Výsledky závodu: Hanácky žebříček 2020 - stav po 6 závodech

Datum:
23.08.2020
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati OOL Ano Ano
2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu JPV Ano Ano
2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček STE Ano Ano
2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček AOP Ano Ano
2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček KSU Ne Ne
2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček SSU Ne Ne
2020-10-2828.10.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati KON Ne Ne
2020-10-3131.10.2020 Oblastní žebříček PLU Ne Ne
2020-11-0707.11.2020 Oblastní žebříček UOL Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Jordánová Nelly KSU1050 825.67 1. 204.73( 1)214.46( 1)189.67( 3) 178.86( 4) 200.00( 1)206.48( 2)
2 Kopecká Tereza UOL1050 785.82 2. 193.28( 4)149.84( 5) 203.57( 2)189.49( 3)199.48( 2)
3 Kubíčková Magdalena UOL1150 761.09 1. 196.26( 3)189.40( 3)206.76( 1)166.54( 5) 168.67( 5)
4 Luterová Laura PLU1051 694.72 3. 158.36( 5)131.28( 6) 160.91( 6) 195.13( 3)180.32( 3)
5 Tomášková Anna STE1051 631.96 1. 199.01( 2) 219.75( 1) 213.20( 1)
6 Bábková Amálie PTE1051 625.47 4. 178.90( 4)177.03( 5) 95.48( 6)174.06( 4)
7 Kopecká Eliška SSU1252 317.51 2. 121.37( 6)196.14( 2) 0.00( 8) 0.00( 6)
8 Závodná Kateřina SSU1050 316.94 2. 190.77( 2) 126.17( 4)
9 Tichá Anna SSU1150 197.66 5. 123.60( 7) 74.06( 7) 0.00( 5)
10 Václavková Amálie KON1079 188.84 4. 188.84( 4)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Otrubová Karolína PLU0888 B 821.25 1. 197.05( 3) 212.43( 1)203.37( 1)198.68( 2)197.78( 2) 206.77( 1)
2 Tomanková Alice KSU0959 B 807.81 1. 200.54( 2)193.50( 3) 178.95( 7) 204.08( 1)206.18( 1)197.01( 2)
3 Hýblová Eliška JPV0952 B 782.37 2. 177.31( 8) 189.77( 4)201.53( 2)176.10( 5) 196.05( 3)195.02( 4)
4 Pachmannová Iva AOP0852 B 773.56 1. 202.41( 1)183.27( 6)190.63( 5)197.25( 3)171.29(10) 182.39( 7)
5 Reichlová Pavla KSU0888 B 760.99 2. 183.95( 7) 194.07( 2)189.06( 6)187.20( 4)190.66( 5)186.27( 5)
6 Štefková Michaela PLU0851 B 751.34 3. 100.74(16) 166.35( 8) 190.77( 4)174.53( 6)189.82( 6)196.22( 3)
7 Pinkavová Eliška JPV0850 B 726.21 4. 186.25( 6)160.23(10) 160.95( 8)192.84( 4)186.17( 6)
8 Slezáková Vendula PLU0854 723.37 3. 151.36(12)187.28( 5)195.10( 3)148.73(10) 189.63( 7)134.33(11)
9 Vavrdová Karolína PTE0880 688.97 4. 187.10( 4)161.76( 9)106.74(15) 163.43( 7)176.68( 8)148.56( 9)
10 Klöslová Sofie AOP0854 660.55 8. 156.72(11)154.49(12)176.19( 8) 173.15( 9)124.48(12)
11 Borunská Alžběta AOP0950 656.52 10. 164.72(10)160.13(11)171.47(10) 160.20(11)
