Výsledky závodu: Bohemia - E3

Datum:
26.07.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Lesní rybník
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav
JURY:
Janata Martin, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování. Dne 26.6.2013 byl podán hlavnímu rozhodčímu protest proti výsledkům kategorie H55A v následujícím znění: Podávám protest proti výsledkům kategorie H55A, závodník Martin Škorpil neodstartoval ve svém správném startovním čase 36:00 a přesto mu byl/je uznán výsledný čas. Pro závody 5D Bohemia 2013 jsou závodníci losováni předem a jejich startovní časy byly oficiálně zveřejněny. Závodník Škorpil z mě neznámých důvodů odstartoval v jiném čase, to by neměl pořadatel povolit. Protest podávám i proti postupu pořadatele, protože umožnil startovat Martinu Škorpilovi v jiném startovním čase. Tímto postupem došlo k znevýhodnění ostatních závodníků 1. skupiny, kteří museli „šlapat“. Žádám o diskvalifikaci Martina Škorpila z výsledků 3. etapy 5D Bohemia. Pavel Běhoun PHK 5701 Hlavní rozhodčí svolal Jury a předal protest k projednání s tímto výsledkem: Protest nebyl poměrem 2:1 uznán. Zdůvodnění: Pořadatel vyhověl žádosti Martina Škorpila, která přišla ještě před samotným původním startovním časem a změnil jeho startovní čas ve startovní listině E3. Tj. závodník neporušil žádné z pravidel OB a není tu důvod pro jeho diskvalifikaci. Důvodem žádosti závodníka Škorpila bylo, že zapomněl brýle a nestihl by odstartovat ve svůj původní čas. Postup pořadatele, který změnu startovního času umožnil byl nestandardní, ale obecně je na závodech tohoto typu tolerován (často již přímo v tvorbě základní startovní listiny – požadavky rodičů s dětmi, prodejců apod). Dále touto změnou nedošlo k ovlivnění výsledku závodu. Hlavní rozhodčí výsledky schválil v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Radka VPM0452 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 15:02
2. Kantorová Anna TRI0352 TRI TJ TŽ Třinec 15:18 + 0:16
3. Dzerve Una undine 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 15:48 + 0:46
4. Simonsen Siri 221 FIF HILLEROD 15:56 + 0:54
5. Nádeníčková Iva NEJ0350 NEJ TJ Jiskra Nejdek 17:17 + 2:15
6. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 17:22 + 2:20
7. Chvátilová Johana PHK0450 PHK OK 99 Hradec Králové 19:55 + 4:53
8. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 21:34 + 6:32
9. Thýnová Martina SHK0350 SHK TJ Slavia Hradec Králové 21:39 + 6:37
10. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:56 + 6:54
11. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 22:26 + 7:24
12. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 23:16 + 8:14
13. Poulsen Mathilde 221 FIF HILLEROD 23:42 + 8:40
14. Bartošová Marie MLA0451 MLA MLOK Mariánské Lázně 26:03 + 11:01
15. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 26:26 + 11:24
16. Irbe Bluma 456 AUSEKLIS TUKUMS 26:37 + 11:35
17. Ziebová Veronika NEJ0450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 27:18 + 12:16
18. Ender Julika 341 OK LEIPZIG 29:03 + 14:01
19. Holečková Michaela ABM0259 ABM KOB Moira Brno 32:16 + 17:14
20. Kärger Eline 341 OK LEIPZIG 35:59 + 20:57
21. Rusakova Uliana 592 O-CLUB MOSCOW 54:00 + 38:58
22. Havlová Kateřina VRL0552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:45 + 73:43
Dellingerová Anna NEJ0351 NEJ TJ Jiskra Nejdek 31:15 + 16:13
D12A
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 12:25
2. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 14:28 + 2:03
3. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 15:17 + 2:52
4. Haikonen Sanni 272 ULVILAN URA 21:47 + 9:22
5. Poulsen Nanna lysemose 222 SILKEBORG OK 23:17 + 10:52
6. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 23:39 + 11:14
7. Sidorenkova Victoria 598 O-LEN MOSCOW 25:29 + 13:04
8. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 28:14 + 15:49
9. Vejražková Róza SJC0151 SJC Sportcentrum Jičín 33:18 + 20:53
10. Staňková Markéta VPM0153 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 41:17 + 28:52
11. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK TJ Slavia Hradec Králové 45:18 + 32:53
12. Chaloupková Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 49:52 + 37:27
13. Malvina Girinskyte 477 ORIENS 51:38 + 39:13
14. Janderová Barbora PGP0251 PGP SK Praga 66:55 + 54:30
D12B
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 20:36
2. Nádeníčková Pavla NEJ0150 NEJ TJ Jiskra Nejdek 20:46 + 0:10
2. Tokárová Regina NEJ0151 NEJ TJ Jiskra Nejdek 20:46 + 0:10
4. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:12 + 0:36
5. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 28:03 + 7:27
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:22 + 9:46
7. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 32:19 + 11:43
8. Marešová Klára NEJ0250 NEJ TJ Jiskra Nejdek 35:53 + 15:17
9. Čermáková Kateřina ROZ0150 ROZ OK Roztoky 36:29 + 15:53
10. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 38:09 + 17:33
11. Ciencialová Daniela TRI0254 TRI TJ TŽ Třinec 40:07 + 19:31
12. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 41:39 + 21:03
13. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 44:29 + 23:53
14. Bliudžiute Gabija 480 ŠILALES SM 49:02 + 28:26
15. Mrozek Teresa TRI0251 TRI TJ TŽ Třinec 50:33 + 29:57
16. Chalupová Aneta ROZ0250 ROZ OK Roztoky 54:23 + 33:47
17. Zierhutová Michaela LCV0250 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 65:51 + 45:15
18. Mcmahon Anežka LBE0250 LBE TJ Lokomotiva Beroun 67:00 + 46:24
19. Mödlhammer Kerstin 122 ASKO HENNDORF 84:29 + 63:53
Agate Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D14A
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Anni 121 NATURFREUNDE LINZ 27:21
2. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 29:24 + 2:03
3. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 30:05 + 2:44
4. Thýnová Nikola SHK0051 SHK TJ Slavia Hradec Králové 30:22 + 3:01
5. Voltrová Alena ROZ9951 ROZ OK Roztoky 31:56 + 4:35
6. Bruková Magda TRI0054 TRI TJ TŽ Třinec 33:22 + 6:01
7. Poulsen Sara lysemose 222 SILKEBORG OK 33:28 + 6:07
8. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 34:11 + 6:50
9. Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP SK Praga 35:13 + 7:52
10. Rimkute Roberta 480 ŠILALES SM 36:52 + 9:31
11. Pukyšová Anežka KSU9999 KSU Klub vytrvalostních sportů 44:56 + 17:35
12. Simonsen Annika 221 FIF HILLEROD 45:38 + 18:17
13. Kováříková Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 49:57 + 22:36
14. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 51:40 + 24:19
15. Vári Ashild Egeberg 511 IF STURLA 53:29 + 26:08
16. Kubald Marie 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 54:25 + 27:04
17. Hinge krogsgaard Celin 222 SILKEBORG OK 54:51 + 27:30
18. Zeiner Elena 124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE 58:03 + 30:42
19. Svyatlovskaya Sofiya 598 O-LEN MOSCOW 130:08 + 102:47
D14B
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 NEJ TJ Jiskra Nejdek 32:46
2. Jarmalaviciute Greta 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 41:18 + 8:32
3. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK OK 99 Hradec Králové 44:28 + 11:42
4. Lokajíčková Klára VPM0052 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:01 + 16:15
5. Doležalová Dorotka VPM9950 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 74:49 + 42:03
6. Babanina Maria 598 O-LEN MOSCOW 82:03 + 49:17
7. Kyralová Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 85:03 + 52:17
8. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 ROZ OK Roztoky 97:06 + 64:20
D16A
2.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinina Nika 593 OMEGA MOSCOW 29:04
2. Janovská Kateřina PGP9850 PGP SK Praga 29:52 + 0:48
3. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 31:03 + 1:59
4. Kubínová Veronika SKV9752 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 32:04 + 3:00
5. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 32:11 + 3:07
6. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:30 + 3:26
7. Gedgaudaite Viktorija 480 ŠILALES SM 33:12 + 4:08
8. Hartmeyer Marie 221 FIF HILLEROD 33:31 + 4:27
9. Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga 33:36 + 4:32
10. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 33:52 + 4:48
11. Larsen Camilla 221 FIF HILLEROD 38:15 + 9:11
12. Szarzecová Lucie TRI9850 TRI TJ TŽ Třinec 39:43 + 10:39
13. Mikešová Adéla VPM9852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 40:40 + 11:36
14. Smrčková Dominika KSU9799 KSU Klub vytrvalostních sportů 41:20 + 12:16
15. Švancárová Veronika KSU9853 KSU Klub vytrvalostních sportů 42:57 + 13:53
16. Zusevica Austra 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 44:52 + 15:48
17. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 44:59 + 15:55
18. Berger Marlene 121 NATURFREUNDE LINZ 45:56 + 16:52
19. Mackeviciute Aisté 477 ORIENS 46:17 + 17:13
20. Kempff-andersen Isabella 221 FIF HILLEROD 50:26 + 21:22
21. Kroupová Eliška VPM9853 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 50:51 + 21:47
22. Hlinovská Johana VPM9751 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 56:50 + 27:46
23. Trybyté Geida 477 ORIENS 58:26 + 29:22
24. Lapina Zelma 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 58:29 + 29:25
25. Westin Emilie 512 PORSGRUNN OL 59:44 + 30:40
26. Staskeviciute Raminta 477 ORIENS 60:15 + 31:11
27. Šafrhansová Lucie VPM9753 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 60:40 + 31:36
28. Käding Henriette 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 64:29 + 35:25
29. Peyrard Julie 296 COORE ROUBIA 66:54 + 37:50
30. Jobst Thessa 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 74:54 + 45:50
31. Garbaliauskaite Elena 477 ORIENS 93:37 + 64:33
Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov DISK
D16B
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anna Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 36:23
2. Voltrová Hana ROZ9752 ROZ OK Roztoky 37:04 + 0:41
3. Dita Sila 456 AUSEKLIS TUKUMS 41:40 + 5:17
4. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 44:33 + 8:10
5. Hájková Eliška ZVO9851 ZVO OB SK Zvole 45:55 + 9:32
6. Pärnik Edith 253 MYRAKARUD 46:05 + 9:42
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 TRI TJ TŽ Třinec 49:22 + 12:59
8. Aiva Lake 456 AUSEKLIS TUKUMS 50:18 + 13:55
9. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 52:21 + 15:58
10. Žuchová Daniela TJN9750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 52:59 + 16:36
11. Habigerová Jana KSU9888 KSU Klub vytrvalostních sportů 54:42 + 18:19
12. Bukucinskaite Fausta 477 ORIENS 57:39 + 21:16
13. Rudzite Agnese 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 61:14 + 24:51
14. Kral Stefanie 122 ASKO HENNDORF 79:36 + 43:13
D18A
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 31:46
2. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 36:18 + 4:32
3. Vári Ingunn Egeberg 511 IF STURLA 37:09 + 5:23
4. Kulhavá Eliška LPU9657 LPU OK Lokomotiva Pardubice 37:33 + 5:47
5. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:35 + 5:49
6. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 37:38 + 5:52
7. Zalaiskalna Annija anna 453 IK AUSEKLIS RIGA 37:56 + 6:10
8. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 40:39 + 8:53
9. Hlubučková Kristýna KAM9551 KAM SK Kamenice 41:04 + 9:18
10. Aparjode Kendija 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 42:24 + 10:38
11. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 42:35 + 10:49
12. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 43:53 + 12:07
13. Šádková Martina PHK9653 PHK OK 99 Hradec Králové 43:57 + 12:11
14. Rusakova Diana 592 O-CLUB MOSCOW 45:00 + 13:14
