Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.09.2020
Místo konání:
Penzion Chvojkovský mlýn
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
RYBNÍČKY, 1:15 000, E=5 m (pro HD 16-35), ostatní 1 : 10 000 výřez, revize 8/2020, všichni formát A4
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Hanák Martin - R1
JURY:
Rambousek Karel, Pilař Karel, Bohuslav Václav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T1     T7     TF     TU    

D10 2.38 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096220 C Nejdek Orienteering
10:10:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 Hynková Marie ONO1050 2126391 C SKOB Ostrov
10:18:00 Kropáčová Silvie KRL1050 0 C Kometa Kralovice
10:22:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:26:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:30:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:34:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
10:38:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.99 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:03:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 B OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 Bártová Kornelie 9990851 0 ARCHIV
10:09:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:12:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B Kometa Kralovice
10:15:00 Buršíková Michaela 9990853 0 ARCHIV
10:18:00 Peterková Adéla KRL0953 0 C Kometa Kralovice
10:21:00 Petýrková Karolína NEK0851 2067346 C Nejdek Orienteering
10:24:00 Makovcová Julie ONO0951 301494 C SKOB Ostrov
10:27:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2073705 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Čadková Michaela KRL0954 0 C Kometa Kralovice
10:33:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:39:00 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C KOS Slavia Plzeň
10:42:00 Kučerová Veronika ONO0852 301492 C SKOB Ostrov
10:45:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:48:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 Airienteers
10:51:00 Kolešová Jana NEK0850 2067349 C Nejdek Orienteering
10:54:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:57:00 Šperlová Iva 9990852 0 ARCHIV
11:00:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
11:03:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 Vachová Ilona NNN 2113446 Neregistrovaní
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant

D14 3.62 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Frühaufová Julie SKV0754 8670313 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:08:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:11:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
10:14:00 Soukupová Silva SKV0751 2103295 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:17:00 Holíková Petra ONO0653 8660587 C SKOB Ostrov
10:20:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 Pokorná Anežka KRL0757 0 C Kometa Kralovice
10:26:00 Peřinová Eliška SKV0755 2103720 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:29:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:32:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:35:00 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:38:00 Kadlecová Barbora VPM0750 0 C KOS Slavia Plzeň
10:41:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B Kometa Kralovice
10:44:00 Pátková Viktorie 9990751 0 ARCHIV
10:47:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 C SKOB Ostrov
10:50:00 Holá Valerie 9990651 0 ARCHIV
10:53:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
10:56:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:59:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Pekárková Barbora ONO0655 2083364 C SKOB Ostrov
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

D16 4.57 km, 6 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
10:40:00 Měchurová Zuzana MLA0499 0 MLOK Mariánské Lázně
10:43:00 Peřinová Zuzana SKV0551 2106733 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
10:49:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 B SKOB Ostrov
10:55:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
10:58:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
11:01:00 Dvořáková Karla SKV0454 9005143 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:04:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

D18 5.40 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant

D21 6.66 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rickmeyer Tina 31D8650 8028926 SV Lengefeld
10:03:00 Šperlová Zuzana 0040001 8226372 TJ Radon Vysoká pec
10:06:00 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:12:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
10:15:00 Hynková Jana ONO8650 301498 C SKOB Ostrov
10:18:00 Vakant 0 Vakant
10:21:00 Vakant 0 Vakant

D35 5.95 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:04:00 Maunová Martina KSH8051 9941 C OB Kašperské Hory
10:07:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
10:10:00 Křížová Darina 0040002 2420005 TJ Radon Vysoká pec
10:13:00 Dítková Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:16:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
10:19:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 SKOB Ostrov
10:22:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 Bartošová Milena LPM7755 2102775 C OK Lokomotiva Plzeň
10:28:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
10:34:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:37:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:40:00 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
10:43:00 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
10:49:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:52:00 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C SKOB Ostrov
10:55:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:58:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

D45 5.40 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:04:00 Kolovská Ilona LPM6352 301706 C OK Lokomotiva Plzeň
10:07:00 Lisá Monika ONO6750 8660918 C SKOB Ostrov
10:10:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
10:13:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
10:16:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C KOS Slavia Plzeň
10:19:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:22:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:25:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:28:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:31:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
10:34:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš
10:37:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.58 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 Janečková Eva LPM6150 52371 C OK Lokomotiva Plzeň
10:23:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:32:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
10:35:00 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:38:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Vakant 0 Vakant

D65 3.18 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:06:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:12:00 Vakant 0 Vakant
10:15:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.99 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:13:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
10:19:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.47 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:04:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:08:00 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
10:12:00 Bejvančický Jan KRL1003 0 C Kometa Kralovice
10:16:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
10:20:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
10:24:00 Haller Maxmilián KRL1105 0 Kometa Kralovice
10:28:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
10:32:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 C SKOB Ostrov
10:40:00 Křenek Jan VPM1101 72094776 C KOS Slavia Plzeň
10:44:00 Křenek Martin VPM1301 330653 C KOS Slavia Plzeň

H12 3.08 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C OOB Aš
10:29:00 Šebian Samuel KRL0903 0 C Kometa Kralovice
10:32:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C OB České Budějovice
10:35:00 Holý Tobiáš 9990801 0 ARCHIV
10:38:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:41:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
10:44:00 Čížek Oldřich NEK0802 0 Nejdek Orienteering
10:47:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Bartoš Vojtěch LPM0802 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
10:56:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:59:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
11:05:00 Láska Vít VPM0804 0 C KOS Slavia Plzeň
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant

H14 4.55 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:04:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
10:07:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Krul Michal 9990602 0 ARCHIV
10:13:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C OB Strakonice
10:19:00 Škrle Michael KRL0702 2126308 B Kometa Kralovice
10:22:00 Kule Oliver ONO0701 1400426 B SKOB Ostrov
10:25:00 Bauer David 9990701 0 ARCHIV
10:28:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
10:31:00 Brabec Matěj MAS0701 2026167 B OOB Aš
10:34:00 Gašek Šimon 9990702 0 ARCHIV
10:37:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
10:40:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 B SKOB Ostrov
10:43:00 Kulhánek Jáchym 9990601 0 ARCHIV
10:46:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:49:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
10:52:00 Maglia Šimon ONO0702 301495 C SKOB Ostrov
10:55:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 B KOS Slavia Plzeň
10:58:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C KOB Baník Sokolov
11:01:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C SKOB Ostrov
11:04:00 Beneš Josef MLA0702 2073701 C MLOK Mariánské Lázně
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant

H16 5.15 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 B KOS Slavia Plzeň
10:48:00 Pelc Matyáš CST0401 8109386 C OB Strakonice
10:51:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C KOS Slavia Plzeň
10:54:00 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
10:57:00 Kropáč Filip KRL0503 0 C Kometa Kralovice
11:00:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
11:03:00 Kollár Nikola 9990401 0 ARCHIV
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant

H18 7.57 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
10:47:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
10:50:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 Havlíček Albert BSO0304 301433 B KOB Baník Sokolov
10:56:00 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant

H21 11.05 km, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 C KOB Baník Sokolov
10:06:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
10:14:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
10:18:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň
10:22:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
10:26:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
10:38:00 Kříž Jan 0040003 8116752 TJ Radon Vysoká pec
10:42:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

H35 7.58 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C SKOB Ostrov
10:03:00 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C KOB Baník Sokolov
10:06:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
10:09:00 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:12:00 Kozel Jiří STA8101 2108887 C OK Střelka
10:15:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
10:18:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:21:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C KOS Slavia Plzeň
10:24:00 Kožíšek Petr LPM7603 2148155 C OK Lokomotiva Plzeň
10:27:00 Fišer Pavel SKV7200 7654444 TJ Slovan Karlovy Vary
10:30:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
10:33:00 Šperl Milan 0040007 8670803 TJ Radon Vysoká pec
10:36:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C OOB Aš
10:42:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:48:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:51:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
10:57:00 Hill Richard 21G7600 1150693 Airienteers
11:00:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C KOS Slavia Plzeň
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant

H45 6.52 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Petruš Marek MLA7500 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
10:08:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
10:11:00 Müller Rico 31D6400 8020222 SV Lengefeld
10:14:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:17:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Frühauf Jiří SKV7002 2134297 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
10:26:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
10:32:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:35:00 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C SKOB Ostrov
10:38:00 Černý Libor MLA6901 1421914 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:44:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:47:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
10:50:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:56:00 Tříska Jiří LPM7400 682338 C OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:02:00 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 Černý Jan ONO7101 2061825 C SKOB Ostrov
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant

H55 4.44 km, 6 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
10:09:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
10:13:00 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:17:00 Vakant 0 Vakant
10:21:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.83 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:21:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:25:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
10:29:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:33:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:37:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant

H75 3.08 km, 7 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
10:08:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 Frűhauf Ladislav SKV4201 301523 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 Vakant 0 Vakant
10:17:00 Vakant 0 Vakant

HD10F 2.05 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 OB Kašperské Hory
10:00:00 Bursa Áron LPM1101 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
10:00:00 Hill Lucy 21G1850 2039807 Airienteers
10:00:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:00:00 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šperlová Kateřina 0040004 8226318 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Pávková Anna NEK1350 232229 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Bartošová Magdalena LPM1251 0 C OK Lokomotiva Plzeň

T1 2.28 km, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Hill Radka 21G8450 2039170 Airienteers
10:00:00 Homola Dušan 0020001 0 Žabouš
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
10:00:00 Homola Matěj 0020002 2061774 Žabouš
10:00:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Maun Petr KSH7301 51156 C OB Kašperské Hory
10:00:00 Nedas Dušan 0030001 8580 Neregistrovaný

T7 6.66 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Eretová Kateřina SKV8651 237530 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Sobota Petr VPM7800 1466 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Tišerová Karolína NNN 0 Neregistrovaní
10:00:00 Grohmann Jan VPM 443082 KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Vonášek Adam LPM9101 361978 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant

TF 2.13 km, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Maun Michal KSH1201 51155 C OB Kašperské Hory
10:00:00 Maunová Kateřina KSH1451 0 OB Kašperské Hory
10:00:00 Šperlová Marie 0040005 995895 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Kozlová Eliška STA1351 2108883 C OK Střelka
10:00:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Homolová Žofie 0020003 899175 Žabouš
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Křížová Ella 0040006 2000558 TJ Radon Vysoká pec
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Brossaud Thomas VCB9090 8007194 OB České Budějovice

TU 7.58 km, 195 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant