45
39. Hustý Jakub TBM7708 KOS TJ Tesla Brno 58:02 + 21:23
40. Navrátil Martin ASU7449 Magnus Orienteering 59:26 + 22:47
41. Linhart Michal XBM7801 PELLS ABND RACING TEAM 60:44 + 24:05
42. Bubla Jiří 0220001 Dolní Čermná 63:19 + 26:40
43. Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:52 + 27:13
44. Novotný Michal PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 71:18 + 34:39
H45
4.30 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 30:22
2. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 30:41 + 0:19
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 31:59 + 1:37
4. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 32:03 + 1:41
5. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 35:07 + 4:45
6. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 35:09 + 4:47
7. Galík Pavel VBM6106 VSK Mendelu Brno 35:25 + 5:03
8. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 36:12 + 5:50
9. Martínek Jan ADA7201 OOB Spartak Adamov 36:40 + 6:18
10. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 37:11 + 6:49
11. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 37:18 + 6:56
12. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 39:31 + 9:09
13. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 41:35 + 11:13
14. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 41:49 + 11:27
15. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 42:03 + 11:41
16. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 42:08 + 11:46
17. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:17 + 11:55
18. Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk 42:41 + 12:19
19. Kotrle Miroslav UOL7005 SOB Olomouc 43:29 + 13:07
20. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 13:31
21. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:48 + 14:26
22. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:13 + 14:51
23. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 45:58 + 15:36
24. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 46:02 + 15:40
25. Přikryl Jiří JPV7404 Oddíl OS SK Prostějov 46:39 + 16:17
26. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 49:13 + 18:51
27. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 49:15 + 18:53
28. Kruml Tomáš 0120004 Nezabloudíme 50:53 + 20:31
29. Mynář Martin ZBM7403 SK Žabovřesky Brno 50:55 + 20:33
30. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 51:10 + 20:48
31. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 51:50 + 21:28
32. Poláček Luboš JPV7214 Oddíl OS SK Prostějov 52:42 + 22:20
33. Šácha Tomáš 0400001 - 52:43 + 22:21
33. Tužil Petr 0300001 Tužilovi 52:43 + 22:21
35. Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno 55:02 + 24:40
36. Raclavský Vladislav UOL6600 SOB Olomouc 56:51 + 26:29
37. Tasler David ABM7105 KOB ALFA Brno 59:24 + 29:02
38. Koch Petr TBM7209 KOS TJ Tesla Brno 61:54 + 31:32
Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko DISK
H55
4.20 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 38:10
2. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 39:36 + 1:26
3. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:48 + 2:38
4. Navrátil Antonín UOL5301 SOB Olomouc 42:47 + 4:37
5. Komínek Jaroslav KON5713 KOB Konice 43:46 + 5:36
6. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 44:06 + 5:56
7. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 44:24 + 6:14
8. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 45:44 + 7:34
9. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:23 + 8:13
10. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:24 + 12:14
11. Svoboda Vladimír VBM5715 VSK Mendelu Brno 50:55 + 12:45
12. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 51:10 + 13:00
13. Buráň Zdeněk 0290001 BzB 52:19 + 14:09
14. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 52:49 + 14:39
15. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 55:52 + 17:42
16. Felkl Luděk 0170002 ASPV OA Šumperk 57:49 + 19:39
17. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 57:53 + 19:43
18. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 59:53 + 21:43
19. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 66:03 + 27:53
H65
2.80 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 32:59
2. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 34:58 + 1:59
