Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chlupáčová Anežka | OB T.J. Sokol Žamberk | 93:02 | |||
2. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:20 | + 0:18 | |
3. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 98:09 | + 5:07 | |
4. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 98:14 | + 5:12 | |
5. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 98:22 | + 5:20 | |
6. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Žabovřesky Brno | 98:33 | + 5:31 | |
7. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:55 | + 9:53 | |
8. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 116:06 | + 23:04 | |
9. | Kucharska Julia | 2FP0650 | Biały Szkwał | 118:12 | + 25:10 | |
10. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 124:55 | + 31:53 | |
11. | Skřivanková Anna | 1XC0800 | Skřivankovi | 131:01 | + 37:59 | |
12. | Mácová Natálie | 81C0750 | Cirkus Čakovice | 133:03 | + 40:01 | |
13. | Strýčková Bára | ADA0852 | OOB Spartak Adamov | 145:53 | + 52:51 | |
14. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 147:17 | + 54:15 | |
15. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Chemopetrol Litvínov | 351:18 | + 258:16 | |
Pokorná Ema | PGP0950 | SK Praga | DISK | |||
Kucharska Karolina | 2FP0950 | Biały Szkwał | DISK | |||
Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 86:46 | ||
2. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:52 | + 11:06 | |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 117:11 | + 30:25 | |
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 118:01 | + 31:15 | |
5. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 119:09 | + 32:23 | |
6. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 128:37 | + 41:51 | |
7. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 131:51 | + 45:05 | |
8. | Mácová Štěpánka | 81C0650 | Cirkus Čakovice | 133:11 | + 46:25 | |
9. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 135:37 | + 48:51 | |
10. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | SK Severka Šumperk | 176:51 | + 90:05 | |
Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | DISK | |||
Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Pattermanová Magdalena | KSU0660 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Voláková Viktorie | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | DISK | |||
Stryková Karolína | KSU0656 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 87:00 | ||
2. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:49 | + 7:49 | |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | OOB Spartak Adamov | 98:41 | + 11:41 | |
4. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 101:22 | + 14:22 | |
5. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 103:15 | + 16:15 | |
6. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 105:01 | + 18:01 | |
7. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 105:08 | + 18:08 | |
8. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 110:33 | + 23:33 | |
9. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 114:42 | + 27:42 | |
10. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 114:45 | + 27:45 | |
11. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 124:51 | + 37:51 | |
12. | Batani Valeria | TZL0550 | SKOB Zlín | 134:34 | + 47:34 | |
13. | Vorlová Eva | ASU0499 | Magnus Orienteering | 139:48 | + 52:48 | |
14. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 147:08 | + 60:08 | |
15. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 156:23 | + 69:23 | |
16. | Matochová Adéla | TZL0552 | SKOB Zlín | 170:37 | + 83:37 | |
Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Junková Anna | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátilová Marie | ASU0599 | Magnus Orienteering | 101:46 | ||
2. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 107:05 | + 5:19 | |
3. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 110:59 | + 9:13 | |
4. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 113:23 | + 11:37 | |
5. | Cachová Mirka | LPU0555 | OK Lokomotiva Pardubice | 114:09 | + 12:23 | |
6. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 114:21 | + 12:35 | |
7. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 117:50 | + 16:04 | |
8. | Chrbolková Klára | LPU0454 | OK Lokomotiva Pardubice | 118:04 | + 16:18 | |
9. | Kociánová Hana | SHK0453 | OK Slavia Hradec Králové | 119:10 | + 17:24 | |
10. | Neradová Natálie | BOR0452 | OK Jiskra Nový Bor | 137:37 | + 35:51 | |
11. | Blažková Simona | ASU0498 | Magnus Orienteering | 141:56 | + 40:10 | |
12. | Drozdová Anna | ASU0497 | Magnus Orienteering | 144:07 | + 42:21 | |
13. | Pokorná Nela | PGP0552 | SK Praga | 203:07 | + 101:21 | |
14. | Lacinová Monika | OK Lokomotiva Pardubice | 245:28 | + 143:42 | ||
Moskvová Agáta | ZLH0550 | OOB TJ Zlaté Hory | DISK | |||
Oujeská Simona | ADA0551 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | DISK | |||
Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 99:37 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 99:38 | + 0:01 | |
3. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 99:39 | + 0:02 | |
4. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 99:43 | + 0:06 | |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:05 | + 5:28 | |
6. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 106:47 | + 7:10 | |
7. | Chabiera Lena | 28P0351 | UNTS Warszawa | 107:39 | + 8:02 | |
8. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 108:30 | + 8:53 | |
9. | Titzová Adéla | VSP0250 | USK Praha | 115:23 | + 15:46 | |
10. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 115:59 | + 16:22 | |
11. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 120:35 | + 20:58 | |
12. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 120:41 | + 21:04 | |
13. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 124:41 | + 25:04 | |
14. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 128:33 | + 28:56 | |
15. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 133:56 | + 34:19 | |
16. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | Magnus Orienteering | 135:11 | + 35:34 | |
17. | Nitsch Aleksandra | 28P0352 | UNTS Warszawa | 135:59 | + 36:22 | |
18. | Smolková Sabina | STE0250 | SK SKI-OB Šternberk | 137:14 | + 37:37 | |
19. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 139:27 | + 39:50 | |
20. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 153:14 | + 53:37 | |
21. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 172:41 | + 73:04 | |
22. | Kinclová Natálie | LTU0350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 192:51 | + 93:14 | |
Pató Johanna | SHK0356 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | VLI0359 | Slavia Liberec orienteering | 101:18 | ||
2. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 116:58 | + 15:40 | |
3. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 119:19 | + 18:01 | |
4. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 119:48 | + 18:30 | |
5. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 127:20 | + 26:02 | |
6. | Brožíková Barbora | SHK0358 | OK Slavia Hradec Králové | 169:36 | + 68:18 | |
7. | Morávková Barbora | SHK0352 | OK Slavia Hradec Králové | 182:15 | + 80:57 | |
8. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 200:06 | + 98:48 | |
Gillich Luca | 58H0250 | Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE | DISK | |||
Ďoubalíková Lenka | CHT0351 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 118:43 | ||
2. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 119:54 | + 1:11 | |
3. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 120:20 | + 1:37 | |
4. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 124:46 | + 6:03 | |
5. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 133:06 | + 14:23 | |
6. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 135:21 | + 16:38 | |
7. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 143:14 | + 24:31 | |
8. | Mianowska Julia | 28P0150 | UNTS Warszawa | 143:37 | + 24:54 | |
9. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 143:51 | + 25:08 | |
10. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 152:37 | + 33:54 | |
