Výsledky závodu: Advanta cup - E3

Datum:
17.07.2015
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Johanna 31D0550 C SV Lengefeld 19:39
2. Banasiak Anna 69P0550 C MKS MOS Wroclaw 20:41 + 1:02
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 22:51 + 3:12
4. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 23:20 + 3:41
5. Zawada Karolina 19P0551 C Tukan Iwiny 24:27 + 4:48
6. Janošíková Eva VCB0552 C TJ OB České Budějovice 24:29 + 4:50
7. Kowalczyk Honorata 19P0651 C Tukan Iwiny 28:55 + 9:16
8. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 29:45 + 10:06
9. Chrbolková Klára LPU5 C OK Lokomotiva Pardubice 30:31 + 10:52
10. Zawada Marcelina 19P0752 C Tukan Iwiny 32:33 + 12:54
10. Janošíková Marie VCB0752 C TJ OB České Budějovice 32:33 + 12:54
12. Szeliga Sonia 19P0750 C Tukan Iwiny 36:49 + 17:10
13. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:43 + 23:04
14. Golinowska Ola 19P0650 C Tukan Iwiny 46:54 + 27:15
Halewicz Julia 19P0751 C Tukan Iwiny DISK
Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
D12
1.70 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Banasiak Joanna 69P0450 C MKS MOS Wroclaw 15:26
2. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 16:43 + 1:17
3. Šauli Kateřina VPM0456 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:33 + 2:07
4. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 18:59 + 3:33
5. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 19:01 + 3:35
6. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 19:07 + 3:41
7. Neumann Lena 31D0350 C SV Lengefeld 19:58 + 4:32
8. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 20:36 + 5:10
9. Malniece Liene 21L0350 C ZVOC 21:51 + 6:25
10. Petrásová Hana LPU3 C OK Lokomotiva Pardubice 22:18 + 6:52
11. Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov 23:03 + 7:37
12. Kinclová Natálie LTU0350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:09 + 7:43
13. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 23:36 + 8:10
14. Lipinska Adriana 21L0351 C ZVOC 24:36 + 9:10
15. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 25:32 + 10:06
16. Kowalczyk Wiktoria 19P0450 C Tukan Iwiny 25:48 + 10:22
17. Piecek Emilia 19P0350 C Tukan Iwiny 27:23 + 11:57
18. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 28:58 + 13:32
19. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 29:23 + 13:57
20. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 29:38 + 14:12
21. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 33:01 + 17:35
22. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 39:03 + 23:37
Przygoda Klaudia DOB0354 C KOB Dobruška DISK
D14
2.00 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:41
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:07 + 5:26
3. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:13 + 6:32
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 37:53 + 7:12
5. Trezi?a Aija Denija 21L0250 C ZVOC 41:00 + 10:19
6. Stansfield Lizzie 22G0250 C Forth Valley Orienteers 42:01 + 11:20
7. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:39 + 13:58
8. Suta Anna Emilija 21L0251 C ZVOC 46:27 + 15:46
9. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 47:21 + 16:40
10. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 50:16 + 19:35
11. Valge Madara 21L0150 C ZVOC 50:44 + 20:03
12. Susek Julia 23P0150 C OK!Sport 51:39 + 20:58
13. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:18 + 21:37
14. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 24:31
15. Kozłowska Maria 54P0151 C UKS PATRIA MúYNNE 55:16 + 24:35
16. Pulda Aleksandra 19P0200 C Tukan Iwiny 57:27 + 26:46
17. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 57:33 + 26:52
18. Brunere Kristine 41L0250 C OK Meridians 58:28 + 27:47
19. Lataste Lucie 65F0250 C SKI CLUB BARR 61:05 + 30:24
20. Topór Magdalena 54P0150 C UKS PATRIA MúYNNE 61:15 + 30:34
21. Nicka Klaudia 19P0150 C Tukan Iwiny 67:17 + 36:36
22. Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové 95:54 + 65:13
Králová Lucie ZBM0159 B SK Žabovřesky Brno DISK
D16
2.00 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alberinga Vilma 21L9950 C ZVOC 33:43
2. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 37:45 + 4:02
3. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 37:46 + 4:03
4. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 38:17 + 4:34
5. Stansfield Clare 22G0050 C Forth Valley Orienteers 38:35 + 4:52
5. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 38:35 + 4:52
7. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 44:41 + 10:58
8. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 46:31 + 12:48
9. Rulle Arta Renate 21L0050 C ZVOC 47:01 + 13:18
10. Bielecka Aleksandra 1CP0052 C UKS Siódemka Rumia 48:08 + 14:25
11. Locmele Elizabete 21L0000 C ZVOC 48:32 + 14:49
12. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 24:21
13. Ozola Sintija 21L0051 C ZVOC 58:29 + 24:46
14. Filipczak Natalia 98P0051 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 60:06 + 26:23
15. Dawidowska Natalia 1CP9951 C UKS Siódemka Rumia 61:54 + 28:11
16. Piwko Gabriela 88P0059 C MKS Jelenia Góra 63:50 + 30:07
17. Deptulska Maria 1CP0051 C UKS Siódemka Rumia 64:52 + 31:09
18. Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice 66:18 + 32:35
19. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 67:45 + 34:02
20. Spangenberg Ann-Charlotte 46D9950 C MTV Seesen 69:27 + 35:44
21. Kreft Oliwia 1CP9952 C UKS Siódemka Rumia 72:34 + 38:51
22. Ĺwica Katarzyna 19P0051 C Tukan Iwiny 83:47 + 50:04
23. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:15 + 50:32
24. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:08 + 58:25
25. Pluta Magdalena DOB0050 C KOB Dobruška 95:02 + 61:19
26. Kozłowska Wiktoria 54P9950 C UKS PATRIA MúYNNE 102:00 + 68:17
27. Kowalska Agata 85P9951 C UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik 116:41 + 82:58
28. Ragaine Ance Eva 21L0052 C ZVOC 120:32 + 86:49
Cych Agnieszka 33P9950 C Echo Twardogóra DISK
Hennseler Meike 46D0050 C MTV Seesen DISK
D18
2.30 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wańczyk Zuzanna 98P9751 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 39:27
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 47:08 + 7:41
3. Fukalová Hana AOP9850 A Přátelé orientačního běhu Opava 49:33 + 10:06
4. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:22 + 10:55
5. Gorczyca Maria 49P9751 C KS Hades Poznań 52:46 + 13:19
6. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 63:08 + 23:41
7. Bugaj Katarzyna 41P9751 C WKS Wawel Kraków 63:31 + 24:04
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 69:34 + 30:07
D21A
2.40 km, 240 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8899
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 29:40 9575
2. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 33:12 + 3:32 8596
3. Müllerová Věra VAM9051 R OOB Vamberk 33:27 + 3:47 8526
4. Vávrová Veronika ASU8598 C Magnus Orienteering 33:43 + 4:03 8452
5. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 34:03 + 4:23 8360
6. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 34:30 + 4:50 8235
7. Straube Hanka 31D7350 C SV Lengefeld 35:39 + 5:59
8. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 35:58 + 6:18 7829
9. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 36:02 + 6:22 7810
10. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 36:14 + 6:34 7755
11. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 36:46 + 7:06 7607
12. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 36:49 + 7:09 7593
13. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 9:10 7034
14. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 38:54 + 9:14 7016
15. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 9:20 6988
16. Valdmane Liga 21L9450 C ZVOC 40:30 + 10:50
17. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:31 + 10:51 6568
18. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 11:11 6475
19. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 42:13 + 12:33 6096
20. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 42:49 + 13:09 5930
21. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 43:29 + 13:49 5745
22. Cych Weronika 33P6850 C Echo Twardogóra 43:41 + 14:01
23. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 44:07 + 14:27 5570
24. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 44:48 + 15:08 5380
25. Szeliga Małgorzata 19P9350 C Tukan Iwiny 45:10 + 15:30
26. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 45:52 + 16:12 5085
27. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 49:00 + 19:20 4216
28. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 49:22 + 19:42 4115
29. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 51:39 + 21:59 3482
30. Wysocka Malwina 23P8550 C OK!Sport 52:24 + 22:44
31. Kocińska Agnieszka 39P8750 C UMKS Orkan Ostróda 53:29 + 23:49
32. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 54:37 + 24:57 2659
33. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 54:47 + 25:07 2613
34. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 55:46 + 26:06 2341
35. Makovicka Vanessa 48F8950 C C.O.Colmar 60:18 + 30:38
36. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:47 + 39:07 0
37. Makovicka Elsa 48F9450 C C.O.Colmar 72:45 + 43:05
38. Makovicka Edwige 48F8951 C C.O.Colmar 78:36 + 48:56
39. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 84:32 + 54:52 0
40. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 94:27 + 64:47 0
D21B
2.30 km, 230 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5959
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dobke Marika 42D8251 C OK Leipzig 45:36
2. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 46:55 + 1:19 6145
3. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 47:54 + 2:18 6024
4. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 50:29 + 4:53 5707
5. Ĺliwczyńska Ilona 39P7850 C UMKS Orkan Ostróda 50:54 + 5:18
6. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 52:26 + 6:50 5467
7. Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 54:42 + 9:06 5188
8. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 55:39 + 10:03 5071
9. Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka 57:52 + 12:16 4798
10. Trojecka Marta 45P8350 C KU AZS WAT Warszawa 58:51 + 13:15
11. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 59:14 + 13:38 4630
12. Urbánková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 60:25 + 14:49 4484
13. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 63:04 + 17:28 4158
14. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 65:15 + 19:39 3890
15. Filipczak Jagoda 98P9451 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 65:34 + 19:58
16. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 66:56 + 21:20 3683
17. L?gate Kitija 21L8350 C ZVOC 67:34 + 21:58
18. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 67:45 + 22:09 3582
19. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 69:06 + 23:30 3416
20. Rozentale Eva 21L9350 C ZVOC 69:47 + 24:11
21. Bednářová Michaela VAM8951 C OOB Vamberk 71:21 + 25:45 3139
22. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 82:04 + 36:28 1821
23. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 85:18 + 39:42 1423
24. Wojtala Alicja 68P8750 C KS Artemis Wroclaw 90:06 + 44:30
25. Puternicka Joanna 22P8750 C Warszawa 93:14 + 47:38
26. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 95:21 + 49:45 187
27. Cikhardtová Balzhima TAP8751 C KOB TRETRA Praha 97:47 + 52:11 0
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D21C
2.00 km, 215 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3745
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 60:34 3820
2. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 60:46 + 0:12 3808
3. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 64:04 + 3:30 3608
4. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 67:11 + 6:37 3419
5. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:39 + 9:05 3270
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 69:49 + 9:15 3260
7. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:01 + 10:27 3187
8. Rückerová Petra 18D9250 C Post SV Dresden 75:54 + 15:20
9. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 78:49 + 18:15 2714
10. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 91:02 + 30:28 1974
11. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:51 + 34:17 1742
12. Přívozníková Pavla 4DC8650 C Báječné ženy v běhu 108:29 + 47:55
13. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:03 + 63:29 0
14. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 128:25 + 67:51 0
15. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 131:05 + 70:31 0
Lindstedt Elisabeth 31S7450 C OK Ravinen DISK
Rochlová Kateřina 8RC8750 C žádný DISK
Ozola Inese 21L7250 C ZVOC DISK
D35A
2.20 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 43:09
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 44:40 + 1:31
3. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 47:26 + 4:17
4. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:41 + 7:32
5. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 52:34 + 9:25
6. Čevelová Ivana EKP7895 C VŠTJ Ekonom Praha 53:33 + 10:24
7. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 56:49 + 13:40
8. Abzalone Zanda 41L7450 C OK Meridians 57:25 + 14:16
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 57:46 + 14:37
10. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 61:14 + 18:05
11. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 61:24 + 18:15
12. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:59 + 19:50
13. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 68:14 + 25:05
14. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:32 + 25:23
15. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 69:11 + 26:02
16. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 72:58 + 29:49
17. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 73:33 + 30:24
18. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 77:22 + 34:13
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 78:26 + 35:17
20. Křivdová Lenka 2PC7250 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 80:23 + 37:14
21. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 82:54 + 39:45
22. Siegerová Lucie TAP7552 C KOB TRETRA Praha 91:27 + 48:18
23. Nowicka-Bielecka Kornelia 1CP7451 C UKS Siódemka Rumia 91:49 + 48:40
24. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 100:07 + 56:58
Deptulska Agnieszka 1CP7151 C UKS Siódemka Rumia DISK
D35B
2.10 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 39:54
2. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 45:34 + 5:40
3. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:44 + 5:50
4. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 6:22
