Logo

Výsledky závodu: Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2022 - stav po 7 závodech

Datum:
01.01.2022
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-03-1919.03.2022 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2022-03-2626.03.2022 Oblastní žebříček LPU Ano Ano
2022-04-0202.04.2022 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2022-04-0202.04.2022 Mistrovství oblasti ve sprintu JIL Ano Ano
2022-04-0909.04.2022 Oblastní žebříček CET Ano Ano
2022-04-3030.04.2022 Mistrovství oblasti na krátké trati VAM, KOR Ano Ano
2022-05-1414.05.2022 Oblastní žebříček OAV Ano Ano
2022-05-2828.05.2022 Mistrovství oblasti na klasické trati MTU Ne Ne
2022-06-1111.06.2022 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2022-06-2525.06.2022 Oblastní žebříček NPA Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C    

D10C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Korbelová Tereza PHK1254 844.31 1. 211.08( P)210.79( 1)213.05( 1)201.90( 2) 209.39( 1)200.31( 2) 198.32( 3)
2 Hanousková Michaela SJC1351 818.03 1. 203.16( 2)196.20( 2) 204.51( P)204.75( 1)191.22( 3) 205.61( 1)193.39( 5)
3 Korbelová Eliška PHK1253 781.96 2. 195.49( P)193.01( 3)107.43(12) 187.00( 4) 199.39( 2)194.07( 3)187.48( 7)
4 Novotná Anna PHK1352 769.56 3. 192.39( P)168.54( 5) 186.00( 4)193.34( 3)162.89( 6) 100.52(15) 197.83( 4)
5 Horáková Anna Marie LPU1256 766.87 1. 190.83( 3)191.72( P)180.29( 5) 181.46( 8) 202.86( 1)
6 Jakubská Lucie SHK1250 760.16 1. 206.02( 1) 198.95( 2)187.00( 4) 168.19( 5)
7 Zvěřinová Nina LPU1253 725.68 3. 190.83( 3)181.42( P)161.71( 9)161.33(10) 191.72( 6)
8 Kárníková Alžběta LPU1354 725.17 5. 181.89( 5)181.29( P)105.81(13) 186.05( 6)104.86(13) 137.53( 9) 175.94( 8)
9 Kopecká Eliška PHK1250 718.53 3. 179.63( P) 188.00( 3)173.69( 9)177.21( 4) 47.82(16) 167.46(11)
10 Cyrany Anežka SJC1253 706.48 6. 177.43( 6)129.39( 6) 176.62( P)183.20( 7) 150.52( 8) 169.23(10)
11 Kuhnová Šárka LPU1356 666.91 2. 166.73( P)158.10(10)143.26(12) 96.29(14) 129.83(13) 198.82( 2)
12 Hrušová Kateřina PHK1380 631.60 6. 157.90( P) 164.29( 8)142.31(13) 137.91(10) 162.37( 6)147.04(15)
13 Pozdílková Kateřina PHK1251 617.27 5. 154.32( P) 73.87( 8) 73.38(15) 164.17( 5)124.22(14)174.56( 9)
14 Křížová Magdalena LPU1257 602.03 8. 164.29( 8)150.51( P)125.90(11)161.33(10) 0.00(17) 23.77(19)
15 Kušičková Jolana HJL1252 573.63 7. 154.47( 9)112.74( 7)168.19( 7) 138.23( 9)
16 Odvodyová Nikola LPU1252 571.24 8. 142.81( P) 150.64( 8)130.35(12)147.44(14)
17 Zitková Markéta LPU1251 528.05 10. 126.15(10)132.01( P) 119.10(12) 150.79(13)
18 Besedová Magdaléna PHK1252 487.52 10. 121.88( P) 125.67(11)135.14(10)104.83(17)
19 Kušičková Lucie HJL1251 456.90 4. 118.02(12) 151.04( 7)187.84( 4)
20 Stryková Zuzana LPU1351 435.44 7. 173.05( 7)108.86( P) 153.53( 7)
21 Hakenová Petra STH1251 316.20 6. 171.33( 6) 144.87(16)
22 Kazdová Rozárie SJC1350 242.91 4. 182.18( 4) 60.73( P)
23 Hovorková Nikol LPU1353 220.04 13. 68.52(13) 55.01( P) 96.51(14)
24 Vojtová Klára PHK1351 174.36 11. 43.59( P) 0.00(15)130.77(11)
25 Romančuk Julianna STH1252 160.06 12. 160.06(12)
26 Štemberová Elen VRL1252 120.16 11. 120.16(11)
27 Hakenová Kateřina STH1451 97.44 18. 97.44(18)

D12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Fenclová Hana LPU1054 B 833.53 1. 209.27( 1)208.38( P)209.82( 1)206.06( 1)202.87( 1) 202.10( 1) 201.38( 2)
2 Hrušová Lucie PHK1050 B 798.45 1. 199.61( P)183.31( 6) 197.21( 2)185.83( 6) 150.69(12) 200.05( 2)201.58( 1)
3 Munzarová Monika LPU1056 B 792.48 2. 191.08( 3) 198.12( P)192.96( 3) 163.55(12) 200.49( 2)197.85( 3)196.02( 4)
4 Šolcová Elsa SJC1152 B 788.68 2. 180.95( 6) 201.97( 2)197.17( P)192.51( 4)186.42( 4) 176.33( 7) 197.03( 3)
5 Macháčková Lucie SHK1155 B 782.84 2. 199.66( 2)154.13(14) 183.88( 5) 196.97( 2)196.64( 3)189.57( 4)
6 Jedličková Lucie SHK1050 B 772.66 1. 188.58( 5)203.81( 1)188.13( 4)192.14( 5)174.59( 8) 180.58( 6)
7 Jakubcová Karolína SJC1050 B 755.69 3. 189.32( 4)194.22( 3)188.92( P)183.23( 8)180.89( 6) 148.82(14) 179.74( 6)
8 Vrbatová Barbora VRL1054 B 749.58 2. 162.76( 8) 185.43( 5)181.27( 7)196.97( 2)153.69(11) 172.86( 8) 185.91( 5)
9 Horáková Eliška PHK1152 B 725.37 5. 181.34( P)178.94( 8)181.27( 7)153.90(16) 176.05( 7) 183.82( 5)161.23(11)
10 Besedová Barbora PHK1051 B 711.00 5. 177.75( P)166.02(11)100.11(21) 183.42( 7)183.81( 5)114.29(22) 164.46( 8)
11 Hepnerová Tereza PHK1155 B 683.49 7. 170.87( P)179.80( 7)143.50(13) 161.70(13) 170.18( 9)162.64(10)
12 Lepšová Julie SRK1152 B 652.68 4. 131.66(14)187.10( 4)113.24(18) 119.93(20) 167.03(10)166.89( 7)
13 Fukátková Ludmila LPU1053 B 649.15 7. 164.08( 7)162.29( P)143.82(12)178.96( 9)132.17(17) 143.32(18)
14 Froschová Magdalena LPU1052 B 646.24 9. 144.50(11) 161.56( P)159.31(10)160.77(14)164.60( 9)120.20(18) 152.83(14)
15 Krykorková Zuzana SJC1153 B 634.56 12. 123.59(15) 156.95(13)158.64( P)158.17(15)114.27(18) 160.80(12)146.46(17)
16 Vaňátková Thea LTU1150 B 606.41 10. 144.21(12)166.19(10)134.68(15) 130.14(18) 149.15(13)116.66(19) 146.86(16)
17 Macháčková Eliška LPU1153 B 597.48 11. 137.90(13) 149.37( P)138.66(14)167.64(11) 141.81(19)
18 Zitková Veronika LPU1051 593.27 10. 151.10(10)148.32( P) 139.40(16)116.66(19) 154.45(13)
19 Kvapilová Simona PHK1150 572.28 13. 143.07( P) 59.26(16) 119.52(17) 146.54(14)156.54(13)126.13(21)
20 Mojžíšová Nela PHK1053 522.15 15. 130.54( P)100.61(15) 112.33(19) 140.32(15)138.96(16) 36.41(24)
21 Málková Karolína SHK1051 477.68 9. 161.88( 9) 154.84(10)160.96(11)
22 Kroupová Anna LPU1154 466.31 15. 91.32(16)116.58( P) 112.04(19)146.37(15) 68.98(23)
23 Spilková Magdalena JIL1151 458.39 6. 161.54(12)182.25( 6)114.60( P)
24 Stryková Johana LPU1151 406.95 17. 101.74( P)107.36(20)150.56(17) 47.29(25)
25 Maráková Sofie SNA1151 352.51 11. 158.33(11) 116.50(21) 77.68(22)
26 Buďárková Natálie VRL1052 346.73 9. 172.97( 9)173.76(10)
27 Wohanková Michaela VRL1151 341.03 9. 178.08( 9) 162.95( 9)
28 Chotěnovská Nela HJL1153 337.85 12. 89.06(20) 87.97(23)160.82(12)
29 Nováková Věra STH1055 242.28 17. 111.20(21) 131.08(17) 0.00(25)
30 Matějková Eliška SNA1153 184.78 16. 124.87(16) 59.91(24)
31 Buďárková Laura STH1051 150.91 15. 150.91(15)
32 Nová Klára VRL1053 133.92 20. 133.92(20)
33 Čapková Kateřina LTU1050 123.45 19. 0.00(22)123.45(19)
34 Dvorská Veronika CHC1054 44.19 21. 44.19(21)

