Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwarzová Katka | LBE1151 | TJ Lokomotiva Beroun | 9:16 | ||
2. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 12:28 | + 3:12 | |
3. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:00 | + 8:44 | |
4. | Plačková Ráchel | 18:17 | + 9:01 | |||
5. | Schwarzová Martina | LBE0951 | TJ Lokomotiva Beroun | 20:27 | + 11:11 | |
MS | Kotůlková Dorota | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 28:05 | + 18:49 | |
MS | Kollárovitsová Julie | AOP0951 | Orientační Běh Opava | 31:00 | + 21:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Anna | STE1051 | SK SKI-OB Šternberk | 12:04 | ||
2. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:21 | + 5:17 | |
3. | Krüger Lianne Joséfine | 3LD1150 | Berliner Turnerschaft | 24:59 | + 12:55 | |
4. | Slámová Julie | LCE1051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:03 | + 17:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:54 | ||
2. | Sedláčková Klára | LCE0854 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:39 | + 3:45 | |
3. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 19:26 | + 5:32 | |
4. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:50 | + 6:56 | |
5. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:07 | + 7:13 | |
6. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 23:16 | + 9:22 | |
7. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:45 | + 10:51 | |
8. | Reichlová Lucie | KSU0850 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:13 | + 15:19 | |
9. | Bielecka Marta | 1CP0851 | UKS Siódemka Rumia | 34:50 | + 20:56 | |
Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
MS | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 16:28 | + 2:34 | |
MS | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 18:21 | + 4:27 | |
MS | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 22:03 | + 8:09 | |
MS | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 38:10 | + 24:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:31 | ||
2. | Mališková Kristýna | LCE0552 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:39 | + 2:08 | |
3. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:16 | + 4:45 | |
Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | DISK | |||
Tomanová Eliška | LBM0651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK | |||
MS | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 15:23 | + | |
MS | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 18:05 | + | |
Kotůlková Martina | AOP0650 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:36 | ||
2. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | SK Žabovřesky Brno | 20:39 | + 1:03 | |
3. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:08 | + 4:32 | |
4. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 24:23 | + 4:47 | |
5. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:08 | + 8:32 | |
6. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | SKOB Bruntál | 29:26 | + 9:50 | |
7. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:59 | + 24:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | KOB Směr Kroměříž | 18:06 | ||
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:08 | + 2:02 | |
3. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 28:17 | + 10:11 | |
4. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | O-RUNNAŘI Beskydy | 30:55 | + 12:49 | |
5. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:46 | + 13:40 | |
6. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:12 | + 22:06 | |
7. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 42:01 | + 23:55 | |
Pišová Barbora | LCE0251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
MS | Krčková Helena | AOP0251 | Orientační Běh Opava | 57:20 | + 39:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dawidowska Natalia | 1CP0052 | UKS Siódemka Rumia | 20:17 | |||
2. | Bielecka Aleksandra | 1CP0053 | UKS Siódemka Rumia | 20:36 | + 0:19 | ||
3. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | OK Roztoky | 51:55 | + 31:38 | ||
Kreft Oliwia | 1CP0051 | UKS Siódemka Rumia | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 18:58 | 5976 | ||
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 19:47 | + 0:49 | 5734 | |
3. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko | 19:57 | + 0:59 | 5685 | |
4. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 20:00 | + 1:02 | 5670 | |
5. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 20:18 | + 1:20 | 5581 | |
6. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 20:50 | + 1:52 | 5423 | |
7. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 21:03 | + 2:05 | 5359 | |
8. | Vítková Lucie | PTE9474 | TJ Sokol Ptení | 22:46 | + 3:48 | 4850 | |
9. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 23:59 | + 5:01 | 4489 | |
Kulow Anicó | 3LD8650 | Berliner Turnerschaft | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 19:56 | |||
2. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 20:27 | + 0:31 | 1875 | |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:33 | + 0:37 | 1867 | |
4. | Hájková Petra | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 23:38 | + 3:42 | 1612 | |
5. | Skálová Gabriela | DKP8658 | Oddíl OB Kotlářka | 23:55 | + 3:59 | 1588 | |
6. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | Magnus Orienteering | 27:07 | + 7:11 | 1323 | |
7. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 27:08 | + 7:12 | 1322 | |
8. | Hornová Lenka | 0140001 | 30:34 | + 10:38 | |||
Kocikowska Anna | 3TP9450 | SK Szybkie Anie | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:59 | ||
2. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | SK Žabovřesky Brno | 22:42 | + 0:43 | |
3. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:51 | + 0:52 | |
4. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | KOB Směr Kroměříž | 24:34 | + 2:35 | |
5. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | SKOB Ostrava | 27:34 | + 5:35 | |
6. | Svačinková Jitka | TVR7750 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 27:54 | + 5:55 | |
7. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 28:01 | + 6:02 | |
8. | Michálková Renata | LCE8151 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:21 | + 6:22 | |
9. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | Oddíl OS SK Prostějov | 54:30 | + 32:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Michaela | VAM8450 | OB Vamberk | 16:00 | ||
2. | Śliwczyńska Ilona | 53P7850 | Team 360° | 18:32 | + 2:32 | |
3. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:17 | + 4:17 | |
4. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 20:47 | + 4:47 | |
5. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:28 | + 8:28 | |
6. | Pannová Vendula | MOV7752 | SKOB Ostrava | 24:33 | + 8:33 | |
7. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 25:50 | + 9:50 | |
8. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 27:22 | + 11:22 | |
9. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 28:05 | + 12:05 | |
10. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 28:17 | + 12:17 | |
11. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 28:48 | + 12:48 | |
12. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 30:23 | + 14:23 | |
13. | Slámová Alena | LCE8253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:31 | + 15:31 | |
14. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:58 | + 18:58 | |
15. | Vojvodíková Barbara | 0040001 | 35:40 | + 19:40 | ||
16. | Rozsívalová Petra | KON8063 | KOB Konice | 37:38 | + 21:38 | |
17. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:38 | + 22:38 | |
18. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | TJ Jižní svahy Zlín | 40:53 | + 24:53 | |
19. | Stašková Petra | ZBM8255 | SK Žabovřesky Brno | 41:13 | + 25:13 | |
20. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | Oddíl OS SK Prostějov | 58:14 | + 42:14 | |
Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:22 | ||
2. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 20:49 | + 0:27 | |
3. | Utskarpen Audrun | 0190002 | 21:23 | + 1:01 | ||
4. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:23 | + 2:01 | |
4. | Bialeková Martina | LBE7350 | TJ Lokomotiva Beroun | 22:23 | + 2:01 | |
6. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:02 | + 2:40 | |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 24:33 | + 4:11 | |
8. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 25:24 | + 5:02 | |
9. | Slavíková Lenka | TVR7350 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 26:20 | + 5:58 | |
10. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7051 | UKS Siódemka Rumia | 31:50 | + 11:28 | |
11. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:46 | + 14:24 | |
12. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:20 | + 20:58 | |
13. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 44:09 | + 23:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:56 | ||
2. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | SKOB Horní Benešov | 24:14 | + 4:18 | |
3. | Kulová Jana | VAM6550 | OB Vamberk | 25:02 | + 5:06 | |
4. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 27:47 | + 7:51 | |
5. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 29:56 | + 10:00 | |
6. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:08 | + 11:12 | |
7. | Leciánová Vanda | OOP7453 | TJ Opava | 31:48 | + 11:52 | |
8. | Ženčáková Marie | 0120003 | 32:25 | + 12:29 | ||
