Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

Datum:
23.08.2014
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21U     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21U     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     T2     T4    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 Ano Ne Ne 100 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49641 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0652 Zoubková Barunka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059760 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
41D0550 Schlittermann Clara (GER) LOK Berlin 05109 Ano Ano Ano 300 Kč
6YC0450 Lisá Štěpánka Neregistrovaní 301427 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 Ano Ano Ano 300 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0451 Mravíková Katka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049983 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049985 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0456 Huková Rebeka Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 300 Kč
18D0550 Pompe Lone (GER) Post SV Dresden 2068 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec C 206416 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 Ano Ne Ne 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 Ne Ne Ano 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT0451 Nedvídková Katka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT0452 Nedvídková Adéla KrOB Rozmarýn Litoměřice C Ano Ano Ano 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 Ano Ano Ano 300 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043610 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec B 331394 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP0250 Weislová Eliška TJ Sokol Troja C 428245 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava 434822 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0251 Šmelíková Dorota (SVK) TJ Rapid Bratislava 338218 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0351 Veselá Pavla SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky B Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 Ano Ano Ano 300 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín C 0000004293 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0150 Kubenová Alžbeta (SVK) TJ Rapid Bratislava 445622 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2073747 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky B 2069045 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0151 Kroupová Vendula SK Los Mělník 2053579 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ano Ano Ano 300 Kč
25S0050 Roháčová Viktória (SVK) KOB ATU Košice 301215 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0053 Novotná Lucie OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 300 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 7201764 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ne Ne 150 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 Ano Ano Ano 450 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 450 Kč
47S9950 Miklušová Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 435207 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 Ano Ano Ano 450 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 Ano Ano Ano 450 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 450 Kč
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano 450 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano 450 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8750 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 9200384 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 Ano Ano Ano 450 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 Ano Ano Ano 450 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434480 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8555 Najmanová Hana VSK Mendelu Brno C 08030 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 450 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 15002 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 Ano Ano Ano 450 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 8193 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 Ano Ano Ano 450 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1452 Hlavacikova Erika (SVK) Ekonom Banska Bystrica 41 6753 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano 450 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 Ano Ano Ano 450 Kč
LME0150 Vlachovská Zuzana SK Los Mělník zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9253 Myslivečková Zuzana SK Praga C 53705 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5642 Ano Ano Ano 450 Kč
4WC-050 Matušová Petra Fit Club Jičín zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8254 Štefková Lucie VSK Mendelu Brno C 2060230 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8251 Kantnerová Marie KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 450 Kč
LLI8450 Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano 450 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 450 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 Ano Ano Ano 450 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8551 Musilová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 Ano Ano Ano 450 Kč
KRP8751 Bartošová Ivana SK KOURA C 8944 Ano Ano Ano 450 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ano Ano Ano 450 Kč
8IC8850 Melichárková Kristýna neregistrovaní-polášek 53340 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ano Ano Ano 450 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049984 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049995 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 41 68 14 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 Ano Ano Ano 450 Kč
18D7650 Pompe Katja (GER) Post SV Dresden 6465 Ano Ano Ano 450 Kč
18D7850 Wendler-Groß Wiebke (GER) Post SV Dresden 501925 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 52673 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 450 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 781104 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 253127 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011837 Ano Ano Ano 450 Kč
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7051 Mravíková Ľubica (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028799 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 Ano Ano Ano 450 Kč
47S6950 Pánková Martina (SVK) TJ Rapid Bratislava 445621 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 450 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 434835 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 450 Kč
81C7350 Humpolcová Jitka Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 450 Kč
41D7050 Schlittermann Silke (GER) LOK Berlin 05108 Ano Ano Ano 450 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 Ano Ano Ano 450 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC1350 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9551 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 Ano Ano Ano 450 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028800 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6951 Jonášová Marta (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC6758 Kršáková Olga OB Vizovice C 53889 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49805 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 450 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6550 Cruse Katrin (GER) Post SV Dresden 2035206 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 2047 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 796 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 Ano Ano Ano 450 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6650 Richter Sabine (GER) USV TU Dresden 2008978 Ano Ano Ano 450 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE6651 Kukolová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 416075 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1450 Hlavacikova Katarina (SVK) Ekonom Banska Bystrica 4168 0 4 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE5853 Hauerlandová Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416070 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 450 Kč
19D0000 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 1028620 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano 450 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 450 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ano Ano Ano 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod 9620 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 360 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ano Ano 360 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 360 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano 360 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano 360 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 Ano Ano Ano 360 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 360 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0600 Jedruch Viktor SKOB Zlín C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP0600 Huk Kryštof TJ Sokol Troja Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 Ano Ano Ano 300 Kč
XBM0401 Suchánek Martin PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 Ano Ano Ano 300 Kč
47S0700 Šmelík Daniel (SVK) TJ Rapid Bratislava 442590 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
25S0600 Roháč Adam (SVK) KOB ATU Košice 2051356 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027942 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049991 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 300 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 Ano Ano Ano 300 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 Ano Ano Ano 300 Kč
SMB0600 Knaup Jonas SKOB Mladá Boleslav 1726 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 Ano Ano Ano 300 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028796 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 Ano Ano Ano 300 Kč
18D0300 Pompe Marek (GER) Post SV Dresden 2187 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP0200 Weisl Martin TJ Sokol Troja C 224898 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 Ano Ano Ano 300 Kč