D12D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Vítková Eliška PHK1056 801.91 1. 200.48( P) 201.43( 2)200.00( 1)200.00( 1)195.81( 4)
2 Helmeczi Ema LPU1166 785.53 2. 196.38( P)193.33( 3) 199.15( 2)196.67( 2)
3 Hamáková Zuzana HJL1050 770.02 1. 191.23( 4)143.06( 6) 205.23( 1) 189.83( 3) 183.73( 5)
4 Stratilová Anna ZAM1052 728.24 1. 117.39(11)203.13( 1) 196.99( 2) 210.73( 1)
5 Linderová Ema PHK1059 690.73 2. 172.68( P)156.64( 4) 168.75( 4)179.66( 2)115.51( 5) 169.64( 6)
6 Valdmanová Anna JIL1052 672.67 5. 173.84( 7)156.26( 5)135.63( 5) 168.17( P) 174.40( 7)
7 Čapková Kateřina LTU1050 590.04 2. 201.57( 2) 195.87( 3)192.60( 3)
8 Venclová Aneta ZAM1051 538.95 2. 199.04( 2) 156.53( 8)183.38( 6)
9 Vojtová Julie PHK1153 485.93 4. 121.48( P) 169.49( 4)194.96( 5)
10 Hostinská Barbora LPU1162 485.51 4. 176.73( 6)121.38( P) 187.40( 4)
11 Chaloupková Ema LPU1168 347.89 6. 114.64(12) 86.97( P) 62.37( 6) 83.91(10)
12 Chotěnovská Nela HJL1153 334.11 3. 138.82( 9)195.29( 3)
13 Nováčková Simona LPU1167 319.43 7. 122.50(10) 79.86( P) 11.18( 7) 105.89( 9)
14 Votroubková Aneta LPU1169 273.31 1. 68.33( P) 204.98( 1)
15 Kay Leila LPU1155 229.73 8. 172.30( 8) 57.43( P)
16 Buďárková Natálie VRL1052 203.76 1. 203.76( 1)
17 Matějková Eliška SNA1153 197.21 3. 197.21( 3)
18 Ladýřová Alžběta SHK1058 188.29 5. 188.29( 5)
19 Movchanskaya Maria VRL1153 166.96 8. 166.96( 8)
20 Bláhová Klára HJL1150 164.54 7. 164.54( 7)

