Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
LDT Volesko
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
VOLESKO 2020, 1:10 000, E=5 m, revize 8/2020, formát A4
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R1
JURY:
Bohuslav Václav, Pilař Karel, Rambousek Karel
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí cca 25 stupňů. Závod proběhl bez protestů a závad. Ošetřeno drobné zranění a volána ZZS ke zlomenině ruky.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T1     T4     TF     TU    
D10
2.24 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 32:26
2. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 32:43 + 0:17
3. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 36:54 + 4:28
4. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 39:57 + 7:31
5. Cikhardtová Adéla NEK1150 Nejdek Orienteering 40:38 + 8:12
6. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 41:04 + 8:38
7. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 43:00 + 10:34
8. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 52:34 + 20:08
9. Kropáčová Silvie KRL1050 Kometa Kralovice 56:12 + 23:46
Pospíchalová Veronika NEK Nejdek Orienteering 36:39 + 4:13
Valentová Ela KRL1255 Kometa Kralovice 69:13 + 36:47
D12
2.47 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 18:16
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 20:09 + 1:53
3. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 25:04 + 6:48
4. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 26:22 + 8:06
5. Šperlová Iva 9990852 ARCHIV 27:08 + 8:52
6. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 30:27 + 12:11
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 33:04 + 14:48
8. Kučerová Veronika ONO0852 SKOB Ostrov 36:23 + 18:07
9. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 39:24 + 21:08
10. Makovcová Julie ONO0951 SKOB Ostrov 47:28 + 29:12
11. Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice 51:56 + 33:40
12. Kolešová Jana NEK0850 Nejdek Orienteering 69:34 + 51:18
13. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 101:00 + 82:44
14. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 110:38 + 92:22
D14
2.88 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 23:19
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 24:30 + 1:11
3. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 24:39 + 1:20
4. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 25:28 + 2:09
5. Pátková Viktorie 9990751 ARCHIV 26:28 + 3:09
6. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 27:00 + 3:41
7. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 27:11 + 3:52
7. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 27:11 + 3:52
9. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 29:17 + 5:58
10. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 29:31 + 6:12
11. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 30:57 + 7:38
12. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 33:06 + 9:47
13. Pekárková Barbora ONO0655 SKOB Ostrov 36:55 + 13:36
14. Kolovratová Tereza SKV TJ Slovan Karlovy Vary 40:59 + 17:40
15. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 41:56 + 18:37
16. Peřinová Eliška SKV0755 TJ Slovan Karlovy Vary 47:15 + 23:56
17. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 48:32 + 25:13
18. Benešová Kateřina BSO0652 KOB Baník Sokolov 54:34 + 31:15
19. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 56:33 + 33:14
20. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 59:04 + 35:45
21. Holá Valerie 9990651 ARCHIV 59:32 + 36:13
22. Soukupová Silva SKV0751 TJ Slovan Karlovy Vary 61:33 + 38:14
D16
3.22 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 27:24
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 28:48 + 1:24
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 30:26 + 3:02
4. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 30:33 + 3:09
5. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 31:22 + 3:58
6. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 35:30 + 8:06
7. Dvořáková Karla SKV0454 TJ Slovan Karlovy Vary 37:40 + 10:16
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 38:32 + 11:08
9. Měchurová Zuzana MLA0499 MLOK Mariánské Lázně 43:42 + 16:18
10. Peřinová Zuzana SKV0551 TJ Slovan Karlovy Vary 52:43 + 25:19
11. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 59:57 + 32:33
D20
3.70 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 39:59
D21
4.35 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5730
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenická Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 28:56 6771
2. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 34:58 + 6:02 5793
3. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:10 + 13:14 4626
4. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:00 + 14:04 4491
5. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 44:01 + 15:05 4326
6. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 46:04 + 17:08 3994
7. Rickmeyer Tina 31D8650 SV Lengefeld 49:30 + 20:34
8. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 61:49 + 32:53 1442
9. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 69:00 + 40:04 277
D35
3.82 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 32:00
2. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 32:02 + 0:02
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 32:13 + 0:13
4. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 32:43 + 0:43
5. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 33:16 + 1:16
6. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 35:11 + 3:11
7. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 35:21 + 3:21
8. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 38:13 + 6:13
9. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 38:45 + 6:45
10. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 40:30 + 8:30
11. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 43:32 + 11:32
12. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 45:55 + 13:55
13. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 46:02 + 14:02
14. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 47:33 + 15:33
15. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 48:48 + 16:48
16. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 52:32 + 20:32
17. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 53:48 + 21:48
18. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 56:18 + 24:18
19. Prinzová Nikola MLA8150 MLOK Mariánské Lázně 61:45 + 29:45
20. Němcová Klára LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:56 + 33:56
21. Bartošová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 72:08 + 40:08
Křížová Lenka KRL Kometa Kralovice 44:18 + 12:18
D45
3.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 37:21
