Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 12:35 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 13:29 | + 0:54 |
3. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 16:15 | + 3:40 |
4. | Dušková Tereza | TBM0554 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:55 | + 4:20 |
5. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 17:32 | + 4:57 |
6. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:49 | + 6:14 |
7. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:47 | + 7:12 |
8. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:02 | + 7:27 |
9. | Králová Denisa | TBM0559 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:39 | + 9:04 |
10. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:44 | + 10:09 |
11. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB Moira Brno | 25:58 | + 13:23 |
12. | Hrubá Klára | JPV0579 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:59 | + 15:24 |
13. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 33:08 | + 20:33 |
14. | Doušková Hana | TBM0659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:58 | + 25:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:07 | |
2. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 14:38 | + 0:31 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 16:01 | + 1:54 |
4. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 16:46 | + 2:39 |
5. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 17:53 | + 3:46 |
6. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 18:34 | + 4:27 |
7. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:34 | + 5:27 |
8. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 19:48 | + 5:41 |
9. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 21:21 | + 7:14 |
10. | Čelechovská Radka | UBM0451 | C | MENISKOS Brno | 22:02 | + 7:55 |
11. | Králová Jolana | TBM0360 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:27 | + 8:20 |
12. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:35 | + 9:28 |
13. | Miková Lenka | TBM0460 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:43 | + 11:36 |
14. | Panovcová Anita | OTK0351 | B | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 31:18 | + 17:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Golová Tereza | VIC0162 | B | OB Vizovice | 20:28 | |
2. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 21:49 | + 1:21 |
3. | Hájková Lucie | AOP0350 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:11 | + 1:43 |
4. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 23:03 | + 2:35 |
5. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 23:16 | + 2:48 |
6. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:00 | + 3:32 |
7. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:04 | + 3:36 |
8. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:31 | + 4:03 |
9. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 25:30 | + 5:02 |
10. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 26:04 | + 5:36 |
11. | Tichá Julie | TZL0252 | B | SKOB Zlín | 26:42 | + 6:14 |
12. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 26:53 | + 6:25 |
13. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | B | KOB Směr Kroměříž | 27:25 | + 6:57 |
14. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:05 | + 7:37 |
15. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:50 | + 8:22 |
16. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 30:40 | + 10:12 |
17. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 31:54 | + 11:26 |
18. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | B | SK Severka Šumperk | 44:32 | + 24:04 |
Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
MS | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Veronika | TZL9951 | B | SKOB Zlín | 24:06 | |
2. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 26:25 | + 2:19 |
3. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:42 | + 2:36 |
4. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:49 | + 3:43 |
5. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | A | SK Severka Šumperk | 28:02 | + 3:56 |
6. | Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:51 | + 4:45 |
7. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 28:57 | + 4:51 |
8. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 29:08 | + 5:02 |
9. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 29:57 | + 5:51 |
10. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:54 | + 9:48 |
11. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:57 | + 10:51 |
12. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 40:32 | + 16:26 |
13. | Malotová Kamila | LCE0055 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:28 | + 23:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 31:28 | |
2. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 32:33 | + 1:05 |
3. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:47 | + 1:19 |
4. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 35:05 | + 3:37 |
5. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | A | TJ TŽ Třinec | 35:59 | + 4:31 |
6. | Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | C | UNTS Warszawa | 39:09 | + 7:41 |
7. | Hanousková Renata | LCE9852 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:21 | + 7:53 |
8. | Zentrichová Daniela | LCE9761 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:04 | + 10:36 |
9. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 43:31 | + 12:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 41:00 | 0 | |
2. | Galatíková Lucie | ZBM9550 | B | SK Žabovřesky Brno | 44:55 | + 3:55 | 0 |
3. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:40 | + 8:40 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 32:14 | 8467 | |
2. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:58 | + 2:44 | 7830 |
3. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 35:40 | + 3:26 | 7667 |
4. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 36:36 | + 4:22 | 7449 |
5. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 37:44 | + 5:30 | 7185 |
6. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 37:45 | + 5:31 | 7182 |
7. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 38:14 | + 6:00 | 7069 |
8. | Bukovácová Alena | FBA | C | 38:37 | + 6:23 | ||
9. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 39:50 | + 7:36 | 6696 |
10. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 39:54 | + 7:40 | 6681 |
11. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 40:22 | + 8:08 | 6572 |
12. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 41:40 | + 9:26 | 6269 |
13. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 42:17 | + 10:03 | 6125 |
14. | Vlachová Eliška | KON9572 | A | KOB Konice | 42:40 | + 10:26 | 6036 |
15. | Vítková Lucie | PTI9474 | C | Sportovní klub Ptení | 43:01 | + 10:47 | 5955 |
16. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 43:37 | + 11:23 | 5815 |
17. | Mrštíková Květa | LPU8753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:42 | + 11:28 | 5795 |
18. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:40 | + 12:26 | 5570 |
19. | Piastrouskaya Viola | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | 45:21 | + 13:07 | |
20. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 46:00 | + 13:46 | 5260 |
21. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 46:23 | + 14:09 | 5170 |
22. | Svobodová Radka | AOP9452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:53 | + 18:39 | 4122 |
22. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 50:53 | + 18:39 | 4122 |
24. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 51:03 | + 18:49 | 4083 |
25. | Adamová Eva | ZBM8772 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:29 | + 21:15 | 3516 |
26. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 59:27 | + 27:13 | 2126 |
27. | Stehlíková Jana | ZBM8659 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:31 | + 27:17 | 2111 |
28. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 65:19 | + 33:05 | 760 |
29. | Smoradová Barbora | ZBM9053 | C | SK Žabovřesky Brno | 71:32 | + 39:18 | 0 |
Jurčová Michaela | MBM8989 | C | O-mikron | DISK | 0 | ||
Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 27:49 | |
2. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 29:29 | + 1:40 |
3. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB Moira Brno | 29:50 | + 2:01 |
4. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 30:48 | + 2:59 |
5. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 31:45 | + 3:56 |
5. | Vyškovská Radka | ZVS7450 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 31:45 | + 3:56 |
7. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:24 | + 5:35 |
8. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:59 | + 6:10 |
9. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:17 | + 6:28 |
10. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 34:47 | + 6:58 |
11. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 37:22 | + 9:33 |
12. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:56 | + 11:07 |
13. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 39:43 | + 11:54 |
14. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:04 | + 12:15 |
15. | Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | 40:54 | + 13:05 |
16. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:41 | + 14:52 |
17. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | 48:44 | + 20:55 |
18. | Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | 50:41 | + 22:52 |
Králová Dana | XBM7650 | C | PELLS ABND RACING TEAM | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:34 | |
2. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 22:19 | + 0:45 |
3. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 22:44 | + 1:10 |
4. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:01 | + 5:27 |
5. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 27:42 | + 6:08 |
6. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 27:48 | + 6:14 |
6. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:48 | + 6:14 |
8. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | C | K.O.B. Choceň | 28:12 | + 6:38 |
9. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:47 | + 7:13 |
10. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 30:49 | + 9:15 |
11. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:17 | + 13:43 |
12. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:55 | + 18:21 |
13. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 40:52 | + 19:18 |
14. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:58 | + 21:24 |
15. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 43:09 | + 21:35 |
16. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 52:53 | + 31:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 22:57 | |
2. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 26:17 | + 3:20 |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 27:13 | + 4:16 |
4. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:50 | + 6:53 |
5. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:53 | + 6:56 |
6. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 33:37 | + 10:40 |
7. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 36:52 | + 13:55 |
8. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 37:31 | + 14:34 |
9. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 37:54 | + 14:57 |
10. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:53 | + 19:56 |
10. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:53 | + 19:56 |
12. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 57:31 | + 34:34 |
13. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 61:39 | + 38:42 |
Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:50 | |
2. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 27:35 | + 2:45 |
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:48 | + 5:58 |
4. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 31:42 | + 6:52 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 33:05 | + 8:15 |
6. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 33:10 | + 8:20 |
7. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 37:34 | + 12:44 |
8. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 39:34 | + 14:44 |
9. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:57 | + 18:07 |
10. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 42:58 | + 18:08 |
11. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 43:14 | + 18:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 37:02 | |
2. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 42:35 | + 5:33 |
3. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 44:14 | + 7:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 26:31 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 29:12 | + 2:41 |
3. | Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:06 | + 11:35 |
4. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 42:33 | + 16:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 31:25 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:38 | + 2:13 |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:29 | + 17:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 32:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | C | SK Žabovřesky Brno | 12:59 | |
2. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:08 | + 1:09 |
3. | Bukovác Filip | FBA | C | 15:41 | + 2:42 | |
4. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:13 | + 5:14 |
5. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ Sokol Plumlov | 19:28 | + 6:29 |
6. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:40 | + 6:41 |
7. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | C | SKOB Zlín | 20:22 | + 7:23 |
8. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 20:31 | + 7:32 |
9. | Kasza Tomáš | FBA | C | 21:23 | + 8:24 | |
10. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 21:27 | + 8:28 |
11. | Račanský Jakub | UBM0503 | C | MENISKOS Brno | 26:58 | + 13:59 |
12. | Brosch Ondřej | RBK0606 | C | SK Radioklub Blansko | 30:24 | + 17:25 |
13. | Pernička Václav | TZL0602 | C | SKOB Zlín | 30:47 | + 17:48 |
14. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ Sokol Plumlov | 96:36 | + 83:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:48 | |
2. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 18:57 | + 1:09 |
3. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 19:35 | + 1:47 |
4. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:56 | + 2:08 |
5. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 20:14 | + 2:26 |
6. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 21:56 | + 4:08 |
7. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 22:54 | + 5:06 |
8. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 24:32 | + 6:44 |
9. | Mrózek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 24:36 | + 6:48 |
10. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:44 | + 6:56 |
11. | Otruba František | PLU0501 | C | TJ Sokol Plumlov | 26:10 | + 8:22 |
12. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | MENISKOS Brno | 34:30 | + 16:42 |
13. | Dittrich Antonín | ABM0410 | C | KOB Moira Brno | 40:12 | + 22:24 |
14. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 42:00 | + 24:12 |
15. | Račanský Jan | UBM0302 | C | MENISKOS Brno | 46:48 | + 29:00 |
Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 20:31 | |
2. | Féder Medard | LCE0111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:04 | + 0:33 |
3. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:28 | + 0:57 |
4. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:26 | + 1:55 |
5. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 23:08 | + 2:37 |
6. | Čech Vít | AOP0302 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:07 | + 3:36 |
7. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:16 | + 3:45 |
8. | Kligl Radim | TBM0103 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:29 | + 3:58 |
9. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 24:39 | + 4:08 |
10. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:26 | + 4:55 |
11. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:14 | + 6:43 |
12. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:18 | + 6:47 |
13. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 27:49 | + 7:18 |
14. | Grebík Radim | KVS0100 | B | SKOB Kobra Vsetín | 28:56 | + 8:25 |
15. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 28:59 | + 8:28 |
16. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | B | MENISKOS Brno | 29:18 | + 8:47 |
17. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 30:02 | + 9:31 |
18. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:05 | + 9:34 |
19. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:27 | + 10:56 |
20. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 31:51 | + 11:20 |
21. | Valík Adam | AOP0301 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:52 | + 11:21 |
22. | Doležal Matyáš | STE0208 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:05 | + 11:34 |
23. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | B | KOS TJ Tesla Brno | 34:25 | + 13:54 |
24. | Hecl František | KSU0201 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:41 | + 14:10 |
25. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 35:25 | + 14:54 |
26. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 36:08 | + 15:37 |
27. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 36:41 | + 16:10 |
28. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:03 | + 17:32 |
29. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 38:59 | + 18:28 |
30. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:28 | + 18:57 |
31. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 39:34 | + 19:03 |
32. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 50:21 | + 29:50 |
33. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 55:55 | + 35:24 |
34. | Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:22 | + 37:51 |
Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Václavík Radek | LCE0202 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 21:48 | |
2. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:41 | + 2:53 |
3. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 25:30 | + 3:42 |
4. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:44 | + 3:56 |
5. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 25:45 | + 3:57 |
6. | Rajnoha David | UBM0003 | B | MENISKOS Brno | 27:12 | + 5:24 |
7. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 27:53 | + 6:05 |
8. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 27:54 | + 6:06 |
9. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:07 | + 6:19 |
10. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:42 | + 8:54 |
11. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 30:54 | + 9:06 |
12. | Grulich Ondřej | KSU0049 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:00 | + 9:12 |
13. | Turza Tomáš | LCE9912 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:37 | + 9:49 |
14. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:47 | + 9:59 |
15. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 32:12 | + 10:24 |
16. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:40 | + 10:52 |
17. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 33:03 | + 11:15 |
18. | Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:12 | + 12:24 |
19. | Honkyš Jan | JPV9912 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:57 | + 30:09 |
MS | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:58 | + 21:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 32:57 | |
2. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 35:04 | + 2:07 |
3. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 41:18 | + 8:21 |
4. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 41:55 | + 8:58 |
5. | Humlíček Petr | UBM9701 | C | MENISKOS Brno | 65:00 | + 32:03 |
Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 33:43 | 0 | |
2. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 34:53 | + 1:10 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 35:58 | 9375 | |
2. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 36:27 | + 0:29 | 9253 |
3. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 37:20 | + 1:22 | 9031 |
4. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 38:09 | + 2:11 | 8825 |
5. | Bukovác Maroš | FBA | C | 39:27 | + 3:29 | ||
6. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:32 | + 3:34 | 8476 |
7. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 39:42 | + 3:44 | 8434 |
8. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:29 | + 4:31 | 8237 |
9. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 40:39 | + 4:41 | 8195 |
10. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 40:43 | + 4:45 | 8178 |
11. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:25 | + 5:27 | 8002 |
12. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 41:40 | + 5:42 | 7939 |
13. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB Moira Brno | 43:04 | + 7:06 | 7586 |
14. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 43:34 | + 7:36 | 7460 |
15. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:36 | + 7:38 | 7451 |
16. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:01 | + 8:03 | 7346 |
17. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 44:15 | + 8:17 | 7288 |
18. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 45:03 | + 9:05 | 7086 |
19. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 45:10 | + 9:12 | 7057 |
20. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:24 | + 9:26 | 6998 |
21. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:35 | + 9:37 | 6952 |
22. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 46:03 | + 10:05 | 6834 |
23. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:09 | + 10:11 | 6809 |
24. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:25 | + 10:27 | 6742 |
25. | Terpai Dmytro | 28P8500 | C | UNTS Warszawa | 47:05 | + 11:07 | |
26. | Stehlík Martin | ZBM8503 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:26 | + 11:28 | 6485 |
27. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:13 | + 12:15 | 6288 |
28. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:17 | + 12:19 | 6271 |
29. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 48:51 | + 12:53 | 6128 |
30. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 49:08 | + 13:10 | 6057 |
31. | Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | 49:29 | + 13:31 | 5969 |
32. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 49:51 | + 13:53 | 5876 |
33. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 50:02 | + 14:04 | 5830 |
34. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 50:26 | + 14:28 | 5729 |
35. | Dvorský Petr | SKM9601 | C | KOB Směr Kroměříž | 50:39 | + 14:41 | 5675 |
36. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 50:56 | + 14:58 | |
37. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:03 | + 15:05 | 5574 |
38. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:24 | + 15:26 | 5486 |
39. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:40 | + 15:42 | 5418 |
40. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 51:57 | + 15:59 | 5347 |
41. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ Sokol Plumlov | 52:27 | + 16:29 | 5221 |
42. | Redlich Tomáš | MAS8200 | C | KČT Aš | 53:35 | + 17:37 | 4935 |
42. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 53:35 | + 17:37 | 4935 |
42. | Kalous Antonín | KON7708 | C | KOB Konice | 53:35 | + 17:37 | 4935 |
45. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 54:11 | + 18:13 | 4784 |
46. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:16 | + 18:18 | 4763 |
47. | Bubela Tomáš | KVS8100 | C | SKOB Kobra Vsetín | 55:00 | + 19:02 | 4578 |
48. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 55:08 | + 19:10 | 4545 |
49. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB Moira Brno | 56:26 | + 20:28 | 4217 |
50. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 56:52 | + 20:54 | 4108 |
51. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:21 | + 23:23 | 3482 |
52. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:29 | + 24:31 | 3196 |
53. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 61:50 | + 25:52 | 2856 |
54. | Mikuš Oldřich | PTI8204 | C | Sportovní klub Ptení | 63:49 | + 27:51 | 2356 |
54. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:49 | + 27:51 | 2356 |
56. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:28 | + 28:30 | 2193 |
57. | Kožoušek Adam | ZBM8512 | C | SK Žabovřesky Brno | 64:47 | + 28:49 | 2113 |
58. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 72:37 | + 36:39 | 139 |
59. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:58 | + 37:00 | 50 |
60. | Zvarik Tomáš | ZBM7702 | C | SK Žabovřesky Brno | 80:38 | + 44:40 | 0 |
61. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 94:05 | + 58:07 | 0 |
Šarlej Marek | TBM8104 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Začal Martin | PLU8100 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 23:27 | |
2. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:14 | + 1:47 |
3. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:56 | + 5:29 |
4. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 29:31 | + 6:04 |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 30:47 | + 7:20 |
6. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 32:37 | + 9:10 |
7. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 32:49 | + 9:22 |
8. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 34:00 | + 10:33 |
9. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 34:01 | + 10:34 |
10. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 34:07 | + 10:40 |
11. | Mikluš Marián | RBA7204 | C | TJ Rapid Bratislava | 34:41 | + 11:14 |
12. | Račanský Jan | UBM7903 | C | MENISKOS Brno | 35:26 | + 11:59 |
13. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB Moira Brno | 36:49 | + 13:22 |
14. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:30 | + 14:03 |
15. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 38:00 | + 14:33 |
16. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:05 | + 14:38 |
17. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:07 | + 14:40 |
18. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 38:18 | + 14:51 |
19. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:43 | + 16:16 |
20. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 42:38 | + 19:11 |
21. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:03 | + 20:36 |
22. | Formanko Dušan | RBA5801 | C | TJ Rapid Bratislava | 60:31 | + 37:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:38 | |
2. | Hájek Ondřej | TBM7511 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:45 | + 2:07 |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:10 | + 4:32 |
4. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 27:23 | + 4:45 |
5. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:15 | + 6:37 |
6. | Cveček Martin | SSU7400 | C | SK Severka Šumperk | 30:42 | + 8:04 |
7. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 31:34 | + 8:56 |
8. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 32:44 | + 10:06 |
9. | Humlíček René | UBM7101 | C | MENISKOS Brno | 33:00 | + 10:22 |
10. | Féder Medard | LCE7311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:24 | + 10:46 |
11. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 34:28 | + 11:50 |
12. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 36:44 | + 14:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 24:37 | |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:58 | + 0:21 |
3. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:06 | + 0:29 |
4. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 27:48 | + 3:11 |
5. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | C | UNTS Warszawa | 28:17 | + 3:40 |
6. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 29:23 | + 4:46 |
7. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 33:51 | + 9:14 |
8. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 34:01 | + 9:24 |
9. | Mika Ladislav | TBM6801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:21 | + 12:44 |
10. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:38 | + 13:01 |
11. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 38:38 | + 14:01 |
12. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:45 | + 14:08 |
13. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:59 | + 14:22 |
14. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 40:11 | + 15:34 |
15. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 41:27 | + 16:50 |
16. | Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | 45:28 | + 20:51 |
17. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 45:37 | + 21:00 |
18. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 51:09 | + 26:32 |
19. | Hloušek František | ADA5801 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 56:32 | + 31:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 22:12 | |
2. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 23:08 | + 0:56 |
3. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 23:35 | + 1:23 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 24:22 | + 2:10 |
5. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 25:05 | + 2:53 |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 26:57 | + 4:45 |
7. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 27:29 | + 5:17 |
8. | Buřt Vladimír | SBK | C | KOB Start Blansko | 27:45 | + 5:33 |
9. | Panovec Vladan | OTK6201 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 28:18 | + 6:06 |
10. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 29:27 | + 7:15 |
11. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 34:20 | + 12:08 |
12. | Matyáš Petr | LBM6110 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 43:04 | + 20:52 |
Vlach Josef | KON6431 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 23:31 | |
2. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Havířov | 23:44 | + 0:13 |
3. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 24:25 | + 0:54 |
4. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 25:38 | + 2:07 |
5. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 25:42 | + 2:11 |
6. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 27:12 | + 3:41 |
7. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 27:52 | + 4:21 |
8. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 28:36 | + 5:05 |
9. | Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | 28:55 | + 5:24 |
10. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 29:20 | + 5:49 |
11. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 29:40 | + 6:09 |
12. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 30:44 | + 7:13 |
13. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:04 | + 7:33 |
14. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 42:39 | + 19:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB Start Blansko | 22:34 | |
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 24:23 | + 1:49 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 28:06 | + 5:32 |
4. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 28:35 | + 6:01 |
5. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 29:07 | + 6:33 |
6. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 29:14 | + 6:40 |
7. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:10 | + 7:36 |
8. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 32:09 | + 9:35 |
9. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:18 | + 10:44 |
10. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 34:00 | + 11:26 |
11. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 36:17 | + 13:43 |
12. | Novák Miroslav | C | Neregistrovani | 44:01 | + 21:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:09 | |
2. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:14 | + 2:05 |
3. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:42 | + 5:33 |
4. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 28:01 | + 5:52 |
5. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 28:14 | + 6:05 |
6. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:32 | + 8:23 |
7. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 31:45 | + 9:36 |
8. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 31:53 | + 9:44 |
9. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 33:53 | + 11:44 |
10. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:47 | + 12:38 |
11. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 35:44 | + 13:35 |
12. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:27 | + 15:18 |
13. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 39:35 | + 17:26 |
14. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:55 | + 17:46 |
15. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 44:55 | + 22:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 21:54 | |
2. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 23:46 | + 1:52 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 23:50 | + 1:56 |
4. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 27:57 | + 6:03 |
5. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:07 | + 6:13 |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:19 | + 7:25 |
7. | Chmelík Milan | ABM4501 | C | KOB Moira Brno | 30:52 | + 8:58 |
8. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 35:22 | + 13:28 |
9. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 39:43 | + 17:49 |
10. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:29 | + 22:35 |
11. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 44:49 | + 22:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:06 | |
2. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:42 | + 1:36 |
3. | Mudrák Daniel | TBM0629 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:05 | + 1:59 |
4. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 16:23 | + 3:17 |
5. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:56 | + 3:50 |
6. | Mikuš Matěj | PTI0808 | C | Sportovní klub Ptení | 17:48 | + 4:42 |
7. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 17:58 | + 4:52 |
8. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 18:52 | + 5:46 |
9. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 19:23 | + 6:17 |
10. | Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 20:42 | + 7:36 |
11. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 30:19 | + 17:13 |
12. | Matoušková Johana | SSU0750 | C | SK Severka Šumperk | 36:44 | + 23:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 13:17 | |
2. | Dittrich Josef | ABM0701 | C | KOB Moira Brno | 15:20 | + 2:03 |
3. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:42 | + 2:25 |
4. | Šnajdr Jakub | PTI0700 | C | Sportovní klub Ptení | 17:01 | + 3:44 |
5. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SK UP Olomouc | 17:20 | + 4:03 |
6. | Rozsívalovi Adéla/Martin | KON0031 | C | KOB Konice | 17:41 | + 4:24 |
7. | Kundratová Eva | JZL0950 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 17:57 | + 4:40 |
8. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 18:35 | + 5:18 |
9. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 19:06 | + 5:49 |
10. | Pěček Tobiáš | SKM0100 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:12 | + 5:55 |
11. | Dittrich František | ABM0901 | C | KOB Moira Brno | 21:08 | + 7:51 |
12. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 24:02 | + 10:45 |
13. | Janačík Tadeáš | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:12 | + 10:55 |
14. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 24:15 | + 10:58 |
15. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 24:29 | + 11:12 |
16. | Hájek Štěpán | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:33 | + 11:16 |
17. | Otrubová Veronika | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 24:37 | + 11:20 |
18. | Brabec Lukáš | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 24:44 | + 11:27 |
19. | Slováček Ondřej | TZL | C | SKOB Zlín | 24:52 | + 11:35 |
19. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:52 | + 11:35 |
21. | Matečný Matyáš | JPV0909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 25:08 | + 11:51 |
22. | Šnajdrová Nikol | PTI1050 | C | Sportovní klub Ptení | 25:24 | + 12:07 |
23. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 26:07 | + 12:50 |
24. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 26:43 | + 13:26 |
25. | Bukovác Lukáš | FBA | C | 30:49 | + 17:32 | |
26. | Švidrnichova Nela | HAV0951 | C | SKOB Havířov | 30:57 | + 17:40 |
27. | Hrubý Lukáš | JPV0404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 31:11 | + 17:54 |
28. | Zvarik Andrej | C | Neregistrovani | 31:38 | + 18:21 | |
29. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 31:52 | + 18:35 |
30. | Robotková Tereza | PBM | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 35:28 | + 22:11 |
31. | Salajka Viktor | LBM1000 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 36:21 | + 23:04 |
32. | Vavrečka Saša | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:51 | + 28:34 |
33. | Vavrečka David | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:54 | + 28:37 |
34. | Hájek Vojtěch | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:25 | + 33:08 |
35. | Kříž Jan | TTR1201 | C | OOB Třebíč | 47:01 | + 33:44 |
36. | Redlichova KateŘina | MAS | C | KČT Aš | 48:43 | + 35:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Martin | TRI7700 | C | TJ TŽ Třinec | 16:00 | |
2. | Ebner Zdeněk | KON8215 | C | KOB Konice | 16:16 | + 0:16 |
3. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 19:34 | + 3:34 |
4. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 24:36 | + 8:36 |
5. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 25:42 | + 9:42 |
6. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 25:59 | + 9:59 |
7. | Světnický Alexandr | STE6333 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:50 | + 10:50 |
8. | Staněk Martin | UBM9601 | C | MENISKOS Brno | 28:45 | + 12:45 |
9. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 31:36 | + 15:36 |
10. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 31:56 | + 15:56 |
11. | Doušek Ivo | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:14 | + 16:14 |
12. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | C | VSK Mendelu Brno | 32:26 | + 16:26 |
13. | Humlíčková Jana | UBM7351 | C | MENISKOS Brno | 32:44 | + 16:44 |
14. | Prochazka Jiří | C | Neregistrovani | 33:20 | + 17:20 | |
15. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 33:33 | + 17:33 |
16. | Folprecht Jaroslav | C | Neregistrovani | 35:30 | + 19:30 | |
17. | Federová Zuzana | PEZ6301 | C | AŠK Pezinok | 36:13 | + 20:13 |
18. | Hrubý Ondřej | JPV7901 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:17 | + 21:17 |
19. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | MENISKOS Brno | 37:30 | + 21:30 |
20. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 47:10 | + 31:10 |
21. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:11 | + 32:11 |
22. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:15 | + 32:15 |
23. | Urbánková Lenka | XXX | C | 55:04 | + 39:04 | |
24. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:12 | + 47:12 |
25. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 80:25 | + 64:25 |
Květoň Vladimír | KSU6800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Zvariková Hana | XXX | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupka Josef | UOL9801 | C | SK UP Olomouc | 31:52 | |
2. | Král Jan | XBM6903 | C | PELLS ABND RACING TEAM | 32:12 | + 0:20 |
3. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 34:47 | + 2:55 |
4. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:50 | + 4:58 |
5. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 40:01 | + 8:09 |
6. | Drašarová Eva | TZL | C | SKOB Zlín | 40:56 | + 9:04 |
7. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:41 | + 14:49 |
8. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 51:29 | + 19:37 |
9. | Stříteský Tomáš | ZVS7401 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 51:33 | + 19:41 |
10. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 52:24 | + 20:32 |
11. | Stoklasová Barbora | PLU | C | TJ Sokol Plumlov | 58:18 | + 26:26 |
12. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 60:23 | + 28:31 |
13. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | C | OOB Třebíč | 61:40 | + 29:48 |
14. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 61:56 | + 30:04 |
15. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Orienteering | 64:40 | + 32:48 |
16. | Novotný Petr | NNN0032 | C | Neregistrovaní | 65:22 | + 33:30 |
17. | Kazsa Laco | FBA0004 | C | 75:49 | + 43:57 | |
18. | Vackova Jana | C | Neregistrovani | 95:15 | + 63:23 | |
Pelánek Libor | TBM7409 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Pospíšilová Eva | C | Neregistrovani | DISK |