D14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Vyziblová Viktorie SJC0853 B 818.08 1. 198.02( 3)175.61(11) 204.52( P)203.29( 1)212.25( 1)182.62(10)
2 Hanušová Markéta VRL0852 B 809.91 1. 201.84( 1)202.33( 2)192.53( 6) 202.37( 2)190.59( 3) 203.37( 1)
3 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B 804.84 1. 200.14( 2) 202.32( 1)194.34( 3) 185.86( 4) 197.40( 3)204.98( 1)
4 Čapková Markéta PHK0850 B 785.55 2. 196.39( P)194.67( 3) 196.03( 4)191.97( 6) 197.16( 2) 195.97( 3)
5 Kynčlová Anna JIL0852 B 777.92 2. 191.47( 7)186.73( 4) 189.46( 8) 194.48( P) 192.91( 5)199.06( 2)
6 Salabová Pavlína JIL0954 B 776.41 3. 198.02( 3)176.18( 9) 195.42( 5)194.10( P) 188.87( 7)165.39(13)
7 Nožičková Ema LPU0953 B 775.88 2. 188.56( 9)193.97( P)201.11( 2)192.24( 5)174.43( 7) 154.86(18)
8 Hančová Karolína VRL0952 B 757.20 4. 187.89(10)181.93( 5) 186.24( 9)178.55(12) 179.42( 6) 192.17( 6)190.90( 4)
9 Čivrná Eliška VRL0851 B 756.06 4. 180.50(12) 192.36( 7)193.68( 4)173.80( 8) 177.50(12) 189.52( 5)
10 Havrdová Selina SJC0950 B 754.88 4. 193.41( 6)178.93( 8)188.72( P)172.63(15) 162.82(12) 193.82( 4)175.25(10)
11 Dominová Julie LPU0857 B 735.37 5. 186.44(11)183.84( P) 179.86( 5) 182.67( 9)182.42( 7)
12 Jedličková Veronika SHK0850 B 730.77 5. 195.29( 5)181.88( 6)152.76(18) 170.33( 9) 183.27( 6)
13 Vltavská Eliška SJC0850 B 728.43 8. 188.74( 8)174.51(12)182.11( P)168.29(17) 168.12(10) 183.07( 8)159.21(15)
14 Kunartová Dominika PHK0888 B 726.35 3. 181.59( P)173.85(13)196.57( 3)174.34(14)165.66(11) 153.44(19)
15 Jelínková Eva PHK0953 B 707.77 11. 176.94( P)169.04(14) 172.84(13)176.97(13) 181.02(11)
16 Sochorová Kristýna SHK0953 B 707.24 9. 178.01(13)176.13(10)163.48(14) 181.97( 9)148.86(17) 171.13(14)165.78(12)
17 Lepšová Lucie SRK0951 B 704.22 9. 166.07(15)122.44(19) 185.25(10)158.42(20) 151.96(15) 174.03(13)178.87( 9)
18 Balcarová Olga SNA0851 B 687.27 7. 181.07( 7) 156.63(14)169.71(15)179.86( 8)
19 Hamáková Adéla HJL0851 B 684.33 8. 160.67(18) 162.58(16)153.20(17) 183.03( 8)161.99(13) 163.73(16)174.99(11)
20 Macháčková Tereza LPU0951 B 658.97 16. 161.40(17)164.74( P)151.67(19) 169.21(16) 163.62(17)135.53(23)
21 Hlavsová Tereza SHK0857 B 657.07 11. 172.74(14)118.40(22) 159.27(16)179.47(11) 145.59(21)145.40(20)
22 Kaplanová Viktorie HJL0850 B 644.34 15. 157.82(20)164.57(15)159.98(15)161.97(19)148.17(18)
23 Šimková Lucie STH0951 B 636.28 7. 159.46(19) 110.70(27) 184.74( 7) 140.30(23)151.78(16)
24 Kvapilová Markéta PHK0950 623.96 12. 155.99( P)122.44(19) 178.36(12) 143.62(19)138.26(24) 145.99(19)
25 Grusserová Diana PHK0999 621.49 11. 155.37( P)118.93(21)182.46(11) 118.29(28) 164.73(14)
26 Mužná Josefína SJC0854 604.43 16. 165.16(16) 151.11( P) 138.76(21)149.40(20)
27 Švíglerová Anna LPU0952 603.56 10. 142.78(26)150.89( P)130.28(24)179.61(10)106.25(28)
28 Lapáčková Šárka SHK0954 589.51 17. 155.09(21) 139.20(22) 144.63(22)150.59(17)
29 Dobiášová Johana SHK0856 583.08 20. 144.91(25) 150.08(20)151.97(24)115.85(24) 133.71(25) 136.12(22)
30 Hovorková Elen LPU0954 572.71 22. 150.24(22)143.18( P) 88.28(29) 147.24(26) 121.71(27) 132.05(24)
31 Linderová Anna PHK0852 567.81 17. 141.95( P)161.20(17)123.61(26)141.05(27) 84.57(31)
32 Macková Gita LPU0961 566.44 18. 141.61( P)147.07(21)163.68(18)114.08(26)
33 Netopilová Simona VAM0950 487.95 23. 131.33(27) 94.07(28) 117.05(23)121.99( P)117.58(25)
34 Pozdílková Zuzana PHK0952 457.61 22. 114.40( P)108.37(23) 107.50(28)127.34(22) 59.09(33) 97.85(28)
35 Holingerová Alžběta CHC0953 431.39 25. 75.81(30) 115.28(25)123.64(26)116.66(26)
36 Chrástová Barbora STH0851 402.22 1. 203.00( 1) 199.22( 2)
37 Bohdanecká Antonie SHK0960 394.33 22. 117.26(28) 41.08(33)154.21(22) 81.78(32)
38 Matoušková Markéta PHK0855 389.83 18. 97.46( P) 142.17(20) 150.20(18)
39 Komárková Veronika CHC0955 372.01 23. 150.00(23) 72.80(31)149.21(25)
40 Valentová Kateřina LPU0852 346.49 24. 149.45(24) 86.62( P) 110.42(27)
41 Renská Adéla SNA0951 334.39 23. 109.80(29) 135.64(23) 88.95(30)
42 Macháčková Kateřina CHC0951 329.06 25. 127.16(25) 102.27(29) 99.63(27)
43 Čížková Alena PHK0857 209.09 24. 52.27( P) 98.29(24) 58.53(30)
44 Rutová Renata PHK0959 205.77 29. 51.44( P) 67.99(30) 86.34(29)
45 Málková Michaela PHK0853 201.17 16. 50.29( P) 150.88(16)
46 Bašová Ema KOR0850 188.60 21. 47.15( P)141.45(21)
47 Brožíková Barbora JIL0955 183.17 18. 137.38(18) 45.79( P)
48 Hamáčková Amálie VRL0854 154.61 21. 154.61(21)
49 Řadová Ráchel SHK0961 153.42 23. 153.42(23)
50 Jirsová Tereza JIL0952 119.85 31. 54.97(32) 29.96( P) 34.92(31)
51 Hebelková Kateřina SHK0858 89.00 29. 89.00(29)

D14D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Bucharová Marie VRL0954 811.79 1. 190.07( 4)204.12( 1)206.03( 1) 211.57( 1)
2 Řadová Ráchel SHK0961 720.67 1. 197.24( 3)129.65( 6)193.78( 3) 200.00( 1)118.10( 5)
3 Němcová Kateřina ZAM0852 720.33 2. 198.18( 2)195.08( 3) 170.47( 3)156.60( 4)
4 Stolinová Andrea DOB0990 699.92 2. 166.28( 8)123.44( 7) 191.17( 4)170.20( 2) 172.27( 7)
5 Stratilová Eliška ZAM0953 607.33 2. 126.28(10)144.53( 5) 175.15( 2) 161.37(10)
6 Julišová Kateřina ZAM0851 589.55 1. 204.58( 1)200.80( 2) 184.17( 5)
7 Nimshausová Helena CHC0854 537.29 3. 175.15( 7) 191.70( 3)170.44( 8)
8 Kubíčková Nela LPU0969 477.00 1. 119.25( P) 212.52( 1)145.23(12)
9 Hamáčková Amálie VRL0854 401.21 2. 200.19( 2) 201.02( 2)
10 Schwengerová Anna SRK0851 383.19 2. 195.78( 2)187.41( 3)
11 Lánská Adéla STH0954 337.02 5. 176.23( 6) 160.79( 5)
12 Kopecká Cecilie ZAM0951 336.26 4. 161.75( 4) 174.51( 6)
13 Koupilová Eva LPU0970 329.97 1. 82.49( P) 47.48( 6)200.00( 1)
14 Říhová Eliška SRK0952 319.92 4. 165.57( 9)154.35( 4)
15 Kolmanová Anna JIL0953 243.16 5. 182.37( 5) 60.79( P)
16 Šlesingerová Nela KUO0951 223.90 3. 38.98( 3) 69.18( 5)115.74( 6)
17 Fučíková Barbora LPU0863 217.20 9. 54.30( P) 162.90( 9)
18 Movchanskaya Sofia VRL0958 186.41 4. 186.41( 4)
19 Růžičková Magda PHK0951 179.49 13. 44.87( P) 134.62(13)
20 Nováková Dita VRL0957 158.01 11. 158.01(11)
21 Rutová Renata PHK0959 47.19 7. 11.80( P) 35.39( 7)

