Logo

Výsledky závodu: Superžebříček Hanácké oblasti 2024 - stav po 5 závodech

Datum:
01.03.2024
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-03-23 825623.03.2024 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2024-03-24 835624.03.2024 Oblastní žebříček, KO sprint JPV Ano Ano
2024-04-06 835706.04.2024 Oblastní žebříček PTE Ano Ano
2024-04-13 835813.04.2024 Mistrovství oblasti ve sprintu SSU Ano Ano
2024-04-20 836020.04.2024 Mistrovství oblasti na krátké trati PLU Ano Ano
2024-04-27 836227.04.2024 Oblastní žebříček UOL Ne Ne
2024-05-04 775304.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ne Ne
2024-05-08 851608.05.2024 Oblastní žebříček JPV Ne Ne
2024-05-11 826111.05.2024 Mistrovství oblasti na klasické trati KON Ne Ne
2024-05-25 836325.05.2024 Oblastní žebříček STE Ne Ne
2024-06-22 774422.06.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček SKM Ne Ne
2024-06-29 817829.06.2024 Cena střední Moravy – Šumperský divočák - E2, oblastní žebříček KSU Ne Ne
2024-09-07 750307.09.2024 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2024-09-08 750408.09.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ne Ne
2024-09-14 852214.09.2024 Oblastní žebříček OOL Ne Ne
2024-09-28 836728.09.2024 Oblastní žebříček PTE Ne Ne
2024-10-12 836812.10.2024 Oblastní žebříček KSU Ne Ne
2024-10-26 836926.10.2024 Oblastní žebříček PLU Ne Ne
2024-11-02 837002.11.2024 Oblastní žebříček KON Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C    
Nahrávám data...

D10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Rochovanská Štěpánka ASU1457 615.09 1. 200.00( 1)199.10( 2) 198.84( 2) 215.09( 1)200.00( 1)
2 Rochovanská Eliška ASU1456 602.29 1. 193.15( 2) 200.00( 1)200.00( 1)202.29( 2)164.60( 2)
3 Vlčková Barbora KSU1454 518.16 3. 160.67( 3)156.91( 3) 174.87( 3)182.62( 3)
4 Krejčí Julie UOL1551 235.75 4. 130.96( 4)104.79( 5)
5 Paulíčková Veronika UOL1450 153.43 3. 153.43( 3)
6 Szostková Tereza SSU1450 144.93 4. 30.28( 5)114.65( 4)
7 Kočandrlová Anežka KSU1551 35.08 4. 26.81( 4) 8.27( 6)

D12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Čeřovská Eliška KON1353 639.88 1. 182.34( 3) 201.18( 1)222.04( 1)200.00( 1) 216.66( 1)
2 Otrubová Veronika PLU1277 619.94 1. 215.01( 1)199.23( 3)197.06( 2) 169.53( 2) 205.70( 2)
3 Kopecká Eliška SSU1252 579.87 2. 202.64( 2)199.59( 2)164.64( 4) 177.64( 3)
4 Mikušová Kateřina PTE1350 452.22 3. 120.68( 5) 180.90( 3) 150.64( 5)
5 Zapletalová Marie PTE1351 430.68 4. 143.58( 4)150.27( 5)136.83( 6) 126.37( 7)
6 Dratvová Sára STE1251 303.04 3. 100.09( 6) 82.03( 7) 120.67( 7) 7.09( 3) 82.28( 8)
7 Šaňáková Anna UOL1351 196.57 6. 140.54( 6) 56.03( 8)
8 Havlíková Michaela KSU1350 177.14 4. 177.14( 4)
9 Tomášková Lucie STE1350 161.80 5. 161.80( 5)
10 Mikušová Adéla PTE1277 154.42 4. 154.42( 4)
11 Profousová Stella KSU1262 141.57 6. 141.57( 6)

D14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Kubíčková Magdalena UOL1150 620.78 1. 206.13( 1)205.48( 1)209.17( 1)204.37( 1) 204.11( 1)
2 Jordánová Nelly KSU1050 598.23 2. 197.18( 2)199.79( 2)184.94( 4) 201.26( 2)184.83( 6)
3 Tomášková Anna STE1051 590.95 2. 193.35( 4) 194.73( 3)197.76( 2)194.37( 3) 198.46( 2)
4 Luterová Laura PLU1051 577.08 3. 192.72( 5) 193.06( 3)129.40(10) 191.30( 4)
5 Václavková Amálie KON1079 566.92 3. 174.04( 6) 184.30( 6)136.76( 9) 185.19( 4)197.43( 3)
6 Pavelková Eva KSU1099 554.69 4. 165.81( 8) 194.57( 4)175.09( 7) 180.86( 5)179.26( 7)
7 Lipenská Jana Marie KON1191 552.92 3. 196.69( 3)175.92( 9)180.31( 6)162.36( 8) 155.92( 9)
8 Kopecká Tereza UOL1050 551.24 5. 172.54( 7)191.25( 5)161.45( 8) 169.79( 7) 187.45( 5)
9 Malasková Linda UOL1053 536.05 5. 162.90( 9) 181.45( 7)183.74( 5) 170.86( 8)
10 Pelantová Nikol ASU1150 395.57 6. 118.86(10)106.79(10)169.92( 6)
11 Kopecká Veronika SSU1051 300.49 9. 99.39(12) 141.83( 9) 59.27(10)
12 Fialová Andrea KON1061 293.10 8. 113.86(11)179.24( 8)
13 Ježková Žaneta PLU1055 114.25 10. 114.25(10)
14 Matyšková Stela PLU1150 32.29 13. 32.29(13)

