Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ 2021 - stav po 6 závodech

Datum:
23.05.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček LPU Ano Ano
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček LPU Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ OPI, DKP Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ OPI, DKP Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček STH Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček STH Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H80B    

D14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Vítková Hana SJI0750 A 430.26 1. 107.93( 1)106.26( 1)110.33( 1)105.74( 1)
2 Vyziblová Viktorie SJC0853 A 390.09 1. 98.53( 2) 89.76( 5) 87.60( 7) 43.20(16) 111.92( 1) 89.88( 6)
3 Oranyová Sylva SJI0751 A 387.75 1. 87.87( 6) 96.57( 3) 90.27( 4) 68.03(12) 97.57( 2)103.34( 1)
4 Chrástová Barbora STH0851 A 373.85 2. 23.00(30) 77.39(11) 85.19( 8) 99.39( 2) 90.51( 3) 98.76( 2)
5 Novotná Vendula PHK0777 A 370.07 3. 84.87( 9) 89.35( 6) 89.78( 5) 94.87( 3) 81.39(10) 96.07( 4)
6 Janošíková Marie VCB0752 A 364.44 2. 91.80( 4) 85.01( 9) 96.50( 2) 90.63( 5) 45.88(22) 85.51(12)
7 Pipková Karolína LPU0756 A 363.91 3. 93.53( 3) 85.68( 8) 86.80( 4) 97.90( 3)
8 Hanušová Markéta VRL0852 A 362.00 4. 51.67(20) 92.96( 4) 88.14( 6) 74.88( 9) 85.48( 5) 95.42( 5)
9 Kvášovská Ludmila LTU0753 A 343.85 5. 90.93( 5) 86.95( 7) 79.62( 9) 79.31( 7) 84.28( 7) 81.69(14)
10 Havrdová Sheila SJC0750 B 341.55 4. 78.47(11) 77.26(12) 92.86( 4) 84.60( 6) 85.62(11)
11 Netuková Anežka SHK0750 B 337.82 6. 87.00( 7) 74.45(13) 74.54(10) 83.69( 6) 84.09( 8) 83.04(13)
12 Kellerová Alice CHT0852 B 335.65 3. 78.73(10) 54.34(16) 93.17( 3) 71.45(11) 77.10(12) 86.65( 9)
13 Švíglerová Kateřina LPU0752 B 332.68 8. 85.80( 8) 83.07(10) 62.30(14) 77.16( 8) 67.41(18) 86.65( 9)
14 Čapková Markéta PHK0850 B 314.16 2. 63.73(16) 97.17( 2) 65.46(13) 73.05(10) 68.23(17) 75.71(16)
15 Malá Anežka JIL0751 B 299.83 8. 67.80(13) 43.72(20) 60.44(16) 58.31(13) 83.65( 9) 87.94( 8)
16 Čivrná Eliška VRL0851 B 286.28 12. 77.67(12) 61.76(15) 28.58(24) 30.51(18) 74.21(14) 72.64(18)
17 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B 274.85 11. 63.93(15) 48.00(19) 68.80(11) 20.92(20) 77.23(11) 64.89(21)
18 Plachá Nora STA0851 B 244.04 16. 49.60(23) 19.47(26) 51.26(19) 34.21(17) 69.30(16) 73.88(17)
19 Chlupáčová Anežka SHK0760 B 242.03 13. 26.40(29) 58.74(17) 0.00(27) 75.47(13) 81.42(15)
20 Kunartová Dominika PHK0888 B 220.53 19. 49.87(22) 42.12(21) 45.03(21) 9.28(23) 63.38(19) 62.25(23)
21 Zoulíková Vendula CHT0753 B 212.28 14. 66.40(14) 41.25(22) 44.26(22) 6.18(24) 39.01(23) 60.37(25)
22 Podlešáková Monika PHK0752 B 210.66 7. 66.61(12) 55.30(14) 88.75( 7)
23 Hamáčková Táňa STH0754 B 188.39 17. 53.40(19) 50.94(17) 4.04(26) 0.00(25) 26.11(27) 57.94(26)
24 Málková Michaela PHK0853 183.18 18. 38.20(24) 39.24(23) 57.92(18) 27.59(19) 47.82(28)
25 Bulušková Barbora STH0750 178.01 18. 33.67(26) 48.46(18) 46.23(20) 17.32(21) 49.65(21)
26 Kynčlová Anna JIL0852 167.76 15. 32.73(23) 72.89(15) 62.14(24)
27 Jedličková Veronika SHK0850 161.13 21. 50.20(21) 0.00(31) 0.00(28) 15.95(22) 31.71(26) 63.27(22)
28 Balcarová Olga SNA0851 157.40 20. 37.53(25) 4.43(29) 62.18(20) 53.26(27)
29 Škapová Markéta CHT0752 153.70 20. 27.27(27) 21.54(25) 37.31(24) 67.58(20)
30 Vltavská Eliška SJC0850 152.58 18. 55.40(18) 8.98(28) 16.47(29) 71.73(19)
31 Běloušková Kateřina CTB0752 122.89 14. 59.93(17) 62.96(14)
32 Kopencová Anna SJH0752 109.69 15. 62.02(15) 47.67(15)
33 Stavrinou Kristýna SRK0751 98.27 25. 17.53(32) 9.24(27) 33.16(25) 38.34(29)
34 Janíčková Jolana OSN0777 67.98 24. 22.93(31) 24.61(24) 20.44(25) 0.00(26)
35 Dobiášová Johana SHK0856 28.63 27. 27.20(28) 1.43(30) 0.00(27) 0.00(28) 0.00(32)
36 Dominová Julie LPU0857 26.76 28. 6.69( P) 18.99(28) 1.08(31)
37 Zitková Andrea LPU0751 12.41 30. 5.93(33) 3.10( P) 3.38(30)
38 Potužníková Adéla SJH0754 4.04 29. 0.00(29) 0.00(31) 4.04(30)

