Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Benecko - běžecké tratě, pod hotelem Žalý
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Rozhledna Žalý, M 1: 10 000, E5m
Ředitel závodu:
Štregl Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1 Lapáčková Šárka SHK0954 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 2 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 3 Macháčková Tereza LPU0951 2035743 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 4 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 5 Kudláčková Veronika LPU0858 2075647 OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 6 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:14:00 7 Stará Magdalena LPU0755 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 8 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
10:18:00 9 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 10 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 11 Nožičková Ema LPU0953 9313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 12 Šnokhousová Johanka SJC0851 4288 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 13 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 14 Vakant 0 Vakant
10:30:00 15 Vakant 0 Vakant
10:32:00 16 Vakant 0 Vakant

D10C 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 17 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
10:03:00 18 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 19 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 20 Ježková Barbora PHK0755 0 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 21 Trlidová Anika LPU0855 2049560 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 22 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 23 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
10:15:00 24 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 25 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 26 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 27 Netuková Anežka SHK0750 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 28 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 29 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 30 Růžková Markéta LPU0758 2075646 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 31 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 32 Pipková Karolína LPU0756 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 33 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 34 Holohlavská Anna JIL0753 2096122 C OK Jilemnice
10:37:00 35 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 36 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 37 Trlidová Adriana LPU0856 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 38 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 39 Nožičková Lea LPU0753 9314 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 40 Hamáčková Táňa STH0754 0 C SK Studenec
10:49:00 41 Vakant 0 Vakant
10:51:00 42 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 43 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:55:00 44 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D12C 2.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 45 Morávková Zuzana SRK0551 425542 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 46 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:09:00 47 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 48 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 49 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:18:00 50 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 51 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:24:00 52 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
10:27:00 53 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:30:00 54 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
10:33:00 55 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 56 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
10:39:00 57 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
10:42:00 58 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 59 Kopecká Anna JIL0552 425535 C OK Jilemnice
10:48:00 60 Neumannová Alžběta PHK0650 2056296 B OK 99 Hradec Králové
10:51:00 61 Gurinová Gabriela SJC0557 2102084 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 62 Šumberová Johana PHK0565 2113068 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 63 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 64 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
11:03:00 65 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 66 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:09:00 67 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
11:12:00 68 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 69 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 9424 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 70 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 71 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
11:24:00 72 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 73 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:30:00 74 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
11:33:00 75 Vakant 0 Vakant
11:36:00 76 Vakant 0 Vakant

D12D 2.10 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 77 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 78 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 79 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
11:12:00 80 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 81 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
11:20:00 82 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 83 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 84 Lacinová Monika LPU0561 3103277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 85 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:36:00 86 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
11:40:00 87 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 88 Vakant 0 Vakant
11:48:00 89 Vakant 0 Vakant
11:52:00 90 Vakant 0 Vakant

D14C 2.70 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 91 Suchá Simona SHK0351 2049543 B OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 92 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:07:00 93 Morávková Barbora SHK0352 2111601 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 94 Pušová Bára LPU0357 7208094 B OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 95 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:16:00 96 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 97 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:22:00 98 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 99 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
10:28:00 100 Pinke Veronika LPU0361 2085649 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 101 Kosinová Kristýna SJC0453 2115012 B Sportcentrum Jičín
10:34:00 102 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 103 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
10:40:00 104 Růžičková Eliška SJC0452 2102073 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 105 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 106 Čapková Anna PHK0451 53164 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 107 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
10:52:00 108 Zamouřilová Anežka PHK0354 2102586 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 109 Petrásová Hana LPU0380 2096143 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 110 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 111 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 112 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 113 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:10:00 114 Suková Tereza VRL0454 2078488 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 115 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 116 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 117 Bergerová Veronika STH0355 2008991 C SK Studenec
11:22:00 118 Besedová Katka PHK0351 336788 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 119 Kadavá Pavlína JIL0355 425528 C OK Jilemnice
11:28:00 120 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 121 Vakant 0 Vakant
11:34:00 122 Vakant 0 Vakant

