Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Svatava - Podlesí
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Vránov, 1: 10 000
Ředitel závodu:
Rambousek Karel
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R2
JURY:
Kovář Jindřich, Bartoš Luděk, Kamaryt Tomáš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     T1     TU     Z1     ZF    

D10 1.70 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Julie Nováková SKV1051 2127899 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:35:00 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:37:00 Žaneta Fryšová DCH0959 8036 C Radioelektronika Cheb
10:39:00 Leona Fišáková MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Viktorie Andělová VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:43:00 Bára Šebestová NN10951 2127887 Radon Vysoká Pec
10:45:00 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:47:00 Karin Měchurová NN10952 2127885 Radon Vysoká Pec
10:49:00 Veronika Ječmenová ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:51:00 Barbora Vodrážková VPM1050 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:53:00 Tereza Stehlíková LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň

D12 2.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Anna Hrabánková Kateřina NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:36:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:38:00 Aneta Bauerová SKV0752 2059774 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:40:00 Natálka Frantová NN10751 2118466 Radon Vysoká Pec
10:42:00 Alžběta Ciprysová NN20751 2011876 LK Slovan Karlovy Vary
10:44:00 Štěpánka Šitrová LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:46:00 Viktorie Pátková NN20051 2127866 LK Slovan Karlovy Vary
10:48:00 Kateřina Sobotová VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Silvie Soukupová NN20753 2103295 LK Slovan Karlovy Vary
10:52:00 Zuzana Kropáčová KRL0754 2127659 C Kometa Kralovice
10:54:00 Valerie Holá NN20752 2011875 LK Slovan Karlovy Vary
10:56:00 Eliška Nováková SKV0753 2085595 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:58:00 Julie Fruhaufová NN20754 2134297 LK Slovan Karlovy Vary
11:00:00 Andrea Fryšová DCH0760 2141931 C Radioelektronika Cheb
11:02:00 Kateřina Dvořáková LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
11:04:00 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice

D14 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Daniela Kulichová BSO0653 0 C KOB Baník Sokolov
10:49:00 Anežka Ševčíková ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
10:51:00 Mirka Řeháková SKV0652 7202879 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 Tereza Kolovratová NN20551 2082917 LK Slovan Karlovy Vary
10:55:00 Kristýna Novotná DCH0655 2141928 C Radioelektronika Cheb
10:57:00 Adéla Fišarová KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:59:00 Petra Holíková ONO0653 8660587 C SKOB Ostrov
11:01:00 Sára Lošťáková LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:03:00 Eva Urbánková ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
11:05:00 Magdalena Kubecová STB0550 2019212 A TJ Stadion Nový Bor
11:07:00 Laura Kulová ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
11:09:00 Lucie Šobíšková BSO0651 8685 C KOB Baník Sokolov
11:11:00 Klára Čáslavská NEK0550 2113473 Nejdek Orienteering
11:13:00 Zuzana Peřinová NN20552 2106733 LK Slovan Karlovy Vary
11:15:00 Tereza Třísková LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň
11:17:00 Anna Gelnerová KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
11:19:00 Eliška Růžičková DCH0653 443089 Radioelektronika Cheb
11:21:00 Lucie Králová KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
11:23:00 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
11:25:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 C Kometa Kralovice
11:27:00 Kateřina Kožíšková LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
11:29:00 Šárka Beránková VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň

D16 3.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Karla Dvořáková NN20452 2082949 LK Slovan Karlovy Vary
11:02:00 Anna Nováková SKV0452 2127900 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:04:00 Viktorie Šmejkalová NN20451 2082950 LK Slovan Karlovy Vary
11:06:00 Eliška Fišarová KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
11:08:00 Markéta Dítková SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:10:00 Marie Bartošová MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Adéla Hegnerová LPM0450 2049581 C OK Lokomotiva Plzeň
11:14:00 Johana Nováčková NN20453 2082945 LK Slovan Karlovy Vary

D18 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Klára Marešová NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:35:00 Dominika Daňková DCH0258 2103785 C Radioelektronika Cheb

D21 4.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Lucie Šilhavá LPM9451 236985 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 Kristýna Szenczi VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Dagmar Biersaková KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
10:39:00 Barbora Lučanová MAS0051 301514 B KČT Aš

