Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:32 | |
2. | Jordánová Nelly | KSU1050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:55 | + 1:23 |
3. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 25:47 | + 4:15 |
4. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 26:58 | + 5:26 |
5. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:28 | + 5:56 |
6. | Paulíčková Adela | UOL0951 | C | SOB Olomouc | 29:28 | + 7:56 |
7. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 35:19 | + 13:47 |
8. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:50 | + 14:18 |
9. | Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:06 | + 21:34 |
Soldánová Pavlína | JPV0999 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Zbíralová Kateřina | UOL1151 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Pavla | UOL0753 | B | SOB Olomouc | 16:25 | |
2. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 16:39 | + 0:14 |
3. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | B | SOB Olomouc | 16:53 | + 0:28 |
4. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:51 | + 1:26 |
5. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:23 | + 3:58 |
6. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 20:31 | + 4:06 |
7. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 23:03 | + 6:38 |
8. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:42 | + 8:17 |
9. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 25:33 | + 9:08 |
10. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:12 | + 10:47 |
11. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:27 | + 11:02 |
12. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 33:12 | + 16:47 |
13. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 33:34 | + 17:09 |
14. | Fendrychová Klára | STE0750 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:28 | + 27:03 |
15. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 49:30 | + 33:05 |
16. | Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:37 | + 40:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 21:22 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 22:46 | + 1:24 |
3. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 23:31 | + 2:09 |
4. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 25:04 | + 3:42 |
5. | Pospíšilová Stella | STE0551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:09 | + 8:47 |
6. | Mikošková Marie | STE0552 | B | SK SKI-OB Šternberk | 30:54 | + 9:32 |
7. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 31:08 | + 9:46 |
8. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 31:27 | + 10:05 |
9. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 33:04 | + 11:42 |
10. | Konečná Julie | KSU0550 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:28 | + 12:06 |
11. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | B | Magnus Orienteering | 33:30 | + 12:08 |
12. | Müllerová Marie | KSU0565 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:36 | + 15:14 |
13. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:30 | + 21:08 |
14. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 45:01 | + 23:39 |
15. | Kotrle Sylvia | STE0652 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:11 | + 25:49 |
16. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:31 | + 26:09 |
17. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:33 | + 28:11 |
18. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:30 | + 32:08 |
19. | Venusová Anna | STE0554 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:42 | + 37:20 |
20. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:46 | + 41:24 |
21. | Smýkalová Eliška | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:54 | + 62:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 23:30 | |
2. | Bídová Markéta | UOL0352 | B | SOB Olomouc | 26:12 | + 2:42 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 26:13 | + 2:43 |
4. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 26:50 | + 3:20 |
5. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 28:13 | + 4:43 |
6. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 28:33 | + 5:03 |
7. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:10 | + 9:40 |
8. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 34:53 | + 11:23 |
9. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 36:05 | + 12:35 |
10. | Heclová Marie | KSU0454 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:55 | + 17:25 |
11. | Murínová Markéta | KSU0383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:22 | + 19:52 |
12. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 54:31 | + 31:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 42:38 | |
2. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 45:07 | + 2:29 |
3. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 46:48 | + 4:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 47:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Hana | KON8888 | C | KOB Konice | 35:50 | 4064 | |
2. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | A | SOB Olomouc | 36:25 | + 0:35 | 4005 |
3. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 42:34 | + 6:44 | 3391 |
4. | Vývodová Jana | ASU9852 | C | Magnus Orienteering | 46:18 | + 10:28 | 3019 |
5. | Dovrtělová P. Gabriela | TZL8591 | C | SKOB Zlín | 65:43 | + 29:53 | |