D14D 2.50 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 123 Cibulková Veronika LPU0355 2032160 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 124 Vrábelová Hana PHK0454 51176 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 125 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 126 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
11:14:00 127 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
11:17:00 128 Vakant 0 Vakant
11:20:00 129 Vakant 0 Vakant
11:23:00 130 Vakant 0 Vakant

D16C 3.10 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 131 Nováková Světlana NPA0151 9712 B SK LOB Nová Paka
10:17:00 132 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
10:20:00 133 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
10:23:00 134 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 135 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 136 Holečková Petra SHK0250 410360 A OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 137 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
10:35:00 138 Zimová Barbora SHK0151 2049549 B OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 139 Machová Viktorie PHK0252 2070820 B OK 99 Hradec Králové
10:41:00 140 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 141 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
10:47:00 142 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:50:00 143 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
10:53:00 144 Vakant 0 Vakant
10:56:00 145 Vakant 0 Vakant
10:59:00 146 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec

D18C 3.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 147 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 A TJ Jiskra Hořice
10:08:00 148 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
10:12:00 149 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
10:16:00 150 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 151 Vakant 0 Vakant
10:24:00 152 Vakant 0 Vakant

D21C 3.70 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 153 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 154 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 155 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:37:00 156 Khýnová Radka DOB8750 7221 C KOB Dobruška
10:41:00 157 Chmelařová Michaela SHK9151 995857 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 158 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 159 Větříčková Andrea SHK9951 7205002 A OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 160 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 161 Kostrzewska Justyna CHC9853 7203700 R K.O.B. Choceň
11:01:00 162 Červená Adéla SHK9755 7205001 A OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 163 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 164 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 165 Hančová Marie SNA8255 2085610 C TJ START Náchod
11:17:00 166 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
11:21:00 167 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:25:00 168 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
11:29:00 169 Kolešová Helena LPU8857 253357 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 170 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R SK LOB Nová Paka
11:37:00 171 Vakant 0 Vakant
11:41:00 172 Vakant 0 Vakant

D21D 2.90 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 173 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:05:00 174 Procházková Michaela LPU8960 515036 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 175 Vakant 0 Vakant
10:11:00 176 Vakant 0 Vakant

D35C 3.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 177 Ticháčková Magdalena SJC7962 9940 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 178 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:12:00 179 Samková Renáta PHK7456 9431 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 180 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 181 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 182 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 183 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:32:00 184 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
10:36:00 185 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 186 Novotná Kateřina PHK8252 52211 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 187 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 188 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 189 Havrdová Renata SJC7756 9977 C Sportcentrum Jičín
10:56:00 190 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 191 Suchá Eva SHK7851 2102707 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 192 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 193 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 194 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 195 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:20:00 196 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 197 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
11:28:00 198 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
11:32:00 199 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
11:36:00 200 Vakant 0 Vakant
11:40:00 201 Vakant 0 Vakant
11:44:00 202 Vakant 0 Vakant

D35D 2.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 203 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 204 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 205 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 206 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
10:13:00 207 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 208 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:19:00 209 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 210 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
10:25:00 211 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 212 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 213 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 214 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 215 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:40:00 216 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
10:43:00 217 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 218 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:49:00 219 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 220 Štefanová Klára STH7752 2303942 C SK Studenec
10:55:00 221 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:58:00 222 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
11:01:00 223 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 224 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:07:00 225 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:10:00 226 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
11:13:00 227 Vondrová Denisa LTU7950 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 228 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
11:19:00 229 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 230 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:25:00 231 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 232 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
11:31:00 233 Vakant 0 Vakant
11:34:00 234 Vakant 0 Vakant

D45C 3.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 235 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 236 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 237 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:11:00 238 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 239 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 240 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
10:20:00 241 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 242 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 243 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 244 Koberová Lenka LPU6954 9336 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 245 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 246 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 247 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:41:00 248 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 249 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 250 Vakant 0 Vakant
10:50:00 251 Vakant 0 Vakant
10:53:00 252 Vakant 0 Vakant

