Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Náměšť na Hané
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
2.20 km, 25 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice B 2069073 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
STE0657 Rončáková Markéta SK SKI-OB Šternberk C 2122252 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 08846 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
UOL0653 Slehová Martina SOB Olomouc C 2115747 80 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 80 Kč
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 2019215 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 80 Kč
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 80 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 2133916 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice B 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 120 Kč
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory B 224900 80 Kč
5.20 km, 180 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 120 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 120 Kč
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 80 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU7777 Mátlová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108893 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 80 Kč
KRN8363 Jiříčková Alžběta KOS TJ Lokomotiva Krnov 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 120 Kč
3.60 km, 110 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní později 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 120 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 120 Kč
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 80 Kč
2.90 km, 85 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 80 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 80 Kč
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 352342 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 80 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
2.30 km, 25 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 682687 50 Kč
UOL0601 Šesták Jakub SOB Olomouc C 2133901 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
STE0704 Šotola Filip SK SKI-OB Šternberk C 2116481 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
2.90 km, 70 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 1418768 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 2124798 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
4.10 km, 110 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 2127854 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 80 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 80 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 80 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 80 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 80 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 80 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace 120 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 120 Kč
5.20 km, 150 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52733 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
97C0001 Burgr Lada No register 80 Kč
5.70 km, 180 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 80 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8851 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C 120 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 80 Kč
5.20 km, 150 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
JPV8200 Jura Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 52862 80 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 52740 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 80 Kč
4.70 km, 135 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
4EX7200 Procházka Josef SKIVELO Olomouc 2083412 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 120 Kč
3.90 km, 120 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 80 Kč
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 80 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 120 Kč
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
2.10 km, 20 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
STE0854 Kubálková Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2122254 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2020738 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020742 50 Kč
KON075X Zapletalová Anna KOB Konice 361996 50 Kč
KON075Y Fialová Anna KOB Konice 50 Kč
KRN0850 Kotasová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102714 50 Kč
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2111763 50 Kč
NNN07XX Penka Matěj Neregistrovaní 80 Kč
2.20 km, 20 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C 2115725 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C 50 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 361976 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
STE0908 Zatloukal Vojtěch SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 50 Kč
KON11XX Zapletal David KOB Konice 307329 50 Kč
STE1203 Talaš Albert SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
KON1062 Dostálová Jolana KOB Konice C 2125319 50 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 75 Kč
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 75 Kč
KON0303 Komínek Vojtěch KOB Konice 50 Kč
2.80 km, 60 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
2VD7300 Janeček Petr (ALG) CTB zapůjčit 70 Kč
PLUXXXX Karásek Luboš TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice 2020743 50 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 50 Kč
SOBYYYY Bartáková Veronika SOBSA 50 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 50 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 50 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov 49364 50 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM 2113084 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 2112742 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
NNNXXXX Kolář Josef Neregistrovaní 7204981 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 301580 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 00000 50 Kč
97C7950 Valencikova Irena No register 2070842 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 75 Kč
celkem přihlášených: 401, vklad: 27235 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.