12 Burdová Hana STE0852 650.75 7. 168.12( 9)170.75( 7)158.99(12) 97.58(13) 152.89(12)
13 Kučerová Klaudie STE0853 570.66 11. 134.00(15)145.98(14)168.32(11) 80.78(14) 122.36(13)
14 Vrbová Marie PTE0850 532.42 9. 72.94(16)173.17( 9)138.15(12) 148.16(10)
15 Paulíčková Adela UOL0951 526.36 5. 186.33( 5) 160.73( 9) 179.30( 8)
16 Paloncý Adéla KSU0950 522.18 11. 145.49(13)151.24(13) 139.28(11) 86.17(14)
17 Kočandrlová Natálie KSU0979 259.89 13. 138.00(14) 10.45(14)111.44(13)
18 Zapletalová Anna KON0979 238.11 13. 83.84(15)154.27(13)
19 Procházková Samantha SBR0851 127.69 14. 9.27(19)118.42(14) 0.00(15)
20 Gottwaldová Anna JPV0950 54.11 17. 54.11(17)
21 Frélichová Karolína PLU0853 17.11 16. 17.11(18) 0.00(16)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Jílková Lenka UOL0654 A 800.72 1. 198.53( 3)195.97( 3)195.13( 3) 197.36( 2)180.77( 6) 208.86( 1)
2 Gallo Natálie AOP0652 A 800.44 1. 192.51( 4)180.95( 7) 205.49( 1)198.48( 2)203.96( 2)
3 Paulíčková Tereza UOL0750 A 795.95 1. 201.24( 1)194.69( 4)202.87( 1)197.15( 3)
4 Šaňáková Marie UOL0651 A 773.85 2. 200.23( 2)175.24( 9) 186.51( 4)194.34( 4)192.77( 4)
5 Burdová Helena STE0653 B 771.97 1. 189.21( 5)185.90( 6)170.15( 6) 189.44( 5)207.42( 1)
6 Kovalčíková Alena AOP0751 B 764.86 2. 181.75( 6)201.83( 2) 179.41( 6) 194.10( 3)187.18( 3)
7 Stryková Karolína KSU0656 B 652.32 5. 171.32( 8)141.14(12)172.26( 5) 167.60( 5)
8 Matoušková Johana STE0751 B 651.38 5. 139.11(11)175.31( 8)152.38( 9)122.34(13) 184.58( 5)102.49(15)
9 Dráčová Barbora UOL0652 B 614.37 4. 103.76(16) 175.20( 7)158.80( 8)176.61( 4)
10 Smýkalová Eliška KSU0676 574.54 7. 107.49(15)158.86(10)161.52( 7)146.67( 9)
11 Přikrylová Jana JPV0652 566.22 9. 135.73(14)151.67(10)141.13(10)137.69( 9)104.74(13)
12 Kopecká Nela UOL0650 561.39 7. 132.58(13)114.17(18) 0.00(18) 119.05(14)170.91( 7)138.85( 8)
13 Rozsívalová Adéla KON0760 545.04 9. 158.43( 9)141.14(12) 89.38(14) 135.45(11) 110.02(12)
14 Přikrylová Ivana JPV0653 532.09 10. 138.85(12)129.34(15)137.77(11)126.13(12)103.13(10) 118.10(10)
15 Jílková Pavla UOL0753 491.37 5. 188.23( 5)153.96( 8) 149.18( 6)
16 Zatloukalová Julie STE0650 461.00 7. 147.60(11) 165.46( 8) 147.94( 7)
17 Pattermanová Magdalena KSU0660 459.30 11. 109.95(14)120.63(16)114.19(13) 114.53(11)
18 Holasová Barbora AOP0651 404.19 1. 202.20( 1)201.99( 2)
19 Balvanová Vendula JPV0750 283.59 15. 115.90(17) 69.33(17) 98.36(15)
20 Bartášková Karolína ASU0799 248.86 10. 145.21(10) 103.65(14)
21 Benešová Anežka KON0757 182.46 12. 59.64(20)122.82(12)
22 Cetlová Karolína AOP0752 179.63 7. 179.63( 7)
23 Fialová Anna KON0779 159.82 16. 75.71(19) 84.11(16)
