Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
Vítkova hora
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     Příchozí    
6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 40 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 40 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 40 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 40 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 40 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 40 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416186 40 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 232611 40 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 40 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 51474 40 Kč
6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 40 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 40 Kč
NEJ0550 Čáslavská Klára TJ Jiskra Nejdek C 232228 40 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 40 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 40 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301500 40 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 40 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 40 Kč
ONO0551 Linhová Linda SKOB Ostrov C 301493 40 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 40 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 40 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 40 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 40 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 40 Kč
44C9956 Peřinová Anička Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9957 Peřinová Zuzka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
3TX0551 Študlarová Zuzana Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0451 Šmejkalová Víťa Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0452 Kolovratová Adéla Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0453 Nováčková Johanka Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 40 Kč
7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 40 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 40 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 40 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 40 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 40 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 40 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 40 Kč
37C0251 Turčinová Anna Bez registrace 40 Kč
37C7751 Váchová Ilona Bez registrace zapůjčit 60 Kč
8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 70 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš C 301514 70 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 70 Kč
3TX0151 Žampachová Bára Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 90 Kč
13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61X9850 Koldinská Veronika koldi zapůjčit 90 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
19 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 70 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 70 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 70 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 52352 70 Kč
17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 70 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 70 Kč
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 70 Kč
5MC8000 Nduwimana Eva LK Slovan K.Vary zapůjčit 90 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 70 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 70 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 70 Kč
ONO7550 Ritterová Michaela SKOB Ostrov C 301497 70 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 70 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 70 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 70 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 70 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně 416172 70 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 70 Kč
SKV7851 Soukupová Petra TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 90 Kč
13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 70 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 70 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 70 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 70 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 70 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 70 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 70 Kč
8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 70 Kč
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 301414 70 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 70 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 70 Kč
7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 40 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 40 Kč
9XC5501 Nyklová Helena Neregistr 301337 40 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 40 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 40 Kč
6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 40 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 40 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232238 40 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 40 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 40 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 40 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 51475 40 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
NEJ0401 Čáslavský David TJ Jiskra Nejdek C 232229 40 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 40 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 40 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 40 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 40 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 40 Kč
BSO0500 Milko Matyáš KOB Baník Sokolov C 7876 40 Kč
LPM0404 Růžička Bronislav OK Lokomotiva Plzeň C 40 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 40 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
LPM0303 Houška Jindřich OK Lokomotiva Plzeň 236985 40 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 40 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 40 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 40 Kč
SKV0501 Frühauf Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2081378 40 Kč
37C0402 Turčin Jan Bez registrace zapůjčit 60 Kč
3TX0501 Rádl Mikeš Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0401 Pavlas Ondra Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0402 Kulhánek Ondra Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0403 Gašek Matouš Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0404 Kollár Niky Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 40 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 40 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 40 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 40 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 40 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 40 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 40 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 40 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 40 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 40 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 40 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 40 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 40 Kč
13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 70 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 70 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 70 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 70 Kč
20 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 70 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 70 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 70 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 70 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 70 Kč
MLA8700 Šmejkal Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416188 70 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 70 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 70 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 70 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 70 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2087685 70 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 70 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 70 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 70 Kč
ONO7201 Štekl Vilém SKOB Ostrov C 301499 70 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 301730 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 70 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň 2080976 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 70 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 70 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 70 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C 2017667 70 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 70 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 70 Kč
17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 70 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 70 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 70 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 70 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 70 Kč
61X7000 Koldinský Petr koldi zapůjčit 90 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 70 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 232240 70 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně 232231 70 Kč
13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 70 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš 7887 70 Kč
8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 40 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 40 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 40 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 40 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 40 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 40 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 40 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 40 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 40 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 40 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 40 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 40 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 40 Kč
6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 40 Kč
5MC0950 Nduwimana Lisa LK Slovan K.Vary zapůjčit 60 Kč
ONO0850 Kaválková Doubravka SKOB Ostrov C 301503 40 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 7150266 40 Kč
ONO9600 Andulka a Vojta SKOB Ostrov C 301494 40 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 40 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 40 Kč
LPM1000 Parula Egon OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 60 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2090869 40 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 40 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 40 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 40 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 40 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 40 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 40 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 40 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 40 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 40 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 40 Kč
44C9964 Frühaufová Julinka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
37C0851 Ritterová Lída Bez registrace 7202865 40 Kč
37C1001 Ritter Jakub Bez registrace zapůjčit 60 Kč
3TX1051 Nováková Jůlie Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
VPM1095 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň doplní 40 Kč
6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 2096262 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 40 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 40 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 40 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 40 Kč
MAS0601 Voráčová Pavlína KČT Aš 2087640 40 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 40 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš 2087659 40 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 40 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 40 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 40 Kč
44C9908 Bauer David Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
3TX0602 Kulhánek Jáchym Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0651 Kolovratová Tereza Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
SKV0753 Nováková Eliška TJ Slovan Karlovy Vary C 40 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 40 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61X9350 Koldinská Michaela koldi zapůjčit 60 Kč
NEJ7200 Čáslavský Jakub TJ Jiskra Nejdek 232205 40 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 40 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 40 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 40 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301502 40 Kč
ONO7451 Linhová Radka SKOB Ostrov C 301496 40 Kč
61X7450 Koldinská Pavla koldi zapůjčit 60 Kč
BSO Mudrová Kateřina KOB Baník Sokolov 7204973 40 Kč
44C9906 Trop Vladimír Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 434576 40 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 40 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 40 Kč
celkem přihlášených: 271, vklad: 14600 Kč