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Plachá Zita STA0551 A 408.88 1. 95.54( 4)101.45( 1) 94.17( 4) 67.91(10) 106.87( 1)105.02( 1)
2 Janošíková Eva VCB0552 A 400.24 1. 100.36( 2) 97.96( 3) 101.68( 1) 93.80( 3) 98.11( 2)100.09( 2)
3 Kopecká Martina PHK0555 A 396.83 2. 98.28( 3) 80.19( 5) 100.76( 2)102.91( 2) 73.32( 8) 94.88( 3)
4 Čečková Karolína SHK0650 B 363.89 4. 94.96( 5) 67.02(10) 59.02(13) 93.64( 4) 86.10( 5) 89.19( 4)
5 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 359.42 1. 87.60( 9) 68.22( 9) 76.86(11)103.29( 1) 91.67( 4)
6 Kopecká Anna JIL0552 B 355.42 4. 89.55( 6) 90.15( 4) 92.30( 5) 64.31(12) 55.69(11) 83.42( 5)
7 Příkazská Zuzana PHK0654 B 354.19 2. 67.85(15) 100.59( 2) 85.97( 8) 92.17( 5) 68.32( 9) 75.46( 7)
8 Benešová Michaela SJH0651 B 350.01 3. 71.59(13) 76.65( 7) 97.56( 3) 80.78( 6) 95.02( 3) 50.71(11)
9 Chrtková Anežka PHK0658 B 341.64 1. 101.36( 1) 91.57( 6) 71.01( 9) 77.70( 7) 69.24( 8)
10 Tomášová Anna SRK0554 B 329.58 6. 83.40(11) 79.28( 6) 89.97( 7) 76.93( 8) 62.50(10) 63.27(10)
11 Malínská Nela SJC0650 B 329.16 6. 70.18(14) 75.69( 8) 84.52( 9) 78.52( 7) 85.17( 6) 80.95( 6)
12 Mimrová Kateřina CHC0658 273.12 7. 88.64( 7) 9.27(13) 68.24(12) 64.93(11) 51.31(12) 40.53(13)
13 Gurinová Gabriela SJC0557 245.92 9. 75.42(12) 57.64(11) 48.79(13) 64.07( 9)
14 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 188.62 10. 83.44(10) 12.29(12) 80.90(10) 11.99(15)
15 Skořepová Lucie LPU0657 117.19 8. 87.89( 8) 29.30( P)
16 Rážová Aneta PHK0662 73.64 12. 24.31(14) 49.33(12)
17 Losmanová Natálie LPU0565 25.96 16. 19.47(16) 6.49( P)

D18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Novotná Jitka SJH0454 A 462.31 1. 109.95( 1) 104.91( 1) 117.82( 1)111.78( 1)119.63( 1)113.08( 1)
2 Čápová Eliška STA0451 A 385.26 2. 89.62( 6) 96.62( 3) 97.98( 2) 98.48( 2) 92.18( 2) 90.80( 5)
3 Pilná Klára OSN0452 A 359.32 2. 82.93(10) 92.84( 5) 63.69( 9) 75.26( 7) 88.19( 3) 95.36( 2)
4 Bártová Adéla LPU0353 B 357.60 4. 89.14( 7) 89.40( P) 81.93( 4) 88.18( 4) 63.94( 9) 90.88( 4)
5 Horáková Veronika PHK0353 B 350.08 2. 80.50(11) 98.46( 2) 81.38( 5) 89.74( 3) 70.09( 7) 75.30( 7)
6 Vodičková Johana LPU0354 B 342.92 2. 95.53( 2) 87.45( 6) 84.20( 3) 75.74( 6)
7 Kropáčková Vendula CHT0353 B 336.51 3. 86.89( 8) 73.86( 7) 55.73(12) 71.78( 9) 84.21( 4) 91.55( 3)
8 Čapková Anna PHK0451 B 329.62 3. 94.53( 3) 94.64( 4) 72.58( 7) 67.87(11) 65.62( 8) 50.67(11)
9 Pilná Natálie VRL0351 B 305.74 4. 92.38( 4) 66.63(11) 61.79(10) 71.89( 8) 74.37( 6) 67.10( 8)
10 Petrásová Hana LPU0380 B 303.71 5. 92.04( 5) 67.51(10) 74.94( 6) 69.22(10) 54.89(10)
11 Počtová Klára OPI0453 B 274.70 5. 69.00( 8) 50.98(13) 75.85( 5) 78.87( 6)
12 Hošková Kateřina LTU0451 260.72 5. 64.57(13) 37.98(13) 58.55(11) 79.92( 5) 54.35(11) 57.68(10)
13 Pazderníková Jana OPI0452 243.95 8. 85.44( 9) 72.90( 8) 5.56(14) 25.39(14) 60.22( 9)
14 Marečková Ema OSN0450 194.28 12. 78.08(12) 51.29(12) 13.82(13) 51.09(12)
15 Hrnčířová Ivana STH0351 71.19 9. 71.19( 9)

D20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Klacková Štěpánka SJC0253 A 390.32 1. 90.32( 2)100.00( 1) 75.92( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kovářová Jana LPU0251 B 387.41 1. 100.00( 1) 85.45( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 87.41( 2) 85.11( 2)
3 Kodytková Denisa SHK0252 B 315.80 2. 75.60( 3) 94.83( 2) 73.20( 3) 72.17( 3)
4 Bečvářová Markéta OPI0250 42.06 3. 42.06( 3)

D35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Novotná Martina PHK8255 396.90 1. 96.90( 2) 68.60( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Tomešová Daniela SJC8451 195.77 1. 100.00( 1) 95.77( 2)
3 Málková Šárka CST8351 175.90 2. 6.65( 4) 74.67( 2) 94.58( 2)
4 Voráčková Lenka OSN8555 100.00 1. 100.00( 1)

D40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Havrdová Renata SJC7756 424.44 1. 103.43( 1)114.42( 1)102.46( 1)101.04( 2) 104.13( 1)100.00( 1)
2 Veselá Eva VCB7853 357.56 2. 91.59( 4) 67.74( 6)102.32( 2) 95.91( 3)
3 Teringlová Martina VCB7851 357.01 1. 95.22( 3)103.05( 1) 62.18( 7) 96.56( 2)
4 Malá Věra JIL7752 299.69 2. 101.31( 2) 96.18( 2) 102.20( 2)
5 Komárková Lucie LTU7851 298.24 4. 61.07( 9) 72.95( 5) 74.14( 4) 72.31( 6) 78.84( 5)
6 Posoldová Eva SJC7957 267.84 3. 90.01( 5) 84.15( 4) 93.68( 3)
7 Čapková Petra PHK7850 234.29 5. 73.41( 7) 63.66( 7) 49.37( 6) 47.85( 9) 23.03( 9) 42.25( 5)
8 Potužníková Eva SJH7652 224.93 3. 75.39( 5) 68.15( 6) 81.39( 3)
9 Čečková Martina SHK7753 187.83 3. 95.26( 3) 92.57( 4)
10 Gregorová Lenka SJH7853 182.49 7. 53.63(10) 26.10( 8) 43.53( 7) 59.23( 7)
11 Suchá Eva SHK7851 169.52 3. 80.13( 6) 89.39( 3)
12 Zoulíková Iveta CHT8052 160.35 4. 0.00( 9) 50.68( 8) 39.98( 8) 69.69( 4)
13 Dvořáčková Jana OSN7850 113.37 4. 36.70( 8) 76.67( 4)
14 Hofhanzlová Hana RUZ7951 101.75 5. 41.21(11) 60.54( 5)
15 Vítková Lenka SJI7852 70.75 8. 70.75( 8)

