Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Datum:
16.06.2013
Místo konání:
Mezholezy u Horšovského Týna
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P3     P6    
2.06 km, 15 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 90 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 90 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 90 Kč
LTP0652 Zachová Barbora OOB TJ Lokomotiva Teplice C 08684 90 Kč
TJH0751 Komárková Zbyňka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232404 90 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 90 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 90 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 90 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 90 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 232611 90 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 90 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 90 Kč
MAS0350 Kovářová Lucie KČT Aš C 301516 90 Kč
MAS0351 Petříková Adéla KČT Aš 4455 90 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 90 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 90 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 135 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 135 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 90 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSS Přírodověda Praha C 347887 90 Kč
2.34 km, 20 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 90 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 90 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 90 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 90 Kč
KRL0154 Bocková Anna Kometa Kralovice C 232961 90 Kč
KRL0153 Bradová Barbora Kometa Kralovice C 90 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 90 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 90 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš 301510 90 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 4288 135 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 4285 135 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 4275 135 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 135 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 180 Kč
2.86 km, 45 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 90 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 90 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 90 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 90 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 90 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 90 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 90 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056284 90 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 90 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 90 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 90 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 90 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 90 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec B 442882 90 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 416186 90 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 90 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 135 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 135 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 135 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 135 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 180 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 09888 180 Kč
2.96 km, 50 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 160 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 160 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 160 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 160 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 160 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 160 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 160 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 160 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 160 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 160 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 160 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 160 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 160 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 160 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 160 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 160 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 160 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 160 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 160 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 160 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec A 331328 160 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 160 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 240 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 240 Kč
2.76 km, 30 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 150 Kč
LLI9853 Krausová Hana TJ Loko Liberec C 51211 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 150 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 150 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 150 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 150 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 0000416340 150 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 150 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 150 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 Kč
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C 434676 150 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 150 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 150 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 150 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 150 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 150 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 225 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 225 Kč
3.06 km, 45 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 160 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 160 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec A 7200361 160 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie TJ Loko Liberec A 410734 160 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 160 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 160 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 160 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 160 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 160 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 160 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 160 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 160 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 160 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 160 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 160 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 160 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 160 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OOB Vamberk A 405999 160 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 160 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 160 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 160 Kč
2.81 km, 30 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 150 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 150 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 150 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 150 Kč
3.41 km, 50 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 160 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 160 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec A 920682 160 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 160 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 160 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 160 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 160 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 160 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 160 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 160 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 160 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 160 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno A 0000008939 160 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 0000219242 160 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 160 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 160 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 160 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 160 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 160 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec R 553458 160 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 160 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 160 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 160 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 160 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 240 Kč
3.09 km, 45 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 150 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava B 219247 150 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 150 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň B 51161 150 Kč
4.88 km, 80 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 160 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 160 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 160 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 160 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 160 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 160 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 160 Kč
TUR9151 Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov C 995836 160 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 160 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 160 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 160 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0000049376 160 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 160 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 0000897391 160 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 160 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 160 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 160 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 160 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 160 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 160 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 160 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 160 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 240 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 240 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 240 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 240 Kč
4.40 km, 60 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 160 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 160 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 160 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 160 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 160 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 160 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 160 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 160 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 160 Kč
BSO8156 Purschová Tereza KOB Baník Sokolov C 301405 160 Kč
BSO8950 Slavíková Renata KOB Baník Sokolov C 682667 160 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 160 Kč
TZL8658 Otrusinová Jana SKOB Zlín C 52339 160 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 160 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4128 160 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 160 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 160 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 160 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 160 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 160 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 160 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 160 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 160 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 160 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 160 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 160 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 160 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 160 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 160 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 160 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
LCE9052 Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 160 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 160 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 160 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 160 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 160 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 160 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 160 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 160 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 160 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 160 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 0000920685 160 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 240 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 240 Kč
3.98 km, 40 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 160 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 160 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 160 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 160 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 160 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 160 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 160 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 160 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 160 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 160 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 0000008780 160 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 160 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 160 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 160 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko, z. s. C 920679 240 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 320 Kč
2.83 km, 35 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OOB Vamberk C 438605 160 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 160 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 160 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
LCE9151 Palupčíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 2058521 160 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 160 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 160 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 160 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 160 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 240 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 240 Kč
STH8951 Viková Vendula SK Studenec C 8889 240 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 160 Kč
