Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 25 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 40 Kč
PZR0353 Ptáčková Karolína UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8699 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C zapůjčit 70 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 2067226 40 Kč
NNN0454 Doušková Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
2.60 km, 30 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 438603 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno C 416017 40 Kč
OSN0252 Pejchalová Ludmila SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 0 40 Kč
NNN0250 Gregorová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3.30 km, 35 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
ABM0056 Kyslingerová Marie KOB ALFA Brno C 2067323 40 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 438040 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 332970 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno B 2054642 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 410345 40 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 0 40 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 331291 50 Kč
4.70 km, 60 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 70 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 70 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno C 331027 70 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
6.30 km, 50 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 70 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 1007533 70 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 1400403 70 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
8.00 km, 55 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 70 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 70 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 70 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 70 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 70 Kč
MBM7661 Zounková Radka O-mikron C 2051529 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 70 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 70 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno A 331025 70 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 70 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
4.70 km, 40 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 70 Kč
TBM9151 Šulerová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 140 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 0000515446 70 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 70 Kč
ZBM9458 Kročová Klára SK Žabovřesky Brno C 0 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
NNN8888 Zedníková Michaela Neregistrovaní 53248 70 Kč
6.30 km, 50 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 70 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 70 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 70 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 70 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 70 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 70 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 70 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 70 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 70 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 70 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno 0 70 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
NNN7373 Gregorová Eva Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
ADA7788 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 70 Kč
5.30 km, 55 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 70 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
TBM6451 Starčuková Jana KOS TJ Tesla Brno C 232516 70 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 70 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 70 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 0000420428 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 70 Kč
3.60 km, 25 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 90 Kč
2.30 km, 25 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 40 Kč
SJH0403 Sviták Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0405 Šnyrch Azíz KOB ALFA Brno C 52522 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH0402 Kinšt Jan SOS Jindřichův Hradec C 330592 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJH0601 Kinšt Antonín SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 7926 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
2.90 km, 25 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 49887 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava C 113 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno C 0002049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0211 Soška Petr SK Žabovřesky Brno B 434833 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
3.90 km, 60 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno B 2042517 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 40 Kč
ZBM0104 Slaný Filip SK Žabovřesky Brno C 2042512 40 Kč
RBK0001 Vyskočil Pavel SK Radioklub Blansko C 2032131 40 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
ABM0009 Šeďa Šimon KOB ALFA Brno C 332964 50 Kč
6.70 km, 75 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 70 Kč
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 70 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
ZBM9807 Soška Marek SK Žabovřesky Brno B 339553 70 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 888627 70 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 70 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno C 2054641 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast B 53175 70 Kč
NNN9900 Gregor Michal Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
8.50 km, 65 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 0002049600 70 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 2042511 70 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 361957 70 Kč
11.90 km, 85 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 70 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 70 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 70 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 70 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 70 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 207842 70 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 70 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 70 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 70 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 70 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 70 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 70 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 70 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 70 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 90 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 90 Kč
MBM000 Hron Petr O-mikron 342558 90 Kč
6.30 km, 60 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 70 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C 330612 70 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 70 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 100 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 70 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 70 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace zapůjčit 100 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
TBM8012 Kříž Pavel KOS TJ Tesla Brno 2067209 70 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 70 Kč
CHT9000 Štefan Petr OOB SK Chrast 0 70 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 70 Kč
JHB Huder Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 90 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 90 Kč
8.50 km, 65 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 70 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 70 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 70 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
TBM6202 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 410187 70 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 70 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 70 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 141 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 0000515434 70 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515452 70 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 0000361911 70 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 70 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
NNN7117 Pokorný Martin Neregistrovaní 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4638 90 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 70 Kč
6.80 km, 45 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 70 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 70 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 70 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 70 Kč
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
5.00 km, 45 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 70 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 70 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 70 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
4.70 km, 40 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 70 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
1.90 km, 15 m, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 446354 40 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov 2053553 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 40 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000000118 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0000000139 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0752 Jindřichová Jana OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 115 40 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 899170 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0900 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno 0000000 40 Kč
ZBM1000 Eliáš Václav SK Žabovřesky Brno C 0000000 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
NNN0777 Doušek Vilém Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SJI Prášil Adam OK Jihlava 2011831 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
NNN0606 Dvořák Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0505 Bednářová Anna Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0506 Bednář Antonín Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 40 Kč
PBM0888 Janíková Anna TJ Spartak 1. Brněnská zapůjčit 70 Kč
PBM0899 Janíková Klára TJ Spartak 1. Brněnská zapůjčit 70 Kč
3.50 km, 45 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 40 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 52087 40 Kč
NNN Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 40 Kč
NNN7000 Urbánek Petr Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
TBM7561 Lvovská Leny KOS TJ Tesla Brno 53298 40 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 40 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049606 40 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000515445 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 0000515472 40 Kč
NNN6600 Novotný Petr Neregistrovaní 40 Kč
NNN7778 Doušková Klára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN7707 Doušek Robert Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ABM0451 Šeďová Kateřina KOB ALFA Brno C 361952 40 Kč
ABM7452 Šeďová Klára KOB ALFA Brno 438044 40 Kč
NNN7070 Jirásková Dora Neregistrovaní 330694 40 Kč
NNN7007 Neckář Jan Neregistrovaní 253144 40 Kč
7LC7500 Kvita Viktor Spolek bloudících šneků zapůjčit 70 Kč
7LC7400 Dušek Vladimír Spolek bloudících šneků zapůjčit 70 Kč
NNN7717 Bednář Tomáš Neregistrovaní 40 Kč
TBM Francová Jana KOS TJ Tesla Brno 2067201 40 Kč
NNN7887 Doušková Vlasta Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN7474 Pejšková Eva Neregistrovaní 40 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 40 Kč
celkem přihlášených: 499, vklad: 30160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.