Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 1400409 | 70 Kč |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 70 Kč |
KSU1350 | Havlíková MichaelaHavlíková Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2039191 | 70 Kč |
KSU1262 | Profousová StellaProfousová Stella | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067337 | 70 Kč |
KSU1454 | Vlčková BarboraVlčková Barbora | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 70 Kč |
KSU1666 | Havlíková JulieHavlíková Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 70 Kč |
KSU1551 | Kočandrlová AnežkaKočandrlová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 70 Kč | |
STE1350 | Tomášková LucieTomášková Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 70 Kč |
TBM1372 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 8001372 | 70 Kč |
TBM1352 | Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana | KOS TJ Tesla Brno | C | 9577 | 70 Kč |
KSU1250 | Růžičková ZuzanaRůžičková Zuzana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051479 | 100 Kč |
TZL1350 | Přibylová EmaPřibylová Ema | SKOB Zlín | C | 7210861 | 100 Kč |
TZL1252 | Krumlová AnežkaKrumlová Anežka | SKOB Zlín | C | 7209282 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2108906 | 70 Kč |
KSU1090 | Rýznarová BerenikaRýznarová Berenika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 70 Kč | |
STE1051 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102861 | 70 Kč |
KON1191 | Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie | KOB Konice | C | 2224529 | 70 Kč |
KON1161 | Kočiříková LucieKočiříková Lucie | KOB Konice | C | 2126256 | 70 Kč |
AOP1150 | Kotůlková DorotaKotůlková Dorota | Orientační Běh Opava | C | 51316 | 70 Kč |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 70 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | B | 8047160 | 70 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | B | 8013869 | 70 Kč |
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 8655430 | 70 Kč |
TBM1188 | Schwabová BarboraSchwabová Barbora | KOS TJ Tesla Brno | C | 8042134 | 70 Kč |
UOL1053 | Malasková LindaMalasková Linda | SOB Olomouc | C | 2151437 | 70 Kč |
TBM1177 | Urválková AnnaUrválková Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2127877 | 70 Kč |
TBM1079 | Francová HedvikaFrancová Hedvika | KOS TJ Tesla Brno | C | 53273 | 70 Kč |
TBM1156 | La Carbonara NoemiLa Carbonara Noemi | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100053 | 70 Kč |
TBM1055 | Šímová JulieŠímová Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 446329 | 70 Kč |
TBM1052 | Eliášová ViktorieEliášová Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | B | 8088388 | 100 Kč |
TZL1150 | Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna | SKOB Zlín | C | 8611 | 100 Kč |
TZL1051 | Poslušná KatkaPoslušná Katka | SKOB Zlín | C | 2121120 | 100 Kč |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | C | 8013874 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8226380 | 70 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | A | 8061460 | 70 Kč |
JPV0950 | Gottwaldová AnnaGottwaldová Anna | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8402009 | 70 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8113502 | 70 Kč |
AOP0854 | Klöslová SofieKlöslová Sofie | Orientační Běh Opava | C | 8030634 | 70 Kč |
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 70 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 70 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680326 | 70 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 70 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 8663160 | 70 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670787 | 70 Kč |
TZL0851 | Fišerová MarkétaFišerová Markéta | SKOB Zlín | B | 8680330 | 70 Kč |
JPV0999 | Soldánová PavlínaSoldánová Pavlína | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8012881 | 70 Kč |
STE0952 | Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie | SK SKI-OB Šternberk | B | 8006759 | 70 Kč |
TBM0853 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | KOS TJ Tesla Brno | B | 8047115 | 70 Kč |
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | A | 8077877 | 70 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 8013944 | 70 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | B | 8648592 | 70 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 8014447 | 70 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | B | 8226431 | 70 Kč |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | B | 8013938 | 70 Kč |
TZL0957 | Héčová KristýnaHéčová Kristýna | SKOB Zlín | C | 2134311 | 70 Kč |
SBR0851 | Procházková SamanthaProcházková Samantha | SKOB Bruntál | C | 2001969 | 70 Kč |
0010002 | Wasilewska OlgaWasilewska Olga | 001 - (POL) UKS OSiR Gora Kalwaria | 886315 | 100 Kč | |
SSU0850 | Holzerová NatálieHolzerová Natálie | SK Severka Šumperk | C | 2144036 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013964 | 120 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8013963 | 120 Kč |
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | B | 1000509 | 120 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 120 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | A | 8648623 | 120 Kč |
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | B | 8680425 | 120 Kč |
KSU0650 | Juřinová AdélaJuřinová Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058487 | 120 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 120 Kč |