D45D 2.70 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 253 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 254 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:09:00 255 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 256 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:15:00 257 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 258 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
10:21:00 259 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 260 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 261 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
10:30:00 262 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
10:33:00 263 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 264 Bienová Věra SJC5752 9918 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 265 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 266 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 267 Machová Iveta NPA6851 416345 C SK LOB Nová Paka
10:48:00 268 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 269 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 270 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 271 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 272 Vakant 0 Vakant
11:03:00 273 Vakant 0 Vakant
11:06:00 274 Vakant 0 Vakant

D55C 2.80 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 275 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 276 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:30:00 277 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 278 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:36:00 279 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 280 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:42:00 281 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 282 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:48:00 283 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 284 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:54:00 285 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 286 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 287 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:03:00 288 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
11:06:00 289 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 290 Jiřišťová Hana JIL6052 9063 C OK Jilemnice
11:12:00 291 Vakant 0 Vakant
11:15:00 292 Vakant 0 Vakant

D65C 2.00 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 293 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:05:00 294 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:09:00 295 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 296 Vakant 0 Vakant
10:17:00 297 Vakant 0 Vakant
10:21:00 298 Vakant 0 Vakant

H10N 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 299 Nekvapil Lukáš LPU0705 2112731 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 300 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 301 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 302 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 303 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
10:54:00 304 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 305 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:02:00 306 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 307 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 308 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 309 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
11:18:00 310 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
11:22:00 311 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 312 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
11:30:00 313 Pochop Václav STH0902 0 C SK Studenec
11:34:00 314 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 315 Vakant 0 Vakant
11:42:00 316 Vakant 0 Vakant

H10C 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 317 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 318 Vondra Matěj LTU0702 2057580 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 319 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 320 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 321 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 322 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:09:00 323 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 324 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 325 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 326 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 327 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
11:19:00 328 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 329 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 330 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 331 Haken Miroslav SJC0703 2115003 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 332 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
11:29:00 333 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 334 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 335 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 336 Pavelec Michal NPA0801 9710 C SK LOB Nová Paka
11:37:00 337 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 338 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 339 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 340 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 341 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 342 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:49:00 343 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 344 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
11:53:00 345 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 346 Vakant 0 Vakant
11:57:00 347 Vakant 0 Vakant
11:59:00 348 Vakant 0 Vakant

H12C 2.90 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 349 Čivrný Jan VRL0501 232649 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 350 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 351 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 352 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 353 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:17:00 354 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:20:00 355 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 356 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:26:00 357 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:29:00 358 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 359 Pavelec Matěj NPA0501 9702 B SK LOB Nová Paka
10:35:00 360 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:38:00 361 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 362 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 363 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
10:47:00 364 Čihák Jan HOR0601 2104603 C TJ Jiskra Hořice
10:50:00 365 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 366 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 367 Štichhauer Adam LPU0603 2035729 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 368 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 369 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 370 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 371 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 372 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 373 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 374 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 375 Vakant 0 Vakant
11:23:00 376 Vakant 0 Vakant

H12D 2.10 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 377 Lacina Marek LPU0511 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 378 Potůček Otto LTU0501 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 379 Horkel Antonín LPU0610 2102527 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 380 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:52:00 381 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 382 Vakant 0 Vakant

