Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 9:30 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 9:34 | + 0:04 |
3. | Růžičková Zuzana | KSU1250 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 9:47 | + 0:17 |
4. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 10:02 | + 0:32 |
5. | Přibylová Ema | TZL1350 | C | SKOB Zlín | 11:57 | + 2:27 |
6. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:24 | + 3:54 |
7. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 14:35 | + 5:05 |
8. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:24 | + 8:54 |
9. | Havlíková Julie | KSU1666 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:22 | + 10:52 |
10. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:47 | + 13:17 |
11. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:40 | + 18:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 8:38 | |
2. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 8:50 | + 0:12 |
3. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 9:10 | + 0:32 |
4. | Tomášková Anna | STE1051 | C | SK SKI-OB Šternberk | 9:17 | + 0:39 |
5. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 9:25 | + 0:47 |
6. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 9:28 | + 0:50 |
7. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Orientační Běh Opava | 10:38 | + 2:00 |
8. | Šímová Julie | TBM1055 | C | KOS TJ Tesla Brno | 10:39 | + 2:01 |
9. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | B | KOS TJ Tesla Brno | 10:57 | + 2:19 |
10. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 11:15 | + 2:37 |
11. | Urválková Anna | TBM1177 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:24 | + 3:46 |
12. | Kočiříková Lucie | KON1161 | C | KOB Konice | 13:04 | + 4:26 |
13. | Poslušná Katka | TZL1051 | C | SKOB Zlín | 13:33 | + 4:55 |
14. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | C | SKOB Zlín | 13:35 | + 4:57 |
15. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 15:15 | + 6:37 |
16. | Rýznarová Berenika | KSU1090 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:42 | + 7:04 |
17. | Malasková Linda | UOL1053 | C | SOB Olomouc | 26:29 | + 17:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 7:41 | |
2. | Ptáčková Julie | TBM0980 | A | KOS TJ Tesla Brno | 7:50 | + 0:09 |
3. | Fišerová Markéta | TZL0851 | B | SKOB Zlín | 8:10 | + 0:29 |
4. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 8:18 | + 0:37 |
5. | Hýblová Eliška | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 8:28 | + 0:47 |
6. | Skřivanková Anna | TBM0853 | B | KOS TJ Tesla Brno | 9:18 | + 1:37 |
7. | Pachmannová Iva | AOP0852 | B | Orientační Běh Opava | 9:35 | + 1:54 |
8. | Klöslová Sofie | AOP0854 | C | Orientační Běh Opava | 9:43 | + 2:02 |
9. | Štefková Michaela | PLU0851 | B | TJ SOKOL Plumlov | 9:58 | + 2:17 |
10. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:06 | + 2:25 |
11. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 10:09 | + 2:28 |
12. | Slezáková Vendula | PLU0854 | C | TJ SOKOL Plumlov | 10:19 | + 2:38 |
13. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | B | SK SKI-OB Šternberk | 10:26 | + 2:45 |
14. | Borunská Alžběta | AOP0950 | B | Orientační Běh Opava | 10:43 | + 3:02 |
15. | Holzerová Natálie | SSU0850 | C | SK Severka Šumperk | 11:35 | + 3:54 |
16. | Wasilewska Olga | 10002 | UKS OSiR Gora Kalwaria | 12:31 | + 4:50 | |
17. | Procházková Samantha | SBR0851 | C | SKOB Bruntál | 14:02 | + 6:21 |
Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 8:41 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 9:21 | + 0:40 |
3. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 9:33 | + 0:52 |
4. | Jílková Lenka | UOL0654 | B | SOB Olomouc | 9:37 | + 0:56 |
5. | Kasprzyk Marta | STE0659 | C | SK SKI-OB Šternberk | 9:46 | + 1:05 |
6. | Dzwonkowska Paulina | STE0658 | C | SK SKI-OB Šternberk | 10:00 | + 1:19 |
7. | Matoušková Johana | STE0751 | B | SK SKI-OB Šternberk | 10:09 | + 1:28 |
8. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 10:13 | + 1:32 |
9. | Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:30 | + 1:49 |
10. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 10:35 | + 1:54 |
11. | Jurčíková Nina | TUR0759 | C | OOB TJ Turnov | 10:57 | + 2:16 |
12. | Benešová Anežka | KON0757 | B | KOB Konice | 11:32 | + 2:51 |
13. | Dráčová Barbora | UOL0652 | B | SOB Olomouc | 11:51 | + 3:10 |
14. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 11:57 | + 3:16 |
15. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 12:08 | + 3:27 |
16. | Kovalčíková Nela | TZL0757 | C | SKOB Zlín | 12:09 | + 3:28 |
17. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 12:24 | + 3:43 |