STE0658 | Dzwonkowska PaulinaDzwonkowska Paulina | SK SKI-OB Šternberk | C | 8062062 | 120 Kč |
STE0659 | Kasprzyk MartaKasprzyk Marta | SK SKI-OB Šternberk | C | 8062061 | 120 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | B | 8022633 | 120 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 8226335 | 120 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | A | 8004292 | 120 Kč |
SSU0752 | Zaoralová EliškaZaoralová Eliška | SK Severka Šumperk | B | 2001924 | 120 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 8013868 | 120 Kč |
TUR0759 | Jurčíková NinaJurčíková Nina | OOB TJ Turnov | C | 8071305 | 120 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 8226373 | 120 Kč |
JPV0751 | Rozehnalová AnnaRozehnalová Anna | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2222798 | 120 Kč |
TZL0757 | Kovalčíková NelaKovalčíková Nela | SKOB Zlín | C | 8051263 | 120 Kč |
TZL0752 | Poslušná JitkaPoslušná Jitka | SKOB Zlín | C | 2121125 | 180 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | A | 8226374 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8012877 | 120 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662307 | 120 Kč |
ASU0550 | Pobucká EliškaPobucká Eliška | Magnus Orienteering | C | 920658 | 120 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 8517451 | 120 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662732 | 120 Kč |
KSU0565 | Müllerová MarieMüllerová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 995815 | 120 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 120 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 120 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 8660355 | 120 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667550 | 120 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 8660366 | 120 Kč |
PTE0553 | Klapková AnežkaKlapková Anežka | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 120 Kč |
SKM0550 | Ošmerová TerezaOšmerová Tereza | KOB Směr Kroměříž | B | 8680307 | 120 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | A | 8660378 | 180 Kč |
AOP0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | Orientační Běh Opava | A | 8445307 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 8039983 | 120 Kč |
STE9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | SK SKI-OB Šternberk | C | 8410788 | 120 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 8663119 | 120 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 120 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | A | 8660531 | 120 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 8663149 | 120 Kč |
SSU9650 | Janigová KristýnaJanigová Kristýna | SK Severka Šumperk | C | 120 Kč | |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654885 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP8050 | Librová LucieLibrová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 49386 | 120 Kč |
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 120 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 120 Kč |
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 8116765 | 120 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 8516754 | 120 Kč |
KSU8080 | Juřinová RadkaJuřinová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 120 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006732 | 120 Kč |
STE8250 | Tomášková PetraTomášková Petra | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143383 | 120 Kč |
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 120 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2419928 | 120 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2069081 | 120 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 120 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 8517317 | 120 Kč |
0020001 | Sedláčková AlžbětaSedláčková Alžběta | 002 - Bafto | 2127864 | 120 Kč | |
HLV8451 | Drábková KateřinaDrábková Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 8517324 | 120 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 8680321 | 120 Kč |
TBM7652 | La Carbonara HanaLa Carbonara Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100026 | 120 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 120 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 8047130 | 120 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680374 | 120 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠárkaHolasová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 8648596 | 180 Kč |
KON8155 | Václavková LenkaVáclavková Lenka | KOB Konice | C | 2020742 | 180 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 1424653 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 120 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 120 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 8007713 | 120 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8670771 | 120 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 120 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 120 Kč |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 8076649 | 120 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 120 Kč |
GIG7750 | Linhartová MartinaLinhartová Martina | GIGANT Orienteering | C | 8033241 | 120 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8154988 | 120 Kč |