D16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Gottwaldová Amálie STE0952 297.30 2. 99.92( 2) 98.83( 2) 98.55( 2)
2 Kranzler Stella Marie SSU0950 290.46 1. 90.44( 5) 96.89( 3) 76.95( 5) 103.13( 1) 77.16( 7)
3 Pinkavová Eliška JPV0850 289.26 1. 88.05( 7) 102.38( 1) 91.94( 4) 94.94( 3)
4 Reichlová Pavla KSU0888 288.26 2. 100.72( 2) 97.13( 3) 57.29(12) 90.41( 4)
5 Hýblová Eliška JPV0952 285.46 3. 96.94( 3) 90.48( 4) 98.04( 3) 76.93( 8)
6 Tomanková Alice KSU0959 276.42 2. 91.81( 4) 98.26( 2) 86.35( 5)
7 Burdová Hana STE0852 248.13 1. 88.44( 6) 104.61( 1) 55.08(10)
8 Kočandrlová Natálie KSU0979 215.65 6. 63.01( 8) 52.31( 7) 70.07(11) 82.57( 6)
9 Otrubová Karolína PLU0888 209.64 1. 103.13( 1) 106.51( 1)
10 Vavrdová Karolína PTE0880 208.00 4. 47.73( 9) 73.67( 4) 71.87(10) 62.46( 9)
11 Pelantová Sára ASU0850 192.95 5. 69.72( 5) 41.87( 8) 81.36( 7)
12 Paloncý Adéla KSU0950 155.97 6. 76.41( 6) 79.56( 8)
13 Vrbová Marie PTE0850 144.90 6. 68.44( 6) 76.46( 9)
14 Křížová Amálie UOL0953 127.19 5. 86.75( 5) 40.44(12)
15 Křapová Natálie SSU0851 86.15 6. 86.15( 6)
16 Slezáková Vendula PLU0854 46.66 11. 46.66(11)
17 Gottwaldová Anna JPV0950 10.74 10. 10.74(10)

D18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Matoušková Johana STE0751 325.61 1. 105.86( 1) 102.72( 1)117.03( 1)
2 Přikrylová Jana JPV0652 289.22 2. 93.98( 4) 98.92( 3) 96.32( 2) 87.71( 6) 34.54(13)
3 Juřinová Adéla KSU0650 288.80 1. 93.69( 5) 111.33( 1) 83.78( 4)
4 Richtrová Ema SSU0753 283.51 2. 80.27( 9) 100.08( 2) 95.44( 4) 87.99( 3)
5 Přikrylová Ivana JPV0653 281.44 2. 97.17( 2) 92.82( 4) 91.45( 4) 78.83( 7) 62.63( 8)
6 Zaoralová Eliška SSU0752 278.46 1. 82.48( 7)101.00( 1) 94.98( 2)
7 Balvanová Vendula JPV0750 256.79 5. 84.82( 6) 91.55( 5) 72.21( 6) 80.42( 5)
8 Benešová Anežka KON0757 224.82 3. 73.81(10) 92.36( 3) 58.65(10)
9 Rozsívalová Adéla KON0760 221.66 5. 90.94( 5) 76.87( 8) 53.85(11)
10 Burdová Helena UOL0656 196.41 2. 96.97( 3) 99.44( 2)
11 Smýkalová Eliška KSU0676 167.62 3. 69.78( 7) 97.84( 3)
12 Dedková Zdena JPV0752 160.24 6. 42.62(11) 83.48( 6) 34.14( 8)
13 Polcrová Karolína JPV0754 152.13 6. 82.24( 8) 69.89( 6)
14 Šaňáková Marie UOL0651 88.07 5. 88.07( 5)
15 Kopecká Nela UOL0650 83.58 9. 0.00( 9) 31.30( 9) 52.28(12)
16 Dvořáková Ema KON0777 68.10 7. 68.10( 7)
17 Janků Karolína UOL0751 61.20 9. 61.20( 9)
18 Reichlová Anežka PLU0651 23.73 12. 23.73(12)

D21C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Matoušková Jana STE7951 264.17 3. 91.62( 3) 88.54( 5) 84.01( 3)
2 Křečková Lenka ASU9271 255.42 3. 79.00( 8) 92.58( 3) 83.84( 4)
3 Paulíčková Tereza UOL0750 216.17 1. 109.12( 1) 107.05( 2)
4 Jílková Lenka UOL0654 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
5 Venusová Anna STE0554 195.42 5. 62.87( 5) 58.45(12) 74.10( 5)
6 Šneiderová Daniela ASU0398 178.08 7. 37.21(15) 76.26( 7) 64.61( 7)
7 Janečková Adéla PLU0452 173.19 2. 94.57( 2) 78.62(10)
8 Janošíková Lenka UOL7651 158.57 3. 92.49( 3) 66.08( 6)
9 Plachá Aneta JPV0555 155.91 4. 76.98( 4) 78.93( 9)
10 Pinkavová Hana JPV0551 130.47 7. 43.49( P) 86.98( 7)
11 Burdová Helena UOL0656 108.94 1. 108.94( 1)
12 Vozdová Aneta KSU9394 108.90 1. 108.90( 1)
13 Skyvová Kristýna STE7054 98.52 2. 98.52( 2)
14 Gottwaldová Amálie STE0952 98.47 2. 98.47( 2)
15 Otrubová Ivona PLU7677 98.39 2. 98.39( 2)
16 Hanousková Michaela KON7474 92.98 3. 92.98( 3)
17 Lubrichová Veronika PLU0453 90.38 4. 90.38( 4)
18 Otrubová Anna PLU0577 89.51 5. 89.51( 5)
19 Vlachová Eliška STE9572 89.02 4. 89.02( 4)
20 Krajíčková Petra KON8787 88.41 6. 88.41( 6)
21 Habigerová Radka KSU9559 86.56 6. 86.56( 6)
22 Koutná Štěpánka UOL9151 65.17 11. 65.17(11)
23 Slavíková Lenka TVR7350 64.53 8. 64.53( 8)
24 Rozsívalová Petra KON8063 63.09 4. 63.09( 4)
25 Zapletalová Anna KON0979 48.79 5. 48.79( 5)
26 Müllerová Marie KSU0565 38.38 13. 38.38(13)
27 Černochová Michaela PLU0351 37.96 14. 37.96(14)
28 Zatloukalová Hana ZLH0150 27.12 16. 27.12(16)

