Místo konání:
Biatlonový areál Eduard, Karlovarský kraj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
stav únor 2022, v měřítku 1:10 000, E = 5 m, formát A4, autor Petr a Šimon Marečkovi
Ředitel závodu:
Rauch Stanislav
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš
Stavitel tratí:
Richtr Lukáš
JURY:
Škoda Přemek, Kunc Radovan, Bartoš Luděk
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:04:00 |
04 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:06:00 |
06 |
Neyrinck Nina |
VSP1350 |
2106722 |
|
USK Praha |
10:08:00 |
08 |
Urbánková Lucie |
ONO1150 |
8013924 |
C |
SKOB Ostrov |
10:10:00 |
10 |
Tomešová Evelína |
SJC1150 |
8112161 |
|
Sportcentrum Jičín |
10:12:00 |
12 |
Šunková Sára |
LOU1051 |
8328653 |
|
SK Moravan Louňovice |
10:14:00 |
14 |
Rodová Anežka |
VSP1152 |
2081382 |
|
USK Praha |
10:16:00 |
16 |
Benešová Marie |
MLA1250 |
1421918 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:18:00 |
18 |
Beránková Julie |
VPM1051 |
2042508 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
10:20:00 |
20 |
Jedličková Lucie |
SHK1050 |
8013848 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
10:22:00 |
22 |
Mrázková Berta |
SJC1151 |
8010800 |
|
Sportcentrum Jičín |
10:24:00 |
24 |
Kalinová Lisa |
SPC1158 |
8461111 |
C |
SPORTICUS team |
10:26:00 |
26 |
Vondráčková Jolana |
DKP1058 |
8330756 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:28:00 |
28 |
Ryglová Šárka |
TBM1160 |
8042122 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:30:00 |
30 |
Vodrážková Barbora |
VPM1050 |
8022340 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
10:32:00 |
32 |
Nykodymová Anna |
MLA1154 |
7880 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:34:00 |
34 |
Rypáčková Šárka |
SPC1151 |
8014509 |
C |
SPORTICUS team |
10:36:00 |
36 |
Hynková Marie |
ONO1050 |
8008269 |
|
SKOB Ostrov |
10:38:00 |
38 |
Prinzová Lada |
MLA1150 |
1421921 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:40:00 |
40 |
Ouhrabková Bára |
SPC1256 |
8022683 |
C |
SPORTICUS team |
10:42:00 |
42 |
Andělová Viktorie |
VPM1155 |
0 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
10:44:00 |
44 |
Ptáčková Lucie |
DKP1255 |
8648577 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:48:00 |
48 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:50:00 |
50 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:52:00 |
52 |
Havrdová Selina |
SJC0950 |
8071009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
10:54:00 |
54 |
Kučerová Kateřina |
VSP0950 |
8013954 |
C |
USK Praha |
10:56:00 |
56 |
Mišeková Lucie |
KAM1050 |
8660577 |
C |
OK Kamenice |
10:58:00 |
58 |
Malečková Pavlína |
VSP0855 |
8000237 |
A |
USK Praha |
11:00:00 |
60 |
Řehořková Ema |
DKP0956 |
8047240 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:02:00 |
62 |
Chrástová Barbora |
STH0851 |
8033224 |
A |
SK Studenec |
11:04:00 |
64 |
Ptáčková Barbora |
DKP0954 |
8141006 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:06:00 |
66 |
Sobotová Kateřina |
VPM0851 |
8013929 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:08:00 |
68 |
Kalinová Ella |
SPC0961 |
8014488 |
C |
SPORTICUS team |
11:10:00 |
70 |
Beránková Hedvika |
VPM0850 |
8013879 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:12:00 |
72 |
Šimková Anežka |
LME0950 |
8003648 |
C |
SK Los Mělník |
11:14:00 |
74 |
Snížková Adéla |
DKP0850 |
8080814 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
11:16:00 |
76 |
Zakouřilová Klára |
VSP0850 |
8009888 |
C |
USK Praha |
11:18:00 |
78 |
Vaňková Barbora |
0020001 |
2039125 |
|
CZAR |
11:20:00 |
80 |
Nagyová Zuzana |
TJN0863 |
8659409 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:22:00 |
82 |
Šunková Berta |
LOU0850 |
8032776 |
|
SK Moravan Louňovice |
11:24:00 |
84 |
Seidlová Magdalena |
RIC0950 |
8061502 |
C |
OB Říčany |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:03:00 |
03 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:05:00 |
05 |
Savruková Adéla |
TJN0656 |
8670806 |
|
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:07:00 |
07 |
Linhartová Klára |
0260001 |
8033297 |
|
OB Zvole |
10:09:00 |
09 |
Gajdová Michaela |
VSP0752 |
8660527 |
C |
USK Praha |
10:11:00 |
11 |
Vítková Hana |
SJI0750 |
8226390 |
C |
OK Jihlava |
10:13:00 |
13 |
Frühaufová Julie |
SKV0754 |
8670313 |
C |
TJ Slovan Karlovy Vary |