D35 3.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Ivana Lošťáková LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:35:00 Jitka Dítková SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:37:00 Lucie Šitrová LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 Nikola Prinzová MLA8150 301471 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Jaroslava Fremrová LPM7954 1400405 C OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 Gabriela Savičová SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:45:00 Erika Székelyová MLA7752 2059738 C MLOK Mariánské Lázně
10:47:00 Jana Urbánková ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
10:49:00 Veronika Placková MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:51:00 Jana Kotásková JES7451 237528 C OK Rakovník
10:53:00 Iva Pechová LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:00 Jana Bartošová MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:57:00 Kateřina Vodrážková VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
10:59:00 Žaneta Pivcová MLA8050 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
11:01:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:03:00 Kathrin Bínová MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
11:05:00 Jana Sobotová VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň

D45 3.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Janka Danihelová SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:38:00 Lenka Beránková VPM7051 2042504 C KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Jana Kubínová SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:42:00 Jana Kubecová STB7399 1417131 C TJ Stadion Nový Bor
10:44:00 Marta Hanáková KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
10:46:00 Markéta Polívková VPM735 515073 KOS Slavia Plzeň
10:48:00 Angelina Kuleva 2HD5750 8622642 Angy OL
10:50:00 Jana Šoupová LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:52:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov

D55 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vlasta Krejčová SKV6351 2104601 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:33:00 Stanislava Opavová MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
10:35:00 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:37:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:39:00 Jana Šplinarová SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:41:00 Jana Sklenářová MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
11:25:00 Lenka Kubátová SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary

D65 2.30 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:32:00 Miluše Zenkerová LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov

H10 1.70 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Ondra Soukup NN10901 2127888 Radon Vysoká Pec
11:03:00 Jan Bejvančický KRL1003 232960 C Kometa Kralovice
11:05:00 Pavel Švejda BSO0901 8691 C KOB Baník Sokolov
11:07:00 Tomas Placek MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
11:09:00 Zdeněk Brabec MAS1001 2087666 C KČT Aš
11:11:00 Matyáš Andresík NN11001 2134268 Radon Vysoká Pec
11:13:00 Mikuláš Prinz MLA0901 1421915 C MLOK Mariánské Lázně
11:15:00 Lukáš Štěrba SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:17:00 Vojtěch Houba KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
11:19:00 Richard Gregor BSO0900 0 C KOB Baník Sokolov
11:21:00 Egon Parula LPM1000 2113095 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 Jan Beneš MLA1000 301443 C MLOK Mariánské Lázně

H12 2.30 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:40:00 Mikuláš Janoch MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 Josef Bejvančický KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
10:44:00 Miroslav Kváč MLA0800 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Matěj Brabec MAS0701 2026167 B KČT Aš
10:48:00 Štěpán Pávek NEK0700 8660516 C Nejdek Orienteering
10:50:00 Witney Samuel NN20701 2011879 LK Slovan Karlovy Vary
10:52:00 Ondřej Petruš MLA0701 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Oliver Kule ONO0701 1400426 C SKOB Ostrov
10:56:00 Štěpán Vodrážka VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň
10:58:00 Jonáš Beránek MLA0703 416180 C MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 Tobiáš Holý NN20702 2011878 LK Slovan Karlovy Vary
11:02:00 Kristian Kraus NN10801 2118502 Radon Vysoká Pec
11:04:00 Jakub Krs VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Vakant 199 0
11:08:00 Tomáš Bršťák NN10701 2118473 Radon Vysoká Pec
11:10:00 David Bauer NN20703 2011877 LK Slovan Karlovy Vary
11:12:00 Ondřej Herman MLA0801 416220 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 Albert Plevný DCH0711 8662372 C Radioelektronika Cheb
11:16:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:18:00 Pavel Soukup NN10702 2117425 Radon Vysoká Pec
11:20:00 Matyáš Mála MAS0800 2026162 C KČT Aš
11:22:00 Tomáš Vít BSO0800 2082912 C KOB Baník Sokolov
11:24:00 Robin Anděl VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
11:26:00 Lukáš Tříska LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
11:28:00 Adam Pjenčák MAS0802 2087659 C KČT Aš
11:30:00 Jakub Stehlík LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
11:32:00 Josef Beneš MLA0702 301474 C MLOK Mariánské Lázně