9. | Pišová Hana | LCE7053 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:40 | + 13:44 | |
10. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 34:04 | + 14:08 | |
11. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:56 | + 16:00 | |
12. | Blank Radka | SKM7351 | KOB Směr Kroměříž | 36:31 | + 16:35 | |
13. | Bydžovská Helena | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:39 | + 18:43 | |
14. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:56 | + 21:00 | |
15. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:03 | + 30:07 | |
16. | Boháčová Alena | KUN7450 | TJ Sokol Kunvald | 51:37 | + 31:41 | |
Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | DISK | |||
Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OB Vamberk | 17:11 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:22 | + 4:11 | |
3. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:24 | + 4:13 | |
4. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:37 | + 5:26 | |
5. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 23:26 | + 6:15 | |
6. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:52 | + 8:41 | |
7. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 25:54 | + 8:43 | |
8. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 26:37 | + 9:26 | |
9. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 27:21 | + 10:10 | |
10. | Hájková Iveta | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 28:07 | + 10:56 | |
11. | Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | 28:19 | + 11:08 | |
12. | Matyášová Lenka | LBM6460 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 30:31 | + 13:20 | |
13. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:13 | + 14:02 | |
14. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:46 | + 14:35 | |
15. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 36:08 | + 18:57 | |
16. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 37:19 | + 20:08 | |
17. | Slezáková Jitka | LCE6351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:41 | + 21:30 | |
18. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 39:03 | + 21:52 | |
19. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:41 | + 25:30 | |
20. | Strohalmová Milena | KRN5651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:58 | + 25:47 | |
21. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:37 | + 28:26 | |
22. | Kühnel Radka | 0260002 | 47:59 | + 30:48 | ||
23. | Roubalíková Iva | 0050002 | 51:19 | + 34:08 | ||
24. | Felklová Jarmila | 0120004 | 55:18 | + 38:07 | ||
25. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Mladá Boleslav | 61:23 | + 44:12 | |
Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:56 | ||
2. | Sands Carol | 0060002 | 25:13 | + 2:17 | ||
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:46 | + 3:50 | |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 31:01 | + 8:05 | |
5. | Štáblová Jitka | ASU5350 | Magnus Orienteering | 31:03 | + 8:07 | |
6. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 31:44 | + 8:48 | |
7. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | DVP ORIENTATION | 33:28 | + 10:32 | |
8. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 36:06 | + 13:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macka Sebastián | LCE1112 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:18 | ||
2. | Stacke Jan | LCE1001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:45 | + 3:27 | |
3. | Kurečka Šimon | HOB0902 | SKOB Horní Benešov | 15:33 | + 4:15 | |
4. | Navrátil Daniel | JZL0900 | TJ Jižní svahy Zlín | 49:35 | + 38:17 | |
MS | Kollárovits Matěj | AOP1101 | Orientační Běh Opava | 18:22 | + 7:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 9:00 | ||
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | KOB Směr Kroměříž | 11:23 | + 2:23 | |
3. | Rozsíval Martin | KON1022 | KOB Konice | 13:46 | + 4:46 | |
4. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 16:52 | + 7:52 | |
5. | Kostka Artur | MOV0901 | SKOB Ostrava | 20:51 | + 11:51 | |
6. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:13 | + 16:13 | |
7. | Michálek Marián | LCE1111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:50 | + 17:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhart Jakub | TZL0813 | SKOB Zlín | 18:48 | ||
2. | Denemarek Max | TBM0800 | KOS TJ Tesla Brno | 18:49 | + 0:01 | |
3. | Krüger Louis Antoine | 3LD0900 | Berliner Turnerschaft | 20:38 | + 1:50 | |
4. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 21:42 | + 2:54 | |
5. | Pěček Jakub | SKM0700 | KOB Směr Kroměříž | 21:48 | + 3:00 | |
6. | Komenda Jakub | ZBM0712 | SK Žabovřesky Brno | 22:50 | + 4:02 | |
7. | Tomášek Josef | STE0808 | SK SKI-OB Šternberk | 23:47 | + 4:59 | |