10:15:00 |
15 |
Urbánková Eva |
ONO0650 |
8667973 |
C |
SKOB Ostrov |
10:17:00 |
17 |
Doubravová Barbora |
DCH0657 |
2141925 |
C |
Radioelektronika Cheb |
10:19:00 |
19 |
Tulachová Anna |
VSP0554 |
8013965 |
C |
USK Praha |
10:21:00 |
21 |
Beránková Šárka |
VPM0551 |
8516419 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
10:23:00 |
23 |
Rychlá Karolína |
AOP0757 |
8445307 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:25:00 |
25 |
Kožíšková Kačka |
VPM0652 |
8008298 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
10:27:00 |
27 |
Mišeková Kateřina |
KAM0756 |
8660576 |
C |
OK Kamenice |
10:29:00 |
29 |
Kadlecová Barbora |
VPM0750 |
434819 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
10:31:00 |
31 |
Lošťáková Sára |
PGP0660 |
8003639 |
B |
SK Praga |
10:33:00 |
33 |
Hlaváčová Lucie |
TBM0660 |
8088288 |
B |
KOS TJ Tesla Brno |
10:35:00 |
35 |
Tomčíková Eliška |
VRB0555 |
8655461 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:37:00 |
37 |
Holíková Simona |
ONO0553 |
8154979 |
B |
SKOB Ostrov |
10:39:00 |
39 |
Havrdová Sheila |
SJC0750 |
8101007 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:41:00 |
41 |
Skácelová Kateřina |
JJN0550 |
2080848 |
B |
Team Jizerky |
10:43:00 |
43 |
Malečková Hana |
VSP0553 |
8028827 |
A |
USK Praha |
10:45:00 |
45 |
Chrástová Magdaléna |
STH0551 |
8656541 |
A |
SK Studenec |
10:47:00 |
47 |
Baldrianová Eva |
VSP0751 |
8660533 |
A |
USK Praha |
10:49:00 |
49 |
Jílková Lenka |
UOL0654 |
8680425 |
A |
SOB Olomouc |
10:51:00 |
51 |
Pecková Tereza |
VLI0551 |
8667966 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
10:53:00 |
53 |
Srbová Michaela |
LPU0557 |
8660560 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Ziebová Veronika |
NEK0450 |
8660519 |
|
Nejdek Orienteering |
10:03:00 |
03 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:05:00 |
05 |
Marešová Klára |
NEK0250 |
8660518 |
|
Nejdek Orienteering |
10:07:00 |
07 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:09:00 |
09 |
Nádeníčková Iva |
NEK0350 |
8660520 |
|
Nejdek Orienteering |
10:11:00 |
11 |
Dvořáková Karla |
SKV0454 |
8660525 |
C |
TJ Slovan Karlovy Vary |
10:13:00 |
13 |
Miková Lenka |
TBM0460 |
8663167 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:15:00 |
15 |
Macholdová Tereza |
VPM0254 |
8656747 |
B |
KOS Slavia Plzeň |
10:17:00 |
17 |
Štraitová Jolana |
VSP0456 |
8670459 |
B |
USK Praha |
10:19:00 |
19 |
Čechmánková Anna |
PVP0450 |
8660550 |
B |
VSK Přírodní vědy Praha |
10:21:00 |
21 |
Skácelová Adéla |
JJN0454 |
8670820 |
B |
Team Jizerky |
10:23:00 |
23 |
Pušová Bára |
STH0357 |
8013925 |
B |
SK Studenec |
10:25:00 |
25 |
Bartošová Marie |
MLA0451 |
8033230 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
10:27:00 |
27 |
Chrástová Tereza |
STH0251 |
8680409 |
A |
SK Studenec |
10:29:00 |
29 |
Randáková Adéla |
VRL0452 |
8660465 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:31:00 |
31 |
Kodejšová Markéta |
VSP0458 |
8660543 |
A |
USK Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:04:00 |
04 |
Nádeníčková Pavla |
NEK0150 |
8660521 |
|
Nejdek Orienteering |
10:06:00 |
06 |
Trpáková Daniela |
DCH0165 |
2092353 |
C |
Radioelektronika Cheb |
10:08:00 |
08 |
Edman Erica |
DCE9750 |
8199702 |
C |
KOB Dobřichovice |
10:10:00 |
10 |
Voltrová Alena |
DKP9956 |
8181015 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:12:00 |
12 |
Wohanková Gabriela |
VRL7652 |
8033284 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:14:00 |
14 |
Klašková Josefina |
DKP9651 |
443061 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
10:16:00 |
16 |
Mrázková Romana |
SJC8351 |
8010200 |
B |
Sportcentrum Jičín |
10:18:00 |
18 |
Hošková Tereza |
TAP8971 |
8089710 |
B |
KOB Tretra Praha |
10:20:00 |
20 |
Lacigová Marie |
SZP0050 |
8670500 |
B |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
10:22:00 |
22 |
Paalberg Epp |
0190001 |
8144810 |
|
Rakvere OK |
10:24:00 |
24 |
Buchholz Pia |
DE01372 |
8222111 |
|
MTK Bad Harzburg |
10:26:00 |
26 |
Dannowski Anke |
DE02965 |
8150678 |
|
ESV Dresden |
10:28:00 |
28 |
Sano Hibiki |
0230001 |
8629797 |
|
University of Tsukuba |
10:30:00 |
30 |
Yngvesson Klara |
0220002 |
8497097 |
|
Umea OK |
10:32:00 |
32 |
Heinemann Anne |
DE01939 |
8645058 |
|
SV Robotron Dresden |
10:34:00 |
34 |
Haupt Carlotta |
DE07029 |
8161203 |
|
MTK Bad Harzburg |