H14C 2.90 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 383 Váňa Vojtěch LPU0312 2081384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 384 Rak Tomáš SHK0400 2049527 B OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 385 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 386 Ráček Jan KUO0302 2085625 C KOB Ústí nad Orlicí
10:13:00 387 Černík Adam SHK0404 2073723 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 388 Waněk Hubert LPU0309 7200595 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 389 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:22:00 390 Štichhauer Daniel LPU0405 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 391 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 392 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:31:00 393 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 394 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:00 395 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
10:40:00 396 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:43:00 397 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 398 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:49:00 399 Haas Filip LPU0401 2070815 A OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 400 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 401 Novák Stanislav NPA0404 9693 B SK LOB Nová Paka
10:58:00 402 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 403 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 404 Růžička Jan SJC0406 2102074 B Sportcentrum Jičín
11:07:00 405 Krpata Michal LPU0403 9201683 B OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 406 Choutka Matěj NPA0402 9688 B SK LOB Nová Paka
11:13:00 407 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
11:16:00 408 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 409 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 410 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 411 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
11:28:00 412 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:31:00 413 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 414 Vakant 0 Vakant
11:37:00 415 Vakant 0 Vakant
11:40:00 416 Vakant 0 Vakant

H14D 2.50 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 417 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 418 Zamouřil Jáchym 79Z0300 0 RajP
11:32:00 419 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:35:00 420 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
11:38:00 421 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:41:00 422 Pinke Tomáš LPU0311 2085651 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 423 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
11:47:00 424 Vakant 0 Vakant
11:50:00 425 Vakant 0 Vakant
11:53:00 426 Vakant 0 Vakant

H16C 3.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 427 Jošt Jakub LPU0213 2108919 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 428 Školník Eduard BRU0103 2011796 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:36:00 429 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 430 Tuma Matěj SJC0202 8644556 A Sportcentrum Jičín
10:44:00 431 Paleček Ondřej SRK0103 7209449 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 432 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:52:00 433 Macek Ondřej LPU0209 2075644 A OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 434 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 435 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
11:04:00 436 Růžička Radek LPU0201 320291 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 437 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 438 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 439 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
11:20:00 440 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
11:24:00 441 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 442 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
11:32:00 443 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 444 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:40:00 445 Vaňura Vít HOR0203 4768 C TJ Jiskra Hořice
11:44:00 446 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 447 Vakant 0 Vakant
11:52:00 448 Vakant 0 Vakant
11:56:00 449 Vakant 0 Vakant

H18C 3.60 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 450 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 451 Galbavý Matěj CHA0000 2059764 B OK Chrastava
10:43:00 452 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 453 Urban Michal KUO0001 2035149 C KOB Ústí nad Orlicí
10:51:00 454 Macko Lukáš SJC9901 2059739 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 455 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:59:00 456 Vydra Martin STH9902 7207506 B SK Studenec
11:03:00 457 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
11:07:00 458 Karásek Matěj SJC0001 2025365 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 459 Vakant 0 Vakant
11:15:00 460 Vakant 0 Vakant

H21C 4.40 km, 24 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 461 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
10:03:00 462 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
10:05:00 463 Koleš Jan LPU8610 1602619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 464 Macek Martin SNA7106 9390 C TJ START Náchod
10:09:00 465 Macl Jan LPU9102 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 466 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 467 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 468 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
10:17:00 469 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 470 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 B OK Jilemnice
10:21:00 471 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 472 Novotný Tomáš PHK8101 9410 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 473 Volák Ondřej LPU0010 2011790 A OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 474 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
10:29:00 475 Novotný Vojtěch LPU9702 9308 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 476 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
10:33:00 477 Žák Jan LPU9802 2025379 A OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 478 Ptáček Jiří SRK9002 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 479 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň
10:39:00 480 Remeš Petr SHK9403 7207364 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 481 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 482 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 483 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 484 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 485 Hanzl Tomáš SJC8205 9965 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 486 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 487 Černý Vojtěch JIL9006 9091 C OK Jilemnice
10:55:00 488 Chmelař Lukáš XHK9100 7003041 MTBO Racing team Hradec Králové
10:57:00 489 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 490 Semrád Ladislav CHC9701 2053577 R K.O.B. Choceň
11:01:00 491 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
11:03:00 492 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 C KOB Dobruška
11:05:00 493 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:07:00 494 Gebrt Jan SHK9801 7202576 R OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 495 Karkoš Petr XCR7300 0 C MTB Chrudim
11:11:00 496 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 497 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
11:15:00 498 Sháněl Jan CHC9402 2053589 C K.O.B. Choceň
11:17:00 499 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 500 Haas Karel LPU7304 9294 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 501 Pek Daniel SHK9803 7980810 R OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 502 Pátek Michal CHC8603 2025343 C K.O.B. Choceň
11:25:00 503 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 504 Míča Tomáš LPU9707 2032186 B OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 505 Kadečka Petr ALB8400 7208 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:31:00 506 Udržal Tomáš LPU8002 886715 E OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 507 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:35:00 508 Šabatka Zdeněk PHK8900 9189 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 509 Vakant 0 Vakant
11:39:00 510 Vakant 0 Vakant
11:41:00 511 Vakant 0 Vakant
11:43:00 512 Vakant 0 Vakant

H21D 3.50 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 513 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
11:21:00 514 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:24:00 515 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:27:00 516 Procházka Martin LTU8101 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:30:00 517 Vakant 0 Vakant
11:33:00 518 Vakant 0 Vakant

H35C 3.90 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 519 Školník Jan BRU7301 2011799 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:06:00 520 Fukátko Jan LPU8105 9282 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 521 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
10:14:00 522 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 523 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 524 Froš Štěpán LPU7309 2049533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 525 Humpolec Jakub 81C7300 7258 Cirkus Čakovice
10:30:00 526 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 527 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň
10:38:00 528 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 529 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 530 Junek Martin STH8101 51114 C SK Studenec
10:50:00 531 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 532 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:58:00 533 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 534 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:06:00 535 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 536 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:14:00 537 Lán Filip SHK8003 2049544 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 538 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 539 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 540 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:30:00 541 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:34:00 542 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:38:00 543 Vakant 0 Vakant
11:42:00 544 Vakant 0 Vakant

H35D 3.40 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 545 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 546 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:09:00 547 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 548 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:17:00 549 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 550 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:00 551 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:29:00 552 Krummer Jiří CHC7301 206468 C K.O.B. Choceň
10:33:00 553 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 554 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 555 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 556 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:49:00 557 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 558 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 559 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:01:00 560 Šeps Jiří SRK7504 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 561 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:09:00 562 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 563 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 564 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:21:00 565 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
11:25:00 566 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:29:00 567 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 568 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 569 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 570 Vakant 0 Vakant
11:45:00 571 Vakant 0 Vakant
11:49:00 572 Vakant 0 Vakant

H45C 3.70 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 573 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 574 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 575 Půlpán Roman CHC6501 9561 C K.O.B. Choceň
10:15:00 576 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 577 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
10:23:00 578 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 579 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
10:31:00 580 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
10:35:00 581 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 582 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 583 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 584 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 585 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 586 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:59:00 587 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 588 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 589 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 590 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:15:00 591 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 592 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 593 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
11:27:00 594 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 595 Vakant 0 Vakant
11:35:00 596 Vakant 0 Vakant

H45D 3.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 597 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 598 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:06:00 599 Zamouřil Petr 79Z6800 0 RajP
10:08:00 600 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 601 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
10:12:00 602 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 603 Řehák Pavel SJC6001 9916 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 604 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:18:00 605 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:20:00 606 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:22:00 607 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:24:00 608 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:26:00 609 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:28:00 610 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 611 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:32:00 612 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 613 Šváb Pavel BRU6701 425509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:36:00 614 Vondra Václav LTU6800 2057584 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 615 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 616 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 617 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
10:44:00 618 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
10:46:00 619 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:48:00 620 Vakant 0 Vakant
10:50:00 621 Vakant 0 Vakant
10:52:00 622 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 623 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 624 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald

H55C 3.30 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 625 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:06:00 626 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 627 Mrštík Václav LPU5002 9215 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 628 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 629 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 630 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:26:00 631 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 632 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 633 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 634 Vlček Josef TYN5602 995828 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:42:00 635 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
10:46:00 636 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:50:00 637 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 638 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:58:00 639 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 640 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
11:06:00 641 Vakant 0 Vakant
11:10:00 642 Vakant 0 Vakant

H55D 2.80 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 643 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 644 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 645 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 646 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 647 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 648 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 649 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 650 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 651 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:34:00 652 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 653 Vakant 0 Vakant

H65C 2.90 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 654 Novotný František PHK4801 9425 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 655 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:09:00 656 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:12:00 657 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 658 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 659 Vakant 0 Vakant
10:21:00 660 Vakant 0 Vakant

H70C 2.10 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 661 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 662 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:11:00 663 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 664 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 665 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 666 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 667 Vakant 0 Vakant
10:31:00 668 Vakant 0 Vakant

HDR 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 669 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 670 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 671 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 672 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 673 Váňová Barbora LPU1111 425554 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 674 Svejštil Martin ZAM1001 9593 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 675 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 676 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 677 Kulhánková Emily VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 678 Kulhánková Viktorka VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 679 Dvorský Fili VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 680 Beranová Barbora VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 681 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 682 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 683 Nováková Amálka DOB 0 KOB Dobruška
10:00:00 684 Kubec Adam DOB0900 7259 C KOB Dobruška
10:00:00 685 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 KOB TRETRA Praha
10:00:00 686 Jirout Jáchym SNA1201 9645 C TJ START Náchod
10:00:00 687 Jirout Vilém SNA1001 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 688 Macková Šárka SNA0850 2085590 C TJ START Náchod
10:00:00 689 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 690 Sychrovská Klára SNA0551 405984 C TJ START Náchod
10:00:00 691 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
10:00:00 692 Sychrovský Tomáš SNA1102 9619 C TJ START Náchod
10:00:00 693 Sychrovský Lukáš SNA0902 405983 C TJ START Náchod
10:00:00 694 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 695 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 696 Tomášová Majda SRK1112 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 697 Tomášová Petra SRK1111 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 698 Zahradník Václav SJC1200 2102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 699 Macek Vojtěch SNA0901 2060238 C TJ START Náchod
10:00:00 700 Palasová Petra ZBM8658 52330 C SK Žabovřesky Brno
10:00:00 701 Chabinová Veronika SHK0850 4145 C OK Slavia Hradec Králové

P 2.50 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 702 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 703 Dvořáček Pavel LPU2222 2112738 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 704 Lacina Martin LPU7105 2102523 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 705 Školníková Marcela BRU7452 425512 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 706 Švábová Michaela BRU6851 2011794 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 707 Tumová Jana SJC7452 2056297 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 708 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 709 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 710 Waňková Dita LPU7158 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 711 Kulhánková Šárka VRL 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 712 Růžková Kamila LPU7560 2108897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 713 Starý Martin LPU0503 224865 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 714 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 715 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 716 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 717 Lžíčařová Iveta DOB9090 7230 C KOB Dobruška
10:00:00 718 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
10:00:00 719 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 720 Krummerová Martina CHC7854 9551 C K.O.B. Choceň
10:00:00 721 Rückerová Věra HOR7450 2053546 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 722 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 723 Pešková Renata SJC8099 2115014 Sportcentrum Jičín
10:00:00 724 Chabinová Jana SHK8350 7208202 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 725 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 726 Lounek Jaroslav KOR6901 2083387 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 727 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 728 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 OB DDM Kostelec nad Orlicí

T 3.50 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 729 Sladkovský Jaromír TAP6901 438609 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 730 Sladkovská Helena TAP6751 438630 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 731 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB TRETRA Praha
10:00:00 732 Jakubec Petr SJC8049 2115757 Sportcentrum Jičín
10:00:00 733 Bláha David 6KC9500 0 Neregistrovaný
10:00:00 734 Sychrovský Martin SNA7601 0 C TJ START Náchod
10:00:00 735 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 736 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 737 Sychrovská Pavlína SNA7651 0 C TJ START Náchod