D35C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Juřinová Radka KSU8080 295.94 1. 90.49( 4)100.00( 1) 105.45( 1) 89.38( 4)
2 Plachá Andrea JPV7676 287.03 1. 95.68( P) 103.68( 1) 87.67( 5)
3 Krejčí Lenka UOL8350 284.38 2. 90.85( 3) 88.90( 4) 100.22( 2) 93.31( 3)
4 Jílková Hana UOL8050 282.67 2. 98.20( 2) 88.16( 2) 96.31( 2)
5 Krčová Martina KSU7272 270.13 3. 96.24( 3) 94.33( 3) 79.56( 7)
6 Hubíková Iva PLU8350 244.91 5. 89.04( 5) 69.15( 6) 86.72( 6)
7 Rozsívalová Petra KON8063 242.91 5. 79.95( 7) 76.02( 5) 86.94( 5) 65.57( 9)
8 Kopecká Tereza SSU8000 221.70 5. 75.49( 9) 79.42( 5) 51.53( 7) 66.79( 8)
9 Bartoňová Eva UOL7051 210.46 1. 100.08( 2) 110.38( 1)
10 Rochovanská Markéta ASU8989 176.62 3. 85.95( 3) 90.67( 4)
11 Václavková Lenka KON8155 168.86 6. 82.61( 7) 86.25( 6)
12 Rajnošek Tereza KSU8691 157.03 4. 77.16( 8) 79.87( 4)
13 Maťátková Marcela STE7159 151.74 6. 87.55( 6) 64.19(10)
14 Otrubová Ivona PLU7677 110.96 1. 110.96( 1)
15 Macková Hana KSU8383 76.64 8. 76.64( 8)
16 Pátková Eva ASU8383 70.90 9. 70.90( 9)
17 Zapletalová Kamila KON7979 66.64 10. 66.64(10)
18 Kubíčková Eva UOL7752 60.34 11. 60.34(11)
19 Přikrylová Jitka JPV7979 51.08 8. 17.03( P) 34.05( 8)

D45C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Poláčková Monika JPV7552 307.52 1. 102.51( P) 103.07( 1) 101.94( 1)
2 Kašparová Ivana JPV6951 299.79 1. 99.93( P) 93.91( 4) 101.65( 1) 98.21( 3)
3 Otrubová Věra PLU7777 292.94 2. 89.40( 5) 97.97( 2) 95.06( 3) 99.91( 2)
4 Chmelářová Radka JPV7650 282.27 2. 94.09( P) 101.87( 2) 86.31( 7)
5 Tomanková Martina KSU7552 272.85 3. 93.08( 4) 81.32( 7) 98.45( 3) 76.81( 9)
6 Luterová Kristýna PLU7878 262.53 4. 74.32( 7) 87.49( 5) 86.47( 5) 88.57( 4)
7 Škrabalová Eva KON7676 248.69 2. 72.32( 9) 97.97( 2) 78.40( 9) 52.45(15)
8 Hanousková Michaela KON7474 230.42 4. 70.43(10) 68.01( 8) 91.98( 4)
9 Glonková Martina STE7450 218.65 5. 85.66( 6) 13.87(26) 78.24( 5) 54.75(14)
10 Šaňáková Šárka UOL7650 215.77 4. 93.08( 4) 80.00( 8) 42.69(11)
11 Kopecká Jitka UOL7750 213.41 8. 74.18( 8) 64.77(13) 74.46(10)
12 Benešová Petra KON7575 184.79 8. 66.03(11) 69.68( 8) 49.08(18)
13 Paloncý Jana KSU7878 180.53 7. 45.96(15) 60.53(16) 74.04( 7)
14 Hlavová Miroslava KON6389 163.98 3. 93.94( 3) 70.04(11)
15 Paulíčková Barbara UOL7851 155.45 5. 64.54(14) 90.91( 5)
16 Pattermanová Ivana KSU7551 155.01 6. 86.01( 6) 69.00(12)
17 Jarošová Petra JPV6666 149.78 2. 49.93( P) 99.85( 2)
18 Slavíková Lenka TVR7350 147.70 6. 78.92( 6) 68.78(12)
19 Gottwaldová Hana JPV7551 144.84 10. 48.28( P) 71.07(10) 25.49(19)
20 Hýblová Iveta JPV7474 134.45 10. 44.82( P) 34.60(23) 55.03(10)
21 Sekaninová Jitka ASU7750 131.28 9. 42.94(16) 20.52(25) 67.82( 9) 0.00(25)
22 Reichlová Jiřina KSU7499 131.05 7. 75.18( 7) 55.87(13)
23 Štáblová Michaela KSU7787 112.49 12. 61.12(12) 51.37(17)
24 Švestková Hana JPV7550 106.02 11. 35.34( P) 70.68(11)
25 Šmelíková Hana ASU6999 104.07 1. 104.07( 1)
26 Janků Renata STE7251 103.15 1. 103.15( 1)
27 Marková Eva STE7550 102.91 2. 102.91( 2)
28 Balvanová Martina JPV7777 92.78 15. 30.93( P) 61.85(15) 0.00(26)
29 Lubrichová Eva STE7556 89.46 13. 52.80(13) 36.66(22)
30 Zapletalová Kamila KON7979 87.18 6. 87.18( 6)
31 Šimková Hana UOL6653 81.78 18. 34.24(18) 47.54(19) 0.00(23)
32 Zatloukalová Eva ZLH7051 80.74 14. 50.84(14) 29.90(24)
33 Svačinková Jitka TVR7750 78.50 8. 78.50( 8)
34 Navrátilová Helena ASU7799 75.32 6. 75.32( 6)
35 Dedková Iveta JPV7853 64.26 20. 21.42( P) 42.84(20)
36 Kotrlová Gita UOL6953 64.06 19. 1.28(19) 37.81(21) 24.97(20)
37 Szostková Zuzana SSU7851 50.41 16. 50.41(16)
38 Ostřanská Iveta SSU6591 43.46 17. 43.46(17)
39 Povýšilová Petra PLU7950 36.65 17. 36.65(17)
40 Smolíková Kateřina KSU7793 25.84 18. 25.84(18)
41 Christodoulou Iva ASU7599 21.94 12. 21.94(12)
42 Pánková Jitka SSU7850 15.83 21. 15.83(21)
43 Slavíčková Katka OOL6955 12.46 22. 12.46(22)

