Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Radostice, sokolovna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 60 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 0 Kč
OSN0750 Dostálová Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 60 Kč
3.20 km, 55 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1053 Granátová Markéta KOS TJ Tesla Brno C 320136 60 Kč
0110003 Tomíčková Eliška 011 - ESOX ODEI 52023 60 Kč
0100002 Šmídová Linda 010 - SVČ Miroslav 2109701 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 52680 60 Kč
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 0 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 60 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 52192 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8863207 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 60 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 361966 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 60 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 515449 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2801014 60 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 0 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 60 Kč
0190001 Veselá Veronika 019 - Předklášteří 53201 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 60 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 60 Kč
ZBM0452 Košťál Katarina SK Žabovřesky Brno C 136 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 52014 60 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno C 49555 90 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 446349 90 Kč
2.90 km, 95 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 60 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 232389 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 60 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 60 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 60 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 60 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 60 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 60 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno B 2054645 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 60 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 0 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C 2127554 60 Kč
3.20 km, 100 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 100 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 100 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 100 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 100 Kč
BBM0350 Škondrová Šárka BETA URSUS Orienteering C 2133889 0 Kč
4.30 km, 160 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 100 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice C 8635805 100 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 100 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 100 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 100 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 100 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 8663149 100 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 100 Kč
0130001 Stehlíková Alžbeta 013 - S-team 2111772 100 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 100 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 100 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 100 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 100 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 100 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 100 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 100 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 100 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 100 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 100 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 100 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 100 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 100 Kč
TTR9151 Kulichová Zuzana OOB Třebíč C 116 100 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 100 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 100 Kč
TBM8658 Stehlíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 52339 100 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov 8083 150 Kč
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
SBK8550 Růžková Kateřina KOB START Blansko 1985427 100 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 100 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 100 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 100 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 100 Kč
0200001 Sychrová Martina 020 - TJ Papuchálci 320139 100 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
0240001 Handlová Andrea 024 - neregistrovaná 301589 100 Kč
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 100 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaní 7207875 100 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8470600 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
0110002 Tomíčková Dana 011 - ESOX ODEI 2096221 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
0160001 Střelická Jana 016 - nereg. 4780 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 0 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 100 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 100 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 100 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 100 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 100 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 100 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 100 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 100 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 100 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 100 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 100 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 100 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 100 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 1091203 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 100 Kč
3.30 km, 95 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 230664 100 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 102 100 Kč
3.00 km, 95 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 100 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 100 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C zapůjčit 140 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská 49465 100 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 100 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 100 Kč
2.60 km, 85 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 100 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 100 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 100 Kč
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
0100001 Lipovský Robin 010 - SVČ Miroslav 2109702 60 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 60 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 104 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 60 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 90 Kč
3.20 km, 55 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 60 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 515445 60 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 60 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 60 Kč