3. Horký Jan UOL4600 SOB Olomouc 36:05 + 3:06
4. Skácel Jaroslav KON4617 KOB Konice 39:12 + 6:13
5. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 39:20 + 6:21
6. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 40:08 + 7:09
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 40:08 + 7:09
8. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 42:32 + 9:33
H70
2.50 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 33:44
2. Šubrt Zdeněk UOL4201 SOB Olomouc 54:42 + 20:58
3. Kroupa Jaroslav ZPV4012 KOB ZPV Prostějov 55:19 + 21:35
HDR
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 17:23
2. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 18:58 + 1:35
3. Podhrázský David 123 22:07 + 4:44
4. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 22:19 + 4:56
5. Jalová Anna 123 22:21 + 4:58
6. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 22:27 + 5:04
7. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:24 + 6:01
8. Lach Lukáš 0400003 - 23:40 + 6:17
9. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 25:07 + 7:44
10. Macek Václav ASU1249 Magnus Orienteering 25:58 + 8:35
10. Vrbková Mariana NIC 25:58 + 8:35
12. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 26:15 + 8:52
13. Tomášková Lucie STE1350 SK SKI-OB Šternberk 27:45 + 10:22
14. Zajíc David STExxxx SK SKI-OB Šternberk 27:47 + 10:24
15. Franc Jáchym TBM1110 KOS TJ Tesla Brno 28:04 + 10:41
16. Hustá Magdalena TBM1157 KOS TJ Tesla Brno 28:09 + 10:46
17. Fládr Jan PTE1400 TJ Sokol Ptení 28:15 + 10:52
18. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 28:20 + 10:57
19. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 28:42 + 11:19
20. 336762 0250002 Dohnalovi 29:53 + 12:30
21. Šuláková Karolína 0270001 bez registrace 30:06 + 12:43
22. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 30:11 + 12:48
23. Chloupková Kristýna VBM1152 VSK Mendelu Brno 31:24 + 14:01
24. Chloupek Filip VBM1301 VSK Mendelu Brno 31:29 + 14:06
25. Marková Lucie ZBM1351 SK Žabovřesky Brno 31:47 + 14:24
26. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 31:49 + 14:26
27. Zima Ondřej 0190005 Zimovi-Dánielovi 31:59 + 14:36
28. Dosoudil Alexandr BAB12xx 33:01 + 15:38
28. Kolář Štěpán NIX 33:01 + 15:38
30. Stášková Sofie niv 33:09 + 15:46
31. Kolář Kryštov NIX 33:12 + 15:49
32. Šnajdrová Nikol PTE1050 TJ Sokol Ptení 33:28 + 16:05
33. Pešková Barbora NICxxxx 33:35 + 16:12
34. Jalová Kateřina 123 34:13 + 16:50
35. Stášková Tereza aaa 34:31 + 17:08
36. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 35:03 + 17:40
37. Ebnerová Alena KON1171 KOB Konice 35:45 + 18:22
38. Ebnerova Barbora KON1199 KOB Konice 36:32 + 19:09
39. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 36:37 + 19:14
40. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 37:49 + 20:26
41. Zajíčková Terezie ZBM1252 SK Žabovřesky Brno 38:14 + 20:51
42. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 39:03 + 21:40
43. Kalinová Jasmína 0060001 JK 41:27 + 24:04
44. Stehlík Šimon 0150003 S-team 42:04 + 24:41
45. Kratochvíl David HOB1101 SKOB Horní Benešov 43:41 + 26:18
46. Stehlík Jakub 0150004 S-team 44:04 + 26:41
47. Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 45:28 + 28:05
48. Pešek Kryštof NIC 46:45 + 29:22
49. Bublová Matylda nic 46:53 + 29:30
50. Sychrová Hana 49:09 + 31:46
51. Sychrová Markéta 123 49:48 + 32:25
52. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 51:23 + 34:00
53. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 52:20 + 34:57
54. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 52:34 + 35:11
55. Brabec Lukáš 0280001 Brabcovi 55:26 + 38:03
56. Brabcová Tina 0280002 Brabcovi 55:37 + 38:14
57. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 57:04 + 39:41
58. Hubner Václav aaaa 57:20 + 39:57
59. Hubík Hugo 58:24 + 41:01
60. Hubíková Nela 58:27 + 41:04
61. Otrusinová Klára VBM1452 VSK Mendelu Brno 63:23 + 46:00
62. Habancová Hermína NIX 67:19 + 49:56
63. Klieštíková Aneta 0040001 ---- 67:45 + 50:22
64. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 68:53 + 51:30
65. Matiáš Jan LBM06xx TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:46 + 66:23
Klieštíková Lenka 0090003 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou DISK
P
