Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2014
Místo konání:
ZŠ Modrá Škola, U Modré školy Praha 11 – Háje
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     ED     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     MM          P     T1     T3     UD    
1.10 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
ROU0551 Fialková Sandra SKOB Roudnice nad Labem C 51438 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
RIC0551 Šmídová Ada OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 50 Kč
1.30 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
81C0250 Arnotová Anna Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0251 Turinská Magdalena KOB Tretra Praha C 53644 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
6YC0350 Dvořáková Hana Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
1.50 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný C 320292 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
MKP0150 Millková Tereza SK GORDIC Praha Kačerov 336744 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
1.70 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany C 2023817 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
2.00 km, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
2.00 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 90 Kč
2.30 km, 17 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 90 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 90 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 90 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 90 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 90 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 90 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 90 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
6EC8200 Rosenbergová Eva Midný holky 1398974 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 90 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
JHB9159 Hercigová Anna TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4772 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 90 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 90 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 90 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 90 Kč
ZBP8350 Krovová Ludmila OOB SK Zbraslav C 51120 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 126 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 126 Kč
2.10 km, 22 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 90 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51704 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C zapůjčit 110 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 515001 90 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 126 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
44C6850 Šimůnková Martina Neregistrovaní borci zapůjčit 110 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 90 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 126 Kč
1.50 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 90 Kč
2.00 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVP7100 Lučný Milan Orientační oddíl SKV Praha zapůjčit 90 Kč
1.10 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 50 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany C 2069053 50 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 50 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2050485 50 Kč
DOR0402 Hájek Tobiáš OK Dobříš C 2044894 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0506 Klimt Robík OK Dobříš C 2050495 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 70 Kč
1.40 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 253102 50 Kč
KNC0204 Tomic Marcus Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 410721 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51902 50 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0300 Šmíd Samuel OB Říčany C 2069058 50 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 50 Kč
ROZ0201 Gaydečka Eliáš OK Roztoky C 2069048 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 50 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 336741 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
VSP0001 Aschermann Martin USK Praha C 2020710 50 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany 2069066 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
TAP0005 Vondra Vladimír KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 50 Kč
1.80 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 90 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 90 Kč
RIC9900 Thein Filip OB Říčany B 2060270 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 90 Kč
2.30 km, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 90 Kč
OLP9701 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49437 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 126 Kč
TAP9701 Turinský Pavel KOB Tretra Praha C 232122 126 Kč
2.20 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 51603 90 Kč
2.80 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 90 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 90 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 90 Kč
DKP9101 Pinkner Adam Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 110 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 90 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 90 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 90 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 90 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 126 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 126 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 126 Kč
2.40 km, 22 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682371 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
MKP7300 Millek Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 2067969 90 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany 2069067 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
1.80 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
LME6301 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2060243 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
1.60 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
1.40 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
1.00 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
1.00 km, 9 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 50 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515409 50 Kč
EKP1150 Kalinová Lisa VŠTJ Ekonom Praha C 515458 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
MFP0851 Hůlková Amálie Matfyz Praha C 52841 50 Kč
ZVO0451 Šlapáková Nicol OB SK Zvole C 436409 50 Kč
ZVO0725 Kraus Hynek OB SK Zvole 2031362 50 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C 7201761 50 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 50 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 50 Kč
SRK1150 Pohlova Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 50 Kč
SRK0700 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 50 Kč
KNCxxxx Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 50 Kč
KNC0000 Bestová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 224869 50 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 50 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
81C0500 Kavan Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 50 Kč
RIC0702 Jelen Jáchym OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany zapůjčit 70 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0950 Dudlová Noemi OK Dobříš C 2050489 50 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2050492 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2050499 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 438632 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0001 Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 981825 50 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C zapůjčit 70 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 50 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 50 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice 2067970 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 70 Kč
2.00 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVP7403 Hůlka Bohuslav Orientační oddíl SKV Praha C zapůjčit 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVP6550 Antošová Kateřina Orientační oddíl SKV Praha zapůjčit 90 Kč
1.50 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49641 50 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno 49642 50 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
OLP7001 Průšová Dana PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
OLP9501 Průša Jakub PSK Olymp Praha 232746 50 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 50 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 50 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 50 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2045319 50 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
66C7501 Hak Robert Amatéři 51840 50 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
1.40 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 70 Kč
2.20 km, 24 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C8050 Kopáčková Iva Neregistrovaní borci 53008 70 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 70 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
57C9250 Műllerová Aneta VŠSK Paedf UK zapůjčit 90 Kč
DKP8050 Rozmarová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8643 70 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 70 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 70 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 70 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2058510 70 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2067308 70 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 70 Kč
ZVO9276 Burjánková Petra OB SK Zvole 2031364 70 Kč
6YC8750 Veselá Miloslava Erika Neregistrovaní 70 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 98 Kč
66C9302 Mihaličková Kateřina Amatéři zapůjčit 118 Kč
SLA7350 Ježková Martina SKOB Slaný C 259072 98 Kč
PGP8501 Skyva Jan SK Praga C 53104 98 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVP4751 Tomanová Eva Orientační oddíl SKV Praha zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 504, vklad: 37456 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.