11. | Olszanka Gabriela | 23P0151 | OK!Sport Warszawa | 153:06 | + 34:23 | |
12. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 155:46 | + 37:03 | |
13. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 160:21 | + 41:38 | |
14. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 161:27 | + 42:44 | |
15. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 172:08 | + 53:25 | |
16. | Piwko Gabiela | 88P0050 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 181:55 | + 63:12 | |
17. | Glowacz Julia | 28P0050 | UNTS Warszawa | 185:32 | + 66:49 | |
18. | Stará Tereza | VRL0051 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 208:19 | + 89:36 | |
19. | Staszak Alicja | 28P0151 | UNTS Warszawa | 208:58 | + 90:15 | |
20. | Müllerová Erika | OTK0050 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 233:19 | + 114:36 | |
21. | Čížková Eliška | ADA0051 | OOB Spartak Adamov | 243:25 | + 124:42 | |
22. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 297:06 | + 178:23 | |
Dvořáková Anna | JIL0154 | OK Jilemnice | DISK | |||
Hlaváčková Petra | PHK0052 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Ďoubalíková Marie | CHT | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 147:13 | ||
2. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 157:33 | + 10:20 | |
3. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 166:21 | + 19:08 | |
4. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 177:10 | + 29:57 | |
5. | Nechutová Aneta | PZR9951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 178:04 | + 30:51 | |
6. | Marek Wiktoria | 28P9950 | UNTS Warszawa | 187:04 | + 39:51 | |
7. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 199:46 | + 52:33 | |
8. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 280:36 | + 133:23 | |
9. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 329:54 | + 182:41 | |
Gillich Dóra | 58H9950 | Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE | DISK | |||
Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | UNTS Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 169:22 | ||
2. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 175:56 | + 6:34 | |
3. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 178:13 | + 8:51 | |
4. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 181:07 | + 11:45 | |
5. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 190:42 | + 21:20 | |
6. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 200:36 | + 31:14 | |
7. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | TJ Stadion Nový Bor | 210:50 | + 41:28 | |
8. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 211:54 | + 42:32 | |
9. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 212:16 | + 42:54 | |
10. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 221:16 | + 51:54 | |
11. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 221:29 | + 52:07 | |
12. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 235:05 | + 65:43 | |
Kubicka Zuzanna | 28P9350 | UNTS Warszawa | DISK | |||
Myslivcová Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 168:05 | ||
2. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 185:03 | + 16:58 | |
3. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 192:25 | + 24:20 | |
4. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 195:01 | + 26:56 | |
5. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 198:34 | + 30:29 | |
6. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 200:45 | + 32:40 | |
7. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 201:56 | + 33:51 | |
8. | Štáfková Jitka | PGP8056 | SK Praga | 217:00 | + 48:55 | |
9. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 243:33 | + 75:28 | |
10. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 244:20 | + 76:15 | |
Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Muselíková Vladislava | ABM9151 | KOB Moira Brno | DISK | |||
Píšová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Rešová Kateřina | ASU9090 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Píšová Monika | NPA2151 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veljačiková Hana | PGP9756 | SK Praga | 145:28 | ||
2. | Pekárková Eva | TZL7653 | SKOB Zlín | 145:41 | + 0:13 | |
3. | Horčičková Eva | UOL7051 | SOB Olomouc | 152:12 | + 6:44 | |
4. | Žaloudková Klára | LPU9461 | OK Lokomotiva Pardubice | 177:44 | + 32:16 | |
5. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 183:59 | + 38:31 | |
6. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 186:32 | + 41:04 | |
7. | Kondělková Radka | HOS7951 | TJ Tatran Hostinné | 188:09 | + 42:41 | |
8. | Voleská Alice | KAM8050 | OK Kamenice | 194:37 | + 49:09 | |
9. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 198:11 | + 52:43 | |
10. | Králová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 198:40 | + 53:12 | |
11. | Křenková Geislerová Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 207:05 | + 61:37 | |
12. | Besedová Petra | CHT7654 | OOB SK Chrast | 213:06 | + 67:38 | |
13. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 215:50 | + 70:22 | |
14. | Štěpánková Petra | LBM8651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 218:06 | + 72:38 | |
15. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 222:20 | + 76:52 | |
16. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 230:01 | + 84:33 | |
17. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 234:39 | + 89:11 | |
18. | Čížková Markéta | ADA9652 | OOB Spartak Adamov | 239:35 | + 94:07 | |
19. | Fidrmucová Linda | UOL8650 | SOB Olomouc | 243:56 | + 98:28 | |
20. | Chvílová Hana | 6ZX9500 | Hana Chvílová | 244:33 | + 99:05 | |
21. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 246:39 | + 101:11 | |
22. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 257:11 | + 111:43 | |
23. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 272:05 | + 126:37 | |
24. | Davidová Anežka | JIL9752 | OK Jilemnice | 276:12 | + 130:44 | |
25. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 283:22 | + 137:54 | |
26. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 372:46 | + 227:18 | |
Hrušková Kristýna | ZBM9156 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Pokorná Kristýna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Wylezok Dominika | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | ||||
Tesařová Eva | RBK9253 | SK Radioklub Blansko | DISK | |||
Švábková Anna | TUR9352 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Kalata Agnieszka | 88P8950 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Nešetřil Tomáš | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | |||
Rochlová Kateřina | SRK8751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Beranová Kristína | TZL8553 | SKOB Zlín | DISK | |||
Fátorová Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 142:34 | ||
2. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 148:37 | + 6:03 | |
3. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 150:14 | + 7:40 | |
4. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 160:34 | + 18:00 | |
5. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 160:35 | + 18:01 | |
6. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 168:37 | + 26:03 | |
7. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 179:49 | + 37:15 | |
8. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 181:30 | + 38:56 | |
9. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | SK Žabovřesky Brno | 191:20 | + 48:46 | |
10. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | 208:32 | + 65:58 | |
11. | Procházková Lucie | ADA7651 | OOB Spartak Adamov | 218:10 | + 75:36 | |
Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Ďoubalíková Veronika | CHT7351 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Růžičková Jana | KSU7797 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 158:37 | ||
2. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 180:41 | + 22:04 | |
3. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 181:03 | + 22:26 | |
4. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 181:24 | + 22:47 | |
5. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | TJ Opava | 191:48 | + 33:11 | |
6. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 192:00 | + 33:23 | |
7. | Suchardová Jana | JIL7555 | OK Jilemnice | 192:09 | + 33:32 | |
8. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 202:20 | + 43:43 | |
9. | Navrátilová Helena | ASU7799 | Magnus Orienteering | 213:54 | + 55:17 | |
10. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 233:38 | + 75:01 | |
11. | Neradová Zuzana | BOR7950 | OK Jiskra Nový Bor | 350:26 | + 191:49 | |
Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | DISK | |||
Štáblová Michaela | KSU7551 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Štáblová Michaela | KSU7787 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Batani Hana | TZL7351 | SKOB Zlín | 140:05 | ||
2. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 145:31 | + 5:26 | |
3. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 158:03 | + 17:58 | |
4. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 174:13 | + 34:08 | |
5. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 174:56 | + 34:51 | |
6. | Włodarczyk-Szymańska Anna | Paulinum J.G. | 176:30 | + 36:25 | ||
7. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 177:52 | + 37:47 | |
8. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 178:02 | + 37:57 | |
9. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 190:33 | + 50:28 | |
10. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 194:30 | + 54:25 | |
11. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 194:40 | + 54:35 | |
12. | Petrásová Simona | LPU7556 | OK Lokomotiva Pardubice | 196:42 | + 56:37 | |
13. | Semíková Iva | KAM6850 | OK Kamenice | 224:07 | + 84:02 | |
Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | DISK | |||
Ježková Dana | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||||
Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | DISK | |||
Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 146:45 | ||
2. | Pavlicová Anna | SKOB Kobra Vsetín | 166:18 | + 19:33 | ||
3. | Kubcová Lenka | DOB7451 | KOB Dobruška | 166:26 | + 19:41 | |
4. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 166:31 | + 19:46 | |
5. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 167:21 | + 20:36 | |
6. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | OOB TJ Zlaté Hory | 173:44 | + 26:59 | |
7. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Žabovřesky Brno | 188:14 | + 41:29 | |
8. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 193:19 | + 46:34 | |
9. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB Moira Brno | 193:55 | + 47:10 | |
10. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 214:34 | + 67:49 | |
11. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 217:21 | + 70:36 | |
12. | Strachotová Eva | ASU6099 | Magnus Orienteering | 236:26 | + 89:41 | |
13. | Urbanová Edita | STE7454 | SK SKI-OB Šternberk | 240:29 | + 93:44 | |
14. | Urbánková Lenka | Neregistrovaná - Urbánková | 249:15 | + 102:30 | ||
15. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 260:55 | + 114:10 | |
16. | Christodoulou Iva | ASU7599 | Magnus Orienteering | 302:11 | + 155:26 | |
Klangová Bohumila | ZBM7676 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Federics Eva | 58H7250 | Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE | DISK | |||
Stryková Vlasta | KSU7667 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | UNTS Warszawa | 133:34 | ||
2. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 136:37 | + 3:03 | |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 152:09 | + 18:35 | |
4. | Müllerová Zorka | 3XX6700 | POT | 165:44 | + 32:10 | |
5. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 178:46 | + 45:12 | |
6. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 205:42 | + 72:08 | |
7. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 216:59 | + 83:25 | |
Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | DISK | |||
Tesařová Jitka | RBK6451 | SK Radioklub Blansko | DISK | |||
Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 179:35 | ||
2. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 197:53 | + 18:18 | |
3. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 205:24 | + 25:49 | |
4. | Tomanová Elena | ABM6666 | KOB Moira Brno | 287:25 | + 107:50 | |
Wysocka Joanna | 49P7150 | DFS Wrocław | DISK | |||
Suchá Helena | ABM6664 | KOB Moira Brno | DISK | |||
Nadera Agata | CX-80 | NEREG | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 131:43 | ||
2. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 143:16 | + 11:33 | |
3. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 146:12 | + 14:29 | |
4. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 146:34 | + 14:51 | |
5. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 169:22 | + 37:39 | |
6. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 170:26 | + 38:43 | |
7. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 195:01 | + 63:18 | |
Denysenko Tamara | 38S6150 | VZA Žilina | DISK | |||
Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 122:08 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 122:16 | + 0:08 | |
3. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 131:18 | + 9:10 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 159:13 | + 37:05 | |
Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 145:28 | ||
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 151:02 | + 5:34 | |
3. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 154:04 | + 8:36 | |
4. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 176:47 | + 31:19 | |
5. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 176:48 | + 31:20 | |
6. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 180:01 | + 34:33 | |
7. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 180:08 | + 34:40 | |
8. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 190:12 | + 44:44 | |
Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | DISK | |||
Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | DISK | |||
Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 113:15 | ||
2. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 131:38 | + 18:23 | |
3. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 145:16 | + 32:01 | |
4. | Kolaříková Věra | SBK5251 | KOB Start Blansko | 148:10 | + 34:55 | |
5. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | SK Žabovřesky Brno | 148:12 | + 34:57 | |
6. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 148:30 | + 35:15 | |
7. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 163:21 | + 50:06 | |
8. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 163:23 | + 50:08 | |
9. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 169:39 | + 56:24 | |
10. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 170:37 | + 57:22 | |
11. | Štáblová Jitka | HSU5350 | Horizont klub Šumperk | 173:44 | + 60:29 | |
12. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 194:50 | + 81:35 | |
13. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 233:16 | + 120:01 | |
Kosińska Halina | 2FP5550 | Biały Szkwał | DISK | |||
Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 77:53 | ||
2. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 96:30 | + 18:37 | |
3. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 97:10 | + 19:17 | |
4. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:07 | + 27:14 | |
5. | Švestka Štěpán | SKOB Kobra Vsetín | 116:09 | + 38:16 | ||
6. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 137:28 | + 59:35 | |
7. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 139:21 | + 61:28 | |
8. | Kunt Martin | OB T.J. Sokol Žamberk | 258:02 | + 180:09 | ||
Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | DISK | |||
Merhulík Aleš | NPA0803 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:10 | ||
2. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | SK Žabovřesky Brno | 82:33 | + 14:23 | |
3. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 99:10 | + 31:00 | |
4. | Gasienica-Samek Adam | 28P0601 | UNTS Warszawa | 100:18 | + 32:08 | |
5. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 106:35 | + 38:25 | |
6. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 121:04 | + 52:54 | |
