Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
Křiby, 1:15000, 1:10000, E=5m, stav jaro 2014
Ředitel závodu:
Skryja Bořivoj - R2
Hlavní rozhodčí:
Nechuta Milan - R3
Stavitel tratí:
Hladílek Jan - R2
JURY:
Mazal Zdeněk, Nechanická Daniela, Petráček Aleš
Protokol:
Drobná zranění byla ošetřena v cíli. Nebyl podán žádný protest proti průběhu závodu. Hlavní rozhodčí schválil průběh závodu v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK OS Nové Město n. M. 27:56
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 28:04 + 0:08
3. Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno 29:34 + 1:38
4. Marečková Ema OSN0450 SK OS Nové Město n. M. 30:56 + 3:00
5. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:23 + 3:27
6. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 36:05 + 8:09
7. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 36:31 + 8:35
8. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 36:51 + 8:55
9. Kurečková Klára ABM0657 KOB Moira Brno 38:12 + 10:16
10. Chroustová Michaela VBM0451 VSK Mendelu Brno 42:06 + 14:10
Ptáčková Karolína PZR0353 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D10N
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 19:25
2. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 21:46 + 2:21
3. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 22:26 + 3:01
4. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 23:33 + 4:08
5. Doušková Kateřina NNN Neregistrovaní 24:04 + 4:39
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 29:47 + 10:22
7. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 31:32 + 12:07
8. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 33:44 + 14:19
D12
2.60 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 19:26
2. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 20:12 + 0:46
3. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB Moira Brno 21:34 + 2:08
4. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:47 + 3:21
5. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 24:46 + 5:20
6. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 25:23 + 5:57
7. Poloučková Hana ABM0350 KOB Moira Brno 26:36 + 7:10
8. Slámová Taťána OSN0250 SK OS Nové Město n. M. 28:03 + 8:37
9. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 28:09 + 8:43
10. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 28:56 + 9:30
11. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 29:10 + 9:44
12. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 31:54 + 12:28
13. Sedlářová Jolana TBM0359 KOS TJ Tesla Brno 32:27 + 13:01
14. Pejchalová Ludmila OSN0252 SK OS Nové Město n. M. 35:53 + 16:27
15. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 43:48 + 24:22
16. Gregorová Iva NNN Neregistrovaní 59:10 + 39:44
D14
3.30 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 23:47
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 24:06 + 0:19
3. Stoklasová Daniela OSN0055 SK OS Nové Město n. M. 29:34 + 5:47
4. Baštařová Anna ZBM0059 SK Žabovřesky Brno 29:41 + 5:54
5. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:52 + 8:05
6. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 36:10 + 12:23
7. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 37:12 + 13:25
8. Ďoubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 39:10 + 15:23
9. Čížková Eliška ADA0051 OOB TJ Spartak Adamov 43:55 + 20:08
10. Poloučková Petra ABM0155 KOB Moira Brno 54:01 + 30:14
11. Niederlová Anneli PZR0050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:18 + 48:31
D16
4.70 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 36:24
2. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 39:41 + 3:17
3. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:07 + 7:43
4. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 47:06 + 10:42
5. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 54:28 + 18:04
D18
6.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Tereza ABM9757 KOB Moira Brno 47:09
2. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 50:45 + 3:36
3. Odehnalová Klára ABM9956 KOB Moira Brno 51:06 + 3:57
4. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 51:33 + 4:24
5. Čížková Markéta ADA9652 OOB TJ Spartak Adamov 55:47 + 8:38
6. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 56:48 + 9:39
7. Komárková Silvie TBM9762 KOS TJ Tesla Brno 65:14 + 18:05
D21C
8.00 km, 55 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7907
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 OOB Vamberk 50:17 8267
2. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 51:17 + 1:00 8111
3. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 53:09 + 2:52 7819
4. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 54:51 + 4:34 7553
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 55:18 + 5:01 7483
6. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 57:28 + 7:11 7144
7. Vališová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 57:51 + 7:34 7084
8. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 63:12 + 12:55 6247
9. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 63:28 + 13:11 6205
10. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:21 + 14:04 6067
11. Wurzelová Hana OSN8972 SK OS Nové Město n. M. 66:07 + 15:50 5791
12. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 66:43 + 16:26 5697
13. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 68:35 + 18:18 5405
14. Klusáčková Zuzana TTR9151 OOB Třebíč 69:13 + 18:56 5306
15. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 70:24 + 20:07 5121
16. Rábová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 73:06 + 22:49 4699
17. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:36 + 24:19 4464
18. Kubičková Barbora SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 78:16 + 27:59 3891
19. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 79:25 + 29:08 3711
20. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:07 + 29:50 3601
21. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 80:25 + 30:08 3554
22. Šmídová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 87:23 + 37:06 2465
23. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 88:00 + 37:43 2368
24. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 92:12 + 41:55 1712
25. Zounková Radka MBM7661 O-mikron 93:20 + 43:03 1534
D21D
4.70 km, 40 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1154
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komárková Lenka TJH7651 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 42:05 1253
2. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:06 + 3:01 1174
3. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB Moira Brno 47:45 + 5:40 1104
4. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 51:02 + 8:57 1018
5. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 54:32 + 12:27 927
6. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 55:31 + 13:26 901
7. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 56:47 + 14:42 868
8. Taslerová Renata UBM7651 MENISKOS Brno 68:06 + 26:01 572
9. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 69:01 + 26:56 548
10. Šulerová Pavlína TBM9151 KOS TJ Tesla Brno 86:54 + 44:49 80
11. Zedníková Michaela NNN Neregistrovaní 89:17 + 47:12
12. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 89:32 + 47:27 11
13. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 90:50 + 48:45 0
14. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 112:38 + 70:33 0
Kašpárková Petra SJI7451 OK Jihlava DISK 0
D35
6.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 45:15
2. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 47:52 + 2:37
3. Mulíčková Eva ABM7469 KOB Moira Brno 48:34 + 3:19
4. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 48:40 + 3:25
5. Marečková Kateřina OSN7550 SK OS Nové Město n. M. 53:00 + 7:45
6. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 53:37 + 8:22
7. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 53:39 + 8:24
8. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 54:30 + 9:15
9. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 54:45 + 9:30
10. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 57:28 + 12:13
11. Radová Martina ABM7451 KOB Moira Brno 57:35 + 12:20
12. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 58:07 + 12:52
13. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 59:06 + 13:51
14. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 60:11 + 14:56
15. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 64:11 + 18:56
16. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 64:38 + 19:23
17. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 67:07 + 21:52
18. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 68:08 + 22:53
19. Blažková Hana RBK6957 SK Radioklub Blansko 68:12 + 22:57
20. Šťastná Alena CTB7351 SK OB Chotěboř 71:01 + 25:46
21. Gregorová Eva NNN Neregistrovaní 71:30 + 26:15
22. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 75:07 + 29:52
23. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 87:11 + 41:56
24. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 88:13 + 42:58
25. Strýčková Monika ADA7788 OOB TJ Spartak Adamov 88:26 + 43:11
26. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 99:40 + 54:25
27. Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno 136:18 + 91:03
Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno DISK
Švecová Marcela JHB7351 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D45
5.30 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 40:16
2. Janotová Dobra TBM5662 KOS TJ Tesla Brno 48:20 + 8:04
3. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 51:58 + 11:42
4. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 52:01 + 11:45
5. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 54:22 + 14:06
6. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 56:14 + 15:58
7. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 58:01 + 17:45
8. Řezníčková Hana CHT6052 OOB SK Chrast 58:13 + 17:57
9. Černíková Zdeňka OSN5964 SK OS Nové Město n. M. 64:27 + 24:11
10. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 70:52 + 30:36
11. Starčuková Jana TBM6451 KOS TJ Tesla Brno 73:26 + 33:10
12. Zháňalová Jana TTR6051 OOB Třebíč 78:30 + 38:14
13. Jahodová Marie SJI6355 OK Jihlava 90:24 + 50:08
D55
3.60 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 35:07
2. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 44:34 + 9:27
3. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:41 + 15:34
4. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 54:19 + 19:12
5. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:10 + 24:03
6. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:28 + 25:21
7. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 61:04 + 25:57
8. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 62:02 + 26:55
H10
2.30 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 20:12
2. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 20:13 + 0:01
3. Kinšt Jan SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 20:57 + 0:45
4. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 21:03 + 0:51
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 22:13 + 2:01
6. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 23:25 + 3:13
7. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 23:53 + 3:41
8. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK OS Nové Město n. M. 24:48 + 4:36
9. Rada Štěpán ABM0404 KOB Moira Brno 26:10 + 5:58
10. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 26:37 + 6:25
10. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 26:37 + 6:25
12. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 27:11 + 6:59
13. Šnyrch Azíz ABM0405 KOB Moira Brno 30:48 + 10:36
14. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 35:25 + 15:13
15. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 38:57 + 18:45
16. Pejchal Josef OSN0500 SK OS Nové Město n. M. 44:07 + 23:55
Kašpárek Vít SJI0402 OK Jihlava DISK
Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast DISK
H10N
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 16:42
2. Strýček Jan ADA0503 OOB TJ Spartak Adamov 19:02 + 2:20
3. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 19:12 + 2:30
4. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 21:00 + 4:18
5. Kinšt Antonín SJH0601 SJH Jindřichův Hradec 22:17 + 5:35
6. Polanský Adam PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:46 + 11:04
7. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 28:46 + 12:04
8. Červinka Adam OSN0707 SK OS Nové Město n. M. 32:05 + 15:23
9. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 33:50 + 17:08
Tachovský Jáchym ZBM0502 SK Žabovřesky Brno DISK
H12
2.90 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK OS Nové Město n. M. 17:22
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 17:47 + 0:25
3. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 20:28 + 3:06
4. Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno 25:31 + 8:09
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 26:54 + 9:32
6. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 27:15 + 9:53
7. Mašek Ondřej PZR0201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:17 + 9:55
8. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:15 + 10:53
9. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 29:05 + 11:43
10. Soška Petr ZBM0211 SK Žabovřesky Brno 29:59 + 12:37
11. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 31:17 + 13:55
12. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 36:18 + 18:56
13. Ruda Miroslav UBM0203 MENISKOS Brno 46:10 + 28:48
14. Tachovský Matyáš ZBM0208 SK Žabovřesky Brno 54:26 + 37:04
15. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 80:25 + 63:03
Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava DISK
H14
3.90 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 26:19
2. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 26:36 + 0:17
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 29:17 + 2:58
4. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 29:37 + 3:18
5. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 30:18 + 3:59
6. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 32:01 + 5:42
7. Rajnoha David UBM0003 MENISKOS Brno 32:52 + 6:33
8. Šeďa Šimon ABM0009 KOB Moira Brno 33:11 + 6:52
9. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 33:27 + 7:08
10. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:13 + 7:54
11. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 36:25 + 10:06
12. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 42:23 + 16:04
13. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 45:13 + 18:54
14. Burkoň Vojtěch CHT0003 OOB SK Chrast 53:26 + 27:07
15. Fučík Kryštov BBM BETA URSUS Orienteering 59:35 + 33:16
16. Kašpárek Ladislav SJI0102 OK Jihlava 62:18 + 35:59
Burkoň Jan CHT0002 OOB SK Chrast DISK
H16
6.70 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 50:11
2. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 52:01 + 1:50
3. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 52:25 + 2:14
4. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 59:07 + 8:56
5. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 62:03 + 11:52
6. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 64:14 + 14:03
7. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 65:23 + 15:12
8. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 70:27 + 20:16
9. Soška Marek ZBM9807 SK Žabovřesky Brno 77:14 + 27:03
10. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:15 + 30:04
11. Gregor Michal NNN Neregistrovaní 80:40 + 30:29
12. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 81:58 + 31:47
Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK
Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast DISK
Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast DISK
H18
8.50 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 71:48
2. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 75:45 + 3:57
Humlíček Petr UBM9701 MENISKOS Brno DISK
H21C
11.90 km, 85 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9071
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 62:10 9425
2. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 63:50 + 1:40 9181
3. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 64:02 + 1:52 9152
4. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 66:24 + 4:14 8806
5. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 66:41 + 4:31 8765
6. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 66:54 + 4:44 8733
7. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 68:56 + 6:46 8436
8. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 68:57 + 6:47 8434
9. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 69:27 + 7:17 8361
10. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 69:51 + 7:41 8303
11. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 69:56 + 7:46 8290
12. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 70:06 + 7:56 8266
13. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 70:29 + 8:19 8210
14. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 70:38 + 8:28 8188
15. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 71:31 + 9:21 8059
16. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 71:53 + 9:43 8006
17. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 73:03 + 10:53 7835
18. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 73:40 + 11:30 7745
19. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 73:46 + 11:36 7730
20. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 75:52 + 13:42 7424
21. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 76:06 + 13:56 7390
22. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 76:27 + 14:17 7338
23. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 77:20 + 15:10 7209
24. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 78:11 + 16:01 7085
25. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 80:34 + 18:24 6737
26. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 80:45 + 18:35 6710
27. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 81:14 + 19:04 6640
28. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 81:21 + 19:11 6623
29. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 82:15 + 20:05 6491
30. Mareček Petr OSN6900 SK OS Nové Město n. M. 82:46 + 20:36 6416
31. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 88:55 + 26:45 5517
32. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 91:25 + 29:15 5152
33. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 92:59 + 30:49 4923
34. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 93:07 + 30:57 4904
35. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 93:11 + 31:01 4894
36. Toman Filip ABM9309 KOB Moira Brno 93:34 + 31:24 4838
37. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 94:12 + 32:02 4746
38. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 95:57 + 33:47 4490
39. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 99:36 + 37:26 3957
40. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 100:10 + 38:00 3874
41. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 102:52 + 40:42 3480
42. Kulich Martin NNN9009 Neregistrovaní 104:20 + 42:10
43. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 104:35 + 42:25 3229
44. Jirásek Jakub TTR8601 OOB Třebíč 104:44 + 42:34 3207
45. Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 107:40 + 45:30 2779
46. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 108:14 + 46:04 2696
47. Suchý Václav ABM9404 KOB Moira Brno 109:14 + 47:04 2550
48. Hron Petr MBM000 O-mikron 144:35 + 82:25
H21D
6.30 km, 60 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:04 2015
2. Procházka Jiří ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 43:23 + 1:19 1960
3. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 50:02 + 7:58 1682
4. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 52:08 + 10:04 1594
5. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 55:21 + 13:17 1460
6. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:36 + 15:32 1366
7. Kříž Pavel TBM8012 KOS TJ Tesla Brno 58:16 + 16:12
8. Kurečka Robert ABM7210 KOB Moira Brno 60:17 + 18:13 1254
9. Huder Jiří JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:10 + 19:06
10. Podhrázský Zbyšek NNN Neregistrovaní 63:37 + 21:33
11. Vaněček Roman 37C7700 Bez registrace 63:45 + 21:41
12. Culka Josef JHB6202 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:06 + 24:02 1011
13. Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno 67:44 + 25:40 943
14. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 69:52 + 27:48
15. Bařina Jiří SBK8101 KOB Start Blansko 71:39 + 29:35 780
16. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:36 + 30:32 740
17. Janeček Petr MBM O-mikron 73:31 + 31:27
18. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 74:49 + 32:45 647
19. Kašpárek Ladislav SJI7301 OK Jihlava 76:43 + 34:39 568
20. Červinka Jan OSN8002 SK OS Nové Město n. M. 87:16 + 45:12 128
Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno DISK 0
H35
8.50 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 55:22
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 58:36 + 3:14
3. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 61:38 + 6:16
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 62:33 + 7:11
5. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 63:23 + 8:01
6. Kubičko Pavel SJH7201 SJH Jindřichův Hradec 63:25 + 8:03
7. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 64:05 + 8:43
8. Milán Radek TBM KOS TJ Tesla Brno 67:19 + 11:57
9. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 68:03 + 12:41
10. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 68:09 + 12:47
11. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 68:24 + 13:02
12. Odehnal Luděk ADA7400 OOB TJ Spartak Adamov 69:50 + 14:28
13. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 71:06 + 15:44
14. Klvaňa Milan CHT OOB SK Chrast 71:12 + 15:50
15. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 71:26 + 16:04
16. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 71:55 + 16:33
17. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 72:36 + 17:14
18. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 73:16 + 17:54
19. Humlíček René UBM7101 MENISKOS Brno 77:07 + 21:45
20. Hendrych Martin SJI7828 OK Jihlava 77:31 + 22:09
21. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 77:38 + 22:16
22. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB Moira Brno 77:42 + 22:20
23. Odehnal Roman ABM6909 KOB Moira Brno 78:57 + 23:35
24. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 82:31 + 27:09
25. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 85:36 + 30:14
26. Polouček Pavel ABM7100 KOB Moira Brno 86:02 + 30:40
27. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 86:49 + 31:27
28. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 87:17 + 31:55
29. Tasler David UBM7105 MENISKOS Brno 87:45 + 32:23
30. Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno 88:47 + 33:25
31. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 92:09 + 36:47
32. Pokorný Martin NNN Neregistrovaní 97:09 + 41:47
33. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 97:22 + 42:00
34. Pospíšil Jiří PBM7401 TJ Spartak 1. Brněnská 98:39 + 43:17
35. Starčuk Zenon TBM6202 KOS TJ Tesla Brno 106:57 + 51:35
36. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 112:52 + 57:30
37. Dosedla Pavel NNN Neregistrovaní 115:15 + 59:53
H45
6.80 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 43:43
2. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 47:20 + 3:37
3. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 49:21 + 5:38
4. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 49:30 + 5:47
5. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 50:22 + 6:39
6. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 50:41 + 6:58
7. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 51:16 + 7:33
8. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 51:17 + 7:34
9. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 51:20 + 7:37
10. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 51:30 + 7:47
11. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 51:41 + 7:58
12. Černík Zdeněk OSN6025 SK OS Nové Město n. M. 51:58 + 8:15
13. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 53:49 + 10:06
14. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 54:42 + 10:59
15. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 55:02 + 11:19
16. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 55:16 + 11:33
17. Smutný Radek ABM6701 KOB Moira Brno 55:36 + 11:53
18. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 56:34 + 12:51
19. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:42 + 13:59
20. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 57:43 + 14:00
21. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 58:28 + 14:45
22. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 58:54 + 15:11
23. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 60:06 + 16:23
24. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 60:39 + 16:56
25. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 60:57 + 17:14
26. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 62:22 + 18:39
27. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 62:55 + 19:12
28. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 63:16 + 19:33
29. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 64:08 + 20:25
30. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 68:27 + 24:44
31. Ďoubalík Petr CHT6002 OOB SK Chrast 77:19 + 33:36
32. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 93:38 + 49:55
H55
5.00 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 40:09
2. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 40:45 + 0:36
3. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 42:16 + 2:07
4. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 42:35 + 2:26
5. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 3:44
6. Truhlář Karel ADA5111 OOB TJ Spartak Adamov 45:26 + 5:17
7. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 46:00 + 5:51
8. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 46:33 + 6:24
9. Šnyrch František ABM4902 KOB Moira Brno 48:48 + 8:39
10. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 48:50 + 8:41
11. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 51:06 + 10:57
12. Věžník Antonín ADA5505 OOB TJ Spartak Adamov 51:27 + 11:18
13. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 52:27 + 12:18
14. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 53:10 + 13:01
15. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 54:31 + 14:22
16. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:39 + 16:30
17. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 58:03 + 17:54
18. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 58:38 + 18:29
19. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 61:12 + 21:03
20. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 63:54 + 23:45
21. Záhorec František CHT5502 OOB SK Chrast 65:48 + 25:39
22. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 69:21 + 29:12
23. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 70:25 + 30:16
24. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 74:16 + 34:07
H65
4.70 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 49:01
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 54:18 + 5:17
3. Chmelík Milan ABM4501 KOB Moira Brno 57:42 + 8:41
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 58:16 + 9:15
5. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 64:08 + 15:07
6. Izdný Pavel SJI4600 OK Jihlava 79:33 + 30:32
HDR
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín NNN Neregistrovaní 15:16
2. Mudrák Daniel NNN Neregistrovaní 18:16 + 3:00
3. Bednářová Anna NNN Neregistrovaní 18:28 + 3:12
4. Dvořák Jaroslav NNN Neregistrovaní 20:27 + 5:11
5. Kroutil Jošt ZBM0701 SK Žabovřesky Brno 22:06 + 6:50
6. Danzingerová Elen TBM KOS TJ Tesla Brno 22:09 + 6:53
7. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 22:56 + 7:40
8. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 23:07 + 7:51
9. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 23:12 + 7:56
10. Danzingerová Zuzana TBM KOS TJ Tesla Brno 23:13 + 7:57
11. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:21 + 8:05
12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK OS Nové Město n. M. 24:20 + 9:04
13. Sklenářová Dominika NNN Neregistrovaní 24:25 + 9:09
14. Milánová Viktorie TBM KOS TJ Tesla Brno 24:58 + 9:42
15. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 25:18 + 10:02
16. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 25:25 + 10:09
17. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 25:37 + 10:21
18. Doušek Vilém NNN Neregistrovaní 25:58 + 10:42
19. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 26:02 + 10:46
20. Mudráková Natálie NNN Neregistrovaní 27:11 + 11:55
20. Trojánek Adam BZR0404 Bratrstvo Ždárských vrchů 27:11 + 11:55
22. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:43 + 12:27
23. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 27:46 + 12:30
24. Sklenář Tomáš 31:01 + 15:45
25. Bednář Antonín NNN Neregistrovaní 31:16 + 16:00
26. Červinková Veronika OSN SK OS Nové Město n. M. 32:03 + 16:47
27. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 33:11 + 17:55
28. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 33:19 + 18:03
29. Kroutil Tadeáš ZBM0901 SK Žabovřesky Brno 34:23 + 19:07
30. Strýčková Bára ADA0852 OOB TJ Spartak Adamov 36:14 + 20:58
31. Mácová Rozálie NNN Neregistrovaní 37:32 + 22:16
32. Janíková Klára PBM TJ Spartak 1. Brněnská 39:52 + 24:36
33. Pospíšil Martin PBM0801 TJ Spartak 1. Brněnská 40:54 + 25:38
34. Pospíšil Jan PBM0601 TJ Spartak 1. Brněnská 41:10 + 25:54
34. Janíková Anna PBM TJ Spartak 1. Brněnská 41:10 + 25:54
36. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 41:22 + 26:06
37. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 42:51 + 27:35
38. Richter Rudolf ADA0601 OOB TJ Spartak Adamov 43:44 + 28:28
39. Dvořáčková Jana OSN0757 SK OS Nové Město n. M. 45:23 + 30:07
40. Jindřichová Jana SJI0752 OK Jihlava 45:35 + 30:19
41. Popela Matyáš NNN Neregistrovaní 46:01 + 30:45
42. Musilová Anna 1DC0950 Targa Orienteering 46:54 + 31:38
43. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 48:15 + 32:59
44. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 52:25 + 37:09
45. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 58:04 + 42:48
46. Aleš Mikuláš ASU1017 Magnus Orienteering 68:21 + 53:05
47. Alešová Anna ASU1077 Magnus Orienteering 69:03 + 53:47
48. Podhrázský Tomáš MBM O-mikron 75:05 + 59:49
49. Coufalová Rea ZBM0900 SK Žabovřesky Brno 79:28 + 64:12
50. Coufalová Thea ZBM SK Žabovřesky Brno 79:32 + 64:16
Bařinová Nora NNN Neregistrovaní DISK
P
3.50 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel NNN Neregistrovaní 22:30
2. Švec Jiří CHT7201 OOB SK Chrast 25:59 + 3:29
3. Neckář Jan NNN Neregistrovaní 27:21 + 4:51
4. Lvovská Leny TBM7561 KOS TJ Tesla Brno 28:33 + 6:03
5. Nykodým Petr TBM6307 KOS TJ Tesla Brno 28:47 + 6:17
6. Nykodýmová Monika TBM6870 KOS TJ Tesla Brno 30:31 + 8:01
7. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 32:38 + 10:08
8. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 32:39 + 10:09
9. Pavol Sagál NNN Neregistrovaní 32:43 + 10:13
10. Vítková Lenka SJI OK Jihlava 34:51 + 12:21
11. Dušek Vladimír 7LC7400 Spolek bloudících šneků 35:13 + 12:43
12. Trojánková Jitka BZR6666 Bratrstvo Ždárských vrchů 35:16 + 12:46
13. Paulenová Martina NNN Neregistrovaní 35:49 + 13:19
14. Jaša Luboš NNN Neregistrovaní 36:08 + 13:38
15. Novotný Petr NNN Neregistrovaní 36:14 + 13:44
16. Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. Brněnská 37:23 + 14:53
17. Jirásková Dora NNN Neregistrovaní 38:01 + 15:31
18. Kvita Viktor 7LC7500 Spolek bloudících šneků 38:22 + 15:52
19. Milán Pavel TBM KOS TJ Tesla Brno 39:12 + 16:42
20. Ptáček Jindřich PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:06 + 17:36
21. Doušek Robert NNN Neregistrovaní 40:19 + 17:49
22. Vlčková Vladislava CHT OOB SK Chrast 40:42 + 18:12
23. Sklenář Pavel 41:32 + 19:02
24. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 44:57 + 22:27
25. Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 46:11 + 23:41
26. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 47:13 + 24:43
27. Ruda Miroslav UBM7106 MENISKOS Brno 47:21 + 24:51
28. Hadrava Martin SJI OK Jihlava 47:50 + 25:20
29. Doušek Ivo TBM KOS TJ Tesla Brno 49:10 + 26:40
30. Miloň Marek OSN SK OS Nové Město n. M. 50:26 + 27:56
31. Šeďová Kateřina ABM0451 KOB Moira Brno 52:52 + 30:22
32. Šeďová Klára ABM7452 KOB Moira Brno 53:56 + 31:26
33. Fučík Radek BBM BETA URSUS Orienteering 55:29 + 32:59
34. Pejšková Eva + 1 NNN Neregistrovaní 55:55 + 33:25
35. Marková Katka NNN Neregistrovaní 57:16 + 34:46
36. Pavel Marek 57:17 + 34:47
37. Rudová Hana UBM7252 MENISKOS Brno 57:23 + 34:53
38. Francová Jana TBM KOS TJ Tesla Brno 57:50 + 35:20
39. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 57:58 + 35:28
40. Bajerová Adéla 58:16 + 35:46
41. Urbánková Lenka NNN Neregistrovaní 59:06 + 36:36
42. Doušková Vlasta NNN Neregistrovaní 62:49 + 40:19
43. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 63:38 + 41:08
44. Nováková Kristýna 70:24 + 47:54
45. Anermullerová NNN Neregistrovaní 71:26 + 48:56
46. Richter Rudolf ADA5113 OOB TJ Spartak Adamov 76:43 + 54:13
47. Bajer Filip 82:35 + 60:05
48. Rajnohová Pavla UBM7654 MENISKOS Brno 88:10 + 65:40
49. Fikar Jan CTB7802 SK OB Chotěboř 95:52 + 73:22
Bednář Tomáš NNN Neregistrovaní DISK
Podhrázská Barboda MBM O-mikron DISK