Přihlášky závodu: Šumperský divočák

Datum:
27.07.2018
Místo konání:
Červená Voda - Moravský Karlov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    
1.60 km, 10 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 Ano Ano Ano 250 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 Ano Ano Ano 250 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 Ano Ano Ano 250 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 Ano Ano Ano 350 Kč
1.70 km, 15 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 250 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano 250 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 Ano Ano Ano 250 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 250 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 Ne Ano Ne 90 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 Ano Ano Ano 350 Kč
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 Ano Ne Ne 90 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 Ano Ne Ano 240 Kč
2.70 km, 50 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
38P0251 Gielec Zuzanna (POL) UKS Orientus Lodz 8640927 Ano Ano Ano 350 Kč
38P0351 Doren Wiktoria (POL) UKS Orientus Lodz 8646297 Ano Ano Ano 350 Kč
38P9100 Gola Martyna (POL) UKS Orientus Lodz 7200169 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ano Ano 350 Kč
66P7602 Krempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 8640908 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 Ano Ne Ne 140 Kč
69S01 Lilgová Sophia Christine (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2092375 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM0250 Pataki Virág Lara BETA URSUS Orienteering C 1396265 Ano Ano Ano 350 Kč
3.10 km, 60 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 350 Kč
69S02 Buksová Zuzana (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2116195 Ano Ano Ano 350 Kč
3.70 km, 80 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
38P9850 Fortuniak Weronika (POL) UKS Orientus Lodz 8646293 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 Ano Ano Ano 350 Kč
69S03 Filová Barbora Daniela (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2116183 Ano Ano Ano 350 Kč
2.70 km, 50 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano 350 Kč
38P8750 Ewiak-Paszynska Alicja (POL) UKS Orientus Lodz 505003 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano 350 Kč
14U8350 Oliinyk Alona (UKR) Sirius 1391362 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 350 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 Ano Ano Ano 350 Kč
66P8650 Presinska Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ano Ano Ano 450 Kč
3TP9450 Kocikowska Anna (POL) SK Szybkie Anie 1696 Ano Ano Ano 450 Kč
4HC8100 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 Ano Ano Ano 450 Kč
33P9950 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 889175 Ano Ano Ano 450 Kč
4.10 km, 90 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 Ne Ano Ne 140 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team 8087 Ne Ne Ano 140 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 Ano Ano Ano 350 Kč
1DP8650 Biała Weronika (POL) indywidualny 8636521 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ano Ano Ano 350 Kč
38P9050 Gwozdz Ewa (POL) UKS Orientus Lodz 8625543 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ne Ano Ano 280 Kč
69S08 Košutová Katarína (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 1409500 Ano Ano Ano 350 Kč
5RX9051 Čechová Lenka NNN 2129212 Ne Ano Ano 360 Kč
3.50 km, 45 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 350 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ne Ano 280 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ano 350 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ne Ne 140 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 350 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ne Ne 140 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ne 360 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ne Ne 140 Kč
3.20 km, 60 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 350 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ano Ne Ne 140 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 Ano Ano Ano 350 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 450 Kč
18H7800 Szebenine Orsanyi Beatrix (HUN) PSE 45370 Ano Ano Ano 450 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 450 Kč
2.90 km, 55 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 Ne Ano Ne 140 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 Ano Ano Ano 350 Kč
1VP7050 Nowak Barbara (POL) HKS Azymut Mochy 997889 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ne 360 Kč
42P7050 Bogucka Jaroszek Anna (POL) Team360 887002 Ano Ne Ne 180 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 450 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ano Ano Ano 450 Kč
2.70 km, 45 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 350 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 350 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 Ne Ano Ne 140 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 Ne Ano Ne 140 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 450 Kč
62D6400 Meyhoff Petersen Tine (DEN) Herlufsholm OK 8631591 Ano Ano Ne 360 Kč
2.50 km, 45 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ne Ne 140 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 350 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 350 Kč
38P6150 Deredos Nina (POL) UKS Orientus Lodz 887243 Ano Ano Ano 350 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 450 Kč
2.30 km, 40 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 250 Kč
49S02 Kühnel Radka (SWE) Trollhättans SOK 9878956 Ano Ano Ne 240 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 Ne Ano Ne 120 Kč
2.20 km, 45 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 250 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 250 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano 250 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 250 Kč
1.50 km, 65 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 Ano Ano Ano 250 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 250 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2083390 Ano Ano Ano 350 Kč
1.60 km, 15 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 250 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ne Ano 180 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 250 Kč
38P0103 Rzenca Tomasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200163 Ano Ano Ano 250 Kč
38P0800 Ciupa Jan (POL) UKS Orientus Lodz 887234 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano 250 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 Ano Ano Ano 250 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 Ano Ano Ano 350 Kč
1.70 km, 20 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 Ano Ano Ano 250 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ne Ano 180 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 Ano Ano Ano 250 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 Ano Ne Ne 90 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano 250 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ano Ano Ano 250 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 Ano Ano Ano 250 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 1260703 Ano Ano Ano 250 Kč
66P7609 Sztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ano Ano Ano 250 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 2116470 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 Ano Ano Ano 350 Kč
2.40 km, 40 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 250 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 Ano Ano Ano 250 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 Ano Ano Ano 250 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 Ano Ano Ano 250 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 Ano Ano Ano 250 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B Ano Ano Ano 250 Kč
3.10 km, 65 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 Ne Ano Ano 280 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 350 Kč
38P0303 Slomczynski Ignacy (POL) UKS Orientus Lodz 7200167 Ano Ano Ano 350 Kč
38P0300 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 7200172 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 Ne Ano Ano 280 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano 350 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 Ano Ano Ano 350 Kč
69S04 Jurčík Tomáš (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 406985 Ano Ano Ano 350 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 Ne Ano Ne 180 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 Ano Ano Ano 350 Kč
3.70 km, 80 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 Ne Ano Ne 140 Kč
38P0100 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 8640925 Ano Ano Ano 350 Kč
38P0102 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640924 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52733 Ano Ano Ano 350 Kč
38P0101 Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 8656097 Ano Ano Ano 450 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 450 Kč
4.20 km, 95 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
69S05 Račko Lukáš (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 7100499 Ano Ano Ano 350 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 Ano Ano Ano 450 Kč
5.40 km, 120 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NNN9203 Knotek Vojtěch Neregistrovaní 116 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 7211290 Ano Ano Ano 350 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 Ne Ano Ne 140 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ne Ano Ne 140 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ne 280 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 Ano Ano Ano 350 Kč
92X8301 Pešík Marek Jizerky 830713 Ano Ano Ano 350 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 Ano Ne Ne 140 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OOB Vamberk C 7202867 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 Ne Ne Ano 140 Kč
38P9101 Podzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 8640917 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ne Ne 140 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 Ne Ano Ano 280 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 Ano Ano Ano 350 Kč
69S06 Cuninka Ján (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2060284 Ano Ano Ano 350 Kč
69S07 Košut Martin (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 49180 Ano Ano Ano 350 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 Ne Ne Ano 180 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ne 360 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 Ano Ano Ano 450 Kč
5RX9105 Malý Jakub NNN 2129248 Ne Ano Ano 360 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ne Ne 140 Kč
nnn7901 Šutera Josef Neregistrovaní Ano Ano Ne 360 Kč
3.90 km, 85 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 Ano Ano Ano 350 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ne Ne 140 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 Ne Ano Ne 140 Kč
14U8400 Oliinyk Illia (UKR) Sirius 1391361 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 350 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano 350 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 Ano Ano Ano 450 Kč
4HC8400 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 Ano Ano Ano 450 Kč
nnn09 Bohuš Peter Neregistrovaní 416808 Ano Ano Ano 450 Kč
4.70 km, 95 m, 22 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 Ano Ne Ano 280 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 Ano Ano Ano 350 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 Ano Ano Ano 350 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 450 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 Ne Ano Ne 180 Kč
4.40 km, 85 m, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 350 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM7501 Lesák František OB TJ Sokol Žamberk C 436955 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 Ano Ano Ano 0 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano 350 Kč
38P7800 Ciupa Marcin (POL) UKS Orientus Lodz 8020578 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C Ano Ano Ano 350 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci 2134300 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 Ano Ano Ano 350 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 7202779 Ano Ano Ano 350 Kč
38P7400 Lisiak Pawel (POL) UKS Orientus Lodz 887247 Ne Ano Ano 280 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 350 Kč
1DP7501 Radomyski Łukasz (POL) indywidualny 7203708 Ano Ne Ne 140 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 Ano Ano Ano 350 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano 350 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 450 Kč
4.20 km, 70 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 2080824 Ano Ano Ano 350 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 Ano Ano Ano 350 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 Ne Ano Ano 280 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 Ano Ano Ano 350 Kč
13U01 Hulsey Keith (USA) Greenville, South Carolina Ne Ano Ano 280 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 Ano Ano Ano 350 Kč
38P7000 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 887249 Ano Ano Ano 350 Kč
14U7200 Poltoratskyi Denys (UKR) Sirius 1300248 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 Ano Ano Ne 280 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 350 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ne Ano Ne 180 Kč
3.90 km, 55 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 350 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 350 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 Ano Ano Ano 350 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 Ano Ano Ano 350 Kč
2JD6600 Trösch Urs (GER) Berliner TSC 9660820 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 Ano Ano Ano 350 Kč
19L6600 Anderson Air (LAT) Crazy Hedgehogs OFC 8050966 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 Ano Ano Ano 350 Kč