6. | Šebková Klára | JPV8550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:08 | + 35:18 | 540 |
7. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 78:10 | + 42:20 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 33:18 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:04 | + 2:46 |
3. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 37:19 | + 4:01 |
4. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:31 | + 4:13 |
5. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 38:36 | + 5:18 |
6. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 39:41 | + 6:23 |
7. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 41:54 | + 8:36 |
8. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 43:14 | + 9:56 |
9. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 44:59 | + 11:41 |
10. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 45:24 | + 12:06 |
11. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 45:31 | + 12:13 |
12. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:33 | + 14:15 |
13. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:23 | + 15:05 |
14. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:43 | + 15:25 |
15. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:39 | + 16:21 |
16. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:10 | + 17:52 |
17. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 51:39 | + 18:21 |
18. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 58:27 | + 25:09 |
19. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 61:07 | + 27:49 |
20. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:40 | + 31:22 |
21. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 66:03 | + 32:45 |
22. | Vránová Helena | UOL7652 | C | SOB Olomouc | 68:00 | + 34:42 |
23. | Juřinová Radka | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:20 | + 47:02 |
24. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:50 | + 54:32 |
25. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 89:39 | + 56:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:05 | |
2. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 35:10 | + 2:05 |
3. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 35:53 | + 2:48 |
4. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:22 | + 3:17 |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 37:09 | + 4:04 |
6. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 37:51 | + 4:46 |
7. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:55 | + 4:50 |
8. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 38:49 | + 5:44 |
9. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:54 | + 5:49 |
10. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 39:29 | + 6:24 |
11. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 40:11 | + 7:06 |
12. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:04 | + 7:59 |
13. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:13 | + 8:08 |
14. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 44:04 | + 10:59 |
15. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:48 | + 11:43 |
16. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:06 | + 13:01 |
17. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 49:49 | + 16:44 |
18. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:48 | + 20:43 |
19. | Sedláčková Hana | KON5481 | C | KOB Konice | 54:05 | + 21:00 |
20. | Holečková Lenka | UOL6750 | C | SOB Olomouc | 55:14 | + 22:09 |
21. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:58 | + 22:53 |
22. | Ženčáková Marie | 0030004 | C | ASPV OA Šumperk | 56:41 | + 23:36 |
23. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 57:08 | + 24:03 |
24. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 61:47 | + 28:42 |
25. | Felklová Jarmila | 0030003 | C | ASPV OA Šumperk | 62:43 | + 29:38 |
26. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:31 | + 31:26 |
27. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:47 | + 43:42 |
28. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 80:17 | + 47:12 |
29. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 93:52 | + 60:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | 44:47 | |
2. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 45:55 | + 1:08 |
3. | Drągowska Marzena | 23P6250 | C | OK!Sport Warszawa | 51:35 | + 6:48 |
4. | Štáblová Jitka | ASU5350 | C | Magnus Orienteering | 52:30 | + 7:43 |
5. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:17 | + 11:30 |
6. | Strohalmová Milena | KRN5651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 74:43 | + 29:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 45:36 | |
2. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 46:18 | + 0:42 |
3. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | 46:27 | + 0:51 |
4. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:47 | + 1:11 |
5. | Vašková Zdeňka | 0010002 | C | ZŠ Těšetice | 49:55 | + 4:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:00 | |
2. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:46 | + 1:46 |
3. | Lutera Oliver | PLU1001 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:54 | + 4:54 |
4. | Koutný Ondřej | JPV1001 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:25 | + 6:25 |
5. | Stojaník Zdeněk | KSU0919 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:17 | + 24:17 |
6. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:15 | + 28:15 |
7. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 101:57 | + 83:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:36 | |
2. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 18:54 | + 0:18 |
3. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 20:50 | + 2:14 |
4. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 21:17 | + 2:41 |
5. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 22:22 | + 3:46 |
6. | Heča Michal | UOL0803 | C | SOB Olomouc | 23:20 | + 4:44 |
7. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 23:36 | + 5:00 |
8. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 25:13 | + 6:37 |
9. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 25:14 | + 6:38 |
10. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | C | Magnus Orienteering | 27:50 | + 9:14 |
11. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:34 | + 12:58 |
12. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 34:44 | + 16:08 |
13. | Holý Štěpán | SBR0802 | C | SKOB Bruntál | 36:41 | + 18:05 |
14. | Penka Matěj | STE0705 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:48 | + 18:12 |
15. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:55 | + 20:19 |
16. | Miča Jan | KSU0701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:49 | + 24:13 |
17. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:15 | + 25:39 |
18. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:51 | + 28:15 |
19. | Šotola Filip | STE0704 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:22 | + 29:46 |
20. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:08 | + 30:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 22:22 | |
2. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 22:59 | + 0:37 |
3. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:14 | + 2:52 |
4. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 26:33 | + 4:11 |
5. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:31 | + 9:09 |
6. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 33:41 | + 11:19 |
7. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:31 | + 12:09 |
8. | Soldán Robin | PLU0600 | B | TJ SOKOL Plumlov | 34:41 | + 12:19 |
9. | Karásek Antonín | PLU0503 | B | TJ SOKOL Plumlov | 37:33 | + 15:11 |
10. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:12 | + 17:50 |
11. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 43:51 | + 21:29 |
12. | Holub Mikuláš | XX10501 | C | 57:54 | + 35:32 | |
Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 26:31 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:33 | + 2:02 |
3. | Rajman Filip | UOL0301 | B | SOB Olomouc | 33:24 | + 6:53 |
4. | Krampla Michal Jan | UOL0302 | C | SOB Olomouc | 52:36 | + 26:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 32:23 | |
2. | Dostál František | UOL0201 | B | SOB Olomouc | 34:24 | + 2:01 |
3. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:33 | + 4:10 |
4. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 37:44 | + 5:21 |
5. | Jirka Matyáš | UOL0203 | B | SOB Olomouc | 38:51 | + 6:28 |
6. | Štorek David | JPV0202 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 40:20 | + 7:57 |
7. | Šimek Štěpán | UOL0104 | C | SOB Olomouc | 44:58 | + 12:35 |
8. | Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:10 | + 20:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovac Palo | ZBM8101 | R | SK Žabovřesky Brno | 34:09 | 7730 | |
2. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 37:06 | + 2:57 | 7134 |
3. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:23 | + 3:14 | 7077 |
4. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:57 | + 3:48 | 6963 |
5. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 39:42 | + 5:33 | 6609 |
6. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:59 | + 5:50 | 6552 |
7. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:05 | + 5:56 | 6532 |
8. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 40:46 | + 6:37 | 6394 |
9. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 41:17 | + 7:08 | 6289 |
10. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 42:34 | + 8:25 | 6030 |
11. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 43:08 | + 8:59 | 5916 |
12. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 43:26 | + 9:17 | 5855 |
13. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:32 | + 9:23 | 5835 |
14. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 45:39 | + 11:30 | 5407 |
15. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:21 | + 13:12 | 5064 |
16. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:25 | + 14:16 | 4849 |
17. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:32 | + 14:23 | 4825 |
18. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 49:00 | + 14:51 | 4731 |
19. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:48 | + 18:39 | 3963 |
20. | Kůr Jiří | ZBM8304 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:49 | + 20:40 | 3556 |
21. | Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:37 | + 22:28 | 3192 |
22. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 63:10 | + 29:01 | 1869 |
23. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:47 | + 29:38 | 1745 |
24. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:38 | + 37:29 | 159 |