8. | Stacke Václav | LCE0703 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:02 | + 5:14 | |
9. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 26:14 | + 7:26 | |
10. | Linhart Adam | TZL0814 | SKOB Zlín | 33:42 | + 14:54 | |
11. | Čuda Ondřej | TZL0816 | SKOB Zlín | 48:45 | + 29:57 | |
12. | Holý Štěpán | SBR0802 | SKOB Bruntál | 63:14 | + 44:26 | |
MS | Gallo Ondřej | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 13:28 | + | |
MS | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 13:47 | + | |
MS | Čech Viktor | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 17:34 | + | |
MS | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 19:56 | + 1:08 | |
MS | Černohorský Jan | AOP0704 | Orientační Běh Opava | 21:55 | + 3:07 | |
MS | Cetl Jan | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 23:59 | + 5:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 14:47 | ||
2. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 15:19 | + 0:32 | |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:21 | + 0:34 | |
4. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 16:13 | + 1:26 | |
5. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 16:16 | + 1:29 | |
6. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 16:48 | + 2:01 | |
7. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 19:49 | + 5:02 | |
8. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:52 | + 6:05 | |
9. | Sedlák Jan | LPU4 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:47 | + 15:00 | |
10. | Slavík Ondřej | TVR0500 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 56:59 | + 42:12 | |
MS | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 15:32 | + 0:45 | |
MS | Černohorský Jakub | AOP0502 | Orientační Běh Opava | 35:26 | + 20:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 12:43 | ||
2. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:49 | + 3:06 | |
3. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 21:03 | + 8:20 | |
4. | Mrózek Pawel | TRI0401 | TJ TŽ Třinec | 21:27 | + 8:44 | |
5. | Bielecki Michal | 1CP0401 | UKS Siódemka Rumia | 28:20 | + 15:37 | |
6. | Pěček Dominik | SKM0401 | KOB Směr Kroměříž | 34:36 | + 21:53 | |
Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Michal | STE9900 | SK SKI-OB Šternberk | 21:57 | |||
2. | Zamojski RafaL | 1CP0001 | UKS Siódemka Rumia | 22:00 | + 0:03 | ||
3. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 24:27 | + 2:30 | ||
4. | Müller Tomáš | OTK9901 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 37:09 | + 15:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 15:07 | 8112 | ||
2. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 15:57 | + 0:50 | 7698 | |
3. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 16:08 | + 1:01 | 7607 | |
4. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:37 | + 2:30 | 6871 | |
5. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 17:38 | + 2:31 | 6863 | |
6. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 17:55 | + 2:48 | 6723 | |
7. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | SK Žabovřesky Brno | 18:29 | + 3:22 | 6441 | |
8. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | UKS Sparta Czyżowice | 18:40 | + 3:33 | ||
9. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 19:05 | + 3:58 | 6144 | |
10. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 19:24 | + 4:17 | 5987 | |
11. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:10 | + 5:03 | 5606 | |
12. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 20:45 | + 5:38 | 5317 | |
13. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 21:06 | + 5:59 | 5143 | |
14. | Šrubař Michal | ASU8606 | Magnus Orienteering | 22:36 | + 7:29 | 4399 | |
15. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | UKS Siódemka Rumia | 22:43 | + 7:36 | ||
16. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 22:52 | + 7:45 | 4267 | |
17. | Dvorský Petr | SKM9601 | KOB Směr Kroměříž | 22:55 | + 7:48 | 4242 | |
18. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 23:08 | + 8:01 | 4134 | |
19. | Žaloudík Jiří | KRN8600 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:10 | + 8:03 | 4118 | |
20. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 25:33 | + 10:26 | 2935 | |
21. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:17 | + 11:10 | 2572 | |
22. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko | 26:41 | + 11:34 | 2373 | |
23. | Bedarau Edvin | 0290002 | 27:24 | + 12:17 | |||
24. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:02 | + 14:55 | 711 | |
25. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 32:24 | + 17:17 | 0 | |
26. | Zapletal Martin | STE8500 | SK SKI-OB Šternberk | 47:25 | + 32:18 | 0 | |
Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | |||