D16C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 407.16 1. 95.39( 3) 101.79( P) 85.07( 7) 97.98( 4)101.68( 2)105.71( 1)
2 Chrtková Anežka PHK0658 B 393.40 1. 98.35( P) 96.90( 2)101.25( 1) 96.90( 4)
3 Mimrová Kateřina CHC0658 B 379.35 1. 78.47(10) 101.72( 1) 87.80( 5) 93.50( 5) 96.33( 3)
4 Chlupáčová Anežka SHK0760 B 374.08 3. 93.25( 4) 85.92( 5) 79.42(10) 98.10( 3) 96.81( 5)
5 Příkazská Zuzana PHK0654 B 373.36 3. 93.34( P) 82.78( 7) 94.73( 3) 71.20(15) 97.08( 3) 88.21( 5)
6 Kaláčová Anna LPU0763 B 368.56 4. 92.14( P) 80.48( 9) 88.89( 7) 79.46( 9) 94.59( 7) 92.94( 4)
7 Nožičková Lea LPU0753 B 361.63 2. 70.67(13) 90.41( P) 88.51( 4) 85.50( 9) 97.21( 2)
8 Stavrinou Kristýna SRK0751 B 353.10 3. 64.45(14) 83.68(11) 87.84( 5) 87.82( 8) 93.76( 3)
9 Rážová Aneta PHK0662 B 344.33 5. 86.08( P) 73.97(12) 87.80( 5) 88.41( 8) 82.04(13)
10 Hamáčková Táňa STH0754 B 342.59 6. 84.22( 9) 79.11( 9) 29.90(20) 84.53(10) 86.55( 6) 87.29( 9) 80.34( 9)
11 Solařová Linda SHK0758 B 339.80 6. 76.99(11) 81.27( 7) 94.63( 6) 86.91( 6)
12 Malínská Nela SJC0650 B 338.52 6. 85.75( 8) 84.63( P) 89.26( 6) 78.88(14)
13 Šumpíková Barbora SHK0759 330.40 8. 78.29(11) 75.14(12) 79.68(13) 87.29( 9) 85.14( 8)
14 Votočková Amélie JIL0750 328.71 7. 89.00( 7) 70.55(13) 82.18( P) 86.98(11) 63.31(12)
15 Plecháčová Marie NPA0652 326.58 4. 77.12(12) 78.43(10) 56.47(18) 80.65(12) 90.38( 4) 75.19(16) 76.12(11)
16 Selixová Mariana SHK0752 323.15 1. 55.71(16) 58.85(13) 81.80( 8) 101.99( 1) 60.99(18) 78.37(10)
17 Kuhnová Alžběta LPU0652 309.05 2. 90.25( 6) 77.26( P) 40.89(19)100.65( 2)
18 Zitková Andrea LPU0751 271.67 8. 67.92( P) 80.08( 8) 84.40(12) 39.27(16)
19 Čečková Karolína SHK0650 261.87 2. 95.79( 2) 79.68( 8) 86.40( 7)
20 Kubíková Adéla LPU0761 229.64 11. 66.48(14) 57.41( P) 55.04(11) 50.71(19) 24.90(20)
21 Netuková Anežka SHK0750 218.71 1. 108.37( 1) 110.34( 1)
22 Ondrušová Zuzana PHK0757 215.16 12. 53.79( P) 55.07(14) 58.28(15) 48.02(12) 44.62(15)
23 Bryscejnová Marieta ZAM0752 209.62 10. 77.64(11) 56.57(10) 75.41(15)
24 Szczygieł Hanna CHC0752 204.84 1. 108.82( 1) 96.02( 4)
25 Závodná Zuzana LTU0750 197.82 14. 65.89(15) 56.73(16) 75.20(14)
26 Hájková Marie VRL0651 185.62 14. 44.39(17) 38.73(18) 49.20(20) 53.30(14)
27 Šafrová Lenka CHC0654 184.13 13. 56.60(17) 69.39(16) 58.14(13)
28 Kuciel Hanna CHC0751 174.41 5. 90.59( 5) 83.82( 6)
29 Podlešáková Monika PHK0752 132.35 2. 33.09( P) 99.26( 2)
30 Šmídová Terezie LPU0659 127.87 2. 31.97( P) 95.90( 2)
31 Ciszek Katarzyna CHC0659 99.01 3. 99.01( 3)
32 Janáčková Michaela LPU0759 92.17 17. 23.04( P) 0.00(21) 69.13(17)
33 Vohníková Anna VRL0654 47.94 17. 47.94(17)
34 Bílková Karolína SJC0653 46.19 17. 11.55( P) 34.64(17)
35 Hanlová Kristýna SRK0752 44.52 15. 22.18(15) 6.70(21) 15.64(21)
36 Nevmerzhytska Mariia PHK0759 33.88 19. 8.47( P) 25.41(19)
37 Martínková Viola VRL0754 33.40 19. 33.40(19)
38 Brdlíková Eliška VRL0753 33.08 18. 33.08(18)

D18C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Brožková Tereza LPU0457 B 457.65 1. 106.12( 1) 114.41( P)116.69( 1)108.31( 1)118.24( 1)
2 Chvátilová Johana PHK0450 B 408.61 1. 102.15( P)100.00( 1) 101.19( 2) 105.27( 1)
3 Kubíková Magdaléna LPU0566 B 393.04 2. 79.25( 7) 98.26( P)100.80( 2) 81.77( 4) 96.20( 2) 97.78( 2)
4 Výchová Veronika SRK0557 B 372.88 3. 96.44( 3) 81.94( 5) 96.95( 3) 97.55( 3)
5 Tomášová Anna SRK0554 B 356.57 1. 81.36( 6) 77.26( 2) 74.01( 6) 84.95( 4) 86.82( 5)103.44( 1)
6 Čapková Anna PHK0451 B 346.20 3. 86.55( P) 82.51( 3) 79.29( 5) 80.52( 6) 29.21(12) 96.62( 4)
7 Tučková Anna LPU0455 340.72 3. 79.01( 8) 85.18( P) 77.56( 6) 85.55( 3) 90.98( 4)
8 Gurinová Gabriela SJC0557 327.28 3. 68.92( 9) 81.82( P) 90.51( 3) 86.03( 7)
9 Hošková Kateřina LTU0451 308.31 2. 50.99(10) 70.63( 3) 74.53( 4) 64.14(10) 99.01( 2)
10 Vrábelová Hana PHK0454 297.16 5. 74.29( P) 74.05( 5) 76.81( 7) 72.01( 7) 62.78( 7)
11 Gottsteinová Ema JIL0451 218.55 4. 84.92( 4) 54.64( P) 78.99( 8)
12 Kopecká Anna JIL0552 214.17 5. 84.02( 5) 53.54( P) 76.61( 9)
13 Janáčková Tereza LPU0558 163.04 7. 40.76( P) 58.56( 7) 63.72(11)
14 Matěásková Šárka JIL0551 129.92 2. 97.44( 2) 32.48( P)
15 Kay Nathalie LPU0559 122.28 5. 0.00(11) 30.57( P) 91.71( 5)
16 Kadaníková Tereza LPU0552 115.99 6. 29.00( P) 86.99( 6)
17 Matušincová Anna PHK0561 99.85 8. 24.96( P) 20.84( 8) 54.05( 8)
18 Kubcová Anna DOB0550 86.63 6. 86.63( 6)
19 Šlesingerová Sára KUO0551 67.11 9. 18.57( 9) 48.54( 9)

