Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
20.06.2015
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD u Jáchymova
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P2     T4    
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 0 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 0 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 0 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 0 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava A 515149 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 0 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 0 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice A 436964 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 410338 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 7150100 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2032127 0 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 0 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice B 682622 0 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2027245 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 320290 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 52966 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
33P9950 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 1399031 680 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 1399031 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 0 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 0 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 0 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 0 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 0 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 0 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 361939 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 436954 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 0 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2082918 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 0 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 0 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7770033 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 0 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice B 515001 0 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 0 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 0 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 0 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 0 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 0 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 53721 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 0 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 0 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov A 231920 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 0 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2011813 0 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 0 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 0 Kč
LCE9761 Zentrichová Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082928 0 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 0 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 0 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava A 336765 0 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 0 Kč
Rank. koef.: 1.04
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 0 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 0 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 0 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 0 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk A 2058520 0 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 0 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 0 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 0 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška B 553467 0 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 0 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 0 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 0 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 0 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 0 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 0 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 52013 0 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 0 Kč
71D9650 Starke Paula (GER) USV TU Dresden 9999999 680 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering A 7200369 0 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 0 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 0 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 0 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 0 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 0 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 0 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 0 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 0 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 0 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové B 553443 0 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 0 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 0 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 0 Kč
TUR9555 Dragowska Maria OOB TJ Turnov A 887233 0 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 504041 0 Kč
Rank. koef.: 1.04
(112)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 0 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 0 Kč
CHT8851 19825 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 0 Kč
DKP8154 2500 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 0 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 680 Kč
VAM9051 4070 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 0 Kč
PGP8658 5923 Tichovská Martina SK Praga E 920677 0 Kč
DKP8756 1205 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
SSU8951 3194 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 0 Kč
DKP8758 539 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 0 Kč
TAP9053 19932 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 0 Kč
VRB9499 2028 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 1436949 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 0 Kč
31D7350 5658 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 680 Kč
PGP9056 2488 Jakobová Adélka SK Praga R 682103 0 Kč
PGP8852 5519 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 0 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 0 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 0 Kč
LIT8551 4119 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 0 Kč
PGP7756 3911 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 0 Kč
SJH9352 19938 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 0 Kč
PGP9350 19943 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 0 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 0 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 0 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 0 Kč
DKP8853 2755 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 0 Kč
KON8787 1202 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 0 Kč
VPM9250 Veselá Anna KOS Slavia Plzeň C 2083395 0 Kč
PGP8556 5576 Matějů Martina SK Praga E 995832 0 Kč
BOR9161 759 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 0 Kč
BOR9051 1571 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 0 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 0 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 0 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 0 Kč
AOP8152 3051 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 0 Kč
LTU8451 19989 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 0 Kč
LTU8950 4558 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 0 Kč
SJC8484 2795 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 0 Kč
SJC8351 4013 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 0 Kč
SJC8951 5552 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 0 Kč
SJC8156 709 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 0 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 0 Kč
SSU8151 19946 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 0 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 0 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 0 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 0 Kč
ZBM8459 19949 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 0 Kč
ZBM8485 6078 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 52019 0 Kč
ZBM8772 19955 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 0 Kč
ZBM8888 2220 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 0 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 0 Kč
ZBM8951 4050 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 0 Kč
ZBM8954 2155 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 0 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 0 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 0 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 0 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 0 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 0 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 0 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení C 8849 0 Kč
DOB8953 19942 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 0 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 0 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 0 Kč
TUR9252 4653 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 0 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 0 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 0 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno R 7201204 0 Kč
SHK9352 19828 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 0 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 0 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 0 Kč
SHK9151 19953 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 0 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 0 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 0 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 0 Kč
KSU9394 19944 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 0 Kč
KSU9393 19945 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
LPU7667 1486 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 0 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 887927 0 Kč
LPU7951 2931 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 0 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 2073750 0 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 0 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice R 2045225 0 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
VSP7850 288 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 361921 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 0 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 0 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889312 0 Kč
PHK8855 241 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 0 Kč
PHK8753 19986 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 0 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9832 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 0 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 0 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 0 Kč
PHK9154 6127 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 0 Kč
PHK8951 865 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 0 Kč
NPA9051 5500 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 0 Kč
NPA9151 3161 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 0 Kč
TZL9252 19827 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 0 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 0 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 0 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 0 Kč
MOV7851 2654 Juřeníková Eva SKOB Ostrava E 995854 0 Kč
3.40 km, 100 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 340 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 340 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 340 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 340 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 340 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 340 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 340 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 340 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 340 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 340 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 340 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 340 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 340 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 340 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 340 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 340 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 340 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 340 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 340 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 340 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 340 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 340 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 340 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 340 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 340 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 340 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 340 Kč
3.10 km, 125 m, 17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 340 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 340 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 340 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 340 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 340 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 340 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 340 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 340 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 340 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 340 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 340 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 340 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 340 Kč
