Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
Valašské Meziříčí
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Koporová Petra - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
D10C
0.80 km, 21 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 15:31:00
331031 Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:32:00
218973 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 15:33:00
51309 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:34:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:35:00
8618 Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 15:37:00
2069073 Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 15:38:00
52619 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:39:00
8595 Buršíková Tereza TZL0754 C SKOB Zlín 15:40:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:41:00
8581 Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 15:42:00
D12C
1.00 km, 25 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2049511 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:31:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:32:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 15:33:00
301263 Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 15:34:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 15:35:00
0 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 15:36:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 15:38:00
2108904 Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk 15:39:00
53652 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:40:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 15:41:00
7053354 Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 15:42:00
2069072 Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 15:43:00
2053569 Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:44:00
2121120 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 15:45:00
2019215 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 15:46:00
52693 Helštýnová Nikol LCE0555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:47:00
7053853 Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 15:48:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 15:49:00
416057 Jakůbková Jana LCE0651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:50:00
D14C
1.20 km, 28 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112727 Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 15:53:00
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 15:54:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 15:55:00
2091565 Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 15:56:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 15:57:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 15:59:00
331701 Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:00:00
995797 Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 16:01:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 16:03:00
406938 Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 16:04:00
443076 Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:05:00
2061817 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 16:06:00
446428 Skoumalová Petra KSU0484 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:07:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 16:08:00
D16C
1.50 km, 27 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091554 Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 15:49:00
7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:50:00
8610 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 15:51:00
51298 Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:52:00
8924 Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 15:54:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 15:55:00
436954 Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 15:56:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 15:57:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 15:58:00
D18C
1.70 km, 34 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203336 Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 16:00:00
331362 Matulíková Aneta TZL0050 B SKOB Zlín 16:02:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 16:03:00
D21C
1.80 km, 36 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 15:42:00
7260027 Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 15:43:00
2102713 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 15:44:00
981804 Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:45:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 15:46:00
515001 Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 15:47:00
7170894 Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 15:48:00
2080849 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 15:49:00
7203330 Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 15:50:00
9081 Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 15:51:00
53339 Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 15:52:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 15:53:00
7204981 Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 15:54:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:55:00
53313 Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 15:56:00
2091544 Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 15:58:00
53385 Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 16:00:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 16:02:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 16:03:00
2108866 Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 16:04:00
7205017 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 16:05:00
D35C
1.70 km, 30 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092370 Hornová Lenka XXX 15:50:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 15:51:00
2075664 Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 15:52:00
7752223 Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 15:53:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:54:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 15:56:00
2069071 Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 15:57:00
53129 Kurfürstová Irena TZL8053 C SKOB Zlín 15:58:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:59:00
49367 Pangrácová Anna XXX 16:00:00
7209281 Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 16:01:00
2092392 Grygarová Veronika XXX 16:02:00
426400 Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 16:03:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 16:04:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 16:05:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 16:06:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 16:07:00
2069061 Formánková Anna XXX 16:08:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 16:09:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 16:10:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 16:11:00
D45C
1.50 km, 36 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 15:31:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 15:32:00
433098 Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 15:33:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:35:00
2032185 Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 15:36:00
52698 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:37:00
53837 Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 15:38:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 15:39:00
D55C
1.40 km, 28 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53838 Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 15:31:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 15:33:00
8930 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 15:34:00
H10C
0.90 km, 22 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51518 Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 15:30:00
53360 Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 15:31:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 15:32:00
331259 Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 15:33:00
8583 Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 15:34:00
52688 Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 15:35:00
53886 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 15:36:00
2116470 Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 15:37:00
8602 Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 15:38:00
7207055 Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 15:39:00
2075691 Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:40:00
53367 Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 15:41:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 15:42:00
253366 Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:43:00
2121130 Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 15:44:00
53654 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:45:00
52212 Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 15:46:00
49484 Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 15:48:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 15:49:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 15:50:00
8582 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín 15:51:00
H12C
1.30 km, 22 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080838 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:40:00
49895 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 15:41:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:42:00
2113058 Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 15:43:00
416067 Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:44:00
2113096 Huleja Martin TZL0604 C SKOB Zlín 15:45:00
426385 Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:46:00
416072 Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:47:00
2061762 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 15:48:00
52700 Vebr David LCE0504 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:49:00
2073738 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:50:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 15:51:00
682687 Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 15:52:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:53:00
2051506 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 15:54:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 15:55:00
2102553 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 15:56:00
7207028 Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 15:57:00
9132 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 15:58:00
2070831 Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 15:59:00
416054 Káňa Jindřich LCE0602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:00:00
2113089 Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín 16:01:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 16:02:00
7209291 Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 16:03:00
H14C
1.50 km, 33 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209282 Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 16:11:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 16:12:00
1418768 Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 16:13:00
2091553 Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 16:14:00
2080833 Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:15:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:16:00
51517 Černín Adam SVS0401 C Orientklub Vsetín 16:18:00
2058480 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:19:00
51301 Kovařík Jakub LCE0307 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:20:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:21:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 16:22:00
416071 Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:23:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:24:00
889320 Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín 16:25:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:26:00
H16C
1.60 km, 36 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2091549 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 15:32:00
0 Chmelář Jan 37C0100 Bez registrace 15:33:00
53384 Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 15:34:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 15:35:00
2075675 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 15:36:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 15:37:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 15:38:00
2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 15:39:00
51516 Černín Lukáš SVS0201 C Orientklub Vsetín 15:40:00
2058486 Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:41:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 15:42:00
218977 Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 15:43:00
53649 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:44:00
206496 Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 15:45:00
2058481 Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:46:00
53147 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 15:47:00
H18C
1.80 km, 39 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1418762 Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 15:31:00
7203464 Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 15:32:00
1400425 Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 15:33:00
H21C
2.30 km, 57 m, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52475 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 15:35:00
515192 Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 15:36:00
2080935 Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:37:00
433096 Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 15:38:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:39:00
1417252 Jurek Radim 4EC8500 Frenštát pod Radhoštěm 15:40:00
7848411 Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 15:41:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 15:42:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 15:43:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:44:00
889288 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:45:00
920691 Strečko Marek ASU9149 C Magnus Orienteering 15:46:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 15:47:00
2087707 Wrzecionko Jakub 4XZ8600 Svobodní 15:48:00
7207495 Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 15:49:00
2032142 Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 15:50:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 15:51:00
8066608 Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 15:52:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 15:53:00
1625050 Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 15:54:00
682621 Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 15:55:00
2080910 Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 15:56:00
995892 Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 15:57:00
2090837 Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 15:58:00
2800296 Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 15:59:00
0 Zapletal Martin 37C8500 Bez registrace 16:00:00
7209289 Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 16:01:00
428234 Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka 16:02:00
2084933 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 16:03:00
981816 Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 16:04:00
515174 Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 16:05:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 16:06:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 16:07:00
1394693 Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 16:08:00
H35C
2.00 km, 50 m, 21 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 16:10:00
2104586 Bednařík Marek XXX 16:11:00
2103241 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 16:12:00
2112776 Bartošek Marek XXX 16:13:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 16:14:00
2121119 Přibík Václav TZL7802 C SKOB Zlín 16:15:00
2060274 Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 16:16:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 16:17:00
2121000 Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 16:18:00
2103254 Pastrnek Pavel XXX 16:19:00
53372 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 16:20:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:21:00
2083412 Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 16:22:00
436448 Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 16:23:00
53879 Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:24:00
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 16:25:00
2083379 Peřina Jakub XXX 16:26:00
7207038 Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 16:27:00
2083362 Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 16:28:00
1400424 Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 16:29:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 16:30:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 16:31:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 16:32:00
7200330 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 16:33:00
433082 Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:34:00
H45C
1.70 km, 41 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 15:55:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 15:57:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 15:59:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 16:01:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 16:03:00
7209290 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 16:05:00
52344 Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:07:00
53890 Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 16:09:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 16:11:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 16:13:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:15:00
433092 Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:17:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 16:19:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 16:21:00
7207625 Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 16:23:00
H55C
1.50 km, 25 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 15:30:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 15:31:00
2021858 Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 15:32:00
7209285 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 15:33:00
52589 Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 15:34:00
52702 Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:35:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 15:36:00
53807 Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:37:00
2021853 Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 15:38:00
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 15:40:00
H65C
1.30 km, 23 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
425533 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 15:36:00
416129 Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 15:37:00
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 15:38:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 15:39:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 15:40:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 15:41:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 15:42:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 15:43:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 15:44:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 15:45:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 15:47:00
HD10N
1.30 km, 20 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8614 Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 15:46:00
2069081 Šaňák Hynek UOL0901 C SOB Olomouc 15:48:00
0 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:50:00
53668 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:52:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:54:00
0 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 15:56:00
253363 Juríková Michaela LCE0853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:58:00
HDR
1.20 km, 20 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30:00
0 Kúdelová Olivie LCEYYYO OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 15:30:00
8411 Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 15:30:00
52223 Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 15:30:00
0 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 15:30:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 15:30:00
2070833 Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 15:30:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 15:30:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 15:30:00
428255 Smola Jakub 2AZ1100 OB Štípa 15:30:00
2121010 Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 15:30:00
P
1.20 km, 22 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30:00
2121127 Márton Lukáš TZL0605 C SKOB Zlín 15:30:00
2121122 Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín 15:30:00
2121123 Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 15:30:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 15:30:00
2112748 Uhrin Štefan XXX 15:30:00
682358 Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 15:30:00
0 Škrabalovi Eva A Milan KON KOB Konice 15:30:00
0 Dufková Renata LCEXXXZ OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30:00
0 Skýbová Marcela LCEXXXY OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30:00
0 Hrbáček Tomáš LCEXXXX OOB TJ Slovan Luhačovice 15:30:00
0 Chmelář Pavel 37C0300 Bez registrace 15:30:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 15:30:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 15:30:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 15:30:00
331485 Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 15:30:00