10:36:00 |
36 |
Jedličková Zuzana |
SHK8150 |
8656667 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
10:38:00 |
38 |
Kopáčková Iva |
CHT8851 |
8013927 |
E |
OOB SK Chrast |
10:40:00 |
40 |
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
E |
SK Praga |
10:42:00 |
42 |
Havelíková Kateřina |
PVP9250 |
8667999 |
E |
VSK Přírodní vědy Praha |
10:44:00 |
44 |
Hlaváčová Anežka |
TBM0199 |
8656742 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
10:46:00 |
46 |
Randáková Helena |
VRL7452 |
8518812 |
E |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:48:00 |
48 |
Fiala Petra |
LPU9659 |
8654895 |
E |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:50:00 |
50 |
Šimková Johanka |
UOL9355 |
8660401 |
E |
SOB Olomouc |
10:52:00 |
52 |
Firešová Markéta |
DCE9950 |
8660435 |
E |
KOB Dobřichovice |
10:54:00 |
54 |
Tomešová Daniela |
SJC8451 |
8008010 |
E |
Sportcentrum Jičín |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:03:00 |
03 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:05:00 |
05 |
Adámková Blanka |
DCH7852 |
8078 |
C |
Radioelektronika Cheb |
10:07:00 |
07 |
Skripniková Kateřina |
FSP8051 |
8028838 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
10:09:00 |
09 |
Kučerová Marie |
VSP7551 |
2127526 |
C |
USK Praha |
10:11:00 |
11 |
Davidová Jana |
ONO7852 |
8154978 |
|
SKOB Ostrov |
10:13:00 |
13 |
Tučková Lucie |
DKP8550 |
2095927 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:15:00 |
15 |
Malečková Iva |
VSP7559 |
2067949 |
C |
USK Praha |
10:17:00 |
17 |
Ouhrabková Radka |
SPC8152 |
8033282 |
C |
SPORTICUS team |
10:19:00 |
19 |
Kožíšková Hana |
MLA8350 |
1421928 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:21:00 |
21 |
Rambová Kamila |
DKP8655 |
8060505 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:23:00 |
23 |
Placková Veronika |
MLA8250 |
8033229 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:25:00 |
25 |
Straková Linda |
LME7950 |
8013864 |
|
SK Los Mělník |
10:27:00 |
27 |
Bartošová Jana |
MLA7051 |
8656656 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:29:00 |
29 |
Rypáčková Dana |
SPC7955 |
8660559 |
|
SPORTICUS team |
10:31:00 |
31 |
Mikeszová Martina |
DKP8162 |
2118478 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:33:00 |
33 |
Janečková Markéta |
0050001 |
8033270 |
|
Hejvys Intimmate Team |
10:35:00 |
35 |
Kalinová Markéta |
SPC8259 |
8629752 |
C |
SPORTICUS team |
10:37:00 |
37 |
Mišeková Martina |
KAM7851 |
2088714 |
|
OK Kamenice |
10:39:00 |
39 |
Urbánková Jana |
ONO7851 |
8013408 |
C |
SKOB Ostrov |
10:41:00 |
41 |
Drábková Zuzana |
TBM8452 |
8100025 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:43:00 |
43 |
Pospíšilová Marie |
DKP8756 |
8080824 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:37:00 |
37 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:39:00 |
39 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:41:00 |
41 |
Skácelová Marie |
VLI7552 |
8660545 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:43:00 |
43 |
Buchholz Tanja |
DE01374 |
8111199 |
|
MTK Bad Harzburg |
10:45:00 |
45 |
von Gaza Anke |
DE02778 |
8649288 |
|
OLV Uslar |
10:47:00 |
47 |
Průšová Markéta |
VSP7256 |
8660554 |
C |
USK Praha |
10:49:00 |
49 |
Lesáková Věra |
TJN7152 |
8662715 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:51:00 |
51 |
Seifertová Vendula |
DKP7651 |
2039095 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:53:00 |
53 |
Schönfeld Ute |
DE02194 |
8050167 |
|
SV TU Ilmenau |
10:55:00 |
55 |
Kröber Andrea |
DE04157 |
8210665 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
10:57:00 |
57 |
Würzová Kateřina |
TJN6954 |
8670782 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:59:00 |
59 |
Mašková Zuzana |
SSP7050 |
8042118 |
|
SK Stopa Praha |
11:01:00 |
61 |
Zakouřilová Helena |
VSP7453 |
8002888 |
C |
USK Praha |
11:03:00 |
63 |
Ptáčková Helena |
DKP7750 |
2419969 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:05:00 |
65 |
Havrdová Renata |
SJC7756 |
8113000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:07:00 |
67 |
Novotná Neyrinck Markéta |
VSP7051 |
0 |
|
USK Praha |
11:09:00 |
69 |
Petráňová Jana |
SCP7555 |
8014523 |
|
OK Sparta Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
60 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
11:02:00 |
62 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
