D10C
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Tomanková Alice |
KSU0959 |
2053541 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:04:00 |
04 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:06:00 |
06 |
Reichlová Pavla |
KSU0888 |
2108889 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:08:00 |
08 |
Volkova Maja |
38S0950 |
502260 |
|
Slávia ŽU Žilina |
11:10:00 |
10 |
Klapková Alžběta |
PTE0852 |
2102682 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:12:00 |
12 |
Reichlová Lucie |
KSU0850 |
446409 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:14:00 |
14 |
Kučerová Klaudie |
STE0853 |
2122246 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:16:00 |
16 |
Paloncý Adéla |
KSU0950 |
2058485 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:18:00 |
18 |
Valyavka Viktoriya |
38S0850 |
502256 |
|
Slávia ŽU Žilina |
11:22:00 |
22 |
Pachmannová Iva |
AOP0852 |
232251 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:24:00 |
24 |
Hýblová Eliška |
JPV0952 |
2127853 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:26:00 |
26 |
Štefková Michaela |
PLU0851 |
681869 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:30:00 |
30 |
Vrbová Marie |
PTE0850 |
2102681 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:32:00 |
32 |
Borunská Alžběta |
AOP0950 |
52290 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:34:00 |
34 |
Vavrdová Karolína |
PTE0880 |
2102683 |
C |
TJ Sokol Ptení |
D12C
2.20 km, 25 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Jílková Pavla |
KON0799 |
2069073 |
B |
KOB Konice |
11:05:00 |
05 |
Slehová Martina |
UOL0653 |
2115747 |
C |
SOB Olomouc |
11:07:00 |
07 |
Rozsívalová Adéla |
KON0760 |
2090865 |
C |
KOB Konice |
11:09:00 |
09 |
Přikrylová Ivana |
JPV0653 |
2112741 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:11:00 |
11 |
Šaňáková Marie |
UOL0651 |
2111803 |
B |
SOB Olomouc |
11:13:00 |
13 |
Dosedělová Tereza |
PTE0755 |
8846 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:15:00 |
15 |
Přikrylová Jana |
JPV0652 |
2112722 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:19:00 |
19 |
Jílková Lenka |
KON0666 |
2069072 |
B |
KOB Konice |
11:21:00 |
21 |
Rončáková Markéta |
STE0657 |
2122252 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:25:00 |
25 |
Kopecká Nela |
UOL0650 |
301263 |
B |
SOB Olomouc |
11:27:00 |
27 |
Matoušková Johana |
STE0751 |
52561 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:31:00 |
31 |
Holasová Barbora |
AOP0651 |
51195 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:33:00 |
33 |
Bartášková Karolína |
ASU0799 |
416509 |
C |
Magnus Orienteering |
11:35:00 |
35 |
Janků Karolína |
UOL0751 |
2069084 |
C |
SOB Olomouc |
11:37:00 |
37 |
Pattermanová Magdalena |
KSU0660 |
2085598 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:39:00 |
39 |
Zatloukalová Julie |
STE0650 |
2108918 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:41:00 |
41 |
Good Julie |
SBR0750 |
345895 |
|
SKOB Bruntál |
11:43:00 |
43 |
Fendrychová Klára |
STE0750 |
2108892 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:45:00 |
45 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:47:00 |
47 |
Cetlová Karolína |
AOP0752 |
2091596 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:49:00 |
49 |
Burdová Helena |
STE0653 |
2108904 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:51:00 |
51 |
Dráčová Barbora |
UOL0652 |
2069085 |
C |
SOB Olomouc |
11:53:00 |
53 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:55:00 |
55 |
Benešová Anežka |
KON0757 |
515427 |
C |
KOB Konice |
11:57:00 |
57 |
Stryková Karolína |
KSU0656 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
D14C
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Müllerová Marie |
KSU0565 |
995815 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:04:00 |
04 |
Good Eliška |
SBR0550 |
2091593 |
|
SKOB Bruntál |
11:06:00 |
06 |
Konečná Julie |
KSU0550 |
2053569 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:08:00 |
08 |
Pachmannová Katka |
AOP0551 |
361953 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:10:00 |
10 |
Neumannová Kristýna |
STE0550 |
2035719 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:12:00 |
12 |
Klechová Karolína |
AOP0452 |
436929 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:14:00 |
14 |
Navrátilová Marie |
ASU0599 |
7206550 |
B |
Magnus Orienteering |
11:18:00 |
18 |
Šánová Julie |
KSU0494 |
443076 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:20:00 |
20 |
Cetlová Magdaléna |
AOP0552 |
2091591 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:22:00 |
22 |
Otrubová Anna |
PLU0577 |
2019215 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
11:24:00 |