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 38:31 + 1:10
3. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:13 + 6:52
4. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 44:40 + 7:19
5. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 45:10 + 7:49
6. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 45:20 + 7:59
7. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 46:51 + 9:30
8. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:06 + 12:45
9. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 51:25 + 14:04
10. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 51:53 + 14:32
11. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 51:55 + 14:34
12. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia Plzeň 53:03 + 15:42
13. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 53:13 + 15:52
14. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 54:23 + 17:02
15. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 56:23 + 19:02
16. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 59:00 + 21:39
17. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 59:02 + 21:41
18. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 70:42 + 33:21
19. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 73:19 + 35:58
20. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 104:31 + 67:10
D55
3.22 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 31:18
2. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 35:08 + 3:50
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 38:38 + 7:20
4. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 45:19 + 14:01
5. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 46:16 + 14:58
6. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 54:07 + 22:49
D65
2.88 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 39:59
2. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 43:00 + 3:01
3. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 48:28 + 8:29
4. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 53:06 + 13:07
5. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 83:33 + 43:34
D75
2.47 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 48:47
H10
2.24 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 24:31
2. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 25:27 + 0:56
3. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 25:29 + 0:58
4. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 26:47 + 2:16
5. Haller Maxmilián KRL1105 Kometa Kralovice 28:54 + 4:23
6. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 30:06 + 5:35
7. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 31:23 + 6:52
8. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 37:13 + 12:42
9. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 53:54 + 29:23
Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice DISK
H12
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 21:31
2. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 23:34 + 2:03
2. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 23:34 + 2:03
4. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 25:44 + 4:13
5. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 25:46 + 4:15
6. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 30:11 + 8:40
7. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 33:27 + 11:56
8. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 35:44 + 14:13
9. Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 35:54 + 14:23
10. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 37:08 + 15:37
11. Bartoš Vojtěch LPM0802 OK Lokomotiva Plzeň 51:43 + 30:12
12. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 54:36 + 33:05
13. Holý Tobiáš 9990801 ARCHIV 55:10 + 33:39
Čížek Oldřich NEK0802 Nejdek Orienteering DISK
H14
3.09 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 19:48
2. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 21:04 + 1:16
3. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 22:23 + 2:35
4. Bauer David 9990701 ARCHIV 24:13 + 4:25
5. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 25:08 + 5:20
6. Maglia Šimon ONO0702 SKOB Ostrov 26:39 + 6:51
7. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 27:45 + 7:57
8. Gašek Šimon 9990702 ARCHIV 27:47 + 7:59
9. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 28:09 + 8:21
10. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 30:01 + 10:13
11. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 31:27 + 11:39
12. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 32:25 + 12:37
13. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 32:40 + 12:52
14. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 33:15 + 13:27
15. Krul Michal 9990602 ARCHIV 33:19 + 13:31
16. Kulhánek Jáchym 9990601 ARCHIV 35:20 + 15:32
17. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 50:44 + 30:56
18. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 65:36 + 45:48
Vyskočil Jan SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H16
3.48 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 25:25
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 25:34 + 0:09
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 26:53 + 1:28
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 29:40 + 4:15
5. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 30:40 + 5:15
6. Kollár Nikola 9990401 ARCHIV 36:09 + 10:44
7. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 37:22 + 11:57
H18
3.91 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 27:24
2. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 29:33 + 2:09
3. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 30:35 + 3:11
4. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 30:55 + 3:31
5. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 33:38 + 6:14
6. Pavlásek Albert LPM0304 OK Lokomotiva Plzeň 35:28 + 8:04
7. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 36:38 + 9:14
8. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 37:35 + 10:11
9. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:11 + 14:47
H21
5.56 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6855
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 29:42 7081
2. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 29:44 + 0:02 7073
3. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 32:42 + 3:00 6411
4. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 32:50 + 3:08 6381
5. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 32:54 + 3:12 6366
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 34:11 + 4:29 6080
7. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 34:29 + 4:47 6013
8. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 35:26 + 5:44 5801
9. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 35:38 + 5:56 5756
10. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 38:14 + 8:32 5176
11. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 38:31 + 8:49 5113
12. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 38:55 + 9:13 5023
13. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 40:55 + 11:13 4577
14. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 48:03 + 18:21 2985
H35
4.44 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 30:54
2. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 34:25 + 3:31
3. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 35:45 + 4:51
4. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 37:18 + 6:24
5. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 37:31 + 6:37
6. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 37:34 + 6:40
7. Hill Richard 21G7600 Airienteers 38:48 + 7:54
8. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 40:15 + 9:21
9. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 40:19 + 9:25
10. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 40:24 + 9:30
11. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 41:02 + 10:08
12. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 41:04 + 10:10
13. Řehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 41:41 + 10:47
14. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 41:49 + 10:55
15. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 44:28 + 13:34
16. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 44:49 + 13:55
17. Pekárek Martin ONO7203 SKOB Ostrov 51:27 + 20:33
18. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 56:28 + 25:34
19. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 57:59 + 27:05
20. Soukup David SKV7610 TJ Slovan Karlovy Vary 74:13 + 43:19
Kříž Dušan KRL Kometa Kralovice 54:27 + 23:33
H45
3.91 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jan ONO7101 SKOB Ostrov 30:35
2. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 30:58 + 0:23
3. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 36:08 + 5:33
4. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 37:17 + 6:42
5. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:49 + 7:14
6. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 39:05 + 8:30
7. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 40:13 + 9:38
8. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 40:18 + 9:43
9. Müller Rico 31D6400 SV Lengefeld 43:03 + 12:28
10. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 47:23 + 16:48
11. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 49:25 + 18:50
12. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 49:44 + 19:09
13. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia Plzeň 51:42 + 21:07
14. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 53:50 + 23:15
15. Tříska Jiří LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 59:16 + 28:41
16. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva Chomutov 105:09 + 74:34
H55
3.48 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 35:43
2. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 38:20 + 2:37
3. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 44:18 + 8:35
4. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 53:40 + 17:57
5. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 54:50 + 19:07
H65
3.09 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 32:04
2. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 32:52 + 0:48
3. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 35:28 + 3:24
4. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 37:46 + 5:42
5. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 38:17 + 6:13
6. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 38:22 + 6:18
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 46:16 + 14:12
H75
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 35:37
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 36:33 + 0:56
3. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 37:33 + 1:56
4. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 52:37 + 17:00
HD10F
2.12 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 36:56
2. Jan Přinda 0010001 Lomotiva Plzeň - Lochotín 40:44 + 3:48
3. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 43:45 + 6:49
4. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 44:17 + 7:21
5. Bursa Áron LPM1101 OK Lokomotiva Plzeň 44:23 + 7:27
6. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 54:08 + 17:12
7. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 56:51 + 19:55
8. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 59:53 + 22:57
9. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 61:48 + 24:52
10. Bartošová Magdalena LPM1251 OK Lokomotiva Plzeň 71:56 + 35:00
T1
2.25 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 26:16
2. Šebián Pavel KRL Kometa Kralovice 29:03 + 2:47
3. Homola Matěj 0020001 Žabouš 29:09 + 2:53
4. Medunová Bára ONO SKOB Ostrov 31:27 + 5:11
5. Homolová Gabriela 0020003 Žabouš 41:23 + 15:07
6. Zapletalová Adéla MLA MLOK Mariánské Lázně 70:45 + 44:29
Hanáková Lenka KRL Kometa Kralovice 36:31 + 10:15
T4
4.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 46:57
2. Houba Petr KRL Kometa Kralovice 50:06 + 3:09
3. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 51:05 + 4:08
4. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 51:54 + 4:57
5. Tišerová Karolína NNN Neregistrovaní 59:48 + 12:51
6. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 62:41 + 15:44
7. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 66:20 + 19:23
8. Měchura Václav NNN Neregistrovaní 66:55 + 19:58
9. Bocková Anna KRL Kometa Kralovice 74:58 + 28:01
10. Třísková Kamila NER Neregistrovaný 87:46 + 40:49
11. Nedas Dušan 0030001 Neregistrovaný 97:19 + 50:22
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 120:12 + 73:15
13. Maun Petr KSH7301 OB Kašperské Hory 135:27 + 88:30
TF
2.22 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopta Martin KRL Kometa Kralovice 22:44
2. Brossaud Thomas VCB9090 OB České Budějovice 30:57 + 8:13
3. Koptová Jana Kometa Kralovice 31:59 + 9:15
4. Homolová Žofie 0020002 Žabouš 32:23 + 9:39
5. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 33:32 + 10:48
6. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 35:35 + 12:51
7. Maunová Kateřina KSH1451 OB Kašperské Hory 37:09 + 14:25
8. Rambousková Daniela BSO1650 KOB Baník Sokolov 43:37 + 20:53
9. Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 44:46 + 22:02
10. Krsová Anna VPM1251 KOS Slavia Plzeň 52:24 + 29:40
11. Šebiánová Adélka KRL Kometa Kralovice 52:49 + 30:05
12. Křížová Elen KRL Kometa Kralovice 76:36 + 53:52
13. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 83:22 + 60:38
14. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 87:59 + 65:15
Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně DISK
Gouzer Marina Neregistrovaný DISK
TU
5.03 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 57:58