3.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Jindřich a 21:47
2. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 25:10 + 3:23
3. Baláč Radek 0310001 Baláčovi 28:00 + 6:13
4. Achten Robin 0260002 TESLA Brno 28:44 + 6:57
5. Achten Petra 0260001 TESLA Brno 28:46 + 6:59
6. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 29:32 + 7:45
7. Křupka Tomáš KON7717 KOB Konice 29:34 + 7:47
8. Borkovcová Lenka aa 30:06 + 8:19
9. Košíková Jana 0350001 Brno 30:10 + 8:23
10. Vychodil David RBK06xx SK Radioklub Blansko 30:38 + 8:51
11. Kobylka Roman ASU6749 Magnus Orienteering 31:26 + 9:39
12. Greschner Adam ASU0547 Magnus Orienteering 31:32 + 9:45
13. Beneš Vojtěch aaa 32:26 + 10:39
14. Koutný Lukáš aaa 33:40 + 11:53
15. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 34:12 + 12:25
16. Kubíková Soňa RBK8351 SK Radioklub Blansko 34:30 + 12:43
17. Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 35:05 + 13:18
18. Fráňa Pavel 35:20 + 13:33
19. Večeřová Barbora KSU9555 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:58 + 14:11
20. Mudráková Michaela TBM7555 KOS TJ Tesla Brno 36:09 + 14:22
21. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 37:32 + 15:45
22. Dvořák Michal ABM0402 KOB ALFA Brno 38:05 + 16:18
23. Mátlová Hana KSU7777 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:40 + 16:53
24. Chmelařová Blanka 0110001 Péčkaři 39:40 + 17:53
25. Musilová Jana ASU7798 Magnus Orienteering 40:29 + 18:42
26. Zimová Kristýna 0190007 Zimovi-Dánielovi 41:04 + 19:17
27. Vrbková Anna SBK KOB START Blansko 41:32 + 19:45
28. Mynářová Jana 0120001 Nezabloudíme 41:44 + 19:57
29. Kučera Martin STE7602 SK SKI-OB Šternberk 42:15 + 20:28
30. Markovič Peter JPV8016 Oddíl OS SK Prostějov 42:34 + 20:47
31. Rudolf Pavel RBK7402 SK Radioklub Blansko 42:37 + 20:50
32. Tužilová Michaela 0300002 Tužilovi 42:41 + 20:54
33. Baláčová Jana 0310002 Baláčovi 43:18 + 21:31
34. Škrabalová Eva KON7676 KOB Konice 43:28 + 21:41
35. Mikula Martin 0160001 - 43:41 + 21:54
36. Vašková Zdeňka 0340002 Olomouc - neregistrovaní 44:01 + 22:14
37. Zima Vojtěch 0190006 Zimovi-Dánielovi 44:04 + 22:17
38. Janeček Petr 0140001 OBR Radíkov 44:13 + 22:26
39. Hanousek Radim TBMxxxx KOS TJ Tesla Brno 44:41 + 22:54
40. Tomášková Petra STE8250 SK SKI-OB Šternberk 44:44 + 22:57
41. Buřtová Kateřina NIC 45:26 + 23:39
42. Kučera Viktor ZBM7608 SK Žabovřesky Brno 45:35 + 23:48
43. Mitášová Daniela 0320001 SDCH 46:13 + 24:26
44. Dvořáková Martina ABM7253 KOB ALFA Brno 47:02 + 25:15
45. Dvořák Václav ABM7302 KOB ALFA Brno 47:30 + 25:43
46. Lach Jiří 0400002 - 48:13 + 26:26
47. Kadlecová Gabriela NICxxxx 48:49 + 27:02
48. Šišma Daniel PTE0600 TJ Sokol Ptení 49:49 + 28:02
49. Monika Nedorostková 0070002 nereg. 49:59 + 28:12
50. Rotková Gabriela 0070001 nereg. 50:00 + 28:13
51. Bašejová Magdaléna 0320002 SDCH 50:16 + 28:29
52. Chromá Eva 0360001 Neregistrovaná 52:13 + 30:26
53. Vašek Karel 0340001 Olomouc - neregistrovaní 52:43 + 30:56
54. Vostal Petr 0010001 NER 52:45 + 30:58
55. Balvanová Martina 0330001 nejsem členem klubu 54:57 + 33:10
56. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 56:07 + 34:20
57. Žovincová Sylva ABM7667 KOB ALFA Brno 56:15 + 34:28
58. Kruml Ondřej 0120002 Nezabloudíme 57:52 + 36:05
59. Šnajdr Jakub PTE0700 TJ Sokol Ptení 58:00 + 36:13
60. Smítal Rozstislav NIC0000 59:07 + 37:20
61. Macháček Petr 62:10 + 40:23
62. Buráňová Hana NICxxxx 62:18 + 40:31
63. Macků Jan 0290002 BzB 62:19 + 40:32
64. Šulák Ondřej 0270002 bez registrace 62:20 + 40:33
65. Sekaninová Jitka 0100001 ASU 64:27 + 42:40
66. Dovrtěl RaDEK 64:39 + 42:52
67. Pošta Jiří aaa 70:29 + 48:42
68. Růžička Tomáš VBM8406 VSK Mendelu Brno 70:49 + 49:02
69. Oulehla Lukáš KSUxxx1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:12 + 54:25
70. Penka Matěj NICxxxx 79:13 + 57:26
71. Vrtílek Roman 0080001 Vrtílek73 79:24 + 57:37
72. Vrbka Michal 82:44 + 60:57
73. Krumlová Andrea 0120003 Nezabloudíme 94:27 + 72:40
Křupka Tadeáš KON0606 KOB Konice DISK
T
4.20 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Kamil 0370001 Kamil Komenda 42:34
2. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 65:51 + 23:17
3. Jalová Martina RBK83 SK Radioklub Blansko 76:00 + 33:26
4. Šuterová Kateřina CET8351 TJ Loko Česká Třebová 84:48 + 42:14