H10C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Vošvrda Václav SJC1203 834.08 1. 196.29( 5) 202.76( 1)208.52( P)194.28( 4) 200.47( 2) 206.66( 1)216.14( 1)
2 Macháček Jakub SHK1202 813.70 1. 199.05( 3) 200.77( 2)201.44( 2)202.21( 1)209.28( 1)
3 Mayer Antonín SHK1206 797.83 2. 196.37( 4) 196.49( 3)201.35( 2) 203.62( 2)
4 Vrbata Alan VRL1203 796.30 1. 201.33( 1)196.47( 3)202.06( 1)196.44( 3)184.84( 4) 179.48( 5) 195.74( 2)
5 Klabzuba Jan SRK1207 750.91 2. 199.62( 2)178.49( 6) 171.45( 5) 189.73( 3)183.07( 4)
6 Kopecký Mikuláš SJC1204 733.97 3. 151.42(11) 181.06( 5)183.49( P)181.30( 6)157.90( 6) 188.12( 3)
7 Votroubek Jan SRK1206 710.44 3. 162.59( 8) 190.24( 3)179.13( 6)178.48( 5)
8 Jirout Jáchym SNA1201 631.16 5. 166.54( 9)101.21(13) 158.93( 5) 151.83( 8)153.86( 8)
9 Udržal Lukáš LPU1303 574.69 4. 89.73(15)143.67( P)171.62( 4) 169.67( 7)
10 Fukátko Václav LPU1302 553.48 7. 138.37( P)132.61( 7)128.94( 8) 140.77(11)115.48(10) 141.73( 8)
11 Hrdinka Josef SHK1205 533.65 7. 170.85( 7)113.22(11) 152.16( 7) 97.42(11)
12 Mojžíš Radovan PHK1200 437.93 4. 109.48( P) 10.10(15)133.23( 6) 185.12( 4)
13 Nachtigall Jakub LPU1209 421.72 7. 105.43( P) 167.02( 7) 149.27( 7)
14 Vlk Vojtěch SRK1202 349.31 7. 164.26(10)163.00( 7) 22.05(13)
15 Podlipný Filip SJC1202 324.25 9. 133.70(12) 81.06( P) 109.49( 9)
16 Stránský Filip SHK1302 306.63 9. 108.26(14)140.97( 9) 57.40(12)
17 Sýkora Jan SRK1204 303.59 8. 168.00( 8)135.59(10)
18 Mrázek Emil SJC1300 248.84 5. 62.21( P)186.63( 5)
19 Pompach Tobiáš PHK1201 246.93 4. 61.73( P)185.20( 4)
20 Kazda František SJC1201 231.69 6. 173.77( 6) 57.92( P)
21 Liška Albert PHK1313 227.92 6. 56.98( P) 170.94( 6)
22 Zollmann David HOR1200 221.20 13. 123.30(13) 97.90(14)
23 Červinka Dominik HJL1202 213.71 12. 111.32(12) 82.07(12) 20.32(14)
24 Koupil Štěpán LPU1206 188.47 9. 47.12( P) 141.35( 9)
25 Pýcha František LPU1305 184.89 9. 46.22( P) 138.67( 9)
26 Šimek Jan CHC1301 141.35 9. 141.35( 9) 0.00(15)
27 Částek Adam SHK1201 69.60 13. 69.60(13)

H12C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Kutlvašr Vladimír VRL1002 B 824.66 1. 210.63( 1) 204.34( 1)193.21( 4) 203.89( 1) 204.91( 1)204.78( 1)
2 Kadaně Matěj LPU1001 B 796.67 2. 199.17( P)197.94( 2)202.08( 2)197.48( 4)191.05( 4) 195.08( 4)
3 Chrtek Jan PHK1100 B 790.84 2. 197.71( P)174.91(10) 169.68(11) 190.20( 7) 197.79( 3)199.10( 2)196.24( 3)
4 Novotný Kryštof PHK1002 B 788.59 1. 197.15( P)202.77( 1) 189.69( 7)181.00( 9) 198.98( 2)
5 Šimek Vojtěch CHC1002 B 775.50 1. 193.50( 4)171.22(12) 190.35( 4)203.71( 1) 187.94( 6)167.87(11)
6 Kunart Lukáš PHK1010 B 774.84 3. 193.71( P)177.85( 6) 184.11( 6) 194.21( 3)165.04(14) 195.99( 3)190.93( 5)
7 Kárník Štěpán LPU1002 B 768.41 5. 186.76( 9) 192.10( P)177.78( 8) 192.33( 5)195.88( 5)188.10( 5)187.53( 9)
8 Jirout Vilém LPU1012 B 759.81 5. 189.50( 5)189.95( P)179.27( 7) 191.58( 6)188.78( 8)160.28(17) 187.86( 7)
9 Fiala Matyáš SHK1102 B 759.77 2. 195.51( 2)201.21( 2)172.06(10) 172.57(14) 167.86(12) 175.19(11)187.86( 7)
10 Lukeš Josef SHK1005 B 752.04 5. 175.41(13) 182.53( 5) 186.56( 5)185.95( 8)195.34( 6)184.19( 8)
11 Pouchlý Matěj SHK1009 B 750.34 2. 168.97(16) 197.72( 3)185.33(10)198.32( 2)168.89(14)
12 Čihák Matěj HOR1100 B 738.60 3. 158.35(19) 196.02( 3)167.67(12) 177.82(12)174.27(10) 175.82(10)188.94( 6)
13 Šafář Jakub CET1103 B 732.80 7. 184.46(11)177.28( 8)174.58( 9) 183.20( P)187.86( 7)
14 Posolda Lukáš SJC1100 B 732.32 8. 187.19( 8)176.47( 9)183.08( P)185.58( 9)151.15(20) 136.77(19)
15 Juška Vojtěch LPU1003 B 730.71 3. 193.87( 3)182.68( P)159.63(14) 178.07(11)160.46(15) 154.06(21) 176.09(10)
16 Macek Dan LPU1104 B 706.45 9. 182.76(12)176.61( P)152.19(15) 164.94(15)182.14( 9)
17 Kopecký Matěj PHK1001 B 686.19 11. 171.55( P) 161.27(13) 164.82(16) 172.82(11)175.11(12)166.71(12)
18 Šíma Antonín SRK1001 B 681.99 4. 189.31( 6)184.60( 4)151.97(16)143.18(19) 156.11(16)150.16(23)
19 Slavík František SHK1110 B 663.58 11. 166.79(17)174.22(11) 166.11(13)156.46(18)
20 Pavelec Daniel NPA1101 B 644.34 13. 161.57(18)164.59(13) 92.16(21) 162.44(17)151.83(19) 155.74(20)127.90(20)
21 Hanousek Jan SJC1005 B 628.24 15. 157.26(21)160.73(15)157.06( P)150.94(18) 129.85(22) 151.20(22) 153.19(15)
22 Šimek Oldřich STH1104 562.56 14. 136.67(23) 89.34(22) 106.42(24) 165.70(16)153.77(14)
23 Domin Ondřej LPU1103 525.48 16. 120.40(24)131.37( P) 119.62(25) 130.55(27)143.16(16)
24 Brož Jiří LTU1101 460.96 7. 177.80( 7)151.23(17)131.93(21)
25 Lučan Ondřej LPU1101 458.96 7. 187.92( 7)114.74( P) 156.30(19)
26 Ticháček Jáchym SJC1004 437.45 13. 109.36( P)174.20(13)153.89(18)
27 Severa Matyáš PHK1004 437.25 13. 109.31( P) 173.83(13)154.11(13)
28 Řehák Jan SJC1103 430.52 22. 69.10(26) 107.63( P)126.68(22) 89.01(27)107.20(29) 61.46(23)
29 Vejvoda Martin SJC1102 417.41 14. 172.86(14)140.20(17)104.35( P)
30 Tatarnikov Ivan PHK1106 411.36 15. 102.84( P) 167.69(15)140.83(17)
31 Košťál Antonín SHK1004 408.37 14. 163.21(14) 111.98(26)133.18(26)
32 Štefanik Marek SHK1007 395.02 20. 99.88(25) 104.29(20) 82.37(28)108.48(28)
33 Šafář Martin PHK1102 394.71 21. 98.68( P) 117.55(23)142.98(21) 35.50(24)
34 Retka Jakub LTU1000 370.83 21. 123.59(24)138.84(25)108.40(21)
35 Bohdanecký František SHK1104 350.28 18. 158.23(20)132.47(18) 59.58(23) 0.00(30)
36 Udržal Jakub LPU1100 336.20 22. 156.83(22) 84.05( P) 95.32(30)
37 Liška Viktor PHK1111 313.80 16. 78.45( P)142.04(16) 70.00(29) 23.31(25)
38 Novák Vojtěch VRL1003 288.90 18. 146.47(18)142.43(20)
39 Hanslík Jaroslav SHK1107 260.02 19. 133.23(19) 126.79(23)
40 Kozel Lukáš LPU1010 188.73 24. 47.18( P) 141.55(24)
41 Toužil Lukáš SHK1000 185.73 10. 185.73(10)
42 Wohanka Antonín VRL1201 170.43 15. 170.43(15)
43 Leško Michal SHK1002 155.73 17. 155.73(17)
44 Urbanec Patrik STH1101 139.59 18. 139.59(18)
45 Matějec Jonáš VRL1004 106.50 22. 106.50(22)
46 Částek Filip SHK1006 68.18 27. 68.18(27)
47 Hainiš Pavel LTU1102 14.02 26. 14.02(26)

