Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
16.03.2019
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H35     H45     H55     H65     HDR     P2     P4     T5    
2.50 km, 40 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 100 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 100 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 100 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 100 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 100 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 100 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9785 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 100 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 100 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 100 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 100 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 100 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 100 Kč
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 100 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 100 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 100 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 100 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 100 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 100 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 100 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 100 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 100 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 100 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 51730 100 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 7210232 100 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 100 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 2801013 100 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 7205024 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 100 Kč
3.80 km, 145 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 100 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 100 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 2127639 100 Kč
0030001 Plevová Barbora 003 - AC TJ Jičín 2115006 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 100 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 100 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 100 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 100 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 100 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 2049590 100 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 100 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 100 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 100 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 100 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 100 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 100 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 100 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 100 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 100 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 100 Kč
0060005 Volná Hana 006 - Outdoor Praha zapůjčit 150 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 100 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 100 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 100 Kč
8.30 km, 370 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 130 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 130 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 130 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 130 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 130 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 130 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 130 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 130 Kč
0100031 Persson Lovisa 010 - OLGy Hallsberg 822119 130 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 130 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 130 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 130 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 130 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 130 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 130 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 130 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 130 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 130 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 130 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 130 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 130 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 130 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 130 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 130 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 130 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 130 Kč
6.20 km, 240 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 130 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 130 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 130 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 130 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 130 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 130 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 130 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 130 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 130 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 428294 130 Kč
SMR8150 Rolná Janka SNS Smržovka C 428212 130 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 130 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 130 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 130 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 130 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 130 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 130 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 130 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 130 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 130 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 130 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 130 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 130 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové C 207804 130 Kč
0100005 Bogren Kajsa 010 - OLGy Hallsberg 7020226 130 Kč
0100006 Ling Emma 010 - OLGy Hallsberg 8020411 130 Kč
0100007 Lindh Matilda 010 - OLGy Hallsberg 9990603 130 Kč
0100008 Karmetun Amanda 010 - OLGy Hallsberg 7021126 130 Kč
0100010 Andersson Klara 010 - OLGy Hallsberg 1060302 130 Kč
0100011 Pitkänen Hilla 010 - OLGy Hallsberg 7208194 130 Kč
0100015 Pettersson Tove 010 - OLGy Hallsberg 9010211 130 Kč
0100016 Lindblad Elin 010 - OLGy Hallsberg 8110201 130 Kč
0100017 Skalberg Linnea 010 - OLGy Hallsberg 7010702 130 Kč
0100019 Blennow Ellen 010 - OLGy Hallsberg 8010708 130 Kč
0100023 Johansson Frida 010 - OLGy Hallsberg 600218 130 Kč
0100024 Johansson Sofia 010 - OLGy Hallsberg 9000811 130 Kč
0100025 Rajan Julia 010 - OLGy Hallsberg 9000510 130 Kč
0100029 Ekström Tove 010 - OLGy Hallsberg 7445342 130 Kč
0100030 Sellgren Alva 010 - OLGy Hallsberg 8004250 130 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 130 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 8660550 130 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 130 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 130 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 130 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 130 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 130 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 130 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 130 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 130 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 130 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 130 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 130 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 130 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 130 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 130 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 130 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 130 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga R 920677 130 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 130 Kč
4.30 km, 185 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 130 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 130 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 130 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 130 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 130 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 130 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 130 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 130 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 130 Kč
CHA9450 Legátová Alžběta OK Chrastava C 8198 130 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 130 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 130 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 130 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 130 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 130 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 130 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 130 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín B 8000195 130 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 130 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 130 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 130 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 130 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 130 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 130 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 130 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 130 Kč
0140001 Vávrová Rút 014 - StillAliveCZ 7210810 130 Kč
0140002 Vávrová Sára 014 - StillAliveCZ 2118477 130 Kč
0150002 Mozolíková Michaela 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 2120017 130 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 130 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 130 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 130 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 130 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 130 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 130 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 130 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 130 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 130 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 130 Kč
TUR9150 Vytinová Monika OOB TJ Turnov C 410745 130 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 130 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 130 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 130 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 130 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 130 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 130 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 130 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 130 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 130 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 130 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 130 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 130 Kč