7. | Navrátil Pavel | ASU0747 | Magnus Orienteering | 122:04 | + 53:54 | |
8. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 131:30 | + 63:20 | |
9. | Macek Vojtěch | ASU0748 | Magnus Orienteering | 133:59 | + 65:49 | |
Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | DISK | |||
Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | DISK | |||
Oujeský Dan | ADA0701 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Král Ondřej | ASU0746 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Golinowski Piotr | HKS Azymut Mochy | DISK | ||||
Volkov Maksym | 38S0700 | VZA Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Jan | 28P0600 | UNTS Warszawa | 92:43 | ||
2. | Hustý Adam | TZL0403 | SKOB Zlín | 100:29 | + 7:46 | |
3. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 100:32 | + 7:49 | |
4. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 100:46 | + 8:03 | |
5. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | SK Žabovřesky Brno | 101:03 | + 8:20 | |
6. | Novosad Pavel | TZL0404 | SKOB Zlín | 101:05 | + 8:22 | |
7. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 101:23 | + 8:40 | |
8. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 102:12 | + 9:29 | |
9. | Strýček Jan | ADA0503 | OOB Spartak Adamov | 107:29 | + 14:46 | |
10. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 109:34 | + 16:51 | |
11. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 109:38 | + 16:55 | |
12. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 109:49 | + 17:06 | |
13. | Bukovác Filip | ZBM0501 | SK Žabovřesky Brno | 118:15 | + 25:32 | |
14. | Wójtowicz Krzysztof | 28P0401 | UNTS Warszawa | 119:02 | + 26:19 | |
15. | Janků Martin | STE0404 | SK SKI-OB Šternberk | 135:12 | + 42:29 | |
16. | Wołek Stanisław | 28P0400 | UNTS Warszawa | 135:57 | + 43:14 | |
17. | Štoudek Martin | ASU0448 | Magnus Orienteering | 142:10 | + 49:27 | |
18. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 147:47 | + 55:04 | |
19. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 159:35 | + 66:52 | |
20. | Pirožek Vojtěch | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 161:55 | + 69:12 | |
21. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | SK Žabovřesky Brno | 179:52 | + 87:09 | |
Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | |||
Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 81:46 | ||
2. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 83:39 | + 1:53 | |
3. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 84:09 | + 2:23 | |
4. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 95:29 | + 13:43 | |
5. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 95:31 | + 13:45 | |
6. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 100:12 | + 18:26 | |
7. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | OK Jilemnice | 103:22 | + 21:36 | |
8. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 103:31 | + 21:45 | |
9. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 105:22 | + 23:36 | |
10. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 117:15 | + 35:29 | |
11. | Jach Bartha Jan | 28P0411 | UNTS Warszawa | 128:54 | + 47:08 | |
12. | Drosik Oskar | 28P0407 | UNTS Warszawa | 133:29 | + 51:43 | |
13. | Juška Michal | LPU0504 | OK Lokomotiva Pardubice | 137:06 | + 55:20 | |
14. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | Magnus Orienteering | 138:14 | + 56:28 | |
15. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 138:34 | + 56:48 | |
16. | Prusinski Kacper | 28P0404 | UNTS Warszawa | 153:21 | + 71:35 | |
17. | Koblic Jan | VAM0400 | OOB Vamberk | 154:37 | + 72:51 | |
18. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 157:04 | + 75:18 | |
19. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 160:12 | + 78:26 | |
20. | Kovář Radim | CET0501 | TJ Loko Česká Třebová | 160:15 | + 78:29 | |
21. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | OOB Spartak Adamov | 162:42 | + 80:56 | |
22. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 167:17 | + 85:31 | |
23. | Kobylka David | ASU0546 | Magnus Orienteering | 184:04 | + 102:18 | |
24. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 197:20 | + 115:34 | |
25. | Lacina Marek | OK Lokomotiva Pardubice | 254:31 | + 172:45 | ||
Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Wieczorek Hubert | 28P0505 | UNTS Warszawa | DISK | |||
Urbankiewicz Kacper | 28P0405 | UNTS Warszawa | DISK | |||
Greschner Adam | ASU0547 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Serafin Kacper | 28P0408 | UNTS Warszawa | DISK | |||
Merhulík Mikuláš | NPA0503 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 100:04 | ||
2. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 100:12 | + 0:08 | |
3. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 105:06 | + 5:02 | |
4. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 114:34 | + 14:30 | |
5. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 115:44 | + 15:40 | |
6. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 115:51 | + 15:47 | |
7. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 120:12 | + 20:08 | |
8. | Chovanec Václav | TZL0201 | SKOB Zlín | 120:13 | + 20:09 | |
9. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 126:53 | + 26:49 | |
10. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 132:07 | + 32:03 | |
11. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 136:14 | + 36:10 | |
12. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 148:03 | + 47:59 | |
13. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 148:53 | + 48:49 | |
14. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 148:58 | + 48:54 | |
15. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 182:58 | + 82:54 | |
16. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 186:43 | + 86:39 | |
17. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 188:21 | + 88:17 | |
18. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | SK Severka Šumperk | 204:40 | + 104:36 | |
Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Stryk Štěpán | KSU0306 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Kruk Wojtek | NEG | NEREG | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 93:18 | ||
2. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:37 | + 0:19 | |
3. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 99:30 | + 6:12 | |
4. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 104:43 | + 11:25 | |
5. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 105:54 | + 12:36 | |
6. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 111:33 | + 18:15 | |
7. | Vébr Tomáš | HAV0200 | OB Havířov | 113:36 | + 20:18 | |
8. | Klíma Robert | OTK0202 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 126:45 | + 33:27 | |
9. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 129:49 | + 36:31 | |
10. | Švestka Jakub | SKOB Kobra Vsetín | 140:26 | + 47:08 | ||
11. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 147:41 | + 54:23 | |
12. | Kamil Omri | SK Haná orienteering | 152:46 | + 59:28 | ||
13. | Lacina Jindřich | LPU0211 | OK Lokomotiva Pardubice | 167:52 | + 74:34 | |
Gorsky Kiril | SK Haná orienteering | DISK | ||||
David Chen | SK Haná orienteering | DISK | ||||
Patterman Prokop | KSU0333 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 119:39 | ||
2. | Pierzchala Michal | 28P0101 | UNTS Warszawa | 130:12 | + 10:33 | |
3. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 136:20 | + 16:41 | |
4. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 140:52 | + 21:13 | |
5. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 147:28 | + 27:49 | |
6. | Zur Amir | SK Haná orienteering | 149:21 | + 29:42 | ||
7. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 165:15 | + 45:36 | |
8. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 167:06 | + 47:27 | |
9. | Samek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | 167:33 | + 47:54 | ||
10. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 171:49 | + 52:10 | |
11. | Burket Vojtěch | JIL0105 | OK Jilemnice | 178:50 | + 59:11 | |
12. | Yarden Gilad | SK Haná orienteering | 184:54 | + 65:15 | ||
13. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 197:49 | + 78:10 | |