15. Leiboma Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:52 + 14:06
16. Pukite Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:59 + 14:13
17. Šmejcová Anna SJC9552 SJC Sportcentrum Jičín 48:54 + 17:08
18. Hausenblasová Karolína KAM9650 KAM SK Kamenice 51:51 + 20:05
19. Snopková Dajana 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 58:48 + 27:02
20. Salkauskaite Vaiva 477 ORIENS 66:00 + 34:14
Machačová Michaela PHK9656 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava DISK
D18B
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Makselyte Dovile 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 40:54
2. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 44:08 + 3:14
3. Kaděrová Vendula HAV9650 HAV SKOB Baník Havířov 44:29 + 3:35
4. Martusyte Monika 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 46:33 + 5:39
5. Laurutyte Vaiva 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 49:09 + 8:15
6. Habigerová Radka KSU9559 KSU Klub vytrvalostních sportů 53:27 + 12:33
7. Ilvija Jakane 456 AUSEKLIS TUKUMS 55:22 + 14:28
8. Liachoviciute Sigita 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 76:29 + 35:35
D20A
2.80 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Věra LPM9452 LPM OK Lokomotiva Plzeň 32:08 6910
2. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 32:47 + 0:39 6793
3. Sadrina Madara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 35:46 + 3:38
4. Kamererová Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 40:45 + 8:37 5356
5. Kubínová Romana SKV9452 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 40:56 + 8:48 5323
6. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 43:32 + 11:24 4853
7. Kulhavá Šárka LPU9357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 12:42 4619
8. Nagele Zane 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:21 + 13:13
9. Mikšyte Egle 480 ŠILALES SM 62:15 + 30:07
Gunta Raituma 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D21E
3.50 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8716
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 CTB SK OB Chotěboř 39:12 9173
2. Heczková Bohdana VLI7750 VLI Slavia Liberec orienteerin 40:36 + 1:24 8878
3. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 44:17 + 5:05 8101
4. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 45:02 + 5:50 7943
5. Kosová Denisa PHK9150 PHK OK 99 Hradec Králové 46:38 + 7:26 7606
6. Jakobová Adélka UOL9052 UOL SK UP Olomouc 46:55 + 7:43 7547
7. Košárková Iva AOP8152 AOP Přátelé orientačního běhu 49:50 + 10:38 6932
8. Sklenářová Radka LCE9250 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 54:53 + 15:41 5868
9. Minn Kadi-liis 252 JOKA 69:12 + 30:00
10. Ruul Sigrid 252 JOKA 70:40 + 31:28
11. Carla Saraiva 571 ORI-ESTARREJA 107:11 + 67:59
D21A
3.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7760
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rothauer Lucie 122 ASKO HENNDORF 35:56
2. Vozdová Aneta KSU9394 KSU Klub vytrvalostních sportů 38:30 + 2:34 8327
3. Kolomnina Ekaterina 598 O-LEN MOSCOW 40:09 + 4:13
4. Tikhonova Zoya 593 OMEGA MOSCOW 42:25 + 6:29
5. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 42:52 + 6:56 7511
6. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 43:14 + 7:18 7442
6. Kuberková Lucie LPM9451 LPM OK Lokomotiva Plzeň 43:14 + 7:18 7442
8. Gathercole Christine 122 ASKO HENNDORF 43:37 + 7:41
9. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 43:43 + 7:47 7352
10. Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga 44:26 + 8:30 7218
11. Tomas Amber 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB 45:15 + 9:19
12. Procházková Klára LPU9451 LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:29 + 9:33 7022
13. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 45:48 + 9:52 6963
14. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 46:17 + 10:21 6873
15. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 46:24 + 10:28 6851
16. Strasser Andrea 122 ASKO HENNDORF 47:06 + 11:10
17. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:14 + 12:18 6508
18. Janů Hana KSU9393 KSU Klub vytrvalostních sportů 48:51 + 12:55 6393
19. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 49:35 + 13:39 6256
20. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 51:12 + 15:16 5954
21. Kjersti Westin PGP9255 PGP SK Praga 51:52 + 15:56 5829
22. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 52:56 + 17:00 5630
23. Koppová Ingrid SLP7960 SLP OOB Slavia Praha 57:33 + 21:37 4767
24. Hradecká Petra DOK6801 DOK OK Doksy 58:17 + 22:21
25. Jebavá Lucie VRL9254 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:05 + 26:09 3920
26. Romanovska Stina 251 HIIUMAA OK 62:29 + 26:33
27. Limpach Jessica 151 ASUB ORIENTATION 64:06 + 28:10
28. Timmusk Ade 251 HIIUMAA OK 84:14 + 48:18
Berger Marlies 121 NATURFREUNDE LINZ DISK
D21B
2.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5919
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Barbora TJN8952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 42:43 6167
2. Klíchová Jana SSU8151 SSU SK Severka Šumperk 45:29 + 2:46 5800
3. Krtičková Michaela KON7975 KON KOB Konice 45:34 + 2:51 5788
4. Urbanová Johana PZR9251 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 48:19 + 5:36 5423
5. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 48:39 + 5:56 5379
6. Fejková Marcela SJC7751 SJC Sportcentrum Jičín 50:09 + 7:26 5180
7. Bozděchová Lenka PGP8254 PGP SK Praga 50:41 + 7:58 5109
8. Janošíková Lenka UOL7651 UOL SK UP Olomouc 51:08 + 8:25 5049
9. Dernegard Karin 701 ALEMS OK 51:26 + 8:43
10. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:12 + 9:29 4908
11. Urbánková Kateřina ONO9250 ONO SKOB Ostrov 53:20 + 10:37 4757
12. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 53:46 + 11:03 4700
13. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 55:22 + 12:39 4487
14. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA SK LOB Nová Paka 57:22 + 14:39 4222
15. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 59:50 + 17:07 3894
16. Košťálová Petra 503 OLIFANT AMERSFOORT 60:10 + 17:27
17. Juřeníková Hana MOV8052 MOV SKOB Ostrava 60:32 + 17:49 3801
18. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP USK Praha 64:22 + 21:39 3293
19. Madara Kirmuska 456 AUSEKLIS TUKUMS 65:49 + 23:06
20. Bartošová Zdeňka KRP8251 KRP SK KOURA 66:14 + 23:31 3045
21. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 69:46 + 27:03 2576
22. Kovářová Julie LTP8854 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:32 + 29:49 2208
23. Švancárová Helena KSU7252 KSU Klub vytrvalostních sportů 81:30 + 38:47 1018
24. Ježková Klára PGP8455 PGP SK Praga 82:39 + 39:56 865
25. Jiménez carrión Virginia 241 CO CATALUNYA 93:52 + 51:09
26. Lassu Viktoria 355 IHW ALEX BERLIN 98:58 + 56:15
Kopecká Anežka VSP8150 VSP USK Praha DISK 0
D21C
2.60 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2226
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 39:41 2419
2. Pietraszková Lenka OOP8250 OOP TJ Opava 45:08 + 5:27 2140
3. Kavková Dana SCP6150 SCP OK Sparta Praha 45:32 + 5:51 2119
4. Schejbalová Karina SCP SCP OK Sparta Praha 48:20 + 8:39
5. Chmelíková Zuzana VBM9353 VBM VSK Mendelu Brno 50:23 + 10:42 1871
6. Baiba Birzniece 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:16 + 11:35
7. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 51:37 + 11:56 1808
8. Fujáková Katka HAV8550 HAV SKOB Baník Havířov 61:21 + 21:40 1309
9. Kaufmann Marie-louise 341 OK LEIPZIG 62:48 + 23:07
10. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:36 + 24:55 1142
11. Koblížková Klára TJH8051 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 70:26 + 30:45 844
12. Weinlichová Hana BSO8250 BSO KOB Baník Sokolov 71:58 + 32:17 765
13. Zemanová Lenka KTA8851 KTA SK Kotnov Tábor 72:16 + 32:35 750
14. Poulsen Hanne 221 FIF HILLEROD 75:37 + 35:56
15. Šebková Jana SCP9250 SCP OK Sparta Praha 77:49 + 38:08 465
16. Maliňáková Petra SVS8751 SVS Orientklub Vsetín 78:34 + 38:53 427
17. Hartmeyer Christina 221 FIF HILLEROD 83:38 + 43:57
18. Kantnerová Marie VPM8251 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 85:14 + 45:33 85
19. Klimešová Zuzana KSU7979 KSU Klub vytrvalostních sportů 88:20 + 48:39 0
20. Pavlíková Romana FSP8950 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 97:21 + 57:40 0
21. Sidorenkova Natalia 598 O-LEN MOSCOW 115:38 + 75:57
22. Sandija Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 117:29 + 77:48
Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron DISK 0
Lemanski Sara 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB DISK
D35A
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 40:18
2. Kheldert Elena 593 OMEGA MOSCOW 40:50 + 0:32
3. Valášková Šárka KAM6951 KAM SK Kamenice 43:03 + 2:45
4. Klinkerová Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 44:23 + 4:05
5. Balakova Andrea 196 GREATER VANCOUVER OC 44:37 + 4:19
6. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 45:15 + 4:57
7. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 49:15 + 8:57
8. Ilze Vilks 456 AUSEKLIS TUKUMS 52:24 + 12:06
9. Dvořáčková Jana TTR7852 TTR OOB Třebíč 53:19 + 13:01
10. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:52 + 17:34
11. Škáchová Petra SLP7051 KAM SK Kamenice 58:20 + 18:02
12. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 60:38 + 20:20
13. Biolik Agnieszka 552 UNTS WARSZAWA 61:35 + 21:17
14. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin 62:22 + 22:04
15. Efrevova Svetlana 596 LESMASTER KIROV 68:51 + 28:33
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJP TJ Sokol Troja 74:06 + 33:48
17. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 110:09 + 69:51
Bialeková Martina 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA DISK
D35B
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 32:49
2. Teringlová Martina VCB7851 VCB TJ OB České Budějovice 36:51 + 4:02
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:18 + 4:29
4. Smolíková Kateřina KSU7793 KSU Klub vytrvalostních sportů 38:18 + 5:29
5. Binarová Jitka UOL7751 UOL SK UP Olomouc 42:04 + 9:15
6. Čivrná Karolína VRL7355 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:08 + 9:19
7. Mrázková Jana TUR7850 TUR OOB TJ Turnov 50:33 + 17:44
8. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 55:51 + 23:02
9. Šauli Iva VPM7852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 56:10 + 23:21
10. Richtrová Lucie VPM7451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 58:36 + 25:47
11. Bartošová Jana MLA7051 MLA MLOK Mariánské Lázně 61:32 + 28:43
12. Smrčková Věra KSU7373 KSU Klub vytrvalostních sportů 62:13 + 29:24
13. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 62:49 + 30:00
14. Janderová Markéta DVP7751 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 64:52 + 32:03
15. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 65:14 + 32:25
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK OK 99 Hradec Králové 66:22 + 33:33
17. Krausová Marcela LCV LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 68:14 + 35:25
18. Kärger Brit 341 OK LEIPZIG 75:33 + 42:44
19. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 90:18 + 57:29
20. Marešová Marcela NEJ7450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 108:34 + 75:45
D40A
2.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 35:27
2. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 37:44 + 2:17
3. Hinge krogsgaard Heidi 222 SILKEBORG OK 39:26 + 3:59
4. Ender Ira 341 OK LEIPZIG 41:04 + 5:37
5. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 44:00 + 8:33
6. Skaug Anne 224 OK PAN AARHUS 45:37 + 10:10
7. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 46:01 + 10:34
8. Kubald Katrin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 47:58 + 12:31
9. Staňková Marcela VPM6951 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 48:52 + 13:25
10. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 51:22 + 15:55
11. Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 53:06 + 17:39
12. Duch Blandine 293 CSM RILLIEUX 55:40 + 20:13
13. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 56:13 + 20:46
14. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 57:22 + 21:55
15. Zane Ozola 456 AUSEKLIS TUKUMS 60:03 + 24:36
16. Eriksen alkjaer Tine 221 FIF HILLEROD 63:29 + 28:02
17. Rohanová Markéta PVP7251 PVP VSK Přírodověda 75:09 + 39:42
18. Peyrard Cécile 296 COORE ROUBIA 78:38 + 43:11
19. Weber Simona 353 PHOENIX LUBECK 83:46 + 48:19
Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
D40B
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liga Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 34:27
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 37:47 + 3:20
3. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 41:26 + 6:59
4. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 41:48 + 7:21
5. Vričanová Sylva HAV6751 HAV SKOB Baník Havířov 45:27 + 11:00
6. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 46:09 + 11:42
7. Drozd Olena 751 SKIF CSO SUMY 46:26 + 11:59
8. Azebová Martina PHK6757 PHK OK 99 Hradec Králové 47:09 + 12:42
9. Westin Lenka 512 PORSGRUNN OL 47:44 + 13:17
10. Hořáková Petra LLI6953 LLI TJ Loko Liberec 48:42 + 14:15
11. Kaděrová Barbora HAV7051 HAV SKOB Baník Havířov 50:47 + 16:20
12. Iakovenko Olga 751 SKIF CSO SUMY 54:57 + 20:30
13. Kalenská Kateřina STH7351 STH SK Studenec 55:06 + 20:39
14. Hrdličková Ludmila SLA6950 SLA SKOB Slaný 55:09 + 20:42
15. Přibíková Monika PGP7256 PGP SK Praga 59:56 + 25:29
16. Obrátilová Naďa ABM6654 ABM KOB Moira Brno 61:25 + 26:58
17. Poulsen Rikke lysemose 222 SILKEBORG OK 61:36 + 27:09
18. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 63:09 + 28:42
19. Brousilová Petra PGP6951 PGP SK Praga 63:46 + 29:19
20. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 65:58 + 31:31
21. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 70:16 + 35:49
22. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA TJ START Náchod 79:13 + 44:46
23. Maňáková Silvie PHK7151 PHK OK 99 Hradec Králové 82:01 + 47:34
24. Leiboma Agita 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 88:08 + 53:41
25. Grünberger Christine 121 NATURFREUNDE LINZ 92:01 + 57:34
26. Krunková Bohuslava SNA7053 SNA TJ START Náchod 95:02 + 60:35
27. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK OK 99 Hradec Králové 104:29 + 70:02
28. Zierhutová Michaela LCV7151 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 117:08 + 82:41
D45A
2.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fogh Hanne 223 OK SORO 34:30
2. Berger Hedi 121 NATURFREUNDE LINZ 35:20 + 0:50
3. Sihver Wiebke 348 POST SV DRESDEN 35:42 + 1:12
4. Vettik Pilvi-heli 252 JOKA 36:28 + 1:58
5. Neumannová Renata PVP6650 PVP VSK Přírodověda 36:30 + 2:00
6. Müller Anke 348 POST SV DRESDEN 37:49 + 3:19
7. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:56 + 3:26
8. Simonsen Sandra 221 FIF HILLEROD 38:47 + 4:17
9. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 39:12 + 4:42
10. Berger Gislind 121 NATURFREUNDE LINZ 42:02 + 7:32
11. Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 43:11 + 8:41
12. Lisá Monika ONO6750 ONO SKOB Ostrov 44:41 + 10:11
13. Tetere Aiva 454 OK KO 46:33 + 12:03
14. Wurzelová Dana CHT6654 CHT OOB SK Chrast 47:45 + 13:15
15. Kamarytová Martina MLA6651 MLA MLOK Mariánské Lázně 48:10 + 13:40
16. Leonhardt Annette 363 LG OST BERLIN 48:11 + 13:41
17. Harju Ulla 275 TP TAMPERE 48:28 + 13:58
18. Voltrová Svatava ROZ6150 ROZ OK Roztoky 49:41 + 15:11
19. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 50:02 + 15:32
20. Klašková Kateřina DKP6750 DKP Oddíl OB Kotlářka 53:29 + 18:59
21. Rusakova Anna 592 O-CLUB MOSCOW 53:58 + 19:28
22. Thýnová Ivana SHK6651 SHK TJ Slavia Hradec Králové 55:57 + 21:27
23. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 56:34 + 22:04
24. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 57:10 + 22:40
25. Hindráková Martina LTU6451 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:29 + 24:59
26. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 60:54 + 26:24
27. Koch Eva 349 OLV BERLIN 64:24 + 29:54
28. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 65:26 + 30:56
29. Siltere Vija 453 IK AUSEKLIS RIGA 68:03 + 33:33
30. Boeck Ute 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 68:28 + 33:58
31. Käding Kirsten 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 75:20 + 40:50
32. Hemmingsen kjaer Bente 221 FIF HILLEROD 81:45 + 47:15
33. Lambeau Carine 151 ASUB ORIENTATION 87:39 + 53:09
34. Buelens Jenny 151 ASUB ORIENTATION 89:26 + 54:56
35. Maenttaeri Liisa 276 Joutsenon Kullervo 116:50 + 82:20
D45B
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VBM VSK Mendelu Brno 34:06
2. Maliňáková Eva KVS6551 KSV SKOB Kobra Vsetín 41:36 + 7:30
3. Wagner Birgit 121 NATURFREUNDE LINZ 45:26 + 11:20
4. Kubínová Jana SKV6751 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 45:32 + 11:26
5. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 46:27 + 12:21
6. Hillebrand Karin 122 ASKO HENNDORF 51:51 + 17:45
7. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 52:25 + 18:19
8. Šoupová Jana LPM6850 LPM OK Lokomotiva Plzeň 53:25 + 19:19
9. Argalášová Gabriela TRI6850 TRI TJ TŽ Třinec 54:35 + 20:29
10. Šebková Helena SCP6750 SCP OK Sparta Praha 58:38 + 24:32
11. Divecká Růžena SHK6753 SHK TJ Slavia Hradec Králové 60:07 + 26:01
12. Žandová Marie SKV6551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 60:44 + 26:38
13. Fundová Hana SHK6752 SHK TJ Slavia Hradec Králové 65:07 + 31:01
14. Vychodilová Jiřina SHK5951 SHK TJ Slavia Hradec Králové 68:10 + 34:04
15. Zöbl Maria 121 NATURFREUNDE LINZ 77:32 + 43:26
16. Inese Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 77:58 + 43:52
17. Bikeliene Ema 481 LABIRINTAS 2 81:29 + 47:23
Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS Orienteering DISK
Šafková Petra KAM6650 KAM SK Kamenice DISK
Cionoiu Michaela 352 TV COBURG-NEUSES DISK
D50A
2.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vári Helle Egeberg 511 IF STURLA 32:05
2. Hokajarvi Raili 271 SK POHJANTAHTI 41:20 + 9:15
3. Akerblom Birgit 705 STORA TUNA OK 45:21 + 13:16
4. Michálková Jiřina VSP6151 VSP USK Praha 46:30 + 14:25
5. Bayburina Dilya 591 UFA UNITED 47:37 + 15:32
6. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 49:43 + 17:38
7. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:23 + 19:18
8. Zalaiskalna Velga 453 IK AUSEKLIS RIGA 55:50 + 23:45
9. Steina Mudite 456 AUSEKLIS TUKUMS 56:47 + 24:42
10. Basset Sylvie 293 CSM RILLIEUX 62:12 + 30:07
11. Laure Ilze 451 CARNIKAVA 62:13 + 30:08
12. Hejnalová Hana PHK6151 PHK OK 99 Hradec Králové 64:42 + 32:37
13. Cordeiro-mendes Myriam 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 71:34 + 39:29
14. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 75:06 + 43:01
15. Sluta Lyudmyla 751 SKIF CSO SUMY 83:15 + 51:10
D50B
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Jindra KNC6150 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 40:19
2. Flack-larsson Annette 709 VANERSBORGS SK 42:15 + 1:56
3. Snuka Rota 458 BEBRI RIGA 44:13 + 3:54
4. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 46:57 + 6:38
5. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:19 + 12:00
6. Hrabánková Ilona PGP6250 PGP SK Praga 52:37 + 12:18
7. Penkule Silvija 456 AUSEKLIS TUKUMS 59:58 + 19:39
8. Nováková Pavla DOK5950 DOK OK Doksy 60:23 + 20:04
9. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 64:46 + 24:27
10. Vlachová Hana VRL6251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:23 + 26:04
11. Treibmann Bettina 341 OK LEIPZIG 81:55 + 41:36
12. Kapounová Jitka DOK6050 DOK OK Doksy 92:53 + 52:34
Tihonová Jindra TAP6253 TAP KOB TRETRA Praha DISK
D55A
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 PGP SK Praga 33:47
2. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 35:46 + 1:59
3. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 39:59 + 6:12
4. Flašarová Marie KCK5756 KCK KOB Český Krumlov 41:47 + 8:00
5. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 41:49 + 8:02
6. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 42:10 + 8:23
7. Kuleva Angelina 351 SSV PLANETA RADEBEUL 42:20 + 8:33
8. Nováková Svatava SKV5351 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 42:49 + 9:02
9. Lange Veronika 362 USC MAGDEBURG 43:29 + 9:42
10. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 43:43 + 9:56
11. Frantz Annika 703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK 44:09 + 10:22
12. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové 46:31 + 12:44
13. Lindkvist Anneli 702 GUSTAVSBERGS OK 49:39 + 15:52
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VBM VSK Mendelu Brno 51:29 + 17:42
15. Daina Gredzena 456 AUSEKLIS TUKUMS 53:07 + 19:20
16. Braatz Monika 350 TREPTOWER S BERLIN 54:07 + 20:20
17. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 54:43 + 20:56
18. Fejlková Alice SHK5351 SHK TJ Slavia Hradec Králové 54:50 + 21:03
19. Langrová Eva SNA5351 SNA TJ START Náchod 55:09 + 21:22
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 LLI TJ Loko Liberec 56:20 + 22:33
21. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 67:42 + 33:55
22. Oswald Luise 125 HSV PINKAFELD 87:22 + 53:35
D55B
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staneviciene Ruta 473 LABIRINTAS OK 35:12
2. Bláhová Luba SHK5852 SHK TJ Slavia Hradec Králové 41:01 + 5:49
3. Kosmaceva Tamara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 41:23 + 6:11
4. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:45 + 6:33
5. Dace Franka 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:28 + 9:16
6. Kubátová Lenka SKV5551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 47:30 + 12:18
7. Hudzieczková Danuta KVS5751 KSV SKOB Kobra Vsetín 48:45 + 13:33
8. Svobodová Eva SHK5853 SHK TJ Slavia Hradec Králové 49:08 + 13:56
9. Gazdačková Jana SHK5851 SHK TJ Slavia Hradec Králové 49:09 + 13:57
10. Trávníčková Jitka KVS5651 KSV SKOB Kobra Vsetín 50:55 + 15:43
11. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 54:12 + 19:00
12. Lukavcová Lenka TJN5452 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 55:45 + 20:33
13. Šabatková Zdena SHK5652 SHK TJ Slavia Hradec Králové 56:38 + 21:26
14. Henková Svatava RBK5454 RBK SK Radioklub Blansko 59:07 + 23:55
15. Sparke Carole 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 60:01 + 24:49
16. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK TJ Slavia Hradec Králové 64:35 + 29:23
17. Patáková Mária KSH5751 KSH OOB TJ Kašperské Hory 70:32 + 35:20
18. Böhmová Eva TJN5450 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 75:24 + 40:12
19. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 83:04 + 47:52
D60
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 32:43
2. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteerin 35:25 + 2:42
3. Ševčíková Alena CHA5351 CHA OK Chrastava 35:50 + 3:07
4. Krasuckiene Egle 473 LABIRINTAS OK 37:28 + 4:45
5. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 39:50 + 7:07
6. Challacombe Val 322 WELWYN ORIENTEERS 44:25 + 11:42
7. Beata Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:44 + 12:01
8. Silvija Seglina 456 AUSEKLIS TUKUMS 47:26 + 14:43
9. Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava 52:50 + 20:07
10. Rufferová Iva SNA SNA TJ START Náchod 54:45 + 22:02