5. Włodarczyk Anna-Maria 88P7600 C MKS Jelenia Góra 48:20 + 8:26
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:27 + 8:33
7. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:44 + 8:50
8. Wysocka Joanna 69P7950 C MKS MOS Wroclaw 48:59 + 9:05
9. Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 11:10
10. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:14 + 14:20
11. Strýčková Monika ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 57:51 + 17:57
12. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 59:39 + 19:45
13. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:43 + 21:49
14. Kumpyte Rasa 48L8051 C 66:22 + 26:28
15. Gorczyca Magdalena 49P7199 C KS Hades Poznań 70:22 + 30:28
16. Rycerska Marzena 68P7550 C KS Artemis Wroclaw 71:05 + 31:11
17. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 72:18 + 32:24
18. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:17 + 33:23
19. Paurová Lenka LTU6452 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:07 + 36:13
20. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 77:32 + 37:38
21. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:39 + 38:45
22. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 84:48 + 44:54
23. Golinowska Ela 19P8050 C Tukan Iwiny 92:09 + 52:15
24. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 101:59 + 62:05
25. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 102:44 + 62:50
26. Fredh Linda 15N7650 C M?ren OK 104:04 + 64:10
27. Alešová Bohumila ASU7699 C Magnus Orienteering 105:22 + 65:28
28. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 112:14 + 72:20
Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
Marszałek Maria 11P7451 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
Martínková Kateřina KPY7350 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Spiliszewska Róża 68P7350 C KS Artemis Wroclaw DISK
D45A
2.20 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:33
2. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 48:46 + 3:13
3. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 51:38 + 6:05
4. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:53 + 6:20
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 52:09 + 6:36
6. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 52:41 + 7:08
7. Ray Carola 74F6850 C OK77 53:41 + 8:08
8. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 54:31 + 8:58
9. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 54:37 + 9:04
10. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 57:34 + 12:01
11. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 59:53 + 14:20
12. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 60:18 + 14:45
13. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 60:19 + 14:46
14. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 60:21 + 14:48
15. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 60:32 + 14:59
16. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 61:16 + 15:43
17. Wańczyk Magdalena 98P6951 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 62:54 + 17:21
18. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:35 + 18:02
19. Makovicka Véronique 48F6550 C C.O.Colmar 68:09 + 22:36
20. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 71:51 + 26:18
21. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 72:29 + 26:56
22. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:34 + 29:01
23. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:17 + 29:44
24. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:40 + 30:07
25. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 78:08 + 32:35
26. Hasalová Jana PGP6751 C SK Praga 79:25 + 33:52
27. Wack Isabelle 48F6351 C C.O.Colmar 79:54 + 34:21
28. Lataste Jana 65F6650 C SKI CLUB BARR 82:47 + 37:14
29. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 84:58 + 39:25
30. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 86:01 + 40:28
31. Kurzyp Anna 69P6850 C MKS MOS Wroclaw 87:02 + 41:29
32. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 99:36 + 54:03
33. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 104:25 + 58:52
34. Stansfield Josie 22G6850 C Forth Valley Orienteers 110:38 + 65:05
Meyhoff Petersen Tine 1PD6450 C Herlufsholm OK DISK
D45B
2.00 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valdmane Inguna 21L6950 C ZVOC 45:32
2. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:36 + 11:04
3. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 61:30 + 15:58
4. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:00 + 17:28
5. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 63:18 + 17:46
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:08 + 18:36
7. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 65:46 + 20:14
8. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 66:14 + 20:42
9. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 70:57 + 25:25
10. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:11 + 28:39
11. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 74:56 + 29:24
12. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 91:22 + 45:50
13. Goettmann Bernadette 48F6350 C C.O.Colmar 96:37 + 51:05
14. Bugaj Teresa 41P6951 C WKS Wawel Kraków 106:48 + 61:16
Bargiel Beata 23P6550 C OK!Sport DISK
Androsz Katarzyna 85P6451 C UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik DISK
Hilbert Sabine 12A6250 C Naturfreunde Wien DISK
D55
1.90 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 39:14
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 49:14 + 10:00
3. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 49:38 + 10:24
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:06 + 12:52
5. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 52:55 + 13:41
6. Wysocka Jolanta 14P5650 C UKS Kometa Gliwice 62:32 + 23:18
7. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 66:00 + 26:46
8. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 69:25 + 30:11
9. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 70:23 + 31:09
10. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 71:14 + 32:00
11. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:45 + 33:31
12. Meyer Corinne 48F5950 C C.O.Colmar 76:58 + 37:44
13. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 85:18 + 46:04
14. Šilerová Zdena KNC5750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 87:02 + 47:48
Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka DISK
D65
1.80 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:51
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 71:00 + 0:09
3. Frenckner Kerstin 98S4850 C Södertälje-Nykvarn 73:35 + 2:44
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 75:34 + 4:43
5. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 106:15 + 35:24
6. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 111:56 + 41:05
7. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 115:01 + 44:10
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 116:04 + 45:13
9. Oudin Marie-Reine 48F4950 C C.O.Colmar 129:49 + 58:58
H10
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 13:54
2. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:58 + 2:04
3. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 17:39 + 3:45
4. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 18:29 + 4:35
5. Wollbrand Edvin 31S0500 C OK Ravinen 18:51 + 4:57
6. Šmelík Daniel VBA0701 C ŠK VAZKA Bratislava 19:28 + 5:34
7. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 19:41 + 5:47
8. Pachnik Jędrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 19:53 + 5:59
9. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 22:07 + 8:13
10. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 22:17 + 8:23
11. Kurzyp Michał 69P0500 C MKS MOS Wroclaw 22:34 + 8:40
12. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 24:50 + 10:56
13. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 27:30 + 13:36
14. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:09 + 14:15
15. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 28:56 + 15:02
16. Marszałek Patryk 11P0502 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 30:11 + 16:17
17. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:20 + 16:26
18. Połomski Dominik 19P0601 C Tukan Iwiny 31:16 + 17:22
19. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 32:45 + 18:51
20. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 34:43 + 20:49
21. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:00 + 23:06
22. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 40:14 + 26:20
23. Golinowski Piotrek 19P0900 C Tukan Iwiny 60:16 + 46:22
Neumann Rasmus 31D0800 C SV Lengefeld DISK
H12
1.70 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hennseler Theo 46D0301 C MTV Seesen 14:06
2. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 14:09 + 0:03
3. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 14:11 + 0:05
4. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 14:40 + 0:34
5. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:44 + 0:38
6. Pachnik Stanisław 19P0300 C Tukan Iwiny 15:20 + 1:14
7. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:30 + 1:24
8. Martínek Jaroslav KPY0300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:39 + 2:33
9. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 17:26 + 3:20
10. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 17:32 + 3:26
11. Jończy Jakub 88P0300 C MKS Jelenia Góra 17:48 + 3:42
12. Locmelis J?kabs 21L0300 C ZVOC 18:38 + 4:32
13. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 19:10 + 5:04
14. Novák Adam LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 20:36 + 6:30
15. Lataste Mathias 65F0400 C SKI CLUB BARR 24:27 + 10:21
16. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:36 + 10:30
17. Cych Mikołaj 33P0300 C Echo Twardogóra 27:40 + 13:34
18. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 28:24 + 14:18
19. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 28:45 + 14:39
20. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:51 + 15:45
21. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:53 + 15:47
22. Pulda Eryk 19P0500 C Tukan Iwiny 33:16 + 19:10
23. Bielecki Michał 1CP0401 C UKS Siódemka Rumia 33:32 + 19:26
24. Lacina Jindřich LPU2 C OK Lokomotiva Pardubice 35:21 + 21:15
25. Malinowski Jerzy 76P0301 C Rodzina z Teresina 64:12 + 50:06
Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové DISK
H14
2.00 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 30:26
2. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 31:01 + 0:35
3. Alberings Pauls 21L0100 C ZVOC 36:53 + 6:27
4. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 39:29 + 9:03
5. Visnevskis Haralds 21L0101 C ZVOC 40:43 + 10:17
6. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 42:48 + 12:22
7. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:29 + 15:03
8. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 45:41 + 15:15
9. Sikorski Marcin 47P0201 C LUKS Azymek Zdzieszowice 48:05 + 17:39
10. Heinols Maris 21L0102 C ZVOC 49:06 + 18:40
11. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 49:49 + 19:23
12. Valgis Karlis 21L0200 C ZVOC 52:29 + 22:03
13. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 C KOB Dobruška 59:31 + 29:05
14. Michalak Hubert DOB0201 B KOB Dobruška 61:15 + 30:49
15. Hyla Damian 86P0100 C PKO HARPAGAN Gdańsk 66:14 + 35:48
16. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 67:59 + 37:33
17. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:18 + 38:52
18. Mougeot Jacques 48F0200 C C.O.Colmar 81:00 + 50:34
19. Kukla Bartosz 14P0201 C UKS Kometa Gliwice 94:23 + 63:57
20. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 98:57 + 68:31
21. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 119:41 + 89:15
Husák Zdeněk SLA0201 B SKOB Slaný DISK
Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová DISK
Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H16
2.20 km, 225 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 28:14
2. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 3:21
3. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 32:44 + 4:30
4. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 32:52 + 4:38
5. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 5:57
6. Pawłowicz Bruno 88P0000 C MKS Jelenia Góra 35:36 + 7:22
7. Bruners Kristaps 41L9900 C OK Meridians 35:45 + 7:31
8. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 8:35
9. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 42:17 + 14:03
10. Leitlands Matiss 21L0002 C ZVOC 43:43 + 15:29
11. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 43:55 + 15:41
12. Valgis Arturs 21L9900 C ZVOC 44:58 + 16:44
13. Ogdowski Bartek 1CP0001 C UKS Siódemka Rumia 49:28 + 21:14
14. ChoroĹ Tomasz 98P0001 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 53:43 + 25:29
15. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 56:36 + 28:22
16. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:24 + 29:10
17. Wack Arnaud 48F9900 C C.O.Colmar 59:38 + 31:24
18. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:24 + 32:10
19. Garstka Kamil DOB0001 B KOB Dobruška 83:44 + 55:30
20. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:54 + 55:40
21. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 90:19 + 62:05
22. Poulain Jules 48F0000 C C.O.Colmar 127:30 + 99:16
Żurek Grzegorz 1CP0002 C UKS Siódemka Rumia DISK
Boehringer Arthur 48F0001 C C.O.Colmar DISK
Filusz Patryk 85P9900 C UKS Reflex Sekcja BnO, Rybnik DISK
Vimba Rudolfs Matiss 21L0001 C ZVOC DISK
H18
2.50 km, 240 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hennseler Ole 46D9800 C MTV Seesen 27:52
2. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 39:37 + 11:45
3. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 42:37 + 14:45
4. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 46:11 + 18:19
5. Lucerski Maciej 88P9700 C MKS Jelenia Góra 47:36 + 19:44
6. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 47:45 + 19:53
7. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 49:41 + 21:49
8. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:54 + 24:02
9. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:27 + 25:35
10. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 55:37 + 27:45
11. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 58:06 + 30:14
12. Topór Michal 41P9701 C WKS Wawel Kraków 59:23 + 31:31
13. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:27 + 36:35
14. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 69:08 + 41:16
Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška DISK
Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering DISK
Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí DISK
H21A
2.70 km, 275 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 27:41 8959
2. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 27:53 + 0:12 8895
3. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 27:55 + 0:14 8885
4. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 28:49 + 1:08 8596
5. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 30:06 + 2:25 8185
6. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 30:18 + 2:37
7. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 31:23 + 3:42 7774
8. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 31:38 + 3:57 7694
9. Hadač Filip AOP9301 R Přátelé orientačního běhu Opava 31:53 + 4:12 7614
10. Niewiedziała Robert 1CP9301 C UKS Siódemka Rumia 32:22 + 4:41
11. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 32:39 + 4:58 7368
12. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:46 + 5:05 7331
13. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:54 + 5:13 7288
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 33:15 + 5:34 7176
15. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 33:35 + 5:54 7070
16. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 6:04 7016
17. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 33:49 + 6:08 6995
18. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 34:10 + 6:29 6883
19. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:47 + 7:06 6685
20. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 34:52 + 7:11 6659
21. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 35:01 + 7:20 6610
22. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 35:46 + 8:05 6370
23. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 35:57 + 8:16 6312
24. Szmulkowski Adam 98P9301 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 36:16 + 8:35
25. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 36:17 + 8:36 6205
26. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 36:46 + 9:05 6050
27. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 36:55 + 9:14 6002
28. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 9:17 5986
29. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 37:22 + 9:41 5858
30. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 37:34 + 9:53 5794
31. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 37:48 + 10:07 5719
32. Dudek Wojciech 98P9401 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 37:55 + 10:14
33. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 10:24 5628
34. Szeliga Bartosz 88P9600 C MKS Jelenia Góra 38:08 + 10:27
35. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 38:18 + 10:37 5559
36. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 38:22 + 10:41 5537
37. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 39:10 + 11:29 5281
38. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 39:12 + 11:31 5271
39. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 40:04 + 12:23 4993
40. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 40:08 + 12:27 4972
41. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 40:13 + 12:32 4945
42. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 40:16 + 12:35 4929
43. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 40:57 + 13:16 4710
44. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 41:08 + 13:27 4651
45. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:58 + 14:17 4384
46. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 42:31 + 14:50 4208
47. Goettmann Pierre-Aimé 48F9200 C C.O.Colmar 43:03 + 15:22
48. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 15:53 3872
49. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 16:24 3706
50. Kalata Michał 88P8900 C MKS Jelenia Góra 44:16 + 16:35
51. Nowak Maciej 88P9601 C MKS Jelenia Góra 44:57 + 17:16
52. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 45:28 + 17:47 3263
53. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 45:44 + 18:03 3178
54. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 45:58 + 18:17 3103
55. Bejr Zdeněk NPA8401 C SK LOB Nová Paka 46:06 + 18:25 3061
56. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:23 + 20:42 2329
57. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 48:29 + 20:48 2297
58. Krasuski Marcin 26P7200 C Warsaw Heroes 48:30 + 20:49
59. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 49:25 + 21:44 1998
60. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 49:45 + 22:04 1891
61. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 52:40 + 24:59 957
62. Domín Nikolas EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 53:56 + 26:15 552
63. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:07 + 28:26 0
64. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 60:06 + 32:25 0
65. Tangen Morten 15N8400 C M?ren OK 61:57 + 34:16
66. Drągowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 63:17 + 35:36
67. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 123:02 + 95:21 0
Vereš Lukáš 8TC8800 C DISK
Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
H21B
2.50 km, 255 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6658
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 31:10 6985
2. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 33:14 + 2:04
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 33:27 + 2:17 6521
4. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 33:43 + 2:33 6467
5. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 35:15 + 4:05 6156
6. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 35:47 + 4:37 6047
7. Komín David PGP7405 C SK Praga 35:55 + 4:45 6020
8. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 37:40 + 6:30 5665
9. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 38:29 + 7:19 5499
10. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 38:33 + 7:23 5485
11. Goettmann Thomas 48F9500 C C.O.Colmar 39:41 + 8:31
12. Madej Mateusz 19P9101 C Tukan Iwiny 40:03 + 8:53
13. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:56 + 9:46 5001
14. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 9:55 4971
15. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 41:29 + 10:19 4890
16. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 42:35 + 11:25 4666
17. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 43:04 + 11:54 4568
18. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 44:23 + 13:13 4300
19. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 45:54 + 14:44 3992
20. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 46:23 + 15:13 3894
21. Drhlík Petr VAM8301 C OOB Vamberk 46:24 + 15:14 3891
22. Wojnowicz Marek 19P9201 C Tukan Iwiny 46:25 + 15:15
23. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 47:25 + 16:15 3684
24. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 47:33 + 16:23 3657
25. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Havířov 47:56 + 16:46 3579
26. Cwalina Karol NNN8349 C Neregistrovaní 49:26 + 18:16
27. Jurga Vojtěch 46X8500 C Krutě Kruté Krůty 50:09 + 18:59
28. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 50:21 + 19:11 3089
29. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 51:31 + 20:21 2852
30. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:00 + 20:50 2753
31. Beneš Miroslav 6YC8100 C Neregistrovaní 54:19 + 23:09
32. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 54:52 + 23:42 2171
33. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 55:25 + 24:15 2059
34. Lužnický Jiří 69X8500 C HO Humanita 55:45 + 24:35
35. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 55:57 + 24:47 1951
36. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 57:14 + 26:04 1690
37. Madej Grzegorz 19P9400 C Tukan Iwiny 57:34 + 26:24
38. Slivečka Jan MOV8901 C SKOB Ostrava 57:47 + 26:37 1579
39. Choutka Jaroslav SOB9000 C SOBSA 63:01 + 31:51
40. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 63:56 + 32:46
41. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 64:25 + 33:15 231
42. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 65:38 + 34:28 0
43. L?gats J?nis 21L8300 C ZVOC 66:33 + 35:23
44. Pasek Marcin 11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 68:43 + 37:33
45. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 69:13 + 38:03 0
46. Potchepko Dmitri LPU7621 C OK Lokomotiva Pardubice 69:42 + 38:32
47. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:35 + 41:25 0
48. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 80:16 + 49:06
49. Koblížek Miroslav KUO9201 C KOB Ústí nad Orlicí 89:56 + 58:46 0
Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga DISK 0
Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí DISK 0
Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H21C
2.20 km, 240 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3333
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štryncl Pavel 92X7702 C Jizerky 38:54
2. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 40:34 + 1:40 3629
3. Pešík Marek 92X8301 C Jizerky 45:00 + 6:06
4. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 45:33 + 6:39 3256
5. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:28 + 8:34 3113
6. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 48:14 + 9:20 3055
7. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 48:26 + 9:32 3040
8. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 50:06 + 11:12 2916
9. Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín 54:47 + 15:53 2565
10. Pešík Michal 92X7701 C Jizerky 57:32 + 18:38
11. Cikhardt Jakub TAP8706 C KOB TRETRA Praha 63:28 + 24:34 1915
12. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 76:16 + 37:22 957
13. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:39 + 39:45 779
14. Cvrček Antonín TAP9010 C KOB TRETRA Praha 83:38 + 44:44
15. Krunčík Pavel 66C8501 C Amateri 83:52 + 44:58
16. Smištík Jaroslav LDC8900 C KOB Děčín 94:13 + 55:19 0
17. Schildknecht Thomas 48F8400 C C.O.Colmar 99:57 + 61:03
18. Robalds Andris 21L9402 C ZVOC 119:47 + 80:53
H35A
2.50 km, 260 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Paweł 19P7900 C Tukan Iwiny 36:09
2. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 40:16 + 4:07
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 40:48 + 4:39
4. Kvedaravicius Mindaugas 48L8001 C 40:50 + 4:41
5. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 40:54 + 4:45
6. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:18 + 5:09
7. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:10 + 6:01
8. Zsebeházy Zsolt 15H7800 C MOM 42:35 + 6:26
9. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 6:57
9. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 43:06 + 6:57
11. Poulain Antoine 48F7300 C C.O.Colmar 44:22 + 8:13
12. Sędłak Krystian 23P6700 C OK!Sport 44:28 + 8:19
13. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 45:30 + 9:21
14. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 46:48 + 10:39
15. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 47:13 + 11:04
16. Dalibard Nicolas 48F7400 C C.O.Colmar 49:55 + 13:46
17. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 53:29 + 17:20
18. Legallais Jean-Luc 48F6700 C C.O.Colmar 54:13 + 18:04
19. Rycerski Bogdan 68P7100 C KS Artemis Wroclaw 55:16 + 19:07
20. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 56:23 + 20:14
21. Gorczyca Jacek 97P7100 C KS Hades Poznań 56:39 + 20:30
22. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:40 + 24:31
23. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 61:49 + 25:40
24. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:15 + 27:06
25. Spiliszewski Piotr 68P7400 C KS Artemis Wroclaw 63:56 + 27:47
26. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 67:09 + 31:00
27. Janošík Radek VCB7402 C TJ OB České Budějovice 67:59 + 31:50
28. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 70:32 + 34:23
29. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 71:30 + 35:21
30. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 74:23 + 38:14
31. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 115:31 + 79:22
Kraus Petr SJC7303 C TJ Sportcentrum Jičín DISK
Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové DISK
Dzik Mirosław 42P7100 C MUKS Gliwice DISK
H35B
2.30 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 47:11
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 48:42 + 1:31
3. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:21 + 3:10
4. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 53:45 + 6:34
5. Novák Tomáš HOS7902 C TJ Tatran Hostinné 59:16 + 12:05
6. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:09 + 13:58
7. Hennseler Martin 46D7100 C MTV Seesen 64:43 + 17:32
8. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 65:30 + 18:19
9. LEDERER HAGAI 24I8000 C Israel Orienteering 68:54 + 21:43
10. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 70:59 + 23:48
11. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:52 + 28:41
12. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 77:52 + 30:41
13. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:15 + 33:04
14. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 81:32 + 34:21
15. Marszałek Waldemar 11P7301 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 91:02 + 43:51
Švagr Zdeněk 7AC6801 C neregistrovaný-Švagr DISK
Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
Pato Carlos 48F7900 C C.O.Colmar DISK
H45A
2.30 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozłowski Jacek 54P6300 C UKS PATRIA MúYNNE 30:04
2. Stansfield Ben 22G6800 C Forth Valley Orienteers 35:09 + 5:05
3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 36:15 + 6:11
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:25 + 7:21
4. Ray Tomas 74F6500 C OK77 37:25 + 7:21
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 38:22 + 8:18
7. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 38:53 + 8:49
8. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 41:00 + 10:56
9. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 42:40 + 12:36
10. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 42:55 + 12:51
11. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 43:02 + 12:58
12. Bartczak Jarosław 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 43:45 + 13:41
13. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 44:14 + 14:10
14. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:48 + 14:44
15. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:07 + 15:03
16. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 45:35 + 15:31
17. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:44 + 17:40
18. Pachnik Dariusz 19P6900 C Tukan Iwiny 47:47 + 17:43
19. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 17:47
20. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 48:08 + 18:04
21. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:32 + 18:28
22. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 48:51 + 18:47
23. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 49:51 + 19:47
24. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 50:07 + 20:03
25. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 50:39 + 20:35
26. Wollbrand Per 31S6600 C OK Ravinen 50:51 + 20:47
27. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 52:28 + 22:24
28. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 54:09 + 24:05
29. Křivda Ivan 2PC6700 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 55:36 + 25:32
30. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:16 + 28:12
31. Růžička Miloslav HCE6300 C TJ Sokol Hostivice 58:31 + 28:27
32. Knudsen Anders 1PD6500 C Herlufsholm OK 59:39 + 29:35
33. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 60:37 + 30:33
34. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:08 + 31:04
35. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 63:55 + 33:51
36. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 70:04 + 40:00
37. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:33 + 46:29
38. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 81:41 + 51:37
39. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 82:33 + 52:29
40. Lataste Pierre 65F6700 C SKI CLUB BARR 87:29 + 57:25
41. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 89:15 + 59:11
42. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:19 + 66:15
43. Hilbert Josef 12A6900 C Naturfreunde Wien 99:24 + 69:20
44. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 128:31 + 98:27
45. Rohan Pavel PVP6700 C VSS Přírodověda Praha 131:23 + 101:19
Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H45B
2.20 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 38:50
2. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 44:55 + 6:05
3. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 50:18 + 11:28
4. Konstanciak Andrzej 23P5901 C OK!Sport 50:22 + 11:32
5. Wrzesiński Krzysztof 52P6801 C September Borów 51:06 + 12:16
6. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 53:22 + 14:32
7. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:44 + 14:54
8. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:11 + 15:21
9. Piłkowski Paweł 23P6600 C OK!Sport 55:42 + 16:52
10. Dragowski Marek 23P6500 C OK!Sport 60:46 + 21:56
11. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 63:32 + 24:42
12. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 66:35 + 27:45
13. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:37 + 29:47
14. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 68:58 + 30:08
15. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:11 + 31:21
16. Marszałek Marcin 23P7000 C OK!Sport 71:32 + 32:42
17. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 75:37 + 36:47
18. Bruners Guntis 41L6200 C OK Meridians 84:17 + 45:27
19. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 91:26 + 52:36
20. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 132:43 + 93:53
Wysocki Romuald 69P7000 C MKS MOS Wroclaw DISK
Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald DISK
H55A
2.20 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 39:08
2. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 41:28 + 2:20
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 42:02 + 2:54
4. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 42:32 + 3:24
5. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 45:27 + 6:19
6. Meyer Jean-Marc 48F5900 C C.O.Colmar 47:26 + 8:18
7. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 48:04 + 8:56
8. Mossakowski Przemek 28P6000 C UNTS Warszawa 49:01 + 9:53
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 50:52 + 11:44
10. Duboc Michel 48F5600 C C.O.Colmar 52:50 + 13:42
11. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 57:26 + 18:18
12. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 57:30 + 18:22
13. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 57:34 + 18:26
14. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:44 + 18:36
15. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 58:07 + 18:59
16. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 58:11 + 19:03
17. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Sokol Hostivice 58:15 + 19:07
18. Skonieczny Andrzej 29P5701 C MKS Paulinum Jelenia Góra 58:29 + 19:21
19. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 58:55 + 19:47
20. Chułek Aleksander 63P6001 C UKS Azymut 45 Gdynia 59:33 + 20:25
21. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 61:26 + 22:18
22. Mertz André 48F5100 C C.O.Colmar 62:37 + 23:29
23. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 63:03 + 23:55
24. Baguerey Gilles 48F5400 C C.O.Colmar 74:10 + 35:02
25. Antoni Szotek 27P5500 C ATZ Racibórz 81:19 + 42:11
26. Oudin Bernard 48F5200 C C.O.Colmar 83:24 + 44:16
27. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 96:46 + 57:38
28. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 100:13 + 61:05
29. Ďoubal Jaromír 8DC5500 C DOBneregistrovani 107:28 + 68:20
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK
Makovicka Libor 48F5401 C C.O.Colmar DISK
Zdanowicz Jan 14P5900 C UKS Kometa Gliwice DISK
H55B
1.80 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 45:09
2. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 45:34 + 0:25
3. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 2:01
4. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 48:39 + 3:30
5. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:28 + 5:19
6. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 51:11 + 6:02
7. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 56:56 + 11:47
8. Duben Jiří LDC5601 C KOB Děčín 60:24 + 15:15
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 64:52 + 19:43
10. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:23 + 21:14
11. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 67:28 + 22:19
12. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:31 + 23:22
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 79:02 + 33:53
14. Kolorenč Pavel LDC5101 C KOB Děčín 79:40 + 34:31
15. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 81:03 + 35:54
16. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 90:45 + 45:36
17. Goettmann Jean-Pierre 48F6000 C C.O.Colmar 93:50 + 48:41
H65
1.90 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 37:14
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 42:05 + 4:51
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 44:36 + 7:22
4. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:28 + 9:14
5. Edward Bartkowiak 55P4800 C Grunwald Poznań 47:16 + 10:02
6. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 49:59 + 12:45
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 53:45 + 16:31
8. Olausson Tommy 1FS5001 C SOK Aneby 57:40 + 20:26
9. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 58:25 + 21:11
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 61:11 + 23:57
11. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:22 + 26:08
12. Kmieciński Józef 98P4701 C PUKS Mlode Orly Nowy Dwór Mazowiecki 64:19 + 27:05
13. Waldemar Pietkiewicz 55P4301 C Grunwald Poznań 65:56 + 28:42
14. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:35 + 29:21
15. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 70:37 + 33:23
16. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 75:22 + 38:08
17. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 76:30 + 39:16
18. Bogulak Adam 88P4800 C MKS Jelenia Góra 77:18 + 40:04
19. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 82:25 + 45:11
20. Kruczek Stanislaw 41P4901 C WKS Wawel Kraków 96:14 + 59:00
21. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 99:37 + 62:23
M?rsell Lars 98S4900 C Södertälje-Nykvarn DISK
Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov DISK
Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň DISK
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H75
1.80 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 47:48
2. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 72:48 + 25:00
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 76:18 + 28:30
4. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 110:00 + 62:12
5. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 114:46 + 66:58
Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor DISK
HDR
1.40 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrásová Michaela LPU6 C OK Lokomotiva Pardubice 14:02
2. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 15:06 + 1:04
3. Vojtíšek Albert LPU0704 C OK Lokomotiva Pardubice 17:41 + 3:39
4. Bielecka Marta 1CP0651 C UKS Siódemka Rumia 19:24 + 5:22
5. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 20:10 + 6:08
6. Janošík Ivan VCB1002 C TJ OB České Budějovice 22:42 + 8:40
7. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:46 + 9:44
8. Lacinová Monika LPU8 C OK Lokomotiva Pardubice 23:56 + 9:54
9. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 23:57 + 9:55
10. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 24:19 + 10:17
11. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 24:42 + 10:40
12. Bažata Alberto KAM0702 C SK Kamenice 26:11 + 12:09
13. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 27:08 + 13:06
14. Sikora Jan 85C0700 C ProvodovJan 27:09 + 13:07
15. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 27:50 + 13:48
16. Mašláňovi TZL1060 C SKOB Zlín 28:07 + 14:05
17. Marszałek Dawid 11P0700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 28:16 + 14:14
18. Slováček Ondřej TZL0909 C SKOB Zlín 28:29 + 14:27
19. Korzetkowski Tymon 1EP1000 C 29:29 + 15:27
20. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 30:16 + 16:14
21. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:01 + 18:59
22. Połomski Wojciech 19P0800 C Tukan Iwiny 33:04 + 19:02
23. Rohan Vilém PVP0900 C VSS Přírodověda Praha 35:44 + 21:42
24. Alešová Anna ASU1077 C Magnus Orienteering 36:49 + 22:47
25. Aleš Mikuláš ASU1017 C Magnus Orienteering 36:50 + 22:48
26. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:51 + 22:49
27. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 39:11 + 25:09
28. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:13 + 25:11
29. Wysocka Michalina 69P0850 C MKS MOS Wroclaw 40:36 + 26:34
P
1.80 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jiří ADA5801 C OOB TJ Spartak Adamov 17:58
2. Poloprutská Tereza VLI9450 C Slavia Liberec orienteering 19:31 + 1:33
3. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 20:56 + 2:58
4. Drábková Zuzana NNN8499 C Neregistrovaní 21:42 + 3:44
5. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 21:48 + 3:50
6. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 24:27 + 6:29
7. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 25:31 + 7:33
8. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 25:50 + 7:52
9. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 27:36 + 9:38
10. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 27:39 + 9:41
11. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 27:48 + 9:50
12. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 28:26 + 10:28
13. Procházka Ferdinand ADA8849 C OOB TJ Spartak Adamov 28:37 + 10:39
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 29:29 + 11:31
15. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 29:41 + 11:43
16. Janošíková Olga VCB7552 C TJ OB České Budějovice 30:20 + 12:22
17. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 30:54 + 12:56
18. Močubová Veronika OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:55 + 12:57
19. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 31:05 + 13:07
20. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 32:58 + 15:00
21. Hýbl Orlík VIP1400 C SK VIPrahlo 33:35 + 15:37
22. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 33:45 + 15:47
23. Müller Marko 18D7500 C Post SV Dresden 34:29 + 16:31
24. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 38:45 + 20:47
25. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 38:57 + 20:59
26. Mikolášek David NSV9001 C Neregistovaní Svobodová 39:34 + 21:36
27. Lisá Štěpánka ONO0451 C SKOB Ostrov 40:21 + 22:23
28. Mróz Renata 68P7351 C KS Artemis Wroclaw 40:36 + 22:38
29. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 40:50 + 22:52
30. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 41:19 + 23:21
31. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 42:44 + 24:46
32. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 42:46 + 24:48
33. Slotová Jarmila TAP8699 C KOB TRETRA Praha 42:59 + 25:01
34. Mazurczak Maciej NNN9876 C Neregistrovaní 44:52 + 26:54
35. Choutková Lenka SOB7899 C SOBSA 46:33 + 28:35
36. Hýbl Matyáš VIP1401 C SK VIPrahlo 51:01 + 33:03
37. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:12 + 33:14
38. Richter Rudolf ADA5113 C OOB TJ Spartak Adamov 54:44 + 36:46
39. Venclová Kateřina NNN6887 C Neregistrovaní 58:24 + 40:26
40. Přibyl Adam LDC9100 C KOB Děčín 91:16 + 73:18
Kašpar Marcel NSV7801 C Neregistovaní Svobodová DISK
Svobodová Veronika NSV8151 C Neregistovaní Svobodová DISK
Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava DISK
T
2.40 km, 230 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisý Ondřej ONO7100 C SKOB Ostrov 37:38
2. Picek Štěpán TJN9601 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:33 + 5:55
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 49:11 + 11:33
4. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 49:53 + 12:15
5. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 50:15 + 12:37
6. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 52:29 + 14:51
7. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 59:56 + 22:18
8. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:17 + 25:39
9. Mrázková Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 63:21 + 25:43
10. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 63:56 + 26:18
11. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 66:42 + 29:04
12. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 72:33 + 34:55
13. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 74:14 + 36:36
14. Netíková Martina DOB9350 C KOB Dobruška 75:04 + 37:26
15. Beran Jakub TEP8749 C Tempo Praha 77:08 + 39:30
16. Hadačová Tereza AOP9051 C Přátelé orientačního běhu Opava 77:22 + 39:44
17. Čičák-Šmída Daniel DOB9301 C KOB Dobruška 80:45 + 43:07
18. Matěj Konečný KCK9907 C KOB Český Krumlov 82:07 + 44:29
19. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 82:13 + 44:35
20. Roll Martin ALB8449 C OOB Albrechtice nad Orlicí 83:40 + 46:02
21. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 84:16 + 46:38
22. Krupová Tereza 6YC8751 C Neregistrovaní 96:17 + 58:39
23. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 109:04 + 71:26
24. Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 109:54 + 72:16
Vlk Jakub 8HC0600 C DISK
Rákos Piroska 15H7750 C MOM DISK