Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E4

Datum:
10.05.2015
Místo konání:
Mariánské Lázně - zimní stadion
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Balbín 2, 1:10000, ekv.5m
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R2
Stavitel tratí:
Michalec Jan - R2
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T     TK    
D10L
3.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolovratová Tereza 5MC0652 LK Slovan K.Vary 17:47
2. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 19:35 + 1:48
3. Študlarová Zuzana 5MC0551 LK Slovan K.Vary 20:12 + 2:25
4. Pospíšilová Karolína LPM0550 OK Lokomotiva Plzeň 24:17 + 6:30
5. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 26:08 + 8:21
6. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 29:31 + 11:44
7. Mašková Lucie 1BC0752 Ski klub Karlovy Vary 30:08 + 12:21
8. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 30:33 + 12:46
9. Čáslavská Klárka 5MC0552 LK Slovan K.Vary 32:08 + 14:21
10. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 34:07 + 16:20
11. Lobelová Patricie 5MC0553 LK Slovan K.Vary 40:48 + 23:01
12. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 42:11 + 24:24
13. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 42:24 + 24:37
14. Peřinová Eliška SKV0771 TJ Slovan Karlovy Vary 47:24 + 29:37
15. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 65:47 + 48:00
Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov DISK
D10C
1.90 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 21:59
2. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 23:59 + 2:00
3. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 28:10 + 6:11
4. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 32:29 + 10:30
5. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 33:36 + 11:37
6. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 38:26 + 16:27
7. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 43:02 + 21:03
8. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 48:39 + 26:40
9. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 49:03 + 27:04
10. Peřinová Zuzana 5MC0554 LK Slovan K.Vary 57:03 + 35:04
11. Štěpánská Tereza KRL0553 Kometa Kralovice 57:17 + 35:18
Peřinová Anna 5MC0555 LK Slovan K.Vary DISK
D12B
2.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 22:36
2. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:57 + 1:21
3. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 25:11 + 2:35
4. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:50 + 4:14
5. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 30:26 + 7:50
6. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 30:46 + 8:10
7. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:24 + 9:48
8. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 32:32 + 9:56
9. Kolenatá Ema 5MC0452 LK Slovan K.Vary 35:02 + 12:26
10. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 35:06 + 12:30
11. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 43:18 + 20:42
12. Dvořáková Štěpánka 5MC0456 LK Slovan K.Vary 45:48 + 23:12
13. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 47:27 + 24:51
14. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 54:36 + 32:00
15. Nováková Anna 5MC0451 LK Slovan K.Vary 54:53 + 32:17
16. Šmejkalová Víťa 5MC0454 LK Slovan K.Vary 55:40 + 33:04
17. Kováčová Klaudie MLA0450 MLOK Mariánské Lázně 57:04 + 34:28
18. Kolovratová Adéla 5MC0453 LK Slovan K.Vary 58:58 + 36:22
19. Jechová Anita BSO0450 KOB Baník Sokolov 66:58 + 44:22
20. Lillová Marie BSO0351 KOB Baník Sokolov 72:18 + 49:42
21. Nováčková Johanka 5MC0455 LK Slovan K.Vary 85:03 + 62:27
D14B
3.00 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 26:56
2. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 28:38 + 1:42
3. Horová Eliška MLA0151 MLOK Mariánské Lázně 33:06 + 6:10
4. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 34:32 + 7:36
5. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 40:51 + 13:55
6. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 41:42 + 14:46
7. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 42:59 + 16:03
8. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 46:28 + 19:32
9. Kosařová Aneta ONO0250 SKOB Ostrov 48:29 + 21:33
10. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:43 + 24:47
11. Žampachová Bára 5MC0151 LK Slovan K.Vary 63:10 + 36:14
12. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 67:40 + 40:44
Turčinová Anna 1BC0251 Ski klub Karlovy Vary DISK
MS Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 28:25 + 1:29
D16B
4.00 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 34:06
2. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 46:37 + 12:31
3. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 49:10 + 15:04
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 54:26 + 20:20
5. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 56:27 + 22:21
6. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 70:23 + 36:17
7. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 86:50 + 52:44
D18B
4.30 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 38:13
2. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:48 + 4:35
3. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:39 + 6:26
4. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:57 + 10:44
5. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:47 + 12:34
6. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 63:04 + 24:51
D21C
5.30 km, 180 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6808
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina PGP7756 SK Praga 40:08 7190