ZBM1101 Podhrázský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103242 60 Kč
0100005 Drastík Václav 010 - SVČ Miroslav 2109706 60 Kč
2.50 km, 60 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
0030002 Skacel Viktor 003 - SKACELOVI zapůjčit 100 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 2061842 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 410702 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 60 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 60 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 60 Kč
0100003 Šmíd Jiří 010 - SVČ Miroslav 2109703 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 60 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 60 Kč
ABM0702 Dvořák David KOB ALFA Brno C 2134306 60 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 90 Kč
3.10 km, 90 m, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 0 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 60 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100030 60 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 60 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 60 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 2073679 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 60 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 0 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662686 60 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 60 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 60 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno B 2090873 60 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 60 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 60 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 60 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 0 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 60 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 60 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 90 Kč
3.40 km, 120 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 100 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 0 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 100 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 8663130 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
ZBM0407 Milán Jakub SK Žabovřesky Brno A 8651737 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 8660412 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 100 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ABM0402 Dvořák Michal KOB ALFA Brno C 2111740 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 1413719 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 100 Kč
3.80 km, 125 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 100 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 100 Kč
6.40 km, 220 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 100 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 100 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 100 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 100 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 100 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 100 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 100 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 8201000 100 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 100 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 100 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 100 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
0090001 Kinc Martin 009 - GBM 8667529 100 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 100 Kč
0080001 Sychra Marek 008 - TJ Papuchálci 2134350 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 100 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8659415 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 100 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno 232254 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 100 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 100 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 100 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 100 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 100 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 100 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 100 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 100 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 100 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 100 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 100 Kč
ZBM9443 Mižúr Šimon SK Žabovřesky Brno C 2051380 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 100 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 100 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 100 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 100 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 100 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 100 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 100 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 100 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 100 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8352018 100 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 100 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 100 Kč
TBM8525 Stehlík Martin KOS TJ Tesla Brno C 8112567 100 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 150 Kč
0330001 Farinha Filipe 033 - (POR) GD4C 1302776 100 Kč
4.20 km, 145 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 100 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 100 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 100 Kč
PBM8500 Růžek Lukáš TJ Spartak 1. Brněnská 52053 100 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 8680585 100 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 100 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 100 Kč
VRB8504 Velička Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301233 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 100 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C 330612 100 Kč
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
0020002 Václavek Lukáš 002 - Václavek team zapůjčit 140 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7204478 100 Kč
0030001 Skacel Pavel 003 - SKACELOVI zapůjčit 140 Kč
0040001 Račanský Martin 004 - TBM 2116189 100 Kč
0050001 Ženka Ondřej 005 - NNN - Ženka 7209355 100 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 100 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 100 Kč
0110001 Tomíček Oldřich 011 - ESOX ODEI 2096247 100 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 100 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 2127612 100 Kč
0120001 Kraus Martin 012 - KOB RA 2092384 100 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 100 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 100 Kč
0170001 Lasota Marek 017 - Lasota - neregistrován 2087636 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
XBM7801 Linhart Michal PELLS ABND RACING TEAM 8660912 100 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 100 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 100 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
ZBM8202 Podhrázský Zbyšek SK Žabovřesky Brno C 7205034 100 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 100 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 100 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 100 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 100 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 100 Kč
0250001 Musil Radek 025 - :-)) 7300475 100 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127597 100 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
0280001 Polách David 028 - Neregistrovani Vlci zapůjčit 140 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 100 Kč
0340001 Vaculín Petr 034 - rychlá bota zapůjčit 190 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 150 Kč
4.20 km, 130 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
0180001 Pánek Tomáš 018 - Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 100 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 100 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 100 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 100 Kč
ABM7047 Palát Marek KOB ALFA Brno C 1420860 100 Kč
3.40 km, 105 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 100 Kč
0140002 Buráň Zdeněk 014 - BzB 2127637 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 100 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 2141907 100 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 100 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 100 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 100 Kč
2.80 km, 85 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 100 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 100 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 100 Kč
3.20 km, 55 m, 5 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
0020003 Václavková Katka 002 - Václavek team zapůjčit 100 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
0030003 Skacelova Beata 003 - SKACELOVI zapůjčit 100 Kč
VBM1151 Fučíková Ema VSK Mendelu Brno C 53312 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 51513 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
TBM1657 Ženková Tereza KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 100 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53221 60 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 60 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 60 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
0060001 Brabec Lukáš 006 - Brabcovi 845424 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 60 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno C 53311 60 Kč
0110004 Tomíčková Ivana 011 - ESOX ODEI 52537 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
0130002 Stehlík Šimon 013 - S-team 8087 60 Kč
0130003 Stehlík Jakub 013 - S-team 211350 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8662350 60 Kč
0150002 Navrátil Vojtěch 015 - KMCH 2108895 60 Kč
ABR0950 Jašková Adriana A-team NOVO Bruntál C 8660585 60 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 60 Kč
0180002 Markéta Pánková 018 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
0180003 Matouš Pánek 018 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 60 Kč
0190002 Veselá Martina 019 - Předklášteří 2034000 60 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská 52021 60 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch PELLS ABND RACING TEAM 2134253 60 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka PELLS ABND RACING TEAM 2134298 60 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Žabovřesky Brno C 114 60 Kč
ZBM1251 Zelená Berenika SK Žabovřesky Brno C 2115687 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 60 Kč
0100004 Hlávka Vojtěch 010 - SVČ Miroslav 2109705 60 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 60 Kč
0100006 Drastíková Marie 010 - SVČ Miroslav 2049579 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 60 Kč
0230001 Kozel Kryštof 023 - Family Point zapůjčit 100 Kč
UBM1151 Floryánová Alžběta MENISKOS Brno C 361909 60 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. Brněnská C 2126288 60 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 896975 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
0260001 Dohnalová Eliška 026 - dohnalova 336762 60 Kč
0270001 Procházková Magda 027 - RBK 2127596 60 Kč
0300001 Tlustoš Dominik 030 - SK ŽABOVŘESKY zapůjčit 100 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 60 Kč
UBM1101 Šilar Martin MENISKOS Brno C 60 Kč
ADA1501 Burdilák Robin OOB Spartak Adamov 1414506 60 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 60 Kč
0320002 Velešíková Markéta 032 - Přátelé OB zapůjčit 100 Kč
TBM1305 Vaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno C 1450163 60 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 60 Kč
0390001 Veteška Vojtěch 039 - neregistrován zapůjčit 100 Kč
0390002 Veteška Jindřich 039 - neregistrován zapůjčit 100 Kč
BBM0900 Hess Ludvík BETA URSUS Orienteering C 2117703 0 Kč
BBM1051 Němcová Irena BETA URSUS Orienteering C 2117704 0 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2117705 0 Kč
2.40 km, 80 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7803 Kroutil Petr KOS TJ Tesla Brno C 2067978 100 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno C 0 100 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 100 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 100 Kč
0070001 Kurdiovský Eduard 007 - Eda a Pavča zapůjčit 140 Kč
0070002 Kurdiovská Pavla 007 - Eda a Pavča zapůjčit 140 Kč
VBM4301 Banďouch Vratislav VSK Mendelu Brno 53237 100 Kč
UBM7754 Ondrová Barbora MENISKOS Brno C 515446 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 2801248 100 Kč
0140001 Buráňová Hana 014 - BzB 2108870 100 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 100 Kč
0150001 Navrátil Ondřej 015 - KMCH 2122287 100 Kč
0160002 Střelická Alena 016 - nereg. zapůjčit 140 Kč
0160003 Nečasová Pavlína 016 - nereg. zapůjčit 140 Kč
UBM6902 Vysočan Pavel MENISKOS Brno C 2049606 100 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno C 130 100 Kč
0210001 Obdržálková Radmila 021 - Obdržálci zapůjčit 140 Kč
0210002 Obdržálek Milan 021 - Obdržálci zapůjčit 140 Kč
0210003 Obdržálková Veronika 021 - Obdržálci zapůjčit 140 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 100 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 100 Kč
ABM7253 Dvořáková Martina KOB ALFA Brno C 2111812 100 Kč
ABM7302 Dvořák Václav KOB ALFA Brno C 2115713 100 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 100 Kč
0220001 Nollová Marcela 022 - Medlánky 410323 100 Kč
0230002 Kozlová Slávka 023 - Family Point zapůjčit 140 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 2094532 100 Kč
UBM7702 Floryán David MENISKOS Brno C 2049609 100 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering C 2117706 0 Kč
0310001 Sedláčková Sára 031 - Brno zapůjčit 140 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 8660539 100 Kč
0320001 Velešíková Monika 032 - Přátelé OB 2111806 100 Kč
0360001 Košíková Jana 036 - JK zapůjčit 140 Kč
3.80 km, 110 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 100 Kč
celkem přihlášených: 521, vklad: 45020 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.