11:04:00 |
64 |
Kuncová Jiřina |
TJN5752 |
8670743 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:06:00 |
66 |
Malkova Elena |
DE02624 |
8664499 |
|
Post SV Dresden |
11:08:00 |
68 |
Lacigová Ivana |
SZP5950 |
8116699 |
C |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
11:10:00 |
70 |
Klašková Kateřina |
DKP6750 |
49806 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:12:00 |
72 |
Bochenková Jana |
DOR6150 |
8116687 |
C |
OK Dobříš |
11:14:00 |
74 |
Hrabánková Ilona |
SSP6250 |
8013881 |
C |
SK Stopa Praha |
11:16:00 |
76 |
Voltrová Svatava |
ROZ6150 |
8013396 |
C |
OK Roztoky |
11:18:00 |
78 |
Neumannová Renata |
PVP6650 |
8515531 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:20:00 |
80 |
Smolková Alena |
SSP6450 |
8200022 |
C |
SK Stopa Praha |
11:22:00 |
82 |
Sládková Eva |
TEH5751 |
8663158 |
C |
Sokol Tehov |
11:24:00 |
84 |
Ritter Anke |
DE02471 |
8100683 |
|
SV TU Ilmenau |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:41:00 |
41 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:43:00 |
43 |
Haenelt Beatrix |
DE01895 |
8629990 |
|
OL-Team Filder |
10:45:00 |
45 |
Tröße Renate |
DE02722 |
8050254 |
|
SV TU Ilmenau |
10:47:00 |
47 |
Zlesáková Vlasta |
JIL5362 |
2096111 |
C |
OK Jilemnice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:03:00 |
03 |
Haňkovská Jana |
SSP4050 |
8200025 |
C |
SK Stopa Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:52:00 |
52 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:54:00 |
54 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:56:00 |
56 |
Placek Nikolas |
MLA1200 |
888609 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
10:58:00 |
58 |
Šunka Hubert |
LOU1200 |
8328680 |
|
SK Moravan Louňovice |
11:00:00 |
60 |
Bruns Erik |
|
8240572 |
|
MTK Bad Harzburg |
11:02:00 |
62 |
Rypáček Radim |
SPC1302 |
8008303 |
C |
SPORTICUS team |
11:04:00 |
64 |
Černý Antonín |
ONO1001 |
8119462 |
|
SKOB Ostrov |
11:06:00 |
66 |
Ouhrabka Vít |
SPC1010 |
8022695 |
C |
SPORTICUS team |
11:08:00 |
68 |
Sedlák Václav |
DKP1105 |
8008297 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:10:00 |
70 |
Beneš Jan |
MLA1000 |
1421924 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:12:00 |
72 |
Bednařík Vojtěch |
SPC1109 |
8003642 |
C |
SPORTICUS team |
11:14:00 |
74 |
Vaněk Lukáš |
0020002 |
8154992 |
|
CZAR |
11:16:00 |
76 |
Blažek Vojtěch |
SJH1003 |
8014562 |
|
SOS Jindřichův Hradec |
11:18:00 |
78 |
Jedlička Josef |
VPM1102 |
232337 |
|
KOS Slavia Plzeň |
11:20:00 |
80 |
Kváč Martin |
MLA1102 |
2073704 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:22:00 |
82 |
Štěrba Lukáš |
SKV1001 |
8013923 |
C |
TJ Slovan Karlovy Vary |
11:24:00 |
84 |
Ptáček Ondřej |
DKP1204 |
8226347 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:26:00 |
86 |
Petráň Lukáš |
TAP1200 |
301359 |
|
KOB Tretra Praha |
11:28:00 |
88 |
Wohanka Antonín |
VRL1201 |
2096236 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:49:00 |
49 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:51:00 |
51 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:53:00 |
53 |
Klopfer Max |
DE04554 |
8282829 |
|
SV Sachsen 90 Werdau |
10:55:00 |
55 |
Etrych Jonáš |
DOR0907 |
8016296 |
C |
OK Dobříš |
10:57:00 |
57 |
Engel Adam |
DKP0910 |
8047223 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:59:00 |
59 |
Placek Tomas |
MLA0902 |
8014515 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:01:00 |
61 |
Vodrážka Štěpán |
VPM0802 |
8022383 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:03:00 |
63 |
Víteček Šimon |
DKP0801 |
8080630 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:05:00 |
65 |
Lesák Marek |
TJN0811 |
8482115 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:07:00 |
67 |
Zápotocký Jiří |
PGP0808 |
8648622 |
C |
SK Praga |
11:09:00 |
69 |
Prinz Mikuláš |
MLA0901 |
8656644 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:11:00 |
71 |
Gajda Petr |
VSP0903 |
8028811 |
C |
USK Praha |
11:13:00 |
73 |
Šubrt Jáchym |
DKP0800 |
8080819 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:15:00 |
75 |
Rod Matyáš |
VSP0803 |
2075699 |
C |
USK Praha |
11:17:00 |
77 |
Patka Marek |
BOR0902 |
8304112 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
11:19:00 |
79 |
Kučera Jakub |
VSP0900 |
8042137 |
C |
USK Praha |
11:21:00 |
81 |
Skácel Jan |