14. | Kaprál Jan | SSU0000 | SK Severka Šumperk | 199:00 | + 79:21 | |
15. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 199:08 | + 79:29 | |
16. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | OK Jilemnice | 211:08 | + 91:29 | |
17. | Uzan Dror | SK Haná orienteering | 216:49 | + 97:10 | ||
18. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 228:11 | + 108:32 | |
19. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 245:07 | + 125:28 | |
20. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 363:45 | + 244:06 | |
Pawłowicz Bruno | 88P0000 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Shavit Yuval | SK Haná orienteering | DISK | ||||
Salomon Noam | SK Haná orienteering | DISK | ||||
Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Beri Yakir | SK Haná orienteering | DISK | ||||
Paleček Ondřej | SRK0103 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 167:46 | ||
2. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 176:24 | + 8:38 | |
3. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 199:06 | + 31:20 | |
4. | Burket Tomáš | JIL9805 | OK Jilemnice | 209:14 | + 41:28 | |
5. | Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | 215:26 | + 47:40 | |
6. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 216:53 | + 49:07 | |
Švestka Vít | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||||
Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromý Adam | ZBM8841 | SK Žabovřesky Brno | 188:29 | ||
2. | Hájek Daniel | ZBM8919 | SK Žabovřesky Brno | 189:48 | + 1:19 | |
3. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 190:01 | + 1:32 | |
4. | Kolovský František | LPM9202 | OK Lokomotiva Plzeň | 192:45 | + 4:16 | |
5. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 196:41 | + 8:12 | |
6. | Schuster Marek | AOP9303 | Orientační Běh Opava | 201:00 | + 12:31 | |
7. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 201:30 | + 13:01 | |
8. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 206:55 | + 18:26 | |
9. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 212:39 | + 24:10 | |
10. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | SKOB Zlín | 212:41 | + 24:12 | |
11. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 224:57 | + 36:28 | |
12. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 229:30 | + 41:01 | |
13. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 230:29 | + 42:00 | |
14. | Valenta Jiří | LCE9201 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 231:28 | + 42:59 | |
15. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 244:10 | + 55:41 | |
16. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 244:41 | + 56:12 | |
17. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 246:13 | + 57:44 | |
18. | Pachnik Wojciech | STB9101 | TJ Stadion Nový Bor | 250:02 | + 61:33 | |
19. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 254:12 | + 65:43 | |
20. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 270:13 | + 81:44 | |
21. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 287:13 | + 98:44 | |
22. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 290:34 | + 102:05 | |
23. | Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 293:16 | + 104:47 | |
24. | Kolárik Jan | TZL9003 | SKOB Zlín | 301:23 | + 112:54 | |
Gazda Viktor | TRI9203 | TJ TŽ Třinec | DISK | |||
Bencúr Juraj | LCE7701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | DISK | |||
Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Benroth Martin | TZL9206 | SKOB Zlín | DISK | |||
Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Dwojak Wojciech | SHK8101 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Dzioba Mateusz | 88P9500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | SK Žabovřesky Brno | 194:24 | ||
2. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 194:41 | + 0:17 | |
3. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 196:44 | + 2:20 | |
4. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 208:38 | + 14:14 | |
5. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 214:34 | + 20:10 | |
6. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 215:17 | + 20:53 | |
7. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 215:50 | + 21:26 | |
8. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | Oddíl OS SK Prostějov | 224:18 | + 29:54 | |
9. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | 239:20 | + 44:56 | |
10. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 241:55 | + 47:31 | |
11. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 254:19 | + 59:55 | |
12. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB Spartak Adamov | 262:52 | + 68:28 | |
13. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 265:28 | + 71:04 | |
14. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 266:03 | + 71:39 | |
15. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 272:58 | + 78:34 | |
16. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 289:44 | + 95:20 | |
17. | Krajcar Ivo | SKM9501 | KOB Směr Kroměříž | 331:33 | + 137:09 | |
Vlažný Jakub | LCE9102 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Dvorský Petr | SKM9601 | KOB Směr Kroměříž | DISK | |||
Oujeský Tomáš | ADA7433 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Rohan Tomáš | ASU9009 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | DISK | |||
Kočí Martin | VBM8702 | VSK Mendelu Brno | DISK | |||
Parfianowicz Piotr | 28P9400 | UNTS Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 177:38 | ||
2. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 179:19 | + 1:41 | |
3. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 186:42 | + 9:04 | |
4. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 191:09 | + 13:31 | |
5. | Bubela Tomáš | ASU8101 | Magnus Orienteering | 192:43 | + 15:05 | |
6. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 199:00 | + 21:22 | |
7. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 199:27 | + 21:49 | |
8. | Kulich Martin | ZBM9009 | SK Žabovřesky Brno | 205:39 | + 28:01 | |
9. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 207:14 | + 29:36 | |
10. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB Moira Brno | 213:08 | + 35:30 | |
11. | Horčička Petr | UOL7007 | SOB Olomouc | 218:07 | + 40:29 | |
12. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 224:32 | + 46:54 | |
13. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 238:22 | + 60:44 | |
14. | Křenek Tomáš | LLI8300 | TJ Loko Liberec | 263:40 | + 86:02 | |
15. | Voleský Leoš | KAM7900 | OK Kamenice | 272:47 | + 95:09 | |
16. | Bouzek Petr | SVS7901 | Orientklub Vsetín | 287:44 | + 110:06 | |
Toman Viktor | 1ZS9300 | Neregistrovaní SVK | DISK | |||
Kala Matěj | OOL8901 | SK Haná orienteering | DISK | |||
Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Kalata Michał | 88P8901 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | |||
Vašíček Michal | ABM8908 | KOB Moira Brno | DISK | |||
Důrek Milan | NNN9102 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Kočí Martin | VBM8702 | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 171:59 | ||
2. | Goldner Yakir | SK Haná orienteering | 179:05 | + 7:06 | ||
3. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 202:08 | + 30:09 | |
4. | Krunčík Pavel | SRK8501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 207:25 | + 35:26 | |
5. | Kutálek Jan | TAP8301 | KOB TRETRA Praha | 223:12 | + 51:13 | |
6. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 233:42 | + 61:43 | |
7. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 272:54 | + 100:55 | |
8. | Nesrovnal Jaroslav | 71X8300 | Hoši Planá | 323:47 | + 151:48 | |
9. | Knotek Vojtěch | NNN9203 | Neregistrovaní (NNN) | 342:26 | + 170:27 | |
Štěpán Pavel | PHK9201 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Sombota Jiří | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Zlámal Aleš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||||
Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Hyka Jan | TUR9002 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Panovec Jan | VIC8931 | OB Vizovice | DISK | |||
Beran Pavel | TZL7920 | SKOB Zlín | DISK | |||
Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Kuban Jiří | CHT8401 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 168:08 | ||
2. | Janků Marek | STE7102 | SK SKI-OB Šternberk | 168:10 | + 0:02 | |
3. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 172:26 | + 4:18 | |
4. | Golinowski Paweł | HKS Azymut Mochy | 179:31 | + 11:23 | ||
5. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 192:43 | + 24:35 | |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 197:51 | + 29:43 | |
7. | Binar Robert | UOL7500 | SOB Olomouc | 198:14 | + 30:06 | |
8. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 217:49 | + 49:41 | |
9. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 218:17 | + 50:09 | |
10. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 218:28 | + 50:20 | |
11. | Rigó Marek | ODR7101 | SKOB Odry | 221:24 | + 53:16 | |
12. | Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | 225:50 | + 57:42 | |
13. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 232:19 | + 64:11 | |
14. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | SK Žabovřesky Brno | 234:12 | + 66:04 | |
15. | Čížek Petr | ADA7101 | OOB Spartak Adamov | 236:48 | + 68:40 | |
Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Vébr Radek | HAV7103 | OB Havířov | DISK | |||
Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Růžička Lukáš | KSU7849 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Kubát Petr | 81C7800 | Cirkus Čakovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bercha Šimon | TEP7700 | Tempo Praha | 177:36 | ||
2. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 267:50 | + 90:14 | |
Seidenglanz Marek | SSU7401 | SK Severka Šumperk | DISK | |||
Pavelka Martin | KSU7503 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Volkov Alexander | 38S8000 | VZA Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 169:27 | ||
2. | Pekárek Evžen | TZL7007 | SKOB Zlín | 175:30 | + 6:03 | |
3. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 200:17 | + 30:50 | |
4. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 206:44 | + 37:17 | |
5. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 215:02 | + 45:35 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 217:51 | + 48:24 | |
7. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 221:15 | + 51:48 | |
8. | Koblic Jan | VAM7601 | OOB Vamberk | 226:11 | + 56:44 | |
9. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 232:18 | + 62:51 | |
10. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 242:31 | + 73:04 | |
11. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 267:11 | + 97:44 | |
12. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 279:43 | + 110:16 | |
13. | Müller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 281:41 | + 112:14 | |
14. | Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | 311:14 | + 141:47 | |
15. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 333:36 | + 164:09 | |
Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | DISK | |||
Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | DISK | |||
Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | DISK | |||
Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 172:42 | ||
2. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 178:34 | + 5:52 | |
3. | Bartášek Jiří | ASU7448 | Magnus Orienteering | 201:41 | + 28:59 | |
4. | Müller Libor | OTK7201 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 201:45 | + 29:03 | |
5. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 211:20 | + 38:38 | |
6. | Novosad Pavel | 5QC7400 | Zlínské Prašivky | 215:23 | + 42:41 | |
7. | Navrátil Martin | ASU7449 | Magnus Orienteering | 223:49 | + 51:07 | |
8. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 241:55 | + 69:13 | |
9. | Macek Karel | ASU7102 | Magnus Orienteering | 255:48 | + 83:06 | |
10. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 266:23 | + 93:41 | |
11. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 299:22 | + 126:40 | |
Kunt Stanislav | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | ||||
Harazin Martin | VLI7400 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 157:10 | ||
2. | Křivda Ivan | 2PC6700 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 157:45 | + 0:35 | |
3. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 162:17 | + 5:07 | |
4. | Smolka Martin | STE7100 | SK SKI-OB Šternberk | 164:12 | + 7:02 | |
5. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 167:29 | + 10:19 | |
6. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 180:12 | + 23:02 | |
7. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 180:28 | + 23:18 | |
8. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 180:39 | + 23:29 | |
9. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 198:19 | + 41:09 | |
10. | Szczygieł Marcin | 49P7100 | DFS Wrocław | 198:54 | + 41:44 | |
11. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 204:57 | + 47:47 | |
12. | Láznička Robert | TZL6309 | SKOB Zlín | 217:37 | + 60:27 | |
13. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 224:08 | + 66:58 | |
14. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 225:07 | + 67:57 | |
Müller Robert | 3XX6900 | POT | DISK | |||
Galík Svatopluk | TZL6301 | SKOB Zlín | DISK | |||
Gillich György | 58H6800 | Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE | DISK | |||
Nadera Dariusz | CX-80 | NEREG | DISK | |||
Kresta Aleš | Krestovi | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 182:05 | ||
2. | Beseda Pavel | CHT6910 | OOB SK Chrast | 196:30 | + 14:25 | |
3. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 205:57 | + 23:52 | |
4. | Kasza Ladislav | ZBM7100 | SK Žabovřesky Brno | 242:53 | + 60:48 | |
5. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 282:45 | + 100:40 | |
Wysocki Romuald | 49P6800 | DFS Wrocław | DISK | |||
Strýček Jiří | ADA6701 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Antonowicz Jerzy | 28P6800 | UNTS Warszawa | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 135:20 | ||
2. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 135:51 | + 0:31 | |
3. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 146:08 | + 10:48 | |
4. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 146:40 | + 11:20 | |
5. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 146:41 | + 11:21 | |
6. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 161:49 | + 26:29 | |
7. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 166:06 | + 30:46 | |
8. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 167:29 | + 32:09 | |
9. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 171:39 | + 36:19 | |
10. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 171:48 | + 36:28 | |
11. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 178:49 | + 43:29 | |
12. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 184:57 | + 49:37 | |
13. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | KOB ZPV Prostějov | 185:47 | + 50:27 | |
14. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 187:40 | + 52:20 | |
15. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 188:09 | + 52:49 | |
16. | Peřinka Jan | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 197:37 | + 62:17 | |
17. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 238:25 | + 103:05 | |
18. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 293:25 | + 158:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 160:35 | ||
2. | Žemlík Radim | KVS6401 | SKOB Kobra Vsetín | 175:59 | + 15:24 | |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 188:06 | + 27:31 | |
4. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 188:15 | + 27:40 | |
5. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 203:20 | + 42:45 | |
6. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 231:38 | + 71:03 | |
7. | Hruška Tomáš | ZBM6401 | SK Žabovřesky Brno | 247:36 | + 87:01 | |
Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Světnický Alexandr | STE6333 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | DISK | |||
Rykala Karel | VAM6401 | OOB Vamberk | DISK | |||
Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | DISK | |||
Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | SK Haná orienteering | 135:08 | ||
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 136:30 | + 1:22 | |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 147:14 | + 12:06 | |
4. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 151:32 | + 16:24 | |
5. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 155:55 | + 20:47 | |
6. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 156:17 | + 21:09 | |
7. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 158:08 | + 23:00 | |
8. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 158:39 | + 23:31 | |
9. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 163:43 | + 28:35 | |
10. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 168:27 | + 33:19 | |
11. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 169:51 | + 34:43 | |
12. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 174:46 | + 39:38 | |
13. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 175:36 | + 40:28 | |
Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK | |||
Tomášek Pavel | OTK5800 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK | |||
Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 134:23 | ||
2. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 162:06 | + 27:43 | |
3. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 163:38 | + 29:15 | |
4. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 164:06 | + 29:43 | |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 166:37 | + 32:14 | |
6. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | KOB ZPV Prostějov | 176:34 | + 42:11 | |
7. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 194:44 | + 60:21 | |
Jelínek Roman | ADA5506 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 127:50 | ||
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 128:03 | + 0:13 | |
3. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB Start Blansko | 132:41 | + 4:51 | |
4. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 137:46 | + 9:56 | |
5. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 137:50 | + 10:00 | |
6. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | SKOB Kobra Vsetín | 138:32 | + 10:42 | |
7. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 138:49 | + 10:59 | |
8. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 139:00 | + 11:10 | |
9. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 141:50 | + 14:00 | |
10. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 148:37 | + 20:47 | |
11. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 153:25 | + 25:35 | |
12. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 158:23 | + 30:33 | |
13. | Maliňák Josef | SVS5501 | Orientklub Vsetín | 159:58 | + 32:08 | |
14. | Kosiński Leszek | 2FP5500 | Biały Szkwał | 250:28 | + 122:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 108:49 | ||
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 116:46 | + 7:57 | |
3. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 129:44 | + 20:55 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 129:50 | + 21:01 | |
5. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 136:45 | + 27:56 | |
6. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 136:51 | + 28:02 | |
7. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 142:55 | + 34:06 | |
8. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 143:03 | + 34:14 | |
9. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 143:34 | + 34:45 | |
10. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 145:05 | + 36:16 | |
11. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 164:27 | + 55:38 | |
12. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 167:05 | + 58:16 | |
13. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 169:28 | + 60:39 | |
14. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 181:24 | + 72:35 | |
15. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 181:27 | + 72:38 | |
16. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 188:00 | + 79:11 | |
17. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 196:41 | + 87:52 | |
18. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 214:56 | + 106:07 | |
Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 105:14 | ||
2. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 124:14 | + 19:00 | |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 129:09 | + 23:55 | |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 129:42 | + 24:28 | |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 150:56 | + 45:42 | |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | OOB TJ Zlaté Hory | 198:34 | + 93:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lička Jakub | VSK Mendelu Brno | 66:12 | |||
2. | Bercha Matouš | TEP0800 | Tempo Praha | 76:29 | + 10:17 | |
3. | Bercha Jonáš | TEP1000 | Tempo Praha | 79:44 | + 13:32 | |
4. | Mácová Barbora | 81C1050 | Cirkus Čakovice | 83:13 | + 17:01 | |
5. | Belžíková Nelly | SKOB Kobra Vsetín | 84:46 | + 18:34 | ||
6. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | OOB TJ Zlaté Hory | 87:04 | + 20:52 | |
7. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 91:18 | + 25:06 | |
8. | Švec Jakub | SKOB Kobra Vsetín | 95:46 | + 29:34 | ||
9. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 100:22 | + 34:10 | |
10. | Matěásko Marek | OK Jilemnice | 100:27 | + 34:15 | ||
11. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 104:37 | + 38:25 | |
12. | Pavlica Bedřich | SKOB Kobra Vsetín | 106:23 | + 40:11 | ||
13. | Salajka Viktor | LBM1000 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 107:30 | + 41:18 | |
14. | Panáčková Alžběta | 8MC0850 | Papiyon | 108:51 | + 42:39 | |
15. | Pekárek David | TZL1000 | SKOB Zlín | 110:28 | + 44:16 | |
16. | Folprecht Mia | Jelínková | 113:14 | + 47:02 | ||
17. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 115:19 | + 49:07 | |
18. | Švestka Patrik | SKOB Kobra Vsetín | 120:59 | + 54:47 | ||
19. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 126:28 | + 60:16 | |
20. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 127:09 | + 60:57 | |
21. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 128:11 | + 61:59 | |
22. | Salajka Michal | LBM0701 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 128:45 | + 62:33 | |
23. | Machková Berenika | SHK0751 | OK Slavia Hradec Králové | 130:38 | + 64:26 | |
24. | Škorpil Marek | Sportcentrum Jičín | 135:51 | + 69:39 | ||
25. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 137:15 | + 71:03 | |
26. | Morávková Alžběta | SHK0653 | OK Slavia Hradec Králové | 141:24 | + 75:12 | |
27. | Novosadová Klára | 5QC0950 | Zlínské Prašivky | 147:18 | + 81:06 | |
28. | Musilová Anna | NER | NEREG | 161:39 | + 95:27 | |
29. | Viktor Baláž | SHK0803 | OK Slavia Hradec Králové | 162:06 | + 95:54 | |
30. | Sedláková Anna | LIP1550 | SOS Mamuti z Lipovky | 163:19 | + 97:07 | |
31. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 166:02 | + 99:50 | |
32. | Lhotský Lukáš | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 171:03 | + 104:51 | |
33. | Mrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | 172:14 | + 106:02 | ||
34. | Baláž Samuel | OK Slavia Hradec Králové | 190:25 | + 124:13 | ||
35. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 191:17 | + 125:05 | |
36. | Neyrinck Nina | USK Praha | 197:25 | + 131:13 | ||
37. | Aleš Mikuláš | ZBM1017 | SK Žabovřesky Brno | 209:17 | + 143:05 | |
38. | Alešová Anna | ZBM1077 | SK Žabovřesky Brno | 212:27 | + 146:15 | |
39. | Matys Richard | OK Slavia Hradec Králové | 251:44 | + 185:32 | ||
Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Vítková Eliška | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||||
Michalina Wysocka | 49P0451 | DFS Wrocław | DISK | |||
Balcar Jiří | SHK0600 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Kutlvašr Vláďa | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Matys Eduard | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||||
Bouzek David | SVS8151 | Orientklub Vsetín | DISK | |||
Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Besedová Barborka | CHT1051 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Svatoň David | NER | NEREG | DISK | |||