XBM0201 Suchánek Jakub PELLS ABND RACING TEAM C Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0304 Zoubek Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9580 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0200 Ždimera Vít SK Los Mělník C 336702 Ano Ano Ano 300 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ano Ano Ano 300 Kč
25S0300 Roháč Martin (SVK) KOB ATU Košice 307260 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 Ano Ano Ano 300 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028797 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 416704 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027944 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049990 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0006 Červenka Jakub OB SK Zvole C 2023802 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 Ano Ano Ano 300 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49642 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0000 Adamovský Michal OB Vamberk C 9789 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 Ano Ano Ano 300 Kč
39S0000 Kniebügl Jakub (SVK) KOBRA Bratislava 53840 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 Ano Ano Ano 300 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz B 1403424 Ano Ano Ano 300 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1400 Dekret Jakub (SVK) Ekonom Banska Bystrica 2 0 32617 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ano Ano Ano 450 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ano Ano Ano 450 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 Ano Ano Ano 450 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9702 Lukáš Marek KOB Kladno C 336745 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9402 Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301134 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové C 339560 Ano Ano Ano 450 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 Ano Ano Ano 450 Kč
43S0752 Mravíková Teodorka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049982 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 Ano Ano Ano 450 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 435208 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano 450 Kč
71D0000 Olunczek Andrei (GER) USV TU Dresden 1984051 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK8905 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9498 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 Ano Ano Ano 450 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano 450 Kč
8RC8700 Šíma Petr BZP 8702 Ano Ano Ano 450 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8400 Jána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 450 Kč
18D9000 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 901508 Ano Ano Ano 450 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 450 Kč
23P9000 Dragowski Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8818 Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 Ano Ano Ano 450 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 Ano Ano Ano 450 Kč
8DC8600 Krejčí Jiří DOBneregistrovani Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 Ano Ano Ano 450 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8400 Schroth Peter (GER) Post SV Dresden 2016 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 1976000 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 450 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano 450 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ano 450 Kč
43S9601 Jonáš Martin (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 515307 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 Ano Ano Ano 450 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 8177 Ano Ano Ano 450 Kč
4WC7900 Bílek Aleš Fit Club Jičín zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8106 Margold Martin Oddíl OB Kotlářka C 8560 Ano Ano Ano 450 Kč
18D8200 Meyer Dirk (GER) Post SV Dresden 1231982 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 Ano Ano Ano 450 Kč
17S9200 Nemec Andrej (SVK) Ekonom Banska Bystrica 20 785 7 Ano Ano Ano 450 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 232396 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 450 Kč
7NC7800 Bergl Tomáš NNNN 7904 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT5802 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8103 Ano Ano Ano 450 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 Ano Ano Ano 450 Kč
39S6800 Wallner Jozef (SVK) KOBRA Bratislava 08917 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 Ano Ano Ano 450 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ano Ano Ano 450 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8800 Nový Jakub Oddíl OB Kotlářka Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 0000004284 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 Ano Ano Ano 450 Kč
LME0000 Gabryš Lubomír SK Los Mělník 301642 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ano Ano Ano 450 Kč
7NC8200 Berglová Lucie NNNN 51841 Ano Ano Ano 450 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 450 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8202 Souček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9468 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 450 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049993 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049992 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 450 Kč
XBM7201 Zapletal Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416094 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB6200 Becker Uwe SKOB Mladá Boleslav 680812 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 Ano Ano Ano 450 Kč
SMB7700 Knaup Jan SKOB Mladá Boleslav C 771101 Ano Ano Ano 450 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT7501 Nedvídek Martin KrOB Rozmarýn Litoměřice 301541 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 450 Kč
39S6400 Kniebügl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 450 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7200588 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 Ano Ano Ano 450 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027943 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 450 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 232332 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 Ano Ano Ano 450 Kč
18D7000 Pompe Tilo (GER) Post SV Dresden 501907 Ano Ano Ano 450 Kč
18D7400 Groß Sebastian (GER) Post SV Dresden 6579 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín 0000000000 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 450 Kč
81C7300 Humpolec Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
24D7000 Farrak Holger (GER) SV Robotron Dresden 2057 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 450 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 Ano Ano Ano 450 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 733003 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 450 Kč
LME7400 Švihla Tomáš SK Los Mělník C Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 450 Kč
25S7300 Roháč Zdenko (SVK) KOB ATU Košice 2051301 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 301638 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7101 Fikar Aleš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011832 Ano Ano Ano 450 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 Ano Ano Ano 450 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice C 2058469 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049986 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027941 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 406911 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2019219 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano 450 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6600 Cruse Kay (GER) Post SV Dresden 2035204 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 450 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6902 Lukáš Petr KOB Kladno C 336748 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6601 Hostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6501 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 651114 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6700 Lubs Alexander (GER) USV TU Dresden 1990001 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6700 Voleský Karel BETA URSUS Orienteering C 361998 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 Ano Ano Ano 450 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava C 7926 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 Ano Ano Ano 450 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 Ano Ano Ano 450 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) Ekonom Banska Bystrica 406942 Ano Ano Ano 450 Kč
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 1270562 Ano Ano Ano 450 Kč
17S6400 Ščehovič Roman (SVK) Ekonom Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 450 Kč
47S5800 Mazúr Ján (SVK) TJ Rapid Bratislava 1399956 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 Ano Ano Ano 450 Kč
47S5801 Štubňa Ján (SVK) TJ Rapid Bratislava 442874 Ano Ano Ano 450 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 630617 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 450 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 Ano Ano Ano 450 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 450 Kč
ROV6001 Kadaňka Jiří OK Zubří C 49897 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 450 Kč
23P6400 Pędowski Wojciech (POL) OK!Sport Warszawa 1399038 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 450 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 450 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 02046 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 450 Kč
75S5900 Miroslav Palicka (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 450 Kč
LOL5601 Poklop Lubomír OK Olomouc C 52425 Ano Ano Ano 450 Kč
KRP5401 Bartoš Vratislav SK KOURA C 51495 Ano Ano Ano 450 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 Ano Ano Ano 450 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 Ano Ano Ano 450 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano 360 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4900