24 Kotrle Sylvia STE0652 130.07 9. 130.07( 9)
25 Good Julie SBR0750 86.92 15. 0.00(21) 86.92(15) 0.00(16)
26 Juřinová Adéla KSU0650 76.20 11. 76.20(11)
27 Seidenglanzová Johana SSU0650 59.08 17. 59.08(17)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Pachmannová Katka AOP0551 A 411.05 1. 98.97( 2) 100.24( 1) 99.05( 3) 102.00( 1)101.63( 2)107.18( 1)
2 Kovalčíková Anna AOP0453 A 399.36 1. 62.62( 8) 99.51( 4)101.74( 1) 92.60( 5) 104.34( 1) 93.77( 3)
3 Otrubová Anna PLU0577 B 396.92 1. 103.11( 1) 78.99( 9) 100.92( 2) 93.84( 4) 99.05( 2)
4 Lubrichová Veronika STE0451 B 393.39 2. 97.92( 3)100.09( 2) 99.21( 2) 96.17( 4) 91.33( 5) 77.04( 7)
5 Smékalová Viktorie UOL0450 B 381.14 3. 91.74( 5) 98.37( 5) 97.00( 4) 94.03( 3) 83.62( 5)
6 Janečková Adéla PLU0452 B 366.23 3. 96.28( 4) 80.28(10) 92.58( 5) 97.09( 3) 58.90(10) 62.95( 9)
7 Klechová Karolína AOP0452 B 341.17 6. 68.14( 7) 88.46( 7) 85.31( 7) 70.38( 8) 85.07( 6) 82.33( 6)
8 Lukašáková Sára STE0450 336.11 3. 76.10( 6) 99.67( 3) 73.30( 7) 87.04( 4)
9 Mikošková Marie STE0552 322.02 6. 4.91(13) 78.46(11) 87.05( 6) 82.40( 7) 65.62( 8) 74.11( 8)
10 Venusová Anna STE0554 264.79 6. 92.58( 6) 69.35(10) 91.72( 6) 11.14(11)
11 Heclová Marie KSU0454 244.88 9. 44.81( 9) 82.94( 9) 65.72(11) 51.41( 9)
12 Pinkavová Hana JPV0551 162.69 11. 24.10(12) 43.69(14) 58.93(13) 22.59(11) 35.97(11)
13 Plachá Aneta JPV0555 149.46 10. 35.54(10) 61.41(12) 31.75(15) 20.76(12) 0.00(12)
14 Pobucká Eliška ASU0550 138.67 8. 56.36(13) 82.31( 8)
15 Doláková Adéla JPV0550 86.85 8. 86.85( 8)
16 Bartáková Veronika UOL0551 71.36 14. 21.91(15) 49.45(14)
17 Šánová Julie KSU0494 66.71 10. 32.06(11) 34.65(10)
18 Slehová Eliška UOL0453 59.86 9. 59.86( 9)
19 Müllerová Marie KSU0565 59.56 12. 0.00(16) 59.56(12)
20 Navrátilová Marie ASU0599 34.02 10. 34.02(10)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Černochová Michaela PLU0351 A 419.16 1. 119.16( 1)100.00( 1) 66.99( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Němečková Kateřina PLU0350 B 356.34 1. 97.33( 2) 80.35( 3)100.00( 1) 72.72( 2) 78.66( 2)
3 Šneiderová Daniela ASU0398 262.32 2. 71.14( 4) 81.38( 2) 55.40( 2) 54.40( 4)
4 Raclavská Zuzana UOL0251 195.77 3. 83.51( 3) 60.69( 3) 51.57( 3)
5 Pospíšilová Helena STE0253 67.46 5. 67.46( 5)
6 Raclavská Lenka UOL0252 14.44 6. 14.44( 6)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Štábl Vít KSU1100 862.99 1. 209.34( 1)217.90( 1)173.15( 6) 214.41( 1)207.29( 2) 221.34( 1)
2 Čeřovský Filip KON1010 810.39 1. 204.97( 2)127.49(10) 184.18( 4)168.86( 6) 216.67( 1)204.57( 2)
3 Rozsíval Martin KON1022 734.34 1. 181.99( 4)155.52( 8) 211.92( 1)169.86( 5) 170.57( 4)
