Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Libín
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Mapa:
Sluneční lázně
Ředitel závodu:
Vojtěch Libor
Hlavní rozhodčí:
Vávra Martin - R3
Stavitel tratí:
Rückerová Šárka - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 1 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 2 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:09:00 3 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 4 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 5 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 6 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 7 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 8 Munzarová Klára 0160001 2032160 OBR
10:27:00 9 Kubíková Andrea LPU1199 9247 OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 10 Vakant 0 Vakant
10:33:00 11 Vakant 0 Vakant
10:36:00 12 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové

D10C 2.30 km, 30 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 13 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 14 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 15 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 16 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 17 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 18 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 19 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 20 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C TJ START Náchod
10:26:00 21 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 22 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 23 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 24 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 25 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 26 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 27 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 28 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 29 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 30 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 31 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 32 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 33 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 34 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
11:08:00 35 Šolcová Elsa SJC1152 2221500 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 36 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 37 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 38 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 39 Vakant 0 Vakant
11:23:00 40 Vakant 0 Vakant

D12C 2.40 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 41 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:13:00 42 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 43 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
10:19:00 44 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 45 Netopilová Simona VAM0950 0 C OB Vamberk
10:25:00 46 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 B OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 47 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 48 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 49 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 50 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
10:40:00 51 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 52 Záveská Eliška VRL0955 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 53 Renská Adéla SNA0951 2148124 C TJ START Náchod
10:49:00 54 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 55 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 56 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 57 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 58 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 59 Grusserová Diana PHK0999 8013885 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 60 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 61 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 B OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 62 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
11:16:00 63 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 64 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
11:22:00 65 Nožičková Ema LPU0953 8109429 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 66 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 67 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 68 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 69 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 70 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 71 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 72 Komárková Veronika CHC0955 2025366 C K.O.B. Choceň
11:46:00 73 Vakant 0 Vakant
11:49:00 74 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 75 Vakant 0 Vakant
11:55:00 76 Vakant 0 Vakant

D12D 2.30 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 77 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
11:29:00 78 Řadová Ráchel SHK0961 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 79 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 80 Bucharová Marie VRL0954 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 81 Stolinová Andrea DOB0990 7233 C KOB Dobruška
11:41:00 82 Jirešová Anna VRL0959 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:44:00 83 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 84 Nováková Dita VRL0957 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:50:00 85 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
11:53:00 86 Vakant 0 Vakant

D14C 3.10 km, 85 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 87 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 88 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 89 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
10:10:00 90 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 91 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 92 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
10:19:00 93 Nožičková Lea LPU0753 8013856 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 94 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 95 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 96 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 97 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 98 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 99 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 100 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:43:00 101 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
10:46:00 102 Píšová Tereza PDY0850 2102697 C Běhej Poděbrady
10:49:00 103 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 104 Linderová Anna PHK0852 2049527 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 105 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 106 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 107 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 108 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 109 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 110 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
11:13:00 111 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B Sportcentrum Jičín
11:16:00 112 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
11:19:00 113 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
11:22:00 114 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
11:25:00 115 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 116 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 117 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
11:34:00 118 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 119 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
11:40:00 120 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B SK Studenec
11:43:00 121 Vakant 0 Vakant
11:46:00 122 Vakant 0 Vakant
11:49:00 123 Vakant 0 Vakant
11:52:00 124 Vakant 0 Vakant

D14D 2.40 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 125 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 126 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C K.O.B. Choceň
11:14:00 127 Panáčková Alžběta SHK0859 7003118 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 128 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 129 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 130 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
11:26:00 131 Selixová Anežka SHK0852 2126384 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 132 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 133 Vakant 0 Vakant
11:35:00 134 Vakant 0 Vakant

D16C 3.60 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 135 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 136 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:09:00 137 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 138 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 139 Šmídová Terezie LPU0659 2075605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 140 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 141 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
10:29:00 142 Losmanová Natálie LPU0565 8109313 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 143 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C K.O.B. Choceň
10:37:00 144 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
10:41:00 145 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 146 Vohníková Anna VRL0654 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 147 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 148 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 149 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 150 Matějková Kateřina PDY0651 0 C Běhej Poděbrady
11:05:00 151 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 152 Ballonová Lucie PHK0664 2181282 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 153 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 154 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové
11:21:00 155 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 156 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 157 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
11:33:00 158 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 159 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
11:41:00 160 Vakant 0 Vakant
11:45:00 161 Vakant 0 Vakant
11:49:00 162 Vakant 0 Vakant