MS | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 16:09 | + 1:02 | 0 | |
Peřinka Jan | AOP9101 | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapal Jan | VAM9000 | OB Vamberk | 15:46 | 5827 | ||
2. | Krčál Jaroslav | LPU8407 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:08 | + 2:22 | 5122 | |
3. | Hubáček Josef | LCE6127 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:06 | + 3:20 | 4834 | |
4. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 20:01 | + 4:15 | 4561 | |
5. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 20:25 | + 4:39 | 4442 | |
6. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:51 | + 6:05 | 4015 | |
7. | Kašpar Petr | JPV9915 | Oddíl OS SK Prostějov | 22:59 | + 7:13 | 3678 | |
8. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 25:13 | + 9:27 | 3013 | |
9. | Tsiak Aliaksandr | 0290001 | 26:55 | + 11:09 | |||
10. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 27:39 | + 11:53 | 2288 | |
11. | König Lukáš | ZBM8001 | SK Žabovřesky Brno | 27:50 | + 12:04 | 2234 | |
12. | Videcký Jan | KSU7504 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:02 | + 12:16 | 2174 | |
13. | Hájek Václav | KYL9800 | SK SP Kylešovice | 28:04 | + 12:18 | 2164 | |
14. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 28:58 | + 13:12 | 1896 | |
15. | Peterek Vít | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 31:46 | + 16:00 | 1062 | |
16. | Thiemel Jiří | ASU8948 | Magnus Orienteering | 34:55 | + 19:09 | 124 | |
17. | Polách Robert | SFM9501 | O-RUNNAŘI Beskydy | 35:05 | + 19:19 | ||
Skorupa Piotr | 86P9300 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | DISK | ||||
Mutina Jiří | BFM9101 | SKOB Frýdek - Místek | DISK | 0 | |||
Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | DISK | 0 | |||
Mutina Václav | BFM9301 | SKOB Frýdek - Místek | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | KOB Směr Kroměříž | 17:50 | ||
2. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:35 | + 0:45 | |
3. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:41 | + 0:51 | |
4. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:52 | + 1:02 | |
5. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 20:49 | + 2:59 | |
6. | Zajíc Josef | LOV7601 | lepus.cz | 20:50 | + 3:00 | |
7. | Krüger Ronny | 3LD7900 | Berliner Turnerschaft | 21:07 | + 3:17 | |
8. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 21:13 | + 3:23 | |
9. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:40 | + 4:50 | |
10. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 22:45 | + 4:55 | |
11. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:07 | + 5:17 | |
12. | Procházka Josef | 0160001 | 23:21 | + 5:31 | ||
13. | Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | 24:01 | + 6:11 | |
14. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | KOB Směr Kroměříž | 25:29 | + 7:39 | |
15. | Rytíř Michal | SKM7325 | KOB Směr Kroměříž | 27:20 | + 9:30 | |
16. | Kostka Petr | MOV8200 | SKOB Ostrava | 28:16 | + 10:26 | |
17. | Mastela Rafal | HAV7300 | OB Havířov | 29:09 | + 11:19 | |
18. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:03 | + 12:13 | |
19. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | lepus.cz | 30:32 | + 12:42 | |
20. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:47 | + 12:57 | |
21. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:17 | + 16:27 | |
22. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | SKOB Horní Benešov | 43:23 | + 25:33 | |
23. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 44:37 | + 26:47 | |
MS | Černohorský Martin | AOP7500 | Orientační Běh Opava | 31:31 | + 13:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | ZBM7205 | SK Žabovřesky Brno | 15:54 | ||
2. | Verbin Oded | 0220001 | 21:00 | + 5:06 | ||
3. | Tomášek Petr | STE8001 | SK SKI-OB Šternberk | 21:52 | + 5:58 | |
4. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:19 | + 6:25 | |
5. | Vácha Pavel | MFP7901 | Matfyz Praha | 24:11 | + 8:17 | |
6. | Strohalm Petr | KRN8103 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:51 | + 9:57 | |
7. | Badarycz Piotr | 0330001 | 26:59 | + 11:05 | ||
8. | Holý Ondřej | SBR7600 | SKOB Bruntál | 27:46 | + 11:52 | |
9. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | SK Žabovřesky Brno | 27:59 | + 12:05 | |
10. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 29:11 | + 13:17 | |
11. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | SK Žabovřesky Brno | 29:31 | + 13:37 | |
12. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:03 | + 16:09 | |
13. | Sláma Lumír | LCE8103 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:38 | + 16:44 | |
14. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:25 | + 18:31 | |