3.65 km, 35 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 9679 150 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 150 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 51699 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 150 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 150 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 150 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 150 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 150 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 150 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 150 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 7924 150 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042516 150 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 150 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 150 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 515001 225 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 336734 225 Kč
3.44 km, 45 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 150 Kč
11U7150 Černínová Dagmar (USA) Cascade OC Seattle 51644 150 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 150 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 150 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 150 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 150 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 150 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 150 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 150 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 150 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 150 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 150 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 150 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 150 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 150 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 150 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 150 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka KČT Aš C 347914 150 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 150 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 150 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 150 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
3.23 km, 40 m, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 150 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 150 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 150 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 150 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 150 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 150 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 150 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 150 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 150 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 150 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 150 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 150 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 150 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 150 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 150 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 150 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 150 Kč
2.73 km, 25 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 150 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 150 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 150 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 150 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 150 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 150 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 150 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 150 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 150 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 150 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 225 Kč
2.62 km, 25 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 150 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 150 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 150 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 150 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 150 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 150 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 225 Kč
SKV5353 Reischigová Růžena TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 200 Kč
2.39 km, 30 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 180 Kč
2.34 km, 20 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 135 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 135 Kč
2.06 km, 15 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 90 Kč
11U0400 Černín Adrian (USA) Cascade OC Seattle 4027 90 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec C 51201 90 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 90 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 90 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 90 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 90 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 90 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 90 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 90 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 90 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 90 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 90 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 443062 90 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 52380 90 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 90 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 90 Kč
DKP0401 Višňa Johan Oddíl OB Kotlářka C 2053554 135 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 135 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 180 Kč
2.59 km, 25 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 90 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 90 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 90 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 90 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
KRL0100 Jelínek Miroslav Kometa Kralovice C 51477 90 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 90 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 90 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 515112 90 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 90 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej KČT Aš B 301515 90 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš C 301512 90 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 90 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 9919 135 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 135 Kč
3.33 km, 60 m, 15 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec B 51203 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7755 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 90 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 90 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 90 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 90 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 887604 90 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 90 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 135 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 135 Kč
NEJ9901 Holub Jakub TJ Jiskra Nejdek 0 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 135 Kč
3.62 km, 65 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 160 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 160 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 160 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 51207 160 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 160 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 160 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 160 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 160 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 160 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 160 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 160 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 160 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 160 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 160 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 160 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 160 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 160 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 160 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 160 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 160 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 160 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 160 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 160 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 160 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 240 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 240 Kč
3.23 km, 30 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 150 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 150 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 150 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 150 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 150 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 150 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 150 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 150 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 150 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 150 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 150 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 150 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně B 416179 150 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 150 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 225 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 225 Kč
3.82 km, 65 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 160 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 160 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec A 7003006 160 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 160 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 1625050 160 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 160 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 160 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 160 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 160 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 160 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 160 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 160 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 160 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 160 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 160 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 160 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 160 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 160 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 160 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 160 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 160 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 160 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 160 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 160 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 160 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 0009988866 160 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1602634 240 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 320 Kč
3.29 km, 70 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 150 Kč
11U9600 Černín Ondřej (USA) Cascade OC Seattle 4026 150 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 150 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 150 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 150 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 150 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 150 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 150 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 225 Kč
4.19 km, 50 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 160 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 160 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 160 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 160 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín A 886828 160 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 160 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 160 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 160 Kč
KRL9403 Šlajs Daniel Kometa Kralovice A 51475 160 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 160 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 160 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice A 2017666 160 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 160 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 160 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 160 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 160 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 160 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 160 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 160 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 160 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 160 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 160 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 160 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 160 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 160 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 160 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering R 0000920700 160 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 160 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 0000224905 160 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 0000886264 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 240 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 240 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 240 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 160 Kč
3.57 km, 55 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 150 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 150 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 150 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec A 9041 150 Kč
SJI9304 Zacha Ondřej OK Jihlava B 219252 150 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 150 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 150 Kč
6.00 km, 125 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 160 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 160 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 160 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 160 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 160 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 160 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 160 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 160 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 160 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 160 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 160 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 160 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 160 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 160 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 160 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 160 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 160 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 160 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 160 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 160 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 160 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 160 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 160 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
