Přihlášky závodu: Cena střední Moravy

Datum:
28.06.2019
Místo konání:
Kladky - lyžařský areál
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75     HD10N     HDR     P     T    
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 Ano Ano Ano 270 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano 270 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 Ano Ano Ano 245 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 Ano Ano Ano 270 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 Ano Ano Ano 270 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 Ne Ano Ne 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 270 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 436930 Ne Ano Ne 120 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 Ano Ano Ano 270 Kč
0020002 Panáčková Alžběta 002 - Papiyon 232632 Ano Ano Ano 0 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2045230 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano 245 Kč
KON0767 Langerová Eliška KOB Konice C 2126251 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 2126250 Ano Ne Ano 200 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C 2143397 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 361976 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 Ano Ne Ne 100 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 515427 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ne 240 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano 330 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 Ano Ano Ano 270 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 8149311 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 Ano Ano Ano 270 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 8660552 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 Ano Ano Ne 200 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 Ano Ano Ano 360 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 331011 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno A 8660438 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 Ano Ano Ano 360 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 8667532 Ano Ano Ano 430 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
27S0250 Patassiová Michaela (SVK) Farmaceut Bratislava 8670509 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 Ne Ano Ano 300 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 Ano Ne Ne 150 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 434574 Ano Ano Ano 430 Kč
TJN9392 Mátlová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 920693 Ne Ano Ano 360 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 Ne Ano Ano 300 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS9551 Macečková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 51529 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS9751 Nedbalová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53688 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 360 Kč
0050001 Smolová Anna 005 - Stipa 08615 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano 360 Kč
0090001 Blažková Kristina 009 - UOL 4641782 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ne Ano Ano 300 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 430 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 360 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ano Ano 325 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 Ano Ano Ano 360 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 Ano Ano Ano 360 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano 360 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 Ano Ano Ano 360 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 Ano Ano Ano 360 Kč
LOU8350 Topičová Anna SK Moravan Louňovice C 2143396 Ano Ano Ano 360 Kč
0040001 Rotková Gabriela 004 - Gabriela Rotková 2103673 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7860 Pinďáková Veronika SKOB Kobra Vsetín 53673 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 Ne Ano Ne 150 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 Ano Ano Ne 300 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ano Ano Ano 430 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 360 Kč
0010002 Křivdová Lenka 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 360 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 Ano Ano Ano 360 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 Ne Ano Ano 300 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ne 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 360 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 360 Kč
0030002 Marie Ženčáková 003 - ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ne Ne Ano 150 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ne 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 360 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 430 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ne Ne 150 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano 360 Kč
0030004 Jarmila Felklová 003 - ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 360 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ a MŠ Těšetice 2102820 Ano Ne Ne 150 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 Ano Ano Ano 360 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 270 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 Ne Ano Ano 200 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 270 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 Ano Ne Ne 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 270 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ne 240 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 Ano Ano Ano 270 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020728 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2051531 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 Ano Ne Ne 100 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 53684 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 Ano Ano Ano 270 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 8660436 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 Ano Ano Ano 270 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 Ano Ano Ano 270 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno C 2087678 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 Ano Ano Ano 270 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 7209278 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 270 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 Ne Ano Ano 200 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 Ano Ano Ano 270 Kč
0080001 Volný Matěj 008 - SOP 301237 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0813 Ježek David SK Žabovřesky Brno C 8667953 Ano Ano Ano 270 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 Ano Ano Ano 330 Kč