D55C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Fajkusová Jitka JPV6773 308.48 1. 102.83( P) 107.89( 1) 97.76( 2)
2 Neumannová Kamila STE6751 308.31 1. 100.84( 2) 99.80( 2) 107.67( 1)
3 Králová Zdenka SSU6091 292.22 1. 97.66( 3)100.00( 1) 92.31( 3) 94.56( 3)
4 Štorková Simona JPV6556 283.04 1. 94.35( P) 88.69( 4)100.00( 1) 63.84( 5)
5 Smičková Eva KON5887 178.94 1. 101.50( 1) 77.44( 6)
6 Jirková Renata ZPV6553 178.29 4. 87.50( 4) 90.79( 4)
7 Ostřanská Iveta SSU6591 158.02 5. 72.01( 6) 86.01( 5)
8 Strachotová Eva ASU6099 79.52 2. 79.52( 2)
9 Špacírová Danuše UOL5852 77.03 5. 77.03( 5)
10 Gebauerová Jana SSU6450 41.37 7. 41.37( 7) 0.00( 7)

D65C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Künstlerová Milada UOL5651 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)

H10C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Krejčí Viktor UOL1402 643.24 1. 207.68( 1) 201.79( 2) 220.03( 1)215.53( 1)
2 Bednář Richard UOL1400 615.20 1. 201.40( 2) 211.77( 1)160.70( 5) 202.03( 2)
3 Jiráček Ondřej STE1401 588.20 1. 190.93( 3)226.07( 1)171.20( 4)169.42( 4)
4 Kindl Oskar UOL1401 561.30 2. 185.74( 4) 146.94( 5) 193.12( 2)182.44( 3)
5 Koukal Matěj JPV1501 512.49 3. 170.83( P)184.38( 3)134.81( 6) 157.28( 6)
6 Kropáček Šimon STE1400 504.82 4. 170.59( 6)173.15( 4) 111.62( 9) 161.08( 4)
7 Tempír Vilém UOL1601 478.48 3. 165.28( 6)186.44( 3)126.76( 7)
8 Vala Jakub ASU1600 297.50 2. 189.55( 2) 107.95(10)
9 Pánek Milan SSU1600 257.83 6. 122.81( 7) 135.02( 6)
10 Macek Martin KSU1400 186.85 3. 186.85( 3)
11 Hubík Radan PLU1500 176.07 5. 176.07( 5)
12 Fládr Lukáš PTE1700 169.21 5. 169.21( 5)
13 Klimeš Frank ASU1400 159.22 5. 159.22( 5)
14 Rajnošek Matouš KSU1414 118.65 8. 118.65( 8)
15 Kryl Jan Matěj STE1402 118.53 7. 118.53( 7)
16 Zapletal Josef PTE1500 65.39 8. 65.39( 8)
17 Pátek Šimon ASU1414 2.91 11. 2.91(11)

H12C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Lýsek Štěpán UOL1203 653.74 1. 222.41( 1)214.88( 1)216.45( 1)212.13( 1) 213.62( 1)
2 Mazák Šimon KSU1300 589.97 2. 165.83( 7) 189.41( 3)187.64( 3) 204.12( 2)196.44( 2)
3 Macháček Jan UOL1301 574.22 2. 188.36( 3) 195.92( 2)182.18( 4) 189.94( 3)
4 Rajnošek Samuel KSU1313 551.58 2. 182.36( 5)195.71( 2)173.51( 6)172.59( 5) 163.78( 6)
5 Macek Václav ASU1249 550.13 2. 189.22( 2)170.67( 5) 177.15( 4)183.76( 3)169.89( 5)
6 Vala Karel ASU1300 537.50 4. 187.81( 4)173.53( 4)176.16( 5) 151.93( 8)
7 Hubík Radan PLU1500 444.17 4. 135.54( 7)128.06( 6)180.57( 4)
8 Binar Vít STE1201 331.48 6. 170.18( 6) 161.30( 7)
9 Hubík Hubert PLU1300 254.16 7. 100.61( 9) 27.59(10)125.96( 7) 0.00( 9)
10 Tempír Jáchym UOL1300 208.79 6. 138.91( 6) 69.88( 8)
11 Ježek Oliver PLU1301 101.90 8. 101.90( 8)
12 Vémola Roman PLU1302 79.80 8. 79.80( 8)
13 Svoboda Ondřej UOL1201 60.38 9. 60.38( 9)