D18C 4.10 km, 115 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 163 Míková Klára PDY0353 0 C Běhej Poděbrady
10:11:00 164 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 165 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:23:00 166 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 167 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
10:35:00 168 Tučková Anna LPU0455 9310 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 169 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 170 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
10:53:00 171 Píšová Zuzana PDY0451 2120067 C Běhej Poděbrady
10:59:00 172 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 173 Kološová Veronika LPU0351 8109308 A OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 174 Vakant 0 Vakant

D21C 4.70 km, 140 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 175 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 176 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 177 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 178 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 179 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 180 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:14:00 181 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
10:16:00 182 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 183 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 184 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
10:22:00 185 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 186 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
10:26:00 187 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 188 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 189 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 190 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
10:34:00 191 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 192 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 193 Balcarová Jana PHK8852 9355 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 194 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
10:42:00 195 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 196 Filipová Tereza SRK0050 8022669 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 197 Vakant Vakant VAKANT 1 HOR-TJ Jiskra Hořice
10:48:00 198 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 199 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 200 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 201 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
10:56:00 202 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 203 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 204 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:02:00 205 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 206 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
11:06:00 207 Vakant 0 Vakant
11:08:00 208 Vakant 0 Vakant
11:10:00 209 Vakant 0 Vakant
11:12:00 210 Vakant 0 Vakant
11:14:00 211 Vakant 0 Vakant
11:16:00 212 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice

D21D 3.70 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 213 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:07:00 214 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
10:11:00 215 Novotná Jana PHK8756 8631584 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 216 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 217 Vakant 0 Vakant
10:23:00 218 Vakant 0 Vakant

D35C 4.00 km, 105 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 219 Škodová Petra LPU8359 2025334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 220 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 221 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:12:00 222 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:15:00 223 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 224 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 225 Lišková Kateřina PHK8151 2102525 OK 99 Hradec Králové
10:24:00 226 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 227 Mojžíšová Jana PHK8254 9366 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 228 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 229 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
10:36:00 230 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 231 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
10:42:00 232 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:45:00 233 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
10:48:00 234 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 235 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 236 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 237 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 238 Sýkorová Zuzana PHK7950 224879 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 239 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 240 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 241 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 242 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 243 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
11:18:00 244 Stolinová Lenka DOB8158 8667517 C KOB Dobruška
11:21:00 245 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 246 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 247 Vakant 0 Vakant
11:30:00 248 Vakant 0 Vakant
11:33:00 249 Vakant 0 Vakant
11:36:00 250 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín

D35D 3.50 km, 95 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 251 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:04:00 252 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 253 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:08:00 254 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 255 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:12:00 256 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
10:14:00 257 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 258 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 259 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:20:00 260 Šumpíková Katka 0060001 2039160 Slavia HK
10:22:00 261 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
10:24:00 262 Tomandlová Radka 0020002 2099521 NOK HoRa
10:26:00 263 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 264 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 265 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
10:32:00 266 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 267 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OB Vamberk
10:36:00 268 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
10:38:00 269 Svejštilová Radka ZAM8252 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:40:00 270 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 271 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 272 Vakant 0 Vakant
10:46:00 273 Vakant 0 Vakant
10:48:00 274 Vakant 0 Vakant
10:50:00 275 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:52:00 276 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové

D45C 3.50 km, 95 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 277 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 278 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 279 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 280 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 281 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 282 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
11:06:00 283 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:08:00 284 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 285 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 286 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 287 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 288 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:18:00 289 Trnková Petra PDY7651 2181956 C Běhej Poděbrady
11:20:00 290 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 291 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:24:00 292 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
11:26:00 293 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 294 Hvězdová Dagmar SJC7656 8654569 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 295 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
11:32:00 296 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 297 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 298 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
11:38:00 299 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 300 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 301 Cibulková Marcela LPU7053 425554 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 302 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 303 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 304 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
11:50:00 305 Vakant 0 Vakant
11:52:00 306 Vakant 0 Vakant
11:54:00 307 Vakant 0 Vakant
11:56:00 308 Vakant 0 Vakant