D45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Nechanická Daniela OSN7557 407.03 1. 102.25( 1)101.25( 1)104.24( 1) 94.34( 3) 99.29( 2) 95.21( 4)
2 Švíglerová Pavla LPU7658 406.32 1. 99.40( 2)100.69( 2) 106.04( 1)100.19( 2)
3 Vlastníková Lucie JIL7554 401.93 1. 95.92( 4) 90.83( 4) 103.71( 2) 99.68( 2) 87.51( 4) 102.62( 1)
4 Melicharová Zdeňka PHK7551 388.27 3. 98.35( 3) 98.06( 3) 92.05( 3) 78.98( 4) 94.67( 3) 97.19( 3)
5 Junková Kateřina STH7351 189.45 5. 45.66( 8) 52.53( 5) 46.48( 5) 44.78( 5)
6 Míková Lenka VCB7653 165.48 1. 59.50( 4)105.98( 1)
7 Velátová Jana OPI7350 164.73 6. 52.66( 7) 2.88( 8) 41.18( P) 0.00( P) 14.24( 8) 56.65( 6)
8 Nešporová Marie TTR7251 152.15 6. 53.29( 6) 26.51( 6) 37.76( 6) 34.59( 7)
9 Janíčková Jitka OSN7356 142.33 5. 68.14( 5) 49.77( 6) 24.42( 7)
10 Cíchová Pavlína TTR7452 136.33 5. 0.00( 9) 43.58( 6) 59.05( 5) 33.70( 8)
11 Janošíková Olga VCB7552 80.60 5. 21.27( 7) 59.33( 5)
12 Licková Dana LTU7350 44.98 7. 44.98( 7)
13 Pelcová Pavla CST7454 21.17 8. 21.17( 8)

D50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Kamenická Lenka OSN6955 406.78 1. 100.00( 1)100.00( 1)106.78( 1) 99.27( 3) 85.14( 2) 100.00( 1)
2 Kosová Michaela PHK6752 392.14 1. 89.63( 2) 97.32( 2) 90.19( 4) 99.73( 2)100.00( 1) 95.09( 2)
3 Benešová Iva SJH7051 347.65 2. 85.35( 3) 79.23( 3) 99.00( 2) 83.89( 4) 79.41( 3) 78.79( 4)
4 Růžičková Kamila PHK7153 266.33 3. 72.69( 5) 64.06( 5) 46.52( 4) 83.06( 3)
5 Lazáková Šárka LTU6952 236.38 4. 58.46( 4) 33.91( 4) 66.08( 6) 62.70( 6) 23.21( 5) 49.14( 5)
6 Chaloupská Pavlína PHK7051 195.22 1. 94.22( 3)101.00( 1)
7 Gottfriedová Marcela VCB7055 79.21 7. 53.09( 7) 26.12( 7)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Thýnová Ivana SHK6651 397.58 1. 100.00( 1) 80.96( 3) 97.58( 2)100.00( 1)100.00( 1) 83.25( 3)
2 Novotná Ivana PHK6354 394.33 1. 82.22( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 83.52( 2) 94.33( 2)100.00( 1)
3 Hanušová Jitka LTU6352 245.82 2. 92.62( 2) 84.72( 2) 68.48( 3)
4 Málková Věra CST6550 173.12 2. 47.28( 3) 35.69( 4) 0.00( 3) 90.15( 2)

D60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Hušková Eva NPA5754 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pokorná Eva TCB5751 375.14 1. 87.80( 2) 87.34( 2)100.00( 1)100.00( 1)
3 Vejvodová Mirka VCB5750 91.86 2. 91.86( 2)

D65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Rosecká Alena PZR5654 423.57 1. 112.45( 1)111.12( 1) 98.67( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Běhounová Jiřina PHK5651 348.43 1. 96.09( 2) 95.35( 2)100.00( 1) 56.99( 2)
3 Zlesáková Vlasta JIL5362 288.93 2. 68.14( 5) 79.98( 4) 14.72( 5) 29.65( 4) 65.22( 2) 75.59( 2)
4 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 263.59 3. 72.59( 4) 73.39( 5) 67.95( 3) 49.66( 3)
5 Novotná Jiřina LPU5654 184.99 3. 91.45( 3) 93.54( 3)
6 Fejlková Alice SHK5351 176.56 3. 49.64( 6) 33.71( 6) 38.00( 4) 8.32( 5) 23.38( 3) 55.21( 3)

D70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Křížová Zdenka PZR5051 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Srb Vladimír SJI0701 A 426.95 1. 108.30( 1)106.56( 1)112.04( 1)100.05( 2)
2 Metelka Tomáš PHK0801 A 418.04 1. 105.62( 2)105.59( 2) 92.68( 3) 106.08( 1)100.75( 2)
3 Třešňák Matěj JIL0701 A 385.42 1. 86.08( 3) 87.85( 3) 95.28( 2) 88.27( 5)103.00( 1) 98.87( 2)
4 Vaníček Jan SJC0705 A 355.12 3. 59.28(10) 80.82( 5) 83.99( 5) 93.87( 3) 86.63( 5) 90.63( 5)
5 Buďárek Šimon STH0703 A 342.98 1. 51.37(12) 79.15( 6) 64.36(15) 59.32(13) 96.25( 3)103.22( 1)
6 Teringl Vojtěch VCB0702 A 342.29 4. 82.81( 4) 87.15( 4) 69.50(13) 88.52( 4) 83.81( 6) 80.29(11)
7 Kubeček Antonín SNA0803 A 303.17 6. 50.13(13) 26.69(19) 67.40(14) 77.53( 7) 68.81(11) 89.43( 6)
8 Matěásko Marek JIL0702 A 301.11 4. 60.07( 9) 57.37(11) 81.17( 6) 48.01(19) 67.13(12) 92.74( 4)
9 Kopecký Matyáš SJC0702 A 299.66 3. 61.90( 7) 65.72( 8) 71.22(11) 59.97(12) 64.81(15) 97.91( 3)
10 Prášil Jakub SJI0702 B 298.48 7. 61.24( 8) 58.14(10) 75.70( 8) 76.75( 7) 84.79( 9)
11 Kvášovský Filip LTU0902 B 296.38 7. 70.33(12) 67.08(10) 73.13( 9) 85.84( 7)
12 Knap Jakub PZR0701 B 292.10 5. 69.02( 5) 42.63(13) 73.15( 9) 79.79( 6) 70.14(13)
13 Parkan Tomáš SJH0803 B 280.72 7. 56.14(11) 55.22(12) 76.91( 7) 39.67(21) 66.38(13) 81.29(10)
14 Goláň František LPU0803 B 263.66 8. 50.13(13) 29.68(18) 55.23(18) 48.44(18) 72.75(10) 85.55( 8)
15 Frosch Vítek LPU0801 B 255.43 4. 19.87(22) 32.82(15) 86.48( 4) 58.82(15) 60.06(18) 50.07(19)
16 Rémiš Štěpán SHK0802 B 248.99 12. 31.76(18) 30.38(17) 52.63(19) 57.63(16) 62.94(17) 75.79(12)
17 Horák Filip PHK0701 B 234.69 11. 20.85(20) 30.45(16) 57.55(17) 61.47(11) 58.94(19) 56.73(17)
18 Kurka Antonín SHK0700 B 195.50 9. 47.39(15) 65.17( 9) 17.83(25) 55.23(17) 27.71(24)
19 Hanák Matěj LTU0701 B 193.81 7. 38.17(16) 66.14( 7) 45.94(22) 43.56(21)
20 Blažek Cyril SJH0701 B 167.79 4. 4.12(26) 36.64(14) 37.84(22) 89.19( 4)
21 Rémiš Šimon SHK0801 B 163.66 8. 0.00(29) 20.36(20) 19.93(24) 11.34(25) 76.31( 8) 47.06(20)
22 Doucha Tomáš SNA0801 162.74 16. 12.81(25) 0.32(23) 0.00(28) 40.07(20) 49.44(20) 60.42(16)
23 Vítek Vojtěch CHT0801 157.13 9. 0.00(30) 0.00(27) 0.00(30) 68.87( 9) 66.25(14) 22.01(25)
24 Pešek Ondřej SJC0802 145.89 14. 35.82(17) 47.50(21) 62.57(14)
25 Venhoda Lukáš SJI0801 145.72 15. 27.25(19) 7.21(21) 28.51(23) 18.99(24) 29.31(23) 60.65(15)
26 Ticháček Jakub SJC0704 143.93 8. 72.65(10) 71.28( 8)
27 Pavelec Michal NPA0801 143.22 14. 20.20(21) 0.00(26) 0.00(29) 59.21(14) 63.81(16) 0.00(26)
28 Kadaně Marek LPU0703 112.98 21. 19.80(23) 0.00(24) 33.87(21) 0.00(29) 24.13(25) 35.18(22)
29 Vrábel Štěpán PHK0705 70.24 23. 14.90(26) 0.00(28) 25.00(24) 30.34(23)
30 Posolda Tomáš SJC0803 69.38 18. 14.90(24) 0.00(28) 0.00(28) 54.48(18)
31 Červinka Adam OSN0707 66.73 6. 66.73( 6) 0.00(27)
32 Prášil Adam SJI0901 59.49 16. 59.49(16)
33 Svoboda Jan VTA0701 38.45 22. 28.73(22) 9.72(26)
34 Škorpil Marek HOR0900 37.20 23. 37.20(23)
35 Seligr Lukáš PHK0709 37.14 20. 37.14(20) 0.00(27)
36 Hladký Matěj KOR0700 4.71 22. 0.00(28) 4.71(22) 0.00(26)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Doucha Martin SNA0501 A 440.98 1. 101.35( 2) 99.94( 2) 119.18( 1) 98.05( 2) 110.97( 1)109.48( 1)
2 Pompach Lukáš PHK0500 A 398.70 1. 102.78( 1) 96.66( 2) 82.20( 7) 97.92( 2)101.34( 2)
3 Čermák Martin PHK0502 A 383.64 1. 102.88( 1) 97.28( 3) 79.36( 5) 92.37( 5) 91.11( 3) 88.22( 5)
4 Vališ Vojtěch LPU0512 B 368.90 1. 85.74( 5) 92.73( 5) 81.36( 4) 106.37( 1) 84.06( 5) 83.87( 6)
5 Málek David PHK0504 B 362.53 3. 95.77( 3) 92.02( 6) 78.36( 7) 94.20( 4) 70.91( 9) 80.54( 9)
6 Pavelec Matěj NPA0501 B 345.30 4. 78.97( 8) 93.11( 4) 76.06( 8) 89.88( 6) 83.34( 6) 59.43(13)
7 Flos Tomáš LPU0633 B 345.28 4. 81.59( 6) 91.87( 7) 55.21(11) 82.76( 7) 89.06( 4)
8 Morávek Martin SRK0503 B 334.01 3. 78.16( 9) 84.10( 8) 82.57( 8) 89.18( 3)
9 Jiroušek Dominik SRK0602 B 331.61 3. 75.50(10) 75.09(11) 84.15( 3) 95.58( 3) 60.94(10) 76.38(10)
10 Keller Filip CHT0503 B 251.74 4. 88.97( 4) 78.93( 9) 83.84( 7)
11 Kurka Jaroslav SHK0501 B 239.17 8. 74.15( 9) 81.87( 8) 83.15( 8)
12 Janků Štěpán SJC0501 B 226.60 4. 79.59( 7) 89.53( 4) 57.48(14)
13 Potužník Viktor SJH0504 B 220.40 10. 35.68(12) 35.87(14) 59.14(10) 54.80(11) 70.59(11)
14 Stavrinou David SRK0506 208.39 12. 34.73(13) 59.67(12) 51.73(12) 62.26(12)
15 Jirků František SJI0600 200.86 6. 67.45(11) 54.22(13) 79.19( 6)
16 Bělohlávek Michal PHK0604 145.54 9. 71.89(10) 73.65( 9)
17 Vlach František SJC0603 140.12 10. 33.03(14) 78.74(10) 28.35(15)