69S09 Jurčík Peter (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 406973 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano 450 Kč
18H6600 Szebeni Zsolt (HUN) PSE 45250 Ano Ano Ano 450 Kč
62D6500 Knudsen Anders (DEN) Herlufsholm OK 8653089 Ano Ano Ne 360 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 450 Kč
3.30 km, 65 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ano Ne Ne 140 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano 350 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 350 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano 350 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 350 Kč
38P6300 Deredos Andrzej (POL) UKS Orientus Lodz 887238 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 350 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 350 Kč
1VP5900 Galla Andrzej (POL) HKS Azymut Mochy 2127762 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 Ano Ano Ano 450 Kč
49S01 Kööhler Hans (SWE) Trollhättans SOK 9630618 Ano Ano Ne 360 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano 450 Kč
3.00 km, 55 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 250 Kč
38P5800 Lewandowski Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 887240 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano 250 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 Ano Ano Ano 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 250 Kč
21H Herter Laszlo (HUN) MAFC Budapest 46136 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 Ne Ano Ne 120 Kč
2.50 km, 40 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 250 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 250 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA5300 Kyzlink Zdeněk OOB Spartak Adamov Ano Ano Ano 250 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN Strohalm Roman KOS TJ Lokomotiva Krnov 52631 Ne Ano Ne 120 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 Ano Ano Ano 350 Kč
2.40 km, 45 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 250 Kč
27B4800 Peeters Andre (BEL) TROL Belgium 1006679 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ne Ano Ano 180 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 250 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP4201 Klawun Kendray Werner George OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8862453 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 Ano Ano Ano 350 Kč
1.50 km, 65 m, 7 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové 2122267 Ano Ano Ano 150 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 150 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 2082935 Ano Ano Ano 150 Kč
AOV1151 Vlachová Hana OOB TJ Baník Ostrava C Ano Ano Ano 150 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 150 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C Ne Ano Ne 70 Kč
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C Ne Ano Ne 70 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 150 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 Ano Ano Ano 150 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 Ano Ano Ano 150 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 Ano Ano Ano 0 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 Ano Ano Ano 150 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 416784 Ne Ne Ano 70 Kč
13U Hulsey Peter (USA) Greenville, South Carolina Ne Ano Ano 140 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 150 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 Ano Ne Ne 70 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 Ano Ano Ano 150 Kč
5MX1550 Bublová Matylda Dolní Čermná 301554 Ano Ano Ano 150 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ne Ne 70 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ano Ne Ne 70 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ano Ano 140 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 Ano Ano Ano 150 Kč
ABM1352 Kurečková Zuzana KOB ALFA Brno 207846 Ano Ano Ano 150 Kč
66P7605 Pabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 886698 Ano Ano Ano 150 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano 150 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 Ano Ano Ano 150 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 Ano Ano Ano 150 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 Ano Ano Ano 150 Kč
ZBM1303 Vaculín Vilém SK Žabovřesky Brno C zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
ABR0950 Jašková Adriana A-team NOVO Bruntál Ano Ano Ano 150 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 150 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 150 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 Ne Ano Ano 140 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 Ano Ano Ano 150 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C Ano Ano Ano 150 Kč
LBM1300 Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM Frainšic Václav SKOB Frýdek - Místek 443092 Ano Ano Ano 150 Kč
nnn08 Šutera Josef a Matěj Neregistrovaní Ano Ano Ne 140 Kč
2.10 km, 90 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ne 140 Kč
PHK1 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ne 140 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 Ano Ano Ano 150 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ano Ano Ano 150 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 Ne Ano Ano 140 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ne Ano Ano 140 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ne Ano Ano 140 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 Ano Ano Ano 150 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Tabáni Spartacus 339871 Ano Ano Ano 150 Kč
92X8250 Pešík Angelika Jizerky 830519 Ano Ano Ano 150 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano 150 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 Ano Ne Ne 70 Kč
5MX7700 Bubla Jiří Dolní Čermná 2045237 Ne Ano Ne 70 Kč
ABM7650 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 Ano Ano Ano 150 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano 150 Kč
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 2121007 Ano Ano Ano 150 Kč
5GC8350 Vaculínová Hana Vaculi zapůjčit Ano Ano Ne 200 Kč
5GC0000 Vaculín Petr Vaculi zapůjčit Ne Ano Ano 200 Kč
69S10 Otto Dominik (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 416902 Ano Ano Ano 150 Kč
38P8050 Ciupa Monika (POL) UKS Orientus Lodz 887250 Ano Ano Ano 150 Kč
nnn01 Syrový Lukáš Neregistrovaní 2067932 Ano Ano Ano 150 Kč
TRT7850 Mazzarese Jana KOS Třešť C 51981 Ne Ano Ano 140 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 150 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 2801248 Ano Ano Ano 150 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ano Ano Ano 150 Kč
nnn05 Veselý Jan Neregistrovaní Ne Ano Ne 70 Kč
nnn06 Horká Soňa Neregistrovaní Ne Ano Ano 140 Kč
nnn07 Šuterová Kateřina Neregistrovaní Ano Ano Ne 140 Kč
BBM6702 Pataki Gabor BETA URSUS Orienteering C 670122 Ano Ano Ano 150 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 Ano Ne Ano 140 Kč
celkem přihlášených: 530, vklad: 153660 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.