15. | Šafek Jiří | ZBM7606 | SK Žabovřesky Brno | 34:47 | + 18:53 | |
16. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | SKOB Ostrava | 37:14 | + 21:20 | |
17. | Good Martin | SBR7800 | SKOB Bruntál | 45:04 | + 29:10 | |
Finstrle Aleš | ZBM7603 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Zeman Radek | 0070001 | DISK | ||||
MS | Kotůlek Jan | AOP7801 | Orientační Běh Opava | 28:41 | + 12:47 | |
MS | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 29:57 | + 14:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 17:25 | ||
2. | Dzik Mirosław | 86P7102 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 17:44 | + 0:19 | |
3. | Egge Guttorm | 0190001 | 19:40 | + 2:15 | ||
4. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:55 | + 3:30 | |
5. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | SKOB Horní Benešov | 22:37 | + 5:12 | |
6. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 23:10 | + 5:45 | |
7. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:32 | + 8:07 | |
8. | Malý Juraj | 0010001 | 26:22 | + 8:57 | ||
9. | Slavík Tomáš | TVR6800 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 27:00 | + 9:35 | |
10. | Ženčák Jaroslav | 0120001 | 30:12 | + 12:47 | ||
11. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:39 | + 15:14 | |
12. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 33:12 | + 15:47 | |
13. | Mizera Ladislav | ROV5301 | OK Zubří | 35:08 | + 17:43 | |
14. | Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:47 | + 27:22 | |
Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | DISK | |||
MS | Schuster Martin | AOP6502 | Orientační Běh Opava | 21:44 | + 4:19 | |
MS | Krček Martin | AOP7302 | Orientační Běh Opava | 41:48 | + 24:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 14:07 | ||
2. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 18:20 | + 4:13 | |
3. | Sadílek Ondřej | 0100001 | 18:24 | + 4:17 | ||
4. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:28 | + 4:21 | |
5. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | TJ Sokol Ptení | 19:18 | + 5:11 | |
6. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:40 | + 6:33 | |
7. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:01 | + 7:54 | |
8. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 23:07 | + 9:00 | |
9. | Čermák Petr | LPU6501 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:11 | + 9:04 | |
10. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 24:00 | + 9:53 | |
11. | Piše Dušan | LCE6702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:14 | + 11:07 | |
12. | Hájek Marek | KYL6800 | SK SP Kylešovice | 26:04 | + 11:57 | |
13. | Kašpar Patrik | 0250001 | 26:35 | + 12:28 | ||
14. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 29:11 | + 15:04 | |
15. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 30:28 | + 16:21 | |
16. | Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | 34:56 | + 20:49 | |
17. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:43 | + 32:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 17:39 | ||
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 22:33 | + 4:54 | |
3. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 22:52 | + 5:13 | |
4. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 23:01 | + 5:22 | |
5. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Mladá Boleslav | 24:00 | + 6:21 | |
6. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:36 | + 6:57 | |
7. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:40 | + 8:01 | |
8. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 26:47 | + 9:08 | |
9. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:23 | + 9:44 | |
10. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 28:40 | + 11:01 | |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:14 | + 11:35 | |
12. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB START Blansko | 29:28 | + 11:49 | |
13. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 30:32 | + 12:53 | |
14. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB START Blansko | 31:56 | + 14:17 | |
15. | Sypula Slawomir | 4HP6001 | UNTS Warszawa | 32:25 | + 14:46 | |
16. | Czerkawski Waclaw | 33:12 | + 15:33 | |||
17. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 33:44 | + 16:05 | |
18. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 34:03 | + 16:24 | |
19. | Fijor Waldemar | 0110001 | 38:02 | + 20:23 | ||
20. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 38:34 | + 20:55 | |
21. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 39:03 | + 21:24 | |
22. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | OLBnO | 42:26 | + 24:47 | |
Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | DISK | |||