24 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8796 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:26:00 |
26 |
Haluzová Štěpánka |
SBR0450 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
11:28:00 |
28 |
Mikošková Marie |
STE0552 |
2108903 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:30:00 |
30 |
Plachá Aneta |
JPV0555 |
2108881 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:32:00 |
32 |
Lukašáková Sára |
STE0450 |
2035723 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:34:00 |
34 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:36:00 |
36 |
Lubrichová Veronika |
STE0451 |
2102549 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:40:00 |
40 |
Pospíšilová Stella |
STE0551 |
2080829 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:42:00 |
42 |
Heclová Marie |
KSU0454 |
446447 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
D16C
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
63 |
Smolková Sabina |
STE0250 |
7206537 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:05:00 |
65 |
Kličková Anna |
KON0272 |
0 |
B |
KOB Konice |
12:07:00 |
67 |
Raclavská Zuzana |
UOL0251 |
2092434 |
B |
SOB Olomouc |
12:09:00 |
69 |
Němečková Kateřina |
PLU0350 |
1400409 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:11:00 |
71 |
Procházková Sára |
UOL0353 |
2133916 |
C |
SOB Olomouc |
12:13:00 |
73 |
Šneiderová Daniela |
ASU0398 |
7201771 |
B |
Magnus Orienteering |
12:15:00 |
75 |
Slehová Eliška |
UOL0453 |
2112727 |
B |
SOB Olomouc |
12:17:00 |
77 |
Pospíšilová Helena |
STE0253 |
2080839 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:19:00 |
79 |
Pachmannová Bára |
AOP0351 |
8656710 |
B |
Orientační Běh Opava |
12:21:00 |
81 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
2061817 |
A |
TJ SOKOL Plumlov |
D18C
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Zatloukalová Hana |
ZLH0150 |
224900 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
D21C
5.20 km, 180 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:25:00 |
25 |
Zavadilová Simona |
PTE8485 |
8843 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:29:00 |
29 |
Vlachová Kateřina |
KON9898 |
2120658 |
C |
KOB Konice |
11:31:00 |
31 |
Czaschová Emílie |
SBR8750 |
0 |
C |
SKOB Bruntál |
11:33:00 |
33 |
Vlachová Tereza |
AOV8750 |
1470167 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:37:00 |
37 |
Marková Ema |
STE0252 |
8655379 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:39:00 |
39 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:41:00 |
41 |
Marková Eva |
STE7550 |
2080963 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:43:00 |
43 |
Habigerová Radka |
KSU9559 |
2058483 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:45:00 |
45 |
Škrabalová Šárka |
KON9888 |
2108866 |
B |
KOB Konice |
11:47:00 |
47 |
Vítková Lucie |
PTE9474 |
8656506 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:49:00 |
49 |
Vlachová Eliška |
KON9572 |
2120659 |
C |
KOB Konice |
11:51:00 |
51 |
Poklopová Lenka |
SSU8952 |
1007544 |
E |
SK Severka Šumperk |
11:53:00 |
53 |
Křečková Lenka |
ASU9271 |
515412 |
C |
Magnus Orienteering |
D35C
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:09:00 |
09 |
Rozsívalová Petra |
KON8063 |
2112772 |
C |
KOB Konice |
11:11:00 |
11 |
Přikrylová Jitka |
JPV7979 |
2109752 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:13:00 |
13 |
Paloncý Jana |
KSU7878 |
995833 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
15 |
Benešová Petra |
KON7575 |
1418763 |
C |
KOB Konice |
11:17:00 |
17 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:19:00 |
19 |
Pachmannová Hana |
AOP7252 |
361977 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:21:00 |
21 |
Němečková Věra |
PLU7777 |
2035158 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:23:00 |
23 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:25:00 |
25 |
Jílková Hana |
KON8080 |
2069071 |
C |
KOB Konice |
11:27:00 |
27 |
Mikušová Ivana |
PTE8365 |
8831 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:29:00 |
29 |
Christodoulou Iva |
ASU7599 |
433095 |
C |
Magnus Orienteering |
11:31:00 |
31 |
Lubrichová Eva |
STE7556 |
2112743 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:33:00 |
33 |
Navrátilová Helena |
ASU7799 |
301698 |
C |
Magnus Orienteering |
11:35:00 |
35 |
Maťátková Marcela |
STE7159 |
52532 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:37:00 |
37 |
Štáblová Michaela |
KSU7787 |
2073735 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:39:00 |
39 |
Kopecká Jitka |
UOL7750 |
420402 |
C |
SOB Olomouc |
11:41:00 |
41 |
Mlčková Jana |
KSU7383 |
886292 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:43:00 |
43 |
Hýblová Iveta |
JPV7474 |
2127879 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:45:00 |
45 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:49:00 |
49 |
Kubíčková Eva |
UOL7752 |
2133902 |
C |
SOB Olomouc |
11:51:00 |
51 |
Tomanková Martina |
KSU7552 |
2058462 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:53:00 |
53 |
Good Ludmila |
SBR8050 |
2092369 |
C |
SKOB Bruntál |
11:55:00 |
55 |
Gallo Martina |
AOP7951 |
7204970 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:57:00 |
57 |
Ebnerová Eva |
KON8277 |
515485 |
C |
KOB Konice |
11:59:00 |
59 |
Poláčková Monika |
JPV7552 |
2109754 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:01:00 |
61 |
Králová Ivana |
ODR7450 |
49479 |
C |
SKOB Odry |
12:03:00 |
63 |
Smékalová Jana |
UOL7850 |
2045207 |
C |
SOB Olomouc |
12:05:00 |
65 |
Jiříčková Alžběta |
KRN8363 |
0 |
|
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
12:09:00 |
69 |
Matoušková Jana |
STE7951 |
2025355 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:11:00 |
71 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:13:00 |
73 |
Holasová Šarka |
AOP7853 |
51190 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:15:00 |
75 |
Šneiderová Lucie |
ASU7498 |
7201755 |
C |
Magnus Orienteering |
12:17:00 |
77 |
Jiříčková Bětka |
KRN8383 |
8654901 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
12:19:00 |
79 |
Reichlová Jiřina |
KSU7499 |
2067330 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:23:00 |
83 |
Mátlová Hana |
KSU7777 |
2108893 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:25:00 |
85 |
Šaňáková Šárka |
UOL7650 |
1420235 |
C |
SOB Olomouc |
D45C
3.60 km, 110 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:06:00 |
06 |
Novotná Jitka |
ZLH7050 |
361929 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:08:00 |
08 |
Zbraňková Magda |
STE7352 |
2096137 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
10 |
Kašparová Ivana |
UOL6951 |
2032169 |
C |
SOB Olomouc |
11:12:00 |
12 |
Vlachová Olga |
KON6969 |
0 |
C |
KOB Konice |
11:14:00 |
14 |
Kunzová Ivana |
BBM7155 |
52346 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
11:16:00 |
16 |
Jeřábková Jana |
UOL6954 |
361997 |
C |
SOB Olomouc |
11:18:00 |
18 |
Poštulková Milada |
STE6850 |
2080842 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:20:00 |
20 |
Dittrichová Lenka |
KON6285 |
52420 |
C |
KOB Konice |
11:22:00 |
22 |
Křečková Petra |
ZPV7076 |
52582 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:24:00 |
24 |
Janků Renata |
STE7251 |
52502 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:26:00 |
26 |
Vavrečková Ivana |
JPV6363 |
52864 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:28:00 |
28 |
Zatloukalová Eva |
ZLH7051 |
2027210 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:30:00 |
30 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Fajkusová Jitka |
JPV6773 |
52586 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:36:00 |
36 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:38:00 |
38 |
Šimková Hana |
UOL6653 |
52476 |
C |
SOB Olomouc |
11:40:00 |
40 |
Glabazňová Jana |
AOP6151 |
515423 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:42:00 |
42 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
KOB Konice |
11:44:00 |
44 |
Strachotová Eva |
ASU6099 |
52560 |
C |
Magnus Orienteering |
11:46:00 |
46 |
Kotrlová Gita |
UOL6953 |
352324 |
C |
SOB Olomouc |
11:48:00 |
48 |
Mikošková Iveta |
STE7150 |
2113042 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:50:00 |
50 |
Špacírová Danuše |
UOL5852 |
52730 |
C |
SOB Olomouc |
11:54:00 |
54 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
2075676 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:56:00 |
56 |
Neumannová Kamila |
STE6751 |
52514 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:58:00 |
58 |
Soldánová Karin |
JPV6971 |
49888 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
D55C
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Czaschová Irena |
SBR6150 |
51915 |
C |
SKOB Bruntál |
11:03:00 |
03 |
Honkyšová Eva |
JPV6350 |
2080971 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:05:00 |
05 |
Künstlerová Milada |
UOL5651 |
52445 |
C |
SOB Olomouc |
11:07:00 |
07 |
Denysenko Tamara |
38S6150 |
7200270 |
|
Slávia ŽU Žilina |
11:09:00 |
09 |
Dudíková Eva |
JPV5757 |
307335 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
D65C
2.90 km, 85 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
15 |
Štáblová Jitka |
ASU5350 |
52557 |
C |
Magnus Orienteering |
11:19:00 |
19 |
Čadilová Alena |
ASU5050 |
52599 |
C |
Magnus Orienteering |
H10C
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:40:00 |
40 |
Polášek Filip |
KSU0818 |
2073739 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:42:00 |
42 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
49430 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:44:00 |
44 |
Paloncý Jan |
KSU0808 |
2058484 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:46:00 |
46 |
Kubíček Vavřinec |
UOL0801 |
2113097 |
C |
SOB Olomouc |
11:48:00 |
48 |
Kubeš David |
PLU0800 |
0 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:50:00 |
50 |
Štábl Vít |
KSU1100 |
2053548 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:52:00 |
52 |
Chmelář Filip |
JPV0900 |
352342 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:54:00 |
54 |
Mikuš Matěj |
PTE0808 |
2102715 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:56:00 |
56 |
Marek Vít |
KSU0838 |
361910 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:58:00 |
58 |
Světnický Antonín |
STE0800 |
2108898 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:00:00 |
60 |
Mátl Jáchym |
KSU0909 |
2108888 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:02:00 |
62 |
Tomášek Josef |
STE0808 |
2106723 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:04:00 |
64 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
251023 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:06:00 |
66 |
Hřivňák Petr |
PLU0900 |
896972 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:08:00 |
68 |
Mikoška Jan |
STE0807 |
2112769 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:12:00 |
72 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
7201830 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:16:00 |
76 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:18:00 |
78 |
Skácel Viktor |
NNN |
0 |
|
Neregistrovaní |
12:20:00 |
80 |
Stojaník Zdeněk |
KSU0919 |
2073734 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:22:00 |
82 |
Holas Štěpán |
AOP0900 |
2111725 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:24:00 |
84 |
Matoušek Jan |
STE0909 |
224904 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H12C
2.30 km, 25 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:05:00 |
05 |
Šotola Filip |
STE0704 |
2116481 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:07:00 |
07 |
Šnajdr Jakub |
PTE0700 |
8835 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:11:00 |
11 |
Macek Vojtěch |
ASU0748 |
426313 |
C |
Magnus Orienteering |
11:13:00 |
13 |
Šána Robert |
KSU0616 |
2104587 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:15:00 |
15 |
Špok Petr |
KRN0601 |
428288 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:17:00 |
17 |
Mlček Vincenc |
KSU0700 |
2058486 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:19:00 |
19 |
Volkov Maksym |
38S0700 |
2111798 |
|
Slávia ŽU Žilina |
11:21:00 |
21 |
Janeček Jáchym |
UOL0700 |
2133905 |
C |
SOB Olomouc |
11:23:00 |
23 |
Jordán Alexandr |
KSU0626 |
2056276 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:25:00 |
25 |
Soldán Robin |
PLU0600 |
682687 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:27:00 |
27 |
Navrátil Pavel |
ASU0747 |
7206535 |
B |
Magnus Orienteering |
11:31:00 |
31 |
Šneider Kvido |
ASU0749 |
53003 |
C |
Magnus Orienteering |
11:33:00 |
33 |
Borunský Matěj |
AOP0600 |
428264 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
35 |
Sekanina Ondřej |
ASU0745 |
52844 |
C |
Magnus Orienteering |
11:37:00 |
37 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
446437 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:39:00 |
39 |
Šesták Jakub |
UOL0601 |
2133901 |
C |
SOB Olomouc |
11:41:00 |
41 |
Plachý Ondřej |
JPV0707 |
2108899 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
H14C
2.90 km, 70 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:45:00 |
45 |
Čecháček Adam |
UOL0402 |
2088729 |
C |
SOB Olomouc |
11:47:00 |
47 |
Maťátko Václav |
STE0500 |
52512 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:49:00 |
49 |
Polášek Vít |
KSU0402 |
446419 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:51:00 |
51 |
Greschner Adam |
ASU0547 |
7210093 |
C |
Magnus Orienteering |
11:53:00 |
53 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
2056285 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:55:00 |
55 |
Černoch Martin |
PLU0500 |
2061762 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
11:57:00 |
57 |
Kobylka David |
ASU0546 |
7210915 |
C |
Magnus Orienteering |
11:59:00 |
59 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:01:00 |
61 |
Bláha Adam |
KSU0525 |
2073730 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:03:00 |
63 |
Otruba František |
PLU0501 |
2051506 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:05:00 |
65 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:09:00 |
69 |
Král Jiří |
ODR0400 |
49334 |
C |
SKOB Odry |
12:11:00 |
71 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:15:00 |
75 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
1418768 |
A |
KOB Konice |
12:17:00 |
77 |
Vodička Igor |
UOL0502 |
7200909 |
B |
SOB Olomouc |
12:19:00 |
79 |
Janků Martin |
STE0404 |
2035728 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
12:21:00 |
81 |
Bartášek Tomáš |
ASU0447 |
416716 |
C |
Magnus Orienteering |
12:23:00 |
83 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
2075670 |
B |
Oddíl OS SK Prostějov |
H16C
4.10 km, 110 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:55:00 |
55 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
2113074 |
B |
SOB Olomouc |
11:57:00 |
57 |
Karásek Matyáš |
ZPV0302 |
426397 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:59:00 |
59 |
Matěja Jan |
ODR0300 |
49357 |
C |
SKOB Odry |
12:01:00 |
61 |
Hošťálek Ondřej |
ZPV0300 |
303923 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
12:03:00 |
63 |
Slezák Aleš |
JPV0304 |
2127854 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:05:00 |
65 |
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:07:00 |
67 |
Dostál František |
UOL0201 |
2088178 |
B |
SOB Olomouc |
12:09:00 |
69 |
Jirka Matyáš |
ZPV0201 |
7202871 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
12:11:00 |
71 |
Novotný Erik |
ZLH0301 |
2020722 |
B |
OOB TJ Zlaté Hory |
12:15:00 |
75 |
Chmelář Pavel |
37C0300 |
0 |
|
Bez registrace |
12:19:00 |
79 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
B |
TJ SOKOL Plumlov |
12:21:00 |
81 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
442865 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:23:00 |
83 |
Poláček Lukáš |
JPV0306 |
2108865 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
H18C
5.20 km, 150 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Šimek Štěpán |
UOL0104 |
52733 |
B |
SOB Olomouc |
11:06:00 |
06 |
Neumann David |
STE0101 |
2027241 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:10:00 |
10 |
Poštulka Lukáš |
STE0104 |
2060295 |
B |
SK SKI-OB Šternberk |
11:12:00 |
12 |
Grulich Ondřej |
KSU0049 |
2067336 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:14:00 |
14 |
Chmelář Jan |
37C0100 |
0 |
|
Bez registrace |
11:18:00 |
18 |
Karásek Adam |
ZPV0001 |
2070842 |
B |
KOB ZPV Prostějov |
H21C
5.70 km, 180 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:07:00 |
07 |
Huňka Karel |
KON6919 |
2112777 |
C |
KOB Konice |
11:11:00 |
11 |
Červinka Jan |
OKP8901 |
8002400 |
C |
SK OK 24 Praha |
11:13:00 |
13 |
Matyšek Radoslav |
PLU8007 |
52490 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:15:00 |
15 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:17:00 |
17 |
Vlach Jiří |
AOV7900 |
7202896 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:21:00 |
21 |
Dudík Petr |
JPV8917 |
52870 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:23:00 |
23 |
Holinka Lukáš |
PTE9421 |
8851 |
|
TJ Sokol Ptení |
11:25:00 |
25 |
Marek Antonín |
STE7501 |
2049564 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:27:00 |
27 |
Otruba Marek |
PLU7417 |
995892 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:29:00 |
29 |
Holas Tomáš |
AOP7802 |
1400441 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:31:00 |
31 |
Fendrych Michal |
STE7607 |
52503 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:33:00 |
33 |
Začal Martin |
PLU8100 |
0 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:35:00 |
35 |
Fajkus Radim |
JPV9509 |
8656711 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:37:00 |
37 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:39:00 |
39 |
Matoušek Matěj |
KSU0005 |
8662433 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:41:00 |
41 |
Hodač Karel |
JPV7927 |
52595 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:43:00 |
43 |
Matoušek Milan |
KSU6701 |
2058461 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:45:00 |
45 |
Silnoušek Jiří |
STE7200 |
2073426 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:47:00 |
47 |
Kostka Jiří |
AOP0201 |
8656577 |
A |
Orientační Běh Opava |
11:49:00 |
49 |
Světnický František |
STE0204 |
8656687 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
11:51:00 |
51 |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
8662436 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:53:00 |
53 |
Pudel Jarda |
STE7505 |
52516 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:55:00 |
55 |
Jílek Jakub |
KSU9202 |
8662445 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:57:00 |
57 |
Otrusina Jiří |
JPV8201 |
1602629 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:59:00 |
59 |
Videcký Jan |
KSU7504 |
446440 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:01:00 |
61 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:03:00 |
63 |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
515101 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:05:00 |
65 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
8655380 |
A |
SK SKI-OB Šternberk |
12:07:00 |
67 |
Zelinka Jiří |
MBM8740 |
232019 |
C |
O-mikron |
12:09:00 |
69 |
Janů Zdeněk |
KSU9045 |
8662682 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:11:00 |
71 |
Holinka Martin |
ZPV6712 |
8660377 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
12:15:00 |
75 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
7200324 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:19:00 |
79 |
Matoušek Jiří |
STE7504 |
2025356 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
H35C
5.20 km, 150 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:42:00 |
42 |
Good Martin |
SBR7800 |
51903 |
C |
SKOB Bruntál |
11:44:00 |
44 |
Karásek Martin |
ZPV7301 |
2070849 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:46:00 |
46 |
Zbíral Robert |
UOL8000 |
8660922 |
C |
SOB Olomouc |
11:50:00 |
50 |
Navrátil Martin |
ASU7449 |
7203338 |
C |
Magnus Orienteering |
11:52:00 |
52 |
Přikryl Jiří |
JPV7404 |
2102771 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:54:00 |
54 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:56:00 |
56 |
Volkov Alexander |
38S8000 |
1301900 |
|
Slávia ŽU Žilina |
11:58:00 |
58 |
Kopecký David |
UOL7800 |
2044889 |
C |
SOB Olomouc |
12:00:00 |
60 |
Bartášek Jiří |
ASU7448 |
416715 |
C |
Magnus Orienteering |
12:02:00 |
62 |
Jura Tomáš |
JPV8200 |
52862 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:04:00 |
64 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
12:06:00 |
66 |
Borunský Tomáš |
AOP7402 |
682655 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:08:00 |
68 |
Smékal David |
UOL7503 |
886282 |
C |
SOB Olomouc |
12:10:00 |
70 |
Hrouza Jan |
KRN8100 |
8654914 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
12:12:00 |
72 |
Kašpar Jaroslav |
KSU7004 |
2069100 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:14:00 |
74 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:16:00 |
76 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:18:00 |
78 |
Možný Stanislav |
PVP7700 |
2115730 |
C |
VSS Přírodověda Praha |
12:20:00 |
80 |
Smolka Martin |
STE7100 |
2027234 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:22:00 |
82 |
Chmelář Jan |
JPV7501 |
2113078 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:24:00 |
84 |
Ebner Zdeněk |
KON8215 |
2090872 |
C |
KOB Konice |
12:26:00 |
86 |
Martinek Pavel |
JPV7700 |
52740 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
H45C
4.70 km, 135 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
22 |
Navrátil Václav |
KON6427 |
52725 |
C |
KOB Konice |
11:24:00 |
24 |
Peřinka Jan |
AOP6301 |
887168 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:26:00 |
26 |
Jeřábek Petr |
UOL6702 |
361946 |
C |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
30 |
Poštulka Zdenek |
STE6600 |
2080962 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:32:00 |
32 |
Vrána Jan |
UOL7300 |
7300185 |
C |
SOB Olomouc |
11:34:00 |
34 |
Poláček Luboš |
JPV7214 |
2112735 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:36:00 |
36 |
Procházka Josef |
4EX7200 |
2083412 |
|
SKIVELO Olomouc |
11:38:00 |
38 |
Soldán Vladimír |
JPV6526 |
2020730 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:40:00 |
40 |
Kubíček Jiří |
UOL6500 |
1410004 |
C |
SOB Olomouc |
11:44:00 |
44 |
Mátl Pavel |
KSU6844 |
515459 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:46:00 |
46 |
Raclavský Vladislav |
UOL6600 |
2087712 |
C |
SOB Olomouc |
11:48:00 |
48 |
Neumann Jaroslav |
STE5902 |
8276 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:50:00 |
50 |
Hýbl Dušan |
JPV7202 |
2127873 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:52:00 |
52 |
Zatloukal Tomáš |
ZLH6701 |
420422 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:54:00 |
54 |
Jeřábek Luboš |
JPV6112 |
2092403 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:56:00 |
56 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
8828 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:58:00 |
58 |
Mikoška Eman |
STE7103 |
2112775 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:00:00 |
60 |
Paloncý Pavel |
KSU6349 |
886291 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:02:00 |
62 |
Hubáček Martin |
CEL7015 |
52409 |
C |
TJ Sokol Čelechovice na Hané |
12:04:00 |
64 |
Šneider Miroslav |
ASU7101 |
51471 |
C |
Magnus Orienteering |
12:08:00 |
68 |
Plachý Martin |
JPV6515 |
2103780 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:10:00 |
70 |
Křeček Miroslav |
ZPV6213 |
52581 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
12:14:00 |
74 |
Pavlík Radek |
ASU6849 |
920658 |
C |
Magnus Orienteering |
12:16:00 |
76 |
Holec Honza |
MOV6701 |
9101189 |
C |
SKOB Ostrava |
12:18:00 |
78 |
Macek Karel |
ASU7102 |
51882 |
C |
Magnus Orienteering |
12:20:00 |
80 |
Král Jiří |
ODR7300 |
49326 |
C |
SKOB Odry |
12:22:00 |
82 |
Kotrle Miroslav |
UOL7005 |
515079 |
C |
SOB Olomouc |
12:24:00 |
84 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
KOB Konice |
12:26:00 |
86 |
Vodička Luděk |
SBR5501 |
51913 |
C |
SKOB Bruntál |
H55C
3.90 km, 120 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:04:00 |
64 |
Komínek Jaroslav |
KON5713 |
8904 |
C |
KOB Konice |
12:06:00 |
66 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
9998666 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
12:08:00 |
68 |
Sklenář Miroslav |
AOP6302 |
7200359 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:10:00 |
70 |
Hrouza Jan |
KRN5401 |
2106888 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
12:12:00 |
72 |
Kubeš Jaromír |
PLU6219 |
52500 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
12:14:00 |
74 |
Doseděl Emil |
STE6100 |
2049563 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
12:16:00 |
76 |
Krmášek Bohdan |
AOP5301 |
7207625 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:18:00 |
78 |
Janů Zdeněk |
KSU5749 |
886293 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:20:00 |
80 |
Strachota Jaroslav |
ASU5600 |
52556 |
C |
Magnus Orienteering |
H65C
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:07:00 |
07 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
11:09:00 |
09 |
Skácel Jaroslav |
KON4617 |
341715 |
C |
KOB Konice |
11:11:00 |
11 |
Pilc Oldřich |
OOL5100 |
1400440 |
C |
SK Haná orienteering |
11:13:00 |
13 |
Komárek Jaromír |
KSU4900 |
2102554 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:17:00 |
17 |
Babák Jiří |
ZLH4801 |
352318 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:19:00 |
19 |
Janeček Eduard |
LPM5100 |
232617 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
H70C
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:24:00 |
24 |
Dospíšil Jaroslav |
SBR4501 |
51905 |
C |
SKOB Bruntál |
11:26:00 |
26 |
Ostřanský Josef |
SSU4302 |
52549 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:28:00 |
28 |
Šubrt Zdeněk |
UOL4201 |
52467 |
C |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
30 |
Kroupa Jaroslav |
ZPV4012 |
52869 |
C |
KOB ZPV Prostějov |
11:34:00 |
34 |
Horký Jan |
UOL4600 |
52438 |
C |
SOB Olomouc |
11:36:00 |
36 |
Sedlář Vladimír |
AOP4201 |
889315 |
C |
Orientační Běh Opava |
HD10N
2.10 km, 20 m, 6 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Rozsíval Martin |
KON1022 |
2090866 |
C |
KOB Konice |
11:06:00 |
06 |
Kubálková Eliška |
STE0854 |
2122254 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:08:00 |
08 |
Dostál Lukáš |
KON0929 |
2111763 |
C |
KOB Konice |
11:10:00 |
10 |
Luterová Laura |
PLU1051 |
2051531 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
11:14:00 |
14 |
Tříska David |
PTE1003 |
2102713 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:16:00 |
16 |
Podzimek Theodor |
KON0808 |
2020738 |
C |
KOB Konice |
11:18:00 |
18 |
Kopecká Tereza |
UOL1050 |
428280 |
C |
SOB Olomouc |
11:20:00 |
20 |
Kotasová Klára |
KRN0850 |
0 |
|
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:24:00 |
24 |
Kubíčková Magdalena |
UOL1150 |
2113056 |
C |
SOB Olomouc |
11:26:00 |
26 |
Čeřovský Filip |
KON1010 |
2020742 |
C |
KOB Konice |
11:28:00 |
28 |
Zbíralová Kateřina |
UOL1151 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:30:00 |
30 |
Fialová Anna |
KON075Y |
0 |
|
KOB Konice |
11:32:00 |
32 |
Mátl Adam |
KSU1111 |
2108868 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:34:00 |
34 |
Vrba Antonín |
PTE1001 |
2102714 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:38:00 |
38 |
Lutera Oliver |
PLU1001 |
682345 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
11:40:00 |
40 |
Králová Hedvika |
ODR0850 |
49498 |
C |
SKOB Odry |
11:44:00 |
44 |
Bábková Amálie |
PTE1051 |
2102716 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:48:00 |
48 |
Zapletalová Anna |
KON075X |
361996 |
|
KOB Konice |
11:52:00 |
52 |
Tomášková Anna |
STE1051 |
2102861 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:54:00 |
54 |
Penka Matěj |
NNN07XX |
0 |
|
Neregistrovaní |
11:56:00 |
56 |
Plachý Matyáš |
JPV1010 |
2115705 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:58:00 |
58 |
Štefková Leona |
PLU |
0 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
HDR
2.20 km, 20 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Slezáková Vendula |
PLU |
52484 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Poklop Martin |
SSU8802 |
1007536 |
E |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Skácelová Beáta |
NNN |
0 |
|
Neregistrovaní |
11:00:00 |
00 |
Komínek Vojtěch |
KON0303 |
0 |
|
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Svoboda Ondřej |
UOL1201 |
2121010 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Tichá Anna |
SSU1150 |
2111615 |
C |
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Hrouza Jan |
KRN1300 |
0 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Dostálová Johana |
KON1062 |
2125319 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Ebnerová Alena |
KON1171 |
4634081 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Tříska Jakub |
PTE1300 |
2102717 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Novotný Jakub |
PLU0804 |
52482 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Herman Jakub |
KRN0606 |
0 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Matyšková Stela |
PLU1150 |
2087695 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Talaš Albert |
STE1203 |
0 |
|
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Zapletal David |
KON11XX |
307329 |
|
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Skřivánek František |
TBM1108 |
52592 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:00:00 |
00 |
Marek Martin |
STE1100 |
2073656 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Macek Václav |
ASU1249 |
886264 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Zatloukal Vojtěch |
STE0908 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Tomášková Lucie |
STE1350 |
232959 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Tomášek Matěj |
STE1202 |
442849 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Janků Michala |
STE1150 |
52510 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Otrubová Veronika |
PLU1277 |
0 |
C |
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Mrkvica Jan |
ZLH1100 |
247250 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:00:00 |
00 |
Šnajdrová Nikol |
PTE1050 |
301571 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Beneš Jan |
KON0909 |
361976 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Staroštíková Eliška |
UOL1350 |
0 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Staroštík Jakub |
UOL1000 |
2115725 |
C |
SOB Olomouc |
P
2.80 km, 60 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Valencikova Irena |
97C7950 |
2092440 |
|
No register |
11:00:00 |
00 |
Cetlová Helena |
AOP7550 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Bartošová Dana |
PTE7650 |
301580 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Kolář Josef |
NNNXXXX |
7204981 |
|
Neregistrovaní |
11:00:00 |
00 |
Mikšíková Kateřina |
PTE7375 |
2102684 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Matěja Vojtěch |
ODR0000 |
49399 |
C |
SKOB Odry |
11:00:00 |
00 |
Heclová Jana |
KSU7550 |
443087 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Zifčáková Miroslava |
4HC8751 |
2112742 |
|
PSÍ TÝM |
11:00:00 |
00 |
Zifčák Robin |
4HC7900 |
2113084 |
|
PSÍ TÝM |
11:00:00 |
00 |
Špok Petr |
KRN7100 |
428248 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Škrabalová Eva |
KON7676 |
0 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Ratiborská Veronika |
JPV8077 |
49364 |
|
Oddíl OS SK Prostějov |
11:00:00 |
00 |
Burda Tomáš |
STE7600 |
2118486 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Dráč Pavel |
UOL7201 |
2109764 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Musilová Jana |
ASU7798 |
0 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Bartáková Veronika |
SOBYYYY |
0 |
|
SOBSA |
11:00:00 |
00 |
Škrabal Milan |
KON7521 |
2125331 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Podzimek Petr |
KON7629 |
2020743 |
|
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Dosedělová Klára |
STE9751 |
2060297 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:00:00 |
00 |
Karásek Luboš |
PLUXXXX |
52488 |
|
TJ SOKOL Plumlov |
11:00:00 |
00 |
Janeček Petr |
2VD7300 |
0 |
|
CTB |
11:00:00 |
00 |
Kobylka Roman |
ASU6749 |
2102553 |
C |
Magnus Orienteering |
11:00:00 |
00 |
Šauman Petr |
ODR6100 |
331055 |
C |
SKOB Odry |
11:00:00 |
00 |
Vránová Helena |
UOL7652 |
9201328 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Havelka Jan |
KON0222 |
52718 |
C |
KOB Konice |
11:00:00 |
00 |
Chmelařová Blanka |
25C6750 |
8885 |
|
péčkaři |
11:00:00 |
00 |
Hristova Mihaela |
SSU |
0 |
|
SK Severka Šumperk |
11:00:00 |
00 |
Vítková Miroslava |
PTE6952 |
8826 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:00:00 |
00 |
Čecháček Petr |
UOL6800 |
2088187 |
C |
SOB Olomouc |
11:00:00 |
00 |
Čecháčková Šárka |
UOL7350 |
2092436 |
C |
SOB Olomouc |