Přihlášky závodu: Třemošná 2019

Datum:
05.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T5     Z1     Z2     ZF    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 400
Náhradníků: 30
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086465 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086452U Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086461 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 Ano Ano Ano 240 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit Ano Ano Ne 310 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086464 Ano Ano Ano 240 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 Ano Ano Ano 240 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 240 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano 240 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno B 2054645 Ano Ano Ano 240 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 Ano Ano Ano 240 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 Ano Ano Ano 240 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano 240 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ano Ano Ano 240 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0653 Třísková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 Ano Ano Ano 240 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 Ano Ano Ano 390 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 Ano Ano Ano 390 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8680299 Ano Ano Ano 390 Kč
0190001 Chernykh Zoya 019 - (RUS) LVS Khimki 8638312 Ano Ano Ano 390 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 Ano Ano Ano 390 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 Ano Ano Ano 390 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 Ano Ano Ano 390 Kč
0120001 Hornová Lenka 012 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2092370 Ano Ano Ano 390 Kč
0110001 Pangrácová Anna 011 - SK SKIVELO 2103250 Ano Ano Ano 390 Kč
0150001 Pangrácová Marie 015 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano 390 Kč
0140002 Spilková Pavlína 014 - SK Olympia Praha SPS 2104589 Ano Ano Ano 390 Kč
0160001 Hančová Petra 016 - RD LOB 865495 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 Ano Ano Ano 390 Kč
0220001 Pecoldová Pavlína 022 - Cookies & Pancakes 8631588 Ano Ano Ano 390 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 390 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 Ano Ano Ano 390 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano 390 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 390 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 390 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 Ano Ano Ano 390 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 Ne Ano Ne 130 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 390 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 390 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 390 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 390 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 390 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 390 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ne Ne 130 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6452 Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 390 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 Ano Ano Ano 390 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 390 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 Ano Ano Ano 390 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 390 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 390 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 390 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 390 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 390 Kč
0090001 Hausmannová Irena 009 - xxx zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ne Ano Ano 260 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 Ne Ne Ano 130 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 Ano Ano Ano 390 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 390 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 390 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 390 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 240 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 Ne Ne Ano 90 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 Ano Ne Ne 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 360 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 Ano Ne Ne 90 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 240 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 Ne Ano Ne 90 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 360 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 Ano Ne Ne 90 Kč
0100003 Homola Matěj 010 - Žabouš 2061774 Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 8663132 Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 240 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 Ano Ano Ano 240 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 Ano Ne Ne 130 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 Ano Ano Ano 390 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM0403 Grohmann Jan KOS Slavia Plzeň C 443084 Ano Ano Ne 260 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0190002 Chernykh Misha 019 - (RUS) LVS Khimki 8643721 Ano Ano Ano 390 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 Ano Ano Ano 390 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano 390 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ano Ano Ne 260 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8170593 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 Ano Ano Ano 390 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 8033201 Ano Ne Ne 130 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín C 7031575 Ano Ano Ano 390 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 Ano Ne Ne 130 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 Ano Ne Ne 130 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ne 260 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ano Ano Ano 390 Kč
0160002 Horvát Petr 016 - RD LOB 8644873 Ano Ano Ano 390 Kč
0160003 Argaláš Michal 016 - RD LOB 8662374 Ano Ano Ano 390 Kč
0160004 Matuš Vojtěch 016 - RD LOB 8662294 Ano Ano Ano 390 Kč
0160005 Vystavěl Ondřej 016 - RD LOB 8656693 Ano Ano Ano 390 Kč
0110002 Bednařík Marek 011 - SK SKIVELO 2104685 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 Ano Ano Ano 390 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 390 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ano Ano Ano 390 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ne 260 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering C 2067347 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 Ano Ano Ano 390 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 888643 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ano Ano Ano 390 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 Ano Ne Ne 195 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 390 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 Ano Ano Ano 390 Kč
0140001 Klíma Kamil 014 - SK Olympia Praha SPS 8667960 Ano Ano Ano 390 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 Ano Ano Ano 390 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 Ano Ano Ano 390 Kč
0220002 Dvořáček Dan 022 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano 390 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 390 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 Ano Ano Ano 390 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 390 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 390 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 390 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 Ano Ano Ano 390 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ne Ano Ano 260 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano 390 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 8656643 Ano Ano Ano 390 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 390 Kč
0180001 Koten Petr 018 - - zapůjčit Ano Ne Ne 150 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 390 Kč
0200001 Pazderka Hynek 020 - xxx zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 Ne Ano Ano 260 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 390 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 390 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 2116448 Ne Ano Ne 195 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 390 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 390 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 Ano Ano Ano 390 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ne Ne 130 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 Ano Ano Ano 390 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano 390 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 Ano Ano Ano 390 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 Ano Ano Ano 390 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano 390 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 Ano Ano Ano 390 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 Ne Ne Ano 130 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ano Ano Ano 390 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 390 Kč
0190003 Chernykh Sergey 019 - (RUS) LVS Khimki 8638340 Ano Ano Ano 390 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 390 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 Ne Ne Ano 130 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 390 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 240 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 240 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 240 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 240 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ne Ne 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 240 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 240 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ne Ne 90 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano 40 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano 40 Kč
LPM7799 Jiroušek Pavel OK Lokomotiva Plzeň 301721 Ano Ne Ne 90 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 50 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 Ne Ano Ne 90 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ne Ne 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ne Ne 90 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 75 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Mareš Viktor 001 - DDM P6 2086453 Ano Ne Ne 20 Kč
0010002 Marešová Nela 001 - DDM P6 2086454 Ano Ne Ne 20 Kč
0020001 Kolář David 002 - DDM P6 2086456 Ano Ne Ne 20 Kč
0020002 Kolář Filip 002 - DDM P6 2086455 Ano Ne Ne 20 Kč
0030001 Kelemen Radovan 003 - není 2086451 Ano Ne Ne 20 Kč
0040001 Švajdlerová Klára 004 - DDM Praha 6 2086457 Ano Ne Ne 20 Kč
0050001 Müllerová Kateřina 005 - DDM P6 2086458 Ano Ne Ne 20 Kč
0070001 Klímová Klára 007 - DDMP6 2086460 Ano Ne Ne 20 Kč
ABM1352 Kurečková Zuzana KOB ALFA Brno C 207846 Ano Ano Ano 50 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 Ano Ano Ano 50 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 Ano Ano Ano 50 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 Ano Ano Ano 50 Kč
0100001 Homolová Žofka 010 - Žabouš 899175 Ano Ano Ano 50 Kč
0170001 Pospíšil Jonáš 017 - DDM P6 2086463 Ano Ne Ne 20 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 Ano Ano Ano 50 Kč
NEK7251 Ziebová Lenka Nejdek Orienteering Ano Ano Ano 50 Kč
0210001 Proxová Veronika 021 - Proxovi 2115715 Ne Ano Ne 20 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ano 50 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano 40 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano 50 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 Ano Ano Ano 50 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 Ano Ano Ano 50 Kč
ABM7650 Kurečková Dana KOB ALFA Brno C 232864 Ano Ano Ano 50 Kč
ABM7373 Palátová Hana KOB ALFA Brno 0 Ano Ano Ano 50 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ne Ano Ano 40 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ano Ne 20 Kč
0100002 Homolová Gabriela 010 - Žabouš zapůjčit Ano Ano Ano 110 Kč
0100004 Homola Dušan 010 - Žabouš zapůjčit Ano Ano Ano 110 Kč
NNN1111 Richterová Ilona Neregistrovaní Ano Ano Ano 50 Kč
DKP7450 Kotenová Petra Oddíl OB Kotlářka C Ano Ne Ne 20 Kč
0130001 Richterová Ilona 013 - Nesoutěžní kategorie 2029220 Ano Ano Ano 50 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 Ano Ano Ano 50 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C Ne Ne Ano 20 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 Ano Ano Ano 50 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2116444 Ano Ano Ano 50 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 Ano Ano Ne 40 Kč
NEK6500 Zieba Jaroslav Nejdek Orienteering C 232206 Ano Ne Ano 40 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ne Ne 20 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8667518 Ano Ano Ano 50 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 Ano Ano Ano 50 Kč
0060001 Jakešová Elisa 006 - Jakešovi 2086459 Ano Ne Ne 20 Kč
ABM1054 Kurečková Aneta KOB ALFA Brno C 207846 Ano Ano Ano 50 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ne Ne 20 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 Ano Ne Ne 20 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 Ano Ano Ano 50 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 Ano Ano Ano 50 Kč
celkem přihlášených: 322, vklad: 90835 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.