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 55:02 + 22:19
12. Tvrdková Eva LBE5150 LBE TJ Lokomotiva Beroun 57:54 + 25:11
13. Roeling Monica 501 KOVZ RIJSBERGEN 68:30 + 35:47
14. Antra Arina 456 AUSEKLIS TUKUMS 73:18 + 40:35
15. Folino Betty 221 FIF HILLEROD 76:10 + 43:27
16. Eismark Inger 704 IFK GOTEBORG 78:07 + 45:24
Orálková Libuše TTR5351 TTR OOB Třebíč DISK
Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov DISK
D65
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 SOP OOB TJ Slezan Opava 32:56
2. Wagner Elfi 121 NATURFREUNDE LINZ 38:51 + 5:55
3. Gavendová Anna TRI4650 TRI TJ TŽ Třinec 40:22 + 7:26
4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJ Sokol Troja 40:57 + 8:01
5. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 41:38 + 8:42
6. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 43:34 + 10:38
7. Müller Brigitte 122 ASKO HENNDORF 52:17 + 19:21
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 54:08 + 21:12
9. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 54:15 + 21:19
10. Ziliene Asta 473 LABIRINTAS OK 57:30 + 24:34
11. Vaira Cerniseva 456 AUSEKLIS TUKUMS 70:31 + 37:35
12. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 72:33 + 39:37
13. Dvořáková Ladislava PGP4451 PGP SK Praga 96:45 + 63:49
D70
1.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ilze Bruce 456 AUSEKLIS TUKUMS 37:12
2. Walter Ingrid 355 IHW ALEX BERLIN 47:35 + 10:23
3. Slavina Anna 452 OZONS OK RIGA 50:08 + 12:56
4. Roder Ulrika 123 HSV RIED 50:21 + 13:09
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 64:17 + 27:05
6. Šťastná Jana PVP3650 PVP VSK Přírodověda 88:26 + 51:14
7. Eulitz Ilse 358 OLV WEIMAR 107:36 + 70:24
Hudečková Alena KTA4351 KTA SK Kotnov Tábor DISK
F3
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 25:27
2. Přibíková Johana NEREG 30:59 + 5:32
3. Äkerman Jens 708 GAVLE OK 32:11 + 6:44
4. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 32:41 + 7:14
5. Bauerová Kateřina SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 33:20 + 7:53
6. Tkáč Jan TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:21 + 10:54
7. Bugár József 391 BOF BUDAORS 36:26 + 10:59
8. Machová Věra TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:59 + 11:32
9. Hartmeyer Karoline 221 FIF HILLEROD 37:58 + 12:31
10. Junek Petr STH5501 STH SK Studenec 41:45 + 16:18
11. Krejčová Vlasta SKV9453 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 44:36 + 19:09
12. Nováková Jana NEREG 45:40 + 20:13
13. Brázdilová Radka ODV6950 ODV TJ Aero Odolena Voda 46:01 + 20:34
14. Strasser Bernhard 122 ASKO HENNDORF 47:45 + 22:18
15. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 48:40 + 23:13
16. Rakovec Miloš SCP4500 SCP OK Sparta Praha 48:43 + 23:16
17. Magyar János 391 BOF BUDAORS 49:19 + 23:52
18. Galantíková Lucie SBR SBR SKOB Bruntál 50:01 + 24:34
19. Krčová Martina KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 51:34 + 26:07
20. Ziebová Lenka NEJ NEJ TJ Jiskra Nejdek 52:41 + 27:14
21. Gebel Lumír SVS SVS Orientklub Vsetín 52:48 + 27:21
22. Rohlík Jan KVS9801 KSV SKOB Kobra Vsetín 53:17 + 27:50
23. Krausová Marie LLI4451 LLI TJ Loko Liberec 53:38 + 28:11
24. Sedláková Jarka KSV SKOB Kobra Vsetín 54:29 + 29:02
25. Kavalírová Kateřina OKP OKP SK OK 24 Praha 55:28 + 30:01
26. Zieba Jaroslav NEJ6500 NEJ TJ Jiskra Nejdek 55:46 + 30:19
27. Paurová Lenka N05 OSŽ 57:30 + 32:03
28. Obrátil Miroslav ABM ABM KOB Moira Brno 58:21 + 32:54
29. Savičová Irena SKV5352 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 58:32 + 33:05
30. Safernová Zuzana KSH86 KSH OOB TJ Kašperské Hory 58:44 + 33:17
31. Haikonen Johanna NEREG 59:41 + 34:14
32. Laura Slavina NEREG 59:55 + 34:28
33. Hudeček Jaroslav KTA1965 KTA SK Kotnov Tábor 62:07 + 36:40
34. Pulec Matěj VBM VBM VSK Mendelu Brno 62:13 + 36:46
35. Stryk Martin KSU Klub vytrvalostních sportů 64:33 + 39:06
36. Pinterová VBM6651 VBM VSK Mendelu Brno 65:05 + 39:38
37. Květoň Vladimír KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 69:47 + 44:20
38. Novák Petr NEREG 69:49 + 44:22
39. Roos Ronald 502 HOC 93 MEPPEL 73:49 + 48:22
40. Voltr Václav ROZ ROZ OK Roztoky 76:12 + 50:45
41. Boeck Thomas 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 76:19 + 50:52
42. Geislerová Blanka NEREG 76:58 + 51:31
43. Doležalová Liběna VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 77:36 + 52:09
44. Doležal Jan VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 79:46 + 54:19
45. Smrčková Adélka BOR BOR OK Jiskra NOVÝ BOR 81:29 + 56:02
46. Janošíková Olga NEREG 82:21 + 56:54
47. Ševčíková Tereza NEREG 82:23 + 56:56
48. Olbrycht Anna 553 OLBnO WARSZAWA 84:53 + 59:26
49. Syslová Drahomíra PGP5650 PGP SK Praga 94:56 + 69:29
50. Kubíková Helena LLI4851 LLI TJ Loko Liberec 98:36 + 73:09
51. Kuchařová Eliška NEREG 98:38 + 73:11
52. Zenkerová Miluše LCV4550 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 99:34 + 74:07
53. Klašková Josefina DKP9651 DKP Oddíl OB Kotlářka 100:40 + 75:13
54. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 106:16 + 80:49
55. Weigert Claudia 344 MTV BRAUNSCHWEIG 111:39 + 86:12
56. Nováček Vít NEREG 114:39 + 89:12
57. Jobst Ivonne 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 146:43 + 121:16
Tichá Ivana KNC6250 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č DISK
Jenei Margit 391 BOF BUDAORS DISK
Lapins Aigars 454 OK KO DISK
Keszthelyi Ildikó 391 BOF BUDAORS DISK
Stryková Vlasta KSU KSU Klub vytrvalostních sportů DISK
Štětínská Tereza MOV0751 MOV SKOB Ostrava DISK
Jelínková Radka MLA6951 MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
F5
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 VSP USK Praha 36:21
2. Slavík Viktor PGP6300 PGP SK Praga 42:53 + 6:32
3. Binar Robert UOL7751 UOL SK UP Olomouc 42:59 + 6:38
4. Cienciala Martin TRI7401 TRI TJ TŽ Třinec 51:05 + 14:44
5. Lankašová Barbora NEREG 51:43 + 15:22
6. Kalenský Pavel SUL7600 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 52:26 + 16:05
7. Buhler Michael TUD USV TU Dresden 52:43 + 16:22
8. Novotný Pavel SHK6104 SHK TJ Slavia Hradec Králové 54:35 + 18:14
9. Krejčí Lukáš TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 54:56 + 18:35
10. Němečková Jarmila OKP6650 OKP SK OK 24 Praha 59:04 + 22:43
11. Funda Jiří API9301 API OK Andante Písek 59:27 + 23:06
12. Tesařová Bohumila TRI6957 TRI TJ TŽ Třinec 60:20 + 23:59
13. Charousek Karel SJC SJC Sportcentrum Jičín 61:58 + 25:37
14. Kohout Josef SHK6902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 62:25 + 26:04
15. Duda Antonín TJN8705 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 63:36 + 27:15
16. Kořínek Zdeněk PEN PEN OK RECO Sport 63:38 + 27:17
16. Vajcová Hana CHA5651 CHA OK Chrastava 63:38 + 27:17
18. Přeček Zdeněk SCP5200 SCP OK Sparta Praha 63:53 + 27:32
19. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 63:57 + 27:36
20. Pšenička Vít NEREG 65:05 + 28:44
21. Nováček David NEREG 66:35 + 30:14
22. Šoupa Karel LPM6900 LPM OK Lokomotiva Plzeň 67:21 + 31:00
23. Rohlík Petr KVS6402 KSV SKOB Kobra Vsetín 67:27 + 31:06
24. Beránek Jan N06 PRAHA II 67:59 + 31:38
25. Kraus Jan LLI4501 LLI TJ Loko Liberec 69:06 + 32:45
26. Nováček Miloš NEREG 69:40 + 33:19
27. Nováčková Miluše NEREG 70:33 + 34:12
28. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 70:54 + 34:33
29. Lederer Vojtěch SUL9501 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 71:37 + 35:16
30. Staronová Hana VAM8850 VAM OOB Vamberk 72:14 + 35:53
31. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 73:18 + 36:57
32. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 75:43 + 39:22
33. Bruk Slavomír TRI6800 TRI TJ TŽ Třinec 76:50 + 40:29
34. Novotná Iva SHK6151 SHK TJ Slavia Hradec Králové 77:39 + 41:18
35. Schejbal Vladimír ZLH5501 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 77:51 + 41:30
36. Birgit Buhler USV TU Dresden 81:13 + 44:52
37. Lisý Jan ONO ONO SKOB Ostrov 84:14 + 47:53
38. Štětínská Tereza MOV0751 MOV SKOB Ostrava 84:26 + 48:05
39. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:41 + 48:20
40. Šváb Jan VSP5801 VSP USK Praha 85:11 + 48:50
41. Rajncsak Dávid NEREG 86:48 + 50:27
42. Francke Karel NEREG 87:15 + 50:54
43. Schallberger Josef 641 TV KUSSNACHT 87:41 + 51:20
44. Janák Jiří NEREG 89:43 + 53:22
45. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 90:08 + 53:47
46. Dernegard Henric 701 ALEMS OK 92:48 + 56:27
47. Cienciala Petr TRI7600 TRI TJ TŽ Třinec 93:20 + 56:59
48. Sysel Zdeněk PGP5200 PGP SK Praga 94:48 + 58:27
49. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 95:46 + 59:25
50. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 105:46 + 69:25
51. Herter Laszlo NEREG 105:58 + 69:37
52. Košek Jan LLI9801 LLI TJ Loko Liberec 110:49 + 74:28
53. Schejbalová Kristina ZLH5552 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 114:03 + 77:42
54. Hájková Soňa ZVO ZVO OB SK Zvole 117:45 + 81:24
55. Lebedinská Romana LPU LPU OK Lokomotiva Pardubice 126:12 + 89:51
56. Kautský Jiří NEREG 131:37 + 95:16
57. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 131:55 + 95:34
58. Farkašová Romana KTA8951 KTA SK Kotnov Tábor 140:57 + 104:36
59. Voleský Karel BBM BETA URSUS Orienteering 142:00 + 105:39
Beránek Radek N06 PRAHA II DISK
Štípek Rostislav N10 NEREGISTR. ZLÍN DISK
Äkerman Jens 708 GAVLE OK DISK
Němečková Hana PGP9051 PGP SK Praga DISK
Girts Slavins NEREG DISK
Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec DISK
H10
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 14:54
2. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:30 + 2:36
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:48 + 3:54
4. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 20:00 + 5:06
5. Tokár Radim NEJ0300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 20:38 + 5:44
6. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 22:31 + 7:37
7. Pachnik Stanislav STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 22:38 + 7:44
8. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 22:53 + 7:59
9. Kovářík Tomáš KAM0300 KAM SK Kamenice 23:07 + 8:13
10. Štěrba Marek SKV0401 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 23:46 + 8:52
11. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 24:33 + 9:39
12. Biolik Emil 552 UNTS WARSZAWA 26:18 + 11:24
13. Gajda Martin VSP0404 KAM SK Kamenice 27:28 + 12:34
14. Makarenko Aleksandr 595 VOSTOK MOSCOW 29:24 + 14:30
15. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 31:29 + 16:35
16. Šauli Filip VPM0301 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 32:32 + 17:38
17. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 34:44 + 19:50
18. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:55 + 22:01
19. Jobst Tobin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 42:00 + 27:06
20. Kyral Maxmilián KAM0305 KAM SK Kamenice 42:17 + 27:23
21. Brandt Adam ABM ABM KOB Moira Brno 61:45 + 46:51
22. Aleshin Andrey 595 VOSTOK MOSCOW 62:08 + 47:14
23. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 66:30 + 51:36
H12A
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 16:56
2. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 18:27 + 1:31
3. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 19:24 + 2:28
4. Hinge krogsgaard Elias 222 SILKEBORG OK 19:59 + 3:03
5. Šafka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 20:19 + 3:23
6. Hemmingsen kjaer Lukas 221 FIF HILLEROD 22:27 + 5:31
7. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 22:36 + 5:40
8. Valášek Václav KAM0100 KAM SK Kamenice 22:57 + 6:01
9. Emils Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 23:11 + 6:15
10. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:16 + 6:20