VLI0901 |
8663205 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:23:00 |
83 |
Pícl Kryštof |
VPM0800 |
8410773 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:25:00 |
85 |
Pucherna Marek |
SCP0900 |
7410123 |
|
OK Sparta Praha |
11:27:00 |
87 |
Anděl Robin |
VPM0901 |
8109411 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:29:00 |
89 |
Skripnik Matouš |
FSP0800 |
8116721 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:51:00 |
51 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:53:00 |
53 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:55:00 |
55 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:57:00 |
57 |
Svoboda Filip |
DKP0719 |
8080100 |
|
Oddíl OB Kotlářka |
10:59:00 |
59 |
Němec David |
ZTC0504 |
8648544 |
|
Západočeské sportovní centrum OB |
11:01:00 |
61 |
Blažek Cyril |
SJH0701 |
8662336 |
|
SOS Jindřichův Hradec |
11:03:00 |
63 |
Pávek Štěpán |
NEK0700 |
8660516 |
|
Nejdek Orienteering |
11:05:00 |
65 |
Schwab Filip |
TBM0710 |
8000710 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:07:00 |
67 |
Beneš Josef |
MLA0702 |
8033219 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:09:00 |
69 |
Eliáš Vojtěch |
TBM0604 |
8100047 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:11:00 |
71 |
Sobota Ondřej |
VPM0502 |
8014568 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:13:00 |
73 |
Ptáček Jonáš |
TBM0717 |
8001372 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:15:00 |
75 |
Kuchař Ondřej |
TAP0609 |
8667961 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:17:00 |
77 |
Folprecht Matyáš |
TBM0606 |
8662278 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:19:00 |
79 |
Myslík Vojtěch |
ONO0602 |
8667289 |
C |
SKOB Ostrov |
11:21:00 |
81 |
Skripnik Nikola |
FSP0600 |
8028832 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:23:00 |
83 |
Kváč Miroslav |
MLA0800 |
8014558 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:25:00 |
85 |
Podrábský Ctibor |
VLI0700 |
8663117 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
11:27:00 |
87 |
Svoboda Antonín |
VPM0601 |
8651736 |
B |
KOS Slavia Plzeň |
11:29:00 |
89 |
Patka Kryštof |
BOR0702 |
8304111 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
11:31:00 |
91 |
Šubrt Vojtěch |
DKP0502 |
8080825 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:33:00 |
93 |
Bureš David |
VLI0707 |
8667981 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
11:35:00 |
95 |
Petruš Ondřej |
MLA0701 |
8116798 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
11:37:00 |
97 |
Dequiedt Loic |
DE03025 |
8635837 |
|
SV Robotron Dresden |
11:39:00 |
99 |
Štrait Vilém |
VSP0701 |
8061443 |
A |
USK Praha |
11:41:00 |
101 |
Zurynek Jan |
TJN0605 |
8662746 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:43:00 |
103 |
Elleder David |
VSP0609 |
8116696 |
A |
USK Praha |
11:45:00 |
105 |
Mairich Filip |
JJN0600 |
8662716 |
A |
Team Jizerky |
11:47:00 |
107 |
Srb Vladimír |
SJI0701 |
8667506 |
A |
OK Jihlava |
11:49:00 |
109 |
Čechmánek Václav |
PVP0600 |
8005434 |
A |
VSK Přírodní vědy Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:11:00 |
11 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:13:00 |
13 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:15:00 |
15 |
Kuchař Matěj |
TAP0405 |
8667509 |
|
KOB Tretra Praha |
10:17:00 |
17 |
Kolář Matyáš |
VSP0304 |
8654897 |
C |
USK Praha |
10:19:00 |
19 |
Horák Jáchym |
NEK0301 |
0 |
|
Nejdek Orienteering |
10:21:00 |
21 |
Baldrian Tomáš |
VSP0405 |
8660399 |
C |
USK Praha |
10:23:00 |
23 |
Lesák Ondřej |
TJN0306 |
8659385 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:25:00 |
25 |
Malý Tomáš |
VRB0414 |
8662353 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:27:00 |
27 |
Andojas Lapinskas |
0110001 |
8077077 |
|
Lithuanian team |
10:29:00 |
29 |
Klopfer Alexander |
DE04553 |
8282827 |
|
SV Sachsen 90 Werdau |
10:31:00 |
31 |
Wittiber Ole-Johan |
DE03874 |
8042108 |
|
Skiclub Bonn |
10:33:00 |
33 |
Peňáz Radek |
VRB0313 |
8662362 |
E |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:35:00 |
35 |
Salaba Dan |
JIL0404 |
8680328 |
A |
OK Jilemnice |
10:37:00 |
37 |
Peňáz Vojtěch |
VRB0303 |
8662338 |
A |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:39:00 |
39 |
Zakouřil Matyáš |
VSP0400 |
8004888 |
A |
USK Praha |
10:41:00 |
41 |
Tokár Radim |