Robotková Tereza | PBM | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK | |||
Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | DISK | |||
Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Fojtík Martin | Los Brňos | DISK | ||||
Fojtíková Petra | Los Brňos | DISK | ||||
Kubeček Antonín | LIP08 | SOS Mamuti z Lipovky | DISK | |||
Tejklová Stela | NEREG | DISK | ||||
Ehlerová Michaela | USK Praha | DISK | ||||
Kunartová Dominika | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||||
Kunart Lukáš | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||||
Tejkalová Anna | NEREG | DISK | ||||
Termer Štěpán | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||||
Fojtíková Petra | Los Brňos | DISK | ||||
Kresta Tomáš | Krestovi | DISK | ||||
Krestová Ema | Krestovi | DISK | ||||
Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Unicorn | NEREG | DISK | ||||
Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Zahradník Václav | Neregistrovaní | DISK | ||||
Janků Michaela | STE | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Krumphanzl Šimon | NER | NEREG | DISK | |||
Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Harazinová Zuzana | VLI0650 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Harazinová Tereza | VLI0850 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Kubát Jan | 81C1200 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Kubátová Marie | 81C0802 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Volkova Maja | 38S0950 | VZA Žilina | DISK | |||
Valyavka Viktoriya | 38S0850 | VZA Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hauptfleisch Filip | Kociánová | 82:58 | |||
2. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | Magnus Orienteering | 88:05 | + 5:07 | |
3. | Zdráhalová de Oliveira Pavla | OOL | SK Haná orienteering | 96:11 | + 13:13 | |
4. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 97:35 | + 14:37 | |
5. | Koláriková Lucie | Koláriková | 98:35 | + 15:37 | ||
6. | Kociánová Barbora | Kociánová | 103:36 | + 20:38 | ||
7. | Belžík Karel | SKOB Kobra Vsetín | 110:04 | + 27:06 | ||
8. | Ježková Romana | JIL7552 | OK Jilemnice | 115:13 | + 32:15 | |
9. | Greshner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 118:28 | + 35:30 | |
10. | Lacina Martin | OK Lokomotiva Pardubice | 129:07 | + 46:09 | ||
11. | Strýčková Monika | ADA7454 | OOB Spartak Adamov | 129:36 | + 46:38 | |
12. | Koblicová Milena | VAM7651 | OOB Vamberk | 131:08 | + 48:10 | |
13. | Jaromír Rémiš | OK Slavia Hradec Králové | 135:55 | + 52:57 | ||
14. | Pavlica Jiří | SKOB Kobra Vsetín | 136:24 | + 53:26 | ||
15. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 143:59 | + 61:01 | |
16. | Opravil Daniel | ASU | Magnus Orienteering | 146:45 | + 63:47 | |
17. | Hrabicová Iva | OOP6150 | TJ Opava | 146:49 | + 63:51 | |
18. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 148:19 | + 65:21 | |
19. | Jelinkova Irena | Jelínková | 148:47 | + 65:49 | ||
20. | Švestka Jiří | SKOB Kobra Vsetín | 149:24 | + 66:26 | ||
21. | Kynčlová Dagmar | OK Jilemnice | 150:28 | + 67:30 | ||
22. | Juríček Jakub | Koláriková | 151:01 | + 68:03 | ||
23. | Golinowska Ela | HKS Azymut Mochy | 153:56 | + 70:58 | ||
24. | Švestková Jana | SKOB Kobra Vsetín | 160:08 | + 77:10 | ||
25. | Třešňák Miloš | OK Jilemnice | 172:25 | + 89:27 | ||
26. | Karlík Jan | NER | NEREG | 175:04 | + 92:06 | |
27. | Bendáková Eliška | NER | NEREG | 187:59 | + 105:01 | |
28. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 194:09 | + 111:11 | |
29. | Vébrová Šárka | HAV7050 | OB Havířov | 194:34 | + 111:36 | |
30. | Král Martin | OTK0100 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 238:19 | + 155:21 | |
31. | Králová Věra | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 245:45 | + 162:47 | ||
32. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 259:10 | + 176:12 | |
Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK | |||
Pitrmucová Šárka | JIL7852 | OK Jilemnice | DISK | |||
Doubravová Blanka | ASU7499 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Špinková Markéta | TJP8550 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Třešňáková Blanka | OK Jilemnice | DISK | ||||
Metelka Jiří | 9CC8600 | NEREG | DISK | |||
Chejn Aleš | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||||
Volencová Ivana | NEREG | DISK | ||||
Procházka Jiří | OOB Spartak Adamov | DISK | ||||
Lacinová Renata | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||||
Hudečková Petra | OOP | TJ Opava | DISK | |||
Sedláčková Dagmar | NEREG | DISK | ||||
Pásková Pavlína | CHT | OOB SK Chrast | DISK | |||
Matěásko Dušan | OK JIL | OK Jilemnice | DISK | |||
Junková Iva | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||||
Junková Anna | LTU0453 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Skonieczny Andrzej | 29P5701 | Paulinum J.G. | DISK | |||
Trnka Marek | VSP0402 | USK Praha | DISK | |||
Pleskač Jiří | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||||
Romportl Dušan | Romportl | DISK | ||||
Kobylka Roman | Magnus Orienteering | DISK | ||||
Kukolová Alena | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Novotný Michal | Neregistrovaný - Novotný | DISK | ||||
Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | DISK | |||
Kopecká Alena | VSP | USK Praha | DISK | |||
Navrátilová Anna | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||||
Augusta Jiří | VSP | USK Praha | DISK | |||
Handlová Andrea | NER | NEREG | DISK | |||
Suchá Simona | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||||
Kurz Vlastimil | NEREG | DISK | ||||
Zlesák Matyáš | OOB SK Chrast | DISK | ||||
Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Remešová Alena | DOB | KOB Dobruška | DISK | |||
Kresta Aleš | Krestovi | DISK | ||||
Zahradník Jakub | 6YC8600 | Neregistrovaní | DISK | |||
Pleskač Jiří | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||||
Kubeček Josef | LIP04 | SOS Mamuti z Lipovky | DISK | |||
Kuban Jiří | CHT8401 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Matěásková Eva | SKOB Zlín | DISK | ||||
Hančová Alice | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||||
Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | DISK | |||
Chejnová Dorota | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||||
Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Janasová Barbora | PGP7152 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 172:04 | ||
2. | Musil Radek | NER | NEREG | 230:19 | + 58:15 | |
3. | Folprecht Jaroslav | Jelínková | 243:12 | + 71:08 | ||
4. | Botiková Daniela | OOB TJ Slovan Luhačovice | 279:34 | + 107:30 | ||
5. | Šváb Jan | VSP 5801 | USK Praha | 314:43 | + 142:39 | |
6. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 343:38 | + 171:34 | |
7. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 368:43 | + 196:39 | |
8. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 383:29 | + 211:25 | |
Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Chmelař Martin | ASU9505 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Chromá Adéla | ZBM8870 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Kratochvílová Silvie | Kratochvílová | DISK | ||||
Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Bohuš Peter | Farmaceut Bratislava | DISK | ||||
Grundmannová Hana | LTU9251 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Pánek Tomáš | NER | NEREG | DISK | |||
Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Máca Petr | Cirkus Čakovice | DISK | ||||
Rešová Kateřina | ASU9090 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Termerová Jana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | ||||
Bogulak Adam | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK | ||||
Šabatka Jan | SHK9001 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Šmídová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Filip Aleš | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||||
Hanč Jaroslav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||||
Maliňáková Dana | SVS | Orientklub Vsetín | DISK | |||
Rohan Tomáš | ASU9009 | Magnus Orienteering | DISK | |||
Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Fejlek Vojtěch | SHK | OK Slavia Hradec Králové | DISK |