ZBM0714 Vrtílek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 Ano Ano Ano 270 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 Ano Ano Ano 270 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 Ano Ano Ano 245 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 Ano Ano Ano 270 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2078496 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8670828 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno B 2090873 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660445 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8660418 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 Ano Ano Ano 330 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 8028870 Ano Ano Ano 330 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk C 2045214 Ano Ano Ano 270 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 2148133 Ano Ano Ne 300 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 8670824 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8660439 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660425 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8656645 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 8670458 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko B 8667988 Ano Ano Ne 360 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8660531 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ne Ne Ano 150 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ano Ano Ano 360 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 Ano Ne Ne 150 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 8662357 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ne Ne 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 360 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 Ano Ano Ano 360 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 Ano Ano Ano 360 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 Ano Ano Ano 360 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 Ne Ano Ano 300 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 Ano Ne Ne 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 Ano Ne Ne 150 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 Ano Ano Ano 0 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí C 887162 Ano Ano Ano 430 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 Ne Ano Ano 360 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 Ano Ano Ano 430 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655376 Ne Ano Ano 360 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS8801 Maliňák Štěpán SKOB Kobra Vsetín 7865 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 360 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 Ano Ano Ano 360 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 Ano Ano Ano 360 Kč
CET8201 Šimůnek Jan TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ne Ano Ano 300 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 53824 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ne Ano Ano 300 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ne Ano Ne 150 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 Ano Ano Ano 430 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 7200544 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 1007529 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 360 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU8200 Mikuš Oldřich TJ SOKOL Plumlov C 9201846 Ne Ano Ano 300 Kč
RBK8004 Brodecký Radek SK Radioklub Blansko C 410332 Ne Ano Ano 300 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 430 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 Ano Ano Ano 360 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 325 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 360 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 Ano Ano Ano 360 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 360 Kč
0120001 Hasek Jakub 012 - Haskovi 53812 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 Ano Ano Ano 360 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM7803 Kroutil Petr KOS TJ Tesla Brno C 2067978 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 Ano Ano Ano 360 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ano Ano Ano 360 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 Ano Ano Ano 360 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 49496 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 Ano Ano Ano 0 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano 360 Kč
0150001 Lasota Marek 015 - Lasota neregistrovaní 2087636 Ne Ano Ne 180 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 Ano Ano Ano 430 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 Ano Ne Ne 150 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 360 Kč
0010001 Křivda Ivan 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 360 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ne Ano Ne 150 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ano Ano Ano 360 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 360 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano 325 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 Ano Ano Ano 0 Kč
0030001 Ženčák Jaroslav 003 - ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ano Ano 360 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 Ano Ne Ne 150 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 Ne Ano Ano 300 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ne Ne 0 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7202 Ježek Petr SK Žabovřesky Brno C 7300188 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 Ano Ano Ano 360 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano 360 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8656506 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ne Ano Ano 300 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří Ano Ano Ano 360 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 Ne Ano Ne 150 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ne Ne Ano 150 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN66XX Šklíba Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 Ano Ano Ano 360 Kč
86S6800 Čierny Jozef (SVK) Slávia ZU Žilina 445618 Ano Ano Ano 360 Kč
0130003 Kruml Tomáš 013 - Nezabloudíme zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM7403 Mynář Martin SK Žabovřesky Brno C zapůjčit Ano Ne Ano 300 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 Ano Ano Ano 360 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ne Ano Ne 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ne Ano Ne 150 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 Ano Ano Ano 430 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ne 360 Kč
0160001 Sadílek Ondřej 016 - Ondřej Sadílek 2134272 Ano Ano Ano 430 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 Ano Ano Ano 360 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 Ano Ano Ano 325 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 360 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ne Ano Ne 150 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 Ano Ano Ano 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ne Ne 150 Kč
0030003 Luděk Felkl 003 - ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ano Ano Ano 360 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 Ne Ano Ne 150 Kč
0140001 Buráň Zdeněk 014 - BzB 2127637 Ne Ano Ne 150 Kč
0190001 Fráňa Pavel 019 - GBM 2060222 Ne Ne Ano 180 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ne Ano Ne 100 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ano Ano Ano 270 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 Ano Ano Ano 270 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 270 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 Ano Ano Ano 270 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 245 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ne Ano Ano 200 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 270 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 270 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 Ano Ano Ano 270 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano 270 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 270 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 270 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano 270 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano 245 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ne Ano 200 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 330 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ne Ano Ano 200 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 270 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 2087680 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 270 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 Ano Ano Ano 270 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 Ano Ano Ano 270 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ano 270 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 Ano Ano Ano 270 Kč
LBE0999 Schwarzová Martina TJ Lokomotiva Beroun 7080080 Ano Ano Ano 270 Kč
LBE1199 Schwarzová Katka TJ Lokomotiva Beroun 2112736 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 2126252 Ano Ano Ano 270 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 Ano Ano Ano 270 Kč
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2111763 Ano Ano Ne 240 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C 2148224 Ano Ano Ano 330 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Panáčková Johana 002 - Papiyon 2049530 Ano Ano Ano 0 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 Ano Ano Ano 180 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 180 Kč
LBM1300 Salajka Tibor TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52044 Ano Ano Ano 180 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano 180 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 Ano Ano Ano 180 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 2020742 Ano Ano Ano 180 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 Ano Ano Ano 180 Kč
KON1262 Hájková Zuzana KOB Konice C 52720 Ano Ano Ano 180 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano 180 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 428255 Ano Ano Ano 180 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 Ano Ano Ano 180 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 180 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Orienteering C 2117701 Ano Ano Ano 180 Kč
BBM1401 Hájek Jan BETA URSUS Orienteering C 2117703 Ano Ano Ano 180 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 Ano Ne Ne 60 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8898 Ano Ano Ano 180 Kč
0080002 Volná Barbora 008 - SOP zapůjčit Ano Ano Ano 180 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 Ano Ano Ano 180 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 180 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C Ne Ano Ano 120 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C Ne Ano Ano 120 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 Ano Ano Ano 180 Kč
LCE1352 Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 180 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 Ano Ano Ano 180 Kč
0120002 Hasek Matej 012 - Haskovi 53815 Ano Ano Ano 180 Kč
0110002 Pokluda Filip 011 - FreeRun Zlín 2148239 Ne Ne Ano 60 Kč
ZBM1007 Bukovác Lukáš SK Žabovřesky Brno C 307460 Ano Ano Ano 180 Kč
3SX0900 Radkov Adam ZŠ a MŠ Těšetice 2121889 Ano Ne Ne 60 Kč
KON1062 Dostálová Jolana KOB Konice C 2125319 Ano Ano Ne 120 Kč
KON1288 Dostálová Elena KOB Konice C 2143345 Ano Ano Ne 120 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C zapůjčit Ano Ano Ano 180 Kč
0170001 Heča Šimon 017 - UOL zapůjčit Ano Ano Ano 180 Kč
KONXXXX Komínek Vojtěch KOB Konice Ano Ano Ano 180 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano 360 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 Ano Ano Ano 360 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano 360 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 Ano Ano Ano 360 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 Ano Ano Ano 360 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ne Ano Ano 300 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2061817 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS9550 Mikušová Lucie SKOB Kobra Vsetín C 07866 Ano Ano Ano 360 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 Ne Ano Ano 300 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 Ne Ano Ano 300 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 Ne Ne Ano 150 Kč
0060001 Košíková Jana 006 - Brno zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
0070001 Hrůza Vladimír 007 - Hruza 2117402 Ne Ano Ne 150 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C Ano Ano Ano 360 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 Ano Ne Ano 300 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano 360 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 360 Kč
0100001 Ruttkayová Jana 010 - SK Speed zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
0100002 Ruttkayová Martina 010 - SK Speed zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
LCE8055 Škodová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51506 Ano Ano Ano 360 Kč
0110001 Pokluda Ondřej 011 - FreeRun Zlín 8116684 Ne Ne Ano 150 Kč
0130001 Mynářová Jana 013 - Nezabloudíme zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
0130002 Krumlová Andrea 013 - Nezabloudíme zapůjčit Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 Ne Ano Ne 150 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ a MŠ Těšetice C 8656544 Ano Ne Ne 150 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 Ne Ano Ne 150 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno C 232705 Ano Ano Ano 360 Kč
0140002 Buráňová Hana 014 - BzB 2108870 Ne Ano Ne 150 Kč
0140003 Macků Jan 014 - BzB zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ne Ne Ano 150 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ne Ne Ano 180 Kč
SKMxxxx Skopalová Kateřina KOB Směr Kroměříž 53811 Ne Ano Ne 180 Kč
0200001 Slabochova Barbora 020 - Neregistrovany 887637 Ano Ano Ano 430 Kč
NNNXXXX Vrtílek Roman Neregistrovaní Ne Ano Ne 150 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 Ano Ano Ano 360 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 Ano Ano Ano 360 Kč
LOU7800 Topič Jiří SK Moravan Louňovice C 2029200 Ano Ano Ano 360 Kč
CET77YY Šimůnková Pavla TJ Loko Česká Třebová 361922 Ne Ne Ano 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 360 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 Ne Ano Ne 180 Kč
3GC5900 Čech Přemysl Neregistrovaní - ZOO 2129248 Ne Ano Ne 180 Kč
celkem přihlášených: 602, vklad: 179905 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.