Logo
Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Semín
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Fencl Petr - R2
Stavitel tratí:
Macek Ondřej - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, žádný protest nebyl podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky bez výhrad. Ošetřeno bylo drobné zranění po kolizi závodníka s kancem.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 2.17 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 25:37
2. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 26:14 + 0:37
3. Pospíšilová Anna PHK1357 OK 99 Hradec Králové 26:25 + 0:48
4. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 32:26 + 6:49
5. Johanisová Nikola PHK1354 OK 99 Hradec Králové 32:48 + 7:11
6. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 33:18 + 7:41
7. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 33:57 + 8:20
8. Vondroušová Agáta JIL1551 OK Jilemnice 34:54 + 9:17
9. Kubešová Sára LPU1459 OK Lokomotiva Pardubice 35:19 + 9:42
10. Vébrová Dominika PDY1351 Běhej Poděbrady 35:50 + 10:13
11. Ševčíková Kristýna LPU1365 OK Lokomotiva Pardubice 35:54 + 10:17
12. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 35:58 + 10:21
13. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 36:05 + 10:28
14. Cyrany Magdalena SJC1453 Sportcentrum Jičín 36:41 + 11:04
15. Melicharová Nina PHK1451 OK 99 Hradec Králové 37:59 + 12:22
16. Nováková Kateřina VRL1253 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:31 + 12:54
17. Klumparová Aneta CHT1452 OOB SK Chrast 45:44 + 20:07
18. Klumparová Barbora CHT1352 OOB SK Chrast 51:32 + 25:55
19. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 27:08
MS Chvojková Vendula LPU1164 OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 19:35
Bašová Justýna DISK
Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Preisslerová Terezie JIL1250 OK Jilemnice DISK
Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové DISK

D10C 2.11 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 15:48
2. Hanousková Michaela SJC1351 Sportcentrum Jičín 18:23 + 2:35
3. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 18:57 + 3:09
4. Horáková Anna Marie LPU1256 OK Lokomotiva Pardubice 19:22 + 3:34
5. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 20:40 + 4:52
6. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 20:52 + 5:04
7. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 20:56 + 5:08
8. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:20 + 5:32
9. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 23:17 + 7:29
10. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 24:35 + 8:47
11. Cyrany Anežka SJC1253 Sportcentrum Jičín 30:13 + 14:25
12. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 32:34 + 16:46
13. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 17:09
14. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 33:10 + 17:22
15. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 21:08
16. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 40:03 + 24:15
17. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 42:39 + 26:51
18. Hovorková Nikol LPU1353 OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 28:01
19. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 44:45 + 28:57

D12C 3.11 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 27:55
2. Šolcová Elsa SJC1152 Sportcentrum Jičín 28:27 + 0:32
3. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 29:50 + 1:55
4. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 30:42 + 2:47
5. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 3:20
6. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:46 + 4:51
7. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 32:49 + 4:54
8. Vrbatová Barbora VRL1054 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:15 + 5:20
9. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 33:52 + 5:57
10. Hepnerová Tereza PHK1155 OK 99 Hradec Králové 34:53 + 6:58
11. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 35:08 + 7:13
12. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:23 + 7:28
13. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 37:09 + 9:14
14. Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:50 + 10:55
15. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 38:53 + 10:58
16. Spilková Magdalena JIL1151 OK Jilemnice 40:11 + 12:16
17. Krykorková Zuzana SJC1153 Sportcentrum Jičín 41:31 + 13:36
18. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 42:20 + 14:25
19. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 45:25 + 17:30
20. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 45:30 + 17:35
21. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 49:23 + 21:28
22. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 49:36 + 21:41
23. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 54:16 + 26:21
24. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 57:15 + 29:20
25. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 57:52 + 29:57
26. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 59:50 + 31:55
27. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 63:14 + 35:19
28. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 69:17 + 41:22
29. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 69:52 + 41:57

D12D 2.41 km, 15 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stratilová Anna ZAM1052 OB T.J. Sokol Žamberk 33:10
2. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:42 + 0:32
3. Chotěnovská Nela HJL1153 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 35:51 + 2:41
4. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 45:06 + 11:56
5. Lorencová Barbora CHT1056 OOB SK Chrast 46:16 + 13:06
6. Linderová Ema PHK1059 OK 99 Hradec Králové 49:05 + 15:55
7. Valdmanová Anna JIL1052 OK Jilemnice 49:13 + 16:03
8. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 53:44 + 20:34
Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové DISK

D14C 4.08 km, 15 m, 27 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 34:00
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:14 + 0:14
3. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 35:27 + 1:27
4. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 36:55 + 2:55
5. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 39:42 + 5:42
6. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:23 + 7:23
7. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 41:24 + 7:24
8. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 41:41 + 7:41
8. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 7:41
10. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 42:26 + 8:26
11. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 43:24 + 9:24
12. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 43:25 + 9:25
13. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 43:36 + 9:36
14. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 43:59 + 9:59
15. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 44:13 + 10:13
16. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 10:39
17. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 45:01 + 11:01
18. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 45:54 + 11:54
19. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 46:28 + 12:28
20. Kaplanová Viktorie HJL0850 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 47:28 + 13:28
21. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 48:10 + 14:10
22. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 48:39 + 14:39
23. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 54:56 + 20:56
24. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:06 + 22:06
25. Brožíková Barbora JIL0955 OK Jilemnice 57:00 + 23:00
26. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 57:39 + 23:39
27. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:44 + 24:44
28. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 62:14 + 28:14
28. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:14 + 28:14
30. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 63:28 + 29:28
31. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 63:39 + 29:39
32. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 67:10 + 33:10
33. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 69:26 + 35:26
34. Čížková Alena PHK0857 OK 99 Hradec Králové 70:42 + 36:42
35. Valentová Kateřina LPU0852 OK Lokomotiva Pardubice 70:56 + 36:56
36. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 42:23
37. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 76:38 + 42:38
38. Honzáková Nela JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:38 + 45:38
39. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 94:10 + 60:10
40. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 128:49 + 94:49
Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč DISK