H18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Salaba Dan JIL0404 A 403.00 1. 98.73( 3) 83.21( 8) 91.08( 6) 100.12( 2) 98.52( 2)105.63( 1)
2 Choutka Matěj NPA0402 A 399.85 1. 101.56( 1) 87.59( 6) 103.20( 1) 84.91( 8) 96.94( 3) 98.15( 2)
3 Valenta Ondřej JIL0401 A 398.48 1. 98.33( 4)103.40( 1) 92.22( 5) 91.15( 5) 104.53( 1) 87.36( 7)
4 Pobuda Vojtěch SJH0302 B 394.05 2. 99.71( 2)102.65( 2) 72.68( 8) 95.47( 4) 92.33( 5) 96.22( 3)
5 Šimek Jakub CHC0303 B 378.89 1. 93.71( 5) 64.63(11) 100.57( 2)101.86( 1) 82.48( 8) 82.75( 9)
6 Šitina Tomáš LTU0300 B 373.83 3. 89.80( 9) 93.95( 3) 93.04( 4) 90.80( 6) 96.04( 4) 86.67( 8)
7 Novák Adam LPU0320 B 370.90 3. 93.00( 6) 73.82(10) 89.28( 7) 98.02( 3) 90.60( 6)
8 Jakubský Adam SHK0406 B 356.02 3. 58.58(14) 82.15( 9) 96.24( 3) 81.92(10) 95.71( 4)
9 Dundáček Karel SJH0401 B 350.57 4. 91.58( 7) 92.61( 4) 84.30( 9) 68.16(12) 82.08(10)
10 Krpata Michal LPU0403 B 338.87 5. 78.93(11) 89.78( 5) 64.07( 9) 87.09( 7) 83.07( 7) 76.94(11)
11 Cícha Václav TTR0401 B 292.08 5. 34.54(13) 74.97(12) 86.91( 6) 95.66( 5)
12 Velát Vojtěch OPI0400 B 289.27 10. 82.19(10) 32.06(15) 64.02(10) 64.06(13) 67.17(13) 75.85(12)
13 Kodytek Adam SHK0402 B 286.87 10. 63.22(13) 59.88(14) 60.98(11) 79.96(11) 69.56(10) 74.13(13)
14 Rak Tomáš SHK0400 266.22 7. 50.57(15) 84.34( 7) 46.24(12) 63.80(14) 57.82(14) 60.26(15)
15 Hybeš Michal CHT0401 202.85 11. 63.44(12) 68.57(11) 70.84(14)
16 Chrást Lukáš OSN0301 154.09 8. 91.43( 8) 62.66(12)
17 Langr Jakub KOR0401 139.45 9. 60.04(13) 79.41( 9)
18 Dlouhý Matěj VTA0302 4.64 14. 4.64(14)