Musil Martin | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Drmola Filip | XXX9301 | C | DISK | ||||
Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 39:23 | |
2. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:16 | + 1:53 |
3. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:43 | + 2:20 |
4. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SOB Olomouc | 42:01 | + 2:38 |
5. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:03 | + 2:40 |
6. | Ženčák Jaroslav | 0030001 | C | ASPV OA Šumperk | 44:04 | + 4:41 |
7. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 45:30 | + 6:07 |
8. | Stibor Zbyněk | TVR7600 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 50:24 | + 11:01 |
9. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:58 | + 14:35 |
10. | Dušek Václav | PTE7619 | C | TJ Sokol Ptení | 54:02 | + 14:39 |
11. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:10 | + 15:47 |
12. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:38 | + 16:15 |
13. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 56:26 | + 17:03 |
14. | Strohalm Petr | KRN8103 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:52 | + 17:29 |
15. | Holý Ondřej | SBR7600 | C | SKOB Bruntál | 57:40 | + 18:17 |
16. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:05 | + 21:42 |
17. | Miča Petr | KSU7600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:21 | + 21:58 |
18. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:34 | + 22:11 |
19. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 63:46 | + 24:23 |
20. | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 73:11 | + 33:48 |
21. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 85:09 | + 45:46 |
22. | Stojaník Zdeněk | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:14 | + 57:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 36:50 | |
2. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 39:57 | + 3:07 |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 40:07 | + 3:17 |
4. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 41:20 | + 4:30 |
5. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:11 | + 6:21 |
6. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 43:12 | + 6:22 |
7. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 47:20 | + 10:30 |
8. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 47:37 | + 10:47 |
9. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:19 | + 14:29 |
10. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 51:23 | + 14:33 |
11. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 52:41 | + 15:51 |
12. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:24 | + 16:34 |
13. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 53:55 | + 17:05 |
14. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:05 | + 17:15 |
15. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 55:07 | + 18:17 |
16. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 56:28 | + 19:38 |
17. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:34 | + 20:44 |
18. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:45 | + 21:55 |
19. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 59:45 | + 22:55 |
20. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:48 | + 23:58 |
21. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:03 | + 24:13 |
22. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 62:48 | + 25:58 |
23. | Vrána Jan | UOL7300 | C | SOB Olomouc | 65:02 | + 28:12 |
24. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 66:32 | + 29:42 |
25. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 66:49 | + 29:59 |
26. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 67:05 | + 30:15 |
27. | Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | 67:48 | + 30:58 |
28. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:42 | + 31:52 |
29. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:04 | + 37:14 |
30. | Heiser Kamil | SSU7301 | C | SK Severka Šumperk | 82:44 | + 45:54 |
Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 33:42 | |
2. | Drągowski Robert | 23P5900 | C | OK!Sport Warszawa | 37:40 | + 3:58 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 38:26 | + 4:44 |
4. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 38:32 | + 4:50 |
5. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:48 | + 5:06 |
6. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:07 | + 7:25 |
7. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 44:23 | + 10:41 |
8. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 44:52 | + 11:10 |
9. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 45:28 | + 11:46 |
10. | Strohalm Petr | KRN5601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:42 | + 13:00 |
11. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 50:57 | + 17:15 |
12. | Felkl Luděk | 0030002 | C | ASPV OA Šumperk | 53:31 | + 19:49 |
13. | Rozsíval Alois | C | 58:16 | + 24:34 | ||
14. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 60:22 | + 26:40 |
15. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 64:57 | + 31:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 31:44 | |
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:53 | + 3:09 |
3. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 40:25 | + 8:41 |
4. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 43:48 | + 12:04 |
5. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 44:51 | + 13:07 |
6. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:24 | + 14:40 |
7. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 47:47 | + 16:03 |
Strohlam Roman | KRN5200 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:46 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 33:53 | + 1:07 |
3. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 39:10 | + 6:24 |
4. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 40:53 | + 8:07 |
5. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 45:44 | + 12:58 |
6. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:46 | + 24:00 |
7. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:47 | + 25:01 |
8. | Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SOB Olomouc | 76:55 | + 44:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 19:30 | |
2. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 21:11 | + 1:41 |
3. | Plichtová Markéta | HCE | C | TJ Hostivice | 24:27 | + 4:57 |
4. | Střída Antonín | 0020001 | C | SK SKIVELO Olomouc | 26:25 | + 6:55 |
5. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 28:56 | + 9:26 |
6. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:45 | + 12:15 |
7. | Staroštík Jakub | UOL1000 | C | SOB Olomouc | 33:14 | + 13:44 |
8. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 37:11 | + 17:41 |
9. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:24 | + 21:54 |
10. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 74:02 | + 54:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 22:05 | |
2. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 28:19 | + 6:14 |
3. | Zvrnová Lenka | STE1055 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:34 | + 6:29 |
4. | Penková Amálie | STE0955 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:46 | + 6:41 |
5. | Hrachovina Petr | SSU | C | SK Severka Šumperk | 30:37 | + 8:32 |
6. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 31:38 | + 9:33 |
7. | Kotrle David | STE1101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:08 | + 10:03 |
8. | Holubová Eva | XX10901 | C | 32:34 | + 10:29 | |
9. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:53 | + 10:48 |
10. | Holubová Pavlína | XX10902 | C | 34:16 | + 12:11 | |
11. | Stiborová Blanka | TVR7650 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 34:28 | + 12:23 |
12. | Plichta Marek | HCE | C | TJ Hostivice | 34:38 | + 12:33 |
13. | Bída Ondřej | C | 35:43 | + 13:38 | ||
14. | Konečný Šimon | KON1011 | C | KOB Konice | 37:38 | + 15:33 |
15. | Stojaníková Anna | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:50 | + 17:45 |
16. | Dovrtěl Hugo | C | 42:53 | + 20:48 | ||
17. | Zbíralová Barbora | C | 43:26 | + 21:21 | ||
18. | Loskot Kristián | C | 43:33 | + 21:28 | ||
19. | Blažek Vojtěch | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:35 | + 21:30 |
20. | Gargulák Rafael | C | 44:01 | + 21:56 | ||
21. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 60:33 | + 38:28 |
22. | Žifáčkovi | C | 68:07 | + 46:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Vojtěch | 0040001 | C | Krumsín | 28:33 | |
2. | Mikšíková Kateřina | PTE7375 | C | TJ Sokol Ptení | 35:07 | + 6:34 |
3. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 35:57 | + 7:24 |
4. | Kočandrle Jaroslav | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:25 | + 7:52 |
5. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 39:26 | + 10:53 |
6. | Chmelařová Blanka | C | 44:40 | + 16:07 | ||
7. | Jonáš Marek | C | 45:43 | + 17:10 | ||
8. | Švestková Hana | JPV7550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:25 | + 17:52 |
8. | Lutera Michal | PLU8101 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:25 | + 17:52 |
10. | Kučera Martin | STE7602 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:41 | + 19:08 |
11. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 47:54 | + 19:21 |
12. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 48:26 | + 19:53 |
13. | Zatloukalová Marika | C | 48:31 | + 19:58 | ||
14. | Venus Ctibor | STE7800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:42 | + 20:09 |
15. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:09 | + 20:36 |
16. | Detmer Tomáš | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 49:45 | + 21:12 |
17. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:13 | + 21:40 |
18. | Střídová Petra | C | 51:04 | + 22:31 | ||
19. | Nejezchleba David | C | 55:27 | + 26:54 | ||
20. | Dovrtělová Silvie | C | 57:01 | + 28:28 | ||
21. | Proboszová Natálka | HAV9450 | C | OB Havířov | 60:57 | + 32:24 |
22. | Cibulka Jan | C | 68:59 | + 40:26 | ||
23. | Hoffmannová Lucie | C | 70:03 | + 41:30 | ||
24. | Drašar Martin | XX28501 | C | 72:47 | + 44:14 | |
25. | Vašek Karel | 0010001 | C | ZŠ Těšetice | 73:53 | + 45:20 |
26. | Vyzmazalová Jitka | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:12 | + 67:39 |
27. | Albertová Valentýna | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 108:45 | + 80:12 |
Juřinová Adéla | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peška Antonín | HLU4801 | C | 63:07 | ||
2. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 76:19 | + 13:12 |
3. | Drašarová Eva | XX28502 | C | 77:16 | + 14:09 | |
MS | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 34:40 | + |