H14C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Lutera Oliver PLU1001 610.60 1. 195.97( 4) 199.66( 2) 207.36( 1)200.97( 2)202.27( 2)
2 Čeřovský Filip KON1010 603.70 1. 202.24( 1)203.79( 1)173.41( 5) 197.67( 3)188.93( 5)
3 Štábl Vít KSU1100 599.70 1. 190.70( 5) 195.99( 3)201.36( 1)202.35( 1)
4 Koutný Ondřej JPV1001 592.39 2. 200.36( 2)190.00( 4) 196.65( 2)193.98( 4) 195.38( 3)
5 Pospíšil Tomáš SSU1006 584.23 3. 197.39( 3)196.55( 3)153.15( 7) 190.29( 5)166.28( 6)
6 Mrkvica Jan ZLH1100 561.37 4. 184.60( 6) 183.29( 4)178.95( 8) 193.48( 4)
7 Rozsíval Martin KON1022 519.88 5. 177.76( 5)162.12( 6)180.00( 7)
8 Ryszkowski Ondřej SSU1001 498.84 7. 169.09( 7) 170.51( 9)159.24( 7)
9 Pospíšil Jáchym PTE1111 471.24 8. 139.53( 9) 165.69( 8) 55.45(16) 163.91(11)141.64( 9)
10 Marek Martin STE1100 460.84 6. 170.86( 6)120.53( 8)169.45(10)
11 Vlček Antonín KSU1121 455.62 9. 136.47(10)165.52( 9) 83.92(13) 153.63(14)
12 Plachý Matyáš JPV1010 441.42 7. 70.20(15) 166.90( 7) 99.11(12) 149.67(16)124.85(10)
13 Václavek Alois KON1132 425.79 8. 125.39(12) 60.85(15) 150.99(15)149.41( 8)
14 Hedrich Jan SSU1101 409.27 8. 155.75( 8) 108.99( 9)144.53(18) 77.86(16)
15 Turek Václav SSU1102 376.47 10. 100.52(14) 107.25(10)160.35(12)108.87(12)
16 Vrba Antonín PTE1001 359.89 13. 151.55(13) 0.00(19) 144.92(17) 63.42(17)
17 Tempír Lukáš UOL1001 342.57 11. 134.05(11)106.72(14) 72.97(14) 101.80(26) 87.24(15)
18 Profous Štěpán KSU1030 338.09 12. 154.66(12) 131.60(23) 51.83(19)
19 Lipenský Jan František KON1131 325.79 13. 106.58(13) 75.34(15) 45.66(17) 143.87(19)
20 Havlík Jakub KSU1009 311.33 10. 155.86(10) 155.47(13)
21 Macek Jindřich KSU1103 286.62 6. 100.69(11)185.93( 6)
22 Zapletal David KON1111 262.78 11. 138.59(21)124.19(11)
23 Foret Dominik SSU1004 260.37 16. 67.23(16) 132.66(22) 60.48(18)
24 Szostek Jiří SSU1005 212.84 13. 104.04(24)108.80(13)
25 Zapletal Jakub PTE1005 155.52 11. 155.52(11)
26 Smýkal Lukáš KSU1101 141.36 20. 141.36(20)
27 Prachař Jáchym SSU1003 106.60 14. 106.60(14)
28 Malaska Vojtěch UOL1002 103.91 25. 103.91(25)
29 Sekanina Marek ASU1010 5.23 18. 5.23(18)
30 Krtička Mikuláš SSU1100 3.03 20. 3.03(27) 0.00(20)

H16C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Máčala Antonín STE0811 309.98 1. 97.40( 3) 106.44( 1) 99.16( 2)104.38( 1)
2 Heiser Matěj SSU0900 306.28 1. 104.46( 1)101.86( 2) 97.65( 3) 99.96( 2)
3 Matoušek Jan STE0909 304.39 1. 97.29( 4)103.91( 1) 103.19( 1) 95.67( 3)
4 Barták Petr UOL0805 285.92 2. 101.68( 2) 95.89( 4) 88.35( 5)
5 Paloncý Jan KSU0808 277.50 3. 95.27( 5) 91.88( 3) 90.35( 5) 81.69( 6)
6 Lipenský Matouš KON0830 265.20 2. 98.15( 2) 83.40( 5) 83.65( 4) 78.25( 7)
7 Pánek Antonín SSU0901 254.12 3. 72.55( 8) 94.24( 3) 61.45( 6) 87.33( 7) 60.95(11)
8 Turek Josef SSU0904 250.26 6. 82.21( 6) 77.83( 7) 90.22( 6) 75.77( 8)
9 Fanta Maxmilian UOL0902 237.35 4. 71.59( 9) 88.38( 4) 77.38( 8) 69.17( 9)
10 Kožnárek Pavel PLU0902 227.82 7. 75.60( 7) 76.22( 8) 76.00( 9) 65.97(10)
11 Juřina Marek KSU0828 203.47 5. 69.43(10) 70.65( 9) 63.39( 5) 61.64(11) 18.79(15)
12 Novotný Jakub PLU0804 149.71 7. 23.65(12) 60.84(10) 50.06( 7) 0.00(14) 38.81(12)
13 Richtr František SSU0903 142.18 8. 39.84( 8) 67.94(10) 34.40(13)
14 Mrkvica Václav ZLH0800 92.76 4. 92.76( 4)
15 Kubíček Vavřinec UOL0801 82.96 6. 82.96( 6)
16 Dohnal Jan STE0813 79.08 11. 49.41(11) 29.67(12)
17 Dedek Martin JPV0919 54.23 10. 0.00(13) 41.94(12) 12.29(10)
18 Kropáček Matěj STE0810 52.45 11. 29.75(11) 20.12(13) 2.58(17)
19 Kolář Jan UOL0806 31.13 14. 31.13(14)
20 Swaczyna Šimon UOL0903 21.87 9. 21.87( 9)
21 Marek Vít KSU0838 16.45 13. 16.45(13)
22 Szostek Jakub SSU0905 15.10 16. 15.10(16)

H18C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Pánek Ondřej SSU0702 297.84 1. 39.73( 5) 97.84( 2)100.00( 1)100.00( 1) 92.51( 3)
2 Macek Vojtěch ASU0748 283.85 2. 89.40( 4) 98.53( 2) 95.92( 2) 74.57( 4)
3 Šána Robert KSU0616 267.89 3. 58.85( 3) 87.55( 5) 94.25( 3) 86.09( 3)
4 Plachý Ondřej JPV0707 216.44 3. 49.89( 4) 93.62( 3) 72.93( 5)
5 Janeček Jáchym UOL0700 211.11 1. 108.53( 1) 102.58( 2)
6 Miča Jan KSU0701 199.46 1. 94.55( 2) 104.91( 1)
7 Koukal Jakub JPV0727 130.14 7. 43.38( P) 86.76( 7)
8 Mička Jan JPV0628 122.42 8. 40.81( P) 81.61( 8)
9 Štábl Patrik KSU0606 100.00 1. 100.00( 1)
10 Robenek Jiří UOL0701 99.39 6. 87.29( 6) 12.10( 6)