5.40 km, 235 m, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 130 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 130 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 130 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 130 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 130 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 130 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 130 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 130 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 130 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 130 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 130 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 130 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 130 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 130 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 130 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 130 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 130 Kč
0120004 Aneta Bańska Bodziona 012 - (POL) Poláci 8648670 130 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 130 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 130 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 130 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 130 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 130 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 130 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 130 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 130 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 130 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
BOR7857 Merhulíková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 8406 130 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 130 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 130 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 130 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 130 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 130 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 130 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 130 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 130 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 130 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 130 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 130 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 130 Kč
4.60 km, 190 m, 17 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 130 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 130 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 130 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 130 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 130 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 130 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 130 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 130 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 130 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 130 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 130 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 130 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 130 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 130 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 130 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8663120 130 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 130 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 130 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 130 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 130 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 130 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 130 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 130 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 130 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 130 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 130 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 130 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 130 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 130 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 130 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 130 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 130 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 130 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 130 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 130 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 130 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 130 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 130 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 130 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 130 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 130 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 130 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 130 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 130 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 130 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 130 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 130 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 130 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 130 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 130 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 130 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 130 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 130 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 130 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 130 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 130 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 130 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 130 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 130 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 130 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 130 Kč
TUV7454 Folprechtová Kateřina SOK TJ Turnov C 416221 130 Kč
4.40 km, 160 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 130 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 130 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 130 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 130 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 130 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 130 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 130 Kč
1VD6450 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 130 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 130 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 130 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 130 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 130 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 130 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 130 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 130 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 130 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 130 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 130 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 130 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 130 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 130 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 130 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 130 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 130 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 130 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 130 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 130 Kč
3.80 km, 145 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 8200025 100 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 100 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 100 Kč
2.50 km, 40 m, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 100 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 100 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 100 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 100 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 100 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 100 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 100 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 100 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 100 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 100 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 100 Kč
KPY0901 Vrzáček Jonáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 100 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 100 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 100 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 100 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 150 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 100 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C 53124 100 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 100 Kč
0220002 Novák Hynek 022 - HK Vyšehrad 2127871 100 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov C 100 Kč
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole C 2135175 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003026 100 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 100 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 100 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 2113075 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 100 Kč
0060004 Lukeš Josef 006 - Outdoor Praha 4641788 100 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 100 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 100 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 100 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 100 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 100 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108879 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 100 Kč
0150005 Mikloš Matúš 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 406924 100 Kč
0150006 Cisár Dávid 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 2111071 100 Kč
0150007 Dolný Michal 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 2111072 100 Kč
0150009 Valach Eli 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 2118108 100 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 100 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 100 Kč
0060006 Volný Ondřej 006 - Outdoor Praha zapůjčit 150 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 100 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 100 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 100 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 100 Kč
ZVO0803 Gabriel Štěpán OB SK Zvole C 2116192 100 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 100 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 100 Kč