H12D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Polák Vlastimil VRL1001 851.90 1. 202.43( 2) 213.08( 1) 224.40( 1)211.99( 1)
2 Šumpík Filip SHK1109 747.53 1. 188.48( 4) 171.80( 5)200.00( 1) 187.25( 3)
3 Matějec Jonáš VRL1004 713.65 2. 190.53( 3) 203.03( 2)148.45( 3) 171.64( 6)
4 Saifrt Matěj HOR1000 699.81 3. 170.57( 6) 183.88( 3) 168.07( 4)177.29( 5)158.38( 4)
5 Hauschwitz Roman JIL1102 689.89 1. 131.96( 4) 172.75( 4)172.47( P)200.00( 1)144.67( 8)
6 Stolina David DOB1111 558.94 3. 116.00( 8)145.50( 3) 115.38( 9)182.06( 3)
7 Peška Ondřej LPU1006 540.32 2. 135.08( P)164.74( 6)158.79( 2) 81.71(10)
8 Šabatka Filip LPU1107 529.88 2. 132.47( P) 191.45( 2) 205.96( 2)
9 Bednář Filip LPU1011 399.28 4. 119.73( 7) 99.82( P) 179.73( 4)
10 Nedvídek Filip SHK1115 380.27 1. 207.04( 1) 173.23( 3)
11 Mokrý Tadeáš HJL1100 331.76 2. 188.35( 2)143.41( 6)
12 Andrle Tomáš SHK1111 323.14 5. 172.99( 5) 150.15( 7)
13 Novák Vojtěch VRL1003 200.00 1. 200.00( 1)
14 Petráček Jan SHK1113 189.44 2. 189.44( 2)
15 Juliš Josef ZAM1010 156.59 5. 156.59( 5)

H14C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Jelínek František PHK0900 B 826.16 1. 206.54( P)216.83( 1)174.54(10) 184.62( 6) 206.94( 1) 195.85( 3)
2 Goláň František LPU0803 B 801.76 1. 203.14( 1)200.44( P)183.14( 6) 194.00( 2)191.82( 4) 204.18( 1)189.96( 5)
3 Kubeček Antonín SNA0803 B 786.30 2. 197.67( 3) 189.74( 2) 191.32( 4)195.52( 3)201.79( 2)
4 Čečka Matěj SHK0901 B 780.15 1. 171.86(16) 193.63( 2)189.06( 3)188.34( 5) 191.82( 4) 205.64( 1)
5 Frosch Vítek LPU0801 B 773.53 2. 190.11( 6)193.38( P)166.07(12) 192.51( 3)197.53( 2)149.42(19) 187.55( 7)
6 Rémiš Štěpán SHK0802 B 766.18 3. 188.84( 7)188.70( 4) 168.69(11) 183.42( 8) 190.64( 6)194.03( 3)192.67( 4)
7 Kroupa Matyáš LPU0902 B 760.36 5. 192.86( 5)190.09( P)185.01( 5) 174.19(14) 171.24(14) 189.81( 5)187.60( 6)
8 Kvášovský Filip LTU0902 B 757.78 2. 186.03( 5)188.62( 4)184.62( 6) 198.51( 2)
9 Čihák Jakub HOR0901 B 741.23 4. 195.66( 4)183.24( 7)160.84(17) 165.11(21) 172.33(13)190.00( 4)
10 Rémiš Šimon SHK0801 B 740.51 6. 183.96(11)180.48( 8) 161.52(15) 174.79(13) 185.49( 8)189.45( 6)181.61( 9)
11 Škorpil Marek HOR0900 B 736.93 3. 189.54( 3)182.58( 7)179.26(10)185.55( 7) 176.90(14)
12 Novotný Vít PHK0901 B 734.35 9. 183.59( P)160.62(15) 161.21(16) 169.88(17) 185.29( 9)184.07( 9)181.40(10)
13 Jakubský David SHK0905 B 734.07 8. 186.94( 8)170.80(10) 181.40( 8)182.53( 9) 159.99(15) 183.20( 8)
14 Sochor Jakub SHK0903 B 719.07 7. 167.92(12) 181.08( 9)154.69(25) 173.05(11)187.74( 7)177.20(13)
15 Pešek Ondřej SJC0802 B 717.25 9. 185.68( 9)118.14(21) 179.31( P)168.83(18) 174.54(11)177.72(12)
16 Pavelec Michal NPA0801 B 713.48 6. 179.31(13)185.74( 6) 177.17(12)122.22(19) 153.09(16) 171.26(15)
17 Goláň Antonín LPU0804 B 699.71 10. 184.45(10)174.93( P)148.63(19) 177.62(11)162.71(15)120.33(28)
18 Kotyk Šimon LTU0802 B 695.70 10. 173.91(15) 165.76(13) 172.70(15)172.48(12)176.61(10)
19 Doucha Tomáš SNA0801 B 689.93 10. 179.42(12)161.62(14) 161.65(14) 171.07(16)174.43(10)163.78(13) 165.01(17)
20 Maloch David LPU0905 B 678.33 12. 168.73(19)169.58( P)127.39(23) 165.26(20) 171.42(12)168.60(16)
21 Gottstein Matouš JIL0901 B 676.23 13. 175.84(14)167.67(13) 169.06( P) 163.66(14)158.30(20)
22 Vlach Antonín SJC0903 B 639.31 11. 169.59(11)159.83( P) 149.49(16) 160.40(19)
23 Spilka Petr JIL0803 620.15 16. 157.03(16)152.55(18)155.04( P) 155.53(21)
24 Valenta Jakub JIL0902 590.87 18. 150.56(21) 140.97(21)147.72( P) 151.62(18)139.60(24)
25 Metelka Tomáš PHK0801 579.60 1. 144.90( P) 221.20( 1)213.50( 1)
26 Matušinec Jakub PHK0802 561.24 20. 140.31( P) 121.10(24)157.07(24) 142.76(20)
27 Pleva Stanislav SJC0805 559.36 18. 169.14(18) 139.84( P) 79.21(29) 108.17(29)142.21(23)
28 Čapek Karel LTU0801 553.86 19. 112.94(25)166.30(19) 125.34(24)149.28(22)
29 Šeps Miroslav SRK0801 548.99 17. 141.03(23) 145.83(17)132.37(22)129.76(29)
30 Čečka Vojtěch SHK0804 543.25 17. 154.49(17)111.32(26)152.16(26) 125.28(25)
31 Karásek Šimon SJC0804 531.03 20. 143.63(22) 132.76( P) 118.78(20) 135.86(27)
32 Kobík Kryštof LTU0901 505.38 21. 140.84(24) 129.51(22) 98.61(21) 85.01(30) 136.42(26)
33 Pachel Jiří ZAM0801 500.82 18. 126.06(25)154.11(18) 95.68(22)124.97(26)
34 Brož Jindřich LTU0903 454.96 20. 149.77(20)141.72(20)163.47(22)
35 Šípek Daniel LPU0806 449.71 25. 60.40(28) 112.43( P) 79.36(28) 120.88(27)137.04(25)
36 Kociuba Wiktor CHC0803 376.42 2. 199.19( 2)177.23( 9)
37 Renský Matěj SNA0903 365.58 17. 160.46(20) 53.26(29) 151.86(17)
38 Lučan Matěj LPU0903 345.32 8. 73.88(27) 86.33( P) 185.11( 8)
39 Držka Filip LPU0901 317.07 26. 96.15(26) 79.27( P) 0.00(31) 90.07(28) 51.58(31) 32.68(36)
40 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 307.36 18. 145.73(18) 161.63(18)
41 Erben Hynek VRL0801 269.07 23. 161.69(23) 107.38(31)
42 Bezvoda Jakub SHK0807 260.69 19. 151.98(19) 108.71(30)
43 Kubec Adam DOB0900 242.54 21. 138.24(21)104.30(32)
44 Tuma Lukáš SJC0800 228.60 17. 171.45(17) 57.15( P)
45 Šafr Vít CHC0901 183.35 27. 87.02(27) 96.33(27)
46 Macháček Tomáš SHK0811 178.13 11. 178.13(11)
47 Jedlinský Martin VAM0800 174.73 28. 43.68( P)131.05(28)
48 Šlambora Kryštof SHK0806 128.52 23. 128.52(23)
49 Zídek Jakub PHK0903 119.33 30. 29.83( P) 0.00(30) 89.50(35)
50 Matoušek Alex CHC0902 94.47 33. 94.47(33)
51 Lasík Martin LTU0803 94.36 34. 94.36(34)

H14D (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Zástava Marek SHK0908 798.79 1. 205.87( 1)184.79( 5)208.13( 1)162.92( 4) 200.00( 1)
2 Matoušek Alex CHC0902 788.20 1. 180.48( 6) 207.50( 1)190.05( 5)200.00( 1)178.19( 4) 190.65( 2)
3 Vít Petr KOR0805 785.80 2. 195.97( 3)194.52( 4) 198.86( 2)196.45( P)
4 Bernard Mikuláš HOR0902 680.50 4. 149.89( 9)168.90( 6)195.36( 4) 166.35( 5)
5 Kolátor Štěpán HOR0801 652.16 3. 164.09( 8) 138.82( 6)171.03( 3)178.22( 5)
6 Jindra Antonín HOR0903 607.44 4. 187.11( 5) 117.34( 6)154.80( 5) 148.19( 4)
7 Jedlinský Martin VAM0800 536.21 1. 194.89( 4) 207.27( 1)134.05( P)
8 Pochop Václav STH0902 534.42 3. 175.23( 7) 171.18( 3) 188.01( 4)
9 Lasík Martin LTU0803 383.08 2. 195.80( 3)187.28( 2)
10 Moskva Vojtěch ZAM0802 333.75 6. 168.07( 7) 165.68( 6)
11 Kadaník Petr LPU0802 264.49 2. 66.12( P) 198.37( 2)
12 Kuklík Tobiáš JIL0904 260.76 3. 195.57( 3) 65.19( P)
13 Sedláček Benedikt KOR0902 258.49 3. 193.87( 3) 64.62( P)
14 Šafr Vít CHC0901 210.22 1. 210.22( 1)
15 Erben Hynek VRL0801 198.16 2. 198.16( 2)
16 Čapek Karel LTU0801 196.94 2. 196.94( 2)
17 Tejkl Ondřej SHK0810 196.07 2. 196.07( 2)
18 John Martin VRL0902 191.41 3. 191.41( 3)
19 Hořejš Vojtěch VRL0802 73.80 7. 73.80( 7)

H16C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Derekolenko Ostap LPU0620 B 414.05 1. 103.51( P)110.62( 1) 99.63( 2)100.29( 2)
2 Stach Ondřej JIL0602 B 412.75 1. 103.68( 1) 93.89( 3) 103.19( P) 104.18( 1)101.70( 1)
3 Hájek Dominik LPU0607 B 386.45 2. 94.47( 3) 96.61( P) 98.73( 2) 96.64( 4)
4 Jiroušek Dominik SRK0602 B 369.08 3. 57.98( 7) 67.91( 4) 79.06( 5) 97.54( 3) 95.38( 4) 97.10( 3)
5 Flos Tomáš LPU0633 B 356.52 4. 90.10( 4) 89.13( P) 62.49( 7) 81.01( 7) 96.28( 5)
6 Setunský Jan VRL0608 B 349.24 3. 64.65( 6) 48.70( 6) 90.53( 3) 91.28( 4) 83.50( 6) 83.93( 7)
7 Horák Filip PHK0701 B 317.16 4. 79.29( P) 45.89( 7) 64.66( 6) 81.33( 5) 67.69( 5) 88.85( 4)
8 Kadaně Marek LPU0703 B 304.48 6. 49.02( 9) 76.12( P) 61.21( 8) 79.85( 6) 58.10( 6) 40.22(14) 87.30( 6)
9 Kurka Antonín SHK0700 B 296.55 2. 101.86( 2) 97.07( 3) 97.62( 3)
10 Vrábel Štěpán PHK0705 281.43 5. 70.36( P) 53.14(10) 27.89(11) 11.16(13) 87.58( 5) 70.35( 9)
11 Štichhauer Adam LPU0603 273.97 1. 68.49( P) 102.83( 1)102.65( 1)
12 Hlavatý Jan LPU0713 271.87 4. 67.97( P) 85.09( 4) 43.40(10) 75.41( 8)
13 Zídek Filip PHK0706 266.05 2. 66.51( P) 98.85( 2) 100.69( 2)
14 Krejčí Martin KOR0600 246.41 5. 70.38( 5) 51.53(11) 62.90( 9) 2.15(14) 61.60( P) 39.39(15)
15 Šimerda Václav SRK0605 237.98 8. 54.04( 9) 57.99(10) 50.70( 8) 75.25( 9)
16 Seligr Lukáš PHK0709 235.61 8. 58.90( P) 35.24(11) 60.18(10) 81.29( 8)
17 Štefanik Jan SHK0705 205.01 7. 55.27( 8) 36.58(13) 54.35( 7) 58.81(12)
18 Borovec Šimon CHC0701 193.01 9. 46.16(11) 44.01( 9) 50.36(13) 52.48(12)
19 Beneda Vojtěch SHK0703 176.79 5. 38.77(14) 62.85( 5) 27.39(15) 47.78(14)
20 Hostinský Matěj LPU0604 135.36 11. 44.89(13) 33.84( P) 56.63(11)
21 Hladký Matěj KOR0700 133.80 8. 11.75(15) 24.47(14) 64.13( 8) 0.00(15) 33.45( P)
22 Buďárek David VRL0703 132.21 7. 48.76(10) 73.83( 7) 9.62(17)
23 Bultrowicz Tymoteusz CHC0603 107.97 1. 107.97( 1)
24 Severa Lukáš PHK0603 106.80 11. 26.70( P) 60.08(11) 20.02(17)
25 Tkachenko Artem PHK0710 104.20 12. 26.05( P) 27.33(12) 26.88(16) 23.94(16)
26 Pochop Petr STH0701 103.21 10. 45.44(12) 57.77(10)
27 Wodzicki Filip CHC0702 98.15 2. 98.15( 2)
28 Kubát Vojtěch VRL0701 49.61 13. 49.61(13)
29 Lánský Jan STH0709 42.40 12. 42.40(12)
30 Marek Bořivoj KOR0701 21.07 15. 15.80(15) 5.27( P)
31 Ježek Martin LPU0701 7.17 16. 2.02(16) 1.79( P) 3.36(18)

H18C (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
LPU 2
SJC 3
JIL 4
CET 5
VAM+KOR 6
OAV 7
1 Fajfer Filip NPA0401 B 432.23 1. 99.05( 2) 100.69( 2) 107.91( 1) 95.58( 6) 107.07( 1)109.71( 1)107.54( 1)
2 Jakubský Adam SHK0406 B 387.41 2. 94.91( 3) 98.34( 3) 96.45( 2) 97.47( 3) 89.88( 5) 95.15( 2)
3 Vališ Vojtěch LPU0512 B 382.09 2. 83.73( 9) 95.52( P) 95.64( 3) 95.78( 3) 95.15( 2)
4 Morávek Martin SRK0503 B 379.68 2. 90.72( 6) 82.31( 6) 81.26( 9) 92.30( 7) 95.68( 4) 90.37( 9) 100.98( 2)
5 Šeps Daniel SRK0504 B 370.34 4. 94.24( 4) 93.02( 4) 96.84( 4) 86.24(12)
6 Novák Stanislav NPA0404 B 366.35 2. 91.88( 4) 79.79(11) 96.34( 5) 97.15( 2) 80.98(15)
7 Kotyk Vojtěch LTU0502 B 360.37 4. 67.29(15) 76.95( 8) 91.63( 6) 86.49(10) 83.92( 8) 94.09( 4) 88.16( 4)
8 Kurka Jaroslav SHK0501 B 359.11 5. 87.03( 8) 91.98( 5) 87.98( 6) 92.12( 7) 84.48( 7)
9 Málek David PHK0504 B 349.23 5. 87.31( P) 89.77( 5) 92.87( 6) 79.28( 8)
10 Lazák Jan LTU0500 B 349.09 3. 87.28( 7) 81.18(10) 53.91(19) 74.82(10) 89.14(10) 91.49( 3)
11 Kubeček Josef SNA0402 B 338.48 7. 81.95( 8) 81.82(12) 85.92( 7) 88.79(11)
12 Langr Jakub KOR0401 B 330.44 5. 83.48(10) 76.75( 9) 82.61( P) 87.60( 5)
13 Nimshaus Viktor CHC0502 329.70 7. 76.35(11) 86.73( 7) 92.05( 8) 74.57(11) 73.83(17) 72.34(11)
14 Rak Tomáš SHK0400 318.73 9. 73.40( 9) 72.70(15) 86.74( 9) 85.89(13)
15 Kodytek Adam SHK0402 318.72 7. 79.05( 7) 78.98(12) 81.69(13) 79.00( 9)
16 Stavrinou David SRK0506 310.89 10. 73.61(13) 64.06(10) 60.32(17) 73.36(16) 45.09(19) 85.32(14) 78.60(10)
17 Pirkl Jakub CHC0503 296.89 13. 72.97(14) 53.57(14) 72.85(14) 72.98(17) 70.42(13) 78.09(16)
18 Krpata Michal LPU0403 275.56 1. 106.04( 1) 68.89( P) 100.63( 2)
19 Čivrný Jan VRL0501 268.28 14. 63.67(16) 76.52(14) 58.25(17) 69.84(18)
20 Pirožek Vojtěch LTU0400 264.10 11. 75.76(12) 60.36(11) 65.02(15) 62.96(21)
21 Dvořáček Filip LPU0420 262.53 12. 65.63( P) 70.92(12) 59.06(22) 66.92(12)
22 Pekárek Tomáš LPU0515 259.05 1. 92.40( 5) 64.76( P) 101.89( 1)
23 Pavelec Matěj NPA0501 251.39 14. 56.28(18) 48.11(15) 55.34(18) 65.15(18) 65.99(14) 63.97(20) 41.89(15)
24 Kuhn Vojtěch LPU0404 246.60 11. 25.78(21) 61.65( P) 43.62(19) 85.23(11) 56.10(18) 39.10(23)
25 Baše Ondřej KOR0503 244.79 14. 65.78(16) 61.21(16) 61.20( P) 56.60(14)
26 Šípek Ondřej LPU0505 218.28 6. 54.57( P) 76.59(13) 87.12( 6)
27 Hájek Matěj VRL0402 163.34 15. 9.53(22) 43.80(16) 34.63(20) 75.38(15)
28 Tesař Zdeněk SJC0401 159.71 19. 51.30(20) 39.93( P) 68.48(19)
29 Janků Štěpán SJC0501 150.01 12. 52.56(19) 59.95(12) 37.50( P)
30 Neumann Matěj PHK0400 134.63 1. 33.66( P)100.97( 1)
31 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 121.84 8. 30.46( P) 91.38( 8)
32 Pulc Ondřej ZAM0505 120.30 13. 57.45(13) 62.85(13)
33 Meier Jakub BRU0501 93.92 5. 93.92( 5)
34 Sedláček David SRK0508 60.17 18. 0.00(23) 5.44(18) 34.92(21) 10.82(24) 8.99(18)
35 Retek David LTU0402 58.71 17. 58.71(17)
36 Zounar Adam SRK0507 45.34 17. 14.80(17) 30.54(17)
37 Potůček Oto LTU0501 44.74 20. 44.74(20)
38 Novák Marek SHK0505 32.55 16. 32.55(16)
39 Čičovský Daniel SRK0406 6.56 22. 6.56(22)