Slezák Libor | LCE6207 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trydzenski Henadzi | 0300001 | 18:35 | |||
2. | Kööhler Hans | 0260001 | 22:43 | + 4:08 | ||
3. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 24:00 | + 5:25 | |
4. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 26:20 | + 7:45 | |
5. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | Jedynka Zdzieszowice | 27:55 | + 9:20 | |
6. | Strohalm Petr | KRN5601 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:17 | + 10:42 | |
7. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 29:43 | + 11:08 | |
8. | Lecián Oldřich | OOP6100 | TJ Opava | 31:18 | + 12:43 | |
9. | Roubalík Radovan | 0050001 | 35:27 | + 16:52 | ||
10. | Felkl Luděk | 0120002 | 42:15 | + 23:40 | ||
11. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:25 | + 24:50 | |
12. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 45:57 | + 27:22 | |
13. | Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | 46:44 | + 28:09 | |
Labudík Milan | TVR6200 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 20:50 | ||
2. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:59 | + 3:09 | |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 25:29 | + 4:39 | |
4. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:50 | + 5:00 | |
5. | Novák Miroslav | 0130003 | 28:03 | + 7:13 | ||
6. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 28:04 | + 7:14 | |
7. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 28:55 | + 8:05 | |
8. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 30:19 | + 9:29 | |
9. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 30:57 | + 10:07 | |
10. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 32:47 | + 11:57 | |
11. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 39:55 | + 19:05 | |
12. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 43:05 | + 22:15 | |
Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | DISK | |||
Pospíšil Karel | TVR5000 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sands Tim | 0060001 | 21:02 | |||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 22:21 | + 1:19 | |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 27:03 | + 6:01 | |
4. | Klech Josef | HOB4701 | SKOB Horní Benešov | 33:35 | + 12:33 | |
5. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 48:45 | + 27:43 | |
6. | Kašpar Josef | HOB4601 | SKOB Horní Benešov | 55:44 | + 34:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 17:51 | ||
2. | Nosek Jiří | OOP4401 | TJ Opava | 24:32 | + 6:41 | |
3. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 33:51 | + 16:00 | |
4. | Vávra Jiří | MOV4102 | SKOB Ostrava | 35:06 | + 17:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílková Gabriela | 0100002 | 9:18 | |||
2. | Zaoralová Barbora | NNN0003 | Neregistrovaní | 10:06 | + 0:48 | |
3. | Vácha Jiří | SJI5414 | OK Jihlava | 10:18 | + 1:00 | |
4. | Kratochvíl David | HOB1101 | SKOB Horní Benešov | 10:21 | + 1:03 | |
5. | Krüger Náya Livia | 3LD1450 | Berliner Turnerschaft | 10:37 | + 1:19 | |
6. | Váchová Soňa | MFP1050 | Matfyz Praha | 10:56 | + 1:38 | |
7. | Stacke Viktorie | LCE1251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:24 | + 2:06 | |
8. | Macka Matyáš | LCE1313 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 11:43 | + 2:25 | |
9. | Zajíc Josef | LOV1000 | lepus.cz | 12:42 | + 3:24 | |
10. | Brabec Lukáš | 0130001 | 12:56 | + 3:38 | ||
11. | Malá Zara Mia | 14:30 | + 5:12 | |||
12. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:11 | + 5:53 | |
13. | Panna Matyáš | MOV1300 | SKOB Ostrava | 15:28 | + 6:10 | |
14. | Rychlý Jakub | KRN | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:36 | + 7:18 | |
15. | Jurczyk Anna | 51P7050 | UKS Sparta Czyżowice | 16:41 | + 7:23 | |
16. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | TJ Jižní svahy Zlín | 18:25 | + 9:07 | |
17. | Tomášková Lucie | STE1350 | SK SKI-OB Šternberk | 20:08 | + 10:50 | |
18. | Pěčková Natálie | 20:32 | + 11:14 | |||
19. | Kurečka Jakub | HOB0701 | SKOB Horní Benešov | 21:18 | + 12:00 | |
20. | Holinková Mariánka | KRN1111 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:14 | + 12:56 | |
21. | Dékány Matěj | LCE1601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:36 | + 13:18 | |
22. | Hegnerová Viktorie | LPM1350 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:44 | + 13:26 | |
23. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | BETA URSUS Orienteering | 25:33 | + 16:15 | |
24. | Sedláček Matěj | HLV1000 | KČT - OB Holešov | 25:34 | + 16:16 | |
25. | Kostka Mikuláš | MOV1400 | SKOB Ostrava | 26:02 | + 16:44 | |
26. | Matyšek Josef | PLU1400 | TJ SOKOL Plumlov | 30:59 | + 21:41 | |
27. | Brabcová Tina | 0130002 | 35:27 | + 26:09 | ||