ZBM8433 Kabáth David SK Žabovřesky Brno C 0000008871 160 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 0001985625 160 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 160 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 160 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 160 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 160 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 160 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 160 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 160 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 160 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 160 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 160 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 160 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 160 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 160 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 160 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 160 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 160 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 160 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 160 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 160 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 160 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 160 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 160 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 160 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 160 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 160 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 240 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 240 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 240 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 240 Kč
5.66 km, 90 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 160 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 160 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 160 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 981802 160 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 160 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 160 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 160 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 160 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 160 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 160 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236997 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 160 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 160 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 160 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 160 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 160 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
VIC7938 Starosta Pavel OB Vizovice C 515037 160 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 160 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 160 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 160 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 160 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 160 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 160 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 160 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 160 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000000000 160 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 0000500267 160 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 160 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 160 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 160 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 160 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 160 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 160 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 160 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 160 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 160 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 160 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 160 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 160 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 160 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 160 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 160 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 160 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 160 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 160 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 160 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 160 Kč
VAM8811 Klícha Martin OOB Vamberk C 9510 160 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 160 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 160 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 0000920666 160 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 0000307266 160 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 240 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 240 Kč
4.96 km, 80 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 160 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 160 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 160 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 160 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 160 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 160 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 160 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 160 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 160 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 160 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 160 Kč
VAM8802 Klapal Michal OOB Vamberk C 9670 160 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 160 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 160 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 160 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 160 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 160 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 160 Kč
VPM8501 Rauch Tomáš KOS Slavia Plzeň C 887625 160 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 0000515175 160 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 240 Kč
XBM7103 Janas Petr PELL´S ABND RACING TEAM C 443090 240 Kč
4.07 km, 55 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 160 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 160 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
VPM8549 Bouchal Radek KOS Slavia Plzeň C 09357 160 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 160 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1400080 160 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 160 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 160 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 160 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 160 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 240 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 52313 320 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 320 Kč
4.35 km, 65 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9665 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 150 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 150 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 150 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 150 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír KČT Aš C 347913 150 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 150 Kč
3.88 km, 60 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 150 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 150 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
11U6900 Černín Zbyněk (USA) Cascade OC Seattle 4101 150 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 150 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 150 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 150 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 150 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 150 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 150 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 150 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 150 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 150 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 150 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 237546 150 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 150 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 150 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 150 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 150 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 150 Kč
CHT6901 Mareček Petr OOB SK Chrast C 51991 150 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 150 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 150 Kč
3.66 km, 50 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 150 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 150 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 150 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 150 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 150 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 150 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 150 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 150 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 150 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 150 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
58C6702 Kopp Petr Loko Liberec zapůjčit 200 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 150 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 150 Kč
VPM6602 Koprnický Kamil KOS Slavia Plzeň C 434806 150 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 150 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
DKP6602 Višňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 225 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 150 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 225 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 2045247 225 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 225 Kč
3.53 km, 40 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 150 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 150 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 150 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 150 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 150 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 150 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 150 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 150 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 150 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 150 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 150 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 150 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 150 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 150 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
VPM5901 Kodeda Oldřich KOS Slavia Plzeň C 52372 150 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 150 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 150 Kč
3.28 km, 55 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 150 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 150 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 150 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 150 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 150 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 150 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 150 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 150 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 150 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 150 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 150 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 150 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 150 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 225 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 225 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 225 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 300 Kč
3.03 km, 35 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 90 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 90 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 90 Kč
DKL5200 Šorm Miroslav KOB Kladno C 331213 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 135 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 180 Kč
2.84 km, 30 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 90 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 90 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 90 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 90 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 90 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 90 Kč
2.54 km, 25 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 90 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 90 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 9619 90 Kč
2.32 km, 20 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 90 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 90 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 90 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 90 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 90 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
2.34 km, 20 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 90 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 90 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 90 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 90 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 90 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 01490 90 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 90 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2021828 90 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 90 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 995874 90 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 90 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 90 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 90 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 90 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 90 Kč
3.80 km, 50 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5804 Červenka Jiří MLOK Mariánské Lázně C 416178 90 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 90 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 236987 90 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 90 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 7200374 90 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 51474 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 90 Kč
NNN7200 Tokár Peter Neregistrovaní 7875 90 Kč
MFP75XX Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 90 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 2056275 90 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 90 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 90 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 90 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 90 Kč
VPMxxxx Sobotková Monika KOS Slavia Plzeň 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 000008962 V 90 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 7000002 90 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 08850 90 Kč
celkem přihlášených: 1190, vklad: 170830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.