Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Telč 2020
Ředitel závodu:
Kubálek Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Polednová Hana - R3
Stavitel tratí:
Kubešová Eva - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů. Doposud nebyl vznesen protest.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
D10
1.13 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 13:15
2. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:19 + 1:04
3. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 16:01 + 2:46
4. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 16:38 + 3:23
5. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 18:24 + 5:09
6. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 18:30 + 5:15
7. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 38:08 + 24:53
Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka DISK
D10N
1.14 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 17:51
2. Fialová Markéta KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže 22:15 + 4:24
3. Fialová Simona KRE1150 OOB TJ Sokol Křemže 52:48 + 34:57
D12
1.43 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 12:42
2. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:04 + 1:22
3. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 14:21 + 1:39
4. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 16:19 + 3:37
5. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 18:20 + 5:38
6. Beranová Marie SJH0951 SOS Jindřichův Hradec 19:39 + 6:57
7. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 19:40 + 6:58
8. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 21:13 + 8:31
9. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 23:35 + 10:53
10. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 23:41 + 10:59
11. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 24:20 + 11:38
12. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 27:11 + 14:29
Čápová Denisa STA0952 OK Střelka DISK
D14
1.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 10:41
2. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 11:03 + 0:22
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 11:21 + 0:40
4. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 11:23 + 0:42
5. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:28 + 0:47
6. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:30 + 0:49
7. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 11:42 + 1:01
8. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 11:55 + 1:14
9. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 12:02 + 1:21
10. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 12:15 + 1:34
11. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 12:20 + 1:39
12. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 12:41 + 2:00
13. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 13:00 + 2:19
14. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 13:49 + 3:08
15. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 13:57 + 3:16
16. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 14:00 + 3:19
16. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 14:00 + 3:19
18. Baďurová Eliška PZR0752 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:33 + 3:52
19. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 14:40 + 3:59
20. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 14:59 + 4:18
21. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 15:04 + 4:23
22. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 16:01 + 5:20
23. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 16:17 + 5:36
24. Halamková Justýna CHT0651 OOB SK Chrast 19:06 + 8:25
25. Zemanová Barbora KRE0750 OOB TJ Sokol Křemže 26:12 + 15:31
26. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 36:56 + 26:15
Doležalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast DISK
D16
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 13:30
2. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 14:16 + 0:46
3. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 15:18 + 1:48
4. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 16:18 + 2:48
5. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 16:37 + 3:07
6. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 16:38 + 3:08
7. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 16:41 + 3:11
8. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 17:19 + 3:49
9. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 20:05 + 6:35
10. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 21:26 + 7:56
D18
1.99 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 17:46
2. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 19:07 + 1:21
D21C
2.34 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 15:10
2. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 15:25 + 0:15
3. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 16:03 + 0:53
4. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 16:28 + 1:18
5. Šrámková Michaela SJH9352 SOS Jindřichův Hradec 16:49 + 1:39
6. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 17:49 + 2:39
7. Karbusová Kateřina VTA0055 SC vebr-sport 19:24 + 4:14
8. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 19:38 + 4:28
9. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:09 + 4:59
10. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 20:28 + 5:18
11. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:03 + 5:53
12. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 22:02 + 6:52
13. Matrasová Vendula 22:09 + 6:59
14. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 22:19 + 7:09
15. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 23:22 + 8:12
16. Vlčková Hana VBM8555 VSK Mendelu Brno 23:41 + 8:31
17. Kratochvílová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 23:49 + 8:39
18. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 24:10 + 9:00
19. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 41:37 + 26:27
20. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:52 + 31:42
D21D
1.83 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáčková Julie SJH9853 SOS Jindřichův Hradec 15:58
2. Vaníčková Alena STA8651 OK Střelka 22:48 + 6:50
D35
2.22 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 17:01
2. Uhnavá Markéta PBM8485 TJ Spartak 1. Brněnská 17:30 + 0:29
3. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 17:37 + 0:36
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 17:52 + 0:51
5. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 18:00 + 0:59
6. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 18:05 + 1:04
7. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 18:37 + 1:36
8. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:43 + 1:42
9. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 19:50 + 2:49
10. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 20:07 + 3:06
11. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 20:11 + 3:10
12. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:51 + 3:50
13. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:35 + 4:34
14. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 21:49 + 4:48
15. Blažková Kristina 0030001 Bludní tuleni 21:58 + 4:57
16. Tachovská Kamila PBM7655 TJ Spartak 1. Brněnská 22:04 + 5:03
17. Fialová Irena KRE7950 OOB TJ Sokol Křemže 24:34 + 7:33
18. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 25:02 + 8:01
19. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 26:09 + 9:08
20. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 26:42 + 9:41
21. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 27:50 + 10:49
22. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 28:09 + 11:08
23. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 29:32 + 12:31
D45
1.82 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 15:03
2. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 16:40 + 1:37
3. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 17:04 + 2:01
4. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 18:11 + 3:08
5. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 18:34 + 3:31
5. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 18:34 + 3:31
7. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 19:14 + 4:11
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 19:23 + 4:20
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:44 + 4:41
10. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 19:58 + 4:55
11. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 20:30 + 5:27
12. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 21:03 + 6:00
13. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 21:28 + 6:25
14. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 23:43 + 8:40
15. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 24:42 + 9:39
16. Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 25:19 + 10:16
17. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 26:34 + 11:31
Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D55
1.44 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:31
2. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 15:08 + 1:37
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 16:56 + 3:25
4. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 18:19 + 4:48
5. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 21:47 + 8:16
6. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 33:42 + 20:11
D65
1.38 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 14:55
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:13 + 1:18
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 16:24 + 1:29
4. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 20:33 + 5:38
5. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 21:32 + 6:37
6. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 28:00 + 13:05
H10
1.13 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 9:07
2. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 10:51 + 1:44
3. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 11:03 + 1:56
4. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 13:45 + 4:38
5. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 15:02 + 5:55
6. Broum Matěj PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:04 + 5:57
7. Kopecký Vojtěch CHT OOB SK Chrast 15:25 + 6:18
8. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:11 + 8:04
Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř DISK
Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec DISK
H10N
1.14 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 21:27
2. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 22:30 + 1:03
3. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 56:58 + 35:31
Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast DISK
Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka DISK
Černý Ondřej 0050001 Bez registrace DISK
H12
1.43 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin JMO0801 Jihomoravská oblast 10:54
2. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 12:51 + 1:57
3. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 13:04 + 2:10
4. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:49 + 3:55
5. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 14:59 + 4:05
6. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 16:03 + 5:09
7. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 16:37 + 5:43
8. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 16:38 + 5:44
9. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 16:50 + 5:56
10. Hudec David SJI0806 OK Jihlava 16:59 + 6:05
11. Zřídkaveselý Martin PBM0808 TJ Spartak 1. Brněnská 17:01 + 6:07
12. Fiala Ondřej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 17:18 + 6:24
13. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:20 + 6:26
14. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 18:20 + 7:26
15. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 19:21 + 8:27
16. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 19:46 + 8:52
17. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 19:58 + 9:04
18. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 23:35 + 12:41
H14
1.83 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 12:28
2. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 13:11 + 0:43
3. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 13:28 + 1:00
4. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 14:04 + 1:36
5. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 14:09 + 1:41
6. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 14:12 + 1:44
7. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 14:51 + 2:23
8. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 15:18 + 2:50
9. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 15:35 + 3:07
10. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 16:40 + 4:12
11. Komenda Jakub PBM0712 TJ Spartak 1. Brněnská 16:41 + 4:13
12. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 17:39 + 5:11
13. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 19:17 + 6:49
14. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 21:09 + 8:41
15. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 21:38 + 9:10
16. Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport 22:03 + 9:35
17. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 22:17 + 9:49
18. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 26:14 + 13:46
19. Dejnožka Matěj CHT0701 OOB SK Chrast 31:19 + 18:51
H16
1.99 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam PBM0505 TJ Spartak 1. Brněnská 12:26
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 12:50 + 0:24
3. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 13:06 + 0:40
4. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 13:07 + 0:41
5. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 13:34 + 1:08
6. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 13:56 + 1:30
7. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 14:00 + 1:34
8. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 14:35 + 2:09
9. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 15:44 + 3:18
10. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 15:49 + 3:23
11. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 16:39 + 4:13
12. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 17:21 + 4:55
13. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 18:06 + 5:40
14. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 20:27 + 8:01
15. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 21:58 + 9:32
16. Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava 23:38 + 11:12
MS Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. Brněnská 14:32 + 2:06
H18
2.14 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 14:48
2. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 15:01 + 0:13
3. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 15:10 + 0:22
4. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:23 + 0:35
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 15:46 + 0:58
6. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 15:51 + 1:03
7. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:17 + 2:29
8. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 17:32 + 2:44
9. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 17:34 + 2:46
10. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 17:39 + 2:51
11. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 19:23 + 4:35
Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Dlouhý Matěj VTA0302 SC vebr-sport DISK
H21C
2.43 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 12:22
2. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 13:30 + 1:08
3. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 13:31 + 1:09
4. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 13:34 + 1:12
5. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 13:38 + 1:16
6. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 13:48 + 1:26
6. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:48 + 1:26
8. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 13:50 + 1:28
9. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 14:21 + 1:59
10. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 14:29 + 2:07
10. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:29 + 2:07
12. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 14:30 + 2:08
12. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 14:30 + 2:08
14. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 14:36 + 2:14
15. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 14:38 + 2:16
16. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 14:41 + 2:19
17. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 15:04 + 2:42
18. Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast 15:05 + 2:43
19. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 15:16 + 2:54
20. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 15:17 + 2:55
21. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 15:29 + 3:07
22. Zřídkaveselý Libor PBM7207 TJ Spartak 1. Brněnská 16:14 + 3:52
23. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 16:19 + 3:57
24. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:38 + 4:16
25. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 16:53 + 4:31
26. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 16:57 + 4:35
27. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 17:30 + 5:08
28. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 17:35 + 5:13
29. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:45 + 5:23
30. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 17:51 + 5:29
31. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 17:53 + 5:31
32. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 18:05 + 5:43
33. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:13 + 5:51
34. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 18:28 + 6:06
35. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 18:33 + 6:11
36. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:10 + 6:48
37. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 20:03 + 7:41
38. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 21:58 + 9:36
39. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 22:11 + 9:49
40. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 23:17 + 10:55
41. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:16 + 12:54
Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H21D
1.99 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:23
H35
2.25 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 14:29
2. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 15:50 + 1:21
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 15:52 + 1:23
4. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 16:28 + 1:59
5. Močuba Stanislav OSN8001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:46 + 2:17
6. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 17:25 + 2:56
7. Lubas Miroslav STA7802 OK Střelka 18:34 + 4:05
7. Vaníček Ondřej STA7801 OK Střelka 18:34 + 4:05
9. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 19:11 + 4:42
10. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 19:31 + 5:02
11. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 19:34 + 5:05
12. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 19:39 + 5:10
13. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:40 + 5:11
14. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 19:49 + 5:20
15. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 20:03 + 5:34
16. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:24 + 6:55
17. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 21:32 + 7:03
18. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 21:54 + 7:25
19. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 22:15 + 7:46
20. Máca Petr SJI7500 OK Jihlava 23:00 + 8:31
21. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 23:05 + 8:36
22. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 23:44 + 9:15
23. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 34:28 + 19:59
H45
2.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 14:41
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 15:28 + 0:47
3. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 15:30 + 0:49
4. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 15:55 + 1:14
5. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 16:31 + 1:50
6. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 16:34 + 1:53
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 17:02 + 2:21
8. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 17:13 + 2:32
9. Komenda Kamil PBM7201 TJ Spartak 1. Brněnská 17:24 + 2:43
10. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 17:30 + 2:49
11. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 17:43 + 3:02
12. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 18:01 + 3:20
13. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 18:03 + 3:22
14. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 18:09 + 3:28
15. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 18:19 + 3:38
16. Martin Padrta KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 21:12 + 6:31
17. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 21:18 + 6:37
18. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 22:20 + 7:39
19. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 22:44 + 8:03
20. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 22:57 + 8:16
21. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 23:44 + 9:03
22. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 31:40 + 16:59
H55
1.68 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 11:00
2. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 12:49 + 1:49
3. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 12:59 + 1:59
4. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 13:06 + 2:06
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:06 + 3:06
6. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 14:11 + 3:11
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 14:31 + 3:31
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 15:14 + 4:14
9. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 15:21 + 4:21
10. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 15:34 + 4:34
11. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:47 + 4:47
12. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:55 + 4:55
13. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 15:56 + 4:56
14. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 16:28 + 5:28
15. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 17:15 + 6:15
16. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:16 + 7:16
17. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 18:52 + 7:52
18. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 21:17 + 10:17
Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk DISK
H65
1.44 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:32
2. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 15:19 + 0:47
3. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:58 + 1:26
4. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 16:03 + 1:31
5. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 18:18 + 3:46
6. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 19:33 + 5:01
7. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 20:16 + 5:44
8. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 20:52 + 6:20
9. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 21:28 + 6:56
Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast DISK
Khýn Miroslav VTA5401 SC vebr-sport DISK
H70
1.38 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 15:06
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 17:31 + 2:25
3. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 18:24 + 3:18
4. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 21:07 + 6:01
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SOS Jindřichův Hradec 25:41 + 10:35
HDR
1.14 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 9:39
2. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:48 + 1:09
3. Štípková Jana 0060001 neregistrovaná 12:30 + 2:51
4. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 12:49 + 3:10
4. Bloudíček Jakub 0080004 TJ Růžená nereg 12:49 + 3:10
6. Beneš Michal 0080001 TJ Růžená nereg 15:09 + 5:30
7. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 17:13 + 7:34
8. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 19:43 + 10:04
9. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 19:45 + 10:06
10. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 20:50 + 11:11
11. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 22:13 + 12:34
12. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 23:58 + 14:19
13. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 25:07 + 15:28
14. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 25:08 + 15:29
15. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:15 + 18:36
16. Jelínek Michael 31:23 + 21:44
17. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:46 + 23:07
18. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 33:02 + 23:23
19. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:39 + 24:00
Haider Anna 26A5650 HSV Ried DISK
Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast DISK
P
1.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Ondřej 0040001 Příchozí 13:57
2. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 16:27 + 2:30
3. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 18:20 + 4:23
4. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:42 + 4:45
5. Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno 18:44 + 4:47
6. Pejchalová Petra SJI7950 OK Jihlava 19:34 + 5:37
7. Novisedlák Dušan 0020001 Sedlaci2020 20:57 + 7:00
8. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 21:29 + 7:32
9. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 21:58 + 8:01
10. Dundáčková Hana SJH7052 SOS Jindřichův Hradec 23:57 + 10:00
11. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 29:34 + 15:37
12. Fiala Tomáš KRE7400 OOB TJ Sokol Křemže 32:09 + 18:12
13. Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec 33:41 + 19:44
Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK