Logo

Výsledky závodu: Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink)

Datum:
15.05.2021
Místo konání:
Řevnice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Kamenná
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Michal - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     H10     H12     H14     H16     H18     H21     T4     T7    

D10 2.06 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stella Mikulová ZVO1250 OB SK Zvole 17:15
2. Anežka Rodová VSP1152 USK Praha 17:37 + 0:22
3. Barbora Šubrtová TAP1150 KOB Tretra Praha 18:32 + 1:17
4. Laura Pecklová DOR1150 OK Dobříš 20:13 + 2:58
5. Šárka Rypáčková TJP1151 TJ Sokol Troja 21:25 + 4:10
6. Gabriela Hrušková PGP1150 SK Praga 22:18 + 5:03
7. Adéla Zavadilová VSP1153 USK Praha 22:58 + 5:43
8. Sophia Magazu DOR1152 OK Dobříš 24:24 + 7:09
9. Barbora Blehová DOR1151 OK Dobříš 24:54 + 7:39
10. Žofie Snížková DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 32:17 + 15:02
11. Nina Neyrinck VSP1350 USK Praha 32:58 + 15:43
12. Eva Bednaříková SPC1553 SPORTICUS team 39:49 + 22:34
13. Kristýna Fialová DOR1250 OK Dobříš 40:12 + 22:57
14. Anna Knýbelová FSP1152 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:24 + 23:09
15. Aneta Procházková DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 43:30 + 26:15
16. Sandra Pohlová TAP1151 KOB Tretra Praha 43:33 + 26:18
17. Sára Súkupová PGP1151 SK Praga 45:56 + 28:41
18. Evelína Škáchová DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 51:33 + 34:18
19. Anita Súkupová PGP1352 SK Praga 53:43 + 36:28

D12 2.37 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Štěpová SK Praga 18:36
2. Tereza Hrušková PGP0953 SK Praga 23:12 + 4:36
3. Amálie Rebeka Petriláková DOR0953 OK Dobříš 23:51 + 5:15
4. Kateřina Kučerová VSP0950 USK Praha 26:59 + 8:23
5. Anna Řepková PGP1052 SK Praga 32:01 + 13:25
6. Lucie Hlaváčková TAP1050 KOB Tretra Praha 32:23 + 13:47
7. Michaela Ehlerová USK Praha 32:33 + 13:57
8. Adéla Dobyášová KAM1051 OK Kamenice 35:44 + 17:08
9. Lucie Dvořáková PGP0956 SK Praga 36:14 + 17:38
10. Jolana Vondráčková DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 36:50 + 18:14
11. Ada Bartalošová PGP1050 SK Praga 40:02 + 21:26
12. Alžběta Vaculovičová DOR0956 OK Dobříš 40:36 + 22:00
13. Natálie Pompachová TAP0952 KOB Tretra Praha 41:12 + 22:36
14. Barbora Ptáčková DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 41:41 + 23:05
15. Lucie Svatá PGP0952 SK Praga 52:58 + 34:22
16. Anna Kváčová DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 53:30 + 34:54
17. Aneta Basistová DOR1057 OK Dobříš 53:56 + 35:20
18. Marta Geffertová FSP1054 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:48 + 38:12
19. Edita Jirousová TAP1056 KOB Tretra Praha 57:12 + 38:36
20. Markéta Smutná DLP0950 OOB TJ Dukla Praha 59:50 + 41:14
21. Magdalena Stará FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:40 + 42:04
22. Julie Jakubesová TAP1052 KOB Tretra Praha 62:04 + 43:28
23. Sára Adámková DCH1050 Radioelektronika Cheb 67:12 + 48:36
24. Ema Řehořková DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 69:13 + 50:37

D14 3.46 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ela Lošťáková PGP0957 SK Praga 32:02
2. Alžběta Vondráčková DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 32:43 + 0:41
3. Eva Baldrianová VSP0751 USK Praha 33:33 + 1:31
4. Tereza Havlová KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 34:08 + 2:06
5. Pavlína Malečková VSP0855 USK Praha 34:27 + 2:25
6. Michaela Šimůnková TAP0851 KOB Tretra Praha 36:47 + 4:45
7. Michaela Gajdová VSP0752 USK Praha 38:31 + 6:29
8. Kateřina Mišeková KAM0756 OK Kamenice 38:33 + 6:31
9. Agáta Geffertová FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:42 + 6:40
10. Anežka Bartalošová PGP0853 SK Praga 41:05 + 9:03
11. Barbora Stará FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:56 + 9:54
12. Julie Leinweberová FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:19 + 10:17
13. Anna Hlerová USK Praha 42:57 + 10:55
14. Alžběta Kašparová DOR0753 OK Dobříš 43:46 + 11:44
15. Amálie Lampová DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 43:58 + 11:56
16. Petra Šilerová DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 47:59 + 15:57
17. Adéla Snížková DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 51:58 + 19:56
18. Tereza Mikulová ZVO0851 OB SK Zvole 53:53 + 21:51
19. Eliška Zemanová DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 57:41 + 25:39
20. Kateřina Fialová DOR0754 OK Dobříš 61:26 + 29:24
21. Helena Reichelová VSP0856 USK Praha 73:50 + 41:48
22. Agáta Hüblová FSP0853 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:54 + 41:52
23. Žofie Stará FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:12 + 52:10
24. Barbora Pecháčková DKP0762 Oddíl OB Kotlářka 87:41 + 55:39
25. Barbora Ovčáčková TAP0856 KOB Tretra Praha 106:20 + 74:18
26. Veronika Blehová DOR0852 OK Dobříš 109:28 + 77:26
Hana Ptáčková PGP0750 SK Praga DISK

D16 4.37 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sára Lošťáková PGP0660 SK Praga 51:15
2. Kateřina Štěpová PGP0657 SK Praga 52:10 + 0:55
3. Marta Kudrnáčová KAM0754 OK Kamenice 65:11 + 13:56
4. Tereza Měšťanová TAP0653 KOB Tretra Praha 70:36 + 19:21
5. Hana Malečková VSP0553 USK Praha 75:21 + 24:06
6. Hana Vozábalová PGP0654 SK Praga 79:26 + 28:11
7. Klára Zakouřilová VSP0850 USK Praha 81:28 + 30:13
8. Romana Chmelařová PGP0553 SK Praga 86:31 + 35:16
9. Veronika Dvořáková PGP0659 SK Praga 88:29 + 37:14
10. Ema Večerková DKP0657 Oddíl OB Kotlářka 98:34 + 47:19
11. Anna Tulachová VSP0554 USK Praha 98:37 + 47:22
12. Šárka Sotonová TAP0655 KOB Tretra Praha 121:31 + 70:16
13. Alžběta Maříková FSP0650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 131:21 + 80:06
14. Adriana Svobodová FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 134:32 + 83:17
Karolína Pompachová TAP0652 KOB Tretra Praha DISK
Julie Svobodová FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
2075606 DISK

D18 5.29 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Smolková TAP0356 KOB Tretra Praha 54:57
2. Linda Tomášková TAP0455 KOB Tretra Praha 56:33 + 1:36
3. Klára Aschermannová VSP0454 USK Praha 56:42 + 1:45
4. Markéta Kodejšová VSP0458 USK Praha 66:00 + 11:03
5. Eliška Poborská DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 66:14 + 11:17
6. Veronika Arnoštová VSP0450 USK Praha 74:03 + 19:06
7. Klára Čermáková PGP0352 SK Praga 78:58 + 24:01
8. Zuzana Szymanská DKP0463 Oddíl OB Kotlářka 81:51 + 26:54
9. Marie Bartošová MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 83:00 + 28:03
10. Hana Dvořáková PGP0355 SK Praga 87:11 + 32:14

D21 6.66 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gabriela Šimůnková TAP9755 KOB Tretra Praha 82:47
2. Kamila Rambová DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 89:29 + 6:42
3. Polina Surkova PGP0157 SK Praga 91:46 + 8:59
4. Lucie Slavíková PGP9150 SK Praga 92:17 + 9:30
5. Dagmar Sieglová MFP7050 Matfyz Praha 92:25 + 9:38
6. Martina Bochenková DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 93:16 + 10:29
7. Petra Snížková DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 93:21 + 10:34
8. Silvie Slavíková PGP9751 SK Praga 96:16 + 13:29
9. Anna Hermannová TAP9251 KOB Tretra Praha 97:25 + 14:38
10. Karolína Bořánková KAM9550 OK Kamenice 98:40 + 15:53
11. Pavlína Pecoldová MFP8450 Matfyz Praha 102:05 + 19:18
12. Lenka Studničná FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 117:22 + 34:35
13. Lucie Řadová DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 129:04 + 46:17
14. Stanislava Malíková EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 130:20 + 47:33
15. Vanda Králová BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 131:21 + 48:34
16. Lucie Tučková DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 139:09 + 56:22
17. Pavla Blahová DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 148:50 + 66:03
18. Šárka Míková DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 149:23 + 66:36
Kateřina Mullis DKP7753 Oddíl OB Kotlářka DISK
Dominika Plochová DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Linda Sedláčková ROZ0050 OK Roztoky DISK
Zuzana Mikulová ZVO7951 OB SK Zvole DISK

H10 2.05 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Josef Baldrian VSP1100 USK Praha 18:38
2. Štěpán Jiroušek DOR1102 OK Dobříš 20:22 + 1:44
3. Luboš Míka DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 2:13
4. Theodor Bartoň FSP1100 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:01 + 4:23
5. Tomáš Zápotocký SLA1200 SKOB Slaný 24:27 + 5:49
6. Adam Kašpar DOR1101 OK Dobříš 25:16 + 6:38
7. Kilián Skripnik FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:43 + 7:05
8. Kryštof Junek SK Studenec 25:46 + 7:08
9. Václav Sedlák DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 29:34 + 10:56
10. Filip Balga DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 29:51 + 11:13
11. Daniel Arnošt VSP1200 USK Praha 30:00 + 11:22
12. Dan Bartál FSP1106 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:17 + 11:39
13. Jonáš Pinkava FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:18 + 12:40
14. Martin Smutný DLP1300 OOB TJ Dukla Praha 31:22 + 12:44
15. Daniel Benda PGP1100 SK Praga 33:33 + 14:55
16. Tobiáš Etrych DOR1103 OK Dobříš 34:18 + 15:40
17. Matěj Etrych DOR1104 OK Dobříš 38:21 + 19:43
18. Lukáš Petráň TAP1200 KOB Tretra Praha 41:09 + 22:31
19. Vít Španěl DOR1100 OK Dobříš 42:07 + 23:29
20. Hugo Hübl FSP1103 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:15 + 23:37
21. Vilém Veselý PGP1201 SK Praga 42:17 + 23:39
22. Radim Rypáček TJP1300 TJ Sokol Troja 48:36 + 29:58
23. Adam Pinkava FSP1400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:22 + 34:44
Filip Svatý PGP1101 SK Praga DISK
Prokop Sedlář TAP1106 KOB Tretra Praha DISK

H12 2.99 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Kučera VSP0900 USK Praha 26:25
2. Jonáš Etrych DOR0907 OK Dobříš 28:41 + 2:16
3. Šimon Junek Oddíl OB Kotlářka 29:30 + 3:05
4. Adam Novák DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 30:15 + 3:50
5. Dan Machar DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 5:55
6. Adam Svoboda DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 32:29 + 6:04
7. Vavřinec Krutský FSP0902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:38 + 11:13
8. Matěj Zavadil VSP0904 USK Praha 42:33 + 16:08
9. Kryštof Hrdý TAP0912 KOB Tretra Praha 46:04 + 19:39
10. David Vozábal PGP0904 SK Praga 49:16 + 22:51
11. Matěj Knop FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:44 + 23:19
12. Patrik Cichra TAP0903 KOB Tretra Praha 50:32 + 24:07
13. Jiří Červený Oddíl OB Kotlářka 54:12 + 27:47
14. Viktor Španěl DOR0901 OK Dobříš 57:56 + 31:31
15. Eduard Pazák TAP0913 KOB Tretra Praha 59:54 + 33:29
Matěj Vaculovič OK Dobříš DISK
Vojtěch Bednařík TAP1104 KOB Tretra Praha DISK
Tomáš Kučera TAP0907 KOB Tretra Praha DISK
MS Marek MS Valnoha KAM0805 OK Kamenice 41:56 + 15:31

H14 4.55 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patrik Sedláček DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 35:02
2. Jiří Zápotocký SLA0800 SKOB Slaný 35:51 + 0:49
3. Matouš Skripnik FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:25 + 1:23
4. Jáchym Šubrt DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 38:36 + 3:34
5. Eda Machar DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 39:45 + 4:43
6. Šimon Víteček DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 40:16 + 5:14
7. Ondřej Šimerka PGP0800 SK Praga 41:10 + 6:08
8. Patrik Svítil PGP0706 SK Praga 46:18 + 11:16
9. David Chmelař PGP0801 SK Praga 49:08 + 14:06
10. Lukas Magazu DOR0805 OK Dobříš 49:26 + 14:24
11. Jakub Strnad DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 52:02 + 17:00
12. Matěj Bugan PGP0712 SK Praga 52:16 + 17:14
13. Přemysl Žižka DOR0706 OK Dobříš 52:28 + 17:26
14. Dominik Maroušek DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 17:45
15. Jakub Salinger DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 54:17 + 19:15
16. Vojtěch Černý DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 54:37 + 19:35
17. Vojtěch Večerka DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 54:54 + 19:52
18. Jakub Studnička DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 55:12 + 20:10
19. Matouš Junek Oddíl OB Kotlářka 55:18 + 20:16
20. Vít Procházka DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 20:40
21. Petr Zyma PGP0807 SK Praga 56:01 + 20:59
22. Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka 56:33 + 21:31
23. Vojtěch Koten DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 56:53 + 21:51
24. Vincent Günter FSP0701 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:44 + 26:42
25. Patrik Havlík DKP0819 Oddíl OB Kotlářka 62:59 + 27:57
26. Kryštof Peckl DOR0806 OK Dobříš 63:33 + 28:31
27. Kryštof Tučný PGP0804 SK Praga 65:10 + 30:08
27. Erik Jirous TAP0705 KOB Tretra Praha 65:10 + 30:08
29. Filip Motyčka TAP0704 KOB Tretra Praha 65:35 + 30:33
30. Vojtěch Hlaváček TAP0700 KOB Tretra Praha 66:29 + 31:27
31. Lumír Sedlář TAP0810 KOB Tretra Praha 69:55 + 34:53
32. Ondřej Šubrt TAP0801 KOB Tretra Praha 70:10 + 35:08
33. Martin Šnejdar PGP0806 SK Praga 70:58 + 35:56
34. Matouš Šimek KAM0800 OK Kamenice 73:50 + 38:48
35. Lukáš Pohl TAP0703 KOB Tretra Praha 74:22 + 39:20
36. Filip Španěl DOR0704 OK Dobříš 75:21 + 40:19
37. Vojtěch Pinkava FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:51 + 47:49
38. Kryštof Jandera PGP0700 SK Praga 91:07 + 56:05
39. Jan Řepka PGP0805 SK Praga 121:40 + 86:38
40. Matyáš Rod VSP0803 USK Praha 215:11 + 180:09
41. David Slavíček FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 221:29 + 186:27

H16 6.13 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Koliáš Oddíl OB Kotlářka 66:44
2. Viktor Bárta ZVO0601 OB SK Zvole 78:08 + 11:24
3. Vojtěch Šubrt DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 78:16 + 11:32
4. Nikola Skripnik FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:05 + 12:21
5. Matyáš Bartaloš PGP0503 SK Praga 81:14 + 14:30
6. Ondřej Kuchař TAP0609 KOB Tretra Praha 81:40 + 14:56
7. Dominik Sork TAP0504 KOB Tretra Praha 85:09 + 18:25
8. Tomáš Hůla LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 88:22 + 21:38
9. Martin Horák VSP0601 USK Praha 105:11 + 38:27
10. Marek Hruška DOR0604 OK Dobříš 128:57 + 62:13
11. Adam Klepetko FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 129:16 + 62:32
12. Matěj Kándl PGP0508 SK Praga 129:36 + 62:52
13. Jan Jiras DOR0505 OK Dobříš 175:22 + 108:38
Matěj Dragoun DOR0603 OK Dobříš DISK
Josef Mencl VSP0602 USK Praha DISK
Matěj Machar DKP0604 Oddíl OB Kotlářka DISK
Šimon Vyhnis TAP0613 KOB Tretra Praha DISK
Tomáš Reichel 0010002 NNN DISK

H18 7.15 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Kabát PGP0408 SK Praga 59:23
2. Matouš Nathaniel Petrilák DOR0409 OK Dobříš 63:29 + 4:06
3. Jiří Blaha VSP0411 USK Praha 63:55 + 4:32
4. Daniel Bolehovský VSP0508 USK Praha 66:11 + 6:48
5. Michal Blaha VSP0412 USK Praha 67:50 + 8:27
6. Dominik Průša VSP0406 USK Praha 71:32 + 12:09
7. Martin Snížek DOR0405 OK Dobříš 72:33 + 13:10
8. František Čtrnáct PGP0401 SK Praga 72:42 + 13:19
9. Matyáš Zakouřil VSP0400 USK Praha 82:00 + 22:37
10. Matyáš Kolář PGP0304 SK Praga 85:04 + 25:41
11. Ondřej Snížek DOR0406 OK Dobříš 90:53 + 31:30
12. Tomáš Baldrian VSP0405 USK Praha 136:44 + 77:21
13. Antonín Mařík FSP0300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 148:50 + 89:27

H21 9.67 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michal Uhlík SJC8007 Sportcentrum Jičín 90:51
2. Kryštof Průša VSP0102 USK Praha 92:06 + 1:15
3. Tomáš Janovský PGP0101 SK Praga 92:34 + 1:43
4. Jan Ferdinand Polášek DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 96:03 + 5:12
5. Ondřej Černý EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 100:01 + 9:10
6. Ondřej Skripnik FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:28 + 9:37
7. Petr Baldrian PGP7203 SK Praga 101:39 + 10:48
8. Jaroslav Tomeš DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 105:48 + 14:57
9. Milan Pidrman EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 107:54 + 17:03
10. Tomáš Janovský PGP6401 SK Praga 108:37 + 17:46
11. Miroslav Kovář SJC8104 Sportcentrum Jičín 108:54 + 18:03
12. Ondřej Blaha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 112:37 + 21:46
13. Pavel Klaška DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 113:16 + 22:25
14. Daniel Šimík ROZ6900 OK Roztoky 114:05 + 23:14
15. Petr Přikryl PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 118:14 + 27:23
16. Tomáš Jandera SOB7300 SOBSA 118:31 + 27:40
17. Jaroslav Sedláček DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 118:51 + 28:00
18. Roman Siegl MFP6700 Matfyz Praha 122:07 + 31:16
19. Jan Tachezy DOR0102 OK Dobříš 122:38 + 31:47
20. Michal Bolehovský VSP0202 USK Praha 122:55 + 32:04
21. Roman Mašata PHK7107 OK 99 Hradec Králové 124:52 + 34:01
22. Přemysl Novák DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 126:28 + 35:37
23. Martin Hrouda FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 126:51 + 36:00
24. David Klement DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 130:40 + 39:49
25. Dan Dvořáček MFP7903 Matfyz Praha 138:05 + 47:14
26. Jakub Svatý PGP7610 SK Praga 140:24 + 49:33
27. Tomáš Kolář SLA7103 SKOB Slaný 145:44 + 54:53
28. Lukáš Vydra DKP7001 Oddíl OB Kotlářka 161:36 + 70:45
Daniel Novák DOK8700 OK Doksy DISK
Michal Tuček DKP8202 Oddíl OB Kotlářka DISK
Matouš Kurz PGP8606 SK Praga DISK
Matěj Charousek PGP0207 SK Praga DISK

T4 4.60 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Etrych DOR7300 OK Dobříš 43:35
2. Karel Mařík FSP7200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:04 + 7:29
3. Jana Bartalošová PGP8154 SK Praga 51:17 + 7:42
4. Radim Vaculovič DOR7505 OK Dobříš 51:54 + 8:19
5. Olga Šimerková PGP7551 SK Praga 52:13 + 8:38
6. Jana Petráňová SCP7555 OK Sparta Praha 52:43 + 9:08
7. Ivana Lošťáková PGP7763 SK Praga 53:41 + 10:06
8. Radek Gregor DOR7404 OK Dobříš 53:56 + 10:21
9. Martin Vondráček DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 55:24 + 11:49
10. Jana Řepková PGP7762 SK Praga 56:27 + 12:52
11. Petra Petriláková DOR7656 OK Dobříš 57:05 + 13:30
12. Zdeněk Pohl TAP7606 KOB Tretra Praha 57:14 + 13:39
13. Markéta Vondráčková DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 57:32 + 13:57
14. Pavla Svítilová PGP7764 SK Praga 58:27 + 14:52
15. Miroslav Svoboda FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:59 + 15:24
16. Jiří Jirous TAP7201 KOB Tretra Praha 59:36 + 16:01
17. Kateřina Klašková DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 60:03 + 16:28
18. Filip Jíra KAM0506 OK Kamenice 60:08 + 16:33
19. Kateřina Ptáčková PGP7350 SK Praga 60:40 + 17:05
20. Jaroslav Súkup PGP7900 SK Praga 60:42 + 17:07
21. Jitka Sotonová TAP7950 KOB Tretra Praha 61:27 + 17:52
22. Blanka Hrušková DOR7555 OK Dobříš 61:38 + 18:03
23. Vendula Stará FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:43 + 18:08
24. Vladimír John DLP5500 OOB TJ Dukla Praha 62:55 + 19:20
25. Markéta Průšová USK Praha 63:30 + 19:55
26. Ctirad Leinweber FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:02 + 20:27
27. Zdeněk Fiala TAP5501 KOB Tretra Praha 64:05 + 20:30
28. Věra Šubrtová TAP8150 KOB Tretra Praha 64:07 + 20:32
29. Jaroslava Žižková DOR7754 OK Dobříš 64:51 + 21:16
30. Markéta Maříková FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:09 + 21:34
31. Zuzana Motyčková TAP7753 KOB Tretra Praha 65:53 + 22:18
32. Pavla Mrázová DCE5550 KOB Dobřichovice 66:49 + 23:14
33. Martina Mišeková KAM7851 OK Kamenice 67:11 + 23:36
34. Jana Fialová DOR8050 OK Dobříš 67:24 + 23:49
35. Jiří Balga DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 67:28 + 23:53
36. Vladimír Muchl CST5601 OB Strakonice 68:00 + 24:25
37. Vladimír Jaroš DCE5400 KOB Dobřichovice 68:11 + 24:36
38. Stanislav Bleha DOR7503 OK Dobříš 68:18 + 24:43
39. Petra Junková STH7451 SK Studenec 69:23 + 25:48
40. Monika Jírová ROZ7350 OK Roztoky 69:33 + 25:58
41. Hana Kudrnáčová KAM6250 OK Kamenice 69:57 + 26:22
42. Kateřina Skripniková FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:30 + 26:55
43. Markéta Zelená PGP5850 SK Praga 70:35 + 27:00
44. Zora Mašatová 0030001 U Studánky 70:39 + 27:04
45. Jana Procházková DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 71:36 + 28:01
46. Jana Nová DOR7150 OK Dobříš 71:52 + 28:17
47. Martina Petrová TAP6852 KOB Tretra Praha 72:16 + 28:41
48. Monika Úlehlová TAP6950 KOB Tretra Praha 72:52 + 29:17
49. Klára Hlaváčková TAP7756 KOB Tretra Praha 73:51 + 30:16
50. Magdalena Čtrnáctová PGP7151 SK Praga 73:54 + 30:19
51. Jaromír Háněl ZVO6801 OB SK Zvole 75:17 + 31:42
52. Jiřina Štrossová DCE5650 KOB Dobřichovice 75:49 + 32:14
53. Markéta Žižková DOR7352 OK Dobříš 75:53 + 32:18
54. Anna Pinkava FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:57 + 33:22
55. Alena Kopáčková OK Dobříš 77:09 + 33:34
56. Pavel Jahn SCP5500 OK Sparta Praha 78:03 + 34:28
57. Věra Málková CST6550 OB Strakonice 78:25 + 34:50
58. Markéta Šimková KAM7153 OK Kamenice 78:38 + 35:03
59. Kateřina Vítečková DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 79:24 + 35:49
60. Helena Jahnová SCP5550 OK Sparta Praha 80:32 + 36:57
61. Iveta Cichrová TAP7752 KOB Tretra Praha 80:59 + 37:24
62. Ivana Dvořáková PGP7254 SK Praga 81:40 + 38:05
63. Miroslav Petrilák DOR6600 OK Dobříš 82:49 + 39:14
64. Adéla Kándlová DCE7550 KOB Dobřichovice 84:37 + 41:02
65. Tomáš Basista DOR7803 OK Dobříš 84:52 + 41:17
66. Josefina Klašková DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 88:04 + 44:29
67. Renata Slavíčková FSP7551 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:15 + 44:40
68. Ondřej Šnejdar 0010001 NNN 95:47 + 52:12
69. Josef Paul DCE4401 KOB Dobřichovice 97:50 + 54:15
70. Vladimír Zelený PGP4800 SK Praga 101:50 + 58:15
71. Ruth Tachezy DOR6451 OK Dobříš 111:50 + 68:15
72. Petra Kotenová DKP7450 Oddíl OB Kotlářka 112:07 + 68:32
Pavel Jiroušek DOR7703 OK Dobříš DISK
Stanislav Nosál LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Darina Basistová DOR7856 OK Dobříš DISK

T7 7.33 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Jíra KAM9802 OK Kamenice 68:44
2. Radek Čermák PGP6405 SK Praga 73:09 + 4:25
3. Petr Junek STH7801 SK Studenec 73:38 + 4:54
4. Martin Málek CST6501 OB Strakonice 82:10 + 13:26
5. Karel Švec ZVO7601 OB SK Zvole 86:05 + 17:21
6. Petr Pompach TAP7801 KOB Tretra Praha 87:19 + 18:35
7. Jan Víteček DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 88:41 + 19:57
8. Tomáš Bartaloš PGP8010 SK Praga 90:07 + 21:23
9. Martin Kondrát PGP6501 SK Praga 91:40 + 22:56
10. David Lampa DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 92:56 + 24:12
11. Jan Kabát PGP6901 SK Praga 93:27 + 24:43
12. Jan Maroušek DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 96:00 + 27:16
13. Viktor Slavík PGP6300 SK Praga 100:04 + 31:20
14. Pavel Hůla LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 102:32 + 33:48
15. Lenka Křížová KRL7951 Kometa Kralovice 102:49 + 34:05
16. Martin Hejna TAP8101 KOB Tretra Praha 103:17 + 34:33
17. Jan Smutný DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 103:26 + 34:42
18. Dušan Kříž KRL7800 Kometa Kralovice 103:31 + 34:47
19. Antonín Šubrt DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 104:46 + 36:02
20. Richard Khel SCP7500 OK Sparta Praha 105:45 + 37:01
21. Luděk Bartoš MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 108:19 + 39:35
22. Terezie Bartoňová FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 109:51 + 41:07
23. Pavel Machar DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 113:37 + 44:53
24. Jiří Jirka DKL5501 KOB Kladno 117:00 + 48:16
25. Blanka Adámková DCH7852 Radioelektronika Cheb 123:12 + 54:28
26. Ondřej Střelba PGP7510 SK Praga 123:32 + 54:48
27. Jan Bartoň FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 124:33 + 55:49
28. Jiří Jiras DOR6900 OK Dobříš 124:54 + 56:10
29. Jan Píchal USK Praha 130:57 + 62:13
30. Pavel Klaška Oddíl OB Kotlářka 132:46 + 64:02
31. Jana Bartošová MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 142:57 + 74:13
Dana Štěpová PGP7456 SK Praga DISK
Matyáš Jirka UOL0203 SOB Olomouc DISK