4 Smýkal Lukáš KSU1101 724.93 3. 185.69( 3)163.01( 7) 188.02( 3)186.55( 3)164.67( 4)
5 Ryszkowski Ondřej SSU1001 712.25 2. 175.96( 5)200.06( 2)184.86( 4) 151.37( 5)
6 Jordán Dominik KSU1000 647.24 3. 144.90( 6) 73.31(11) 181.67( 5)140.56(10) 176.04( 3)144.63( 7)
7 Plachý Matyáš JPV1010 602.40 2. 114.31( 7)164.20( 6)124.85(11)199.04( 2)113.23( 7)
8 Vrba Antonín PTE1001 583.26 2. 194.14( 2) 83.73(12)155.43( 9) 149.96( 6)
9 Vlček Antonín KSU1121 573.23 3. 142.46( 9)126.35(10)130.33(11) 174.09( 3)
10 Marek Martin STE1100 494.10 3. 166.42( 5)187.96( 3)139.72( 9)
11 Tříska David PTE1003 330.38 4. 182.97( 4)147.41( 8)
12 Sekanina Marek ASU1010 296.16 7. 164.53( 7) 131.63( 8)
13 Havlík Jakub KSU1009 263.58 5. 145.35( 5)118.23( 9)
14 Jäckel Maxmilián KSU1020 242.01 8. 85.95( 8) 156.06( 8)
15 Profous Štěpán KSU1030 173.28 6. 0.00(12) 0.00(13) 126.35( 6) 46.93(10)
16 Mrkvica Jan ZLH1100 163.96 7. 163.96( 7)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Čech Viktor AOP0801 B 814.02 1. 203.56( 1)205.68( 1)202.20( 1) 195.47( 3) 202.58( 2)
2 Kovalčík Petr AOP0901 B 792.98 1. 175.94( 5) 197.55( 2)193.34( 4)197.59( 4)204.50( 1)148.85(17)
3 Světnický Antonín STE0800 B 792.10 1. 192.36( 4) 195.19( 4)200.46( 2)201.82( 1)193.23( 4) 194.63( 3)
4 Gallo Ondřej AOP0802 B 790.20 1. 193.31( 3)196.76( 3)197.34( 3)165.62(11) 159.94( 8) 202.79( 1)
5 Mrkvica Václav ZLH0800 B 779.45 2. 203.14( 2)181.29( 8) 191.78( 5)196.20( 6)188.33( 5)176.55( 7)
6 Paloncý Jan KSU0808 B 740.48 2. 109.83(15) 184.43( 6) 199.95( 2)176.20( 7)179.90( 6)
7 Koutný Ondřej JPV1001 B 729.60 5. 173.54( 6)186.53( 5)172.84(10)196.69( 5) 153.45(13)
8 Lutera Oliver PLU1001 B 722.85 6. 170.61( 8) 155.18(10) 183.44( 6)183.60( 8)181.45( 6)174.36( 8)
9 Matoušek Jan STE0909 B 703.07 2. 133.58(12) 198.24( 3)200.03( 2)171.22( 9)
10 Cetl Jan AOP0902 B 672.08 5. 104.81(17) 170.92( 9)167.28(12) 153.57(10)180.31( 5)
11 Máčala Antonín STE0811 634.77 4. 111.63(17)158.25(15)174.65(10) 190.24( 4)
12 Kubíček Vavřinec UOL0801 625.25 9. 107.64(16) 145.08(11)169.02(11) 156.24( 9)154.91(12)
13 Kožnárek Pavel PLU0902 616.45 11. 124.48(13) 117.53(16) 153.04(16)161.23(14)153.23(11)148.95(16)
14 Hřivňák Petr PLU0900 551.45 8. 115.48(14)143.90(12)180.66( 8) 111.41(13) 90.63(21)
15 Pánek Antonín SSU0901 520.62 9. 153.77( 9)130.13(15)159.12(14) 77.60(15)
16 Tomášek Josef STE0808 500.56 7. 171.23( 7) 179.85( 9) 149.48(15)
17 Mikoška Jan STE0807 499.93 14. 131.18(14)132.54(17)135.03(17)101.18(14)
18 Barták Petr UOL0805 487.01 7. 182.86( 7)178.92( 9) 125.23(19)
19 Mikuš Matěj PTE0808 459.24 13. 143.51(13)164.68(13) 151.05(14)