D45D 2.90 km, 70 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 309 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:04:00 310 Štefaniková Markéta 0010001 2095932 xxx
10:06:00 311 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 312 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:10:00 313 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 314 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 315 Pešková Renata SJC7550 8230510 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 316 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 317 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 318 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 319 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 320 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 321 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 322 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
10:30:00 323 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 324 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:34:00 325 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 326 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
10:38:00 327 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
10:40:00 328 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 329 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:44:00 330 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 331 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
10:48:00 332 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 333 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 334 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 335 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:56:00 336 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 337 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 338 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:02:00 339 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 340 Vakant 0 Vakant
11:06:00 341 Vakant 0 Vakant
11:08:00 342 Vakant 0 Vakant

D55C 2.90 km, 70 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 343 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 344 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 345 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 346 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 347 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 348 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 349 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:24:00 350 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 351 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
11:28:00 352 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:30:00 353 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
11:32:00 354 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 355 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:36:00 356 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:38:00 357 Vakant 0 Vakant
11:40:00 358 Vakant 0 Vakant

D55D 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 359 Filipová Dagmar LTU5650 9111 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 360 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:38:00 361 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:41:00 362 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 363 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
10:47:00 364 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 365 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:53:00 366 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 367 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 368 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 369 Vakant 0 Vakant
11:05:00 370 Vakant 0 Vakant

D65C 2.50 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 371 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 372 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:08:00 373 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 374 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:14:00 375 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 376 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 377 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 378 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 379 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 380 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka

H10N 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 381 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 382 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 383 Kolín Jonáš DKP1500 9000007 C Oddíl OB Kotlářka
10:48:00 384 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 385 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 386 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
10:57:00 387 Mejsnar Jan STH1107 2144159 C SK Studenec
11:00:00 388 Škopek Ondřej PDY1104 2181937 C Běhej Poděbrady
11:03:00 389 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 390 Fukátko Václav LPU1302 52178 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 391 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice
11:12:00 392 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 393 Stolina David DOB1111 0 C KOB Dobruška
11:18:00 394 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
11:21:00 395 Toužil Jan SHK1300 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 396 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 397 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 398 Potůček Josef LPU1102 2075644 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 399 Matějec Jonáš VRL1140 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:36:00 400 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
11:39:00 401 Vakant 0 Vakant
11:42:00 402 Vakant 0 Vakant

H10C 2.30 km, 25 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 403 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 404 Domin Ondřej LPU1103 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 405 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:11:00 406 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:14:00 407 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 408 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 409 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 410 Trnka Jiří PDY1102 2115748 C Běhej Poděbrady
10:26:00 411 Slavík František SHK1110 410782 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 412 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:32:00 413 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 414 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
10:38:00 415 Vlk Vojtěch SRK1202 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 416 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
10:44:00 417 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 418 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
10:50:00 419 Šafář Martin PHK1102 8014455 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 420 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:56:00 421 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
10:59:00 422 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 423 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 424 Makovec Martin PDY1302 2029151 C Běhej Poděbrady
11:08:00 425 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
11:11:00 426 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C Běhej Poděbrady
11:14:00 427 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 428 Liška Viktor PHK1111 8648580 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 429 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 430 Cepek Dominik PHK1104 0 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 431 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 432 Vakant 0 Vakant
11:32:00 433 Mayer Antonín SHK1206 2039999 C OK Slavia Hradec Králové
11:35:00 434 Vakant 0 Vakant
11:38:00 435 Vakant 0 Vakant
11:41:00 436 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové

H12C 2.60 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 437 Štefanik Marek SHK1007 2144111 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 438 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 439 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
10:12:00 440 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 441 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 442 Renský Matěj SNA0903 2148119 C TJ START Náchod
10:21:00 443 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
10:24:00 444 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:27:00 445 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C OK Jilemnice
10:30:00 446 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 447 Leško Michal SHK1002 2148053 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 448 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 449 Částek Filip SHK1006 2419868 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 450 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
10:45:00 451 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 452 Procházka Ondřej PHK0902 2039190 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 453 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:54:00 454 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 455 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
11:00:00 456 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 457 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
11:06:00 458 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
11:09:00 459 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 460 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 461 Makovec Tadeáš PDY1001 2419998 C Běhej Poděbrady
11:18:00 462 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 463 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 464 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
11:27:00 465 Sochor Jakub SHK0903 2134345 B OK Slavia Hradec Králové
11:30:00 466 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 467 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 468 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
11:39:00 469 Jelínek František PHK0900 8119518 B OK 99 Hradec Králové
11:42:00 470 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 471 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 472 Vakant 0 Vakant
11:51:00 473 Vakant 0 Vakant
11:54:00 474 Vakant 0 Vakant