18. | Juřinová Adéla | KSU0650 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:54 | + 4:13 |
19. | Rozehnalová Anna | JPV0751 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 14:43 | + 6:02 |
20. | Poslušná Jitka | TZL0752 | C | SKOB Zlín | 15:05 | + 6:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 10:01 | |
2. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 11:01 | + 1:00 |
3. | Müllerová Marie | KSU0565 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:25 | + 1:24 |
4. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 11:35 | + 1:34 |
5. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 11:56 | + 1:55 |
6. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 12:03 | + 2:02 |
7. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 13:23 | + 3:22 |
8. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:39 | + 3:38 |
Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Brno Žabovřesky | 11:52 | 7829 | |
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 12:26 | + 0:34 | 7503 |
3. | Bídová Markéta | UOL0352 | A | SOB Olomouc | 13:54 | + 2:02 | 6658 |
4. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 14:01 | + 2:09 | 6591 |
5. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | C | SKOB Zlín | 15:27 | + 3:35 | 5766 |
6. | Vlachová Eliška | STE9572 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:32 | + 3:40 | 5718 |
7. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:29 | + 4:37 | 5171 |
8. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:02 | + 6:10 | 4279 |
9. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 18:59 | + 7:07 | 3732 |
10. | Janigová Kristýna | SSU9650 | C | SK Severka Šumperk | 35:22 | + 23:30 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:09 | |
2. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 14:27 | + 0:18 |
3. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:33 | + 0:24 |
4. | Holasová Šárka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 14:49 | + 0:40 |
5. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:50 | + 0:41 |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 14:57 | + 0:48 |
7. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:24 | + 1:15 |
8. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 15:28 | + 1:19 |
9. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 15:44 | + 1:35 |
10. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:30 | + 2:21 |
11. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 16:32 | + 2:23 |
12. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 16:43 | + 2:34 |
13. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 17:38 | + 3:29 |
14. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:12 | + 4:03 |
15. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 18:40 | + 4:31 |
16. | Kubíčková Eva | UOL7752 | C | SOB Olomouc | 19:50 | + 5:41 |
17. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 20:01 | + 5:52 |
18. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 20:07 | + 5:58 |
19. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:13 | + 6:04 |
20. | Sedláčková Alžběta | 20001 | Bafto | 22:09 | + 8:00 | |
21. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 24:05 | + 9:56 |
22. | Kovalčíková Michaela | SKOB Zlín | 27:44 | + 13:35 | ||
Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhartová Martina | GIG7750 | C | GIGANT Orienteering | 11:03 | |
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 11:07 | + 0:04 |
3. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 11:51 | + 0:48 |
4. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 12:55 | + 1:52 |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 12:56 | + 1:53 |
6. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:02 | + 1:59 |
7. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:58 | + 2:55 |
8. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 15:04 | + 4:01 |
9. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:16 | + 4:13 |
10. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 15:29 | + 4:26 |
11. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:33 | + 4:30 |
12. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 15:50 | + 4:47 |
13. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 15:52 | + 4:49 |
14. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:50 | + 5:47 |
15. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 16:55 | + 5:52 |
16. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 18:15 | + 7:12 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 18:51 | + 7:48 |
18. | Škrabalová Eva | KON7676 | C | KOB Konice | 20:17 | + 9:14 |
Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 12:54 | |
2. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 13:40 | + 0:46 |
3. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 15:39 | + 2:45 |
4. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 16:42 | + 3:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 17:57 | |
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:40 | + 5:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Dalibor | TZL1200 | C | SKOB Zlín | 6:37 | |
2. | Sedláček Martin | TBM1212 | C | KOS TJ Tesla Brno | 7:31 | + 0:54 |
3. | Vaculín Vilém | TBM1305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 10:08 | + 3:31 |
4. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:03 | + 5:26 |
5. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 13:18 | + 6:41 |
6. | Gottwald Petr | JPV1400 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:22 | + 8:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | B | KOB Směr Kroměříž | 6:27 | |
2. | Pekárek David | TZL1000 | B | SKOB Zlín | 6:57 | + 0:30 |
3. | Fišer Petr | TZL1004 | B | SKOB Zlín | 7:44 | + 1:17 |
4. | Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 7:46 | + 1:19 |
5. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 7:56 | + 1:29 |
6. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 7:58 | + 1:31 |
7. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 8:46 | + 2:19 |
8. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 9:49 | + 3:22 |
9. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:01 | + 3:34 |
10. | Havlík Jakub | KSU1009 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:15 | + 3:48 |
11. | Vlček Antonín | KSU1121 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:27 | + 4:00 |
12. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | B | SK Severka Šumperk | 11:47 | + 5:20 |
13. | Skřivanek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:11 | + 5:44 |
14. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:28 | + 6:01 |
15. | Smýkal Lukáš | KSU1101 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:27 | + 8:00 |
16. | Tříska David | PTE1003 | C | TJ Sokol Ptení | 14:39 | + 8:12 |
17. | Přibyl František | TZL1105 | C | SKOB Zlín | 15:02 | + 8:35 |
18. | Pospíšil Jáchym | PTE1111 | C | TJ Sokol Ptení | 15:22 | + 8:55 |
19. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 15:51 | + 9:24 |
20. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | C | SKOB Zlín | 16:59 | + 10:32 |
21. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:45 | + 23:18 |
Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | B | SK SKI-OB Šternberk | 8:24 | |
2. | Linhart Jakub | TZL0813 | B | SKOB Zlín | 8:25 | + 0:01 |
3. | Gallo Ondřej | AOP0802 | A | Orientační Běh Opava | 8:43 | + 0:19 |
4. | Linhart Adam | TZL0814 | C | SKOB Zlín | 8:45 | + 0:21 |
5. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 8:48 | + 0:24 |
6. | Slováček Ondřej | TZL0902 | B | SKOB Zlín | 8:59 | + 0:35 |
7. | Pavlík Adam | TZL0810 | B | SKOB Zlín | 9:30 | + 1:06 |
8. | Matoušek Jan | STE0909 | B | SK SKI-OB Šternberk | 9:41 | + 1:17 |
9. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK Haná orienteering | 9:56 | + 1:32 |
10. | Franc Kryštof | TBM0817 | B | KOS TJ Tesla Brno | 10:01 | + 1:37 |
11. | Mikoška Jan | STE0807 | C | SK SKI-OB Šternberk | 10:13 | + 1:49 |
12. | Tomášek Josef | STE0808 | C | SK SKI-OB Šternberk | 10:29 | + 2:05 |
13. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | B | SKOB Zlín | 10:54 | + 2:30 |
14. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 11:08 | + 2:44 |
14. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 11:08 | + 2:44 |
16. | Kočiřík Antonín | KON0818 | C | KOB Konice | 12:01 | + 3:37 |
17. | Suchánek Matyáš | PLU0903 | C | TJ SOKOL Plumlov | 12:23 | + 3:59 |
18. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:26 | + 4:02 |
19. | Malý Matyáš | TBM0910 | B | KOS TJ Tesla Brno | 13:22 | + 4:58 |
20. | Jurčík Jan | KSU0848 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:25 | + 7:01 |
Růžička Matěj | KSU0901 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Hozík Štěpán | TZL0806 | A | SKOB Zlín | DISK | ||
Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maciejewski Bartłomiej | STE0600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 8:29 | |
2. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 9:27 | + 0:58 |
3. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 10:23 | + 1:54 |
4. | Pánek Ondřej | SSU0702 | B | SK Severka Šumperk | 10:48 | + 2:19 |
5. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:16 | + 2:47 |
6. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 11:21 | + 2:52 |
7. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 11:41 | + 3:12 |
8. | Václavík Vojtěch | TZL0711 | B | SKOB Zlín | 12:11 | + 3:42 |
9. | Robenek Jiří | UOL0701 | C | SOB Olomouc | 14:25 | + 5:56 |
Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:19 | |
2. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 11:21 | + 0:02 |
3. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 11:46 | + 0:27 |
4. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 12:46 | + 1:27 |
5. | Tywonek Jan | STE0506 | C | SK SKI-OB Šternberk | 12:50 | + 1:31 |
6. | Gorski Patryk | STE0403 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:03 | + 1:44 |
7. | Klösel Samuel | AOP0504 | B | Orientační Běh Opava | 13:04 | + 1:45 |
8. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:05 | + 1:46 |
9. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:45 | + 2:26 |
10. | Podworski Kacper | STE0505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:56 | + 2:37 |
11. | Klapetek Václav | AOP0503 | C | Orientační Běh Opava | 14:06 | + 2:47 |
12. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:19 | + 3:00 |
13. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 16:41 | + 5:22 |
14. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | 16:53 | + 5:34 |
15. | Fabiánek Jakub | KSU0501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:27 | + 6:08 |
16. | Slavík Ondřej | TVR0500 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 18:47 | + 7:28 |
Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 12:05 | 8519 | |
2. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 12:20 | + 0:15 | 8349 |
3. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 12:30 | + 0:25 | 8236 |
4. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 12:43 | + 0:38 | 8088 |
5. | Gladecki Dawid | 10001 | UKS OSiR Gora Kalwaria | 12:45 | + 0:40 | ||
6. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 12:57 | + 0:52 | 7930 |
7. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:11 | + 1:06 | 7771 |
8. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 13:16 | + 1:11 | 7714 |
9. | Dvorský Vojtěch | KSU9400 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:33 | + 1:28 | 7522 |
10. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:45 | + 1:40 | 7386 |
11. | Müller Jonáš | KSU9906 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:48 | + 1:43 | 7352 |
12. | Locker Tomáš | SRK9802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:05 | + 2:00 | 7159 |
13. | Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | 14:07 | + 2:02 | 7136 |
14. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 14:08 | + 2:03 | 7125 |
15. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:14 | + 2:09 | 7057 |
16. | Karásek František | PLU0301 | B | TJ SOKOL Plumlov | 14:21 | + 2:16 | 6978 |
17. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 14:24 | + 2:19 | 6944 |
18. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 14:32 | + 2:27 | 6853 |
19. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 14:33 | + 2:28 | 6842 |
20. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 14:36 | + 2:31 | 6808 |
21. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 15:08 | + 3:03 | 6445 |
22. | Chaloupka Josef | UOL9801 | C | SOB Olomouc | 15:26 | + 3:21 | 6241 |
23. | Rýdel Jiří | KAM9200 | C | OK Kamenice | 16:42 | + 4:37 | 5380 |
24. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:57 | + 4:52 | 5210 |
25. | Jurčík Tomáš | TUR0306 | C | OOB TJ Turnov | 17:23 | + 5:18 | 4915 |
26. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 17:39 | + 5:34 | 4734 |
27. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:13 | + 6:08 | 4348 |
28. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 19:21 | + 7:16 | 3578 |
29. | Hala Lukáš | 110001 | Nereg. Šlapanice | 19:57 | + 7:52 | ||
30. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:56 | + 8:51 | 2501 |
31. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | KOB Konice | 22:27 | + 10:22 | 1470 |
32. | Smolen Karel | GIG0300 | C | GIGANT Orienteering | 23:00 | + 10:55 | 1096 |
Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 11:53 | |
2. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 12:29 | + 0:36 |
3. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 12:57 | + 1:04 |
4. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:12 | + 1:19 |
5. | Liščinský Tomáš | TBM8411 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:41 | + 1:48 |
6. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 13:44 | + 1:51 |
7. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:54 | + 2:01 |
8. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:20 | + 2:27 |
9. | Ženčák Jaroslav | 40001 | ASPV OA | 14:45 | + 2:52 | |
10. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:50 | + 3:57 |
11. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Orientační Běh Opava | 16:51 | + 4:58 |
12. | Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | 16:59 | + 5:06 |
13. | Kožuch Vít | SKM7802 | C | KOB Směr Kroměříž | 17:10 | + 5:17 |
14. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 17:52 | + 5:59 |
15. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:35 | + 6:42 |
16. | Lutera Michal | PLU8101 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:51 | + 6:58 |
17. | Havlík Jindra | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:26 | + 12:33 |
Fišer Petr | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | DISK | ||
Krampla Tomáš | UOL6601 | C | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:12 | |
2. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 14:57 | + 1:45 |
3. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 14:58 | + 1:46 |
4. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 15:11 | + 1:59 |
5. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:38 | + 2:26 |
6. | Urválek Jiří | TBM6107 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:01 | + 2:49 |
7. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 16:04 | + 2:52 |
8. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 16:23 | + 3:11 |
9. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 16:57 | + 3:45 |
10. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 17:02 | + 3:50 |
11. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 17:28 | + 4:16 |
12. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 17:34 | + 4:22 |
13. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:31 | + 5:19 |
14. | Antonowicz Jerzy | STE6800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:37 | + 5:25 |
15. | Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | 18:53 | + 5:41 |
16. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 19:01 | + 5:49 |
17. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:12 | + 6:00 |
18. | Sedláček Petr | 20002 | Bafto | 20:08 | + 6:56 | |
19. | Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:28 | + 7:16 |
20. | Škrabal Milan | KON7521 | C | KOB Konice | 24:12 | + 11:00 |
Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | DISK | ||
Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | DISK | ||
Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 16:41 | |
2. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 17:38 | + 0:57 |
3. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 17:40 | + 0:59 |
4. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 18:18 | + 1:37 |
5. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 18:19 | + 1:38 |
6. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 18:23 | + 1:42 |
7. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 20:49 | + 4:08 |
8. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 34:26 | + 17:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 15:14 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 16:40 | + 1:26 |
3. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 16:48 | + 1:34 |
4. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:45 | + 3:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 11:41 | |
2. | Tříska Jakub | PTE1300 | C | TJ Sokol Ptení | 11:47 | + 0:06 |
3. | Kaňok Jakub | UOL1202 | C | SOB Olomouc | 14:03 | + 2:22 |
4. | Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | 14:09 | + 2:28 |
5. | Vaculín Robin | TBM1511 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:28 | + 3:47 |
6. | Petřivalská Anežka | UOL1650 | C | SOB Olomouc | 17:58 | + 6:17 |
7. | Petřivalská Eliška | UOL1651 | C | SOB Olomouc | 18:00 | + 6:19 |
8. | Hodačová Valerie | Oddíl OS SK Prostějov | 18:29 | + 6:48 | ||
9. | Král Artuš Matyáš | SSU2101 | C | SK Severka Šumperk | 19:09 | + 7:28 |
10. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:00 | + 8:19 |
11. | Přibyl Václav | SKOB Zlín | 22:19 | + 10:38 | ||
Štípková Jana | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přibyl Martin | SKOB Zlín | 12:31 | |||
2. | Vaculínová Hana | TBM8354 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:35 | + 0:04 |
3. | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | 13:38 | + 1:07 |
4. | Dohnal Jan | STE0813 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:46 | + 1:15 |
5. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:12 | + 1:41 |
6. | Dráč Pavel | UOL7201 | C | SOB Olomouc | 14:16 | + 1:45 |
7. | Florýková Zdena | Team Bedihošť | 14:57 | + 2:26 | ||
8. | Vít Michal | Team Bedihošť | 14:59 | + 2:28 | ||
8. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 14:59 | + 2:28 |
Čechmánek Oliver | Tovačov | DISK |