MS | Liber Tomáš | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 15:33 | + 6:15 | |
MS | Kotůlek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 16:59 | + 7:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grzegocka Aleksandra | 51P9350 | UKS Sparta Czyżowice | 20:06 | ||
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 20:20 | + 0:14 | |
3. | Cejpková Lenka | SRK7652 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:19 | + 1:13 | |
4. | Koťátková Barbora | 21:57 | + 1:51 | |||
5. | Kurečková Pavla | HOB7952 | SKOB Horní Benešov | 23:44 | + 3:38 | |
6. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | SKOB Horní Benešov | 26:24 | + 6:18 | |
7. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | SKOB Horní Benešov | 26:49 | + 6:43 | |
8. | Chmelařová Blanka | 0090001 | 27:25 | + 7:19 | ||
9. | Hanuš Jaroslav | HOB0001 | SKOB Horní Benešov | 27:53 | + 7:47 | |
10. | Kašpar Martin | SRK0000 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:12 | + 8:06 | |
11. | Hendrych Jiří | HOB6701 | SKOB Horní Benešov | 29:15 | + 9:09 | |
12. | Tomášková Petra | STE8250 | SK SKI-OB Šternberk | 31:49 | + 11:43 | |
13. | Tulková Jana | 32:42 | + 12:36 | |||
14. | Levrincová Petra | 33:07 | + 13:01 | |||
15. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | SKOB Horní Benešov | 34:46 | + 14:40 | |
16. | Sadílková Zuzana | 0100004 | 35:47 | + 15:41 | ||
17. | Byrtusová Klára | SIT0851 | OK SILESIA | 36:38 | + 16:32 | |
18. | Wojciechowicz Agnieszka | 23P8650 | OK!Sport Warszawa | 38:29 | + 18:23 | |
19. | Porebská Markéta | 0310004 | 40:57 | + 20:51 | ||
20. | Porebská Eva | 0310003 | 41:08 | + 21:02 | ||
21. | Olbrycht Anna | 41:58 | + 21:52 | |||
22. | Mirdha Kiron | 42:14 | + 22:08 | |||
23. | Horvátová Blanka | 0340001 | 43:29 | + 23:23 | ||
24. | Sadílková Martina | 0100005 | 44:46 | + 24:40 | ||
25. | Schramm Edita | 0310001 | 51:46 | + 31:40 | ||
26. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:05 | + 34:59 | |
27. | Žaloudíková Eva | KRN8750 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 81:39 | + 61:33 | |
Chudík Michael | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | DISK | |||
Tran Ngoc Mai | DISK | |||||
Zaoral Jan | NNN0001 | Neregistrovaní | DISK | |||
Porebský Radek | 0310002 | DISK | ||||
Fajková Vanesa | DISK | |||||
MS | Kubová Ella | AOP0853 | Orientační Běh Opava | 54:21 | + 34:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 16:46 | ||
2. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | TJ SOKOL Plumlov | 18:15 | + 1:29 | |
3. | Kovařík Martin | SIT0101 | OK SILESIA | 18:42 | + 1:56 | |
4. | Komenda Kamil | 0210001 | 19:30 | + 2:44 | ||
5. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | OK SILESIA | 20:42 | + 3:56 | |
6. | Kovaříková Mária | SIT6951 | OK SILESIA | 22:44 | + 5:58 | |
7. | Bíčánek Milan | SIT7703 | OK SILESIA | 23:24 | + 6:38 | |
8. | Bohuš Peter | 27S | Farmaceut Bratislava | 23:29 | + 6:43 | |
9. | Bíčánek Jan | SIT0501 | OK SILESIA | 24:11 | + 7:25 | |
10. | Byrtus Petr | SIT7702 | OK SILESIA | 25:02 | + 8:16 | |
11. | Denemarek Ivo | BBM7901 | BETA URSUS Orienteering | 27:05 | + 10:19 | |
12. | Byrtus Jakub | SIT0502 | OK SILESIA | 27:10 | + 10:24 | |
13. | Sochor Tomáš | HAV6301 | OB Havířov | 28:49 | + 12:03 | |
14. | Martínek Pavel | 29:21 | + 12:35 | |||
15. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 29:41 | + 12:55 | |
16. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 30:14 | + 13:28 | |
17. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 30:25 | + 13:39 | |
18. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:43 | + 13:57 | |
19. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 31:39 | + 14:53 | |
20. | Bíčánková Jana | SIT7551 | OK SILESIA | 31:50 | + 15:04 | |
21. | Kovařík Martin | SIT7701 | OK SILESIA | 35:51 | + 19:05 | |
22. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 37:29 | + 20:43 | |
23. | Kurečka Lubomír | HOB7501 | SKOB Horní Benešov | 37:30 | + 20:44 | |
24. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | UKS Sparta Czyżowice | 39:00 | + 22:14 | |
25. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 39:27 | + 22:41 | |
26. | Sochorová Hana | HAV6250 | OB Havířov | 46:50 | + 30:04 | |
27. | Bielecki Tadeusz | 1CP7001 | UKS Siódemka Rumia | 48:15 | + 31:29 | |
28. | Plánková Ja na | 54:27 | + 37:41 | |||
29. | Svihra Peter | 58:55 | + 42:09 | |||
30. | Furmánek Zdeněk | 0170003 | 66:15 | + 49:29 | ||
31. | Chrástecká Eliška | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:11 | + 50:25 | |
32. | Hendrych Jan | HOB9301 | SKOB Horní Benešov | 98:43 | + 81:57 | |
MS | Fiala Jan | AOP8800 | Orientační Běh Opava | 60:43 | + 43:57 | |
MS | Kubová Markéta | AOP7653 | Orientační Běh Opava | 93:59 | + 77:13 |