H12D 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 475 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 476 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C Běhej Poděbrady
10:18:00 477 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 478 Tomčík František VRL0901 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 479 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:36:00 480 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 481 Nedoma Oliver PDY1000 2144101 C Běhej Poděbrady
10:48:00 482 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
10:54:00 483 Molič Jan PDY1002 2260372 C Běhej Poděbrady
11:00:00 484 Vakant 0 Vakant

H14C 3.30 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 485 Štefanik Jan SHK0705 2144114 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 486 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 487 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:40:00 488 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:42:00 489 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 490 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
10:46:00 491 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 492 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 B TJ START Náchod
10:50:00 493 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 494 Zídek Filip PHK0706 2124787 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 495 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 496 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 497 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 498 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
11:02:00 499 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
11:04:00 500 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B OK 99 Hradec Králové
11:06:00 501 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 502 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 503 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:12:00 504 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 505 Sýkora Jakub PHK0708 7210073 B OK 99 Hradec Králové
11:16:00 506 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 507 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 508 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:22:00 509 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
11:24:00 510 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 511 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
11:28:00 512 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 513 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 514 Šeps Miroslav SRK0801 2420026 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 515 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 B Sportcentrum Jičín
11:36:00 516 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
11:38:00 517 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 518 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 519 Goláň Antonín LPU0804 2122259 B OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 520 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
11:46:00 521 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 522 Vakant 0 Vakant
11:50:00 523 Vakant 0 Vakant
11:52:00 524 Vakant 0 Vakant
11:54:00 525 Vakant 0 Vakant
11:56:00 526 Vakant 0 Vakant

H14D 2.50 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 527 Machač Václav LPU0712 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 528 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:18:00 529 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:24:00 530 Krčma Vojtěch PDY0804 0 C Běhej Poděbrady
11:30:00 531 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
11:36:00 532 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C Běhej Poděbrady
11:42:00 533 Vakant 0 Vakant
11:48:00 534 Vakant 0 Vakant

H16C 4.00 km, 90 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 535 Volejník Ondřej PDY0601 2181930 C Běhej Poděbrady
10:19:00 536 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 537 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 538 Stavrinou David SRK0506 8680305 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 539 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 540 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 541 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 542 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 543 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 544 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
10:37:00 545 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 546 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 547 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
10:43:00 548 Šimerda Václav SRK0605 2025360 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 549 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 550 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
10:49:00 551 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 552 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:53:00 553 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 554 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod
10:57:00 555 Čermák Martin PHK0502 8226370 B OK 99 Hradec Králové
10:59:00 556 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
11:01:00 557 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 558 Dolejší Matouš SJC0606 2115000 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 559 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 560 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 561 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 562 Setunský Jan VRL0608 2139488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 563 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
11:15:00 564 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 B OB TJ Sokol Žamberk
11:17:00 565 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
11:19:00 566 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 567 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:23:00 568 Kakrda Matěj PDY0602 2171119 C Běhej Poděbrady
11:25:00 569 Vakant 0 Vakant
11:27:00 570 Vakant 0 Vakant
11:29:00 571 Vakant 0 Vakant
11:31:00 572 Vakant 0 Vakant

H18C 4.50 km, 150 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 573 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 574 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
10:50:00 575 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 576 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
10:56:00 577 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:59:00 578 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 579 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 580 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
11:08:00 581 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 582 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
11:14:00 583 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 584 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 585 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 586 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
11:26:00 587 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 588 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C SOS Mamuti z Lipovky
11:32:00 589 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 590 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:38:00 591 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:41:00 592 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 593 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 594 Vakant 0 Vakant
11:50:00 595 Kerhát David LTU0403 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H21C 5.50 km, 180 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 596 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 597 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 598 Roudný Václav LPU0001 8656528 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 599 Klapal Michal VAM8802 9670 C OB Vamberk
10:09:00 600 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 601 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 602 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 603 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 604 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 605 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 606 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 607 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 608 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 609 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 610 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 611 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
10:33:00 612 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 613 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
10:37:00 614 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 615 Salaba Dan JIL0404 8680328 B OK Jilemnice
10:41:00 616 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 617 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 618 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 619 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 620 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:51:00 621 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 622 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 623 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 624 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 625 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 626 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 627 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:05:00 628 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 629 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 630 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 631 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 A OK Jilemnice
11:13:00 632 Vakant 0 Vakant
11:15:00 633 Vakant 0 Vakant
11:17:00 634 Vakant 0 Vakant
11:19:00 635 Vakant 0 Vakant
11:21:00 636 Vakant 0 Vakant
11:23:00 637 Vakant 0 Vakant
11:25:00 638 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 639 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín

H21D 4.10 km, 90 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 640 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 641 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:22:00 642 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 643 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:26:00 644 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 645 Vakant 0 Vakant
11:30:00 646 Vakant 0 Vakant
11:32:00 647 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí

H35C 5.20 km, 180 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 648 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 649 Albrecht David 0180001 8116731 HO Skol
10:41:00 650 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 651 Koblížek Kamil KUO8001 2103716 C KOB Ústí nad Orlicí
10:45:00 652 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 653 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:49:00 654 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 655 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 656 Roll Martin ALB8401 7206 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:55:00 657 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 658 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 659 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 660 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 661 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:05:00 662 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 663 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
11:09:00 664 Vakant 0 Vakant
11:11:00 665 Vakant 0 Vakant

H35D 4.00 km, 120 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 666 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:29:00 667 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C Běhej Poděbrady
10:32:00 668 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
10:35:00 669 Komárek Josef CHC8001 232902 C K.O.B. Choceň
10:38:00 670 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
10:41:00 671 Novák Michal SHK7802 2420035 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 672 Šafář Jan PHK7700 8116828 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 673 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 674 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 675 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:56:00 676 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 677 Havelka Josef SJC8402 2102083 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 678 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 679 Kárník Jan LPU7811 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 680 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 681 Trnka Ondřej PDY7802 2102791 C Běhej Poděbrady
11:14:00 682 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 683 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 684 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 685 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 686 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 687 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 688 Holý Michal 0120001 2085010 SK Kosořín
11:35:00 689 Vakant 0 Vakant
11:38:00 690 Vakant 0 Vakant
11:41:00 691 Vakant 0 Vakant

H45C 4.30 km, 80 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 692 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
10:04:00 693 Tomandl Jan 0020001 2090861 NOK HoRa
10:07:00 694 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:10:00 695 Netopil Libor VAM7401 0 C OB Vamberk
10:13:00 696 Školník Jan BRU7301 2011799 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:16:00 697 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 698 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 699 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 700 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 701 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
10:31:00 702 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 703 Šabata Milan SRK6901 8648565 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 704 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 705 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
10:43:00 706 Grusser Jan PHK7505 2129249 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 707 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
10:49:00 708 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
10:52:00 709 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 710 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 711 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 712 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 713 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 714 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 715 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
11:13:00 716 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 717 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 718 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 719 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 720 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:28:00 721 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:31:00 722 Vakant 0 Vakant
11:34:00 723 Vakant 0 Vakant

H45D 3.00 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 724 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:04:00 725 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 726 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 727 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:13:00 728 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 729 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 730 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:22:00 731 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 732 Šumpík Michal 0060002 2039174 Slavia HK
10:28:00 733 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
10:31:00 734 Buchar Marcel VRL7408 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 735 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:37:00 736 Slavík Jan 0090001 420436 Slavia Hradec Králové
10:40:00 737 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:43:00 738 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:46:00 739 Pešek Vladimír 0080001 2115010 TJ Sokol Košov
10:49:00 740 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 741 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 742 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 743 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 744 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 745 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
11:07:00 746 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144119 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:10:00 747 Kubík Ondřej LPU7404 8028828 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 748 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 749 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:19:00 750 Janovský Petr JIL7202 2127638 C OK Jilemnice
11:22:00 751 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:25:00 752 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:28:00 753 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:31:00 754 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C TJ START Náchod
11:34:00 755 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
11:37:00 756 Vakant 0 Vakant
11:40:00 757 Vakant 0 Vakant
11:43:00 758 Vakant 0 Vakant
11:46:00 759 Vakant 0 Vakant

H55C 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 760 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 761 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:15:00 762 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 763 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 764 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
10:33:00 765 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
10:39:00 766 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 767 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 768 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 769 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 777 Vakant 0 Vakant
11:09:00 771 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 772 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:21:00 773 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 774 Prášil Jan NPA5601 7208214 C SK LOB Nová Paka
11:33:00 775 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 776 Vakant 0 Vakant
11:45:00 770 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové

H55D 3.10 km, 55 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 778 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 779 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
11:17:00 780 Čičovský Jiří SRK6502 2420025 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 781 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
11:21:00 782 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:23:00 783 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:25:00 784 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 785 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 786 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 787 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
11:33:00 788 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 789 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 790 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 791 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:41:00 792 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 793 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 794 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 795 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 796 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:51:00 797 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 798 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C OB Kunvald
11:55:00 799 Vakant 0 Vakant