H21C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Beneš Jindřich SSU0400 301.63 1. 100.74( 2) 101.80( 1) 99.09( 3)
2 Štábl Adam KSU0401 297.49 1. 97.09( 3) 100.00( 1) 97.64( 4) 99.85( 2)
3 Rajnošek Zdeněk KSU8506 293.63 2. 99.65( 2) 96.73( 5) 97.25( 4)
4 Tomanek Daniel KSU7410 276.26 4. 93.61( 4) 96.88( 5) 85.77( 8)
5 Otrusina Jiří JPV8201 266.79 7. 88.93( P) 74.82( 8) 93.75( 7) 84.11(10)
6 Král Václav SSU8243 260.35 5. 82.85( 5) 92.09( 6) 85.41( 9)
7 Štorek David JPV0202 257.91 2. 78.99( 8) 72.48( 9) 99.61( 2) 79.31(13)
8 Štorek Jan JPV0505 253.77 4. 84.59( P) 61.24(14) 97.99( 4) 71.19(14)
9 Otruba František PLU0501 237.68 2. 44.51(13) 94.62( 2) 98.55( 3)
10 Fajkus Radim JPV9509 191.06 8. 63.69( P) 43.26(17) 84.11( 8)
11 Jílek Jakub KSU9202 176.76 6. 80.85( 6) 95.91( 6)
12 Skyva Petr STE6501 164.07 3. 37.58(14) 61.33( 3) 65.16(12)
13 Jordán Alexandr KSU0626 163.17 7. 80.59( 7) 82.58(11)
14 Fendrych Michal STE7607 162.77 7. 81.04( 7) 81.73(12)
15 Holusek Jiří JPV0123 158.06 10. 52.69( P) 61.85(10) 43.52(16)
16 Zdráhal Tomáš OOL8801 155.89 7. 69.90(11) 85.99( 7)
17 Hladík Ladislav OOL8804 140.21 9. 29.43(20) 78.61( 9) 32.17(17)
18 Seidenglanz Jáchym SSU0202 132.62 9. 69.85( 9) 62.77(13)
19 Poklop Martin SSU8802 102.17 1. 102.17( 1)
20 Jílek Ondřej KSU9908 102.04 1. 102.04( 1)
21 Štábl Patrik KSU0606 101.06 1. 101.06( 1)
22 Vozda Vojtěch KSU9043 98.35 3. 98.35( 3)
23 Pudel Jarda STE7505 94.31 10. 59.95(10) 34.36(19)
24 Khýn Vítězslav ASU8304 92.58 5. 92.58( 5)
25 Krampla Tomáš UOL6601 92.29 12. 49.66(12) 42.63(18)
26 Janů Zdeněk KSU9045 86.80 6. 86.80( 6)
27 Otruba Karel PLU7917 70.81 10. 70.81(10)
28 Bláha Adam KSU0525 62.98 15. 62.98(15)
29 Krč Matěj KSU0101 59.51 11. 59.51(11)
30 Janeček Jáchym UOL0700 53.21 11. 53.21(11)
31 Šperlich Jan KSU0403 49.52 15. 49.52(15)
32 Černoch Martin PLU0500 44.93 16. 44.93(16)
33 Marek Antonín STE7501 8.86 21. 8.86(21)

H21D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Mikuš Oldřich PTE8204 100.00 1. 100.00( 1)
2 Lutera Michal PLU8101 88.90 2. 88.90( 2)

H35C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Mrkvica Petr ZLH7800 312.24 1. 96.35( 3) 109.52( 1) 106.37( 1)
2 Miča Petr KSU7909 302.74 1. 89.21( 7) 104.61( 1) 98.48( 2) 99.65( 2)
3 Kopecký David UOL7800 300.88 1. 92.68( 5) 100.84( 2) 96.18( 2)103.86( 1) 93.98( 3)
4 Hubáček Ondřej JPV8303 266.79 3. 88.93( P) 97.66( 3) 80.20( 5)
5 Paulíček Michal UOL7701 247.18 4. 74.83(10) 83.83( 6) 88.52( 4)
6 Novotný Michal PLU7901 218.86 4. 31.76(19) 85.25( 4) 52.00(11) 81.61( 5)
7 Rochovanský František ASU8400 215.49 6. 45.43(14) 71.81( 6) 44.99(12) 76.13( 7) 67.55( 8)
8 Karásek Martin ZPV7301 205.38 7. 69.51(11) 64.81(10) 71.06( 7)
9 Kočandrle Jaroslav KSU7700 191.41 9. 43.16(15) 73.15( 9) 67.74( 9) 50.52( 9)
10 Vlček Jan KSU8011 179.12 7. 40.08(16) 65.27( 7) 43.28(13) 70.57( 8)
11 Tomášek Petr STE8001 178.24 4. 85.96( 5) 92.28( 4)
12 Ježek Tomáš PLU8419 171.81 3. 77.51( 9) 94.30( 3)
13 Mazák Lukáš KSU8600 167.81 5. 22.99(21) 83.37( 5) 17.80(17) 61.45(11)
14 Zapletal Jaroslav PTE8500 154.19 8. 58.86( 8) 54.52(12) 40.81(11)
15 Hladík Ladislav OOL8804 152.94 3. 58.39(13) 94.55( 3)
16 Navrátil Tomáš JPV8817 124.05 7. 41.35( P) 82.70( 7)
17 Tempír Tomáš UOL7702 113.79 6. 36.20(17) 77.59( 6)
18 Václavek Leoš KON8216 113.02 10. 21.20(22) 13.08(18) 67.47(10) 24.35(14)
19 Matyšek Radoslav PLU8007 101.85 1. 101.85( 1)
20 Otruba Karel PLU7917 101.79 2. 101.79( 2)
21 Zdráhal Tomáš OOL8801 96.03 4. 96.03( 4)
22 Matoušek Jiří STE7504 90.27 6. 90.27( 6)
23 Travnicek Jan PLU7501 89.46 4. 89.46( 4)
23 Lutera Michal PLU8101 89.46 9. 48.68( 9) 40.78(14)
25 Zbíral Robert UOL8000 88.92 8. 88.92( 8)
26 Hubík Hubert PLU8201 74.53 8. 74.53( 8)
27 Mikuš Oldřich PTE8204 71.40 6. 71.40( 6)
28 Seidenglanz Marek SSU7401 70.28 12. 36.44(15) 33.84(12)
29 Jura Tomáš JPV8200 68.22 13. 22.74( P) 45.48(13)
30 Špičák František PLU8009 67.66 12. 67.66(12)
31 Binar Robert OOL7501 41.98 10. 41.98(10)
32 Jadviščok Ladislav UOL7700 37.24 10. 37.24(10)
33 Svoboda Zdeněk UOL7900 34.73 16. 34.73(16)
34 Melcher Ota PLU8001 32.19 13. 32.19(13)
35 Štrajt Přemysl UOL8400 31.84 18. 31.84(18)
36 Good Martin SBR7800 23.61 20. 23.61(20)
37 Burda Martin JPV8111 16.90 15. 0.00(19) 16.90(15)