11. Solmanis Davis 453 IK AUSEKLIS RIGA 24:46 + 7:50
12. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 27:30 + 10:34
13. Maenttaeri Eino 276 Joutsenon Kullervo 28:15 + 11:19
14. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 28:49 + 11:53
15. Hasman Marek VPM0201 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 29:56 + 13:00
16. Víšek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 30:25 + 13:29
17. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 30:43 + 13:47
18. Homza Daniil 171 MALINOVKA MINSK 30:44 + 13:48
19. Klaška Martin DKP0100 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:18 + 14:22
20. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 31:20 + 14:24
21. Skaug Soren 224 OK PAN AARHUS 35:53 + 18:57
22. Braatz Niklas 350 TREPTOWER S BERLIN 36:21 + 19:25
23. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 37:16 + 20:20
24. Zorin Michail 595 VOSTOK MOSCOW 39:35 + 22:39
25. Peyrard Paul 296 COORE ROUBIA 44:09 + 27:13
26. Fogh Jonas 223 OK SORO 46:21 + 29:25
27. Cionoiu Daniel 352 TV COBURG-NEUSES 63:39 + 46:43
28. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 68:28 + 51:32
H12B
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Adam VPM0101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 25:44
2. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 25:56 + 0:12
3. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 27:54 + 2:10
4. Bartoš Václav MLA0101 MLA MLOK Mariánské Lázně 29:05 + 3:21
5. Poikans Mikus 456 AUSEKLIS TUKUMS 31:45 + 6:01
6. Berger Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 32:30 + 6:46
7. Dosovitskiy Mikhail 598 O-LEN MOSCOW 34:28 + 8:44
8. Brousil Tomáš PGP0100 PGP SK Praga 36:12 + 10:28
9. Dauknys Gytis 477 ORIENS 37:00 + 11:16
10. Garais Raimonds 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 51:12 + 25:28
11. Hecl František KSU0201 KSU Klub vytrvalostních sportů 54:43 + 28:59
12. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 73:16 + 47:32
13. Satalovs Daniels 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 75:10 + 49:26
Hrdlička Jan SLA0200 SLA SKOB Slaný DISK
Horák Tomáš TJN0109 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
H14A
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 PHK OK 99 Hradec Králové 24:41
2. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 26:07 + 1:26
3. Šebek Petr DKP9903 DKP Oddíl OB Kotlářka 28:23 + 3:42
4. Skaug Mads 224 OK PAN AARHUS 29:49 + 5:08
5. Filipek Sebastian TRI0002 TRI TJ TŽ Třinec 30:14 + 5:33
6. Jílek Ondřej KSU9908 KSU Klub vytrvalostních sportů 31:41 + 7:00
7. Poulsen Malthe 221 FIF HILLEROD 32:28 + 7:47
8. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 7:52
9. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 32:41 + 8:00
10. Fricis Spektors 456 AUSEKLIS TUKUMS 32:55 + 8:14
11. Daukšys Algirdas 480 ŠILALES SM 33:49 + 9:08
12. Šrámek Ondřej KSU9909 KSU Klub vytrvalostních sportů 37:31 + 12:50
13. Adomas Repšys 477 ORIENS 37:45 + 13:04
14. Hasman Ondřej VPM0002 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 38:30 + 13:49
15. Karnitis Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 39:16 + 14:35
16. Hašek Jan VPM0001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 39:22 + 14:41
17. Haikonen Aaro 272 ULVILAN URA 40:30 + 15:49
18. Boden Ricardo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 44:00 + 19:19
19. Makarenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 46:20 + 21:39
20. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 47:02 + 22:21
21. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:29 + 22:48
22. Matoušek Matěj KSU0005 KSU Klub vytrvalostních sportů 50:23 + 25:42
23. Vayssat Romain 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 50:36 + 25:55
24. Bjornsen Andreas bock 224 OK PAN AARHUS 56:26 + 31:45
25. Leshenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 56:38 + 31:57
26. Hemmingsen kjaer Malte 221 FIF HILLEROD 90:20 + 65:39
27. Zhirkov Alexey 598 O-LEN MOSCOW 98:53 + 74:12
H14B
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poikans Ansis 456 AUSEKLIS TUKUMS 24:59
2. Gunars Gaumigs 456 AUSEKLIS TUKUMS 25:13 + 0:14
3. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:55 + 5:56
4. Novák František N03 neregistrovaní Praha 32:56 + 7:57
5. Karlis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 33:29 + 8:30
6. Eriksen alkjaer Andreas 221 FIF HILLEROD 35:57 + 10:58
7. Vecko Jan NEJ0002 NEJ TJ Jiskra Nejdek 37:07 + 12:08
8. Lauris Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 37:19 + 12:20
9. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 38:23 + 13:24
10. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 13:47
11. Markel Samuel 122 ASKO HENNDORF 41:22 + 16:23
12. Tryzna Matěj VRL0004 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:38 + 16:39
13. Aigner Tobias 122 ASKO HENNDORF 47:28 + 22:29
14. Zappe Nicholas-Benjami TJN0003 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 47:39 + 22:40
15. Kdýr Matěj KAM KAM SK Kamenice 50:22 + 25:23
16. Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný 51:30 + 26:31
17. Arpáš Samuel 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 51:57 + 26:58
18. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 53:54 + 28:55
19. Kaděra Vojta HAV0000 HAV SKOB Baník Havířov 65:26 + 40:27
Deividas Kasiulevičius 477 ORIENS DISK
Holly Christoph 122 ASKO HENNDORF DISK
Martins Smigelskis 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
H16A
2.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 32:50
2. Jíra Tomáš KAM9802 KAM SK Kamenice 34:43 + 1:53
3. Dreano Benjamin 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 35:17 + 2:27
4. Žygaitis Dovydas 480 ŠILALES SM 36:12 + 3:22
5. Erbland Thibault 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 36:46 + 3:56
6. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS Orienteering 39:35 + 6:45
7. Lanc Vojtěch TRI9807 TRI TJ TŽ Třinec 41:10 + 8:20
8. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 41:14 + 8:24
9. Aparjods Kristers 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 41:16 + 8:26
10. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC Sportcentrum Jičín 44:37 + 11:47
11. Vercauteren Antoine 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 45:07 + 12:17
12. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLA MLOK Mariánské Lázně 45:46 + 12:56
13. Ulmanis Haralds 456 AUSEKLIS TUKUMS 49:26 + 16:36
14. Rimsa Paulius 477 ORIENS 49:30 + 16:40
15. Brázdil Petr ODV9700 ODV TJ Aero Odolena Voda 49:49 + 16:59
16. Ašmantas Aurimas 480 ŠILALES SM 50:52 + 18:02
17. Zschäckel Robin 349 OLV BERLIN 52:24 + 19:34
18. Koch Mario 349 OLV BERLIN 53:08 + 20:18
19. Mordasas Arnas 477 ORIENS 53:49 + 20:59
20. Langenhan Julian 349 OLV BERLIN 57:47 + 24:57
Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec DISK
H16B
2.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 34:42
2. Olbrikis Lukas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 37:16 + 2:34
3. Zieba Jakub NEJ9800 NEJ TJ Jiskra Nejdek 39:59 + 5:17
4. Kalenský Aleš STH9801 STH SK Studenec 42:28 + 7:46
5. Ernests Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 46:09 + 11:27
6. Maňák Michal PHK9801 PHK OK 99 Hradec Králové 51:13 + 16:31
7. Indrans Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 51:36 + 16:54
8. Urbelis Deimantas 477 ORIENS 52:41 + 17:59
9. Vilcins Ernests 456 AUSEKLIS TUKUMS 54:59 + 20:17
10. Tiriuna Aurimas 480 ŠILALES SM 66:29 + 31:47
11. Stöckl Marcel 122 ASKO HENNDORF 81:11 + 46:29
12. Allaverdov Georgiy 595 VOSTOK MOSCOW 111:46 + 77:04
Zorin Danila 595 VOSTOK MOSCOW DISK
H18A
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 29:57
2. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 31:10 + 1:13
3. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:32 + 1:35
4. Beaudenon Cedric 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 32:27 + 2:30
5. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS Orienteering 32:51 + 2:54
6. Navrátil Šimon PGP9702 PGP SK Praga 33:47 + 3:50
7. Matuš Vojtěch VRB9606 VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno 34:03 + 4:06
8. Sklenář Martin SBR9501 SBR SKOB Bruntál 35:08 + 5:11
9. Virlogeux Cesar 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 35:12 + 5:15
10. Málek Jan PZR9505 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 37:11 + 7:14
10. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 37:11 + 7:14
12. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 37:15 + 7:18
13. Rooman Michael 154 TROL ANTWERPEN 37:38 + 7:41
14. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 37:55 + 7:58
15. Chmelař Martin ASU9505 ASU Magnus Orienteering 38:20 + 8:23
16. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 38:21 + 8:24
17. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 38:52 + 8:55
18. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 46:11 + 16:14
H18B
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pirtnieks Otto 456 AUSEKLIS TUKUMS 34:30
2. Zlámal David SJC9603 SJC Sportcentrum Jičín 35:26 + 0:56
3. Ulmanis Valts 456 AUSEKLIS TUKUMS 38:44 + 4:14
4. Walach Ondřej TRI9601 TRI TJ TŽ Třinec 39:28 + 4:58
5. Chainauskas Stepas 477 ORIENS 42:17 + 7:47
6. Arnis Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 48:10 + 13:40
7. Cicénas Povilas 477 ORIENS 51:05 + 16:35
8. Snopko Erik 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 57:44 + 23:14
9. Pärnik Jan henrik 253 MYRAKARUD 78:01 + 43:31
10. Muratov Michail 598 O-LEN MOSCOW 92:11 + 57:41
11. Horák Martin TJN9603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 101:43 + 67:13
Ervins Jansons 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
H20A
3.00 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7220
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Berger Xander 121 NATURFREUNDE LINZ 28:52
2. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 30:27 + 1:35 7675
3. Čermák Jan LPU9301 LPU OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 3:43 7201
4. Argaláš Michal TRI9301 TRI TJ TŽ Třinec 34:27 + 5:35 6787
5. Šmejc Jakub SJC9401 SJC Sportcentrum Jičín 34:29 + 5:37 6779
6. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 35:23 + 6:31 6579
7. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 36:11 + 7:19 6402
8. Kapal Tomáš KAM9402 KAM SK Kamenice 45:21 + 16:29 4365
9. Kučera Štěpán STH9401 STH SK Studenec 46:17 + 17:25 4158
10. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 48:04 + 19:12 3762
11. Kučera Tomáš STH9402 STH SK Studenec 56:59 + 28:07 1781
12. Girts Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 63:30 + 34:38
H21E
4.40 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9236
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schuster Marek AOP9303 AOP Přátelé orientačního běhu 41:00 9270
2. Chloupek Adam ZBM9300 ZBM SK Žabovřesky Brno 41:10 + 0:10 9232
3. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 0:17 9206
4. Kantor Ondřej TRI9103 TRI TJ TŽ Třinec 44:38 + 3:38 8454
5. Kamenický Jakub PHK9104 PHK OK 99 Hradec Králové 44:44 + 3:44 8432
5. Král Václav SSU8243 SSU SK Severka Šumperk 44:44 + 3:44 8432
7. Žaloudek Petr SJC8309 SJC Sportcentrum Jičín 46:26 + 5:26 8050
8. Poklop Martin SSU8802 SSU SK Severka Šumperk 46:38 + 5:38 8005
9. Švirák Ondřej ZBM9103 ZBM SK Žabovřesky Brno 47:17 + 6:17 7859
10. Hora Vojtěch PGP8301 PGP SK Praga 47:51 + 6:51 7732
11. Flašar Jan PGP8610 PGP SK Praga 48:32 + 7:32 7579
12. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 49:00 + 8:00 7474
13. Baltacis Karlis 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 50:14 + 9:14
14. Bravený Adam VBM8801 VBM VSK Mendelu Brno 50:35 + 9:35 7119
15. Kamaryt Tomáš VPM8807 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 50:41 + 9:41 7096
16. Kondrát Martin PGP6501 PGP SK Praga 51:47 + 10:47 6849
17. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 51:55 + 10:55 6819
18. Tähnas Tiit 252 JOKA 53:40 + 12:40
19. König Markus 122 ASKO HENNDORF 54:05 + 13:05
20. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 54:07 + 13:07 6326
21. Košárek Pavel AOP7102 AOP Přátelé orientačního běhu 54:16 + 13:16 6292
22. Van der ouderaa François 151 ASUB ORIENTATION 54:58 + 13:58
23. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 56:41 + 15:41 5750
24. Timmusk Taivo 251 HIIUMAA OK 57:53 + 16:53
25. Holas Tomáš AOP7802 AOP Přátelé orientačního běhu 60:48 + 19:48 4826
26. Munjas Bojan 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 71:52 + 30:52
27. Arizanović Đorđe 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 73:12 + 32:12
28. Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga 73:13 + 32:13 2039
29. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 77:25 + 36:25 1096
30. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 80:26 + 39:26 419
31. Bojović Boško 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 83:53 + 42:53
Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Henych Martin SJC8601 SJC Sportcentrum Jičín DISK 0
Hubáček Michal LCE9301 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21A
3.80 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 35:05 8852
2. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 39:59 + 4:54 7812
3. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:09 + 5:04 7777
4. Navrátil Tomáš ASU8817 ASU Magnus Orienteering 40:51 + 5:46 7628
5. Tihon Michal PHK7905 PHK OK 99 Hradec Králové 41:14 + 6:09 7547
6. Mrázek Jiří DKP7911 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 6:47 7412
7. Junek Petr STH7801 STH SK Studenec 43:11 + 8:06 7133
8. Sokalski Dariusz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 44:02 + 8:57
9. Šabatka Zdeněk SHK8902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 44:12 + 9:07 6917
10. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 44:36 + 9:31 6832
11. Dvořáček Radek ASU9445 ASU Magnus Orienteering 44:37 + 9:32 6829
12. Jorge Fortunato 571 ORI-ESTARREJA 44:51 + 9:46
13. Oľhava Rastislav ASU8949 ASU Magnus Orienteering 46:08 + 11:03 6507
14. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 46:35 + 11:30 6412
15. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 46:59 + 11:54 6327
16. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 47:55 + 12:50 6129
17. Suchý Petr LPM7820 LPM OK Lokomotiva Plzeň 48:02 + 12:57 6104
18. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 48:04 + 12:59 6097
19. Janů Zdeněk KSU9045 KSU Klub vytrvalostních sportů 48:12 + 13:07 6069
20. Stehlík Petr LPM7903 LPM OK Lokomotiva Plzeň 48:32 + 13:27 5998
21. Šrámek Jaromír KSU5801 KSU Klub vytrvalostních sportů 49:46 + 14:41 5736
22. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 50:43 + 15:38 5535
23. Kalenský Tomáš SJC8015 SJC Sportcentrum Jičín 51:34 + 16:29 5354
24. Šilhavý Jakub LPM8500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 51:51 + 16:46 5294
25. Turczer Petr KSU7945 KSU Klub vytrvalostních sportů 52:44 + 17:39 5107
26. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 53:14 + 18:09 5001
27. Azeb Karim PHK9110 PHK OK 99 Hradec Králové 54:05 + 19:00 4820
28. Svoboda Ondřej SHK7605 SHK TJ Slavia Hradec Králové 54:14 + 19:09 4788
29. Kučera Michal STH9201 STH SK Studenec 55:11 + 20:06 4587
30. Jílek Jakub KSU9202 KSU Klub vytrvalostních sportů 57:16 + 22:11 4145
31. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 58:02 + 22:57 3982
32. Šafka Daniel KAM9105 KAM SK Kamenice 59:17 + 24:12 3717
33. Kovář Jindřich MAS6800 MAS KČT Aš 60:13 + 25:08 3519
34. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK TJ Slavia Hradec Králové 60:31 + 25:26 3455
35. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 60:37 + 25:32 3434
36. Hecl Miloš KSU7601 KSU Klub vytrvalostních sportů 62:22 + 27:17 3063
37. Aleš David ASU7517 ASU Magnus Orienteering 62:44 + 27:39 2985
38. Mezník Vladimír LBE6400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 63:07 + 28:02 2903
39. Rafael Ramos 571 ORI-ESTARREJA 64:11 + 29:06
40. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 67:42 + 32:37 1931
41. Weigert Thorsten 344 MTV BRAUNSCHWEIG 92:04 + 56:59
42. Cionoiu Gheorghe 352 TV COBURG-NEUSES 106:25 + 71:20
43. Casamayor otero Ignasi 241 CO CATALUNYA 111:25 + 76:20
44. Kopecký Pavel VSP7800 VSP USK Praha 114:04 + 78:59 0
Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kužel Tomáš FSP7610 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah DISK 0
Loniewski Grzegorz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 DISK
H21B
3.40 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6027
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 35:13 6426
2. Larsson Daniel 709 VANERSBORGS SK 36:56 + 1:43
3. Grünberger Dominik 121 NATURFREUNDE LINZ 37:12 + 1:59
4. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 38:01 + 2:48 5979
5. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 39:55 + 4:42 5675
6. Panovec Jan VIC8931 VIC OB Vizovice 40:26 + 5:13 5593
7. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:23 + 7:10 5281
8. Obermüller Markus 121 NATURFREUNDE LINZ 43:34 + 8:21
9. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 44:03 + 8:50 5015
10. Bína Martin MLA9102 MLA MLOK Mariánské Lázně 44:40 + 9:27 4916
11. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 45:51 + 10:38 4727
12. Veselý Marek CHA8201 CHA OK Chrastava 46:33 + 11:20 4615
13. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 50:23 + 15:10 4003
14. Krtička Jan KON7931 KON KOB Konice 51:06 + 15:53 3888
15. Bauer Lukáš DLI DLI Dukla Liberec 51:57 + 16:44
16. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 51:58 + 16:45 3750
17. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 52:26 + 17:13 3675
18. Juřeník Jiří MOV7901 MOV SKOB Ostrava 52:57 + 17:44 3593
19. Kolomnin Dmitriy 598 O-LEN MOSCOW 53:24 + 18:11
20. Nemec Andrej 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 54:29 + 19:16
21. Obermüller Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 55:53 + 20:40
22. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 56:49 + 21:36 2975
23. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 58:19 + 23:06 2735
24. Fejk Zbyněk SJC7501 SJC Sportcentrum Jičín 58:20 + 23:07 2733
25. Badura Václav SKV8101 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 59:50 + 24:37 2493
26. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 64:30 + 29:17 1747
26. Kalina Miroslav EKP8211 EKP VŠTJ Ekonom Praha 64:30 + 29:17 1747
28. Levi Pagaime 571 ORI-ESTARREJA 64:36 + 29:23
29. Tanav Valter 253 MYRAKARUD 69:20 + 34:07
30. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 73:25 + 38:12
31. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 74:05 + 38:52 216
32. Tesař Daniel VPM8203 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 76:45 + 41:32 0
33. Komárek Arnošt TJH7701 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 80:00 + 44:47 0
H21C
2.90 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5064
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlíček Tomáš KNC8700 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 34:12 5319
2. Besta Lukáš KNC8101 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 35:41 + 1:29 5111
3. Hala Lukáš KAR KAR SK Karlovice 37:37 + 3:25
4. Schach Jonathan 356 SV WANNWEIL 38:01 + 3:49
5. Hájek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 38:09 + 3:57 4764
6. Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava 38:58 + 4:46 4649
7. Janošík Radek VCB7402 VCB TJ OB České Budějovice 40:15 + 6:03 4469
8. Dubec Pavel SCP8003 SCP OK Sparta Praha 44:27 + 10:15 3878
9. Hudeček Petr KTA9201 KTA SK Kotnov Tábor 49:27 + 15:15 3175
10. Aus Guido 251 HIIUMAA OK 51:22 + 17:10
11. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 52:58 + 18:46 2681
12. Hájek Tomáš ZVO6401 ZVO OB SK Zvole 53:43 + 19:31 2575
13. Nadelstumpf Bruno 356 SV WANNWEIL 53:52 + 19:40
14. Pietraszek Martin OOP8100 OOP TJ Opava 55:31 + 21:19 2322
15. Paták Pavel KSH8501 KSH OOB TJ Kašperské Hory 58:25 + 24:13 1915
16. Karmín Luboš LCE9103 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 60:18 + 26:06 1650
17. Schimm Petr BSO8202 BSO KOB Baník Sokolov 65:35 + 31:23 907
18. Lechner Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 76:41 + 42:29
19. Žídek Robert KSU7848 KSU Klub vytrvalostních sportů 80:51 + 46:39 0
20. Sidorenkov Valeriy 598 O-LEN MOSCOW 107:45 + 73:33
21. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 125:04 + 90:52 0
Bitter Aleš KNC8803 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č DISK 0
Thiemel Jiří ASU8948 ASU Magnus Orienteering DISK 0
Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice DISK 0
Rihards Sneiders 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
H35A
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihonov Artem 593 OMEGA MOSCOW 37:25
2. Kärger Wieland 341 OK LEIPZIG 39:08 + 1:43
3. Dvořáček Jiří TTR7502 TTR OOB Třebíč 41:28 + 4:03
4. Rybakov Andrey 593 OMEGA MOSCOW 42:14 + 4:49
5. Schoene Martin 360 OL-TEAM WEHRSDORF 43:33 + 6:08
6. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 43:48 + 6:23
7. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 48:18 + 10:53
8. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 59:48 + 22:23
9. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:14 + 24:49
10. Biolik Grzegorz 552 UNTS WARSZAWA 69:06 + 31:41
Johansson Magnus 196 GREATER VANCOUVER OC DISK
H35B
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stibor Zbyněk KAR7601 KAR SK Karlovice 39:03
2. Gathercole Richard 122 ASKO HENNDORF 42:44 + 3:41
3. Kutlvašr Ruda VRL7601 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:12 + 4:09
4. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 47:36 + 8:33
5. Matoušek Milan KSU6701 KSU Klub vytrvalostních sportů 49:29 + 10:26
6. Paloncý Pavel KSU6349 KSU Klub vytrvalostních sportů 51:28 + 12:25
7. Dvořáček Jan TTR7701 TTR OOB Třebíč 52:29 + 13:26
8. Kronika Miroslav N01 neregistrovaní Hradec Král 55:29 + 16:26
9. Rothauer Thomas 122 ASKO HENNDORF 55:54 + 16:51
10. Smrček Petr KSU7401 KSU Klub vytrvalostních sportů 60:33 + 21:30
11. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 65:28 + 26:25
12. Habiger Petr KSU7001 KSU Klub vytrvalostních sportů 71:05 + 32:02
13. Šimek Martin KSU7227 KSU Klub vytrvalostních sportů 80:22 + 41:19
14. Zorin Maksim 595 VOSTOK MOSCOW 80:38 + 41:35
15. Zlesák Ondřej JIL JIL OK Jilemnice 105:37 + 66:34
Janis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
Bubla Jiří UOL UOL SK UP Olomouc DISK
H40A
3.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 JES KOS Jesenice 31:15
2. Hinge krogsgaard Keld 222 SILKEBORG OK 32:31 + 1:16
3. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 33:08 + 1:53
4. Eriksen alkjaer Thomas 221 FIF HILLEROD 35:29 + 4:14
5. Schmiedeberg Nils 349 OLV BERLIN 35:34 + 4:19
6. Hašek Ondřej VPM6902 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 35:53 + 4:38
7. Skaug Kenneth 224 OK PAN AARHUS 37:39 + 6:24
8. Zschäckel Raik 349 OLV BERLIN 38:43 + 7:28
9. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 38:47 + 7:32
10. Bleidorn Stefan 350 TREPTOWER S BERLIN 39:55 + 8:40
11. Haikonen Jyrki 272 ULVILAN URA 41:41 + 10:26
12. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 42:01 + 10:46
13. Hasman Jan VPM6901 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:40 + 11:25
14. Solmanis Egons 453 IK AUSEKLIS RIGA 43:55 + 12:40