VPM0300 |
8660914 |
A |
KOS Slavia Plzeň |
10:43:00 |
43 |
Štěrba Marek |
SKV0401 |
8654894 |
A |
TJ Slovan Karlovy Vary |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:04:00 |
04 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:06:00 |
06 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:08:00 |
08 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:10:00 |
10 |
Newiak Nick |
NEK0101 |
8109361 |
|
Nejdek Orienteering |
10:12:00 |
12 |
Pompura Daniel |
TBM0108 |
8100023 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
10:14:00 |
14 |
Vanek Tomas |
0020003 |
8667986 |
|
CZAR |
10:16:00 |
16 |
Šurgan Štefan |
TUR7900 |
8680573 |
|
OOB TJ Turnov |
10:18:00 |
18 |
Jonáš Adam |
ZBM0102 |
8100060 |
|
SK Žabovřesky Brno |
10:20:00 |
20 |
Pospíšil Ondřej |
DKP8717 |
8667544 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:22:00 |
22 |
Tojnar Jan |
LIV6701 |
232241 |
C |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
10:24:00 |
24 |
Gregoriades Tomáš |
SSP8312 |
8200024 |
C |
SK Stopa Praha |
10:26:00 |
26 |
Wohanka Pavel |
VRL7501 |
8330550 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
10:28:00 |
28 |
Koštejn Vít |
DOK9800 |
8657100 |
B |
OK Doksy |
10:30:00 |
30 |
Klaška Martin |
DKP0100 |
8322332 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
10:32:00 |
32 |
Takagi Ichito |
0150002 |
8623029 |
|
Hokkaido |
10:34:00 |
34 |
Sulcys Kasparas |
0110003 |
8648786 |
|
Lithuanian team |
10:36:00 |
36 |
Sonnenberg Sergej |
DE02282 |
8629992 |
|
Osnabrücker TB |
10:38:00 |
38 |
Shimizu Yoshito |
0150001 |
8622645 |
|
Hokkaido |
10:40:00 |
40 |
Sulcys Nerijus |
0110002 |
8633656 |
|
Lithuanian team |
10:42:00 |
42 |
Pritsik Sander |
0130001 |
8662666 |
|
Estonia |
10:44:00 |
44 |
Nordstrom Edvin |
0210001 |
8136430 |
|
Sweden |
10:46:00 |
46 |
Jonsson Gustav |
0170001 |
8021099 |
|
IFK Mora OK |
10:48:00 |
48 |
Groß Sebastian |
DE02953 |
8140214 |
|
SV Lengefeld |
10:50:00 |
50 |
Gerasimov Andrej |
0090001 |
8330639 |
|
Lietuvos kariuomene KASP |
10:52:00 |
52 |
Eriksson Simon |
0220001 |
8160698 |
|
Umea OK |
10:54:00 |
54 |
Larsson Gabriel |
0140001 |
8108801 |
|
Gammelstads IF |
10:56:00 |
56 |
Pritsik Sander |
0130002 |
8662666 |
|
Estonia |
10:58:00 |
58 |
Michisaka Reo |
0180001 |
8391115 |
|
Osaka University |
11:00:00 |
60 |
Buchholz Tom |
DE01375 |
8111777 |
|
MTK Bad Harzburg |
11:02:00 |
62 |
Hammarberg Martin |
0100001 |
8395100 |
|
Sundsvalls OK |
11:04:00 |
64 |
Widmer Lars |
0200001 |
8167206 |
|
Saterbygdens OK |
11:06:00 |
66 |
Kavaliauskas Regimantas |
0080001 |
8119413 |
|
LK KASP |
11:08:00 |
68 |
Petrulis Vitalijus |
0070001 |
8330632 |
|
Lietuvos kariuomene |
11:10:00 |
70 |
Kohlschmidt Bernd |
DE01566 |
8644827 |
|
SV Robotron Dresden |
11:12:00 |
72 |
Lindholm Truls |
0100002 |
8052899 |
|
Sundsvalls OK |
11:14:00 |
74 |
Aleliunas Vilius |
0110004 |
7000364 |
|
Lithuanian team |
11:16:00 |
76 |
Bruns Eike |
DE01357 |
8150275 |
|
MTK Bad Harzburg |
11:18:00 |
78 |
Rasmus Wickbom |
0160001 |
8187930 |
|
I19 IF |
11:20:00 |
80 |
Neumann Vojtěch |
PVP9400 |
8667979 |
A |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:22:00 |
82 |
Ishihara Yuki |
0120001 |
8621652 |
|
Arc Communications Ski Team |
11:24:00 |
84 |
Neumann Tomáš |
PVP8900 |
8005124 |
A |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:26:00 |
86 |
Starý Ondra |
DCE9800 |
8680293 |
A |
KOB Dobřichovice |
11:28:00 |
88 |
Seidl Miroslav |
EKP7402 |
8033245 |
A |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:30:00 |
90 |
Průša Michal |
VSP7310 |
8667547 |
A |
USK Praha |
11:32:00 |
92 |
Klaška Pavel |
DKP9301 |
8080832 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
11:34:00 |
94 |
Hašek Jan |
VPM0001 |
8656631 |
E |
KOS Slavia Plzeň |
11:36:00 |
96 |
Rusý Tomáš |
DCE9300 |
8660571 |
E |
KOB Dobřichovice |
11:38:00 |
98 |
Laciga Radek |
SZP8200 |
8656559 |
E |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
11:40:00 |
100 |
Nagy Josef |
TJN0006 |
8656507 |
E |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:42:00 |
102 |
Hlaváč Ondřej |
DCE9901 |
8651709 |
E |
KOB Dobřichovice |
11:44:00 |
104 |
Průša Kryštof |
VSP0102 |
8410807 |
E |
USK Praha |
11:46:00 |
106 |
Horvát Petr |
SSU9442 |
8644873 |
E |
SK Severka Šumperk |
11:48:00 |
108 |
Pospíšil Vítek |
SZP6800 |
8659382 |
E |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
