Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53250 | 50 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127853 | 50 Kč |
TBM0853 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2058523 | 50 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 52290 | 50 Kč |
RBK0951 | Jágrová AnetaJágrová Aneta | SK Radioklub Blansko | C | 49682 | 50 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
ZBM0951 | Finstrlová DenisaFinstrlová Denisa | SK Brno Žabovřesky | C | 2061853 | 50 Kč |
ZBM0953 | Coufalová ReaCoufalová Rea | SK Brno Žabovřesky | C | 2092385 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053541 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108889 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
VIC0952 | Kubíčková LucieKubíčková Lucie | OB Vizovice | C | 426365 | 50 Kč |
VIC0951 | Vlčková MarkétaVlčková Markéta | OB Vizovice | C | 425437 | 50 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2135192 | 50 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 50 Kč |
43S0952 | Brňáková DiankaBrňáková Dianka | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049994 | 50 Kč | |
43S0852 | Rohaľová AdelaRohaľová Adela | (SVK) Športový klub Sandberg | 2050000 | 50 Kč | |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 50 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 50 Kč |
RBK09YY | Šujanová RozálieŠujanová Rozálie | SK Radioklub Blansko | 2115694 | 50 Kč | |
RBK07YY | Šujanová BerenikaŠujanová Berenika | SK Radioklub Blansko | 2115693 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | B | 2069073 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 301263 | 50 Kč |
BBM0750 | Dvořáková LucieDvořáková Lucie | BETA URSUS Rosice | B | 2088166 | 50 Kč |
BBM0752 | Martinkovičová MarikaMartinkovičová Marika | BETA URSUS Rosice | C | 2117702 | 50 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | B | 2069082 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | C | 2069084 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | B | 9132 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | B | 49438 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108904 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | C | 52561 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108918 | 50 Kč |
UBM0754 | Ondrová AmálieOndrová Amálie | MENISKOS Brno | C | 515449 | 50 Kč |
TBM0659 | Doušková HanaDoušková Hana | KOS TJ Tesla Brno | B | 2083392 | 50 Kč |
LBM0651 | Tomanová EliškaTomanová Eliška | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52032 | 50 Kč |
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
ZBM0651 | Finstrlová LucieFinstrlová Lucie | SK Brno Žabovřesky | B | 2051514 | 50 Kč |
ABM0655 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | C | 2054645 | 50 Kč |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | B | 337648 | 50 Kč |
TBM075X | Kochová IsabelKochová Isabel | KOS TJ Tesla Brno | 2133883 | 50 Kč | |
PTE0757 | Jungmannová SofieJungmannová Sofie | TJ Sokol Ptení | C | 2135185 | 50 Kč |
ADA0852 | Strýčková BarboraStrýčková Barbora | OOB Spartak Adamov | C | 2073676 | 50 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204478 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | A | 2020729 | 50 Kč |
BBM0550 | Petrášová KateřinaPetrášová Kateřina | BETA URSUS Rosice | C | 2112728 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 2102549 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | A | 8662703 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | A | 2019215 | 50 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 410323 | 50 Kč |
TBM0559 | Králová DenisaKrálová Denisa | KOS TJ Tesla Brno | C | 1403420 | 50 Kč |
43S0453 | Rohaľová IvonaRohaľová Ivona | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049997 | 50 Kč | |
43S0550 | Šutková AnamáriaŠutková Anamária | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049989 | 50 Kč | |
TBM0553 | Mikulová KláraMikulová Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083386 | 50 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 2091591 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | B | 2124801 | 80 Kč |
BBM0350 | Škondrová ŠárkaŠkondrová Šárka | BETA URSUS Rosice | 2133889 | 80 Kč | |
UOL0353 | Procházková SáraProcházková Sára | SOB Olomouc | C | 2133916 | 80 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 80 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 2092434 | 80 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 80 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 80 Kč |
ZBM0252 | Bašeová KláraBašeová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 2092389 | 80 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 80 Kč |
ABM0350 | Poloučková HanaPoloučková Hana | KOB ALFA Brno | B | 438041 | 80 Kč |
TBM0360 | Králová JolanaKrálová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8635873 | 80 Kč |
43S0250 | Kostercová ViktóriaKostercová Viktória | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079535 | 80 Kč | |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | B | 416215 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
43S0152 | Pajtášová KatarínaPajtášová Katarína | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079538 | 80 Kč | |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | A | 8656742 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 80 Kč |
TBM8452 | Drábková ZuzanaDrábková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2125377 | 80 Kč |
RBK9252 | Mazalová MonikaMazalová Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8656506 | 80 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 80 Kč |
TBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | A | 9101707 | 80 Kč |
TBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | R | 9101703 | 80 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 8663149 | 80 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | A | 331363 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
VBM9353 | Chmelíková ZuzanaChmelíková Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 361990 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2121006 | 80 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | R | 9988889 | 80 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | A | 9101109 | 80 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | A | 2092433 | 80 Kč |
ZBM7654 | Kučerová RenataKučerová Renata | SK Brno Žabovřesky | C | 2090859 | 80 Kč |
ZBM7951 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 703370 | 80 Kč |
ZBM9156 | Hrušková KristýnaHrušková Kristýna | SK Brno Žabovřesky | C | 1668661 | 80 Kč |
ZBM9456 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | R | 8660416 | 80 Kč |
RBK9999 | Matušková JanaMatušková Jana | SK Radioklub Blansko | A | 8662330 | 80 Kč |
43S9051 | Kotrlová KatarínaKotrlová Katarína | (SVK) Športový klub Sandberg | 2102783 | 80 Kč | |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
13B7950 | Gutteková KristinaGutteková Kristina | (BEL) Altaïr C.O. | zapůjčit | 80 Kč | |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 420402 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2133902 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409879 | 80 Kč |
TBM7355 | Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53255 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 80 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 80 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 80 Kč |
UOL7350 | Čecháčková ŠárkaČecháčková Šárka | SOB Olomouc | C | 2092436 | 80 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 80 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 80 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 80 Kč |
UBM7654 | Rajnohová PavlaRajnohová Pavla | MENISKOS Brno | C | 515452 | 80 Kč |
SBK7789 | Jágrová VlastaJágrová Vlasta | KOB START Blansko | C | 8662315 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 80 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 80 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 80 Kč |
TBM7372 | Ryglová KateřinaRyglová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 53227 | 80 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 80 Kč |
ZBM7551 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 2051480 | 80 Kč |
ZBM7655 | Tachovská KamilaTachovská Kamila | SK Brno Žabovřesky | C | 2094550 | 80 Kč |
ZBM7755 | Coufalová MartinaCoufalová Martina | SK Brno Žabovřesky | C | 2067925 | 80 Kč |
ZBM7850 | Vršková DagmarVršková Dagmar | SK Brno Žabovřesky | C | 2094515 | 80 Kč |
ZBM7861 | Kroutilová EvaKroutilová Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 2120617 | 80 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 230679 | 80 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
ABM6654 | Obrátilová NaďaObrátilová Naďa | KOB ALFA Brno | C | 219257 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 8010 | 80 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 80 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073732 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 80 Kč |
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | C | 2073658 | 80 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 80 Kč |
43S7551 | Baľová KatarínaBaľová Katarína | (SVK) Športový klub Sandberg | 2028799 | 80 Kč | |
43S7752 | Brňáková MartinaBrňáková Martina | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049995 | 80 Kč | |
43S7751 | Urbanová MonikaUrbanová Monika | (SVK) Športový klub Sandberg | 2027945 | 80 Kč | |
HLV8153 | Smětáková IvanaSmětáková Ivana | OB Holešov z.s. | C | 52670 | 80 Kč |
TBM7652 | La Carbonara HanaLa Carbonara Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 515049 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 53288 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
BBM6851 | Petrášová IrenaPetrášová Irena | BETA URSUS Rosice | 2124757 | 80 Kč | |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
VPM7352 | Hašková EvaHašková Eva | KOS Slavia Plzeň | C | 7210908 | 80 Kč |
TBM7377 | Ehlová PavlaEhlová Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 52037 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 80 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 80 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 230664 | 80 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 80 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204507 | 80 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | C | 53270 | 80 Kč |
ABM6664 | Suchá HelenaSuchá Helena | KOB ALFA Brno | C | 49673 | 80 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 2075673 | 80 Kč |
ABM7054 | Otrusinová HelenaOtrusinová Helena | KOB ALFA Brno | C | 52057 | 80 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 80 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204525 | 80 Kč |
43S6951 | Jonášová MartaJonášová Marta | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049988 | 80 Kč | |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 80 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 80 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 80 Kč |
BBM6350 | Konečná HanaKonečná Hana | BETA URSUS Rosice | 2124753 | 80 Kč | |
OTK5250 | Volencová IvanaVolencová Ivana | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2103245 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113045 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 49660 | 80 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 80 Kč |
KYL6350 | Hájková IvetaHájková Iveta | SK SP Kylešovice | C | 515180 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 80 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 80 Kč |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2080971 | 80 Kč |
JPV5757 | Dudíková EvaDudíková Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 307335 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Magnus Orienteering | C | 52557 | 80 Kč |
ASU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Magnus Orienteering | C | 52599 | 80 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 80 Kč |
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 80 Kč |
LBM4955 | Tomanová JanaTomanová Jana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52055 | 80 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 301247 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 224904 | 50 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108898 | 50 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 896972 | 50 Kč |
LBM0909 | Toman MatějToman Matěj | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52038 | 50 Kč |
LBM0801 | Eliášek PatrikEliášek Patrik | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2112754 | 50 Kč |
KON0808 | Podzimek TheodorPodzimek Theodor | KOB Konice | C | 52722 | 50 Kč |
ZBM0907 | Mynář PetrMynář Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 104 | 50 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2094544 | 50 Kč |
ASU0746 | Král OndřejKrál Ondřej | Magnus Orienteering | C | 50 Kč | |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073739 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 50 Kč |
TBM0804 | Hájek ŠtěpánHájek Štěpán | KOS TJ Tesla Brno | C | 2103778 | 50 Kč |
43S0800 | Dokupil JánDokupil Ján | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079534 | 50 Kč | |
43S0900 | Šutka Alex LuisŠutka Alex Luis | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079540 | 50 Kč | |
STE0705 | Penka MatějPenka Matěj | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
TBM0902 | Mikula MarekMikula Marek | KOS TJ Tesla Brno | C | 2127861 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 232730 | 50 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108899 | 50 Kč |
SBK0707 | Grünwald jr MartinGrünwald jr Martin | KOB START Blansko | zapůjčit | 50 Kč | |
TBM0604 | Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 446328 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
STE0704 | Šotola FilipŠotola Filip | SK SKI-OB Šternberk | C | 2116481 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 50 Kč |
LBM0701 | Salajka MichalSalajka Michal | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52068 | 50 Kč |
TBM0706 | Račanský JiříRačanský Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061842 | 50 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 7210817 | 50 Kč |
ZBM0603 | Lasota JanLasota Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 2067241 | 50 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 2061850 | 50 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | B | 1403415 | 50 Kč |
ZBM0701 | Kroutil JoštKroutil Jošt | SK Brno Žabovřesky | C | 2087678 | 50 Kč |
ZBM0702 | Finstrle FilipFinstrle Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 2092386 | 50 Kč |
ZBM0708 | Chmelík RobertChmelík Robert | SK Brno Žabovřesky | C | 434832 | 50 Kč |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 2090860 | 50 Kč |
TBM0613 | Hanousek ProkopHanousek Prokop | KOS TJ Tesla Brno | B | 2083417 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2104587 | 50 Kč |
VIC0713 | Vlček TomášVlček Tomáš | OB Vizovice | B | 7210090 | 50 Kč |
43S0701 | Brňák JakubBrňák Jakub | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049999 | 50 Kč | |
43S0600 | Kováč TomášKováč Tomáš | (SVK) Športový klub Sandberg | 2118105 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | A | 1418768 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
UOL0400 | Náhončík JakubNáhončík Jakub | SOB Olomouc | C | 2115721 | 50 Kč |
BBM0503 | Martinkovič ŠimonMartinkovič Šimon | BETA URSUS Rosice | C | 2112721 | 50 Kč |
BBM0502 | Dvořák JakubDvořák Jakub | BETA URSUS Rosice | C | 2085655 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 7210093 | 50 Kč |
ADA0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | B | 2053552 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 50 Kč |
UOL0402 | Čecháček AdamČecháček Adam | SOB Olomouc | C | 2088729 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | B | 428264 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 682687 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124798 | 50 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 7207618 | 50 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | B | 2061789 | 50 Kč |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 2051518 | 50 Kč |
ZBM0411 | Chmelík AlbertChmelík Albert | SK Brno Žabovřesky | C | 2085641 | 50 Kč |
ZBM0509 | Baše MatějBaše Matěj | SK Brno Žabovřesky | C | 2092394 | 50 Kč |
ABM0404 | Rada ŠtěpánRada Štěpán | KOB ALFA Brno | B | 420418 | 50 Kč |
VLI0509 | Bednařík VilémBednařík Vilém | Slavia Liberec orienteering | A | 9201561 | 50 Kč |
TBM0503 | Račanský JakubRačanský Jakub | KOS TJ Tesla Brno | B | 2126246 | 50 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073730 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 50 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | A | 2073679 | 50 Kč |
43S0402 | Kukurugya ŠimonKukurugya Šimon | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049991 | 50 Kč | |
43S0401 | Urban MichalUrban Michal | (SVK) Športový klub Sandberg | 2027942 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 80 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 80 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 80 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 80 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | B | 7206348 | 80 Kč |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108907 | 80 Kč |
UBM0303 | Rajnoha TomášRajnoha Tomáš | MENISKOS Brno | C | 2049608 | 80 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 80 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
RBK0402 | Fousek MatějFousek Matěj | SK Radioklub Blansko | B | 1413719 | 80 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | B | 1414504 | 80 Kč |
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 80 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | A | 8660426 | 80 Kč |
ZBM0307 | Oujezdský MatyášOujezdský Matyáš | SK Brno Žabovřesky | C | 8660413 | 80 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 888648 | 80 Kč |
UBM0302 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 2126242 | 80 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 80 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 80 Kč |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2112759 | 80 Kč |
43S0301 | Dokupil SamuelDokupil Samuel | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079531 | 80 Kč | |
LBM0300 | Kycl LukášKycl Lukáš | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52042 | 80 Kč |
JPV03XX | Slezák AlešSlezák Aleš | Oddíl OS SK Prostějov | 2127854 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 7202871 | 80 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52733 | 80 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 80 Kč |
TBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | KOS TJ Tesla Brno | A | 7204496 | 80 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
97C0001 | Burgr LadaBurgr Lada | No register | 80 Kč | ||
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 80 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2080935 | 80 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 2800321 | 80 Kč |
43S0102 | Urban MatejUrban Matej | (SVK) Športový klub Sandberg | 2027944 | 80 Kč | |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 80 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 80 Kč |
DOB7907 | Fátor JanFátor Jan | KOB Dobruška | C | 981808 | 80 Kč |
ASU8419 | Ježek TomášJežek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 7203337 | 80 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 80 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 80 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | C | 515009 | 80 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 80 Kč |
PLU8007 | Matyšek RadoslavMatyšek Radoslav | TJ SOKOL Plumlov | C | 52490 | 80 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 80 Kč |
7CC8600 | Stehlík OndřejStehlík Ondřej | S-team | 2111772 | 80 Kč | |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7210862 | 80 Kč |
PLU8100 | Začal MartinZačal Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 80 Kč |
7HC8800 | Krajíček VojtěchKrajíček Vojtěch | Hrubý Styl Vrchlabí | 8988 | 80 Kč | |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
SHK0000 | Tichý RadomírTichý Radomír | OK Slavia Hradec Králové | A | 7300181 | 80 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 80 Kč |
OKP8901 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 8002400 | 80 Kč |
ADA8202 | Matula PetrMatula Petr | OOB Spartak Adamov | C | 2042531 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025356 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 8656687 | 80 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 80 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662724 | 80 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 80 Kč |
STE7601 | Jašek PetrJašek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 7003007 | 80 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 7207858 | 80 Kč |
VBM8207 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VSK Mendelu Brno | C | 2121762 | 80 Kč |
86Z8700 | Kůra JosefKůra Josef | Šnek Brno | 232254 | 80 Kč | |
PGP9606 | Jonáš MartinJonáš Martin | SK Praga | C | 515307 | 80 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 80 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 80 Kč |
PLU7501 | Trávníček JanTrávníček Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 301557 | 80 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 80 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 80 Kč |
ZBM8403 | Jirka MichalJirka Michal | SK Brno Žabovřesky | C | 8401151 | 80 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | A | 8645931 | 80 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 80 Kč |
ABM9205 | Bouška TomášBouška Tomáš | KOB ALFA Brno | C | 337647 | 80 Kč |
ABM9210 | Otrusina JanOtrusina Jan | KOB ALFA Brno | C | 7209784 | 80 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 80 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 886814 | 80 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | A | 438043 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 80 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 8656577 | 80 Kč |
43S8900 | Kubina FilipKubina Filip | (SVK) Športový klub Sandberg | 2095924 | 80 Kč | |
43S8400 | Macháček JúliusMacháček Július | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079537 | 80 Kč | |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 8252429 | 80 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 515497 | 80 Kč |
2VC8200 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | OMPM | zapůjčit | 80 Kč | |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
NNN78XX | Lasota MarekLasota Marek | Neregistrovaní | 2087636 | 80 Kč | |
ADA9200 | Věžník VáclavVěžník Václav | OOB Spartak Adamov | 80 Kč | ||
RBK8004 | Brodecký RadekBrodecký Radek | SK Radioklub Blansko | C | 410332 | 80 Kč |
LBM8801 | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52088 | 80 Kč |
66C8500 | Ježek MartinJežek Martin | Amatéři | 09379 | 80 Kč | |
RBK7001 | Matuška PavelMatuška Pavel | SK Radioklub Blansko | C | 2801035 | 80 Kč |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 80 Kč |
VBM8205 | Otrusina DavidOtrusina David | VSK Mendelu Brno | C | 682351 | 80 Kč |
LBM7517 | Toman OndřejToman Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52017 | 80 Kč |
ZBM7507 | Chmelík PetrChmelík Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2115675 | 80 Kč |
ZBM8418 | Hrazdil JiříHrazdil Jiří | SK Brno Žabovřesky | C | 8660449 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
ABM9409 | Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán | KOB ALFA Brno | C | 886825 | 80 Kč |
VLI7309 | Bednařík AlešBednařík Aleš | Slavia Liberec orienteering | C | 2049578 | 80 Kč |
KSU7849 | Růžička LukášRůžička Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8656712 | 80 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 234582 | 80 Kč |
43S0103 | Kukurugya MatejKukurugya Matej | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049990 | 80 Kč | |
LBM7100 | Kycl MiroslavKycl Miroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52026 | 80 Kč |
HLV7707 | Pecka LukášPecka Lukáš | OB Holešov z.s. | C | 2111811 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 80 Kč |
UOL8000 | Zbíral RobertZbíral Robert | SOB Olomouc | C | 8660922 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
13B7600 | Guttek JiriGuttek Jiri | (BEL) Altaïr C.O. | zapůjčit | 80 Kč | |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 80 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 80 Kč |
JPV7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52740 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
SBK7903 | Grünwald MartinGrünwald Martin | KOB START Blansko | C | 232258 | 80 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 80 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 80 Kč |
LLI7501 | Pecka VlastimilPecka Vlastimil | LOK-o Liberec | C | 682640 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
TBM7401 | Schwab DavidSchwab David | KOS TJ Tesla Brno | C | 1700079 | 80 Kč |
6XC7800 | Fráňa MartinFráňa Martin | Horka nad Moravou | 7260019 | 80 Kč | |
RBK7801 | Fousek MartinFousek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 1413717 | 80 Kč |
RBK7111 | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | C | 2061849 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 80 Kč |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 80 Kč |
ZBM7201 | Kyncl TomášKyncl Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 8660405 | 80 Kč |
ZBM7402 | Baše TomášBaše Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2103686 | 80 Kč |
ZBM7603 | Finstrle AlešFinstrle Aleš | SK Brno Žabovřesky | C | 2051547 | 80 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 80 Kč |
ABM7401 | Rada PavelRada Pavel | KOB ALFA Brno | C | 8004 | 80 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 80 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 80 Kč |
UBM7903 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 2126231 | 80 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 7210886 | 80 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 80 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
5MZ8100 | Kozel JiříKozel Jiří | Family Point | zapůjčit | 80 Kč | |
VIC7700 | Vlček JiříVlček Jiří | OB Vizovice | C | 2073733 | 80 Kč |
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 80 Kč |
OOL7501 | Binar RobertBinar Robert | SK Haná orienteering | C | 681853 | 80 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 80 Kč |
43S6901 | Jonáš RadoslavJonáš Radoslav | (SVK) Športový klub Sandberg | 7209462 | 80 Kč | |
43S7601 | Brňák ŠtefanBrňák Štefan | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049992 | 80 Kč | |
43S7700 | Kováč RadoslavKováč Radoslav | (SVK) Športový klub Sandberg | 2114240 | 80 Kč | |
43S7401 | Urban MarekUrban Marek | (SVK) Športový klub Sandberg | 2027943 | 80 Kč | |
43S7400 | Dokupil RastislavDokupil Rastislav | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079533 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 80 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 80 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 515472 | 80 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409878 | 80 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 80 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 80 Kč |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 80 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 80 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 80 Kč |
OTK6910 | Kunz PetrKunz Petr | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 52344 | 80 Kč |
BBM7101 | Kunz MartinKunz Martin | BETA URSUS Rosice | C | 553435 | 80 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 410321 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
TBM6903 | Gryc TomášGryc Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 995875 | 80 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 80 Kč |
JPV6909 | Holusek MilanHolusek Milan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2121898 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 80 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660434 | 80 Kč |
ZBM7303 | Urbánek PetrUrbánek Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2103688 | 80 Kč |
TBM6801 | Mika LadislavMika Ladislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 301281 | 80 Kč |
ABM6701 | Smutný RadekSmutný Radek | KOB ALFA Brno | C | 438049 | 80 Kč |
ABM7100 | Polouček PavelPolouček Pavel | KOB ALFA Brno | C | 438042 | 80 Kč |
ABM7124 | Svoboda PetrSvoboda Petr | KOB ALFA Brno | C | 49694 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
TBM6901 | Král JanKrál Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8645929 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
ADA6701 | Strýček JiříStrýček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2087717 | 80 Kč |
ADA7301 | Provazník DušanProvazník Dušan | OOB Spartak Adamov | 2127612 | 80 Kč | |
5CZ7300 | Novotný PetrNovotný Petr | Dukla Blansko | 2067992 | 80 Kč | |
43S6601 | Kukurugya EmilKukurugya Emil | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049986 | 80 Kč | |
25H7100 | Tornai SzabolcsTornai Szabolcs | (HUN) Szabi SE | 9127807 | 80 Kč | |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 80 Kč |
TBM7337 | La Carbonara ClaudioLa Carbonara Claudio | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083415 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
13B5400 | Matejka LudekMatejka Ludek | (BEL) Altaïr C.O. | zapůjčit | 80 Kč | |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
SOP5601 | Volný JiříVolný Jiří | OOB TJ Slezan Opava | C | 301232 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
VBM5715 | Svoboda VladimírSvoboda Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 416021 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209359 | 80 Kč |
VBM4410 | Bauer EmilBauer Emil | VSK Mendelu Brno | C | 2087637 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2122244 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 80 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 80 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 80 Kč |
NNN6100 | Fuchs VladimírFuchs Vladimír | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 80 Kč |
AOP5701 | Kostka EvženKostka Evžen | Orientační Běh Opava | C | 410158 | 80 Kč |
TTR5201 | Orálek MiroslavOrálek Miroslav | OOB Třebíč | C | 52252 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
SBK6201 | Peťovský JanPeťovský Jan | KOB START Blansko | C | 52076 | 80 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 80 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 80 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 80 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 7207625 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 80 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 80 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 80 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 80 Kč |
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 320135 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2102554 | 80 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083416 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 52438 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 50 Kč |
13B0800 | Guttek MaxmilianGuttek Maxmilian | (BEL) Altaïr C.O. | zapůjčit | 50 Kč | |
13B1050 | Gutteková ElisaGutteková Elisa | (BEL) Altaïr C.O. | zapůjčit | 50 Kč | |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 50 Kč |
UOL1151 | Zbíralová KateřinaZbíralová Kateřina | SOB Olomouc | C | 4641782 | 50 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 50 Kč |
TBM0802 | Ševčík FilipŠevčík Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 446368 | 50 Kč |
KON0929 | Dostál LukášDostál Lukáš | KOB Konice | C | 2111763 | 50 Kč |
TBM1052 | Eliášová ViktorieEliášová Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | C | 446354 | 50 Kč |
STE0854 | Kubálková EliškaKubálková Eliška | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122254 | 50 Kč |
UBM1002 | Ondra VítOndra Vít | MENISKOS Brno | C | 515445 | 50 Kč |
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | 682345 | 50 Kč | |
96C0850 | Velešíková MarkétaVelešíková Markéta | Přátelé OB | zapůjčit | 50 Kč | |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
ZBM0901 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2087680 | 50 Kč |
ZBM0957 | Kučerová TerezaKučerová Tereza | SK Brno Žabovřesky | C | 2094514 | 50 Kč |
ZBM1003 | Kyncl OndřejKyncl Ondřej | SK Brno Žabovřesky | C | 2115684 | 50 Kč |
ZBM1050 | Coufalová TheaCoufalová Thea | SK Brno Žabovřesky | C | 2092407 | 50 Kč |
ZBM1051 | Bašeová JolanaBašeová Jolana | SK Brno Žabovřesky | C | 2103690 | 50 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 50 Kč |
PTE1003 | Tříska DavidTříska David | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 50 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2135162 | 50 Kč |
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 50 Kč |
RBK08xx | Rudolf JanRudolf Jan | SK Radioklub Blansko | čip půjčit | 50 Kč | |
KONYYYY | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | 361996 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM1372 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | KOS TJ Tesla Brno | 53240 | 50 Kč | |
7CC1300 | Stehlík ŠimonStehlík Šimon | S-team | 8087 | 50 Kč | |
7CC1600 | Stehlík JakubStehlík Jakub | S-team | 50 Kč | ||
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 53103 | 50 Kč |
TBM1352 | Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 9577 | 50 Kč |
TBMYYYY | Kozáková MichaelaKozáková Michaela | KOS TJ Tesla Brno | 515006 | 50 Kč | |
KON1062 | Dostálová JolanaDostálová Jolana | KOB Konice | C | 2125319 | 50 Kč |
PLU1150 | Matyšková StelaMatyšková Stela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087695 | 50 Kč |
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | C | 811213 | 50 Kč |
TBM1108 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | KOS TJ Tesla Brno | C | 52592 | 50 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 50 Kč |
STE0851 | Bártková RozárieBártková Rozárie | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
STE1202 | Tomášek MatějTomášek Matěj | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 50 Kč |
RBK1051 | Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana | SK Radioklub Blansko | C | 53205 | 50 Kč |
TBM1188 | Schwabová BarboraSchwabová Barbora | KOS TJ Tesla Brno | C | 53273 | 50 Kč |
6XC1150 | Fráňová AnežkaFráňová Anežka | Horka nad Moravou | 446435 | 50 Kč | |
SBK1111 | Kolařík SebastiánKolařík Sebastián | KOB START Blansko | C | 49685 | 50 Kč |
SBK0955 | Kolaříková SofieKolaříková Sofie | KOB START Blansko | C | 49683 | 50 Kč |
LBM1101 | Eliášek JakubEliášek Jakub | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2112765 | 50 Kč |
RBK1151 | Broschová AlžbětaBroschová Alžběta | SK Radioklub Blansko | C | 2061781 | 50 Kč |
TBM1158 | Ryglová BeátaRyglová Beáta | KOS TJ Tesla Brno | C | 50 Kč | |
KON0909 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Konice | C | 2020742 | 50 Kč |
ZBM1350 | Kroutilová EliškaKroutilová Eliška | SK Brno Žabovřesky | C | 2120661 | 50 Kč |
ZBM1452 | Stehlíková KateřinaStehlíková Kateřina | SK Brno Žabovřesky | C | 2104609 | 50 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
SBK1818 | Jirka MartinJirka Martin | KOB START Blansko | 920679 | 50 Kč | |
SBK1050 | Krulová AdélaKrulová Adéla | KOB START Blansko | 52430 | 50 Kč | |
5MZ1500 | Kozel KryštofKozel Kryštof | Family Point | zapůjčit | 50 Kč | |
5MZ1501 | Paseka MatějPaseka Matěj | Family Point | zapůjčit | 50 Kč | |
5MZ1550 | Šuláková KarolínaŠuláková Karolína | Family Point | zapůjčit | 50 Kč | |
PTE1300 | Tříska JakubTříska Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 50 Kč |
PTE1400 | Fládr JanFládr Jan | TJ Sokol Ptení | C | 2127525 | 50 Kč |
SBK1101 | Grünwald VítGrünwald Vít | KOB START Blansko | zapůjčit | 50 Kč | |
KSU7797 | Růžičková JanaRůžičková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051479 | 50 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049585 | 50 Kč |
TBM1001 | Kubáň PatrikKubáň Patrik | KOS TJ Tesla Brno | C | 232025 | 50 Kč |
43S0951 | Jonášová EmkaJonášová Emka | (SVK) Športový klub Sandberg | 2049987 | 50 Kč | |
43S1150 | Macháčková AnnaMacháčková Anna | (SVK) Športový klub Sandberg | 2079540 | 50 Kč | |
TBM1114 | Verner JanVerner Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083371 | 50 Kč |
KONXXXX | Zapletal DavidZapletal David | KOB Konice | 361976 | 50 Kč | |
KONXXXY | Konečný ŠimonKonečný Šimon | KOB Konice | 49367 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 50 Kč | |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 50 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
4HC7900 | Zifčák RobinZifčák Robin | PSÍ TÝM | 2113084 | 50 Kč | |
4HC8751 | Zifčáková MiroslavaZifčáková Miroslava | PSÍ TÝM | 2112742 | 50 Kč | |
37C9750 | Mikošková TerezaMikošková Tereza | Bez registrace | zapůjčit | 50 Kč | |
9MX5800 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | BzB | 2127637 | 50 Kč | |
9MX0150 | Buráňová BarboraBuráňová Barbora | BzB | zapůjčit | 50 Kč | |
9MX7050 | Buráňová HanaBuráňová Hana | BzB | 2108870 | 50 Kč | |
STE7651 | Burdová OlgaBurdová Olga | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122260 | 50 Kč |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 50 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
UOL6800 | Čecháček PetrČecháček Petr | SOB Olomouc | C | 2088187 | 50 Kč |
97C7950 | Valencikova IrenaValencikova Irena | No register | 50 Kč | ||
UBM7754 | Ondrová BarboraOndrová Barbora | MENISKOS Brno | C | 515446 | 50 Kč |
RBK7474 | Matušková KateřinaMatušková Kateřina | SK Radioklub Blansko | C | 2111809 | 50 Kč |
6YC7400 | Račanský MartinRačanský Martin | Neregistrovaní | 2116189 | 50 Kč | |
RBK6767 | Pekárková RadkaPekárková Radka | SK Radioklub Blansko | C | 2067938 | 50 Kč |
LBM7751 | Tomanová VeronikaTomanová Veronika | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 219277 | 50 Kč |
5RX7250 | Dvořáková MartinaDvořáková Martina | NNN | 2111812 | 50 Kč | |
5RX0401 | Dvořák MichaelDvořák Michael | NNN | 2111740 | 50 Kč | |
5RX0700 | Dvořák DavidDvořák David | NNN | 2134306 | 50 Kč | |
5RX7300 | Dvořák VáclavDvořák Václav | NNN | 2115713 | 50 Kč | |
LBM8051 | Eliášková HanaEliášková Hana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113043 | 50 Kč |
SJI0602 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 446402 | 50 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 50 Kč |
44C6000 | Hrůza VladimírHrůza Vladimír | Neregistrovaní borci | 2117402 | 50 Kč | |
VBM8255 | Ondrejková DanielaOndrejková Daniela | VSK Mendelu Brno | 53222 | 50 Kč | |
KON7629 | Podzimek PetrPodzimek Petr | KOB Konice | 2020743 | 50 Kč | |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 50 Kč |
4ZZ7300 | Kurdiovsky EduardKurdiovsky Eduard | Eda a Pavča | zapůjčit | 50 Kč | |
4ZZ7800 | Kurdiovská PavlaKurdiovská Pavla | Eda a Pavča | zapůjčit | 50 Kč | |
ZBM7403 | Mynář MartinMynář Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 114 | 50 Kč |
ZBM7608 | Kučera ViktorKučera Viktor | SK Brno Žabovřesky | C | 1400413 | 50 Kč |
ZBM7652 | Finstrlová JarmilaFinstrlová Jarmila | SK Brno Žabovřesky | C | 2094535 | 50 Kč |
ZBM9959 | Hrbáčková MarkétaHrbáčková Markéta | SK Brno Žabovřesky | C | 2094517 | 50 Kč |
ABM6502 | Obrátil MiroslavObrátil Miroslav | KOB ALFA Brno | C | 361974 | 50 Kč |
NNNYYYY | Ruttkayová JanaRuttkayová Jana | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNYYYX | Ruttkayová MartinaRuttkayová Martina | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
TBM7282 | Hanousková Boučková DanielaHanousková Boučková Daniela | KOS TJ Tesla Brno | 2081392 | 50 Kč | |
TBM7105 | Hanousek RadimHanousek Radim | KOS TJ Tesla Brno | 438040 | 50 Kč | |
UBM7853 | Teplá MarkétaTeplá Markéta | MENISKOS Brno | C | 515434 | 50 Kč |
SKM7351 | Blank RadkaBlank Radka | KOB Směr Kroměříž | 53809 | 50 Kč | |
RBK8351 | Kubíková SoňaKubíková Soňa | SK Radioklub Blansko | C | 2118476 | 50 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 50 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 50 Kč |
5MZ8250 | Paseková TerezaPaseková Tereza | Family Point | zapůjčit | 50 Kč | |
TBM7650 | Králová DanaKrálová Dana | KOS TJ Tesla Brno | C | 446404 | 50 Kč |
PTE0152 | Fajstlová AdélaFajstlová Adéla | TJ Sokol Ptení | C | 2127575 | 50 Kč |
PTE0501 | Fajstl VojtěchFajstl Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 2127533 | 50 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
RBK05xx | Rudolfová EvaRudolfová Eva | SK Radioklub Blansko | čip půjčit | 50 Kč | |
RBK74xx | Rudolf PavelRudolf Pavel | SK Radioklub Blansko | čip půjčit | 50 Kč | |
43S7750 | Šutková ĽubicaŠutková Ľubica | (SVK) Športový klub Sandberg | 2118101 | 50 Kč | |
25H7850 | Tóth IvettTóth Ivett | (HUN) Szabi SE | 339871 | 50 Kč | |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | B | 995847 | 50 Kč |
LBM7450 | Kyclová JitkaKyclová Jitka | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52029 | 50 Kč |
NNNXXYY | Staňková MartinaStaňková Martina | Neregistrovaní | 1417255 | 50 Kč | |
NNNXXXY | Staněk MojmírStaněk Mojmír | Neregistrovaní | 2084941 | 50 Kč | |
STE7602 | Kučera MartinKučera Martin | SK SKI-OB Šternberk | 50 Kč | ||
RBKYYYY | Šujanová KateřinaŠujanová Kateřina | SK Radioklub Blansko | 2127529 | 50 Kč | |
UBMYYYY | Kršková ZuzanaKršková Zuzana | MENISKOS Brno | 2049605 | 50 Kč | |
UBMYYYX | Kršková DitaKršková Dita | MENISKOS Brno | 2049606 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7010 | Ševčík RobertŠevčík Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 232345 | 50 Kč |
SBK7549 | Jágr JaroslavJágr Jaroslav | KOB START Blansko | 410339 | 50 Kč | |
KYL9350 | Hájková PetraHájková Petra | SK SP Kylešovice | C | 416170 | 50 Kč |
96C7701 | Velešíková MonikaVelešíková Monika | Přátelé OB | 2111806 | 50 Kč | |
KAM7210 | Koch PetrKoch Petr | OK Kamenice | 425596 | 50 Kč | |
ABM9262 | Jakubková VendulaJakubková Vendula | KOB ALFA Brno | 232705 | 50 Kč | |
NNNXXXX | Kolář JosefKolář Josef | Neregistrovaní | 7204981 | 50 Kč | |
VIC7801 | Kubíček PetrKubíček Petr | OB Vizovice | C | 2126305 | 50 Kč |