15. Röhner Uwe 355 IHW ALEX BERLIN 44:01 + 12:46
16. Rooman Rudy 154 TROL ANTWERPEN 45:00 + 13:45
17. Reisinger Holm 351 SSV PLANETA RADEBEUL 50:04 + 18:49
18. Kamaryt Miloš MLA6404 MLA MLOK Mariánské Lázně 50:32 + 19:17
19. Janis Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:11 + 19:56
20. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 51:35 + 20:20
21. Lederer Pavel SUL6602 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 52:27 + 21:12
22. Voorhof Geert 152 KOL KESSEL 55:49 + 24:34
23. Gints Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 59:09 + 27:54
24. Staszak Artur 552 UNTS WARSZAWA 59:40 + 28:25
25. Jobst Henry 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 61:41 + 30:26
26. Jandera Tomáš DVP7304 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 62:58 + 31:43
27. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 63:15 + 32:00
28. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 63:27 + 32:12
29. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 66:54 + 35:39
H40B
2.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 33:46
2. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 34:41 + 0:55
3. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 40:08 + 6:22
4. Mareš Alexander NEJ7300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 53:07 + 19:21
5. Nádeníček Josef NEJ7000 NEJ TJ Jiskra Nejdek 54:02 + 20:16
6. Štětínský Pavel MOV7104 MOV SKOB Ostrava 56:44 + 22:58
7. Kaděra Pavel HAV HAV SKOB Baník Havířov 61:42 + 27:56
8. Chvátil Jiří PHK7200 PHK OK 99 Hradec Králové 65:10 + 31:24
9. Werner Lutz 356 SV WANNWEIL 66:47 + 33:01
10. Jarmalavicius Rimantas 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 70:04 + 36:18
11. Maňák Martin PHK PHK OK 99 Hradec Králové 76:18 + 42:32
12. Girts Strujevics 456 AUSEKLIS TUKUMS 93:35 + 59:49
Valters Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
Schüller Wolfgang 121 NATURFREUNDE LINZ DISK
H45A
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 31:40
2. Simonsen Bo 221 FIF HILLEROD 31:42 + 0:02
3. Teringl Radek VCB6502 VCB TJ OB České Budějovice 34:09 + 2:29
4. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS Orienteering 35:59 + 4:19
5. Bartoš Luděk MLA6701 MLA MLOK Mariánské Lázně 37:03 + 5:23
6. Kavalír Karel PHK6503 PHK OK 99 Hradec Králové 37:09 + 5:29
7. Valášek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 39:23 + 7:43
8. Grünberger Martin 121 NATURFREUNDE LINZ 40:11 + 8:31
9. Klaška Pavel DKP6500 DKP Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 10:30
10. Sklenář Josef SBR6601 SBR SKOB Bruntál 42:23 + 10:43
11. Saldukas Vygintas 471 ORIENS PANEVEZYS 43:32 + 11:52
12. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 44:33 + 12:53
13. Zöbl Gottfried 121 NATURFREUNDE LINZ 45:11 + 13:31
14. Baert Serge 152 KOL KESSEL 45:51 + 14:11
15. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 48:52 + 17:12
16. Demmig Sven 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 50:16 + 18:36
17. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 50:32 + 18:52
18. Röhl Stefan 342 LOK BERLIN 50:53 + 19:13
19. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:03 + 19:23
20. Grote Andreas 643 OLC SKOG FRIBOURG 54:46 + 23:06
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK OK 99 Hradec Králové 57:28 + 25:48
22. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:06 + 26:26
23. Barankin Viacheslav 592 O-CLUB MOSCOW 63:14 + 31:34
24. Käding Bernd 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 64:15 + 32:35
25. Staněk Rostislav VPM6801 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 66:23 + 34:43
26. Sklenář Miroslav AOP6302 AOP Přátelé orientačního běhu 66:29 + 34:49
27. Peyrard Jean-marc 296 COORE ROUBIA 74:28 + 42:48
28. Taurit Matthias 353 PHOENIX LUBECK 74:31 + 42:51
29. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:26 + 51:46
30. Koprnický Kamil VPM6602 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 91:20 + 59:40
H45B
2.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tanav Tonu 253 MYRAKARUD 29:27
2. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 30:53 + 1:26
3. Pärnik Jüri 253 MYRAKARUD 32:21 + 2:54
4. Mátl Pavel KSU6844 KSU Klub vytrvalostních sportů 34:18 + 4:51
5. Havel Leoš VRL6401 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:58 + 5:31
6. Sadrins Sergejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 37:45 + 8:18
7. Hnik Paul 253 MYRAKARUD 41:11 + 11:44
8. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK TJ Slavia Hradec Králové 42:10 + 12:43
9. Šebek Martin SCP6700 SCP OK Sparta Praha 42:18 + 12:51
10. Funda Michal SHK6403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 45:25 + 15:58
11. Černík Milan KVS6501 KSV SKOB Kobra Vsetín 47:31 + 18:04
12. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:42 + 18:15
13. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK TJ Slavia Hradec Králové 48:10 + 18:43
14. Rothkegel Thomas 348 POST SV DRESDEN 48:16 + 18:49
15. Hlawatsch Rudy 531 AUCLAND 51:22 + 21:55
16. Žemlík Radim KVS6401 KSV SKOB Kobra Vsetín 52:02 + 22:35
17. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 52:58 + 23:31
18. Poulsen Henrik 221 FIF HILLEROD 53:28 + 24:01
19. Ščehovič Roman 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 55:13 + 25:46
20. Navalinskas Tomas 479 DEVYNI OSK VILNIUS 55:19 + 25:52
21. Tryzna Pavel VRL6801 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:07 + 31:40
22. Divecký Josef SHK6102 SHK TJ Slavia Hradec Králové 64:50 + 35:23
23. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 66:10 + 36:43
24. Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 67:37 + 38:10
25. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 70:31 + 41:04
26. Kurr Maik 363 LG OST BERLIN 88:50 + 59:23
Kantor Roman TRI6501 TRI TJ TŽ Třinec DISK
H50A
2.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leiboms Aigars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 26:34
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteerin 27:07 + 0:33
3. Vári Tibor 511 IF STURLA 30:43 + 4:09
4. Müller Matthias 348 POST SV DRESDEN 30:55 + 4:21
5. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 30:57 + 4:23
6. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 33:59 + 7:25
7. Wälchli Jürg 642 OLG SKANDIA 34:03 + 7:29
8. Hrabánek David PGP6003 PGP SK Praga 34:19 + 7:45
9. Westin Kjell 512 PORSGRUNN OL 35:01 + 8:27
10. Spengler Andreas 357 ESV LOK DESSAU 37:00 + 10:26
11. Rysev Yurii 596 LESMASTER KIROV 37:19 + 10:45
12. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 37:56 + 11:22
13. Takács Csaba 392 SENIOR CLUB HUNGARY 38:01 + 11:27
14. Treml Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 38:31 + 11:57
15. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 39:29 + 12:55
16. Zalaiskalns Maris 455 MONA RIGA 40:22 + 13:48
17. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 14:27
18. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 43:17 + 16:43
19. Montemont Patrice 292 ORIENTALP VIZILLE 43:46 + 17:12
20. Kulhavý Josef SRK5701 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 44:23 + 17:49
21. Harju Juha-pekka 275 TP TAMPERE 44:31 + 17:57
22. Braatz Frank 350 TREPTOWER S BERLIN 45:49 + 19:15
23. Forst Libor MFP6301 MFP VŠSK MFF UK Praha 46:37 + 20:03
24. Zimmermann Gerd 351 SSV PLANETA RADEBEUL 46:43 + 20:09
25. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 47:30 + 20:56
26. Basset Olivier 293 CSM RILLIEUX 48:14 + 21:40
27. Bayburin Rais 591 UFA UNITED 53:51 + 27:17
28. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 55:23 + 28:49
29. Mair Alois 121 NATURFREUNDE LINZ 56:16 + 29:42
30. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 59:32 + 32:58
31. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 61:20 + 34:46
32. Wurzel Břetislav OSN6005 OSN SK OS Nové Město n. M. 63:41 + 37:07
33. Larsson Nils-olof 709 VANERSBORGS SK 65:20 + 38:46
34. Pühringer Dieter 121 NATURFREUNDE LINZ 70:39 + 44:05
35. Vandemeulebroek Marc 151 ASUB ORIENTATION 74:04 + 47:30
36. Tihon Jaroslav TAP6102 TAP KOB TRETRA Praha 75:03 + 48:29
37. Janošík Antonín UOL5201 UOL SK UP Olomouc 84:36 + 58:02
38. Hofmans Jacques 151 ASUB ORIENTATION 85:07 + 58:33
Parkkinen Pekka 271 SK POHJANTAHTI DISK
H50B
2.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tamulionis Vytautas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 35:48
2. Blabla Zdeněk PCB5901 PCB SKP České Budějovice 37:36 + 1:48
3. Andza Edgars 452 OZONS OK RIGA 41:27 + 5:39
4. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 45:39 + 9:51
5. Slutyy Ihor 751 SKIF CSO SUMY 47:41 + 11:53
6. Kavka Jiří SCP5900 SCP OK Sparta Praha 47:45 + 11:57
7. Bikelis Vytautas 481 LABIRINTAS 2 48:17 + 12:29
8. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:31 + 15:43
9. Pulec Pavel VBM6201 VBM VSK Mendelu Brno 51:45 + 15:57
10. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 54:06 + 18:18
11. Hartmeyer Karl 221 FIF HILLEROD 57:04 + 21:16
12. Čivrný Pavel VRL6306 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:24 + 23:36
13. Argaláš Jaroslav TRI6202 TRI TJ TŽ Třinec 60:47 + 24:59
14. Treibmann Peter 341 OK LEIPZIG 70:32 + 34:44
H55A
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 30:16
2. John Vladimír OLP55002 OLP PSK Olymp Praha 35:12 + 4:56
3. Burman Ulf 702 GUSTAVSBERGS OK 36:37 + 6:21
4. Flašar Jan KCK5701 KCK KOB Český Krumlov 36:53 + 6:37
5. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 37:35 + 7:19
6. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:49 + 7:33
7. Salkauskas Algirdas 477 ORIENS 38:31 + 8:15
8. Milota Josef MLA5801 MLA MLOK Mariánské Lázně 39:20 + 9:04
9. Cachard Christian 293 CSM RILLIEUX 40:12 + 9:56
10. Gazdačko Milan SHK5702 SHK TJ Slavia Hradec Králové 41:50 + 11:34
11. Berger Tommy 708 GAVLE OK 43:54 + 13:38
12. Hanzl Vlastimil VBM5329 VBM VSK Mendelu Brno 44:39 + 14:23
13. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 45:43 + 15:27
14. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 46:13 + 15:57
15. Maenttaeri Jakke 276 Joutsenon Kullervo 50:52 + 20:36
16. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 56:16 + 26:00
17. Hermet Andre 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 57:08 + 26:52
18. Ďurín Ján 671 ŠK CART PRINT NITRA 57:14 + 26:58
19. Fiala Zdeněk TAP5501 TAP KOB TRETRA Praha 61:37 + 31:21
20. Le calvez Eugene 295 LORIENT 65:34 + 35:18
21. Brito Sergio 191 COMPASS MIGUEL PEREIRA 75:54 + 45:38
22. Olbrycht Janusz 553 OLBnO WARSZAWA 84:47 + 54:31
H55B
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krasuckis Rimantas 473 LABIRINTAS OK 42:25
2. Cedrych Karel TJP5500 TJP TJ Sokol Troja 48:13 + 5:48
3. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 6:08
4. Maliňák Josef SVS5501 SVS Orientklub Vsetín 48:57 + 6:32
5. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 49:50 + 7:25
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 51:57 + 9:32
7. Šebela Bedřich KVS5801 KSV SKOB Kobra Vsetín 61:19 + 18:54
8. Langr Stanislav SNA5403 SNA TJ START Náchod 61:38 + 19:13
9. Vikis Andrejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 65:16 + 22:51
10. Chalupa Tomáš KVS5501 KSV SKOB Kobra Vsetín 69:58 + 27:33
11. Šabatka Petr SHK5703 SHK TJ Slavia Hradec Králové 126:57 + 84:32
12. Fajrajzl Jaromír API5601 API OK Andante Písek 156:59 + 114:34
Harijs Lacars 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
Stulík Jiří SHK5701 SHK TJ Slavia Hradec Králové DISK
H60A
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 26:33
2. Hickethier Manfred VLI5201 VLI Slavia Liberec orienteerin 28:04 + 1:31
3. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteerin 30:27 + 3:54
4. Uher Petr VSP5001 VSP USK Praha 30:34 + 4:01
5. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 31:30 + 4:57
6. Parzewski Jerzy 554 ASZ WAT WARSZAWA 32:36 + 6:03
7. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 32:59 + 6:26
8. Härtelt Helmut 351 SSV PLANETA RADEBEUL 34:09 + 7:36
9. Wilson Martin 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 34:48 + 8:15
10. Tvrdek Vojtěch LBE4900 LBE TJ Lokomotiva Beroun 35:27 + 8:54
11. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 36:10 + 9:37
12. Müller Leo 122 ASKO HENNDORF 37:22 + 10:49
13. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 37:49 + 11:16
14. Komárek Jaromír KSU4900 KSU Klub vytrvalostních sportů 38:54 + 12:21
15. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 40:46 + 14:13
16. Labanouski Anatolii 171 MALINOVKA MINSK 40:57 + 14:24
17. Frenzel Michael 342 LOK BERLIN 41:01 + 14:28
18. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 41:28 + 14:55
19. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 42:06 + 15:33
20. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:54 + 16:21
21. Folander Kim 223 OK SORO 43:18 + 16:45
22. Ziesche Juergen 342 LOK BERLIN 43:24 + 16:51
23. Orálek Miroslav TTR5201 TTR OOB Třebíč 43:41 + 17:08
24. Akerblom Leif 705 STORA TUNA OK 44:25 + 17:52
25. Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 45:30 + 18:57
26. Öhlund Per 702 GUSTAVSBERGS OK 47:23 + 20:50
27. Miřijovský Přemysl BOV5001 BOV TJ Baník Ostrava OKD 48:34 + 22:01
28. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 50:20 + 23:47
29. Genderjahn Ludwig 342 LOK BERLIN 51:31 + 24:58
30. Hamáček Bohuslav LBE5000 LBE TJ Lokomotiva Beroun 53:03 + 26:30
31. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 53:52 + 27:19
32. Wolejszo Tadeusz 554 ASZ WAT WARSZAWA 53:53 + 27:20
33. Böhm Karel TJN5101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 54:07 + 27:34
34. Chmelík Aleš VBM4732 VBM VSK Mendelu Brno 57:39 + 31:06
35. Pongratz Karl 125 HSV PINKAFELD 59:36 + 33:03
36. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 64:01 + 37:28
Ševčík Milan CHA5003 CHA OK Chrastava DISK
H60B
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stárek Jiří SRK5002 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 39:50
2. Olausson Tommy 707 SOK ANEBY 41:42 + 1:52
3. Henek Milan RBK5307 RBK SK Radioklub Blansko 44:56 + 5:06
4. Kubát Jaroslav SKV5203 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 45:53 + 6:03
5. Juřina Robert FYD4901 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 52:06 + 12:16
6. Pospíšil Karel KAR5001 KAR SK Karlovice 55:09 + 15:19
7. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 55:15 + 15:25
8. Pavlík Miroslav LIT5301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 56:05 + 16:15
9. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 58:21 + 18:31
10. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS Orienteering 60:52 + 21:02
11. Breitschädel Christian 122 ASKO HENNDORF 61:26 + 21:36
H65A
2.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 26:35
2. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 32:30 + 5:55
3. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ Turnov 33:40 + 7:05
4. Böhm Eduard 122 ASKO HENNDORF 34:22 + 7:47
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 34:24 + 7:49
6. Fišák Jan MLA4401 MLA MLOK Mariánské Lázně 34:27 + 7:52
7. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 35:17 + 8:42
8. Janda Josef KAD4701 KAD Originální Vivalín Team Ka 35:53 + 9:18
9. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 38:22 + 11:47
10. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA TJ START Náchod 38:44 + 12:09
11. Strib Hans Christian 225 BALLERUP OK 39:03 + 12:28
12. Gleschner Albert 123 HSV RIED 39:34 + 12:59
13. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 13:42
14. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 41:47 + 15:12
15. Jirásek Jaroslav SCH4701 SCH TJ Skalka Cheb 41:57 + 15:22
16. Penttinen Juha 273 MESIK HELSINKI 43:12 + 16:37
17. Dokoupil Vladimír VBM4806 VBM VSK Mendelu Brno 43:57 + 17:22
18. Lindblom Ingemar 704 IFK GOTEBORG 44:44 + 18:09
19. Intgroen Mike 501 KOVZ RIJSBERGEN 45:09 + 18:34
20. Ochmann Gert 341 OK LEIPZIG 47:27 + 20:52
21. Challacombe Alwyn 322 WELWYN ORIENTEERS 50:39 + 24:04
22. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 50:58 + 24:23
23. Schimm Dieter BSO4401 BSO KOB Baník Sokolov 51:09 + 24:34
24. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 71:50 + 45:15
Privett Leigh 101 AWOC STANLEY DISK
H65B
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 31:13
2. Zelený Vladimír PGP4800 PGP SK Praga 34:17 + 3:04
3. Fiala Miloš KSH4801 KSH OOB TJ Kašperské Hory 39:38 + 8:25
4. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI TJ Loko Liberec 48:48 + 17:35
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 51:10 + 19:57
6. Dvořák Jaromír PGP4601 PGP SK Praga 58:49 + 27:36
Lebduška Petr ROU4702 ROU SKOB Roudnice nad Labem DISK
H70
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 27:35
2. Slavins Rodrigo 452 OZONS OK RIGA 28:29 + 0:54
3. Teteris Arvids 454 OK KO 35:08 + 7:33
4. Frey Jaromír NEJ4100 NEJ TJ Jiskra Nejdek 36:44 + 9:09
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 37:43 + 10:08
6. Güth Hans 357 ESV LOK DESSAU 41:47 + 14:12
7. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 47:10 + 19:35
8. Fuchs Franz 121 NATURFREUNDE LINZ 57:48 + 30:13
9. Roos Ton 502 HOC 93 MEPPEL 57:51 + 30:16
10. Hlavatý Karel SJP4200 SJP KČT Slavoj Praha 58:16 + 30:41
11. Máslo Miroslav SHK4001 SHK TJ Slavia Hradec Králové 61:49 + 34:14
12. Beneš Karel HAV4201 HAV SKOB Baník Havířov 64:32 + 36:57
13. Walter Bernd 355 IHW ALEX BERLIN 108:47 + 81:12
H75
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 27:45
2. Wagner Max 121 NATURFREUNDE LINZ 30:56 + 3:11
3. Novotný Petr PHK3802 PHK OK 99 Hradec Králové 41:46 + 14:01
4. Horn Gerhard 347 TGV HORN 44:43 + 16:58
5. Wittiber Wolfgang 346 BIELEFELDER SKICLUB e.V. 56:45 + 29:00
6. Kojalovics Stanislavs 456 AUSEKLIS TUKUMS 62:23 + 34:38
7. Fierlinger Adi 121 NATURFREUNDE LINZ 67:11 + 39:26
8. Kalinin Boris 597 KUNCEVO-ORSA 67:55 + 40:10
9. Taurit Rudolf 353 PHOENIX LUBECK 114:56 + 87:11
Hanák Milan FSP3400 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah DISK
T-OPEN
3.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Najbrt Jakub KSV KSV SKOB Kobra Vsetín 21:21
2. Pichlová Dominika NEREG 30:46 + 9:25
3. Faldus Adam NEREG 31:31 + 10:10
4. Černíková Tereza KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 32:53 + 11:32
5. Černíková Dana KVS7050 KSV SKOB Kobra Vsetín 34:13 + 12:52
6. Stiborová Blanka KAR KAR SK Karlovice 39:51 + 18:30
7. Ternbachová Anna NEREG 46:50 + 25:29
8. Jurjane Kristine NEREG 55:06 + 33:45
Lebedinská Romana LPU LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
T10
3.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 TRI TJ TŽ Třinec 21:31
2. Mach Ondra TJN0402 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:36 + 0:05
3. Kolomnin Leonid 598 O-LEN MOSCOW 22:45 + 1:14
4. Solmanis Uvis 453 IK AUSEKLIS RIGA 23:56 + 2:25
5. Toms Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 24:30 + 2:59
6. Emils Alberts Šnepste NEREG 24:41 + 3:10
7. Kalinin Matvey 593 OMEGA MOSCOW 24:56 + 3:25
8. Stehlík Šimon LPM LPM OK Lokomotiva Plzeň 27:06 + 5:35
9. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 29:15 + 7:44
10. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 30:06 + 8:35
11. Šauli Kateřina VPM0456 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 30:14 + 8:43
12. Teringlová Vendula VCB0451 VCB TJ OB České Budějovice 31:04 + 9:33
13. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 31:17 + 9:46
14. Lapina Marta 454 OK KO 31:18 + 9:47
15. Haikonen Ilmo 272 ULVILAN URA 32:53 + 11:22
16. Janošíková Eva VCB0552 VCB TJ OB České Budějovice 33:00 + 11:29
17. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 34:13 + 12:42
18. Nedvídková Katka DLT0451 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:20 + 12:49
19. Milota Břetislav MLA0300 MLA MLOK Mariánské Lázně 34:23 + 12:52
20. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK TJ Slavia Hradec Králové 34:25 + 12:54
21. Promberga Monta 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 35:03 + 13:32
22. Pavlík Matěj LIT0401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 36:12 + 14:41
23. Dvořáček Tomáš TTR0503 TTR OOB Třebíč 36:33 + 15:02
24. Garais Bruno 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 37:19 + 15:48
25. Víšková Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 37:45 + 16:14
26. Rohlík Zbyněk KVS0301 KSV SKOB Kobra Vsetín 37:53 + 16:22
27. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:55 + 16:24
28. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 38:10 + 16:39
29. Hasman Jakub VPM0501 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 41:42 + 20:11
30. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 42:42 + 21:11
31. Irbe Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 43:32 + 22:01
32. Zorin Timofey 595 VOSTOK MOSCOW 44:35 + 23:04
33. Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha 47:31 + 26:00
34. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 48:50 + 27:19
35. Nováčková Dominika NEREG 51:06 + 29:35
36. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 55:24 + 33:53
37. Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha 61:46 + 40:15
Bauer Matyáš SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Nedvídková Adéla DLT0452 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
T10P
3.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eriksen alkjaer Lasse 221 FIF HILLEROD 17:14
2. Cienciala Filip TRI0600 TRI TJ TŽ Třinec 19:52 + 2:38
3. Schröterová Adéla CHA0551 CHA OK Chrastava 20:33 + 3:19
4. Hemmingsen kjaer Gustav 221 FIF HILLEROD 21:02 + 3:48
5. Doleželová Anna PZR0651 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 22:22 + 5:08
6. Drahoňovský Tomáš TUR0701 TUR OOB TJ Turnov 23:39 + 6:25
7. Jandera Kryštof PGP0700 PGP SK Praga 24:07 + 6:53
8. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 25:04 + 7:50
9. Přinda Jan VLI0807 VLI Slavia Liberec orienteerin 26:34 + 9:20
10. Heczková Anna NEREG 27:11 + 9:57
11. Kolomnina Alena 598 O-LEN MOSCOW 27:58 + 10:44
12. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra NOVÝ BOR 32:42 + 15:28
13. Janošíková Marie VCB0752 VCB TJ OB České Budějovice 33:23 + 16:09
14. Cieslar Michael TRI0503 TRI TJ TŽ Třinec 33:24 + 16:10
15. Hudská Štěpánka TUR0450 TUR OOB TJ Turnov 33:34 + 16:20
16. Doucha Tomáš SNA0801 SNA TJ START Náchod 34:05 + 16:51
17. Vlach Timik SBR0501 SBR SKOB Bruntál 34:25 + 17:11
18. Šoupa Martin LPM0500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 35:57 + 18:43
19. Dvořáčková Jana TTR TTR OOB Třebíč 36:43 + 19:29
20. Dvořáček Jan TTR0711 TTR OOB Třebíč 37:09 + 19:55
21. Najbrt Jakub KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 37:11 + 19:57
21. Pachnik Jedrzej STB STB TJ Stadion Nový Bor 37:11 + 19:57
23. Krčmář Jáchym LLI LLI TJ Loko Liberec 37:57 + 20:43
24. Smiková Kristýna SLA SLA SKOB Slaný 41:00 + 23:46
25. Ender Timon 341 OK LEIPZIG 41:26 + 24:12
26. Juřeník Jakub MOV0601 MOV SKOB Ostrava 42:21 + 25:07
27. Mareček Karel KSU0303 KSU Klub vytrvalostních sportů 42:41 + 25:27
28. Šimek Adam KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 44:42 + 27:28
29. Svobodová Andrea SLA0750 SLA SKOB Slaný 46:47 + 29:33
30. Janáková Karolína NEREG 49:05 + 31:51
31. Heclová Marie KSU0454 KSU Klub vytrvalostních sportů 50:19 + 33:05
32. Janatová Viola DKP0950 DKP Oddíl OB Kotlářka 51:02 + 33:48
33. Mareček Libor KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 51:05 + 33:51
34. Paloncý Jan KSU0808