20 Liber Václav AOP1000 445.18 10. 145.61(10) 163.58(13) 135.99(18)
21 Holas Štěpán AOP0900 436.58 11. 137.15(16)142.64(12)156.79(11)
22 Heiser Matěj SSU0900 388.59 7. 134.10(11) 189.05( 7) 65.44(22)
23 Frélich Matyáš PLU0901 375.76 15. 51.88(19) 85.66(19) 139.02(15) 99.20(20)
24 Petřivalský Nil OOL0800 338.77 7. 181.35( 7) 157.42(10)
25 Polášek Filip KSU0818 236.49 12. 71.03(18) 165.46(12)
26 Podzimek Theodor KON0808 231.19 18. 22.43(22)100.41(18)108.35(21)
27 Marek Vít KSU0838 207.02 19. 0.00(23) 53.68(19)117.38(19) 35.96(23)
28 Markovič Krištof JPV0907 195.36 18. 71.23(20) 124.13(18)
29 Vavrečka Radek STE0809 114.70 20. 114.70(20)
30 Juřina Marek KSU0828 102.56 16. 69.95(16) 32.61(24)
31 Stojaník Zdeněk KSU0919 88.41 18. 0.00(22) 88.41(18)
32 Jurčík Jan KSU0848 41.63 20. 41.63(20)
33 Dostál Lukáš KON0929 24.53 21. 24.53(21)
34 Novotný Jakub PLU0804 1.58 21. 0.52(21) 1.06(22) 0.00(25)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Štábl Patrik KSU0606 A 831.28 1. 201.92( 2)208.62( 1)193.81( 4) 212.42( 1)208.32( 2)
2 Jordán Alexandr KSU0626 A 805.91 1. 193.64( 3)189.95( 3)189.02( 5) 211.65( 1)176.07( 4) 210.67( 1)
3 Borunský Matěj AOP0600 A 793.07 1. 204.43( 1)201.43( 2)201.60( 2)185.61( 4)
4 Soldán Robin PLU0600 B 782.44 1. 175.18( 4) 181.42( 4)202.65( 1)197.81( 2)200.56( 2)
5 Šána Robert KSU0616 B 740.00 3. 164.85( 5) 181.42( 4)180.93( 6) 190.54( 3)187.03( 3)181.01( 3)
6 Macek Vojtěch ASU0748 B 679.42 3. 147.00( 7) 159.33( 7)195.76( 3)177.15( 5) 147.18( 6)
7 Janeček Jáchym UOL0700 B 670.17 4. 160.67( 6)165.24( 6)159.51(10) 176.36( 6)167.90( 5)155.44( 4)
8 Navrátil Pavel ASU0747 611.38 7. 141.76( 8)131.94( 9)167.45( 9)170.23( 7) 98.79( 8)
9 Pánek Ondřej SSU0702 508.07 7. 20.21(12) 110.05(11)171.49( 7) 96.87( 8)129.66( 7)
10 Šneider Kvido ASU0749 487.00 8. 89.64( 9)135.03( 8)169.25( 8) 93.08( 9)
11 Miča Jan KSU0701 466.91 5. 168.98( 8)143.97( 7)153.96( 5)
12 Plachý Ondřej JPV0707 447.25 6. 77.41(11) 90.64(13) 123.98(11)155.22( 6)
13 Švec Sebastian UOL0602 415.32 10. 115.82(10)153.67(11)145.83(10)
14 Janák Patrik UOL0703 343.24 12. 0.00(13) 99.04(12)140.64(12)103.56(12)
15 Sekanina Ondřej ASU0745 301.17 9. 86.91(10) 147.82( 9) 66.44( 9)
16 Robenek Jiří UOL0701 88.86 10. 88.86(13) 0.00(10)
17 Penka Matěj STE0705 85.63 14. 85.63(14)
18 Závodný Jakub SSU0704 38.53 15. 38.53(15)
19 Šišma Daniel PTE0600 25.38 14. 25.38(14)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Beneš Jindřich KON0404 A 428.22 1. 110.95( 1)105.76( 2)102.35( 1) 107.07( 1)104.35( 2) 104.44( 1)
2 Štábl Adam KSU0401 B 417.33 1. 99.65( 2) 106.59( 1) 99.76( 2) 106.92( 1)104.06( 2)