H65C 2.80 km, 50 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 800 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 801 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 802 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:07:00 803 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 804 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:11:00 805 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 806 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
10:15:00 807 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:17:00 808 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 809 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 810 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 811 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 812 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
10:27:00 813 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 814 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 815 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 816 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C OB Kunvald
10:35:00 817 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka

H65D 2.90 km, 35 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 818 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 819 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:05:00 820 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 821 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:09:00 822 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 823 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 824 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 825 Filip Aleš SHK5501 9192 C OK Slavia Hradec Králové

H75C 2.40 km, 30 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 826 Mikulecký Jan PHK3801 0 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 827 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 828 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 829 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 830 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 831 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 901 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

HDR 3.30 km, 30 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 838 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 839 Čečková Barbora SHK1151 2111814 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 840 Školník Antonín BRU1700 425512 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 841 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:00:00 842 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 843 Potůček Jáchym 0210001 2027202 Potůčkovi
10:00:00 844 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 845 Maclová Adina LPU1951 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 846 Holý Lukáš 0120002 0 SK Kosořín
10:00:00 847 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 848 Miláčková Eva PDY1598 0 Běhej Poděbrady
10:00:00 849 Trnka Přemysl PDY1400 0 C Běhej Poděbrady
10:00:00 850 Vítek Michal PHK1402 9431 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 851 Klapal Tomáš VAM1600 52074 C OB Vamberk
10:00:00 852 Dvorský Michal CHC1401 9990101 C K.O.B. Choceň
10:00:00 853 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 854 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 855 Plocek Jakub SNA1203 9630 C TJ START Náchod
10:00:00 856 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 857 Hepner Martin PHK1501 9133 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 858 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 859 Maráková Sofie PDY1599 0 Běhej Poděbrady
10:00:00 860 Potštejnský Vítek 0040002 51175 Doudleby nad Orlicí
10:00:00 861 Dubrovská Tereza SHK1550 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 862 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 863 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 864 Svejštil Dominik ZAM1501 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 832 Vošvrdová Eliška 0110001 2102077 Kbelnice
10:00:00 833 Grusser Jan PHK1717 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 834 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 835 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 836 Klapal Jan VAM9000 515142 C OB Vamberk
10:00:00 837 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové

P 2.60 km, 45 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 865 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 866 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 867 Maloch Pavel LPU7719 9287 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 868 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 869 Čížková Dana SHK7752 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 870 Vošvrda Michal 0110002 0 Kbelnice
10:00:00 871 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 872 Munzarová Michala 0160002 2801445 OBR
10:00:00 873 Munzar Petr 0160003 2125322 OBR
10:00:00 874 Juška Jiří 0190001 2045239 nereg
10:00:00 875 Voňková Simona 0130002 336724 Neregistrovaný
10:00:00 876 Borovičková Vendula 0150001 2115757 Sportcentrum Jičín - neregistr.
10:00:00 877 Němečková Kateřia HOR9999 2104603 TJ Jiskra Hořice
10:00:00 878 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 879 Potštejnský Vojtěch 0040001 9815 Doudleby nad Orlicí
10:00:00 880 Korbelová Petra 0050001 2419927 Nový Hradec Králové
10:00:00 881 Müllerová Kateřina TYN0750 2060239 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 882 Stránská Zuzana SHK7754 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 883 Dvorská Renata CHC8152 2011854 C K.O.B. Choceň
10:00:00 884 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 885 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 886 Zamouřil Jáchym 0100001 2102586 RajP
10:00:00 887 Král Martin PDY8800 2127599 C Běhej Poděbrady
10:00:00 888 Vojtíšek Roman KOR7101 2109768 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 889 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:00:00 890 Hanousek Václav 0070001 8482063 Jičín 002

T 4.50 km, 120 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 891 Růžička Karel 0130001 339560 Neregistrovaný
10:00:00 892 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 893 Hruša Petr 0140001 416203 Vysoká nad Labem
10:00:00 894 Kopecká Tereza 0200001 0 Sovy Bělečko
10:00:00 895 Procházka Martin 0170002 1150698 Tatrmani
10:00:00 896 Sommer Jaroslav 0030001 2148176 (j)Elita
10:00:00 897 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 898 Markoš Martin 0030002 2419870 (j)Elita
10:00:00 899 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 900 Jahoda Jiří 0030003 1428935 (j)Elita