D14D 3.16 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:34
2. Julišová Kateřina ZAM0851 OB T.J. Sokol Žamberk 39:54 + 1:20
3. Němcová Kateřina ZAM0852 OB T.J. Sokol Žamberk 42:12 + 3:38
4. Kubíčková Nela LPU0969 OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 7:07
5. Koupilová Eva LPU0970 OK Lokomotiva Pardubice 54:42 + 16:08
6. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:35 + 20:01
7. Stratilová Eliška ZAM0953 OB T.J. Sokol Žamberk 62:32 + 23:58
8. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 63:17 + 24:43
9. Řadová Ráchel SHK0961 OK Slavia Hradec Králové 68:31 + 29:57
10. Stolinová Andrea DOB0990 KOB Dobruška 71:01 + 32:27
11. Fučíková Barbora LPU0863 OK Lokomotiva Pardubice 100:20 + 61:46

D16C 5.21 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 40:05
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 42:55 + 2:50
3. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 44:56 + 4:51
4. Baďurová Eliška PZR0752 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:19 + 5:14
5. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 45:55 + 5:50
6. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 47:04 + 6:59
7. Ciszek Katarzyna CHC0659 K.O.B. Choceň 47:11 + 7:06
8. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 47:43 + 7:38
9. Szczygieł Hanna CHC0752 K.O.B. Choceň 48:35 + 8:30
10. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:06 + 9:01
11. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 53:18 + 13:13
12. Kuciel Hanna CHC0751 K.O.B. Choceň 54:17 + 14:12
13. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 54:46 + 14:41
14. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 56:13 + 16:08
15. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 56:29 + 16:24
16. Plecháčová Marie NPA0652 SK LOB Nová Paka 56:48 + 16:43
17. Šumpíková Barbora SHK0759 OK Slavia Hradec Králové 56:52 + 16:47
18. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 58:53 + 18:48
19. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 62:04 + 21:59
20. Kaláčová Anna LPU0763 OK Lokomotiva Pardubice 63:46 + 23:41
21. Selixová Mariana SHK0752 OK Slavia Hradec Králové 65:57 + 25:52
22. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 66:31 + 26:26
23. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 67:43 + 27:38
24. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 69:21 + 29:16
25. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 75:23 + 35:18
26. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 76:56 + 36:51
27. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:05 + 43:00

D18C 6.60 km, 25 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 52:19
2. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 65:40 + 13:21
3. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 67:25 + 15:06
4. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 71:06 + 18:47
5. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 71:22 + 19:03
6. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:36 + 28:17
7. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:57 + 32:38
8. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 85:29 + 33:10
9. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 96:48 + 44:29
10. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 110:32 + 58:13

D21C 8.05 km, 35 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8208

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 52:18 8450
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 54:14 + 1:56 8156
3. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:08 + 2:50 8019
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 55:36 + 3:18 7948
5. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 4:49 7717
6. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 58:10 + 5:52 7557
7. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 61:01 + 8:43 7123
8. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 62:24 + 10:06 6912
9. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 65:09 + 12:51
10. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 73:17 + 20:59 5254
11. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 84:15 + 31:57 3584
12. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 85:38 + 33:20 3373
13. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 87:09 + 34:51 3142
14. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:49 + 37:31 2736
15. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 97:02 + 44:44 1637
16. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 97:58 + 45:40 1494
17. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 100:13 + 47:55 1152

D21D 6.06 km, 25 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3341

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:14 3392
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 53:35 + 0:21 3370
3. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 55:21 + 2:07 3261
4. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 57:09 + 3:55 3150
5. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 60:28 + 7:14 2945
6. Ďoubalíková Anna CHT9651 OOB SK Chrast 61:10 + 7:56 2901
7. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 61:39 + 8:25 2871
8. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 63:49 + 10:35 2737
9. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:43 + 17:29 2311
10. Šrejberová Monika 20002 Holky Šrejberky 71:19 + 18:05
11. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 71:27 + 18:13 2266
12. Králíčková Michala PZR0455 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:12 + 19:58 2158
13. Cahová Kristýna PHK0098 OK 99 Hradec Králové 73:20 + 20:06 2149
14. Bašová Hana PHK8556 OK 99 Hradec Králové 81:43 + 28:29 1631

D35C 7.22 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 58:17
2. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 58:27 + 0:10
3. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 58:39 + 0:22
4. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 59:25 + 1:08
5. Hejtmánková Kateřina PDY8450 Běhej Poděbrady 61:12 + 2:55
6. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 62:30 + 4:13
7. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 63:59 + 5:42
8. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 64:54 + 6:37
9. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 65:19 + 7:02
10. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:34 + 7:17
11. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 65:51 + 7:34
12. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 68:35 + 10:18
13. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 70:28 + 12:11
14. Vrbatová Petra VRL8552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:29 + 12:12
15. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 73:03 + 14:46
16. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 74:56 + 16:39
17. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 76:26 + 18:09
18. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 80:27 + 22:10
19. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 82:15 + 23:58
20. Lišková Kateřina PHK8151 OK 99 Hradec Králové 87:20 + 29:03
21. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:43 + 29:26
22. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 88:02 + 29:45
23. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 127:28 + 69:11
Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice DISK