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 42:31 + 2:23 6809
3. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 44:55 + 4:47 6424
4. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 46:08 + 6:00 6230
5. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 47:32 + 7:24 6006
6. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 49:24 + 9:16 5707
7. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 50:51 + 10:43 5475
8. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 53:51 + 13:43 4994
9. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 54:03 + 13:55 4962
10. Horová Magda VSP5450 USK Praha 57:17 + 17:09 4445
11. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 60:06 + 19:58 3994
12. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 62:27 + 22:19 3617
13. Pluháčková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 63:20 + 23:12 3476
14. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 66:10 + 26:02 3022
15. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 80:21 + 40:13 752
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35C
4.00 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 34:04
2. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 36:58 + 2:54
3. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 37:46 + 3:42
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:55 + 4:51
5. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 39:53 + 5:49
6. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 41:12 + 7:08
7. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 43:14 + 9:10
8. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 44:24 + 10:20
9. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 45:19 + 11:15
10. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 45:38 + 11:34
11. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 46:43 + 12:39
12. Šauli Ivana VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:03 + 12:59
13. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:14 + 13:10
14. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 48:16 + 14:12
15. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 51:39 + 17:35
16. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 52:43 + 18:39
17. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 53:26 + 19:22
18. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 53:58 + 19:54
19. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 54:45 + 20:41
20. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 54:51 + 20:47
21. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 57:34 + 23:30
22. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:52 + 26:48
23. Haková Magda PGP7651 SK Praga 63:29 + 29:25
24. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 64:42 + 30:38
25. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:44 + 30:40
26. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 67:59 + 33:55
27. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 72:38 + 38:34
28. Naporowská Marie BSO7950 KOB Baník Sokolov 76:25 + 42:21
29. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 76:33 + 42:29
30. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 77:10 + 43:06
Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha DISK
Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš DISK
Pávková Jana NEJ TJ Jiskra Nejdek DISK
MS Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 52:10 + 18:06
D45C
3.60 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 39:14
2. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 41:27 + 2:13
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 43:36 + 4:22
4. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 47:15 + 8:01
5. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 50:16 + 11:02
6. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 51:41 + 12:27
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 59:22 + 20:08
8. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 69:24 + 30:10
9. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 92:31 + 53:17
D55C
3.10 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 42:13
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 52:09 + 9:56
3. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 54:57 + 12:44
4. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 59:30 + 17:17
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 62:33 + 20:20
6. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 63:24 + 21:11
7. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:15 + 23:02
8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 66:55 + 24:42
9. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 70:11 + 27:58
10. Nyklová Helena LKV5151 Klub vodáků Karlovy Vary 76:56 + 34:43
D65C
2.70 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 48:44
2. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 54:08 + 5:24
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:56 + 22:12
H10L
3.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 19:48
2. Šmejkal Robert 5MC0603 LK Slovan K.Vary 20:48 + 1:00
3. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 21:03 + 1:15
4. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 21:17 + 1:29
5. Karliczek Tomáš 9KC0301 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 22:29 + 2:41
6. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 25:06 + 5:18
7. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 29:26 + 9:38
8. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 31:20 + 11:32
9. Matoušek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 32:46 + 12:58