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 340 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 340 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 340 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 340 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 340 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 340 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 340 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 340 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 340 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 340 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 340 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 340 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 340 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 340 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 340 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 340 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 340 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 340 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 340 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 340 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 340 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 340 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 510 Kč
3.00 km, 115 m, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 340 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 340 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 340 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 340 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 340 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 340 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 340 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 340 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 340 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 680 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 340 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 340 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 680 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 340 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 340 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 340 Kč
DKP6751 Šebková Helena Oddíl OB Kotlářka C 889283 340 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 340 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 340 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 340 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 340 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 340 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 340 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 340 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 340 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 680 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 340 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 340 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 340 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 340 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 340 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 340 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 340 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 340 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 340 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 340 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 340 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 170 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 340 Kč
2.90 km, 110 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 340 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 340 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 340 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 340 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 340 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 340 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 340 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 340 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 340 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 340 Kč
18D6350 Kraemer Karin (GER) Post SV Dresden 888903 680 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 340 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 340 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 340 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 340 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 340 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 340 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 340 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 340 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 340 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 340 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 340 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 340 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 340 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 340 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 340 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 340 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 340 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 340 Kč
2.70 km, 105 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 340 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 340 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 340 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 340 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 340 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 340 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 340 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 340 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 340 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 340 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 340 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 340 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 340 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 340 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 340 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 340 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 340 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 340 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 340 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 340 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 340 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 340 Kč
17D5750 Braatz Moni (GER) TSV Berlin 05100 680 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 340 Kč
2.40 km, 95 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 270 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 270 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 270 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 270 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 270 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 270 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 270 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 270 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 270 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 270 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 270 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 270 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 270 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 270 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 270 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 270 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 270 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 270 Kč
SKV5353 Reischigová Růžena TJ Slovan Karlovy Vary C 270 Kč
2.20 km, 80 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 270 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 270 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 270 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 270 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 270 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 270 Kč
2.20 km, 80 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 270 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 270 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 270 Kč
2.20 km, 80 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 270 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 2020742 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 0 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 0 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov A 2069090 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 7203453 0 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 0 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice A 331216 0 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 331752 0 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 0 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno A 410331 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 0 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 0 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 0 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0007201758 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 0 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 0 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 0 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 0 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 0 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 2081383 0 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 0 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov A 1007529 0 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 0 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 301569 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 0 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 0 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 0 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 0 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 0 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 0 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 0 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor A 7204494 0 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 0 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 0 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov B 7200377 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 0 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 0 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 0 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 0 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering A 920686 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 0 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 0 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067332 0 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 0 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 0 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové A 1411016 0 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 0 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 0 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 0 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 416179 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 0 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 0 Kč
Rank. koef.: 1.04
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 0 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 0 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 0 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 0 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 0 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava A 7200365 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 0 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 0 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 0 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 0 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň R 2025344 0 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 0 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000000000 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 897360 0 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 0 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 0 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 9001001 0 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 0 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 0 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 0 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 0 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 0 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 0 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 0 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 0 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 0 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 0 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové R 886647 0 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 0 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 0 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 0 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 0 Kč
Rank. koef.: 1.04
(153)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8301 12127 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 0 Kč
DOB8002 11120 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
VPM8449 7866 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 0 Kč
PGP7506 15039 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 0 Kč
DKP8306 11119 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 0 Kč
AOP9202 14032 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 0 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 887157 0 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 0 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 0 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 0 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 0 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 0 Kč
PGP9002 15182 Procházka Pavel SK Praga C 515113 0 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga E 887941 0 Kč
15G9000 18102 Windsor Ben (GBR) DRONGO 901028 680 Kč
PGP6803 15108 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 0 Kč
VPM8807 20129 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 0 Kč
LLI7502 19961 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 0 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 0 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 0 Kč
VLI7702 13370 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 0 Kč
VLI6001 10605 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 0 Kč
VLI7700 10769 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 0 Kč
DKP7701 11933 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 0 Kč
PGP7601 13369 Matějů Luboš SK Praga R 682623 0 Kč
VLI8901 19972 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 0 Kč
RBK8605 19969 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 0 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 0 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 0 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 0 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 1011992 0 Kč