D35D 5.08 km, 35 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 47:19
2. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 51:04 + 3:45
3. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 51:50 + 4:31
4. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 51:54 + 4:35
5. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 52:05 + 4:46
6. Žemličková Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 54:13 + 6:54
7. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:14 + 8:55
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 56:44 + 9:25
9. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 60:56 + 13:37
10. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 61:20 + 14:01
11. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 63:22 + 16:03
12. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 64:36 + 17:17
13. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 66:47 + 19:28
14. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:22 + 20:03
15. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 69:25 + 22:06
16. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 71:27 + 24:08
17. Kučerová Petra SJC7950 Sportcentrum Jičín 71:47 + 24:28
18. Pozdílková Alena PHK8053 OK 99 Hradec Králové 72:30 + 25:11
19. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:34 + 25:15
20. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 77:25 + 30:06
21. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 78:46 + 31:27
22. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:17 + 34:58
23. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 83:35 + 36:16
24. Munzarová Michala 190003 OBR 83:37 + 36:18
25. Klumparová Radka CHT8753 OOB SK Chrast 87:32 + 40:13
26. Vyziblová Martina 87:39 + 40:20
27. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 92:37 + 45:18
28. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:24 + 47:05
Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast DISK
Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D45C 5.72 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:38
2. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 2:22
3. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 52:26 + 2:48
4. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 55:27 + 5:49
5. Hvězdová Dagmar SJC7656 Sportcentrum Jičín 56:04 + 6:26
6. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 57:42 + 8:04
7. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 58:59 + 9:21
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 59:03 + 9:25
9. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 60:41 + 11:03
9. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 60:41 + 11:03
11. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 62:04 + 12:26
12. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:07 + 12:29
13. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 62:11 + 12:33
14. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:29 + 13:51
15. Tomandlova Radka 50002 HORA 63:32 + 13:54
16. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 63:42 + 14:04
17. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 64:58 + 15:20
18. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 65:01 + 15:23
19. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 66:19 + 16:41
20. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 67:43 + 18:05
21. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 67:47 + 18:09
22. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 68:24 + 18:46
23. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 70:06 + 20:28
24. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 70:16 + 20:38
25. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 70:46 + 21:08
26. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 71:18 + 21:40
27. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 72:45 + 23:07
28. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:00 + 23:22
29. Jakubská Naděžda SHK7652 OK Slavia Hradec Králové 73:26 + 23:48
30. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 73:40 + 24:02
31. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 75:44 + 26:06
32. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 81:14 + 31:36
33. Plachá Radka STA7551 OK Střelka 85:20 + 35:42

D45D 3.83 km, 15 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 43:38
2. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 4:01
3. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 48:20 + 4:42
4. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 49:34 + 5:56
5. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 49:46 + 6:08
6. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 51:54 + 8:16
7. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 52:09 + 8:31
8. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 54:02 + 10:24
9. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:36 + 10:58
10. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:39 + 12:01
11. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 59:30 + 15:52
12. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:41 + 16:03
13. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:37 + 16:59
14. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 60:56 + 17:18
15. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:31 + 17:53
16. Čížková Dana SHK7752 OK Slavia Hradec Králové 62:10 + 18:32
17. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 62:12 + 18:34
18. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:37 + 19:59
19. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 63:57 + 20:19
20. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:30 + 20:52
21. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 65:24 + 21:46
22. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 66:13 + 22:35
23. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 67:20 + 23:42
24. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 67:27 + 23:49
25. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 67:50 + 24:12
26. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:30 + 24:52
27. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:26 + 25:48
28. Holmanová Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 70:00 + 26:22
29. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 70:40 + 27:02
30. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 72:20 + 28:42
31. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 73:31 + 29:53
32. Čiháková Olga HOR7651 TJ Jiskra Hořice 75:39 + 32:01
33. Věříšová Lenka LPU7761 OK Lokomotiva Pardubice 76:22 + 32:44
34. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 84:14 + 40:36
35. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 92:15 + 48:37
36. Kaplanová Alena HJL7550 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 94:57 + 51:19
MS Hloušková Jitka 87:50 + 44:12
Nadera Agata 10005 CX80 Kalisz Polska DISK

D55C 4.07 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 44:36
2. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 44:39 + 0:03
3. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 49:40 + 5:04
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 49:55 + 5:19
5. Bartoňová Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 51:07 + 6:31
6. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 51:19 + 6:43
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 53:31 + 8:55
8. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 54:27 + 9:51
9. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 54:51 + 10:15
10. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 56:52 + 12:16
11. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 58:09 + 13:33
12. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 59:38 + 15:02
13. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 61:27 + 16:51
14. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 61:53 + 17:17
15. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 65:49 + 21:13
16. Baštová Alena LPU5752 OK Lokomotiva Pardubice 65:55 + 21:19
17. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 66:30 + 21:54
18. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 67:35 + 22:59
19. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 81:23 + 36:47
20. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 112:09 + 67:33

D55D 2.72 km, 15 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:06
2. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 44:41 + 8:35
3. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:43 + 9:37
4. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 46:44 + 10:38
5. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 46:59 + 10:53
6. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 47:08 + 11:02
7. Remešová Alena SRK6150 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:20 + 22:14
8. Nováková Miloslava ZAM6051 OB T.J. Sokol Žamberk 63:44 + 27:38
9. Filipová Dagmar LTU5650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:31 + 29:25
10. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 67:24 + 31:18
Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod DISK

D65C 3.40 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 48:30
2. Kubíková Květoslava LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 49:37 + 1:07
3. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 51:04 + 2:34
4. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 51:27 + 2:57
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 3:08
6. Šabatková Zdeňka SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 51:43 + 3:13
7. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:25 + 7:55
8. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 57:30 + 9:00
9. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:52 + 9:22
10. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:17 + 9:47
11. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 59:14 + 10:44
12. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 64:20 + 15:50
13. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 65:48 + 17:18
14. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 69:02 + 20:32
15. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 96:44 + 48:14

H10N 1.91 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 21:54
2. Odvody Vilém LPU1502 OK Lokomotiva Pardubice 27:50 + 5:56
3. Koupil Štěpán LPU1206 OK Lokomotiva Pardubice 28:17 + 6:23
4. Valdman Hynek JIL1303 OK Jilemnice 28:41 + 6:47
5. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 28:47 + 6:53
6. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 31:06 + 9:12
7. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 31:33 + 9:39
8. Bláha Štěpán HJL1300 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 31:51 + 9:57
9. Hauschwitz Radim JIL1503 OK Jilemnice 36:03 + 14:09
10. Kazda Matěj SJC1515 Sportcentrum Jičín 40:11 + 18:17
11. Glier Matyáš OSN1313 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:07 + 23:13
12. Kadlec Matyáš LPU1211 OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 23:44
13. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 49:36 + 27:42
MS Lenner Norbert 65:32 + 43:38
Votoček Martin JIL1504 OK Jilemnice DISK

H10C 2.32 km, 15 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vošvrda Václav SJC1203 Sportcentrum Jičín 19:34
2. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 19:58 + 0:24
3. Vrbata Alan VRL1203 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:50 + 1:16
4. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 23:06 + 3:32
5. Kopecký Mikuláš SJC1204 Sportcentrum Jičín 23:56 + 4:22
6. Klabzuba Jan SRK1207 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:27 + 4:53
7. Vlk Vojtěch SRK1202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:34 + 8:00
8. Votroubek Jan SRK1206 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:39 + 8:05
9. Stránský Filip SHK1302 OK Slavia Hradec Králové 32:00 + 12:26
10. Holata Vojtěch PDY1303 Běhej Poděbrady 32:31 + 12:57
11. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 12:59
12. Sýkora Jan SRK1204 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:05 + 13:31
13. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 35:23 + 15:49
14. Hrdinka Josef SHK1205 OK Slavia Hradec Králové 37:35 + 18:01
15. Červinka Dominik HJL1202 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 37:58 + 18:24
16. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 40:00 + 20:26
17. Zollmann David HOR1200 TJ Jiskra Hořice 40:40 + 21:06
18. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 58:20 + 38:46

H12C 3.48 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 27:40
2. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 28:06 + 0:26
3. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 28:25 + 0:45
4. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 28:33 + 0:53
5. Čihák Matěj HOR1100 TJ Jiskra Hořice 30:03 + 2:23
6. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 31:11 + 3:31
7. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:21 + 5:41
8. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 6:08
9. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 33:57 + 6:17
10. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 35:18 + 7:38
11. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:19 + 7:39
12. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 35:28 + 7:48
13. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 35:42 + 8:02
14. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 36:09 + 8:29
15. Slavík František SHK1110 OK Slavia Hradec Králové 36:21 + 8:41
16. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 37:13 + 9:33
17. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 39:08 + 11:28
18. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 39:32 + 11:52
19. Domin Ondřej LPU1103 OK Lokomotiva Pardubice 40:15 + 12:35
19. Hanousek Jan SJC1005 Sportcentrum Jičín 40:15 + 12:35
21. Kozel Lukáš LPU1010 OK Lokomotiva Pardubice 40:35 + 12:55
22. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:36 + 12:56
23. Broum Matěj PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:53 + 13:13
24. Jirout Vilém LPU1012 OK Lokomotiva Pardubice 42:51 + 15:11
25. Liška Viktor PHK1111 OK 99 Hradec Králové 45:39 + 17:59
26. Vejvoda Martin SJC1102 Sportcentrum Jičín 46:11 + 18:31
27. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 20:45

H12D 2.42 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 34:48
2. Novák Vojtěch VRL1003 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:53 + 6:05
3. Petráček Jan SHK1113 OK Slavia Hradec Králové 45:12 + 10:24
4. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 46:46 + 11:58
5. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 48:05 + 13:17
6. Stolina David DOB1111 KOB Dobruška 63:10 + 28:22
7. Hauschwitz Roman JIL1102 OK Jilemnice 68:42 + 33:54
8. Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice 80:43 + 45:55

H14C 5.30 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 33:13
2. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 39:31 + 6:18
3. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 39:57 + 6:44
4. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 42:29 + 9:16
5. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 42:53 + 9:40
6. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 44:07 + 10:54
7. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 44:27 + 11:14
8. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 45:15 + 12:02
9. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:31 + 12:18
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 45:38 + 12:25
11. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 46:38 + 13:25
12. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 46:56 + 13:43
13. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 47:03 + 13:50
14. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 47:26 + 14:13
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 47:44 + 14:31
16. Kociuba Wiktor CHC0803 K.O.B. Choceň 49:02 + 15:49
17. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 51:36 + 18:23
18. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 52:05 + 18:52
19. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 52:45 + 19:32
20. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 52:51 + 19:38
21. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 55:16 + 22:03
22. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 22:16
23. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 55:40 + 22:27
24. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 55:45 + 22:32
25. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 56:02 + 22:49
26. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 56:19 + 23:06
27. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 56:31 + 23:18
28. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 57:06 + 23:53
29. Růžička Tomáš SJI0907 OK Jihlava 57:27 + 24:14
30. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 58:07 + 24:54
31. Pachel Jiří ZAM0801 OB T.J. Sokol Žamberk 58:16 + 25:03
32. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:57 + 25:44
33. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 59:07 + 25:54
34. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:00 + 26:47
35. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:50 + 31:37
36. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 68:22 + 35:09
37. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 72:38 + 39:25
38. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:42 + 42:29
39. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 83:41 + 50:28
40. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 91:33 + 58:20
Češík František CHT0902 OOB SK Chrast DISK
Lasík Martin LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H14D 3.94 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Alex CHC0902 K.O.B. Choceň 42:47
2. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:40 + 4:53
3. Kuklík Tobiáš JIL0904 OK Jilemnice 48:18 + 5:31
4. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:47 + 6:00
5. Munzar Petr 190002 OBR 52:12 + 9:25
6. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 53:17 + 10:30
7. Cháma Ondřej PDY0902 Běhej Poděbrady 53:37 + 10:50
8. Bernard Mikuláš HOR0902 TJ Jiskra Hořice 60:38 + 17:51
9. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB T.J. Sokol Žamberk 61:01 + 18:14

H16C 7.27 km, 30 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 49:39
2. Bultrowicz Tymoteusz CHC0603 K.O.B. Choceň 49:40 + 0:01
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:07 + 0:28
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 51:25 + 1:46
5. Wodzicki Filip CHC0702 K.O.B. Choceň 54:58 + 5:19
6. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 55:01 + 5:22
7. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 57:16 + 7:37
8. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 61:32 + 11:53
9. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:44 + 16:05
10. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 66:13 + 16:34
11. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 66:18 + 16:39
12. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:17 + 21:38
13. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 72:51 + 23:12
14. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 74:01 + 24:22
15. Kurzyp Michał 17P0600 WKS Śląsk 74:12 + 24:33
16. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 77:15 + 27:36
17. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 79:33 + 29:54
18. Setunský Jan VRL0608 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:39 + 32:00
19. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 82:31 + 32:52
20. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 83:10 + 33:31
Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč DISK
Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK

H18C 9.11 km, 35 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 64:40
2. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 64:51 + 0:11
3. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 66:23 + 1:43
4. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 67:44 + 3:04
5. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 68:11 + 3:31
6. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 70:36 + 5:56
7. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 71:59 + 7:19
8. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 72:25 + 7:45
9. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 76:06 + 11:26
10. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:51 + 12:11
11. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 78:59 + 14:19
12. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 79:12 + 14:32
13. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:21 + 15:41
14. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 82:40 + 18:00
15. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 84:45 + 20:05
16. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 88:02 + 23:22
17. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:46 + 24:06
18. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 91:11 + 26:31
19. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 91:27 + 26:47
20. Pulc Ondřej ZAM0505 OB T.J. Sokol Žamberk 93:05 + 28:25
21. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 95:37 + 30:57
22. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 99:11 + 34:31
23. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:00 + 37:20
24. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 103:48 + 39:08
25. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 114:08 + 49:28
26. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 120:56 + 56:16
27. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 127:03 + 62:23

H21C 12.43 km, 55 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7934

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kowalski Wojciech 17P8200 WKS Śląsk 65:55
2. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 66:47 + 0:52 8330
3. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 69:16 + 3:21 8050
4. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 74:51 + 8:56 7420
5. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 76:37 + 10:42 7221
6. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 77:24 + 11:29 7132
7. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 78:08 + 12:13 7049
8. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 78:16 + 12:21 7034
9. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 78:33 + 12:38 7002
10. Hewelt Maciej SSU9000 SK Severka Šumperk 78:56 + 13:01 6959
11. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 79:14 + 13:19 6925
12. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 82:17 + 16:22 6581
13. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 83:02 + 17:07 6497
14. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 83:23 + 17:28 6457
15. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 84:31 + 18:36 6329
16. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 84:48 + 18:53 6297
17. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 88:00 + 22:05 5936
18. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 88:26 + 22:31 5887
19. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:44 + 22:49 5853
20. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 89:54 + 23:59 5722
21. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 91:41 + 25:46 5520
22. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 91:46 + 25:51 5511
23. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:21 + 26:26 5445
24. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:24 + 27:29 5327
25. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:46 + 29:51 5060
26. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 96:46 + 30:51 4947
27. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 97:05 + 31:10 4911
28. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 97:31 + 31:36 4862
29. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 97:35 + 31:40 4855
30. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 98:33 + 32:38 4745
31. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:59 + 35:04 4471
32. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 102:43 + 36:48 4275
33. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 103:37 + 37:42 4174
34. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 106:00 + 40:05 3905
35. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 107:35 + 41:40 3726
35. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 107:35 + 41:40 3726
37. Loudil Lukáš 30001 Neregistrovaný 109:28 + 43:33
38. Klapal Michal VAM8802 OB Vamberk 110:18 + 44:23 3419
39. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 111:42 + 45:47 3261
40. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 129:34 + 63:39 1245
Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0

H21D 8.57 km, 30 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3027

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 71:28 3249
2. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 78:46 + 7:18 2963
3. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 81:10 + 9:42 2868
4. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 83:03 + 11:35 2795
5. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 91:34 + 20:06 2460
6. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 103:07 + 31:39 2007
7. Jirků František SJI7900 OK Jihlava 122:13 + 50:45 1258

H35C 9.22 km, 30 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 57:27
2. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 61:21 + 3:54
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 61:34 + 4:07
4. Cych Piotr 17P6800 WKS Śląsk 61:36 + 4:09
5. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:03 + 5:36
6. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 64:49 + 7:22
7. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 67:11 + 9:44
8. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 68:01 + 10:34
9. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 68:31 + 11:04
10. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 68:58 + 11:31
11. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 71:13 + 13:46
12. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 71:29 + 14:02
13. Bláha Jan HJL8200 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 72:20 + 14:53
14. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 72:36 + 15:09
15. Andrš Jiří VAM8601 OB Vamberk 72:50 + 15:23
16. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:07 + 16:40
17. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 74:44 + 17:17
18. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 75:19 + 17:52
19. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 76:14 + 18:47
20. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 76:41 + 19:14
21. Korbel Michal PHK7703 OK 99 Hradec Králové 77:28 + 20:01
22. Vrbata Alan VRL7802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:51 + 20:24
23. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 78:31 + 21:04
24. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 78:44 + 21:17
25. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 79:17 + 21:50
26. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 79:19 + 21:52
27. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 79:37 + 22:10
28. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 80:00 + 22:33
29. Morávek Martin SHK7701 OK Slavia Hradec Králové 82:33 + 25:06
30. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 82:38 + 25:11
31. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 85:16 + 27:49
32. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 90:34 + 33:07
33. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 96:25 + 38:58
34. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 101:25 + 43:58
35. Vinopal Tomáš PZR7905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 101:51 + 44:24
36. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 102:12 + 44:45
37. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 106:00 + 48:33
Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice DISK

H35D 5.86 km, 35 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 52:05
2. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 52:11 + 0:06
3. Grusser Jan PHK7505 OK 99 Hradec Králové 57:30 + 5:25
4. Hruša Petr 140001 Vysoká nad Labem 57:49 + 5:44
5. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 58:22 + 6:17
6. Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:58 + 7:53
7. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:17 + 9:12
8. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 61:36 + 9:31
9. Goláň Oldřich LPU7417 OK Lokomotiva Pardubice 62:27 + 10:22
10. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 65:31 + 13:26
11. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 65:43 + 13:38
12. Novák Michal SHK7802 OK Slavia Hradec Králové 65:58 + 13:53
13. Kronika Miroslav 100001 SPORTeM 68:28 + 16:23
14. Klumpar Jiří CHT7702 OOB SK Chrast 70:00 + 17:55
15. Holý Michal 180001 Kosořín 70:02 + 17:57
16. Holata Radek PDY8103 Běhej Poděbrady 72:21 + 20:16
17. Maloch Pavel LPU7719 OK Lokomotiva Pardubice 73:05 + 21:00
18. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 74:43 + 22:38
19. Mojžíš Robert PHK7902 OK 99 Hradec Králové 77:05 + 25:00
20. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:47 + 26:42
21. Beneda Jan SHK7900 OK Slavia Hradec Králové 79:39 + 27:34
22. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 88:52 + 36:47
23. Munzar Petr 190004 OBR 92:34 + 40:29
24. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 93:51 + 41:46
25. Hanousek Václav SJC8008 Sportcentrum Jičín 94:18 + 42:13
26. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 107:26 + 55:21
Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H45C 7.25 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 48:25
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:04 + 1:39
3. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 51:22 + 2:57
4. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 54:04 + 5:39
5. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 54:29 + 6:04
6. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 55:07 + 6:42
7. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 57:05 + 8:40
8. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 59:08 + 10:43
9. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 59:18 + 10:53
10. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 60:01 + 11:36
11. Kos Michal PHK6803 OK 99 Hradec Králové 60:05 + 11:40
12. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 60:39 + 12:14
13. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 61:09 + 12:44
14. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 62:26 + 14:01
15. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 63:15 + 14:50
16. Nadera Dariusz 10004 CX80 Kalisz Polska 64:34 + 16:09
17. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 65:48 + 17:23
18. Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 66:00 + 17:35
19. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:09 + 19:44
20. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 69:05 + 20:40
21. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 70:26 + 22:01
22. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 22:14
23. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 71:06 + 22:41
24. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 72:33 + 24:08
25. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 72:57 + 24:32
26. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 73:26 + 25:01
27. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 74:59 + 26:34
28. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 75:06 + 26:41
29. Tomandl Jan 50001 HORA 75:09 + 26:44
30. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:17 + 26:52
31. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 78:26 + 30:01
32. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 79:29 + 31:04
33. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 81:27 + 33:02
34. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 83:49 + 35:24
35. Votruba Petr CHT7502 OOB SK Chrast 86:37 + 38:12
36. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 91:08 + 42:43
37. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 101:54 + 53:29
38. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 103:58 + 55:33
39. Češík Libor CHT7503 OOB SK Chrast 153:51 + 105:26
Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice DISK

H45D 5.30 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 48:51
2. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 56:41 + 7:50
3. Szczygiel Marcin 17P7103 WKS Śląsk 60:03 + 11:12
4. Hanuš Karel STH6701 SK Studenec 60:04 + 11:13
5. Buchar Marcel VRL7408 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:10 + 11:19
6. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 63:56 + 15:05
7. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:12 + 15:21
8. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 66:36 + 17:45
9. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:00 + 19:09
10. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 68:13 + 19:22
11. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 69:10 + 20:19
12. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:11 + 20:20
13. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:13 + 21:22
14. Slavík Jan 240001 Kačeři Chrudim 71:20 + 22:29
15. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:48 + 22:57
16. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 72:27 + 23:36
17. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 72:55 + 24:04
18. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 73:34 + 24:43
19. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 74:15 + 25:24
20. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 74:54 + 26:03
21. Šumpík Michal 170001 Slavia HK 77:27 + 28:36
22. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:55 + 37:04
23. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 97:50 + 48:59
24. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 100:17 + 51:26

H55C 6.06 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jánek Ladislav LPU6103 OK Lokomotiva Pardubice 51:31
2. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 54:57 + 3:26
3. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:58 + 4:27
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 57:23 + 5:52
5. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:41 + 6:10
6. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:19 + 6:48
7. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 58:33 + 7:02
8. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 58:50 + 7:19
9. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 59:17 + 7:46
10. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 61:41 + 10:10
11. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 62:22 + 10:51
12. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 63:59 + 12:28
13. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 13:39
14. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 66:03 + 14:32
15. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 66:14 + 14:43
16. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 66:48 + 15:17
17. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 68:50 + 17:19
18. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 70:08 + 18:37
19. Košťál Pavel 60001 DD 70:49 + 19:18
20. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 74:32 + 23:01
21. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 75:36 + 24:05
22. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 81:32 + 30:01
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 86:46 + 35:15
24. Číža Petr SHK5902 OK Slavia Hradec Králové 96:38 + 45:07
25. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 97:37 + 46:06
26. Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec 107:40 + 56:09

H55D 4.15 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 48:02
2. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 48:19 + 0:17
3. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 52:16 + 4:14
4. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 55:10 + 7:08
5. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 56:07 + 8:05
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 56:26 + 8:24
7. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 57:32 + 9:30
8. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 57:59 + 9:57
9. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 60:43 + 12:41
10. Klimeš Jiří SNA6101 TJ START Náchod 64:08 + 16:06
11. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 64:18 + 16:16
12. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 65:29 + 17:27
13. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 71:09 + 23:07
14. Lux Zdeněk KUN6201 OB Kunvald 73:20 + 25:18
15. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 79:42 + 31:40
16. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 81:48 + 33:46
17. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 86:17 + 38:15
18. Horák Jan HOR6000 TJ Jiskra Hořice 103:57 + 55:55
Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové DISK

H65C 4.23 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 36:39
2. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 41:39 + 5:00
3. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 42:27 + 5:48
4. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 43:44 + 7:05
5. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 8:10
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 47:33 + 10:54
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 48:03 + 11:24
8. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 49:34 + 12:55
9. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 50:24 + 13:45
10. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 50:40 + 14:01
11. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:36 + 14:57
12. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 52:06 + 15:27
13. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:27 + 15:48
14. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 53:39 + 17:00
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 53:42 + 17:03
16. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 55:28 + 18:49
17. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:29 + 23:50
18. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 65:29 + 28:50
19. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 67:05 + 30:26
20. Šroler Zdeněk KUN5201 OB Kunvald 75:36 + 38:57

H65D 3.46 km, 25 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 37:12
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 6:49
3. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 48:48 + 11:36
4. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 50:03 + 12:51
5. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 14:10
6. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 52:40 + 15:28
7. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 64:46 + 27:34
8. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:43 + 28:31
9. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 68:09 + 30:57
10. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 84:19 + 47:07
11. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 85:29 + 48:17
12. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 110:21 + 73:09
MS Žáček Pavel 56:10 + 18:58

H75C 3.38 km, 20 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 37:28
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:05 + 4:37
3. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:59 + 9:31
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 48:44 + 11:16
5. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 48:55 + 11:27
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 54:26 + 16:58
7. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 64:39 + 27:11

HDR 2.10 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 22:00
2. Hepner Martin PHK1501 OK 99 Hradec Králové 22:04 + 0:04
3. Červinková Michaela HJL1350 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 22:19 + 0:19
4. Cipryánová Viktorie CTB1350 SK OB Chotěboř 23:28 + 1:28
5. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 26:20 + 4:20
6. Kout Lukáš PHK1401 OK 99 Hradec Králové 27:06 + 5:06
7. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 27:40 + 5:40
8. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 27:50 + 5:50
9. Čapek Samuel PHK1600 OK 99 Hradec Králové 27:52 + 5:52
10. Kadlecová Adéla LPU1460 OK Lokomotiva Pardubice 27:59 + 5:59
11. Stryková Kamila LPU1651 OK Lokomotiva Pardubice 28:19 + 6:19
12. Křížová Dorota LPU1453 OK Lokomotiva Pardubice 29:08 + 7:08
13. Martinec Otakar CHT1502 OOB SK Chrast 29:18 + 7:18
14. Havel Ondřej LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 29:20 + 7:20
15. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 29:31 + 7:31
16. Král Jan 29:49 + 7:49
17. Prošková Andrea SJI1650 OK Jihlava 30:06 + 8:06
18. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 30:10 + 8:10
19. Petráčková Zuzana SHK1355 OK Slavia Hradec Králové 30:13 + 8:13
20. Votroubek Dan 30:19 + 8:19
21. Johanisová Helena 280001 doprovod HK 30:24 + 8:24
22. Zollmann Filip HOR1600 TJ Jiskra Hořice 30:34 + 8:34
23. Komárek Josef CHC1501 K.O.B. Choceň 31:13 + 9:13
24. Klapal Tomáš VAM1600 OB Vamberk 31:55 + 9:55
25. Krejsa Josef CHT1501 OOB SK Chrast 32:03 + 10:03
26. Eliška Vošvrdová Kbelnice 32:30 + 10:30
27. Sokolář Vojtěch SNA1601 TJ START Náchod 32:33 + 10:33
28. Kalibánová Bára SNA1651 TJ START Náchod 32:37 + 10:37
29. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 32:56 + 10:56
30. Tihonová Magdalena PHK1450 OK 99 Hradec Králové 34:07 + 12:07
31. Klimešová Justýna PHK1355 OK 99 Hradec Králové 34:10 + 12:10
32. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 34:47 + 12:47
32. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 34:47 + 12:47
34. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:02 + 13:02
35. Vebr Jan 10001 Neregistrovaní 35:37 + 13:37
36. Mokrý Tadeáš HJL1100 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 36:22 + 14:22
37. Havel Vojtěch LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 15:11
38. Makovský Jonáš HJL1400 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 37:19 + 15:19
39. Bláhová Edita HJL1550 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 37:22 + 15:22
40. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 37:29 + 15:29
41. Hrdinka Antonín 270001 x 38:42 + 16:42
42. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 16:54
43. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 39:30 + 17:30
44. Holatová Veronika PDY1551 Běhej Poděbrady 39:40 + 17:40
45. Škoda Matěj LTU 40:43 + 18:43
46. Kuklík Tomáš JIL7901 OK Jilemnice 41:12 + 19:12
47. Vinopalová Barbora 260001 PZR 42:43 + 20:43
48. Stránská Liliana 43:07 + 21:07
49. Palasová Tina SJC1777 Sportcentrum Jičín 43:36 + 21:36
50. Tihon Jan PHK1505 OK 99 Hradec Králové 43:56 + 21:56
51. Grusser Jan PHK1717 OK 99 Hradec Králové 44:14 + 22:14
52. Novák Tomáš VRL7902 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:18 + 22:18
53. Král Eliáš 51:01 + 29:01
54. Kroupová Elen LPU1851 OK Lokomotiva Pardubice 51:34 + 29:34
55. Žemličková Amálie LPU1755 OK Lokomotiva Pardubice 54:37 + 32:37
56. Voráčková Karolína OSN1456 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:42 + 32:42
57. Preissler Vojtěch 55:22 + 33:22
58. Krunčíková Anna SRK1752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:32 + 34:32
59. Vandělíková Anna ALB2050 OOB Albrechtice nad Orlicí 56:54 + 34:54
60. Loskotová Daniela 40001 LOSKOTOVÁ Daniela 58:42 + 36:42
61. Macháček Jakub KOR1600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:10 + 42:10
62. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 69:01 + 47:01
63. Zdobinská Agata 73:26 + 51:26
64. Schulhof Matěj TUR2020 OOB TJ Turnov 124:13 + 102:13
65. Pospíšil Matyáš HJL1302 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 153:27 + 131:27
Bernard Jonatan 220001 Bernardovi HOR DISK
Šabatková Pavla LPU1456 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Voráček Jan OSN1701 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK

P 2.96 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 24:47
2. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 27:00 + 2:13
3. Vlk Daniel 30:54 + 6:07
4. Bernard Jan 220002 Bernardovi HOR 32:38 + 7:51
5. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:59 + 10:12
6. Vojtěchová Eva HOR8851 TJ Jiskra Hořice 35:29 + 10:42
7. Votroubek Jan SRK8201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:41 + 10:54
8. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 35:54 + 11:07
9. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:01 + 11:14
10. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:24 + 11:37
11. Hanousková Radka 230001 Jičín 36:56 + 12:09
12. Vošlajer Robert 10006 Neregistrovaní 37:46 + 12:59
13. Luxová Adelá 39:39 + 14:52
14. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:41 + 14:54
15. Michal Vošvrda Kbelnice 39:51 + 15:04
16. Makovská Lenka HJL8650 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 40:34 + 15:47
17. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:06 + 16:19
18. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 41:46 + 16:59
19. Korbelová Petra PHK7652 OK 99 Hradec Králové 42:21 + 17:34
20. Král Martin PDY8800 Běhej Poděbrady 42:52 + 18:05
21. Málek Lukáš PHK7606 OK 99 Hradec Králové 44:17 + 19:30
22. Kay Kateřina LPU7963 OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 20:32
23. Dočkal Zdeněk LPU2201 OK Lokomotiva Pardubice 45:27 + 20:40
24. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 46:10 + 21:23
25. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 46:29 + 21:42
26. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 22:23
27. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 47:27 + 22:40
28. Hájková Petra HJL8750 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 47:56 + 23:09
29. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 48:21 + 23:34
30. Pospíšilová Markéta 110001 Sokol Horní Jelení 49:00 + 24:13
31. Fejfar Libor 52:23 + 27:36
32. Lacina Martin LPU7105 OK Lokomotiva Pardubice 54:32 + 29:45
33. Míková Klára PDY0353 Běhej Poděbrady 55:12 + 30:25
34. Lukešová Klára SHK7850 OK Slavia Hradec Králové 56:59 + 32:12
35. Šimková Markéta CHC7856 K.O.B. Choceň 57:09 + 32:22
36. Votruba Štěpán CHT0702 OOB SK Chrast 59:33 + 34:46
37. Ježková Anežka 90001 Igel 01 60:22 + 35:35
38. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 60:35 + 35:48
39. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 60:36 + 35:49
40. Preisslerová Karolína 62:17 + 37:30
41. Valdman Miloš 63:59 + 39:12
42. Lacinová Renata LPU7561 OK Lokomotiva Pardubice 72:42 + 47:55
43. Tomčala Michal LPU2225 OK Lokomotiva Pardubice 75:50 + 51:03
44. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 76:59 + 52:12
45. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 78:09 + 53:22
46. Tomčala David LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 78:40 + 53:53
47. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:35 + 57:48
48. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 84:18 + 59:31
49. Rochlová Jana 106:40 + 81:53
50. Lasíková Ivana LTU7551 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 207:14 + 182:27
Věra Pavlíková Neregistrovaní DISK
Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava DISK
Stránská Zuzana SHK7754 OK Slavia Hradec Králové DISK

T 6.94 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 53:19
2. Jahoda Jiří 210001 jElita 71:23 + 18:04
3. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 73:23 + 20:04
4. Beier Petr PDY7800 Běhej Poděbrady 74:21 + 21:02
5. Novotný Petr 120001 DUKLA Blansko 75:38 + 22:19
6. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:45 + 24:26
7. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 81:22 + 28:03
8. Zdobinská Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 83:36 + 30:17
9. Švagr Zdeněk 200001 SK Týniště nad Orlicí 88:59 + 35:40
10. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 109:39 + 56:20
11. Válek Lukáš KOR8249 OB DDM Kostelec nad Orlicí 121:11 + 67:52