11:50:00 |
110 |
Škoda Jakub |
VLI8800 |
8656596 |
E |
Slavia Liberec orienteering |
11:52:00 |
112 |
Mrázek Jan |
SJC8102 |
8010100 |
E |
Sportcentrum Jičín |
11:54:00 |
114 |
Rygl Miroslav |
TBM7205 |
8230623 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
11:56:00 |
116 |
Vystavěl Ondřej |
JPV9807 |
8656693 |
E |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:58:00 |
118 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8667530 |
E |
SK Praga |
12:00:00 |
120 |
Bartoš Vojtěch |
MLA9802 |
8656598 |
E |
MLOK Mariánské Lázně |
12:02:00 |
122 |
Matuš Vojtěch |
VRB9606 |
8662294 |
E |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:55:00 |
55 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:57:00 |
57 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:59:00 |
59 |
Neumann Jindřich |
PVP9900 |
336081 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:01:00 |
61 |
Reichl Tomáš |
SSP0100 |
8200021 |
C |
SK Stopa Praha |
11:03:00 |
63 |
Vošta Zdeněk |
VCB8748 |
8642186 |
C |
OB České Budějovice |
11:05:00 |
65 |
Wolf Vojtěch |
NEK0100 |
8660517 |
|
Nejdek Orienteering |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:25:00 |
85 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
11:27:00 |
87 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
11:29:00 |
89 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
B |
OK Jihlava |
11:31:00 |
91 |
Hejna Martin |
TAP8101 |
8022652 |
|
KOB Tretra Praha |
11:33:00 |
93 |
Patka Miroslav |
BOR7715 |
8304110 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
11:35:00 |
95 |
Placek Petr |
MLA8000 |
8109418 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:37:00 |
97 |
Fiala Petr |
LPU8701 |
8662325 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:39:00 |
99 |
Ramba Jiří |
DKP8606 |
8636190 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:41:00 |
101 |
Bednařík Jan |
SPC8112 |
8670468 |
C |
SPORTICUS team |
11:43:00 |
103 |
Srb Vladimír |
SJI7801 |
8667505 |
C |
OK Jihlava |
11:45:00 |
105 |
Haenelt Stephan |
DE02993 |
8637584 |
|
OL-Team Filder |
11:47:00 |
107 |
Kalina Miroslav |
SPC8211 |
8033200 |
C |
SPORTICUS team |
11:49:00 |
109 |
Kolář Tomáš |
PGP7104 |
8654898 |
C |
SK Praga |
11:51:00 |
111 |
Tuček Michal |
DKP8202 |
2103753 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:04:00 |
04 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:06:00 |
06 |
Klaška Pavel |
DKP6500 |
8650 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:08:00 |
08 |
Heinrich Peter |
DE02982 |
8005663 |
|
ESV Dresden |
10:10:00 |
10 |
Ptáček Josef |
DKP7204 |
2420028 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:12:00 |
12 |
Černý Jan |
ONO7101 |
8410794 |
|
SKOB Ostrov |
10:14:00 |
14 |
Männel Harald |
DE02627 |
8644826 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
10:16:00 |
16 |
Bureš Michal |
VLI7601 |
8014539 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:18:00 |
18 |
Cerbe Burkhard |
DE02942 |
8042866 |
|
USV TU Dresden |
10:20:00 |
20 |
Gruhl Uwe |
DE03477 |
6206 |
|
SG LVB Leipzig |
10:22:00 |
22 |
Heinemann Björn |
DE01940 |
8645061 |
|
SV Robotron Dresden |
10:24:00 |
24 |
Kurfürst Pavel |
LIV7400 |
8022689 |
C |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
10:26:00 |
26 |
Mach Martin |
LME6800 |
8075980 |
C |
SK Los Mělník |
10:28:00 |
28 |
Kouba Otakar |
0030001 |
8116760 |
|
Tigi-shu |
10:30:00 |
30 |
Lenk Andreas |
DE01722 |
8606461 |
|
USV TU Dresden |
10:32:00 |
32 |
Šubrt Antonín |
DKP7100 |
8080834 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:34:00 |
34 |
Richter Detlef |
DE03232 |
6407 |
|
SG LVB Leipzig |
10:36:00 |
36 |
Baldrian Petr |
PGP7203 |
8140933 |
C |
SK Praga |
10:38:00 |
38 |
Zakouřil Václav |
VSP7401 |
8006888 |
C |
USK Praha |
10:40:00 |
40 |
Gossel Heiko |
DE01844 |
8151265 |
|
USV TU Dresden |
10:42:00 |
42 |
Wittiber Ralf |
DE02859 |
8090267 |
|
Skiclub Bonn |
10:44:00 |
44 |
Pecka Jan |
EKP6800 |
8659399 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
10:46:00 |
46 |
Fremder Lars |
DE01771 |
8653084 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
10:48:00 |
48 |
Bruns Henning |
DE01359 |
8241061 |
|
MTK Bad Harzburg |
10:50:00 |
50 |
Dequiedt Frank |
DE03026 |
8667654 |
|
ESV Dresden |
10:52:00 |
52 |
Wenzel Falk |
DE04054 |
8071070 |
|
USV TU Dresden |
10:54:00 |