TVR7750 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436921 | 120 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 8012874 | 120 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 8001411 | 120 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8113521 | 120 Kč |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 120 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 120 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8007275 | 120 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 2260118 | 120 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 180 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7211248 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 120 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 8454012 | 120 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 120 Kč |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1302 | Liber TomášLiber Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2127594 | 70 Kč |
JPV1400 | Gottwald PetrGottwald Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 70 Kč |
KSU1220 | Jäckel VilémJäckel Vilém | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52544 | 70 Kč |
AOP1301 | Kotůlek VítKotůlek Vít | Orientační Běh Opava | C | 8714 | 70 Kč |
STE1201 | Binar VítBinar Vít | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049585 | 70 Kč |
TBM1212 | Sedláček MartinSedláček Martin | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100042 | 70 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 70 Kč |
TZL1200 | Šidla DaliborŠidla Dalibor | SKOB Zlín | C | 7053367 | 70 Kč |
TBM1305 | Vaculín VilémVaculín Vilém | KOS TJ Tesla Brno | C | 1450163 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 8680606 | 70 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 70 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 70 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | B | 8008300 | 70 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 70 Kč |
KSU1009 | Havlík JakubHavlík Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 70 Kč |
KSU1030 | Profous ŠtěpánProfous Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 70 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056285 | 70 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 70 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 70 Kč |
TZL1004 | Fišer PetrFišer Petr | SKOB Zlín | B | 8660354 | 70 Kč |
KON1131 | Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František | KOB Konice | C | 2771942 | 70 Kč |
TZL1000 | Pekárek DavidPekárek David | SKOB Zlín | B | 8680313 | 70 Kč |
JPV1001 | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2148093 | 70 Kč |
TBM1108 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | KOS TJ Tesla Brno | C | 7210862 | 70 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | B | 8085198 | 70 Kč |
SSU1001 | Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej | SK Severka Šumperk | B | 2001992 | 70 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 8014572 | 70 Kč |
PTE1111 | Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym | TJ Sokol Ptení | C | 2135192 | 70 Kč |
PTE1003 | Tříska DavidTříska David | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 70 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | B | 8660358 | 70 Kč |
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 53103 | 70 Kč |
KON1132 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | C | 8014559 | 100 Kč |
TZL1101 | Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán | SKOB Zlín | C | 2113062 | 100 Kč |
TZL1105 | Přibyl FrantišekPřibyl František | SKOB Zlín | C | 2091553 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | A | 8648624 | 70 Kč |
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | A | 8240800 | 70 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680351 | 70 Kč |
KSU0828 | Juřina MarekJuřina Marek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 70 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 70 Kč |
KSU0848 | Jurčík JanJurčík Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 70 Kč |
KSU0939 | Podhora VáclavPodhora Václav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2039191 | 70 Kč |
TZL0810 | Pavlík AdamPavlík Adam | SKOB Zlín | B | 8662733 | 70 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | B | 8022645 | 70 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 70 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 8014451 | 70 Kč |
STE0808 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | C | 2106723 | 70 Kč |
KON0830 | Lipenský MatoušLipenský Matouš | KOB Konice | C | 2229811 | 70 Kč |
KON0818 | Kočiřík AntonínKočiřík Antonín | KOB Konice | C | 2126251 | 70 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | B | 8000245 | 70 Kč |
TZL0814 | Linhart AdamLinhart Adam | SKOB Zlín | C | 8109339 | 70 Kč |
TZL0813 | Linhart JakubLinhart Jakub | SKOB Zlín | B | 8660391 | 70 Kč |
PLU0902 | Kožnárek PavelKožnárek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 70 Kč |
TZL0806 | Hozík ŠtěpánHozík Štěpán | SKOB Zlín | A | 8648637 | 70 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 70 Kč |
PLU0903 | Suchánek MatyášSuchánek Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 70 Kč |
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | B | 8090714 | 70 Kč |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | B | 8004291 | 70 Kč |
TBM0817 | Franc KryštofFranc Kryštof | KOS TJ Tesla Brno | B | 2083396 | 70 Kč |
TBM0910 | Malý MatyášMalý Matyáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 8680332 | 100 Kč |
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 100 Kč |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 100 Kč |
TZL0815 | Jahudka TomášJahudka Tomáš | SKOB Zlín | B | 8680386 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8662279 | 120 Kč |
UOL0701 | Robenek JiříRobenek Jiří | SOB Olomouc | C | 2148147 | 120 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670783 | 120 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670827 | 120 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680281 | 120 Kč |
STE0600 | Maciejewski BartłomiejMaciejewski Bartłomiej | SK SKI-OB Šternberk | C | 8092006 | 120 Kč |
TZL0711 | Václavík VojtěchVáclavík Vojtěch | SKOB Zlín | B | 8051258 | 120 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 8113535 | 120 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | B | 426313 | 120 Kč |
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | B | 9200527 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 8660477 | 120 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 120 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 8061467 | 120 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667537 | 120 Kč |
AOP0504 | Klösel SamuelKlösel Samuel | Orientační Běh Opava | B | 8237738 | 120 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 120 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680405 | 120 Kč |
KSU0501 | Fabiánek JakubFabiánek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515459 | 120 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8680413 | 120 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680331 | 120 Kč |
STE0403 | Gorski PatrykGorski Patryk | SK SKI-OB Šternberk | C | 8091813 | 120 Kč |
STE0505 | Podworski KacperPodworski Kacper | SK SKI-OB Šternberk | C | 8181204 | 120 Kč |
STE0506 | Tywonek JanTywonek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 8093112 | 120 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 120 Kč |
AOP0503 | Klapetek VáclavKlapetek Václav | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 120 Kč |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 2001950 | 120 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | C | 1418762 | 120 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 120 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | A | 8170602 | 120 Kč |
0010001 | Gladecki DawidGladecki Dawid | 001 - (POL) UKS OSiR Gora Kalwaria | 8664844 | 120 Kč | |
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | C | 2090849 | 120 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 120 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006748 | 120 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 8006749 | 120 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 120 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8003660 | 120 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8660398 | 120 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | A | 8663152 | 120 Kč |
KSU9400 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8482075 | 120 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 8656569 | 120 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 120 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662437 | 120 Kč |
SRK9802 | Locker TomášLocker Tomáš | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8004341 | 120 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 8662444 | 120 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680426 | 120 Kč |
TUR0306 | Jurčík TomášJurčík Tomáš | OOB TJ Turnov | C | 8071294 | 120 Kč |
TUR7900 | Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan | OOB TJ Turnov | C | 8680573 | 120 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 120 Kč |
GIG0300 | Smolen KarelSmolen Karel | GIGANT Orienteering | C | 8226341 | 120 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 8662694 | 120 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 1407427 | 120 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662682 | 120 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 8660591 | 120 Kč |
TZL6808 | Šidla JanŠidla Jan | SKOB Zlín | C | 8053367 | 120 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | E | 8201000 | 120 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 8033246 | 120 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 8017701 | 120 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8648545 | 180 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656693 | 180 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 180 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061407 | 180 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | R | 8648541 | 180 Kč |
KAM9200 | Rýdel JiříRýdel Jiří | OK Kamenice | C | 8170892 | 180 Kč |
0110001 | Hala LukášHala Lukáš | 011 - Nereg. Šlapanice | 301244 | 180 Kč | |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8414134 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8100052 | 120 Kč |
KSU7909 | Miča PetrMiča Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 120 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 8104170 | 120 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680320 | 120 Kč |
GIG7502 | Fišer PetrFišer Petr | GIGANT Orienteering | C | 8662302 | 120 Kč |
STE7603 | Kropáček IvoKropáček Ivo | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143386 | 120 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 8047120 | 120 Kč |
STE8001 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 52462 | 120 Kč |
AOP7801 | Kotůlek JanKotůlek Jan | Orientační Běh Opava | C | 416168 | 120 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8004294 | 120 Kč |
PLU8101 | Lutera MichalLutera Michal | TJ SOKOL Plumlov | C | 2102795 | 120 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8461740 | 120 Kč |
SKM7802 | Kožuch VítKožuch Vít | KOB Směr Kroměříž | C | 7790049 | 120 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 8107738 | 120 Kč |
0040001 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | 004 - ASPV OA | 8030639 | 120 Kč | |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 8680419 | 120 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 8454046 | 120 Kč |
KSU7800 | Havlík JindraHavlík Jindra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8328659 | 120 Kč |
KSU7849 | Růžička LukášRůžička Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8226438 | 180 Kč |
KON8216 | Václavek LeošVáclavek Leoš | KOB Konice | C | zapůjčit | 180 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 180 Kč |
SSU7847 | Krtička LuděkKrtička Luděk | SK Severka Šumperk | C | 7204982 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 8660471 | 120 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 120 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 120 Kč |
STE6800 | Antonowicz JerzyAntonowicz Jerzy | SK SKI-OB Šternberk | C | 8636188 | 120 Kč |
STE6901 | Gentric MarcGentric Marc | SK SKI-OB Šternberk | C | 8013403 | 120 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 120 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 120 Kč |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 120 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 120 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 120 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8004044 | 120 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 120 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 8107752 | 120 Kč |
0020002 | Sedláček PetrSedláček Petr | 002 - Bafto | 2087653 | 120 Kč | |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 120 Kč |
UOL7504 | Malaska LukášMalaska Lukáš | SOB Olomouc | C | 2224157 | 120 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 120 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 120 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 120 Kč |
TBM6107 | Urválek JiříUrválek Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53296 | 120 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 120 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 8656690 | 120 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 120 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 8461738 | 180 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 8014529 | 120 Kč |
AOP6402 | Liber VlastimilLiber Vlastimil | Orientační Běh Opava | C | 2127600 | 120 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 120 Kč |
TVR6200 | Labudík MilanLabudík Milan | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 206457 | 120 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 120 Kč |
SBR6201 | Zítka JiříZítka Jiří | SKOB Bruntál | C | 51907 | 120 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | C | 8051260 | 120 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 120 Kč |
SBR6003 | Czasch PetrCzasch Petr | SKOB Bruntál | C | 7856 | 120 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8004335 | 180 Kč |
0080001 | Dvorský IljaDvorský Ilja | 008 - neregistrovaný | 416082 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 120 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 120 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 8034544 | 120 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8320135 | 120 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 120 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 2214545 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1202 | Kaňok JakubKaňok Jakub | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 70 Kč |
UOL1351 | Šaňáková AnnaŠaňáková Anna | SOB Olomouc | C | 2124801 | 70 Kč |
STE1400 | Kropáček ŠimonKropáček Šimon | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143381 | 70 Kč |
PTE1300 | Tříska JakubTříska Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 70 Kč |
HLV1656 | Drábková KarolínaDrábková Karolína | OB Holešov z.s. | C | 331791 | 70 Kč |
SKM1400 | Hrouzek DavidHrouzek David | KOB Směr Kroměříž | C | 70 Kč | |
SKM16xx | Hrouzek AlešHrouzek Aleš | KOB Směr Kroměříž | 70 Kč | ||
SSU2101 | Král Artuš MatyášKrál Artuš Matyáš | SK Severka Šumperk | C | 70 Kč | |
TBM1511 | Vaculín RobinVaculín Robin | KOS TJ Tesla Brno | C | 2127880 | 70 Kč |
UOL1650 | Petřivalská AnežkaPetřivalská Anežka | SOB Olomouc | C | 1004660 | 70 Kč |
UOL1651 | Petřivalská EliškaPetřivalská Eliška | SOB Olomouc | C | 1400082 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1007529 | 120 Kč |
STE0813 | Dohnal JanDohnal Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 120 Kč | |
KSU7200 | Profous KamilProfous Kamil | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2104587 | 120 Kč |
UOL7201 | Dráč PavelDráč Pavel | SOB Olomouc | C | 2109764 | 120 Kč |
PTE8050 | Třísková EvaTřísková Eva | TJ Sokol Ptení | C | 52743 | 120 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2127575 | 120 Kč |
TBM8354 | Vaculínová HanaVaculínová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 416206 | 120 Kč |