DOK8700 19966 Novák Daniel OK Doksy C 887924 0 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 0 Kč
AOP9001 19812 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 0 Kč
DOB8737 19967 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 0 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 0 Kč
BOR9007 12017 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 0 Kč
AOP7102 12019 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 410172 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 0 Kč
SJC8703 19973 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 0 Kč
SJC8202 19974 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 0 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 0 Kč
SJC8309 18354 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 0 Kč
KRN8203 19810 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 0 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 9005223 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 0 Kč
KAM6501 12083 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 0 Kč
KAM7600 14675 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 0 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
MAS8200 15382 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 0 Kč
VBM8801 7923 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 0 Kč
VBM7246 9680 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 0 Kč
VBM8002 10589 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 0 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 0 Kč
PGP8202 12357 Laciga Radek SK Praga C 7003030 0 Kč
ZBM6708 15169 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 0 Kč
ZBM8507 14599 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 500267 0 Kč
ZBM8511 8961 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 0 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 0 Kč
ZBM8833 19799 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 0 Kč
ZBM8841 8435 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 896975 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 0 Kč
ZBM8923 11830 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 0 Kč
ZBM8928 18456 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 911220 0 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno E 888891 0 Kč
ZBM9103 18574 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 0 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 0 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 0 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 0 Kč
SRK8905 14688 Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 0 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 0 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 0 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 0 Kč
TUR9001 10795 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 0 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
TUR8406 12087 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 0 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 0 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 0 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 0 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 0 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 680 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
ASU8817 14031 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 0 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 0 Kč
SRK7807 15125 Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9525 0 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 0 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové R 515483 0 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 0 Kč
SHK8101 Dwojak Wojciech OK Slavia Hradec Králové R 504052 0 Kč
SHK7911 17998 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 0 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 0 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 0 Kč
SHK7309 11177 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 0 Kč
PTI8403 19962 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 0 Kč
KSU7945 19821 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 0 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 0 Kč
LPU8701 9443 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 515487 0 Kč
LPU9001 10809 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 0 Kč
LPU8608 19805 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
LPU8605 12641 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 0 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice R 515166 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
LPU8304 16718 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 0 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 0 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 0 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 0 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 0 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
LCE7835 10407 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 0 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 0 Kč
LCE9001 16450 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 0 Kč
LCE8902 16449 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 0 Kč
LCE9302 19822 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 0 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk R 2027239 0 Kč
PHK9110 19983 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 0 Kč
PHK8602 7297 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 0 Kč
PHK7605 11407 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 0 Kč
PHK9104 11470 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 0 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 0 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 0 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 0 Kč
SJC8104 12066 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 0 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 0 Kč
TZL9308 19807 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 0 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 0 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové C 1394262 0 Kč
NNN1307 15216 Puech Matthieu Neregistrovaní 600160 680 Kč
4.20 km, 150 m, 22 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 340 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 340 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 340 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 340 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 340 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 340 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 340 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 340 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 340 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 340 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 340 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 340 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 340 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 340 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 680 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 340 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 340 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 340 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 340 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 340 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 340 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 340 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 340 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 340 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 340 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 340 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 340 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 340 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 340 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 340 Kč
17D6200 Braatz Frank (GER) TSV Berlin 621220 680 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 340 Kč
NNN7628 Šunka Jan Neregistrovaní 680 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary 2059771 510 Kč
4.00 km, 150 m, 22 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067350 340 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 340 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 340 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 340 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 340 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 340 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 340 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 340 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 340 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 340 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 340 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 340 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 340 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 340 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 340 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 340 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 340 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 340 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 340 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 207208 340 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 340 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 340 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 0 340 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 340 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 340 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 340 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 340 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 340 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 340 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 340 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 340 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 340 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 340 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 340 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 340 Kč
21D1501 Röhner Uwe (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 1402008 680 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 340 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 340 Kč
3.90 km, 145 m, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 340 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 340 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 680 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 340 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 340 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 340 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 340 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 340 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 340 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 680 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 340 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 340 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 340 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 340 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 340 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 340 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 340 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 340 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 340 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 340 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 340 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 340 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 340 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 340 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 340 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 340 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 340 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 340 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 340 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 340 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 340 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 340 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 340 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 340 Kč
NNN6902 Klaška Jan Neregistrovaní 301602 680 Kč
3.70 km, 145 m, 18 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 340 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 340 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 340 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 340 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 340 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 340 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 340 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 340 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 340 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 340 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 340 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 340 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 340 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 340 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 340 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 340 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 340 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 340 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 340 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 340 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 340 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 340 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 170 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 340 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 340 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 340 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 340 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 340 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 340 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 340 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 340 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 340 Kč
JIL6301 Mechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 340 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 680 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 340 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 340 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 340 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 340 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 340 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 340 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 340 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 340 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 340 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 340 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 340 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 340 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 340 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 340 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 340 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 340 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 340 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 340 Kč
3.50 km, 135 m, 17 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 340 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 340 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 680 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 340 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 340 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 340 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 340 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 340 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 340 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 340 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 340 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 340 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 340 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 02046 680 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 340 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 340 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 340 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 340 Kč
KCK5901 Kodeda Oldřich KOB Český Krumlov C 52372 340 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 340 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 340 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 340 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 340 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 340 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 340 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 340 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 340 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 340 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 340 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 340 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 340 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 340 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 340 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 340 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 340 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 340 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 680 Kč
3.20 km, 135 m, 17 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 270 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 270 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 270 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 270 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 270 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 270 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 270 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 270 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 270 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 270 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 270 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 270 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 270 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 270 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 270 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 540 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 270 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 270 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 270 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 270 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 270 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 270 Kč
71D5400 Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 7777777 540 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 270 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 270 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 270 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 270 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 0 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 270 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 270 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 270 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 270 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 270 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 270 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 270 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 270 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 270 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 270 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 270 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 270 Kč
2.70 km, 105 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 270 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 270 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 270 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 270 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 270 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 270 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 270 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 270 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 270 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 270 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 270 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 270 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 270 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 270 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 270 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 270 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 270 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 270 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 270 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 270 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 270 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 270 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 270 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 270 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 270 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 270 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 270 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 540 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 270 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 270 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 270 Kč
2.40 km, 95 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 270 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 270 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 135 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 270 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 270 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 270 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 270 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 270 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 270 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 270 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 270 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 270 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 270 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 270 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 270 Kč
2.30 km, 80 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 270 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 270 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 270 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 270 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 270 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 270 Kč
2.30 km, 80 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 270 Kč
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 140 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 140 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 140 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 2075674 140 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 140 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 140 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 140 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 140 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 140 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 140 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 140 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 140 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 140 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 140 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 140 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 140 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 140 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 8685 140 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 140 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232237 140 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 140 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 140 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 140 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 140 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 140 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 140 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 140 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 140 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 140 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 140 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 140 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 140 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 140 Kč
4.60 km, 150 m, 20 kontrol
(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM8787 Doležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 140 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 140 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 140 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 9101707 140 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 140 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 140 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 140 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 140 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 140 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 140 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 140 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 140 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 140 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 140 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 140 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 140 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 140 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 9005136 140 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 140 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 140 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 140 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 140 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 140 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 0000009998 140 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 140 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 140 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 140 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 140 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 140 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 140 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 140 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 331098 140 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 140 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 140 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 70 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 140 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 140 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 416156 140 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416151 140 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 140 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 140 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 140 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 140 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 140 Kč
DKP9250 Šebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 140 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 0 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 140 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 140 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 140 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 140 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 140 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové C 301383 140 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 553444 140 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš C 301512 140 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 70 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 140 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 140 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 140 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 140 Kč
DKL7151 Janská Irena KOB Kladno C zapůjčit 180 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 140 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 140 Kč
NNN1501 Janský Dalimil Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
NNN1502 Fidrmucová Linda Neregistrovaní 301553 140 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 140 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 140 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 140 Kč
NNN1503 Dolejší Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 140 Kč
84P9500 Podsiadly Mateusz (POL) WKS Slask-D95 889183 140 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 140 Kč
celkem přihlášených: 1170, vklad: 178155 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.