Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2014
Místo konání:
Sulice – Hlubočinka
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T3     T6    
2.50 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1470170 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
ZVO0459 Kramlová Kateřina OB SK Zvole 2019227 50 Kč
ZVO0460 Švecová Anežka OB SK Zvole 2019225 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 50 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
ROU0699 Krejčová Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 50 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole 2019229 50 Kč
ZVO0466 Švecová Karolína OB SK Zvole 2023955 50 Kč
TAP0566 Trefná Alžběta KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0852 Jančová Anežka OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 51565 50 Kč
KAM0357 Sluková Adéla OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice 2075615 50 Kč
3.70 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C zapůjčit 70 Kč
6YC0350 Dvořáková Hana Neregistrovaní 682615 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany C 443070 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
3.80 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 682363 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2073681 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
5.00 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 303937 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 90 Kč
MFP9988 Škarková Kateřina Matfyz Praha 443101 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 90 Kč
6.90 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9650 Paukertová Martina TJ Sokol Troja C 53195 90 Kč
5.20 km, 9 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 90 Kč
KRP8751 Bartošová Ivana SK KOURA C 8944 90 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav zapůjčit 110 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 90 Kč
8.40 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
PGP7951 Darmovzalová Lenka SK Praga C 981843 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 90 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 90 Kč
TTR9151 Klusáčková Zuzana OOB Třebíč C 116 90 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
TJP8450 Kuklová Kateřina TJ Sokol Troja C 51559 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
4.90 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
34X7750 Hroudová Jana Neregi 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 90 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 90 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 90 Kč
NNN7250 Trefná Radka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
7.30 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha zapůjčit 110 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
FSP7653 Vaňková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51341 90 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 90 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 90 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 90 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 90 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
4.20 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 90 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 90 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
PGP6151 Jeřábková Jana SK Praga C 303948 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 90 Kč
NNN6860 Hrubá Veronika Neregistrovaní 90 Kč
4.90 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 50 Kč
3.70 km, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP3750 Burýšková Věra TJ Sokol Troja C 51334 50 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 50 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 50 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9JC0600 Kosák Jonáš neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
ADA0411 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
ADA0412 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0553 Vosecký Vojtěch Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 50 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 50 Kč
ROU06xx Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
ROU0649 Polívka Ondřej SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 50 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 50 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 50 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole 436408 50 Kč
ZVO0410 Bárta Zikmund OB SK Zvole 2079493 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
KAM0406 Mareš Vojtěch OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0600 Kubový Hugo OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0601 Baťha Jan OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 50 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 2073716 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš 2050488 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
TAP0302 Trefný Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
4.80 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany 2069066 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
KAM0002 Hlinka František OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
6.50 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 90 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 90 Kč
LME9900 Ždimera Jan SK Los Mělník C 336710 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 90 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B 9200727 90 Kč
9.30 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 90 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
6.60 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný C 8801 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
13R9500 Bobina Daria (RUS) SMOLENSK zapůjčit 110 Kč
NNN9009 Kulich Martin Neregistrovaní 303912 90 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 90 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
NNN8040 Kaluš Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 90 Kč
RIC7900 Mátl Radek OB Říčany 2035153 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 90 Kč
10.70 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 886288 90 Kč
LBE9501 Kolář Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 446364 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 90 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
6YC8202 Tůma Martin Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
6.60 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany 2073693 90 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 90 Kč
9.00 km, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany 2069067 90 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 90 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 90 Kč
NNN7000 Trefný Pavel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
5.60 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
7.20 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
5.50 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
KRP5401 Bartoš Vratislav SK KOURA C 8941 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
63F5900 Ahokoivu Hemmo (FIN) SK Pohjantähti 354909 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 90 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
4.30 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
TJP3600 Burýšek Slavomír TJ Sokol Troja C 51333 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 50 Kč
34X0700 Hrouda Filip Neregi 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
9JC0700 Kosák Eliáš neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
NNN0610 Forštová Ema Neregistrovaní 440405 50 Kč
NNN0910 Foršt Bruno Neregistrovaní 236022 50 Kč
9JC0701 Holec Jáchym neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 995813 50 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice zapůjčit 70 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 50 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 50 Kč
6MC0700 Hlaváček Vojtěch Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 70 Kč
6MC1050 Hlaváčková Lucie Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 70 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
FSP8052 Vondrová Jitka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
FSP7609 Vaněk Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51339 50 Kč
9CC7500 Vagenknecht Petr NEREG zapůjčit 70 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice 52122 50 Kč
74C0650 Dvořáková Veronika NER zapůjčit 70 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 08866 50 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 08869 50 Kč
ROU09xx Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 50 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 50 Kč
RIC0650 Jiroušková Barbora OB Říčany C 2060265 50 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 50 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 50 Kč
HCE0406 Müller Karel TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
HCE0407 Müller Filip TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
HCE0408 Vlček Vojtěch TJ Hostivice zapůjčit 70 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
NNN0808 Víteček Šimon Neregistrovaní 886251 50 Kč
NNN0822 Ryšánek Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0800 Šimek Matěj OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0701 Mareš Jan OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0801 Matoušek Filip OK Kamenice 2075614 50 Kč
KAM0855 Nováčková Anna OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0851 Jirmanová Nina OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
NNN0955 Jirmanová Klára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
9RC9550 Kápičková Michaela Neregistrovaná - Kápičková zapůjčit 70 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 1407424 50 Kč
TAP7150 Čermáková Dana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice zapůjčit 70 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 50 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 51441 50 Kč
ROU78xx Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
ROU63xx Horák Ivan SKOB Roudnice nad Labem 08868 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole 436409 50 Kč
KPY8751 Vaňáková Barbora SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 50 Kč
KAM Trešlová Alena OK Kamenice 2075613 50 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 50 Kč
NNN Rejšková Blanka Neregistrovaní 0 50 Kč
NNN7360 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 50 Kč
KAM7760 Rejšková Blanka OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
NNN7822 Jirman Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3.00 km, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 70 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 70 Kč
38C0250 Hlavatá Natálie PORG Orienteering zapůjčit 90 Kč
5RC0350 Hlavatá Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
46X8450 Jurgová Ludmila Krutě Kruté Krůty zapůjčit 90 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 90 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 90 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 70 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C 70 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 70 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný C 8671 70 Kč
51C7400 Hřebík Pavel RAPAMAVI Satalice zapůjčit 90 Kč
6.00 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 70 Kč
OLP8502 Knotek Kamil ml. PSK Olymp Praha 49437 70 Kč
OLP9201 Knotek Michal PSK Olymp Praha 232746 70 Kč
OLP9601 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 253102 70 Kč
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 70 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty zapůjčit 90 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 90 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
NNN8811 Hodek Jindřich Neregistrovaní 52118 70 Kč
NNN8866 Bořilová Magdaléna Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 70 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 70 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 70 Kč
NNN6610 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 70 Kč
celkem přihlášených: 593, vklad: 44390 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.