H20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Šišma Vojtěch LPU0204 A 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 98.82( 2) 100.00( 1)
2 Vališ Jan LPU0210 B 361.28 1. 68.83( 4) 97.13( 2) 73.03( 4) 56.01( 3) 100.00( 1) 91.12( 2)
3 Moravec Jan ZAM0205 B 349.83 2. 95.22( 2) 84.12( 3) 87.02( 2) 69.27( 2) 83.47( 3)
4 Nešpor Jan TTR0101 B 313.78 3. 80.67( 3) 75.54( 3) 50.51( 4) 73.76( 4) 83.81( 3)
5 Zamastil Michal LTU0203 215.15 4. 33.10( 5) 49.74( 4) 72.02( 5) 60.29( 5)

H35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Blažek Zdeněk SJH7601 324.87 1. 52.17( 3) 72.70( 3)100.00( 1)100.00( 1) 18.74( 3)
2 Komárek Arnošt SJH7702 303.92 2. 48.94( 3) 83.49( 3) 79.54( 2) 91.95( 2)
3 Svoboda Ondřej SHK7605 214.98 2. 49.91( 4) 75.16( 2) 89.91( 2)
4 Vítek Jaroslav SJI7201 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
5 Kazda Jiří SJC8006 184.90 2. 93.00( 2) 91.90( 2)
6 Hladký Viktor VAM8201 167.75 1. 67.75( 4) 100.00( 1)
7 Mašata Roman PHK7107 100.00 1. 100.00( 1)

H40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Srb Vladimír SJI7801 417.26 1. 114.62( 1)105.16( 1) 91.95( 4)105.53( 1)
2 Šabatka Petr LPU8106 407.44 1. 101.86( P)105.18( 1) 90.22( 4) 104.27( 2) 96.13( 3)
3 Venhoda Milan SJI7104 406.98 1. 101.23( 2) 94.37( 3) 95.59( 3)107.71( 1)102.45( 1)
4 Vodička Oldřich LPU7715 400.97 2. 91.59( 3) 100.24( P)100.44( 2) 98.88( 2) 69.24( 5) 101.41( 2)
5 Prášil Aleš SJI7415 359.67 2. 93.79( 2) 93.62( 3) 77.41( 4) 94.85( 4)
6 Václavek Jan LPU7816 247.08 3. 63.58( 6) 61.77( P) 88.02( 3) 33.71( 5)
7 Červinka Jan OSN8002 189.10 4. 84.60( 4) 43.93( 7) 60.57( 6)
8 Gregor Petr RUZ7500 149.83 5. 66.24( 5) 83.59( 5)
9 Kvášovský Jakub LTU7802 119.78 6. 61.35( 6) 58.43( 7)
10 Keller Ivo CHT7703 101.27 5. 79.04( 5) 22.23( 5)
11 Potužník Martin SJH7705 95.45 6. 36.84( 7) 0.00( 6) 38.55( 8) 2.51( 6) 17.55( 6)
12 Voráček Michal OSN8000 79.59 4. 79.59( 4)

H45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Belej Jiří LPU7421 424.04 1. 97.55( 2) 106.01( P)109.00( 1)102.90( 1)106.13( 1) 97.70( 2)
2 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 394.20 1. 96.71( 3) 85.49( 5) 93.42( 5) 98.18( 2)105.89( 1)
3 Chrást Tomáš STH7401 375.62 2. 87.80( 6) 93.34( 3) 94.51( 4) 99.97( 2)
4 Orany Tomáš SJI7311 370.03 3. 87.92( 5) 89.04( 6) 97.12( 3) 95.95( 4)
5 Čečka Jiří SHK7600 354.04 4. 83.16( 7) 91.46( 4) 85.07( 7) 91.28( 6) 86.23( 5) 79.98( 5)
6 Janošík Radek VCB7402 347.38 2. 96.22( 2) 92.10( 5) 62.65( 8) 96.41( 3)
7 Toužil Karel SHK7602 284.75 2. 95.29( 4) 93.77( 2) 95.69( 3)
8 Cícha Radek TTR7503 266.80 6. 40.58(10) 79.62( 8) 70.00( 7) 76.60( 6)
9 Kamenický Radan OSN6004 233.09 6. 79.43( 6) 76.85( 8) 76.81( 6)
10 Tomeš Petr SJC7531 218.62 1. 105.74( 1)112.88( 1)
11 Blažek Petr SJH7402 189.01 3. 94.78( 3) 94.23( 4)
12 Nechanický Pavel OSN7209 164.09 4. 88.47( 4) 75.62( 7)
13 Čapek Miroslav PHK7603 138.58 9. 33.26( 9) 55.58( 9) 49.74(10)
14 Uchytil Tomáš PZR7621 79.89 7. 79.89( 7)
15 Běloušek Pavel CTB7602 73.95 7. 52.35( 8) 21.60( 7)
16 Mágr Zdeněk VCB7201 53.99 9. 53.99( 9)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Beneš Jan SJH7001 423.03 1. 107.85( 1) 99.12( 2)106.76( 1) 97.86( 2) 109.30( 1)
2 Netuka Jan SHK7001 389.46 2. 91.51( 3) 97.71( 4) 90.17( 4) 81.58( 6) 103.41( 2) 96.83( 2)
3 Parkan Jiří SJH6801 376.37 2. 100.65( 2) 87.39( 5) 92.99( 3) 82.61( 5) 88.86( 3) 93.87( 3)
4 Lazák Jan LTU6900 343.90 4. 88.16( 4) 73.55( 6) 52.81( 8) 88.61( 4) 51.17( 4) 93.58( 4)
5 Chaloupský David PHK7103 316.51 1. 100.26( 2)108.52( 1)107.73( 1)
6 Růžička Ivan PHK6702 277.83 5. 78.97( 6) 62.29( 7) 50.72( 5) 85.85( 5)
7 Vališ Jan LPU7104 276.26 5. 73.89( 5) 0.00( 8) 74.67( 7) 18.39( 8) 46.52( 6) 81.18( 6)
8 Kohout Josef SHK6902 217.49 6. 57.24( 6) 65.78( 7) 43.19( 9) 0.00( 9) 0.00( 7) 51.28( 7)
9 Pelc Václav CST6702 181.29 3. 87.67( 5) 93.62( 3)
10 Vlastník Zdeněk JIL6901 101.89 1. 101.89( 1)
11 Mareček Petr OSN6900 98.99 3. 98.99( 3)
12 Plachý Martin STA7101 1.55 7. 1.55( 7) 0.00( 9)

H55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Teringl Radek VCB6502 414.98 1. 100.00( 1) 97.45( 2) 100.00( 1)114.98( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Málek Martin CST6501 403.22 1. 91.96( 2)100.00( 1) 111.71( 2) 84.84( 2) 99.55( 2)
3 Hlaváček Lubomír PHK6401 169.33 2. 17.26( 3) 6.31( 3) 40.50( 2) 57.24( 5) 36.37( 3) 35.22( 3)
4 Novotný Petr SJH6502 98.61 3. 25.31( 3) 73.30( 3)
5 Hanuš Pavel LTU6501 71.58 4. 7.57( 4) 64.01( 4)
6 Petráček Aleš SJI6301 12.88 4. 0.00( 4) 1.06( 4) 0.00( 5) 11.82( 6) 0.00( 4) 0.00( 4)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Škorpil Martin HOR5700 423.38 1. 106.76( 2)100.00( 1) 95.59( 3) 109.32( 1)105.85( 1)101.45( 2)
2 Dušátko Petr PHK5702 412.48 1. 106.80( 1) 85.52( 2) 102.33( 1) 96.93( 2) 97.96( 2)105.39( 1)
3 Běhoun Pavel PHK5701 362.64 3. 86.44( 3) 84.92( 4) 93.75( 3) 89.29( 4) 93.16( 3)
4 Roudný Václav LPU6102 356.39 2. 89.10( P)102.08( 2) 80.53( 6) 84.68( 6) 77.37( 8)
5 Nešpor Jan TTR6101 337.65 4. 84.75( 4) 79.12( 5) 87.57( 4) 85.49( 5) 79.84( 6)
6 Skryja Bořivoj PZR6106 332.22 3. 83.90( 5) 73.35( 3) 96.19( 3) 78.78( 7)
7 Kopecký Zdeněk SJI6002 330.66 4. 77.42( 6) 64.74( 4) 75.91( 6) 86.41( 5) 79.93( 7) 86.90( 4)
8 Hausvater Karel SHK5801 162.72 5. 76.74( 8) 85.98( 5)
9 Novotný Miroslav LPU5905 87.47 5. 47.26( 7) 40.21( 5)

H65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Hejzlar Josef VCB5601 398.34 1. 100.00( 1)100.00( 1) 98.34( 2)100.00( 1)
2 Farář Václav LPU5201 397.13 1. 86.41( 2) 97.13( 2)100.00( 1) 84.79( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Koudelný Jiří TTR5401 278.22 3. 75.24( 3) 60.09( 3) 74.11( 3) 68.78( 3)

H70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Pospíšil Jaromír PZR4417 400.00 1. 100.00( 1) 99.69( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kříž Pavel PZR4800 250.69 1. 81.80( 2)100.00( 1) 25.19( 2) 43.70( 2)
3 Farář Jaroslav VRL5002 164.27 2. 73.42( 2) 90.85( 2)

H80B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
LPU 2
OPI+DKP 3
OPI+DKP 4
STH 5
STH 6
1 Novotný Petr PHK3802 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)