H14 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 David Němec LPM0504 2011846 B OK Lokomotiva Plzeň
10:56:00 Michal Krul NN20503 2082941 LK Slovan Karlovy Vary
10:58:00 Adam Uher NN10501 2113398 Radon Vysoká Pec
11:00:00 Matyáš Ječmen ONO0600 7201205 B SKOB Ostrov
11:02:00 Matěj Andrš NN10601 2118481 Radon Vysoká Pec
11:04:00 Samuel Janoch MLA0502 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
11:06:00 VyskočilJan NN20502 2082942 LK Slovan Karlovy Vary
11:08:00 Karel Veseleňák BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
11:10:00 Antonín Svoboda VPM0601 7207338 C KOS Slavia Plzeň
11:12:00 František Spiřík BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
11:14:00 Filip Meduna ONO0603 8028820 C SKOB Ostrov
11:16:00 Jan Pivec MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
11:18:00 Martin Šoupa LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 Jáchym Kulhánek NN20501 2082943 LK Slovan Karlovy Vary
11:22:00 Viktor Havlíček BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
11:24:00 Vojtěch Myslík ONO0602 1428940 C SKOB Ostrov
11:26:00 Ondřej Sobota VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
11:28:00 Filip Kropáč KRL0503 434576 C Kometa Kralovice

H16 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Matouš Gašek NN20405 2126372 LK Slovan Karlovy Vary
10:43:00 Vojtěch Břečka LPM0302 7201820 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 Ondra Pavlas NN20404 2126377 LK Slovan Karlovy Vary
10:47:00 Samuel Weissar LPM0300 2082944 C OK Lokomotiva Plzeň
10:49:00 Ondra Kulhánek NN20403 2126380 LK Slovan Karlovy Vary
10:51:00 Břetislav Milota MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
10:53:00 Jan Dvořák NN20402 2126382 LK Slovan Karlovy Vary
10:55:00 Jan Grohmann VPM0403 443084 C KOS Slavia Plzeň
10:57:00 Nikola Kollár NN20401 2127858 LK Slovan Karlovy Vary
10:59:00 Tomáš Vendelberger MAS0302 2026165 C KČT Aš
11:01:00 Matyáš Bauer SKV0402 2059773 C TJ Slovan Karlovy Vary

H18 5.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Ondřej Hlinovský VPM0102 2035167 B KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Nick Newiak NEK0101 2096220 B Nejdek Orienteering
10:42:00 Vratislav Polívka VPM0203 303936 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 František Kováč MLA0201 301465 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Šimon Kurz VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň

H21 6.10 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Jan Václavík VPM8701 2031375 C KOS Slavia Plzeň
10:41:00 Jakub Bílý LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Milan Šperl NN10001 2134269 Radon Vysoká Pec
10:45:00 Marek Šulc MAS9302 2026166 C KČT Aš
10:47:00 Jiří Macek LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:49:00 Gabriel Szenczi VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 Ondřej Rosenbaum JES0001 237524 C OK Rakovník
10:53:00 Jan Štros 0010001 2045233 LK Slovan Karlovy Vary
10:55:00 Tomáš Kamaryt VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
10:57:00 Jan Kříž NN10002 2134264 Radon Vysoká Pec
10:59:00 Jakub Šilhavý LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň

H35 5.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Lukáš Pivec MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 Lukáš Hegner LPM8104 446347 C OK Lokomotiva Plzeň
10:54:00 Marek Petruš MLA7500 8656638 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:58:00 Vladimír Ječmen ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
11:00:00 Robert Vlašímský SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:02:00 Petr Placek MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
11:04:00 Petr Ševčík ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
11:06:00 Miroslav Fišar KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
11:08:00 Miroslav Řehák SKV7101 7207367 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:10:00 Marek Beneš 255 416174 MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Pavel Fišer SKV7200 7654444 TJ Slovan Karlovy Vary
11:14:00 Roman Pjenčák MAS7501 2087640 C KČT Aš
11:16:00 Pavel Dvořák LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:00 Lukáš Bauer SKV7701 8644880 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:20:00 Petr Kožíšek LPM7603 0 C OK Lokomotiva Plzeň
11:22:00 Ladislav Nejedlý ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
11:24:00 Vladimír Šitra LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:26:00 Karel Pilař MAS5501 7003021 C KČT Aš
11:28:00 Jiří Pávek NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
11:30:00 Jan Dítko SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:32:00 Jaromír Holík ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
11:34:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 Tomáš Sedláček KRL6401 51476 C Kometa Kralovice
11:38:00 Jindřich Kovář MAS6800 7003022 C KČT Aš