H45C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Navrátil Václav KON6427 305.61 1. 104.34( 1)100.55( 2) 98.88( 3) 95.75( 3) 100.72( 2)
2 Pavlík Radek ASU6849 305.07 1. 91.41( 4) 100.89( 1)102.32( 1)101.86( 1)
3 Grepl Ladislav KON6111 299.35 2. 103.45( 2) 100.22( 2) 95.68( 4)
4 Kolek Petr ASU7501 277.13 3. 92.21( 3) 96.79( 4) 88.13( 5)
5 Kubíček Jiří UOL6500 270.22 4. 87.28( 6) 96.62( 4) 84.08( 6) 86.32(10) 84.70( 7)
6 Štábl Roman KSU7501 268.06 3. 77.45( 8) 98.01( 3) 59.23(18) 92.60( 4) 63.61(22)
7 Procházka Josef KON7219 264.30 1. 101.44( 1) 76.05( 9) 86.81( 6)
8 Macek Karel ASU7102 258.75 5. 66.37(14) 87.48( 8) 66.01(16) 89.95( 5) 81.32( 9)
9 Kropáček Ivo STE7603 246.24 7. 74.59(10) 88.37( 7) 83.28(12) 25.09(31)
10 Pavelka Martin KSU7503 240.75 10. 49.85(19) 79.62(10) 52.23(22) 86.22(11) 74.91(13)
11 Burda Tomáš STE7600 237.44 7. 74.05(11) 75.20(10) 88.19( 7) 53.87(24)
12 Malaska Lukáš UOL7504 233.56 9. 83.42( 9) 53.84(20) 86.62( 9) 63.52(23)
13 Tomášek Jiří CEL6426 233.51 6. 73.45(12) 91.92( 6) 56.74(19) 68.14(17)
14 Soldán Vladimír JPV6526 200.51 15. 66.84( P) 68.55(15) 65.12(20)
15 Pinkava Roman JPV7606 197.63 19. 65.88( P) 53.26(21) 67.77(19) 63.98(21)
16 Hecl Miloš KSU7601 189.71 2. 87.78( 5)101.93( 2)
17 Lýsek Martin UOL7903 188.35 11. 39.33(21) 76.70(11) 20.29(27) 71.60(18) 40.05(28)
18 Holusek Milan JPV6909 166.70 16. 55.57( P) 77.49(16) 33.64(29)
19 Slavík Tomáš TVR6800 163.27 5. 90.60( 5) 72.67(16)
20 Krtička Luděk SSU7847 161.09 8. 77.39( 8) 83.70( 8)
21 Pernica Jiří UOL6501 160.53 8. 77.45( 8) 83.08(13)
22 Šrámek Jaromír KSU5801 160.07 8. 86.71( 8) 73.36(15)
23 Otruba Marek PLU7417 159.21 7. 78.26( 7) 80.95( 7)
24 Hubáček Martin CEL7015 150.33 11. 73.77(11) 76.56(11)
25 Baláček Václav UOL7401 148.53 15. 66.31(15) 30.82(26) 51.40(26)
26 Kotrle Miroslav UOL7005 148.30 17. 51.14(18) 65.30(17) 31.86(30)
27 Greschner Luboš ASU7848 145.55 14. 63.65(16) 81.90(14)
28 Šimek Roman UOL6503 145.37 12. 71.69(13) 73.68(12)
29 Květoň Vladimír KSU6800 135.49 14. 69.49(14) 57.66(21) 8.34(35)
30 Martinek Pavel JPV7700 133.91 6. 44.64( P) 89.27( 6)
31 Dušek Václav PTE7619 109.40 17. 35.45(22) 73.95(17)
32 Koutný Pavel JPV7300 98.03 19. 32.68( P) 65.35(19)
33 Petřivalský Marek STE6907 97.42 3. 97.42( 3)
34 Marek Antonín STE7501 96.36 5. 96.36( 5)
35 Havlík Jindřich KSU7800 88.04 13. 69.22(13) 18.82(33)
36 Navrátil Martin ASU7449 81.61 15. 81.61(15)
37 Janeček Jiří CEL6827 81.23 10. 81.23(10)
38 Přikryl Jiří JPV7404 80.52 24. 26.84( P) 34.08(24) 19.60(32)
39 Škrabal Milan KON7521 79.82 11. 76.70(11) 3.12(33) 0.00(39)
40 Kalous Antonín KON7708 75.87 12. 75.87(12)
41 Křeček Miroslav ZPV6213 73.86 14. 73.86(14)
42 Sklenář Josef SBR6601 72.88 13. 72.88(13)
43 Huňka Karel KON6919 67.13 18. 67.13(18)
44 Mikoška Eman STE7103 65.51 20. 65.51(20)
45 Doseděl Emil STE6100 61.32 17. 61.32(17)
46 Růžička Lukáš KSU7849 53.82 25. 53.82(25)
47 Poláček Luboš JPV7214 49.44 25. 16.48( P) 32.96(25)
48 Kašpar Jaroslav KSU7004 44.62 20. 44.62(20)
49 Matoušek Milan KSU6701 44.11 23. 44.11(23)
50 Silnoušek Jiří STE7200 42.01 23. 30.19(23) 11.82(30)
51 Křupka Tomáš KON7717 41.51 27. 41.51(27)
52 Hýbl Dušan JPV7202 27.00 34. 9.00( P) 18.00(34)
53 Šneider Miroslav ASU7101 19.36 28. 19.36(28)
54 Krejčí Petr UOL7801 16.56 24. 5.19(24) 11.37(31) 0.00(38)
55 Novák Jan STE7900 12.93 29. 12.93(29)
56 Závodný Marek SSU7403 8.34 32. 8.34(32)
57 Poštulka Zdenek STE6600 1.07 36. 1.07(36)
58 Jadviščok Ladislav UOL7700 0.66 37. 0.66(37)

H55C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Hepnar Luboš STE6307 295.75 1. 91.91( 2) 100.00( 1) 98.08( 3) 97.67( 2)
2 Jeřábek Luboš JPV6112 282.23 3. 94.08( P) 91.23( 6) 96.92( 3)
3 Plachý Martin JPV6515 279.09 3. 93.03( P) 94.59( 5) 91.47( 3) 46.97(16)
4 Višňa Milan OOL5904 271.61 1. 86.82( 5) 81.68( 2)103.11( 1) 74.23(10)
5 Chmelař Miroslav JPV6217 261.08 5. 87.03( P) 89.19( 7) 84.35( 5) 84.86( 6)
6 Zdráhal Robert OOL5707 255.44 3. 91.70( 3) 79.83( 3) 83.91( 7)
7 Paloncý Pavel KSU6349 248.96 4. 79.09( 7) 81.91(10) 87.96( 4) 76.37( 9)
8 Štorek Petr JPV6505 234.05 9. 78.02( P) 81.95( 9) 74.08(11)
9 Vodička Luděk SBR5501 223.77 4. 50.12( 9) 95.70( 4) 77.95( 8)
10 Gentric Marc STE6901 216.79 2. 85.62( 6) 36.19(14) 94.98( 2)
11 Řeháček Petr SBR6302 194.04 2. 98.81( 2) 95.23( 4)
12 Valenta Jiří SSU6301 170.87 4. 48.22(10) 75.28( 4) 47.37(15)
13 Zítka Jiří SBR6201 153.97 1. 100.00( 1) 53.97(13)
14 Vítek Zbyněk PTE6622 128.08 8. 72.27( 8) 55.81(12)
15 Zdráhal Tomáš OOL5301 125.73 11. 76.97(11) 48.76(14)
16 Holusek Milan JPV6909 124.26 8. 41.42( P) 82.84( 8)
17 Petřivalský Marek STE6907 116.39 1. 116.39( 1)
18 Zatloukal Tomáš ZLH6701 111.65 11. 46.52(11) 65.13(12)
19 Šimek Roman UOL6503 105.41 1. 105.41( 1)
20 Sklenář Josef SBR6601 89.72 5. 89.72( 5)
21 Křeček Miroslav ZPV6213 87.42 4. 87.42( 4)
22 Raclavský Vladislav UOL6600 86.69 13. 60.03(13) 26.66(17)

H65C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Bednář Jan UOL5402 268.96 2. 87.50( 3) 90.93( 3) 78.42( 2) 90.53( 3)
2 Pospíšil Karel TVR5000 259.46 2. 91.49( 2) 71.93( 7) 96.04( 2)
3 Jadviščok Ladislav UOL5101 253.76 1. 53.41( 4) 52.36( 2) 78.04( 6)100.00( 1) 75.72( 5)
4 Komínek Jaroslav KON5713 213.42 1. 100.00( 1) 113.42( 1)
5 Navrátil Antonín UOL5301 199.96 1. 112.09( 1) 87.87( 4)
6 Janošík Antonín UOL5201 106.43 5. 33.23( 5) 58.51( 8) 14.69( 6)
7 Strachota Jaroslav ASU5600 100.00 1. 100.00( 1)
8 Toman Stanislav SBR4801 96.99 2. 96.99( 2)
9 Ostřanský Josef SSU4302 79.34 4. 79.34( 4)
10 Janošík Zdeněk OOL5600 78.95 5. 78.95( 5)

H75C (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JPV 1
JPV 2
PTE 3
SSU 4
PLU 5
1 Toman Stanislav SBR4801 301.17 1. 105.51( 1)100.00( 1) 95.66( 3)
2 Skácel Jaroslav KON4617 264.30 1. 76.71( 2)100.00( 1) 87.59( 4)
3 Novotný Stanislav ZLH4800 198.20 2. 98.90( 2) 99.30( 2)
4 Ostřanský Josef SSU4302 187.22 1. 82.18( 4) 105.04( 1)
5 Kroupa Jaroslav ZPV4012 116.16 2. 4.04( 6) 38.49( 3) 73.63( 2) 0.00( 6)
6 Babák Jiří ZLH4801 95.59 3. 95.59( 3)
7 Mrkvica Miroslav ZLH4600 70.72 5. 26.16( 5) 44.56( 5)