4.40 km, 160 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 100 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 100 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 100 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 100 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 100 Kč
0060003 Lukeš František 006 - Outdoor Praha 4641787 100 Kč
0070006 Kmet Ondřej 007 - Klub dobré zprávy 2144093 100 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 100 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 100 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 100 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 2800343 100 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 100 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 100 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 7003010 100 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C 2121008 100 Kč
0150003 Syrový Tomáš 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407857 100 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 100 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 100 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky B 2085006 100 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 100 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 100 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 100 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 100 Kč
DKP0603 Dlask Kašpar Oddíl OB Kotlářka C 51795 100 Kč
10.20 km, 525 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 130 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8663150 130 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 130 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 130 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 130 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 130 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 130 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 130 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 130 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 130 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 130 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 130 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 130 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 130 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 130 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 130 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 1625050 130 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 130 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 130 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 130 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 130 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 130 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 130 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 130 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 130 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 130 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 130 Kč
0100032 Regborn Martin 010 - OLGy Hallsberg 8100292 130 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 130 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 130 Kč
0120001 Golinowski Paweł 012 - (POL) Poláci 8648666 130 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 8667979 130 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 130 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 130 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 130 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 130 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 130 Kč
71D9001 Knitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 8080390 130 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 130 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 130 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 130 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 130 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy E 8651739 130 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 130 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 130 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 9055 130 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové C 7980810 130 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 130 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 130 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 130 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 130 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 130 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 130 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 130 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 130 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8160889 130 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 130 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 130 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 130 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 130 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 130 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 130 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 130 Kč
8.50 km, 405 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 130 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 130 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 130 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C 130 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 130 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 130 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 130 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 130 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 130 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 130 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 130 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 8657097 130 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 130 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 130 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 130 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 130 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 130 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 130 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 130 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 130 Kč
0090001 Jurga Václav 009 - Krutě Kruté Krůty 2800296 130 Kč
0100001 Pettersson Valter 010 - OLGy Hallsberg 1020817 130 Kč
0100002 Glännefors Fredrik 010 - OLGy Hallsberg 8000531 130 Kč
0100003 Johansson Jesper 010 - OLGy Hallsberg 8020430 130 Kč
0100004 Pettersson Rasmus 010 - OLGy Hallsberg 1559185 130 Kč
0100009 Axelsson Emil 010 - OLGy Hallsberg 8020625 130 Kč
0100012 Ström Hugo 010 - OLGy Hallsberg 9910518 130 Kč
0100013 Pettersson Alfred 010 - OLGy Hallsberg 520110 130 Kč
0100014 Setthagen Hugo 010 - OLGy Hallsberg 9010107 130 Kč
0100018 Johansson Leo 010 - OLGy Hallsberg 8010805 130 Kč
0100020 Olm Lukas 010 - OLGy Hallsberg 8000803 130 Kč
0100021 Bogren Daniel 010 - OLGy Hallsberg 701223 130 Kč
0100022 Olsson Axel 010 - OLGy Hallsberg 9091337 130 Kč
0100026 Carlsson Marcus 010 - OLGy Hallsberg 8181821 130 Kč
0100027 Hansson Victor 010 - OLGy Hallsberg 700524 130 Kč
0100028 Nyman Oskar 010 - OLGy Hallsberg 8000924 130 Kč
0100033 Hallmen Tomas 010 - OLGy Hallsberg 9701223 130 Kč
0100034 Sand Martin 010 - OLGy Hallsberg 910522 130 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 130 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 130 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 130 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 130 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 130 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 130 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 130 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 130 Kč
0150004 Mikloš Andrej 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407840 130 Kč
0150011 Ditri Nicholas 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 1407838 130 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 130 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 130 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 130 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 130 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 130 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 130 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 130 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 130 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 130 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 130 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 130 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 130 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín C 7031575 130 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 130 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 130 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 130 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 130 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 130 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 130 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 130 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 130 Kč
6.30 km, 250 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 130 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 130 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 130 Kč
0010001 Franz Jakub 001 - Franzovi zapůjčit 180 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 130 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 130 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 130 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 130 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 130 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 130 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 130 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 130 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 130 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 130 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 130 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 130 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 130 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 130 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 130 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 130 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 130 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 130 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 130 Kč
0150001 Tomašovič Michal 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 219144 130 Kč
0150008 Dolný Marek 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 2111073 130 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 130 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 601169 130 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 130 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 130 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 130 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 130 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 130 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 130 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 130 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 130 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 130 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 130 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 130 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 130 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 130 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 130 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 130 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 130 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 130 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 130 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 130 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 130 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 130 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 130 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 130 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 130 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 130 Kč
7.50 km, 380 m, 19 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 130 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 130 Kč
9FX7500 Slavíček Petr Fóglíci 2144050 130 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 130 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 180 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 130 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 130 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 130 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 130 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 130 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 130 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 130 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 130 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 130 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 130 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 130 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 130 Kč
0060002 Lukeš Zdeněk 006 - Outdoor Praha 4641786 130 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 130 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 130 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 130 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 130 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 130 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 130 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 130 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 130 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 130 Kč
0120002 Grzegorz Stężycki 012 - (POL) Poláci 8648667 130 Kč
0120003 Mariusz Sitnicki 012 - (POL) Poláci 8648669 130 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 130 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 130 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 130 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 130 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 130 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 130 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 130 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 130 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 130 Kč
TJN8201 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102558 130 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 130 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 130 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 130 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 130 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 130 Kč
0190001 Kasse Jakub 019 - HO Jurije Gagarina 8554 130 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 130 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 130 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 130 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 130 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 130 Kč
6KC7800 Albrecht David Neregistrovaný zapůjčit 180 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 130 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 130 Kč
6.50 km, 280 m, 16 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 130 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 130 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 130 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 130 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 130 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 130 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 130 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 130 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 130 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 130 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 130 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 130 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 130 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice 130 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 130 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 130 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 130 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 130 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 130 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 130 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 130 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 130 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 130 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 130 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 130 Kč
0060001 Halač Jaro 006 - Outdoor Praha 2133888 130 Kč
0070001 Beneš Petr 007 - Klub dobré zprávy 301113 130 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8629815 130 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 130 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 130 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 130 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 130 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 130 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 130 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 130 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 130 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 130 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 130 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 130 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering 52179 130 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 130 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 130 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 130 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 130 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8660541 130 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 130 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 130 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 130 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 130 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 130 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 130 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 130 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 130 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 130 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 130 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 130 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 130 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 130 Kč
5.50 km, 210 m, 16 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 130 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 130 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 130 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 130 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 130 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 130 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 130 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 130 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 130 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 130 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 130 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 130 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 130 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 130 Kč
1VD6100 Wagner Thomas (GER) SG Zittau Süd 411411 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 130 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 130 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 130 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 130 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 130 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 130 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 130 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 130 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 130 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 130 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 130 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 130 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 130 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 130 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 130 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 130 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 130 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 130 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 130 Kč
4.20 km, 160 m, 19 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 100 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 100 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 100 Kč
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
SMR1700 Lukavec Tomáš SNS Smržovka C 100 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 100 Kč
21G1850 Hill Lucy (GBR) Airienteers zapůjčit 150 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 100 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 100 Kč
0010002 Franzová Lenka 001 - Franzovi 000001 100 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 100 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 100 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 100 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 100 Kč
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 100 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 100 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 100 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 100 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 100 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 100 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 100 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 100 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 100 Kč
0070002 Brzobohatá Eliška 007 - Klub dobré zprávy 2144054 100 Kč
0070005 Součková Adéla 007 - Klub dobré zprávy 2144109 100 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 100 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 100 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8656702 100 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 100 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 100 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 100 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 100 Kč
TUR1153 Krösslová Ema OOB TJ Turnov C 4616797 100 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 100 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 100 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 100 Kč
9FX1100 Slavíček Martin Fóglíci 100 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 100 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 100 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 100 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 100 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 100 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 100 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 100 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C zapůjčit 150 Kč
TUR1164 Hoření Anna OOB TJ Turnov C 4406063 100 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 100 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 100 Kč
0190002 Kasse Matej 019 - HO Jurije Gagarina karticka 100 Kč
TUR1509 Svoboda Filip OOB TJ Turnov C 1000 100 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 100 Kč
TJNxx02 Jakubíková Radmila OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 100 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 100 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 100 Kč
0200001 Rohan Václav 020 - Rohan 232342 100 Kč
PHK1058 Šumberová Gabriela OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 150 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 100 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 100 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 100 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov C 100 Kč
0230001 Čermáková Anna 023 - StillAliveCZ 1111111 100 Kč
0240001 Jakubský Pavel 024 - just run 2120625 100 Kč
0240002 Jakubský Filip 024 - just run 2120646 100 Kč
VSP0806 Drbohlav František USK Praha C 2061808 100 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 100 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
TUV Barbora Valešová SOK TJ Turnov 100 Kč
DKP1501 Mencl Viktor Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering 4411248 100 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 100 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk 301543 100 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 100 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 100 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 100 Kč
TJN7850 Havlová Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035701 100 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 100 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 100 Kč
0150010 Zelníková Barbora 015 - (SVK) Klub OB Sokol Pezinok 2111074 100 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 100 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 100 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 100 Kč
TJN6200 Posselt Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232512 100 Kč
TJN6450 Posseltová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232627 100 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 100 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering zapůjčit 150 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 426379 100 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 100 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 100 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 100 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 100 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 100 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 100 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
0040001 Votava David 004 - DSVJ 2106735 100 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 100 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 100 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 100 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka 7203329 100 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 100 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
0070003 Glybovská Ivona 007 - Klub dobré zprávy 2144049 100 Kč
0070004 Glybovský Ilja 007 - Klub dobré zprávy 2103782 100 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 100 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 100 Kč
0080001 Kouřil Martin 008 - Martin 0 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 100 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 100 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice 2116186 100 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 100 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 100 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 100 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 100 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 100 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 100 Kč
0110001 Mařík Miloslav 011 - BTM 2075696 100 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 100 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 100 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 100 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 100 Kč
RUM7301 David Daniel ZOOB Rumburk 2127882 100 Kč
0170001 Horáková Eliška 017 - okhk 2099496 100 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 100 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 100 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 100 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 100 Kč
TJNxx01 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103725 100 Kč
0210001 Zamouřil Jáchym 021 - KOB Bašnice 2102586 100 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 100 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 100 Kč
0220001 Nováková Judita 022 - HK Vyšehrad 8660535 100 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 100 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 100 Kč
0210002 Kerhát David 021 - KOB Bašnice 2141913 100 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 100 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 100 Kč
TUV7149 Jiří Valeš SOK TJ Turnov 100 Kč
TUV0599 Anna Valešová SOK TJ Turnov 100 Kč
0299998 František Stara 029 - Černá 100 Kč
5.40 km, 260 m, 17 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 130 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 130 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 130 Kč
92X7100 Zaydlar Michal Jizerky 301631 130 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 130 Kč
9QC9200 Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda C 7210926 130 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 130 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 130 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 130 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 130 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 130 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 130 Kč
1VD7500 Ochmann Jens (GER) SG Zittau Süd 411418 130 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 130 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 130 Kč
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 130 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 130 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 130 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 130 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 130 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 130 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 7203328 130 Kč
0050001 Lucie Ondřichová 005 - Chrz zapůjčit 180 Kč
0050002 Martin Chrz 005 - Chrz zapůjčit 180 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 130 Kč
1VD6300 Döring Jürgen (GER) SG Zittau Süd 1424610 130 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 130 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 130 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 130 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 130 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 130 Kč
0090002 Jurgová Martina 009 - Krutě Kruté Krůty 2087707 130 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice 2111710 130 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 130 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C zapůjčit 180 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 130 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 130 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 130 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 130 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 130 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 130 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 130 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 130 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 130 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 130 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 130 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 130 Kč
KPY0403 Vobořil Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 130 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 130 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 130 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 130 Kč
0160001 Juklíček Jakub 016 - ZuKuŠi 2134340 130 Kč
0160002 Pavelková Zuzana 016 - ZuKuŠi 2134330 130 Kč
SJH9601 Novák Jakub SJH Jindřichův Hradec C 920682 130 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 130 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 130 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 130 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 130 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 130 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 130 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 130 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 130 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 130 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 130 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 130 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 130 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 130 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 130 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 130 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 130 Kč
0240003 Jakubská Jitka 024 - just run 2124803 130 Kč
0240004 Jakubský Ondřej 024 - just run 7701 130 Kč
VSP7515 Drbohlav Jiří USK Praha C 2049574 130 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 130 Kč
0250001 Hrubá Veronika 025 - 6YC 2080907 130 Kč
0250002 Šťastný Pavel 025 - 6YC 2115729 130 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 130 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 130 Kč
0299999 Karolína Černá 029 - Černá 1426032 130 Kč
celkem přihlášených: 1078, vklad: 129450 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.