H45 4.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Jan Černý ONO710 2061825 SKOB Ostrov
10:49:00 Miroslav Vlach DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
10:51:00 Tomáš Mayer KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
10:53:00 Pavel Bína MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:55:00 Petr Weissar LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 Alexander Mareš NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:59:00 Martin Hanák KRL6701 416186 C Kometa Kralovice
11:01:00 Karel Šoupa LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:03:00 Jiří Kavka SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:05:00 Radek Svoboda VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
11:07:00 Pavel Kubec STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
11:09:00 Vratislav Polívka VPM7003 301719 C KOS Slavia Plzeň
11:11:00 Luděk Bartoš MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:13:00 Jiří Kropáč KRL6700 2099518 Kometa Kralovice

H55 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Petr Čech DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
11:05:00 Jiří Pech LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:07:00 Jan Michalec DCH5701 7207360 C Radioelektronika Cheb
11:09:00 Jiří Hájek ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
11:11:00 Václav Chotětický DKL5202 7886 C KOB Kladno

H65 2.60 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Zdeněk Mágr LCV5000 301718 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:38:00 Rudolf Valeška LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:40:00 Jaroslav Jirásek DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:42:00 Jan Sklenář MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 Zdeněk Švec SLA4700 8806 C SKOB Slaný
10:46:00 Jan Fišák MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
11:30:00 Jaroslav Kubát SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary

HD10L 1.30 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Kiara Zabolotna MLA1152 51494 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Mael Mikyska MLA1100 1421913 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 Šimon Šitra LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
10:58:00 Lada Prinzová MLA1150 301438 C MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 Antonín Černý ONO1001 301504 C SKOB Ostrov
11:02:00 Nikolas Placek MLA1200 232210 C MLOK Mariánské Lázně
11:04:00 Zuzana Fryšová DCH1151 232362 C Radioelektronika Cheb
11:08:00 Eliška Houbová KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice

T1 4.20 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Ilona Holíková ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
10:30:00 Daniel Ševčík ONO0200 52183 C SKOB Ostrov
10:30:00 Petr Sobota VPM7800 1466 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Zdeněk Fryš 190 4450 Radioelektronika Cheb

TU 5.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Ondřej Vodrážka VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň

Z1 2.10 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kateřina Bauerová SKV7751 2059772 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:30:00 Simona Klierová MLA8051 0 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Magdaléna Polívková VPM055 2127891 KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Jana Davidová ONO785 2061777 SKOB Ostrov
10:30:00 Viktor Vlach KRL1001 232961 C Kometa Kralovice
10:30:00 Barbara Mikysková MLA8450 301466 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Hana Kožíšková 254 416178 MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Petr Houba KRL7801 51475 C Kometa Kralovice
10:30:00 Hana Houbová KRL8250 51474 Kometa Kralovice
10:30:00 Jan Nováček 265 2127870 LK Slovan Karlovy Vary

ZF 1.30 km, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šimon Klier MLA1101 7884 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Jan Milota MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Lucie Pivcová MLA1650 0 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Vojtěch Stingl BSO1201 8688 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Ondřej Gregor BSO1200 0 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Ciprysová Magdalena NN21051 0 LK Slovan Karlovy Vary
10:30:00 Lucie Loskotová 248 0 KOB Baník Sokolov
10:30:00 Vojta Malý 267 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 David Špička 268 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Michal Rutrle 269 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Vítek Bršťák 270 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Elvíra Sazymová 271 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Kačka Šperlová 272 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Lukáš Pilát 273 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Sára Šebestová 274 0 Radon Vysoká Pec
10:30:00 Emílie Kotrlová 275 0 Radon Vysoká Pec