3 Vodička Igor UOL0502 B 367.96 2. 26.29( 8) 81.95( 4) 97.89( 3) 99.39( 2) 88.73( 3) 72.95( 7)
4 Tomanek Lukáš KSU0502 B 357.15 3. 89.35( 4) 66.97( 7) 84.23( 8) 93.54( 3) 36.61(10) 90.03( 4)
5 Štorek Jan JPV0505 B 351.23 3. 69.95( 5) 87.65( 3) 89.69( 5) 82.39( 5) 80.98( 4) 91.50( 3)
6 Bláha Adam KSU0525 336.29 3. 89.40( 3) 64.03( 8) 89.55( 6) 88.23( 4) 69.11( 6) 67.53( 9)
7 Černoch Martin PLU0500 318.79 5. 69.90( 6) 69.66( 6) 87.10( 7) 79.79( 5) 82.00( 5)
8 Šperlich Jan KSU0403 294.39 4. 74.82( 5) 90.12( 4) 66.25( 7) 63.20(10)
9 Karásek Antonín PLU0503 194.70 6. 23.20(11) 48.56(11) 54.52( 6) 21.79(12) 68.42( 8)
10 Tomášek Adam CEL0400 157.77 7. 67.44( 7) 55.82( 9) 34.51(13)
11 Klösel Samuel AOP0504 126.39 8. 0.00(12) 18.17(13) 13.90(12) 43.62( 8) 50.70(11)
12 Štoudek Martin ASU0448 124.75 8. 21.63( 9) 35.43(10) 67.69(10) 0.00( 8)
13 Slavík Ondřej TVR0500 115.01 9. 72.44( 9) 40.89( 9) 1.68(14)
14 Polášek Vít KSU0402 75.31 6. 75.31( 6)
15 Janků Martin STE0404 43.63 12. 43.63(12)
16 Steklý Milan UOL0405 41.75 10. 7.46(10) 34.29(11)
17 Klapetek Václav AOP0503 35.05 7. 35.05( 7) 0.00(13)
18 Smékal Mikuláš UOL0503 19.00 11. 0.00(11) 19.00(12) 0.00(14) 0.00(15)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Karásek František PLU0301 A 419.12 1. 92.82( 5) 98.54( 2)103.24( 1)111.43( 1)105.91( 1)
2 Jirka Matyáš UOL0203 A 377.24 2. 75.97( 5) 94.06( 4) 87.54( 6) 96.88( 3) 86.55( 4) 98.76( 2)
3 Hecl František KSU0201 B 375.25 2. 101.23( 2) 85.81( 7) 88.33( 5) 99.88( 2)
4 Štorek David JPV0202 B 366.68 3. 75.28( 6) 82.00( 8) 95.17( 3) 90.13( 5) 92.15( 3) 89.23( 4)
5 Krampla Michal Jan UOL0302 B 349.65 4. 77.95( 4) 86.38( 6) 88.66( 4) 96.66( 4) 70.28( 7)
6 Rajman Filip UOL0301 342.39 2. 95.61( 3) 99.31( 2) 86.29( 5) 61.18( 7)
7 Seidenglanz Jáchym SSU0202 329.36 5. 69.31( 7) 80.92( 9) 84.13( 6) 86.12( 6) 78.19( 5)
8 Stryk Štěpán KSU0306 308.25 1. 103.16( 1) 98.80( 3)106.29( 1)
9 Patterman Prokop KSU0333 272.54 1. 19.78( 9)101.89( 1) 75.98( 7) 74.89( 6)
10 Dostál František UOL0201 191.75 2. 96.42( 2) 95.33( 3)
11 Sarazin Julien Pierre UOL0303 144.35 8. 27.23( 8) 54.38(10) 62.74( 8)
12 Novotný Erik ZLH0301 114.38 8. 61.98( 8) 52.40( 8)
13 Polášek Vít KSU0402 75.79 7. 75.79( 7)
H20C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOL 1
JPV 2
JPV 3
STE 4
AOP 5
ASU 6
1 Krč Matěj KSU0101 A 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Karásek Adam ZPV0001 B 197.94 1. 97.94( 2) 100.00( 1)
3 Tomášek Ondřej CEL0100 100.00 1. 100.00( 1)
4 Holusek Jiří JPV0123 45.46 2. 45.46( 2)
5 Poštulka Lukáš STE0104 39.32 2. 39.32( 2)