Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Trutnov, Horní Staré Město, ZŠ Mládežnická
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.50 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 224865 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
3.10 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2104585 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 60 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
4.60 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 90 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 90 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB T.J. Sokol Žamberk C 9285 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 90 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 90 Kč
CHC0153 Víchová Magdalena K.O.B. Choceň C 232909 90 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
5.70 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 90 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 90 Kč
6.70 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
7.10 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 90 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 90 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 0000009933 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 90 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 90 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 180 Kč
5.20 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 90 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB T.J. Sokol Žamberk C 2053562 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
5.70 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 90 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 9541 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
5.70 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
4.50 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 51776 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
3.60 km, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 53569 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB T.J. Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8990 90 Kč
4.50 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 90 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 90 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 9031 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
3.40 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
PHKxx07 Kuczera Jonáš OK 99 Hradec Králové 9697 60 Kč
SHK0902 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
SNA0902 Sychrovský Lukáš TJ START Náchod 405983 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
6KCyy09 Jakubský David Neregistrovaný 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 60 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0705 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2112731 60 Kč
LPU0708 Procházka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 60 Kč
3.20 km, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091551 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2070824 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0002114996 60 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 60 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB T.J. Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 1398978 60 Kč
SHK0602 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0604 Černý Jáchym OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
SHK0506 Porkert Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2112730 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
CHC0602 Štangler Jiří K.O.B. Choceň C 232911 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB T.J. Sokol Žamberk C 2056289 60 Kč
KUO Kučík Jakub KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
4.80 km, 11 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 60 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 2108890 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
6KCxx04 Jakubský Adam Neregistrovaný 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
6.70 km, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 90 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 90 Kč
LPU0213 Jošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
STH0207 Synek Vladislav SK Studenec C 2009000 90 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 90 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 90 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 90 Kč
7.60 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK0002 Nejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB T.J. Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 90 Kč
8.30 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
10.90 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 90 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 90 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 90 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 90 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 1417129 90 Kč
7.60 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 90 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
PHKxxxx Růžička Karel OK 99 Hradec Králové 339560 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
8.30 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 2060238 90 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 90 Kč
5.40 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 232903 90 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
8.30 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007090873 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 90 Kč
6.50 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 90 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 90 Kč
4.90 km, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 90 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
VAM6301 Novák Jiří OOB Vamberk C 9790 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
SHKxxx6 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové 1413336 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 90 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
6.50 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 90 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
4.50 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí 2109763 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OOB Vamberk C 9667 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
4.00 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
4.00 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
3.50 km, 7 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9672 60 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SHKxxx9 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SHKxxx7 Elen Bezvodová OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SHKxxx4 Nekvapil Oskar OK Slavia Hradec Králové 301624 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SRK1111 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
SRK1112 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
LPU1290 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice 2070814 60 Kč
LPU0904 Brychta František OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1158 Brychtová Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
BRU0000 Pelán Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011812 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB T.J. Sokol Žamberk 9593 60 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 60 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod 253113 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 2102799 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
SNA0551 Sychrovská Klára TJ START Náchod 405984 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2112768 60 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 60 Kč
TYN0700 Burda Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C zapůjčit 60 Kč
TYN0550 Burdová Anna OOB SK Týniště nad Orlicí C zapůjčit 60 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
6KCzz12 Jakubská Lucie Neregistrovaný 60 Kč
2.70 km, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 60 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 60 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 60 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 60 Kč
3IX8850 Štěpová Věra Zelenkovi zapůjčit 60 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 60 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 60 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 60 Kč
PHKyyyy Moravcová Denisa OK 99 Hradec Králové 336724 60 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
SHKxxx8 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
SHK9950 Neškrabalová Daniela OK Slavia Hradec Králové C 9840 60 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 9645 60 Kč
LPU2222 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice 0 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 60 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 60 Kč
PHK3951 Novotná Marie OK 99 Hradec Králové C 9421 60 Kč
SNA7651 Sychrovská Pavlína TJ START Náchod zapůjčit 60 Kč
1BZ8600 Knap Jiří Neregistrovaní - Knapovi zapůjčit 60 Kč
JIL0433 Pokorný Ondřej OK Jilemnice 2035796 60 Kč
JIL0111 Müller Tadeáš OK Jilemnice 2035773 60 Kč
SJC7899 Vltavská Jana Sportcentrum Jičín 2115008 60 Kč
SJC7898 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 60 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
LTUvvvv Stejskal Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 120 Kč
LTUvvv1 Stejskalová Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 120 Kč
4.70 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
ALB9999 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí 7219 90 Kč
SHKxxx5 Nekvapilová Karolína OK Slavia Hradec Králové 9183 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
BRU6601 Pelán Kamil Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032376 90 Kč
SNA7601 Sychrovský Martin TJ START Náchod zapůjčit 90 Kč
HOR Švoma Vojtěch TJ Jiskra Hořice 0000053361 90 Kč
CHC5101 Šafr Martin K.O.B. Choceň C 9565 90 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
celkem přihlášených: 875, vklad: 67920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.