54 |
Etrych Tomáš |
DOR7300 |
8044386 |
C |
OK Dobříš |
10:56:00 |
56 |
Šunka Jan |
LOU7600 |
8137518 |
|
SK Moravan Louňovice |
10:58:00 |
58 |
Buchholz Sven |
DE01373 |
8230970 |
|
MTK Bad Harzburg |
11:00:00 |
60 |
Chrást Tomáš |
STH7401 |
8670473 |
C |
SK Studenec |
11:02:00 |
62 |
Svoboda Jiří |
DKP7504 |
8069069 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:04:00 |
64 |
Petruš Marek |
MLA7500 |
8116729 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:06:00 |
66 |
Řehořek Jan |
DKP7303 |
2181928 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:08:00 |
68 |
Mišek Michal |
KAM7202 |
2800300 |
|
OK Kamenice |
11:10:00 |
70 |
Tomeš Petr |
SJC7531 |
8008015 |
C |
Sportcentrum Jičín |
11:12:00 |
72 |
Maleček Vít |
PGP6801 |
8226422 |
C |
SK Praga |
11:14:00 |
74 |
Rod Jan |
VSP7423 |
2088220 |
C |
USK Praha |
11:16:00 |
76 |
Krauße Thomas |
DE01622 |
8222221 |
|
SG LVB Leipzig |
11:18:00 |
78 |
Schubert Jürgen |
DE02213 |
8665218 |
|
TV 1894 Coburg-Neuses |
11:20:00 |
80 |
Kalousek Jiří |
DKP6901 |
8030301 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:22:00 |
82 |
Hellmann René |
DE01964 |
8606463 |
|
USV TU Dresden |
11:24:00 |
84 |
Rypáček Miroslav |
SPC7506 |
426455 |
|
SPORTICUS team |
11:26:00 |
86 |
Petráň Jiří |
0250001 |
301357 |
|
SCP |
11:28:00 |
88 |
Klech Richard |
VRB7201 |
8662299 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:30:00 |
90 |
Puš Roman |
STH7501 |
8670476 |
C |
SK Studenec |
11:32:00 |
92 |
Hauschild Steffen |
DE03498 |
8100966 |
|
ESV Dresden |
11:34:00 |
94 |
Kučera Jan |
VSP7302 |
51650 |
C |
USK Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
61 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
11:03:00 |
63 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
11:05:00 |
65 |
Keishi Kimura |
0040001 |
8670152 |
|
Team Japan |
11:07:00 |
67 |
Cruse Kay |
DE01428 |
8230366 |
|
SV Robotron Dresden |
11:09:00 |
69 |
Kunc Radovan |
TJN5549 |
8670777 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:11:00 |
71 |
Vlach Miroslav |
DCH6101 |
2106737 |
C |
Radioelektronika Cheb |
11:13:00 |
73 |
Würz Martin |
TJN6303 |
8014460 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:15:00 |
75 |
Knitsch Wolfram |
DE01547 |
8260965 |
|
Post-SV Chemnitz |
11:17:00 |
77 |
Franko Valer |
0060001 |
1966416 |
|
KOB Kysak |
11:19:00 |
79 |
Berndt Peter |
DE01081 |
8645060 |
|
Post-SV Chemnitz |
11:21:00 |
81 |
Nagy Josef |
TJN6701 |
8030649 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
11:23:00 |
83 |
Richter Frank |
DE03140 |
440460 |
|
TSV Karlshorst |
11:25:00 |
85 |
Richling Peter |
DE02437 |
8000920 |
|
USG Chemnitz |
11:27:00 |
87 |
Bartoš Luděk |
MLA6701 |
8656657 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
11:29:00 |
89 |
Hájek Jiří |
ONO6400 |
8656589 |
C |
SKOB Ostrov |
11:31:00 |
91 |
Šimek Miroslav |
LME6300 |
8116719 |
C |
SK Los Mělník |
11:33:00 |
93 |
Yoshihiko Yamamoto |
0040002 |
8670004 |
|
Team Japan |
11:35:00 |
95 |
Zieba Jaroslav |
NEK6500 |
8109326 |
|
Nejdek Orienteering |
11:37:00 |
97 |
Starý Pavel |
VRL6301 |
2025354 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:03:00 |
03 |
Škoda Přemek |
VLI5301 |
8111113 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:05:00 |
05 |
Schote Gerd |
DE02201 |
8670369 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
10:07:00 |
07 |
Kundisch Diethard |
DE02928 |
8644833 |
|
USV TU Dresden |
10:09:00 |
09 |
Fremder Dietmar |
DE01770 |
8653191 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
10:11:00 |
11 |
Risch Nikolaus |
DE02466 |
8655477 |
|
ASG Teutoburger Wald |
10:13:00 |
13 |
Hones Sepp |
26A5400 |
8116117 |
|
HSV Ried |
10:15:00 |
15 |
Neumann Zbyněk |
LME5300 |
51579 |
C |
SK Los Mělník |
10:17:00 |
17 |
Tröße Lutz |
DE02721 |
8070750 |
|
SV TU Ilmenau |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:25:00 |
25 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
10:27:00 |
27 |
Koč Zdeněk |
SSP4700 |
8200018 |
C |
SK Stopa Praha |
10:29:00 |
29 |
Frey Jaromír |
ONO4100 |
8656637 |
C |
SKOB Ostrov |
10:31:00 |
31 |
Procházka Zdenko |
DKP4300 |
8051800 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:33:00 |
33 |
Němec Vladimír |
SSP4201 |
8100015 |
C |
SK Stopa Praha |
10:35:00 |
35 |
Sklenář Jan |
MLA4201 |
8116748 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |