Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A 2018

Datum:
03.04.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 0 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 0 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 0 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 0 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 0 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 0 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 0 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 0 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 0 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 0 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 0 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 0 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 0 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 0 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 0 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 0 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 0 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 0 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 0 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 0 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 0 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 0 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 0 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 0 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 0 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 0 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 0 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 0 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 0 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 0 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 0 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 0 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 0 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 0 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 0 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 0 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 0 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha A 2099481 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 0 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 0 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 0 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 0 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 0 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 2042545 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 7208206 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 0 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 0 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 0 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 0 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 0 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 8107998 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 8656705 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 8425544 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 8629753 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 682365 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 2056306 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 0 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 0 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 0 Kč
LCE9850 Kostrzewska Justyna OOB TJ Slovan Luhačovice R 8625739 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 0 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 2111769 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 0 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 0 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 2073721 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 2032142 0 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 0 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 0 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 0 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 0 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 0 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 0 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 7260011 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 0 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 0 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 2102814 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 0 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 0 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 436963 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 0 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 0 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 0 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 0 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 0 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 0 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 0 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 9101105 0 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 0 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 0 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 0 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 0 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 0 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 0 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203698 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 0 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7204989 0 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 0 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 0 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 0 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 0 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 2032171 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 7203711 0 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 0 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 0 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 1602633 0 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 9110998 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové R 7980810 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 0 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 0 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073753 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice R 361923 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 0 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 0 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 0 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 0 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 0 Kč
celkem přihlášených: 261, vklad: 0 Kč