10. Kováč Štěpán 5MC0501 LK Slovan K.Vary 32:54 + 13:06
11. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 32:58 + 13:10
12. Kulhánek Jáchym 5MC0601 LK Slovan K.Vary 34:33 + 14:45
13. Vyskočil Jan 5MC0602 LK Slovan K.Vary 38:38 + 18:50
14. Kříž Filip 9KC0401 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 40:43 + 20:55
15. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 42:48 + 23:00
16. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 44:34 + 24:46
Kule Oliver SKV0712 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H10C
1.90 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 17:51
2. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 19:11 + 1:20
3. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 20:49 + 2:58
4. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 24:57 + 7:06
5. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 26:33 + 8:42
6. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:36 + 8:45
7. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 30:25 + 12:34
8. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 33:20 + 15:29
9. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 34:54 + 17:03
10. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 35:25 + 17:34
11. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 38:52 + 21:01
12. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 22:55
13. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 41:36 + 23:45
14. Rádl Mikeš 5MC0502 LK Slovan K.Vary 51:21 + 33:30
15. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 55:28 + 37:37
16. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 58:08 + 40:17
17. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 60:01 + 42:10
Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory DISK
Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha DISK
H12B
2.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 20:19
2. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 23:59 + 3:40
3. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 24:16 + 3:57
4. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 29:57 + 9:38
5. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 31:56 + 11:37
6. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 36:20 + 16:01
7. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 40:50 + 20:31
8. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 41:41 + 21:22
9. Janas Adam PGP0404 SK Praga 43:08 + 22:49
10. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 43:56 + 23:37
11. Turčin Jan 1BC0401 Ski klub Karlovy Vary 46:03 + 25:44
12. Dlabač Marek 1BC0301 Ski klub Karlovy Vary 52:22 + 32:03
13. Klein Martin LPM0403 OK Lokomotiva Plzeň 55:34 + 35:15
14. Kulhánek Ondra 5MC0402 LK Slovan K.Vary 56:56 + 36:37
15. Gašek Matouš 5MC0401 LK Slovan K.Vary 60:43 + 40:24
16. Kollár Nikolaj 5MC0405 LK Slovan K.Vary 63:12 + 42:53
17. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 63:52 + 43:33
18. Dennison Jindřich MLA0301 MLOK Mariánské Lázně 63:57 + 43:38
19. Novák Ondřej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 66:02 + 45:43
20. Pavlas Ondra 5MC0404 LK Slovan K.Vary 69:32 + 49:13
21. Dvořák Jan 5MC0403 LK Slovan K.Vary 74:13 + 53:54
22. Študlar Vítek 5MC0301 LK Slovan K.Vary 78:18 + 57:59
23. Nykl Petr MFP0302 VŠSK MFF UK Praha 112:37 + 92:18
H14B
3.20 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 22:24
2. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:11 + 1:47
3. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 25:03 + 2:39
4. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 27:15 + 4:51
5. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:10 + 5:46
6. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:17 + 6:53
7. Janas Petr PGP0200 SK Praga 30:01 + 7:37
8. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 36:10 + 13:46
9. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 36:33 + 14:09
10. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 40:07 + 17:43
11. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 40:31 + 18:07
12. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 44:23 + 21:59
13. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 48:08 + 25:44
Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Javůrek Emil VSP0100 USK Praha DISK
Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice DISK
H16B
4.30 km, 150 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 43:51
2. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 57:23 + 13:32
3. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 63:19 + 19:28
4. Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice 84:21 + 40:30
H18B
6.70 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 63:02
2. Pelikán Lukáš MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 83:27 + 20:25
H21C
8.50 km, 340 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8311
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 51:11 8455
2. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 51:42 + 0:31 8373
3. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 53:23 + 2:12 8104
4. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 55:50 + 4:39 7713
5. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 55:56 + 4:45 7697
6. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 59:22 + 8:11 7149
7. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 59:53 + 8:42 7067
8. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 62:28 + 11:17 6655
9. Štemberk Adam LBE8900 TJ Lokomotiva Beroun 63:06 + 11:55 6554
10. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 64:03 + 12:52 6402
11. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 64:29 + 13:18 6333
12. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 64:50 + 13:39 6277
13. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 67:21 + 16:10 5876
14. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 68:55 + 17:44 5626
15. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 69:23 + 18:12 5551
16. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 72:56 + 21:45 4985
17. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 74:12 + 23:01 4783
18. Čechura Tomáš LPM8900 OK Lokomotiva Plzeň 74:18 + 23:07 4767
19. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 75:35 + 24:24 4562
20. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 76:07 + 24:56 4477
21. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 77:01 + 25:50 4333
22. Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 81:13 + 30:02 3663
23. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 82:55 + 31:44 3392
24. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 84:58 + 33:47 3065
25. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 85:15 + 34:04 3020
26. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 88:43 + 37:32 2467
27. Paták Pavel KSH8501 OOB TJ Kašperské Hory 90:48 + 39:37 2134
28. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:53 + 42:42 1642
29. Lhoták Luboš MAS9301 KČT Aš 94:31 + 43:20 1541
30. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 117:32 + 66:21 0
Tichovský Martin PGP6100 SK Praga DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0
H35C
6.70 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 48:32
2. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 48:41 + 0:09
3. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 50:54 + 2:22
3. Bílý Milan JES7001 KOS Jesenice 50:54 + 2:22
5. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:37 + 5:05
6. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 54:21 + 5:49
7. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 54:28 + 5:56
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 58:16 + 9:44
9. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 60:18 + 11:46
10. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 60:37 + 12:05
11. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:28 + 12:56
12. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 62:35 + 14:03
13. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:14 + 15:42
14. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 64:55 + 16:23
15. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 65:00 + 16:28
16. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 67:57 + 19:25
17. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 68:05 + 19:33
18. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:26 + 19:54
19. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 70:01 + 21:29
20. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 73:16 + 24:44
21. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 81:16 + 32:44
22. Pávek Jiří NEJ7700 TJ Jiskra Nejdek 81:42 + 33:10
23. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 82:08 + 33:36
24. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 90:38 + 42:06
Holík Jaromír NEJ7500 TJ Jiskra Nejdek DISK
Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha DISK
H45C
5.10 km, 170 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 39:04
2. Hones Sepp HSV7001 41:51 + 2:47
3. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 42:28 + 3:24
4. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 43:08 + 4:04
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 49:39 + 10:35
6. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 50:25 + 11:21
7. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 51:51 + 12:47
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 52:56 + 13:52
9. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 53:46 + 14:42
10. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 55:30 + 16:26
11. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 59:16 + 20:12
12. Růžička Miloslav HCE6300 TJ Sokol Hostivice 63:58 + 24:54
13. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 68:27 + 29:23
14. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 71:42 + 32:38
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 72:14 + 33:10
16. Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:44 + 35:40
17. Hofman Petr LPM6500 OK Lokomotiva Plzeň 78:45 + 39:41
18. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 79:01 + 39:57
19. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 92:57 + 53:53
H55C
4.20 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 34:12
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 35:47 + 1:35
3. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 36:22 + 2:10
4. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 39:09 + 4:57
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 39:16 + 5:04
6. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 42:22 + 8:10
7. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:41 + 9:29
8. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 43:45 + 9:33
9. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 47:13 + 13:01
10. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 48:57 + 14:45
11. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 53:12 + 19:00
12. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 55:34 + 21:22
13. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 58:41 + 24:29
14. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 76:53 + 42:41
15. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 106:56 + 72:44
H65C
3.60 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 39:30
2. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 42:24 + 2:54
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 43:04 + 3:34
4. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 44:20 + 4:50
5. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 44:55 + 5:25
6. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 46:22 + 6:52
7. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 49:03 + 9:33
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 51:18 + 11:48
9. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 54:30 + 15:00
10. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 54:51 + 15:21
HDR
3.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek SJC TJ Sportcentrum Jičín 17:04
2. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 20:35 + 3:31
3. Pelmajer Michal MLA MLOK Mariánské Lázně 22:42 + 5:38
4. Muchka Matyáš 9KC0602 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 23:59 + 6:55
5. Petruš Ondřej MLA MLOK Mariánské Lázně 25:33 + 8:29
6. Pichlík Tomáš 9KC0501 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 27:21 + 10:17
7. Prinz Mikuláš a Laděnka NNN Neregistrovaní 27:29 + 10:25
8. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 27:54 + 10:50
9. Louda Jakub 9KC0601 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 28:55 + 11:51
10. Blahutová Lucie MFP0950 VŠSK MFF UK Praha 30:16 + 13:12
11. Jedlička Jakub LPM OK Lokomotiva Plzeň 30:45 + 13:41
12. Hofmanová Anička LPM OK Lokomotiva Plzeň 30:47 + 13:43
13. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 30:55 + 13:51
14. Mullis Carolina May DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 31:32 + 14:28
15. Vyskočilová Magdaleně NNN Neregistrovaní 34:16 + 17:12
16. Jedlička Michal LPM OK Lokomotiva Plzeň 34:29 + 17:25
17. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 34:51 + 17:47
18. Pejšová Barbora 9KC0852 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 34:58 + 17:54
19. Matysková Andrea 9KC0851 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 35:08 + 18:04
20. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 35:19 + 18:15
21. Rohan Vilém PVP0900 VSS Přírodověda Praha 36:04 + 19:00
22. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 36:30 + 19:26
23. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 37:50 + 20:46
24. Ritter Jakub 1BC1001 Ski klub Karlovy Vary 39:17 + 22:13
25. Ritterová Lída 1BC0851 Ski klub Karlovy Vary 39:18 + 22:14
26. Apolínová Nela 1BC0751 Ski klub Karlovy Vary 42:09 + 25:05
27. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 42:55 + 25:51
28. Klier Šimon MLA MLOK Mariánské Lázně 44:20 + 27:16
29. Kušpálová Bára ROU0850 SKOB Roudnice nad Labem 46:18 + 29:14
30. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 46:27 + 29:23
31. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 51:08 + 34:04
32. Jirkovský Lukáš 1BC0902 Ski klub Karlovy Vary 55:16 + 38:12
33. Rüster Max 1BC0701 Ski klub Karlovy Vary 55:33 + 38:29
34. Nedbalová Magdalena MFP1053 VŠSK MFF UK Praha 65:54 + 48:50
Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha DISK
Nováková Eliška NNN Neregistrovaní DISK
P
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Marek NNN7004 Neregistrovaní 15:32
2. Patáková Zuzka KSH OOB TJ Kašperské Hory 20:11 + 4:39
3. Štěpánová Petra NNN7051 Neregistrovaní 20:12 + 4:40
4. Bodurka Jaroslav KRL Kometa Kralovice 24:22 + 8:50
5. Knošková Jitka MLA MLOK Mariánské Lázně 28:59 + 13:27
6. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 30:21 + 14:49
7. Štěpán Marek NNN7002 Neregistrovaní 31:03 + 15:31
8. Šašek Pavel 9KC7501 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 32:15 + 16:43
9. Matyska David 9KC7301 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 32:21 + 16:49
10. Bicencová Květoslava 9KC0151 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 36:51 + 21:19
11. Valvodová Jitka 9KC7151 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 37:08 + 21:36
12. Karliczek Jan 9KC0001 Lyž.klub NH - TJ Jiskra Nejdek 37:20 + 21:48
13. Typlová Hana NNN7052 Neregistrovaní 40:42 + 25:10
14. Knoška Robert MLA MLOK Mariánské Lázně 44:11 + 28:39
15. Jiráňová Irena JES6750 KOS Jesenice 48:53 + 33:21
16. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 51:21 + 35:49
17. Haider Anna HSV 54:06 + 38:34
18. Bredlerová Gabriela NNN Neregistrovaní 59:14 + 43:42
Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem DISK
T
3.70 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 34:57
2. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 46:17 + 11:20
3. Petruš Marek MLA MLOK Mariánské Lázně 46:31 + 11:34
4. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 51:23 + 16:26
5. Šilhan Petr NEJ8600 TJ Jiskra Nejdek 55:58 + 21:01
6. Turčinová Kamila 1BC7651 Ski klub Karlovy Vary 56:53 + 21:56
7. Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA 57:40 + 22:43
8. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 57:59 + 23:02
9. Šemotl Robin MLA MLOK Mariánské Lázně 58:55 + 23:58
10. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 62:35 + 27:38
11. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 65:00 + 30:03
12. Jirkovský Libor 1BC7401 Ski klub Karlovy Vary 79:08 + 44:11
13. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 80:20 + 45:23
14. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 81:01 + 46:04
Janasová Barbora PGP7152 SK Praga DISK
Rohan Pavel PVP6700 VSS Přírodověda Praha DISK
TK
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
rozhodčí MLA5701 MLOK Mariánské Lázně DISK