Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 14:58 | ||
2. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 16:11 | + 1:13 | |
2. | Tomášová Majda | SRK6753 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:11 | + 1:13 | |
4. | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 18:05 | + 3:07 | |
5. | Lukešová Klára | SHK7850 | OK Slavia Hradec Králové | 19:22 | + 4:24 | |
6. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 19:33 | + 4:35 | |
7. | Maclová Kristýna | LPU9155 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:44 | + 4:46 | |
8. | Votroubek Jan | SRK8201 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:46 | + 4:48 | |
9. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 20:17 | + 5:19 | |
10. | Čalounová Jana | 110001 | 011-Liberec | 23:40 | + 8:42 | |
11. | Matoušková Hana | MOV | SKOB Ostrava | 25:00 | + 10:02 | |
12. | Čalounová Klára | VLI0950 | Slavia Liberec orienteering | 25:59 | + 11:01 | |
13. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | OK Dobříš | 26:14 | + 11:16 | |
14. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 26:39 | + 11:41 | |
15. | Kupka Matyáš | NER | NER | 30:58 | + 16:00 | |
16. | Rohan Vilém | PVP0900 | VSK Přírodní vědy Praha | 31:46 | + 16:48 | |
17. | Halbrštát Tomáš | 230001 | 023-SK neslyšících Hradec | 31:50 | + 16:52 | |
18. | Tylová Kateřina | 50001 | 005-ČauVolley | 33:13 | + 18:15 | |
19. | Koucová Sára | NER | NER | 46:15 | + 31:17 | |
Nadera Agata | CXP80 | NER | DISK | |||
Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Kubíková Irena | LPU6956 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otreško Eva - Mariia | NER | NER | 14:38 | ||
2. | Weiner Jakub | SHK7911 | OK Slavia Hradec Králové | 15:01 | + 0:23 | |
3. | Nadera Darius | CX80 | NER | 15:02 | + 0:24 | |
4. | Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | 17:39 | + 3:01 | |
5. | Andrle Vlastimil | NER | NER | 18:00 | + 3:22 | |
6. | Čaloun Michal | VLI6801 | Slavia Liberec orienteering | 18:09 | + 3:31 | |
7. | Stulíková Barbora | SHK8552 | OK Slavia Hradec Králové | 18:17 | + 3:39 | |
8. | Hrdučková Jana | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 18:52 | + 4:14 | |
9. | Ternerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:22 | + 4:44 | |
10. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:27 | + 6:49 | |
11. | Jahoda Jiří | 280001 | 028-NER - (j)Elita | 22:13 | + 7:35 | |
12. | Hušek Jaroslav | 20001 | 002-RUN4FUN | 26:58 | + 12:20 | |
13. | Hušková Jana | 20002 | 002-RUN4FUN | 26:59 | + 12:21 | |
14. | Kout Pavel | NER | NER | 28:59 | + 14:21 | |
15. | Machová Kamila | 300001 | 030-neregistrovaní | 33:24 | + 18:46 | |
16. | Hejsek Jakub | 140001 | 014-nereg | 35:03 | + 20:25 | |
17. | Rohanová Markéta | PVP7251 | VSK Přírodní vědy Praha | 44:12 | + 29:34 | |
18. | Ondruš Jan | 250001 | 025-neregistrovaný | 50:16 | + 35:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korbelová Tereza | PHK1254 | OK 99 Hradec Králové | 12:38 | ||
2. | Hanousková Michaela | SJC1351 | Sportcentrum Jičín | 14:46 | + 2:08 | |
3. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 17:01 | + 4:23 | |
4. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 17:20 | + 4:42 | |
5. | Novotná Anna | PHK1352 | OK 99 Hradec Králové | 18:13 | + 5:35 | |
6. | Kopecká Eliška | PHK1250 | OK 99 Hradec Králové | 19:08 | + 6:30 | |
7. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:00 | + 7:22 | |
8. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:35 | + 7:57 | |
9. | Krausová Amálie | DOK1251 | OK Doksy | 22:14 | + 9:36 | |
10. | Křížová Magdalena | LPU1257 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:48 | + 10:10 | |
11. | Korbelová Eliška | PHK1253 | OK 99 Hradec Králové | 22:54 | + 10:16 | |
12. | Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | 23:50 | + 11:12 | |
13. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:56 | + 11:18 | |
14. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:18 | + 11:40 | |
15. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 24:47 | + 12:09 | |
16. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | OK 99 Hradec Králové | 24:56 | + 12:18 | |
17. | Košárková Aneta | PGP1255 | SK Praga | 25:06 | + 12:28 | |
18. | Vondroušová Laura | JIL1251 | OK Jilemnice | 26:09 | + 13:31 | |
19. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:11 | + 13:33 | |
20. | Cyrany Anežka | SJC1253 | Sportcentrum Jičín | 26:58 | + 14:20 | |
21. | Melicharová Nina | PHK1451 | OK 99 Hradec Králové | 27:57 | + 15:19 | |
22. | Jedličková Michaela | SHK1350 | OK Slavia Hradec Králové | 28:24 | + 15:46 | |
23. | Dvořáková Marie | LPU1452 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:16 | + 17:38 | |
24. | Nováková Kateřina | VRL1253 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:33 | + 17:55 | |
25. | Hovorková Nikol | LPU1353 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:46 | + 18:08 | |
26. | Evanová Anna Lydie | DKP1261 | Oddíl OB Kotlářka | 31:16 | + 18:38 | |
27. | Řeháková Berta | RIC1351 | OB Říčany | 35:58 | + 23:20 | |
28. | Cyrany Magdalena | SJC1453 | Sportcentrum Jičín | 38:55 | + 26:17 | |
29. | Proxová Veronika | RIC1350 | OB Říčany | 49:02 | + 36:24 | |
30. | Šimůnková Kateřina | RIC1251 | OB Říčany | 50:55 | + 38:17 | |
31. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 53:53 | + 41:15 | |
32. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 56:00 | + 43:22 | |
33. | Vondroušová Agáta | JIL1551 | OK Jilemnice | 58:11 | + 45:33 | |
34. | Žemličková Viktorie | LPU1451 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:09 | + 46:31 | |
35. | Kopecká Inés | JIL1552 | OK Jilemnice | 70:03 | + 57:25 | |
Kavková Valerie | RIC1250 | OB Říčany | DISK | |||
Mayerová Anna | SHK1450 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Retková Adina | LTU1350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:13 | ||
2. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 12:25 | + 0:12 | |
3. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:33 | + 0:20 | |
4. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 12:47 | + 0:34 | |
5. | Šolcová Elsa | SJC1152 | Sportcentrum Jičín | 12:54 | + 0:41 | |
6. | Hrušová Lucie | PHK1050 | OK 99 Hradec Králové | 13:17 | + 1:04 | |
7. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 13:19 | + 1:06 | |
8. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:32 | + 1:19 | |
9. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 14:17 | + 2:04 | |
10. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 14:50 | + 2:37 | |
11. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 14:51 | + 2:38 | |
12. | Málková Karolína | SHK1051 | OK Slavia Hradec Králové | 15:00 | + 2:47 | |
13. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 15:35 | + 3:22 | |
14. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 15:38 | + 3:25 | |
15. | Nová Klára | VRL1053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:11 | + 3:58 | |
16. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 16:18 | + 4:05 | |
17. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:25 | + 4:12 | |
18. | Buďárková Laura | STH1051 | SK Studenec | 16:26 | + 4:13 | |
18. | Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | 16:26 | + 4:13 | |
20. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 16:30 | + 4:17 | |
21. | Besedová Barbora | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 16:54 | + 4:41 | |
22. | Jiráková Adéla | JJN1052 | Team Jizerky | 16:56 | + 4:43 | |
23. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | OK 99 Hradec Králové | 17:13 | + 5:00 | |
24. | Macháčková Eliška | LPU1153 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:33 | + 5:20 | |
25. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 17:35 | + 5:22 | |
26. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:58 | + 5:45 | |
27. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 18:31 | + 6:18 | |
28. | Kvapilová Simona | PHK1150 | OK 99 Hradec Králové | 18:44 | + 6:31 | |
29. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | Sokol Horní Jelení | 19:06 | + 6:53 | |
30. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | Team Jizerky | 19:19 | + 7:06 | |
31. | Tomešová Evelína | DKP1168 | Oddíl OB Kotlářka | 19:43 | + 7:30 | |
32. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | Oddíl OB Kotlářka | 20:39 | + 8:26 | |
33. | Jebavá Nikol | VRL1056 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:50 | + 8:37 | |
34. | Havlíková Tereza | DKP1166 | Oddíl OB Kotlářka | 21:34 | + 9:21 | |
35. | Stryková Johana | LPU1151 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:02 | + 9:49 | |
36. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | OK 99 Hradec Králové | 22:48 | + 10:35 | |
37. | Ladýřová Alžběta | SHK1058 | OK Slavia Hradec Králové | 23:21 | + 11:08 | |
38. | Valtrová Ema | JJN1152 | Team Jizerky | 23:36 | + 11:23 | |
39. | Dvorská Veronika | CHC1054 | K.O.B. Choceň | 24:10 | + 11:57 | |
40. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:23 | + 12:10 | |
41. | Matějková Eliška | SNA1153 | TJ START Náchod | 24:46 | + 12:33 | |
42. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 26:04 | + 13:51 | |
43. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 27:14 | + 15:01 | |
44. | Polubentseva Daria | TUR1161 | OOB TJ Turnov | 27:21 | + 15:08 | |
45. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:34 | + 16:21 | |
46. | Oravcová Amálie | JJN1153 | Team Jizerky | 31:50 | + 19:37 | |
47. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | Team Jizerky | 32:03 | + 19:50 | |
48. | Topičová Nina | MLA1156 | MLOK Mariánské Lázně | 36:33 | + 24:20 | |
49. | Beranová Michaela | DKP1170 | Oddíl OB Kotlářka | 50:31 | + 38:18 | |
Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Froschová Magdalena | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Lepšová Julie | SRK1152 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Krykorková Zuzana | SJC1153 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Stadtherrová Adéla | JJN1150 | Team Jizerky | DISK | |||
Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Eliška | PHK1056 | OK 99 Hradec Králové | 13:15 | ||
2. | Venclová Aneta | ZAM1051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 14:01 | + 0:46 | |
3. | Valdmanová Anna | JIL1052 | OK Jilemnice | 16:22 | + 3:07 | |
Stratilová Anna | ZAM1052 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | |||
Hostinská Barbora | LPU1162 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Hezká Adéla | DOR1053 | OK Dobříš | DISK | |||
Zaplatílková Andrea | VRL9997 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:46 | + 3:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 11:54 | ||
2. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 12:20 | + 0:26 | |
2. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 12:20 | + 0:26 | |
4. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 12:21 | + 0:27 | |
5. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 12:32 | + 0:38 | |
6. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 12:39 | + 0:45 | |
7. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB Tretra Praha | 12:50 | + 0:56 | |
8. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 12:53 | + 0:59 | |
9. | Strýčková Barbora | PBM0852 | TJ Spartak 1. brněnská | 13:11 | + 1:17 | |
10. | Březinová Antonie | JEO0855 | Ještědská oblast | 13:13 | + 1:19 | |
11. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 13:17 | + 1:23 | |
12. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:24 | + 1:30 | |
13. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 13:27 | + 1:33 | |
14. | Pražáková Nella | JJN0853 | Team Jizerky | 13:29 | + 1:35 | |
15. | Klöslová Sofie | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 13:37 | + 1:43 | |
15. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:37 | + 1:43 | |
17. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 13:47 | + 1:53 | |
18. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 13:54 | + 2:00 | |
19. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:00 | + 2:06 | |
20. | Nožičková Ema | LPU0953 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:10 | + 2:16 | |
21. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 14:11 | + 2:17 | |
22. | Hamáková Adéla | HJL0851 | Sokol Horní Jelení | 14:15 | + 2:21 | |
23. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 14:16 | + 2:22 | |
24. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 14:18 | + 2:24 | |
25. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 14:22 | + 2:28 | |
26. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 14:36 | + 2:42 | |
27. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 14:38 | + 2:44 | |
28. | Polubentseva Iryna | TUR0855 | OOB TJ Turnov | 14:50 | + 2:56 | |
29. | Houžvičková Kateřina | JEO0955 | Ještědská oblast | 14:52 | + 2:58 | |
30. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 14:57 | + 3:03 | |
31. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 14:59 | + 3:05 | |
32. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 15:11 | + 3:17 | |
33. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:17 | + 3:23 | |
34. | Grusserová Diana | PHK0999 | OK 99 Hradec Králové | 15:26 | + 3:32 | |
35. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 15:30 | + 3:36 | |
36. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 15:34 | + 3:40 | |
36. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 15:34 | + 3:40 | |
38. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 15:42 | + 3:48 | |
39. | Zabořilová Anna | TUR0951 | OOB TJ Turnov | 15:49 | + 3:55 | |
40. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 15:56 | + 4:02 | |
41. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 15:59 | + 4:05 | |
42. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 16:29 | + 4:35 | |
43. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:49 | + 4:55 | |
44. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 16:53 | + 4:59 | |
45. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 16:55 | + 5:01 | |
46. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | OK 99 Hradec Králové | 17:10 | + 5:16 | |
47. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 17:17 | + 5:23 | |
48. | Macháčková Tereza | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:20 | + 5:26 | |
49. | Kaplanová Viktorie | HJL0850 | Sokol Horní Jelení | 17:34 | + 5:40 | |
50. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | K.O.B. Choceň | 17:38 | + 5:44 | |
51. | Netopilová Simona | VAM0950 | OB Vamberk | 17:50 | + 5:56 | |
52. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 17:54 | + 6:00 | |
53. | Houskává Adéla | DOR0351 | OK Dobříš | 17:59 | + 6:05 | |
54. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 18:00 | + 6:06 | |
55. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:32 | + 6:38 | |
56. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:34 | + 6:40 | |
57. | Matoušková Markéta | PHK0855 | OK 99 Hradec Králové | 18:51 | + 6:57 | |
58. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | OK Slavia Hradec Králové | 19:00 | + 7:06 | |
59. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 19:28 | + 7:34 | |
60. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | K.O.B. Choceň | 19:44 | + 7:50 | |
61. | Nimshausová Helena | CHC0854 | K.O.B. Choceň | 20:04 | + 8:10 | |
62. | Pospíšilová Bára | JJN0953 | Team Jizerky | 26:50 | + 14:56 | |
63. | Růžičková Magda | PHK0951 | OK 99 Hradec Králové | 36:28 | + 24:34 | |
Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Selixová Anežka | SHK0852 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řadová Ráchel | SHK0961 | OK Slavia Hradec Králové | 15:23 | ||
2. | Julišová Kateřina | ZAM0851 | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:08 | + 1:45 | |
3. | Stolinová Andrea | DOB0990 | KOB Dobruška | 18:04 | + 2:41 | |
4. | Bucharová Marie | VRL0954 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:40 | + 3:17 | |
5. | Záveská Eliška | VRL0955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:23 | + 4:00 | |
6. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:25 | + 5:02 | |
7. | Nováková Dita | VRL0957 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:40 | + 5:17 | |
8. | Říhová Eliška | SRK0952 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:34 | + 6:11 | |
9. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:41 | + 7:18 | |
10. | Hezká Tereza | DOR0855 | OK Dobříš | 23:55 | + 8:32 | |
11. | Němcová Kateřina | ZAM0852 | OB T.J. Sokol Žamberk | 26:45 | + 11:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 14:15 | ||
2. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 14:23 | + 0:08 | |
3. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 14:33 | + 0:18 | |
4. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 14:34 | + 0:19 | |
5. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 14:43 | + 0:28 | |
6. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:00 | + 0:45 | |
7. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 15:05 | + 0:50 | |
8. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:07 | + 0:52 | |
9. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 15:08 | + 0:53 | |
10. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 15:09 | + 0:54 | |
11. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 15:15 | + 1:00 | |
12. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Brno Žabovřesky | 15:18 | + 1:03 | |
13. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 15:21 | + 1:06 | |
14. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 15:22 | + 1:07 | |
14. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 15:22 | + 1:07 | |
16. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 15:29 | + 1:14 | |
16. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 15:29 | + 1:14 | |
18. | Procházková Doubravka | PBM0651 | TJ Spartak 1. brněnská | 15:33 | + 1:18 | |
18. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 15:33 | + 1:18 | |
20. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:42 | + 1:27 | |
21. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:45 | + 1:30 | |
22. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 15:49 | + 1:34 | |
22. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 15:49 | + 1:34 | |
24. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 15:52 | + 1:37 | |
25. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 15:57 | + 1:42 | |
26. | Burdová Helena | STE0653 | SK SKI-OB Šternberk | 16:07 | + 1:52 | |
27. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 16:13 | + 1:58 | |
28. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 16:14 | + 1:59 | |
29. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | Západočeské sportovní centrum OB | 16:19 | + 2:04 | |
30. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 16:30 | + 2:15 | |
31. | Kendrová Tereza | PBM0652 | TJ Spartak 1. brněnská | 16:35 | + 2:20 | |
32. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 16:48 | + 2:33 | |
33. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 17:11 | + 2:56 | |
34. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 17:31 | + 3:16 | |
35. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 17:36 | + 3:21 | |
36. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 17:48 | + 3:33 | |
37. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:59 | + 3:44 | |
38. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 18:04 | + 3:49 | |
39. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 18:13 | + 3:58 | |
40. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 21:32 | + 7:17 | |
41. | Kadlecová Barbora | ZTC0750 | Západočeské sportovní centrum OB | 22:57 | + 8:42 | |
42. | Hiklová Eva | ZBM0755 | SK Brno Žabovřesky | 22:58 | + 8:43 | |
43. | Šilerová Petra | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 24:04 | + 9:49 | |
Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | DISK | |||
Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Rážová Aneta | PHK0662 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | DISK | |||
Rychlá Karolína | AOP0757 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myšková Ema | TBM0759 | KOS TJ Tesla Brno | 12:31 | ||
2. | Kaláčová Anna | LPU0763 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:20 | + 0:49 | |
3. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 13:54 | + 1:23 | |
4. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 14:04 | + 1:33 | |
5. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 14:15 | + 1:44 | |
6. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:25 | + 1:54 | |
7. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 14:44 | + 2:13 | |
8. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:23 | + 2:52 | |
9. | Nožičková Lea | LPU0753 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:27 | + 2:56 | |
10. | Šmídová Terezie | LPU0659 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:57 | + 3:26 | |
11. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:58 | + 3:27 | |
12. | Selixová Mariana | SHK0752 | OK Slavia Hradec Králové | 16:10 | + 3:39 | |
13. | Závodná Zuzana | LTU0750 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:35 | + 4:04 | |
14. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 17:43 | + 5:12 | |
15. | Bryscejnová Marieta | ZAM0752 | OB T.J. Sokol Žamberk | 18:38 | + 6:07 | |
16. | Kubíková Adéla | LPU0761 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:57 | + 6:26 | |
17. | Ondrušová Zuzana | PHK0757 | OK 99 Hradec Králové | 19:05 | + 6:34 | |
18. | Sršňová Natálie | VAM0751 | OB Vamberk | 19:58 | + 7:27 | |
19. | Šafrová Lenka | CHC0654 | K.O.B. Choceň | 20:11 | + 7:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 14:10 | ||
2. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 14:24 | + 0:14 | |
3. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:38 | + 0:28 | |
4. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 14:55 | + 0:45 | |
5. | Krejčová Lucie | PGP0455 | SK Praga | 15:02 | + 0:52 | |
6. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 15:03 | + 0:53 | |
7. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 15:06 | + 0:56 | |
8. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 15:15 | + 1:05 | |
9. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 15:23 | + 1:13 | |
10. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 15:26 | + 1:16 | |
10. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:26 | + 1:16 | |
12. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 15:30 | + 1:20 | |
13. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 15:38 | + 1:28 | |
14. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 16:02 | + 1:52 | |
15. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 16:12 | + 2:02 | |
16. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 16:14 | + 2:04 | |
17. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 16:22 | + 2:12 | |
18. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 16:23 | + 2:13 | |
19. | Beránková Šárka | ZTC0551 | Západočeské sportovní centrum OB | 16:30 | + 2:20 | |
20. | Klechová Karolína | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 16:46 | + 2:36 | |
21. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 16:48 | + 2:38 | |
22. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 16:55 | + 2:45 | |
23. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 17:12 | + 3:02 | |
24. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 17:13 | + 3:03 | |
25. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 17:17 | + 3:07 | |
26. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 17:19 | + 3:09 | |
27. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 17:24 | + 3:14 | |
28. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | Západočeské sportovní centrum OB | 17:26 | + 3:16 | |
29. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 17:29 | + 3:19 | |
30. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 17:33 | + 3:23 | |
31. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 17:44 | + 3:34 | |
32. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 18:03 | + 3:53 | |
33. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 18:07 | + 3:57 | |
34. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 18:08 | + 3:58 | |
35. | Šauli Kateřina | ZTC0456 | Západočeské sportovní centrum OB | 18:15 | + 4:05 | |
36. | Müllerová Marie | KSU0565 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:18 | + 4:08 | |
37. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 18:22 | + 4:12 | |
38. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 18:35 | + 4:25 | |
39. | Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | 18:54 | + 4:44 | |
40. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 20:14 | + 6:04 | |
41. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 20:26 | + 6:16 | |
42. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 20:35 | + 6:25 | |
Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | DISK | |||
Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 14:18 | ||
2. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 14:28 | + 0:10 | |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 14:56 | + 0:38 | |
4. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 15:57 | + 1:39 | |
5. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 16:35 | + 2:17 | |
6. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:53 | + 2:35 | |
7. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 17:05 | + 2:47 | |
8. | Tučková Anna | LPU0455 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:18 | + 4:00 | |
9. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:52 | + 4:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | KOS TJ Tesla Brno | 13:29 | 8951 | ||
2. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 13:31 | + 0:02 | 8929 | |
3. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 13:58 | + 0:29 | 8638 | |
4. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 14:06 | + 0:37 | 8552 | |
5. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 14:23 | + 0:54 | 8368 | |
6. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 14:40 | + 1:11 | 8185 | |
7. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 14:46 | + 1:17 | 8120 | |
8. | Weissová Ľuboslava | TBM0252 | KOS TJ Tesla Brno | 14:57 | + 1:28 | 8001 | |
9. | Marková Ema | SSU0252 | SK Severka Šumperk | 15:07 | + 1:38 | 7894 | |
10. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 15:11 | + 1:42 | 7850 | |
11. | Vávrová Vanda | SHK0360 | OK Slavia Hradec Králové | 15:19 | + 1:50 | 7764 | |
12. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:28 | + 1:59 | 7667 | |
13. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 16:11 | + 2:42 | 7203 | |
14. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 16:12 | + 2:43 | 7192 | |
15. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 16:16 | + 2:47 | 7149 | |
16. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:19 | + 2:50 | 7117 | |
17. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 16:24 | + 2:55 | 7063 | |
18. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 16:26 | + 2:57 | 7041 | |
19. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 16:28 | + 2:59 | 7020 | |
20. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Brno Žabovřesky | 16:35 | + 3:06 | 6944 | |
21. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 16:42 | + 3:13 | 6869 | |
22. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 16:50 | + 3:21 | 6782 | |
23. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 16:52 | + 3:23 | 6761 | |
24. | Chrástová Tereza | TUR0255 | OOB TJ Turnov | 16:56 | + 3:27 | 6718 | |
25. | Bednaříková Emma | PBM0359 | TJ Spartak 1. brněnská | 17:02 | + 3:33 | 6653 | |
26. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 18:38 | + 5:09 | 5617 | |
27. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 18:48 | + 5:19 | 5509 | |
28. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 18:56 | + 5:27 | 5423 | |
29. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:09 | + 5:40 | 5283 | |
30. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | Team Jizerky | 19:41 | + 6:12 | 4938 | |
31. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:43 | + 6:14 | 4916 | |
32. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 20:15 | + 6:46 | 4571 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pangrácová Anna | 60001 | 006-SK SKIVELO | 12:42 | ||
2. | Pangrácová Marie | 40002 | 004-SK Olympia Praha SPS | 13:13 | + 0:31 | |
3. | Vaňková Martina | 60002 | 006-SK SKIVELO | 19:31 | + 6:49 | |
4. | Hornová Lenka | 60003 | 006-SK SKIVELO | 21:54 | + 9:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Agnieszka | PHK9966 | OK 99 Hradec Králové | 14:37 | 8065 | ||
2. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 15:01 | + 0:24 | 7852 | |
3. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 15:04 | + 0:27 | 7826 | |
4. | Edman Erica | ZBM9750 | SK Brno Žabovřesky | 15:24 | + 0:47 | 7649 | |
5. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 15:28 | + 0:51 | 7613 | |
6. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Brno Žabovřesky | 15:51 | + 1:14 | 7410 | |
7. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 16:02 | + 1:25 | 7312 | |
8. | Hepnerová Martina | PHK8150 | OK 99 Hradec Králové | 16:14 | + 1:37 | 7206 | |
9. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 16:17 | + 1:40 | 7179 | |
9. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 16:17 | + 1:40 | 7179 | |
11. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 16:33 | + 1:56 | 7038 | |
12. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 16:37 | + 2:00 | 7002 | |
13. | Kubecová Kateřina | STB9999 | TJ Stadion Nový Bor | 16:38 | + 2:01 | 6994 | |
14. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 16:54 | + 2:17 | 6852 | |
15. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 16:56 | + 2:19 | 6834 | |
16. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 16:58 | + 2:21 | 6817 | |
17. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 16:59 | + 2:22 | 6808 | |
18. | Losmanová Zuzana | PHK8750 | OK 99 Hradec Králové | 17:05 | + 2:28 | 6755 | |
19. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 17:20 | + 2:43 | 6622 | |
20. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 17:22 | + 2:45 | 6604 | |
21. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Brno Žabovřesky | 17:23 | + 2:46 | 6595 | |
22. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | 17:24 | + 2:47 | 6586 | |
23. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:34 | + 2:57 | 6498 | |
24. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 17:38 | + 3:01 | 6462 | |
25. | Mádlová Věra | PBM8951 | TJ Spartak 1. brněnská | 17:46 | + 3:09 | 6392 | |
26. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 17:52 | + 3:15 | 6338 | |
27. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 18:18 | + 3:41 | 6108 | |
28. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 18:28 | + 3:51 | 6020 | |
28. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | 18:28 | + 3:51 | 6020 | |
30. | Šákrová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 18:30 | + 3:53 | 6002 | |
31. | Bořánková Karolína | KAM9550 | OK Kamenice | 18:37 | + 4:00 | 5940 | |
32. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 18:47 | + 4:10 | 5852 | |
33. | Procházková Marie | KAM9554 | OK Kamenice | 18:48 | + 4:11 | 5843 | |
34. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:06 | + 4:29 | 5683 | |
35. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 19:09 | + 4:32 | 5657 | |
36. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 19:12 | + 4:35 | 5630 | |
37. | Riby Rose | DOK0052 | OK Doksy | 19:31 | + 4:54 | 5462 | |
38. | Fořtová Johana | PGP9354 | SK Praga | 19:35 | + 4:58 | 5427 | |
39. | Pompurová Terézia | TBM9857 | KOS TJ Tesla Brno | 19:38 | + 5:01 | 5400 | |
40. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 19:51 | + 5:14 | 5285 | |
41. | Hledíková Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 20:03 | + 5:26 | 5179 | |
42. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 20:17 | + 5:40 | 5055 | |
43. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 20:38 | + 6:01 | 4869 | |
44. | Koubová Lenka | ROU9554 | SKOB Roudnice nad Labem | 21:47 | + 7:10 | 4258 | |
Nešporová Alžběta | TZL0051 | SKOB Zlín | DISK | 0 | |||
Smrčková Dominika | KSU9799 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | |||
Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:02 | 8002 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:04 | + 0:02 | 7982 | |
3. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:27 | + 0:25 | 7752 | |
4. | Doležalová Libuše | SNA8851 | TJ START Náchod | 13:32 | + 0:30 | 7702 | |
5. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 13:55 | + 0:53 | 7472 | |
6. | Müllerová Eva | PGP9657 | SK Praga | 14:29 | + 1:27 | 7132 | |
7. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | SOB Olomouc | 14:35 | + 1:33 | 7072 | |
8. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 14:43 | + 1:41 | 6992 | |
9. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:45 | + 1:43 | 6972 | |
10. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 15:16 | + 2:14 | 6662 | |
11. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 15:54 | + 2:52 | 6282 | |
12. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:34 | + 3:32 | 5882 | |
13. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | KOS Slavia Plzeň | 16:40 | + 3:38 | 5822 | |
14. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB T.J. Sokol Žamberk | 16:55 | + 3:53 | 5672 | |
15. | Vandělíková Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 17:16 | + 4:14 | 5461 | |
15. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 17:16 | + 4:14 | 5461 | |
17. | Paříková Iva | TUR0061 | OOB TJ Turnov | 18:08 | + 5:06 | 4941 | |
18. | Ioffe Katrina | 90002 | 009-Galil | 18:35 | + 5:33 | ||
19. | Košťálková Julie | 290001 | 029-HK Choceň | 19:07 | + 6:05 | ||
20. | Goňová Nikola | ZAM9752 | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:20 | + 7:18 | 3621 | |
21. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 20:44 | + 7:42 | 3381 | |
22. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | OK 99 Hradec Králové | 23:01 | + 9:59 | 2011 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:25 | 1593 | ||
2. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:59 | + 0:34 | 1538 | |
3. | Nymsová Marie | TYN8651 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 17:05 | + 2:40 | 1336 | |
4. | Zemanová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 18:32 | + 4:07 | 1197 | |
5. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:38 | + 5:13 | 1091 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 13:17 | ||
2. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB Tretra Praha | 13:31 | + 0:14 | |
3. | Novotná Kateřina | PHK8252 | OK 99 Hradec Králové | 14:13 | + 0:56 | |
4. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:45 | + 1:28 | |
5. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 14:46 | + 1:29 | |
5. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 14:46 | + 1:29 | |
7. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 15:22 | + 2:05 | |
8. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 15:23 | + 2:06 | |
9. | Novotná Jjitka | 130001 | 013-SHK | 15:26 | + 2:09 | |
10. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 15:36 | + 2:19 | |
11. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 15:42 | + 2:25 | |
12. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 15:49 | + 2:32 | |
13. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 15:56 | + 2:39 | |
14. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:03 | + 2:46 | |
15. | Holasová Šárka | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 16:06 | + 2:49 | |
16. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:10 | + 2:53 | |
17. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 16:37 | + 3:20 | |
18. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 17:04 | + 3:47 | |
19. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 17:29 | + 4:12 | |
20. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | OB Vamberk | 17:39 | + 4:22 | |
21. | Čevelová Ivana | RIC7853 | OB Říčany | 17:51 | + 4:34 | |
22. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 18:03 | + 4:46 | |
23. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 18:44 | + 5:27 | |
24. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 19:06 | + 5:49 | |
25. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | OK 99 Hradec Králové | 19:12 | + 5:55 | |
26. | Kopecká Tereza | 240001 | 024-Sovy Bělečko | 20:10 | + 6:53 | |
27. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | OK 99 Hradec Králové | 21:49 | + 8:32 | |
28. | Vytečková Nela | CET8751 | TJ Loko Česká Třebová | 22:22 | + 9:05 | |
29. | Kučerová Petra | SJC | Sportcentrum Jičín | 23:21 | + 10:04 | |
Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Šichová Jaroslava | DLP8052 | OOB TJ Dukla Praha | DISK | |||
Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:42 | ||
2. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 12:02 | + 0:20 | |
3. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 12:07 | + 0:25 | |
4. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 12:22 | + 0:40 | |
5. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB T.J. Sokol Žamberk | 13:18 | + 1:36 | |
6. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 13:24 | + 1:42 | |
7. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:29 | + 1:47 | |
8. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 14:15 | + 2:33 | |
9. | Podlešáková Markéta | PHK7851 | OK 99 Hradec Králové | 14:23 | + 2:41 | |
10. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:43 | + 3:01 | |
11. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 15:16 | + 3:34 | |
12. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 15:30 | + 3:48 | |
13. | Culková Dita | 270001 | 027-Slávia Hradec Králové | 16:16 | + 4:34 | |
14. | Pozdílková Alena | PHK8053 | OK 99 Hradec Králové | 16:57 | + 5:15 | |
15. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:11 | + 7:29 | |
16. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | OK 99 Hradec Králové | 21:37 | + 9:55 | |
17. | Dvorská Renata | CHC8152 | K.O.B. Choceň | 23:54 | + 12:12 | |
18. | Drhlíková Markéta | VAM8250 | OB Vamberk | 26:48 | + 15:06 | |
Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 13:48 | ||
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 14:06 | + 0:18 | |
3. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 14:09 | + 0:21 | |
4. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 14:14 | + 0:26 | |
5. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 14:15 | + 0:27 | |
6. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 14:19 | + 0:31 | |
7. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 14:25 | + 0:37 | |
8. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:38 | + 0:50 | |
9. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 14:42 | + 0:54 | |
10. | Marková Jana | LLI7152 | LOK-o Liberec | 15:23 | + 1:35 | |
11. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 16:08 | + 2:20 | |
12. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 16:26 | + 2:38 | |
13. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 16:32 | + 2:44 | |
14. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 16:33 | + 2:45 | |
15. | Johnová Lenka | LTP7352 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:55 | + 3:07 | |
15. | Hvězdová Dagmar | SJC7656 | Sportcentrum Jičín | 16:55 | + 3:07 | |
17. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:00 | + 3:12 | |
18. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | OOB TJ Turnov | 17:06 | + 3:18 | |
19. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 17:12 | + 3:24 | |
20. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 17:14 | + 3:26 | |
21. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 17:18 | + 3:30 | |
22. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:29 | + 3:41 | |
23. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 17:33 | + 3:45 | |
24. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 18:16 | + 4:28 | |
25. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Racing team Hradec Králové | 18:17 | + 4:29 | |
26. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | Oddíl OS SK Prostějov | 18:40 | + 4:52 | |
27. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 18:54 | + 5:06 | |
28. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:11 | + 5:23 | |
29. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 19:30 | + 5:42 | |
30. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 20:54 | + 7:06 | |
31. | Nožičková Renata | JJN6950 | Team Jizerky | 21:41 | + 7:53 | |
32. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 22:03 | + 8:15 | |
33. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:27 | + 8:39 | |
34. | Lamačová Dana | TUR7451 | OOB TJ Turnov | 22:34 | + 8:46 | |
35. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 23:19 | + 9:31 | |
36. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 24:11 | + 10:23 | |
37. | Kadlecová Zuzana | VPM7450 | KOS Slavia Plzeň | 24:13 | + 10:25 | |
38. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | 25:24 | + 11:36 | |
Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | DISK | |||
Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | DISK | |||
Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 13:42 | ||
2. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 14:40 | + 0:58 | |
3. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:46 | + 1:04 | |
4. | Stará Marta | LPU7557 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:33 | + 1:51 | |
5. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 15:36 | + 1:54 | |
6. | Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 15:40 | + 1:58 | |
7. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:00 | + 2:18 | |
8. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 16:01 | + 2:19 | |
9. | Štefaniková Markéta | SHK7550 | OK Slavia Hradec Králové | 18:40 | + 4:58 | |
10. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 18:44 | + 5:02 | |
11. | Korbelová Petra | PHK7652 | OK 99 Hradec Králové | 19:15 | + 5:33 | |
12. | Pešková Renata | SJC7550 | Sportcentrum Jičín | 20:39 | + 6:57 | |
13. | Rybínová Iva | KOR7551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 21:02 | + 7:20 | |
14. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:41 | + 7:59 | |
15. | Hlaváčková Renata | PHK7060 | OK 99 Hradec Králové | 23:49 | + 10:07 | |
16. | Kaplanová Alena | HJL7550 | Sokol Horní Jelení | 24:13 | + 10:31 | |
17. | Julišová Jitka | ZAM7151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 26:23 | + 12:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Jana | VAM6251 | OB Vamberk | 13:42 | ||
2. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:59 | + 1:17 | |
3. | Léharová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:54 | + 2:12 | |
4. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:16 | + 2:34 | |
5. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 16:22 | + 2:40 | |
6. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 17:03 | + 3:21 | |
7. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 17:05 | + 3:23 | |
8. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 17:49 | + 4:07 | |
9. | Bartoňová Iva | SHK6151 | OK Slavia Hradec Králové | 18:32 | + 4:50 | |
10. | Mádlová Iva | SHK6351 | OK Slavia Hradec Králové | 18:33 | + 4:51 | |
11. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 19:15 | + 5:33 | |
12. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 19:21 | + 5:39 | |
13. | Košková Vlasta | LLI6351 | LOK-o Liberec | 19:40 | + 5:58 | |
14. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 20:33 | + 6:51 | |
15. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 21:16 | + 7:34 | |
16. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 22:37 | + 8:55 | |
17. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:57 | + 10:15 | |
18. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 25:34 | + 11:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Egrtová Jitka | SHK6354 | OK Slavia Hradec Králové | 12:52 | ||
2. | Mikysková Hana | SNA5651 | TJ START Náchod | 15:00 | + 2:08 | |
3. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 15:16 | + 2:24 | |
4. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 15:59 | + 3:07 | |
5. | Filipová Dagmar | LTU5650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:19 | + 10:27 | |
6. | Remešová Alena | SRK6150 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:18 | + 12:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 13:36 | ||
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:49 | + 0:13 | |
3. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:02 | + 1:26 | |
4. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:56 | + 2:20 | |
5. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 17:00 | + 3:24 | |
6. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:13 | + 6:37 | |
7. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 22:45 | + 9:09 | |
8. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:17 | + 16:41 | |
9. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 59:36 | + 46:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrbata Alan | VRL1203 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 10:18 | ||
2. | Mayer Antonín | SHK1206 | OK Slavia Hradec Králové | 12:00 | + 1:42 | |
3. | Tuma Benjamin | VLI1204 | Slavia Liberec orienteering | 12:04 | + 1:46 | |
4. | Klabzuba Jan | SRK1207 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:20 | + 2:02 | |
5. | Kopecký Mikuláš | SJC1204 | Sportcentrum Jičín | 12:38 | + 2:20 | |
6. | Šimek Jan | CHC1301 | K.O.B. Choceň | 12:44 | + 2:26 | |
7. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 12:52 | + 2:34 | |
8. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | OK 99 Hradec Králové | 13:14 | + 2:56 | |
9. | Junek Kryštof | DKP1212 | Oddíl OB Kotlářka | 13:15 | + 2:57 | |
10. | Udržal Lukáš | LPU1303 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:52 | + 3:34 | |
11. | Vlk Vojtěch | SRK1202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:59 | + 3:41 | |
12. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 14:06 | + 3:48 | |
13. | Vošvrda Václav | SJC1203 | Sportcentrum Jičín | 14:16 | + 3:58 | |
14. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 14:22 | + 4:04 | |
15. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 14:28 | + 4:10 | |
16. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 14:29 | + 4:11 | |
17. | Nachtigall Jakub | LPU1209 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:13 | + 4:55 | |
18. | Pýcha František | LPU1305 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:46 | + 6:28 | |
19. | Stránský Filip | SHK1302 | OK Slavia Hradec Králové | 17:20 | + 7:02 | |
20. | Kopecký Šimon | JIL1302 | OK Jilemnice | 18:40 | + 8:22 | |
21. | Kokaisl Filip | LPU1210 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:48 | + 9:30 | |
22. | Havlíček Kristián | RIC1402 | OB Říčany | 19:52 | + 9:34 | |
23. | Votroubek Jan | SRK1206 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:07 | + 9:49 | |
24. | Jirout Jáchym | SNA1201 | TJ START Náchod | 20:13 | + 9:55 | |
25. | Kolín Jonáš | JIL1500 | OK Jilemnice | 20:36 | + 10:18 | |
26. | Vítek Michal | PHK1402 | OK 99 Hradec Králové | 21:27 | + 11:09 | |
27. | Evan Marek Amos | DKP1213 | Oddíl OB Kotlářka | 21:40 | + 11:22 | |
28. | Zvěřina Radim | LPU1501 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:44 | + 11:26 | |
29. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 22:10 | + 11:52 | |
30. | Štučka Štěpán | VRL1303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:00 | + 13:42 | |
31. | Dvořák Daniel | DOK1200 | OK Doksy | 24:53 | + 14:35 | |
32. | Fukátko Václav | LPU1302 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:16 | + 16:58 | |
33. | Rollier Alexei | PHK1502 | OK 99 Hradec Králové | 30:35 | + 20:17 | |
34. | Kout Lukáš | PHK1401 | OK 99 Hradec Králové | 31:22 | + 21:04 | |
35. | Kazda Albert | SJC1401 | Sportcentrum Jičín | 32:26 | + 22:08 | |
36. | Žižkovský Daniel | DKP1304 | Oddíl OB Kotlářka | 35:03 | + 24:45 | |
37. | Valdman Hynek | JIL1303 | OK Jilemnice | 38:03 | + 27:45 | |
38. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:57 | + 30:39 | |
39. | Stránský Jakub | DOK1300 | OK Doksy | 41:35 | + 31:17 | |
40. | Satur Jakub | VRL1204 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:40 | + 36:22 | |
41. | Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | 47:49 | + 37:31 | |
42. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | OK Jilemnice | 48:57 | + 38:39 | |
Šafář Jan | CET1402 | TJ Loko Česká Třebová | DISK | |||
Jirout Filip | SNA1401 | TJ START Náchod | DISK | |||
Votoček Martin | JIL1504 | OK Jilemnice | DISK | |||
Dvorský Michal | CHC1401 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Smítka Jan | RIC1205 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 10:33 | ||
2. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 10:58 | + 0:25 | |
3. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 11:21 | + 0:48 | |
4. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 11:23 | + 0:50 | |
5. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 11:30 | + 0:57 | |
6. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:50 | + 1:17 | |
7. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 12:11 | + 1:38 | |
8. | Jirout Vilém | LPU1012 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:12 | + 1:39 | |
9. | Koča František | ZBM1100 | SK Brno Žabovřesky | 12:23 | + 1:50 | |
10. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 12:26 | + 1:53 | |
11. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 12:30 | + 1:57 | |
12. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 12:33 | + 2:00 | |
13. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 12:39 | + 2:06 | |
13. | Fiala Matyáš | SHK1102 | OK Slavia Hradec Králové | 12:39 | + 2:06 | |
15. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:40 | + 2:07 | |
16. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | Sportcentrum Jičín | 12:43 | + 2:10 | |
17. | Šebelka Jakub | VLI1002 | Slavia Liberec orienteering | 12:54 | + 2:21 | |
18. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 12:56 | + 2:23 | |
19. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | OK Slavia Hradec Králové | 12:58 | + 2:25 | |
20. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 12:59 | + 2:26 | |
21. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:23 | + 2:50 | |
22. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:26 | + 2:53 | |
23. | Kopecký Matěj | PHK1001 | OK 99 Hradec Králové | 13:36 | + 3:03 | |
24. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 14:00 | + 3:27 | |
25. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 14:06 | + 3:33 | |
26. | Leško Michal | SHK1002 | OK Slavia Hradec Králové | 14:14 | + 3:41 | |
27. | Toužil Lukáš | SHK1000 | OK Slavia Hradec Králové | 14:39 | + 4:06 | |
28. | Kmínek Jan | DOK1100 | OK Doksy | 14:48 | + 4:15 | |
28. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 14:48 | + 4:15 | |
30. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 14:59 | + 4:26 | |
31. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:00 | + 4:27 | |
32. | Čihák Matěj | HOR1100 | TJ Jiskra Hořice | 15:09 | + 4:36 | |
33. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 15:12 | + 4:39 | |
34. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 15:22 | + 4:49 | |
35. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | OK 99 Hradec Králové | 15:43 | + 5:10 | |
35. | Slavík František | SHK1110 | OK Slavia Hradec Králové | 15:43 | + 5:10 | |
37. | Šťovíček Jan | DKP1012 | Oddíl OB Kotlářka | 16:01 | + 5:28 | |
38. | Novák Vojtěch | VRL1003 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:15 | + 5:42 | |
39. | Udržal Jakub | LPU1100 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:30 | + 5:57 | |
40. | Hanousek Jan | SJC1005 | Sportcentrum Jičín | 16:39 | + 6:06 | |
41. | Křížek Vilém | MAS1000 | OOB Aš | 16:41 | + 6:08 | |
42. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 17:15 | + 6:42 | |
43. | Domin Ondřej | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:29 | + 6:56 | |
44. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 17:44 | + 7:11 | |
45. | Matějec Jonáš | VRL1004 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:03 | + 8:30 | |
46. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | OK Slavia Hradec Králové | 19:50 | + 9:17 | |
47. | Řehák Jan | SJC1103 | Sportcentrum Jičín | 22:03 | + 11:30 | |
48. | Mohaupt Vít | DOK1001 | OK Doksy | 22:41 | + 12:08 | |
49. | Štefanik Marek | SHK1007 | OK Slavia Hradec Králové | 23:17 | + 12:44 | |
50. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 28:31 | + 17:58 | |
51. | Šumpík Filip | SHK1109 | OK Slavia Hradec Králové | 29:05 | + 18:32 | |
Hikl Martin | ZBM1104 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
Jedlička Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | OK Jilemnice | 17:12 | ||
2. | Hainiš Pavel | LTU1102 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:27 | + 2:15 | |
3. | Andrle Tomáš | SHK1111 | OK Slavia Hradec Králové | 21:19 | + 4:07 | |
Peška Ondřej | LPU1006 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Paukert Adam | VRL9999 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:04 | + 13:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 10:52 | ||
2. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 11:50 | + 0:58 | |
3. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 11:55 | + 1:03 | |
4. | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 12:18 | + 1:26 | |
5. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 12:26 | + 1:34 | |
6. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 12:29 | + 1:37 | |
7. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:30 | + 1:38 | |
8. | Pavlík Adam | TZL0810 | SKOB Zlín | 12:33 | + 1:41 | |
9. | Goláň Antonín | LPU0804 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:40 | + 1:48 | |
10. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 12:49 | + 1:57 | |
11. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 12:59 | + 2:07 | |
12. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 13:03 | + 2:11 | |
13. | Nožička Jan | JJN0800 | Team Jizerky | 13:15 | + 2:23 | |
13. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 13:15 | + 2:23 | |
15. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 13:24 | + 2:32 | |
16. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 13:25 | + 2:33 | |
17. | Čihák Jakub | HOR0901 | TJ Jiskra Hořice | 13:39 | + 2:47 | |
18. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 13:41 | + 2:49 | |
19. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 13:53 | + 3:01 | |
20. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 13:58 | + 3:06 | |
21. | Hozík Štěpán | TZL0806 | SKOB Zlín | 13:59 | + 3:07 | |
22. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 14:04 | + 3:12 | |
23. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | OK Slavia Hradec Králové | 14:09 | + 3:17 | |
24. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 14:19 | + 3:27 | |
25. | Novák Adam | DKP0924 | Oddíl OB Kotlářka | 14:21 | + 3:29 | |
26. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 14:32 | + 3:40 | |
26. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 14:32 | + 3:40 | |
28. | Šnejdar Martin | NER | NER | 14:33 | + 3:41 | |
29. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:42 | + 3:50 | |
30. | Zřídkaveselý Martin | PBM0808 | TJ Spartak 1. brněnská | 14:48 | + 3:56 | |
31. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 15:03 | + 4:11 | |
32. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 15:06 | + 4:14 | |
33. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 15:18 | + 4:26 | |
34. | Maloch David | LPU0905 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:41 | + 4:49 | |
35. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:47 | + 4:55 | |
36. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 16:09 | + 5:17 | |
37. | Oravec Viktor | JJN0802 | Team Jizerky | 16:15 | + 5:23 | |
38. | Štys Jáchym | DKP0823 | Oddíl OB Kotlářka | 16:25 | + 5:33 | |
39. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 16:32 | + 5:40 | |
40. | Šnytr Václav | JJN0805 | Team Jizerky | 16:34 | + 5:42 | |
41. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 16:36 | + 5:44 | |
42. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 16:43 | + 5:51 | |
43. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:57 | + 6:05 | |
44. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 16:58 | + 6:06 | |
45. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 17:39 | + 6:47 | |
46. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 18:00 | + 7:08 | |
47. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:09 | + 7:17 | |
48. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 18:27 | + 7:35 | |
49. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 18:29 | + 7:37 | |
50. | Gottstein Matouš | JIL0901 | OK Jilemnice | 19:13 | + 8:21 | |
51. | Zástava Marek | SHK0908 | OK Slavia Hradec Králové | 19:22 | + 8:30 | |
52. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:39 | + 8:47 | |
53. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | OK Slavia Hradec Králové | 20:04 | + 9:12 | |
54. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 22:12 | + 11:20 | |
55. | Večeřa Viktor | SHK0907 | OK Slavia Hradec Králové | 26:57 | + 16:05 | |
Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Matoušek Alex | CHC0902 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalousek Dominik | JEN0901 | OB Jenišovice | 15:20 | ||
2. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:56 | + 2:36 | |
Kuklík Tobiáš | JIL0904 | OK Jilemnice | DISK | |||
Červinka Vojta | VRL9998 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:57 | + 11:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jančík Filip | ZBM0616 | SK Brno Žabovřesky | 12:01 | ||
2. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 12:32 | + 0:31 | |
3. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | SK Brno Žabovřesky | 12:52 | + 0:51 | |
4. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 13:13 | + 1:12 | |
5. | Srb Vladimír | LPU0714 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:14 | + 1:13 | |
6. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 13:15 | + 1:14 | |
7. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Brno Žabovřesky | 13:25 | + 1:24 | |
8. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:31 | + 1:30 | |
9. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 13:51 | + 1:50 | |
10. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | SK Praga | 13:57 | + 1:56 | |
11. | Vlček Tomáš | VIC0713 | OB Vizovice | 13:59 | + 1:58 | |
12. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 14:01 | + 2:00 | |
13. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 14:02 | + 2:01 | |
14. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 14:07 | + 2:06 | |
15. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:17 | + 2:16 | |
16. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 14:18 | + 2:17 | |
17. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 14:19 | + 2:18 | |
18. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 14:21 | + 2:20 | |
19. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 14:24 | + 2:23 | |
20. | Fajfr Marek | LPU0612 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:33 | + 2:32 | |
20. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 14:33 | + 2:32 | |
22. | Wodzicki Filip | CHC0702 | K.O.B. Choceň | 14:36 | + 2:35 | |
22. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 14:36 | + 2:35 | |
24. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:45 | + 2:44 | |
25. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 14:47 | + 2:46 | |
26. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 14:50 | + 2:49 | |
26. | Balogh Matej | ZBM0716 | SK Brno Žabovřesky | 14:50 | + 2:49 | |
28. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 14:51 | + 2:50 | |
29. | Šmelík Daniel | LCE0704 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:56 | + 2:55 | |
30. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 15:03 | + 3:02 | |
31. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:04 | + 3:03 | |
32. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 15:06 | + 3:05 | |
33. | Pěček Jakub | SKM0700 | KOB Směr Kroměříž | 15:13 | + 3:12 | |
34. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 15:16 | + 3:15 | |
35. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 15:20 | + 3:19 | |
36. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 15:30 | + 3:29 | |
36. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 15:30 | + 3:29 | |
36. | Miča Jan | KSU0701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:30 | + 3:29 | |
39. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 15:31 | + 3:30 | |
40. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 15:34 | + 3:33 | |
41. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 15:35 | + 3:34 | |
42. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 15:39 | + 3:38 | |
43. | Račanský Jiří | TBM0706 | KOS TJ Tesla Brno | 15:44 | + 3:43 | |
44. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 15:47 | + 3:46 | |
45. | Stacke Václav | LCE0703 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:57 | + 3:56 | |
46. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 16:31 | + 4:30 | |
47. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSK Přírodní vědy Praha | 16:38 | + 4:37 | |
48. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 17:06 | + 5:05 | |
49. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 17:17 | + 5:16 | |
50. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 17:29 | + 5:28 | |
51. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 17:30 | + 5:29 | |
52. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 17:36 | + 5:35 | |
53. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 17:54 | + 5:53 | |
54. | Weiss Hugo | DKP0725 | Oddíl OB Kotlářka | 17:59 | + 5:58 | |
55. | Brabec Matěj | MAS0701 | OOB Aš | 18:09 | + 6:08 | |
56. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | 18:11 | + 6:10 | |
57. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 18:22 | + 6:21 | |
58. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 19:07 | + 7:06 | |
59. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 20:21 | + 8:20 | |
Stehlík Jakub | ZTC0700 | Západočeské sportovní centrum OB | DISK | |||
Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Bugan Matěj | PGP0712 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:04 | ||
2. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:28 | + 0:24 | |
3. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 13:14 | + 1:10 | |
4. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:51 | + 1:47 | |
5. | Hlavatý Jan | LPU0713 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:32 | + 2:28 | |
6. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 14:54 | + 2:50 | |
7. | Špaňhel Petr | VIC0610 | OB Vizovice | 14:57 | + 2:53 | |
8. | Beneda Vojtěch | SHK0703 | OK Slavia Hradec Králové | 15:24 | + 3:20 | |
9. | Hostinský Matěj | LPU0604 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:41 | + 3:37 | |
10. | Štefanik Jan | SHK0705 | OK Slavia Hradec Králové | 15:56 | + 3:52 | |
11. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:19 | + 4:15 | |
12. | Borovec Šimon | CHC0701 | K.O.B. Choceň | 16:37 | + 4:33 | |
13. | Smítka Jiří | RIC0711 | OB Říčany | 16:39 | + 4:35 | |
14. | Šimerda Václav | SRK0605 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:44 | + 4:40 | |
Koča Vojtěch | ZBM0602 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 13:31 | ||
2. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:39 | + 0:08 | |
3. | Strýček Jan | PBM0503 | TJ Spartak 1. brněnská | 13:49 | + 0:18 | |
4. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | TJ Spartak 1. brněnská | 13:54 | + 0:23 | |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 13:58 | + 0:27 | |
6. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 14:04 | + 0:33 | |
7. | Bednařík Vilém | PBM0509 | TJ Spartak 1. brněnská | 14:06 | + 0:35 | |
8. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | Západočeské sportovní centrum OB | 14:07 | + 0:36 | |
9. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 14:08 | + 0:37 | |
10. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:20 | + 0:49 | |
11. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | TJ Spartak 1. brněnská | 14:27 | + 0:56 | |
11. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 14:27 | + 0:56 | |
13. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:37 | + 1:06 | |
14. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 14:41 | + 1:10 | |
15. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 14:42 | + 1:11 | |
16. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 14:50 | + 1:19 | |
17. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 14:55 | + 1:24 | |
18. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 14:56 | + 1:25 | |
19. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 14:59 | + 1:28 | |
20. | Beneš Jindřich | KON0404 | KOB Konice | 15:01 | + 1:30 | |
20. | Kasza Tomáš | PBM0512 | TJ Spartak 1. brněnská | 15:01 | + 1:30 | |
22. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 15:03 | + 1:32 | |
23. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 15:04 | + 1:33 | |
24. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 15:19 | + 1:48 | |
25. | Němec David | ZTC0504 | Západočeské sportovní centrum OB | 15:23 | + 1:52 | |
26. | Bukovác Filip | PBM0501 | TJ Spartak 1. brněnská | 15:29 | + 1:58 | |
27. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 15:30 | + 1:59 | |
28. | Klösel Samuel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 15:35 | + 2:04 | |
29. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:40 | + 2:09 | |
30. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 15:41 | + 2:10 | |
31. | Byrtus Jakub | SIT0502 | OK SILESIA | 15:42 | + 2:11 | |
32. | Majowski Jan | CHC0505 | K.O.B. Choceň | 15:45 | + 2:14 | |
33. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 15:46 | + 2:15 | |
34. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 15:47 | + 2:16 | |
35. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 15:52 | + 2:21 | |
36. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 16:06 | + 2:35 | |
37. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 16:12 | + 2:41 | |
38. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:13 | + 2:42 | |
39. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | SK Brno Žabovřesky | 16:23 | + 2:52 | |
40. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 16:27 | + 2:56 | |
41. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 16:41 | + 3:10 | |
42. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | Oddíl OB Kotlářka | 16:42 | + 3:11 | |
42. | Pokorný Jan | JJN0400 | Team Jizerky | 16:42 | + 3:11 | |
44. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 17:00 | + 3:29 | |
45. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 17:01 | + 3:30 | |
46. | Marek Matěj | JJN0402 | Team Jizerky | 17:07 | + 3:36 | |
47. | Mrózek Paweł | SIT0402 | OK SILESIA | 17:11 | + 3:40 | |
48. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | OK 99 Hradec Králové | 17:12 | + 3:41 | |
49. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 17:21 | + 3:50 | |
50. | Šperlich Jan | KSU0403 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:38 | + 4:07 | |
51. | Bláha Adam | KSU0525 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:43 | + 4:12 | |
52. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:09 | + 4:38 | |
53. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 18:21 | + 4:50 | |
54. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 18:24 | + 4:53 | |
55. | Sobota Ondřej | ZTC0502 | Západočeské sportovní centrum OB | 18:35 | + 5:04 | |
Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 11:18 | ||
2. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | OK Lokomotiva Pardubice | 11:25 | + 0:07 | |
3. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 11:34 | + 0:16 | |
4. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 11:53 | + 0:35 | |
5. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 11:59 | + 0:41 | |
6. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 12:30 | + 1:12 | |
7. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 12:59 | + 1:41 | |
8. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:02 | + 1:44 | |
9. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 13:06 | + 1:48 | |
10. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 13:19 | + 2:01 | |
11. | Klapetek Václav | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 13:50 | + 2:32 | |
12. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:04 | + 2:46 | |
13. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:09 | + 3:51 | |
14. | Sedláček David | SRK0508 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:44 | + 17:26 | |
Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roháč Martin | LCE0308 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:17 | 8096 | ||
2. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 14:25 | + 0:08 | 8022 | |
3. | Čech Vít | AOP0302 | Orientační Běh Opava | 14:26 | + 0:09 | 8012 | |
4. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Brno Žabovřesky | 14:36 | + 0:19 | 7919 | |
5. | Čepička Ladislav | ZTC0303 | Západočeské sportovní centrum OB | 14:43 | + 0:26 | 7854 | |
6. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 14:49 | + 0:32 | 7798 | |
7. | Mareček Šimon | LPU0222 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:00 | + 0:43 | 7695 | |
8. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 15:02 | + 0:45 | 7677 | |
9. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 15:07 | + 0:50 | 7630 | |
10. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 15:12 | + 0:55 | 7584 | |
11. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 15:22 | + 1:05 | 7490 | |
12. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 15:23 | + 1:06 | 7481 | |
13. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Brno Žabovřesky | 15:25 | + 1:08 | 7462 | |
14. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | Západočeské sportovní centrum OB | 15:26 | + 1:09 | 7453 | |
15. | Šauli Filip | ZTC0301 | Západočeské sportovní centrum OB | 15:27 | + 1:10 | 7444 | |
16. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 15:41 | + 1:24 | 7313 | |
17. | Nechanický Jan | TBM0200 | KOS TJ Tesla Brno | 15:51 | + 1:34 | 7220 | |
17. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 15:51 | + 1:34 | 7220 | |
19. | Knor Martin | TBM0207 | KOS TJ Tesla Brno | 15:59 | + 1:42 | 7145 | |
20. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:06 | + 1:49 | 7080 | |
21. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 16:09 | + 1:52 | 7052 | |
22. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 16:31 | + 2:14 | 6847 | |
23. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 16:33 | + 2:16 | 6828 | |
24. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:35 | + 2:18 | 6810 | |
25. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 16:58 | + 2:41 | 6595 | |
26. | Doležal Matyáš | STE0208 | SK SKI-OB Šternberk | 16:59 | + 2:42 | 6586 | |
27. | Šimek Jakub | CHC0303 | K.O.B. Choceň | 17:09 | + 2:52 | 6493 | |
28. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 17:14 | + 2:57 | 6446 | |
29. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 17:27 | + 3:10 | 6325 | |
30. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 18:02 | + 3:45 | 5998 | |
31. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:05 | + 3:48 | 5970 | |
32. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 18:51 | + 4:34 | 5542 | |
Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Strugarek Łukasz | CHC0306 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Tokár Radim | ZTC0300 | Západočeské sportovní centrum OB | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Spilka Marek | 60006 | 006-SK SKIVELO | 12:37 | ||
2. | Procházka Josef | 60005 | 006-SK SKIVELO | 13:32 | + 0:55 | |
3. | Klíma Kamil | 40001 | 004-SK Olympia Praha SPS | 14:13 | + 1:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 15:28 | 8430 | ||
2. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 15:38 | + 0:10 | 8341 | |
3. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 15:44 | + 0:16 | 8288 | |
4. | Karásek Matěj | TUR0000 | OOB TJ Turnov | 15:45 | + 0:17 | 8279 | |
5. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:46 | + 0:18 | 8270 | |
6. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 16:01 | + 0:33 | 8136 | |
7. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | KOB Dobruška | 16:02 | + 0:34 | 8127 | |
7. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 16:02 | + 0:34 | 8127 | |
9. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:09 | + 0:41 | 8065 | |
10. | Gebrt Jan | SHK9801 | OK Slavia Hradec Králové | 16:10 | + 0:42 | 8056 | |
11. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:14 | + 0:46 | 8020 | |
12. | Bořil Jan | TBM9700 | KOS TJ Tesla Brno | 16:20 | + 0:52 | 7967 | |
13. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 16:22 | + 0:54 | 7949 | |
14. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 16:25 | + 0:57 | 7922 | |
15. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:26 | + 0:58 | 7913 | |
16. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 16:28 | + 1:00 | 7895 | |
17. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 16:34 | + 1:06 | 7842 | |
18. | Srb Vladimír | LPU7818 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:35 | + 1:07 | 7833 | |
18. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 16:35 | + 1:07 | 7833 | |
20. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 16:40 | + 1:12 | 7788 | |
21. | Bořánek Michal | VSP0007 | USK Praha | 16:45 | + 1:17 | 7744 | |
22. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 16:48 | + 1:20 | 7717 | |
23. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Orientační Běh Opava | 16:50 | + 1:22 | 7699 | |
24. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 16:51 | + 1:23 | 7690 | |
24. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 16:51 | + 1:23 | 7690 | |
26. | Kazda Adam | ZBM9104 | SK Brno Žabovřesky | 16:59 | + 1:31 | 7619 | |
27. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 17:03 | + 1:35 | 7583 | |
28. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 17:09 | + 1:41 | 7530 | |
29. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 17:12 | + 1:44 | 7503 | |
30. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:14 | + 1:46 | 7485 | |
30. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 17:14 | + 1:46 | 7485 | |
32. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:15 | + 1:47 | 7476 | |
32. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 17:15 | + 1:47 | 7476 | |
34. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 17:16 | + 1:48 | 7467 | |
35. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 17:17 | + 1:49 | 7458 | |
35. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 17:17 | + 1:49 | 7458 | |
37. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:28 | + 2:00 | 7360 | |
37. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 17:28 | + 2:00 | 7360 | |
37. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 17:28 | + 2:00 | 7360 | |
40. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:29 | + 2:01 | 7351 | |
41. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:32 | + 2:04 | 7325 | |
41. | Dvorský Vojtěch | KSU9400 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:32 | + 2:04 | 7325 | |
43. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 17:48 | + 2:20 | 7182 | |
44. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:51 | + 2:23 | 7155 | |
45. | Müller Jonáš | KSU9906 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:52 | + 2:24 | 7146 | |
46. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 17:56 | + 2:28 | 7111 | |
47. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 17:58 | + 2:30 | 7093 | |
48. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 18:00 | + 2:32 | 7075 | |
49. | Fučík Karel | VBM7246 | VSK Mendelu Brno | 18:06 | + 2:38 | 7021 | |
50. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 18:08 | + 2:40 | 7003 | |
51. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 18:13 | + 2:45 | 6959 | |
52. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 18:15 | + 2:47 | 6941 | |
53. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 18:28 | + 3:00 | 6825 | |
54. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 18:29 | + 3:01 | 6816 | |
55. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 18:33 | + 3:05 | 6781 | |
56. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 18:35 | + 3:07 | 6763 | |
57. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 18:39 | + 3:11 | 6727 | |
58. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 18:58 | + 3:30 | 6558 | |
Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | DISK | 0 | |||
Bravený Vít | ZBM9102 | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 | |||
Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stefański Dawid | CHC8904 | K.O.B. Choceň | 15:23 | 7157 | ||
2. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 16:27 | + 1:04 | 6704 | |
3. | Grätsch Markus | TUR9603 | OOB TJ Turnov | 16:30 | + 1:07 | 6683 | |
4. | Chromý Adam | TBM8841 | KOS TJ Tesla Brno | 16:44 | + 1:21 | 6584 | |
5. | Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | 16:50 | + 1:27 | 6541 | |
6. | Vozda Vojtěch | KSU9043 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:54 | + 1:31 | 6513 | |
7. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 17:00 | + 1:37 | 6470 | |
8. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 17:04 | + 1:41 | 6442 | |
9. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 17:06 | + 1:43 | 6428 | |
10. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 17:26 | + 2:03 | 6286 | |
10. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 17:26 | + 2:03 | 6286 | |
12. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 17:28 | + 2:05 | 6272 | |
13. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 17:35 | + 2:12 | 6222 | |
13. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 17:35 | + 2:12 | 6222 | |
15. | Fišer Jan | SNA9302 | TJ START Náchod | 17:38 | + 2:15 | 6201 | |
16. | Šrom Jakub | TBM9502 | KOS TJ Tesla Brno | 17:39 | + 2:16 | 6194 | |
17. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:41 | + 2:18 | 6180 | |
18. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:46 | + 2:23 | 6144 | |
19. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:47 | + 2:24 | 6137 | |
20. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 17:49 | + 2:26 | 6123 | |
21. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Brno Žabovřesky | 17:51 | + 2:28 | 6109 | |
22. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 18:01 | + 2:38 | 6038 | |
23. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 18:02 | + 2:39 | 6031 | |
24. | Stehlík Petr | ZTC7903 | Západočeské sportovní centrum OB | 18:03 | + 2:40 | 6024 | |
25. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Brno Žabovřesky | 18:14 | + 2:51 | 5946 | |
26. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 18:20 | + 2:57 | 5904 | |
27. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 18:21 | + 2:58 | 5896 | |
27. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 18:21 | + 2:58 | 5896 | |
27. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 18:21 | + 2:58 | 5896 | |
30. | Kovařík Martin | SIT0101 | OK SILESIA | 18:28 | + 3:05 | 5847 | |
31. | Ticháček Radek | SJC7801 | Sportcentrum Jičín | 18:29 | + 3:06 | 5840 | |
32. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 18:31 | + 3:08 | 5826 | |
33. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 18:34 | + 3:11 | 5804 | |
33. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:34 | + 3:11 | 5804 | |
33. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 18:34 | + 3:11 | 5804 | |
36. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | Magnus Orienteering | 18:35 | + 3:12 | 5797 | |
37. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | SK Brno Žabovřesky | 18:37 | + 3:14 | 5783 | |
38. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 18:42 | + 3:19 | 5748 | |
38. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:42 | + 3:19 | 5748 | |
40. | Šákr Vít | BOR9301 | OK Jiskra Nový Bor | 18:45 | + 3:22 | 5726 | |
41. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:47 | + 3:24 | 5712 | |
42. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia Plzeň | 19:01 | + 3:38 | 5613 | |
43. | Šmol David | DOK0100 | OK Doksy | 19:03 | + 3:40 | 5599 | |
43. | Hraboš Matej | TBM9547 | KOS TJ Tesla Brno | 19:03 | + 3:40 | 5599 | |
45. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 19:09 | + 3:46 | 5556 | |
46. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 19:10 | + 3:47 | 5549 | |
46. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 19:10 | + 3:47 | 5549 | |
46. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 19:10 | + 3:47 | 5549 | |
49. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 19:11 | + 3:48 | 5542 | |
50. | Janda Ondřej | KAM0113 | OK Kamenice | 19:12 | + 3:49 | 5535 | |
51. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 19:13 | + 3:50 | 5528 | |
52. | Pecka Marek | EKP9000 | VŠTJ Ekonom Praha | 19:16 | + 3:53 | 5507 | |
53. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 19:33 | + 4:10 | 5386 | |
54. | Vopařil Jan | LCE9911 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:06 | + 4:43 | 5153 | |
55. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 20:23 | + 5:00 | 5032 | |
56. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:45 | + 5:22 | 4876 | |
57. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 20:52 | + 5:29 | 4827 | |
58. | Dudík Petr | TUR8917 | OOB TJ Turnov | 21:36 | + 6:13 | 4515 | |
59. | Rýdl Jiří | JJN7000 | Team Jizerky | 21:37 | + 6:14 | 4508 | |
60. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 21:39 | + 6:16 | 4494 | |
60. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 21:39 | + 6:16 | 4494 | |
62. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 22:13 | + 6:50 | 4253 | |
63. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:17 | + 7:54 | 3800 | |
64. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 24:55 | + 9:32 | 3105 | |
Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:01 | 6934 | ||
2. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:24 | + 0:23 | 6725 | |
3. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:38 | + 0:37 | 6597 | |
4. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB T.J. Sokol Žamberk | 13:28 | + 1:27 | 6142 | |
5. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 13:29 | + 1:28 | 6133 | |
6. | Kos Oldřich | LPU9302 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:46 | + 1:45 | 5978 | |
7. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | SK Haná orienteering | 13:49 | + 1:48 | 5950 | |
8. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 13:56 | + 1:55 | 5887 | |
9. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 14:02 | + 2:01 | 5832 | |
10. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:12 | + 2:11 | 5741 | |
11. | MOHAMED MARWAN ESMAEIL | 100008 | 010-UAE Military Team | 14:23 | + 2:22 | ||
12. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 14:24 | + 2:23 | 5631 | |
13. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 14:36 | + 2:35 | 5522 | |
14. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:37 | + 2:36 | 5513 | |
15. | ALKETBI KHALID ABDALLA | 100009 | 010-UAE Military Team | 14:38 | + 2:37 | ||
16. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:52 | + 2:51 | 5376 | |
17. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 15:00 | + 2:59 | 5303 | |
18. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:24 | + 3:23 | 5085 | |
19. | ALMURSHIDI AHMAD HMDAN | 100010 | 010-UAE Military Team | 15:44 | + 3:43 | ||
20. | Kmínek Jan | DOK7801 | OK Doksy | 16:06 | + 4:05 | 4702 | |
21. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:09 | + 4:08 | 4675 | |
22. | ALYAMMAHI NASER MOHAMED | 100002 | 010-UAE Military Team | 16:13 | + 4:12 | ||
23. | Vandělík Michal | ALB8501 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:16 | + 4:15 | 4611 | |
24. | ALRUBAEI MOHAMMED RASHED | 100012 | 010-UAE Military Team | 16:31 | + 4:30 | ||
25. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:32 | + 4:31 | 4465 | |
26. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:59 | + 4:58 | 4219 | |
27. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 17:11 | + 5:10 | 4110 | |
28. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 17:24 | + 5:23 | 3991 | |
29. | ALSHEHHI MOHAMMED ALI | 100004 | 010-UAE Military Team | 17:38 | + 5:37 | ||
30. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 17:41 | + 5:40 | 3836 | |
31. | Reichl Tomáš | MKP0100 | SK Meteor Kačerov | 17:59 | + 5:58 | 3672 | |
32. | Schuster Martin | AOP6502 | Orientační Běh Opava | 19:05 | + 7:04 | 3071 | |
33. | ALZEYOUDI SAEED AHMED | 100013 | 010-UAE Military Team | 21:48 | + 9:47 | ||
34. | ALYAMMAHI SAEED AHMED | 100003 | 010-UAE Military Team | 23:11 | + 11:10 | ||
ALHASHMI ABDULAZIZ MOHMAA | 100011 | 010-UAE Military Team | DISK | ||||
ALJNEIBI SUHAIL SAEED | 100006 | 010-UAE Military Team | DISK | ||||
ALSUWAIDI YOUSUF EID | 100005 | 010-UAE Military Team | DISK | ||||
HASSOONI AHMED SALEM | 100007 | 010-UAE Military Team | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Filip | SHK9000 | OK Slavia Hradec Králové | 14:14 | 1305 | ||
2. | Kubec Michal | DOK0103 | OK Doksy | 16:17 | + 2:03 | 1149 | |
3. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 16:37 | + 2:23 | 1124 | |
4. | Beneš Miroslav | KON9915 | KOB Konice | 16:46 | + 2:32 | 1112 | |
5. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 16:57 | + 2:43 | 1098 | |
6. | Meduna Jakub | DOK0000 | OK Doksy | 25:17 | + 11:03 | 466 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 11:46 | ||
2. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 12:20 | + 0:34 | |
3. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 12:54 | + 1:08 | |
4. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:00 | + 1:14 | |
5. | Vlček Jiří | VIC7700 | OB Vizovice | 13:05 | + 1:19 | |
6. | Krmaš Václav | SRK8001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:10 | + 1:24 | |
7. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 13:16 | + 1:30 | |
8. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:20 | + 1:34 | |
9. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 13:29 | + 1:43 | |
10. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 13:39 | + 1:53 | |
11. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:41 | + 1:55 | |
12. | Andrš Jiří | VAM8601 | OB Vamberk | 13:42 | + 1:56 | |
13. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:52 | + 2:06 | |
14. | Kozlov Oleksandr | 90001 | 009-Galil | 14:07 | + 2:21 | |
15. | Korbel Michal | PHK7703 | OK 99 Hradec Králové | 14:24 | + 2:38 | |
16. | Kadečka Petr | ALB8400 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 14:39 | + 2:53 | |
17. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 14:43 | + 2:57 | |
18. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:56 | + 3:10 | |
19. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 15:01 | + 3:15 | |
20. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:11 | + 3:25 | |
21. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 15:56 | + 4:10 | |
22. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 16:24 | + 4:38 | |
23. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:29 | + 4:43 | |
24. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Racing team Hradec Králové | 16:31 | + 4:45 | |
25. | Král Luboš | TJN8401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:50 | + 5:04 | |
26. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 17:03 | + 5:17 | |
27. | Jedlička Jiří | VPM7602 | KOS Slavia Plzeň | 17:19 | + 5:33 | |
Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | DISK | |||
Pekárek Martin | ONO7203 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Drhlík Petr | VAM8301 | OB Vamberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrábel Petr | PHK7604 | OK 99 Hradec Králové | 13:58 | ||
2. | Šnokhous Jan | SJC8002 | Sportcentrum Jičín | 14:07 | + 0:09 | |
3. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 14:49 | + 0:51 | |
4. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | OK 99 Hradec Králové | 15:38 | + 1:40 | |
5. | Šafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 15:53 | + 1:55 | |
6. | Pozdílek Martin | PHK7803 | OK 99 Hradec Králové | 16:06 | + 2:08 | |
7. | Žemlička Jan | LPU8303 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:09 | + 2:11 | |
8. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:33 | + 2:35 | |
9. | Beneda Jan | SHK7900 | OK Slavia Hradec Králové | 18:43 | + 4:45 | |
10. | Goláň Oldřich | LPU7417 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:54 | + 4:56 | |
11. | Hanousek Václav | SJC8008 | Sportcentrum Jičín | 18:58 | + 5:00 | |
12. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:18 | + 5:20 | |
13. | Kalousek Zdeněk | JEN8200 | OB Jenišovice | 19:22 | + 5:24 | |
14. | Retka Jiří | LTU8200 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:19 | + 6:21 | |
15. | Matějka Luboš | SNA7602 | TJ START Náchod | 20:25 | + 6:27 | |
16. | Daněk Petr | TYN7900 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 22:06 | + 8:08 | |
17. | Mojžíš Robert | PHK7902 | OK 99 Hradec Králové | 23:15 | + 9:17 | |
18. | Valdman Miloš | JIL7802 | OK Jilemnice | 24:53 | + 10:55 | |
19. | Nachtigall Petr | LPU2323 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:37 | + 11:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | K.O.B. Choceň | 11:06 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 11:37 | + 0:31 | |
3. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 11:58 | + 0:52 | |
4. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 12:02 | + 0:56 | |
5. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 12:16 | + 1:10 | |
6. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:20 | + 1:14 | |
6. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 12:20 | + 1:14 | |
8. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 12:22 | + 1:16 | |
9. | Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | 12:23 | + 1:17 | |
10. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 12:27 | + 1:21 | |
11. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 12:32 | + 1:26 | |
12. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 12:39 | + 1:33 | |
13. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 12:41 | + 1:35 | |
14. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 13:04 | + 1:58 | |
15. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 13:08 | + 2:02 | |
15. | Zřídkaveselý Libor | PBM7207 | TJ Spartak 1. brněnská | 13:08 | + 2:02 | |
17. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 13:12 | + 2:06 | |
18. | Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | 13:22 | + 2:16 | |
19. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 13:33 | + 2:27 | |
19. | Koblic Jan | VAM7601 | OB Vamberk | 13:33 | + 2:27 | |
21. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 13:40 | + 2:34 | |
21. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:40 | + 2:34 | |
23. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 13:47 | + 2:41 | |
24. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 13:49 | + 2:43 | |
25. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 13:52 | + 2:46 | |
25. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 13:52 | + 2:46 | |
27. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 13:59 | + 2:53 | |
28. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 14:03 | + 2:57 | |
29. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:07 | + 3:01 | |
30. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:12 | + 3:06 | |
30. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 14:12 | + 3:06 | |
32. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 14:19 | + 3:13 | |
33. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:42 | + 3:36 | |
34. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 14:50 | + 3:44 | |
35. | Komenda Kamil | PBM7201 | TJ Spartak 1. brněnská | 15:08 | + 4:02 | |
36. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:12 | + 4:06 | |
37. | Zemánek Mojmír | JIL7103 | OK Jilemnice | 15:26 | + 4:20 | |
38. | Holinger Jiří | CHC7707 | K.O.B. Choceň | 16:27 | + 5:21 | |
39. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:28 | + 5:22 | |
40. | Ptáček Miloš | SNA7001 | TJ START Náchod | 16:47 | + 5:41 | |
41. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:51 | + 5:45 | |
42. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:56 | + 5:50 | |
43. | Klíž Michal | DLP7500 | OOB TJ Dukla Praha | 17:03 | + 5:57 | |
44. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 22:55 | + 11:49 | |
Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Drbal Jan | PGP7101 | SK Praga | DISK | |||
Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | DISK | |||
Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Pavel | JIL7502 | OK Jilemnice | 12:09 | ||
2. | Šafr Jiří | CHC7706 | K.O.B. Choceň | 13:04 | + 0:55 | |
3. | Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | 13:05 | + 0:56 | |
4. | Bílek Tomáš | SJC7307 | Sportcentrum Jičín | 13:36 | + 1:27 | |
5. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 13:57 | + 1:48 | |
6. | Slavík Jan | 170001 | 017-Kačeři Chrudim | 14:20 | + 2:11 | |
7. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 14:52 | + 2:43 | |
8. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 15:17 | + 3:08 | |
9. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 15:22 | + 3:13 | |
10. | Hanl Vratislav | SRK7402 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:27 | + 3:18 | |
10. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 15:27 | + 3:18 | |
12. | Kadaník Libor | PHK7204 | OK 99 Hradec Králové | 16:08 | + 3:59 | |
13. | Borovec Alexandr | CHC7606 | K.O.B. Choceň | 16:50 | + 4:41 | |
14. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 17:07 | + 4:58 | |
15. | Kušička Josef | HJL7600 | Sokol Horní Jelení | 17:17 | + 5:08 | |
16. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 17:44 | + 5:35 | |
17. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 17:48 | + 5:39 | |
18. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 18:02 | + 5:53 | |
19. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:59 | + 8:50 | |
20. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 21:36 | + 9:27 | |
21. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 23:34 | + 11:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 10:16 | ||
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 11:17 | + 1:01 | |
3. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 11:39 | + 1:23 | |
4. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 12:34 | + 2:18 | |
5. | Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 12:40 | + 2:24 | |
6. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 12:57 | + 2:41 | |
7. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 13:41 | + 3:25 | |
8. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 13:58 | + 3:42 | |
9. | Reichl Michal | MKP6402 | SK Meteor Kačerov | 14:20 | + 4:04 | |
10. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 14:25 | + 4:09 | |
11. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:41 | + 4:25 | |
12. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 14:59 | + 4:43 | |
13. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 15:21 | + 5:05 | |
14. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Mladá Boleslav | 15:46 | + 5:30 | |
15. | Košťál Pavel | 70001 | 007-Dlouhé Dvory | 15:56 | + 5:40 | |
16. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:19 | + 6:03 | |
17. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 16:37 | + 6:21 | |
18. | Holeček Petr | SHK5900 | OK Slavia Hradec Králové | 16:54 | + 6:38 | |
19. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:39 | + 7:23 | |
20. | Tupec Jiří | VAM5801 | OB Vamberk | 18:36 | + 8:20 | |
21. | Číža Petr | SHK5902 | OK Slavia Hradec Králové | 22:08 | + 11:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 14:24 | ||
2. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 16:07 | + 1:43 | |
3. | Rykala Karel | VAM6401 | OB Vamberk | 17:45 | + 3:21 | |
4. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:00 | + 3:36 | |
5. | Klimeš Jiří | SNA6101 | TJ START Náchod | 18:10 | + 3:46 | |
6. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:25 | + 4:01 | |
7. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 18:33 | + 4:09 | |
7. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 18:33 | + 4:09 | |
9. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:00 | + 4:36 | |
10. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 19:52 | + 5:28 | |
11. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:59 | + 6:35 | |
12. | Hynek Petr | SNA6302 | TJ START Náchod | 21:19 | + 6:55 | |
13. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 21:21 | + 6:57 | |
14. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 22:20 | + 7:56 | |
15. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 24:05 | + 9:41 | |
Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 12:00 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 12:26 | + 0:26 | |
3. | Guga Romuald | CHC5501 | K.O.B. Choceň | 13:02 | + 1:02 | |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 14:28 | + 2:28 | |
5. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 15:49 | + 3:49 | |
6. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 16:02 | + 4:02 | |
7. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 16:36 | + 4:36 | |
8. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 16:55 | + 4:55 | |
9. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 17:06 | + 5:06 | |
10. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 17:32 | + 5:32 | |
11. | Gawel Jiří | 30001 | 003-JG Sport | 17:41 | + 5:41 | |
12. | Zdráhal Robert | OOL5707 | SK Haná orienteering | 18:18 | + 6:18 | |
13. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 20:07 | + 8:07 | |
14. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 22:19 | + 10:19 | |
15. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 28:33 | + 16:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:18 | ||
2. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:42 | + 0:24 | |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:45 | + 0:27 | |
4. | Tůma Miloš | DOB5600 | KOB Dobruška | 15:14 | + 0:56 | |
5. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 17:28 | + 3:10 | |
6. | Hostinský Jiří | LPU5501 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:40 | + 7:22 | |
7. | Bílek Vratislav | SJC4801 | Sportcentrum Jičín | 22:53 | + 8:35 | |
8. | Beňo Miroslav | TYN5301 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 23:43 | + 9:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 9:50 | ||
2. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 10:33 | + 0:43 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 12:12 | + 2:22 | |
4. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 15:30 | + 5:40 | |
5. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 16:20 | + 6:30 | |
6. | Tobiška Václav | ZAM4401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 19:14 | + 9:24 | |
Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 13:49 | 10450 | ||
2. | Král Vojtěch | SSU8841 | SK Severka Šumperk | 14:02 | + 0:13 | 10292 | |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Brno Žabovřesky | 14:21 | + 0:32 | 10061 | |
4. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 14:38 | + 0:49 | 9854 | |
5. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:51 | + 1:02 | 9696 | |
5. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:51 | + 1:02 | 9696 | |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:53 | + 1:04 | 9671 | |
8. | Minář Marek | ZBM9444 | SK Brno Žabovřesky | 15:14 | + 1:25 | 9416 | |
9. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 15:18 | + 1:29 | 9367 | |
10. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Brno Žabovřesky | 15:20 | + 1:31 | 9343 | |
11. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 15:22 | + 1:33 | 9319 | |
12. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 15:23 | + 1:34 | 9306 | |
13. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 15:24 | + 1:35 | 9294 | |
14. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 15:30 | + 1:41 | 9221 | |
15. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 15:37 | + 1:48 | 9136 | |
16. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:41 | + 1:52 | 9087 | |
17. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 15:45 | + 1:56 | 9039 | |
18. | Valeš Jiří | ZTC9502 | Západočeské sportovní centrum OB | 15:48 | + 1:59 | 9002 | |
19. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Brno Žabovřesky | 15:53 | + 2:04 | 8941 | |
20. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 15:59 | + 2:10 | 8868 | |
21. | Horčička Vít | TBM9919 | KOS TJ Tesla Brno | 16:01 | + 2:12 | 8844 | |
21. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 16:01 | + 2:12 | 8844 | |
23. | Pompura Daniel | TBM0108 | KOS TJ Tesla Brno | 16:09 | + 2:20 | 8747 | |
24. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 16:10 | + 2:21 | 8735 | |
25. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 16:17 | + 2:28 | 8649 | |
26. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 16:18 | + 2:29 | 8637 | |
27. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 16:23 | + 2:34 | 8576 | |
28. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Brno Žabovřesky | 16:27 | + 2:38 | 8528 | |
29. | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 16:39 | + 2:50 | 8382 | |
30. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 16:43 | + 2:54 | 8333 | |
31. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 16:46 | + 2:57 | 8297 | |
32. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 16:49 | + 3:00 | 8260 | |
33. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 16:57 | + 3:08 | 8163 | |
34. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 17:08 | + 3:19 | 8029 | |
35. | Chloupek Adam | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:23 | + 3:34 | 7847 | |
36. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 17:28 | + 3:39 | 7786 | |
37. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 17:42 | + 3:53 | 7615 | |
38. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 22:42 | + 8:53 | 3966 | |
Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohdanecký František | SHK1104 | OK Slavia Hradec Králové | 12:29 | ||
2. | Čiháková Olgs | HOR7651 | TJ Jiskra Hořice | 13:06 | + 0:37 | |
3. | Šafářová Anna | SHK8050 | OK Slavia Hradec Králové | 13:07 | + 0:38 | |
4. | Hanousková Radka | 150001 | 015-Jičín 002 | 14:04 | + 1:35 | |
5. | Borovičková Vendula | 190001 | 019-WoWstružno | 14:06 | + 1:37 | |
6. | Matuová Jana | JJN | Team Jizerky | 14:47 | + 2:18 | |
7. | Findejs Robin | 220001 | 022-SKN Plzeň | 16:53 | + 4:24 | |
8. | Findejsová Dita | 220002 | 022-SKN Plzeň | 17:24 | + 4:55 | |
9. | Jahodová Berková Andrea | 280002 | 028-NER - (j)Elita | 19:14 | + 6:45 | |
10. | Kakos Martin | LPU1304 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:05 | + 12:36 | |
Sýkorová Věra | NER | NER | DISK | |||
Stránská Zuzana | SHK7754 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wiśniewska Hanna | CHC9051 | K.O.B. Choceň | 14:12 | 10276 | ||
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 14:21 | + 0:09 | 10169 | |
3. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 14:25 | + 0:13 | 10122 | |
4. | Šimková Johanka | ZBM9350 | SK Brno Žabovřesky | 14:31 | + 0:19 | 10051 | |
5. | Finstrlová Adéla | ZBM9153 | SK Brno Žabovřesky | 14:35 | + 0:23 | 10003 | |
6. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 14:37 | + 0:25 | 9980 | |
7. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 14:47 | + 0:35 | 9861 | |
8. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 15:06 | + 0:54 | 9636 | |
9. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 15:10 | + 0:58 | 9588 | |
10. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 15:19 | + 1:07 | 9482 | |
11. | Landovská Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 15:21 | + 1:09 | 9458 | |
12. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Brno Žabovřesky | 15:24 | + 1:12 | 9422 | |
12. | Jirčáková Martina | LCE8951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:24 | + 1:12 | 9422 | |
14. | Kettner Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 15:29 | + 1:17 | 9363 | |
15. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 15:30 | + 1:18 | 9351 | |
16. | Nováková Tereza | LPU9757 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:32 | + 1:20 | 9327 | |
17. | Gregorová Kamila | SJH8150 | SOS Jindřichův Hradec | 15:35 | + 1:23 | 9292 | |
17. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 15:35 | + 1:23 | 9292 | |
19. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 15:39 | + 1:27 | 9244 | |
20. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | Západočeské sportovní centrum OB | 15:40 | + 1:28 | 9233 | |
21. | Matějková Barbora | TUR0156 | OOB TJ Turnov | 15:47 | + 1:35 | 9150 | |
22. | Vyhnálková Barbora | PGP9854 | SK Praga | 15:48 | + 1:36 | 9138 | |
23. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 16:03 | + 1:51 | 8960 | |
24. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | SK Brno Žabovřesky | 16:05 | + 1:53 | 8936 | |
25. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 16:14 | + 2:02 | 8829 | |
26. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 16:15 | + 2:03 | 8818 | |
27. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 16:16 | + 2:04 | 8806 | |
28. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 16:20 | + 2:08 | 8758 | |
29. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | OOB TJ Turnov | 16:32 | + 2:20 | 8616 | |
30. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 16:37 | + 2:25 | 8557 | |
31. | Picková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 16:47 | + 2:35 | 8438 | |
31. | Horová Pavla | UOL9454 | SOB Olomouc | 16:47 | + 2:35 | 8438 | |
33. | Šiková Barbora | ZTC9650 | Západočeské sportovní centrum OB | 16:54 | + 2:42 | 8355 | |
34. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 17:13 | + 3:01 | 8130 | |
35. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 17:22 | + 3:10 | 8023 | |
36. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 17:25 | + 3:13 | 7988 | |
37. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:27 | + 3:15 | 7964 | |
38. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 17:30 | + 3:18 | 7928 | |
39. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 17:50 | + 3:38 | 7691 | |
40. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Brno Žabovřesky | 18:11 | + 3:59 | 7442 | |
41. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 19:20 | + 5:08 | 6624 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 8:49 | ||
2. | Losmanová Linda | PHK1772 | OK 99 Hradec Králové | 11:59 | + 3:10 | |
3. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 12:12 | + 3:23 | |
4. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 12:59 | + 4:10 | |
5. | Kušičková Lucie | HJL1251 | Sokol Horní Jelení | 13:00 | + 4:11 | |
6. | Kalibánová Bára | SNA1651 | TJ START Náchod | 14:04 | + 5:15 | |
7. | Hanslíková Anna | SHK1356 | OK Slavia Hradec Králové | 14:31 | + 5:42 | |
8. | Novotný Matouš | NER | NER | 15:47 | + 6:58 | |
9. | Aerts Robin | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:10 | + 7:21 | |
9. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | TJ START Náchod | 16:10 | + 7:21 | |
11. | Rohan Václav | PVP1400 | VSK Přírodní vědy Praha | 16:37 | + 7:48 | |
12. | Jirásková Julie | LPU1352 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:07 | + 8:18 | |
13. | Kokaislová Aneta | LPU1556 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:10 | + 9:21 | |
14. | Chromý Filip | TBM1616 | KOS TJ Tesla Brno | 19:14 | + 10:25 | |
15. | Culek Tibor | SHK1307 | OK Slavia Hradec Králové | 19:25 | + 10:36 | |
16. | Jakubec Jan | 190002 | 019-WoWstružno | 20:13 | + 11:24 | |
17. | Vávra Kristián | LPU1701 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:22 | + 11:33 | |
18. | Vágner Filip | SJC1900 | Sportcentrum Jičín | 21:13 | + 12:24 | |
19. | Jirásková Jasmína | LPU1652 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:07 | + 13:18 | |
20. | Balcar Štěpán | ZAM1210 | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:26 | + 13:37 | |
21. | Čapek Samuel | PHK1600 | OK 99 Hradec Králové | 22:49 | + 14:00 | |
22. | Stejskalová Eliška | NER | NER | 25:25 | + 16:36 | |
23. | Macl Vít | LPU1951 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:30 | + 16:41 | |
24. | Hezká Zuzana | DOR1351 | OK Dobříš | 26:41 | + 17:52 | |
25. | Chromá Klára | TBM1991 | KOS TJ Tesla Brno | 29:24 | + 20:35 | |
26. | Kos Jáchym | LPU2324 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:44 | + 20:55 | |
27. | Kolínová Anita | DKP1850 | Oddíl OB Kotlářka | 30:27 | + 21:38 | |
28. | Kos Eduard | LPU2325 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:27 | + 24:38 |