Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:03 | |
2. | Coufalová Rea | ZBM0953 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:28 | + 9:25 |
3. | Bubeníková Denisa | SJH0852 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:00 | + 9:57 |
4. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:26 | + 10:23 |
5. | Sobotková Gabriela | PZR0850 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:42 | + 10:39 |
6. | Strýčková Bára | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 27:42 | + 12:39 |
7. | Marková Eva | ZBM0954 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:38 | + 14:35 |
8. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:43 | + 15:40 |
9. | Coufalová Thea | ZBM1050 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:57 | + 16:54 |
10. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:12 | + 18:09 |
11. | Beranová Marie | SJH0951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:05 | + 28:02 |
12. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 43:45 | + 28:42 |
Hiklová Eva | ZBM0755 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:16 | |
2. | Taslerová Martina | ABM0757 | C | KOB Moira Brno | 20:51 | + 1:35 |
3. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 24:18 | + 5:02 |
4. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | C | SK OB Chotěboř | 25:12 | + 5:56 |
5. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:09 | + 6:53 |
6. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:25 | + 8:09 |
7. | Mácová Amálie | SJI0650 | C | OK Jihlava | 27:51 | + 8:35 |
8. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 28:35 | + 9:19 |
9. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:48 | + 9:32 |
10. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:30 | + 10:14 |
11. | Vítková Hana | SJI0750 | C | OK Jihlava | 29:41 | + 10:25 |
12. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 30:16 | + 11:00 |
13. | Kopencová Anna | SJH0752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:37 | + 11:21 |
14. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:35 | + 13:19 |
15. | HAZMUKOVÁ Jarmila | 8SX0651 | C | Neregistrovaní - GBM | 35:40 | + 16:24 |
15. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:40 | + 16:24 |
17. | Gregorová Julie | RUZ0750 | C | TJ Růžená | 38:42 | + 19:26 |
18. | Oranyová Sylva | SJI0751 | C | OK Jihlava | 38:48 | + 19:32 |
19. | Patermannová Marie | TBM0680 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:18 | + 25:02 |
MS | Brychtová Valerie | JHB0599 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 27:29 | + 8:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Nela | SJH0451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:46 | |
2. | Doleželová Anna | PZR0651 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:25 | + 0:39 |
3. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB Spartak Adamov | 26:34 | + 0:48 |
4. | Ondrová Anna | ZBM0553 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:07 | + 1:21 |
5. | Novotná Jitka | SJH0454 | B | SJH Jindřichův Hradec | 27:23 | + 1:37 |
6. | Doušková Hana | TBM0659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:49 | + 2:03 |
7. | Rotková Markéta | ZBM0455 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:54 | + 2:08 |
8. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 28:45 | + 2:59 |
9. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:57 | + 5:11 |
10. | Srbová Michaela | SJI0551 | B | OK Jihlava | 32:09 | + 6:23 |
11. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:28 | + 6:42 |
12. | Fuchsová Ema | TBM0653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:05 | + 7:19 |
13. | Chroustová Michaela | VBM0451 | C | VSK Mendelu Brno | 33:34 | + 7:48 |
14. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:40 | + 8:54 |
15. | Jindřichová Eliška | SJI0553 | C | OK Jihlava | 34:45 | + 8:59 |
16. | Dušková Tereza | TBM0554 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:26 | + 9:40 |
17. | Mikulová Klára | TBM0553 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:15 | + 15:29 |
18. | Baláčová Natálie | TBM0560 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:02 | + 20:16 |
19. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 47:11 | + 21:25 |
20. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:14 | + 21:28 |
21. | Pilná Klára | CHT0452 | C | OOB SK Chrast | 49:40 | + 23:54 |
22. | Klieštíková Šárka | 18C0450 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 52:09 | + 26:23 |
23. | Přibylová Anežka | OSN0551 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:49 | + 30:03 |
24. | Pánková Klára | ZBM0456 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:58 | + 32:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:17 | |
2. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 35:57 | + 2:40 |
3. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:00 | + 3:43 |
4. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 37:37 | + 4:20 |
5. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 38:02 | + 4:45 |
6. | Slámová Taťána | OSN0250 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:40 | + 7:23 |
7. | Barnatová Klára | ZBM0352 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:02 | + 7:45 |
8. | Veselá Aneta | SJH0352 | B | SJH Jindřichův Hradec | 43:27 | + 10:10 |
9. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 46:12 | + 12:55 |
10. | FIALOVÁ Pavla | 8SX0252 | C | Neregistrovaní - GBM | 51:10 | + 17:53 |
11. | Bašeová Klára | ZBM0252 | B | SK Žabovřesky Brno | 57:06 | + 23:49 |
12. | TOMÁŠKOVÁ Klára | 8SX0352 | C | Neregistrovaní - GBM | 61:22 | + 28:05 |
13. | Patermannová Eliška | TBM0369 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:56 | + 33:39 |
14. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 68:31 | + 35:14 |
15. | Pejchalová Ludmila | OSN0252 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:50 | + 35:33 |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | B | OOB Třebíč | 70:50 | + 37:33 |
17. | Pittnerová Adéla | RUZ0250 | C | TJ Růžená | 77:02 | + 43:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 39:47 | |
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 40:20 | + 0:33 |
3. | Biersaková Dagmar | ZCO0050 | C | Západočeská oblast | 44:17 | + 4:30 |
4. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:32 | + 4:45 |
5. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 47:47 | + 8:00 |
6. | Černá Kateřina | ZCO0250 | C | Západočeská oblast | 50:50 | + 11:03 |
7. | Šlechtová Tereza | ZCO0150 | C | Západočeská oblast | 53:47 | + 14:00 |
8. | Nádeníčková Pavla | ZCO0152 | C | Západočeská oblast | 55:32 | + 15:45 |
9. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:53 | + 18:06 |
10. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:07 | + 18:20 |
11. | Štefková Klára | TBM0059 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:53 | + 24:06 |
12. | Tokárová Regina | ZCO0151 | C | Západočeská oblast | 67:35 | + 27:48 |
13. | Radová Kateřina | ABM0199 | B | KOB Moira Brno | 76:02 | + 36:15 |
14. | Boučková Anna | TBM0051 | B | KOS TJ Tesla Brno | 77:45 | + 37:58 |
15. | Vacková Anna | CHT0051 | C | OOB SK Chrast | 86:58 | + 47:11 |
16. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB Spartak Adamov | 89:48 | + 50:01 |
17. | Drábková Eliška | TTR0151 | B | OOB Třebíč | 89:52 | + 50:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 39:35 | |
2. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 44:34 | + 4:59 |
3. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | A | KOS TJ Tesla Brno | 45:09 | + 5:34 |
4. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:10 | + 5:35 |
5. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 45:16 | + 5:41 |
6. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 46:18 | + 6:43 |
7. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 48:16 | + 8:41 |
8. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 49:56 | + 10:21 |
9. | Kinkorová Tereza | ZCO9850 | C | Západočeská oblast | 52:02 | + 12:27 |
10. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 52:46 | + 13:11 |
11. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 53:12 | + 13:37 |
12. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 54:23 | + 14:48 |
13. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:12 | + 21:37 |
14. | Hanáková Lenka | ZCO9950 | C | Západočeská oblast | 65:15 | + 25:40 |
15. | Dvořáková Klára | CHT9852 | B | OOB SK Chrast | 78:24 | + 38:49 |
16. | Nechutová Aneta | PZR9951 | A | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:09 | + 39:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 58:42 | 9297 | |
2. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 60:01 | + 1:19 | 9101 |
3. | Poklopová Lenka | ZBM8950 | E | SK Žabovřesky Brno | 63:05 | + 4:23 | 8645 |
4. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 63:11 | + 4:29 | 8630 |
5. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Žabovřesky Brno | 63:29 | + 4:47 | 8585 |
6. | Šiková Karolína | LPM9651 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 68:28 | + 9:46 | 7844 |
7. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 70:47 | + 12:05 | 7500 |
8. | Matulová Lucie | ADA8880 | C | OOB Spartak Adamov | 72:50 | + 14:08 | 7195 |
9. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 75:39 | + 16:57 | 6776 |
10. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 77:03 | + 18:21 | 6567 |
11. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:20 | + 21:38 | 6079 |
12. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 81:04 | + 22:22 | 5970 |
Chromá Kateřina | ZBM9451 | R | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:53 | 8478 | |
2. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 47:02 | + 5:09 | 7590 |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 47:42 | + 5:49 | 7475 |
4. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 48:18 | + 6:25 | 7372 |
5. | Vozdová Klára | ASU8964 | C | Magnus Orienteering | 48:32 | + 6:39 | 7332 |
6. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:00 | + 8:07 | 7079 |
7. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 51:54 | + 10:01 | 6752 |
8. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 52:29 | + 10:36 | 6651 |
9. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 53:25 | + 11:32 | 6490 |
10. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 54:35 | + 12:42 | 6289 |
11. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 55:51 | + 13:58 | 6071 |
12. | Moučková Andrea | RBK9257 | C | SK Radioklub Blansko | 57:53 | + 16:00 | 5720 |
13. | Klusáčková Zuzana | TTR9151 | C | OOB Třebíč | 58:16 | + 16:23 | 5654 |
14. | Šťastná Lenka | CTB8351 | C | SK OB Chotěboř | 59:16 | + 17:23 | 5482 |
15. | BŽATKOVÁ Kateřina | 8SX9752 | C | Neregistrovaní - GBM | 59:47 | + 17:54 | |
16. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 61:01 | + 19:08 | 5180 |
17. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Žabovřesky Brno | 62:12 | + 20:19 | 4977 |
18. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 62:37 | + 20:44 | 4905 |
19. | Paulíčková Renata | SJI8057 | C | OK Jihlava | 64:32 | + 22:39 | 4574 |
20. | Čechová Jitka | VBM8353 | C | VSK Mendelu Brno | 66:00 | + 24:07 | 4322 |
21. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 66:32 | + 24:39 | 4230 |
22. | Kolešová Helena | LPU8857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:24 | + 25:31 | 4080 |
23. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 67:33 | + 25:40 | 4055 |
24. | Urbanová Johana | PZR9251 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:24 | + 28:31 | 3563 |
24. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 70:24 | + 28:31 | 3563 |
26. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB Spartak Adamov | 71:18 | + 29:25 | 3408 |
27. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 72:07 | + 30:14 | 3268 |
28. | Marečková Michaela | ADA9252 | C | OOB Spartak Adamov | 72:28 | + 30:35 | |
29. | Parkanová Veronika | SJH9751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 73:30 | + 31:37 | 3029 |
30. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 74:16 | + 32:23 | 2897 |
31. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 74:18 | + 32:25 | 2891 |
32. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 76:52 | + 34:59 | 2449 |
33. | Tesařová Eva | RBK9253 | C | SK Radioklub Blansko | 81:35 | + 39:42 | 1636 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 30:56 | 2729 | |
2. | Pangrácová Anna | 4EX9450 | C | ČSNS | 31:50 | + 0:54 | |
3. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 33:03 | + 2:07 | 2565 |
4. | Procházková Michaela | LPU8960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:01 | + 4:05 | 2411 |
5. | Pangrácová Marie | 4EX9050 | C | ČSNS | 37:24 | + 6:28 | |
6. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 38:12 | + 7:16 | |
7. | Dovrtělová Gabriela | TZL8591 | C | SKOB Zlín | 38:39 | + 7:43 | |
8. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 39:35 | + 8:39 | 2056 |
9. | Kučerová Marie | PZR8851 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:54 | + 10:58 | |
10. | Königová Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:03 | + 11:07 | 1864 |
11. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:30 | + 11:34 | 1829 |
12. | Kubanová Kateřina | CHT8451 | C | OOB SK Chrast | 42:57 | + 12:01 | 1794 |
13. | Hornová Lenka | 4EX9150 | C | ČSNS | 43:51 | + 12:55 | |
14. | Jánská Radka | TTR9393 | C | OOB Třebíč | 47:25 | + 16:29 | |
15. | Vacková Petra | CHT7852 | C | OOB SK Chrast | 47:28 | + 16:32 | 1442 |
16. | Jakubková Vendula | ABM9262 | C | KOB Moira Brno | 48:32 | + 17:36 | |
17. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:56 | + 18:00 | 1328 |
18. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | C | OOB Třebíč | 49:50 | + 18:54 | 1258 |
19. | Moravčíková Hana | CHT9751 | C | OOB SK Chrast | 51:18 | + 20:22 | 1144 |
20. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 51:40 | + 20:44 | 1116 |
21. | Hronová Iva | RUZ6450 | C | TJ Růžená | 52:42 | + 21:46 | 1035 |
22. | Taslerová Renata | UBM7651 | C | MENISKOS Brno | 54:08 | + 23:12 | 924 |
23. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 67:42 | + 36:46 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:39 | |
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 42:03 | + 1:24 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 43:34 | + 2:55 |
4. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:42 | + 5:03 |
5. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 46:45 | + 6:06 |
6. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 46:55 | + 6:16 |
7. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:25 | + 6:46 |
8. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB Moira Brno | 47:27 | + 6:48 |
9. | HAZMUKOVÁ Pavla | 8SX7656 | C | Neregistrovaní - GBM | 47:52 | + 7:13 |
10. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB Moira Brno | 47:53 | + 7:14 |
11. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 47:57 | + 7:18 |
12. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:45 | + 9:06 |
13. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:39 | + 10:00 |
14. | Ondrouchová Lída | ADA7051 | C | OOB Spartak Adamov | 51:02 | + 10:23 |
15. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:04 | + 10:25 |
15. | Švecová Iva | CHT7151 | C | OOB SK Chrast | 51:04 | + 10:25 |
17. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:05 | + 11:26 |
18. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:38 | + 11:59 |
19. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:01 | + 12:22 |
20. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:09 | + 13:30 |
21. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:18 | + 13:39 |
22. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 54:42 | + 14:03 |
23. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 55:39 | + 15:00 |
24. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 56:01 | + 15:22 |
25. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:18 | + 15:39 |
26. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB Moira Brno | 56:50 | + 16:11 |
27. | TOMÁŠKOVÁ Barbora | 8SX7659 | C | Neregistrovaní - GBM | 57:06 | + 16:27 |
28. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:33 | + 17:54 |
29. | Adámková Blanka | DCH7852 | C | Radioelektronika Cheb | 58:54 | + 18:15 |
30. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:02 | + 18:23 |
31. | Krejsová Martina | CHT8152 | C | OOB SK Chrast | 60:05 | + 19:26 |
32. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 60:29 | + 19:50 |
33. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 62:22 | + 21:43 |
34. | Tesařová Jitka | RBK6451 | C | SK Radioklub Blansko | 64:39 | + 24:00 |
35. | Vítková Lenka | SJI7852 | C | OK Jihlava | 65:22 | + 24:43 |
36. | SPÁČILOVÁ Petra | 8SX7455 | C | Neregistrovaní - GBM | 71:58 | + 31:19 |
37. | Blažková Markéta | SJH7550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 74:37 | + 33:58 |
38. | Gregorová Eva | 2TX0002 | C | Neregistrovaní - Gregorovi | 77:07 | + 36:28 |
39. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 81:33 | + 40:54 |
40. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 92:43 | + 52:04 |
41. | Přibylová Jana | OSN7853 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 99:30 | + 58:51 |
Kroutilová Eva | ZBM7861 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Chmelíková Gabriela | ZBM7653 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 44:33 | |
2. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 45:32 | + 0:59 |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:34 | + 1:01 |
4. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 48:28 | + 3:55 |
5. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 48:39 | + 4:06 |
6. | Doleželová Iva | PZR7171 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:45 | + 4:12 |
7. | Hojná Tereza | SJH6951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:48 | + 5:15 |
8. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:39 | + 8:06 |
9. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 54:56 | + 10:23 |
10. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 60:14 | + 15:41 |
11. | Kunzová Ivana | BBM7155 | C | BETA URSUS Orienteering | 60:53 | + 16:20 |
12. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 61:42 | + 17:09 |
13. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:00 | + 19:27 |
14. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 68:11 | + 23:38 |
15. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:21 | + 25:48 |
16. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 75:10 | + 30:37 |
17. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:24 | + 31:51 |
18. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 77:23 | + 32:50 |
18. | Melounová Miroslava | JHB6851 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 77:23 | + 32:50 |
20. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | C | TJ Růžená | 86:34 | + 42:01 |
21. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 104:01 | + 59:28 |
Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:15 | |
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 28:22 | + 7:07 |
3. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 33:45 | + 12:30 |
4. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 35:02 | + 13:47 |
5. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:24 | + 17:09 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 40:17 | + 19:02 |
7. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:26 | + 23:11 |
8. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 44:31 | + 23:16 |
9. | Oulická Hana | FJI5350 | C | SK FREE Jihlava | 48:36 | + 27:21 |
10. | Zháňalová Jana | TTR6051 | C | OOB Třebíč | 49:38 | + 28:23 |
11. | Podhorská Věra | CJI5252 | C | Fajn Club Jihlava | 70:13 | + 48:58 |
12. | Kadlecová Miloslava | LBM5457 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 89:27 | + 68:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 47:59 | |
2. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 48:44 | + 0:45 |
3. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 50:39 | + 2:40 |
4. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 51:32 | + 3:33 |
5. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 52:05 | + 4:06 |
6. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 53:58 | + 5:59 |
7. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:34 | + 7:35 |
8. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 58:41 | + 10:42 |
9. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 59:04 | + 11:05 |
10. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 59:13 | + 11:14 |
11. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 59:21 | + 11:22 |
12. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 64:01 | + 16:02 |
13. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 66:08 | + 18:09 |
14. | Jurica Jan | LPU9611 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 66:30 | + 18:31 |
15. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:13 | + 19:14 |
16. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 68:30 | + 20:31 |
17. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 68:33 | + 20:34 |
18. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:45 | + 23:46 |
19. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 72:08 | + 24:09 |
20. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 72:29 | + 24:30 |
21. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 72:55 | + 24:56 |
22. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 83:35 | + 35:36 |
23. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 83:45 | + 35:46 |
24. | Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | 88:38 | + 40:39 |
25. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 88:44 | + 40:45 |
26. | Zelinka Jan | LPU9405 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 94:19 | + 46:20 |
27. | Kraus Martin | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 103:03 | + 55:04 |
Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Filip | TBM0802 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:00 | |
2. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:01 | + 2:01 |
3. | Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | 20:39 | + 2:39 |
4. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SJH Jindřichův Hradec | 21:51 | + 3:51 |
5. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 22:46 | + 4:46 |
6. | Pelikán Jan | RUZ0801 | C | TJ Růžená | 24:31 | + 6:31 |
7. | Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | 27:19 | + 9:19 |
8. | Kroutil Jošt | ZBM0701 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:53 | + 10:53 |
9. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 29:58 | + 11:58 |
10. | Kroutil Tadeáš | ZBM0901 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:35 | + 13:35 |
11. | Přibyl Daniel | OSN0808 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:29 | + 14:29 |
12. | Venhauer Štepán | SJI0803 | C | OK Jihlava | 34:23 | + 16:23 |
13. | Patrik Eliášek | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 36:09 | + 18:09 |
14. | HRUBÝ Vít | 8SX0707 | C | Neregistrovaní - GBM | 48:41 | + 30:41 |
15. | Šnajdr Jakub | PTE0700 | C | TJ Sokol Ptení | 49:14 | + 31:14 |
Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:33 | |
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | C | OK Jihlava | 17:44 | + 1:11 |
3. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:59 | + 3:26 |
4. | Brosch Ondřej | RBK0606 | C | SK Radioklub Blansko | 20:36 | + 4:03 |
5. | Račanský Jiří | TBM0706 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:04 | + 4:31 |
6. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:07 | + 4:34 |
7. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:16 | + 4:43 |
8. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:07 | + 6:34 |
9. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:29 | + 7:56 |
10. | Svirák Jonatan | TBM0608 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:22 | + 8:49 |
11. | Marek Filip | ZBM0706 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:42 | + 10:09 |
12. | Bulička Martin | ZBM0807 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:13 | + 10:40 |
13. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 28:29 | + 11:56 |
14. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 28:47 | + 12:14 |
15. | Prášil Jakub | SJI0702 | C | OK Jihlava | 29:31 | + 12:58 |
16. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:40 | + 13:07 |
17. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:48 | + 13:15 |
18. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:47 | + 15:14 |
19. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:57 | + 15:24 |
20. | Saitl David | ZBM0805 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:31 | + 15:58 |
21. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:39 | + 17:06 |
22. | Fuchs Marek | TBM0603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:25 | + 17:52 |
23. | Mudrák Daniel | TBM0629 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:27 | + 17:54 |
24. | Jirků František | SJI0600 | C | OK Jihlava | 35:01 | + 18:28 |
25. | Černý Vojtěch | SJI0603 | C | OK Jihlava | 35:20 | + 18:47 |
26. | Urválek Jan | TBM0707 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:38 | + 19:05 |
27. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:16 | + 19:43 |
28. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:32 | + 20:59 |
29. | Frýba Matyáš | SJI0700 | C | OK Jihlava | 38:35 | + 22:02 |
30. | Klieštík Petr | 18C0600 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 39:33 | + 23:00 |
31. | Coufal Petr | SJI0703 | C | OK Jihlava | 41:20 | + 24:47 |
32. | Lasota Jan | ZBM0603 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:33 | + 29:00 |
33. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 47:56 | + 31:23 |
34. | TOMÁŠEK Jáchym | 8SX0606 | C | Neregistrovaní - GBM | 60:18 | + 43:45 |
Vítek Vojtěch | CHT0801 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | ADA0503 | C | OOB Spartak Adamov | 26:28 | |
2. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 27:35 | + 1:07 |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 28:12 | + 1:44 |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | B | OOB Třebíč | 28:20 | + 1:52 |
5. | Vítek Matěj | SJI0500 | B | OK Jihlava | 28:39 | + 2:11 |
6. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | C | OOB Spartak Adamov | 29:12 | + 2:44 |
7. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 30:28 | + 4:00 |
8. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 30:52 | + 4:24 |
9. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 31:58 | + 5:30 |
10. | Hanousek Matěj | RBK0404 | C | SK Radioklub Blansko | 32:26 | + 5:58 |
11. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:15 | + 6:47 |
12. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 35:05 | + 8:37 |
13. | Ježek Filip | RBK0405 | C | SK Radioklub Blansko | 37:33 | + 11:05 |
14. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:47 | + 12:19 |
15. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:43 | + 13:15 |
16. | Vaněček Tomáš | SJH0404 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:33 | + 16:05 |
17. | Jaromír Jelínek | 8RC0600 | C | BZP | 43:28 | + 17:00 |
18. | Beneš Roman | SJI0403 | C | OK Jihlava | 43:54 | + 17:26 |
19. | Račanský Jakub | UBM0503 | C | MENISKOS Brno | 45:35 | + 19:07 |
20. | Pejchal Josef | OSN0500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:31 | + 20:03 |
21. | Baše Matěj | ZBM0509 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:13 | + 20:45 |
22. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB Moira Brno | 47:41 | + 21:13 |
23. | Beneš Tomáš | SJI0501 | C | OK Jihlava | 48:45 | + 22:17 |
24. | Hendrych Vít | SJI0601 | C | OK Jihlava | 50:26 | + 23:58 |
25. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | C | OK Jihlava | 52:31 | + 26:03 |
26. | Račanský Matěj | TBM0410 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:58 | + 26:30 |
27. | Hradil Eliáš | OSN0541 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:10 | + 27:42 |
28. | Hrouda Šimon | UBM0504 | C | MENISKOS Brno | 55:49 | + 29:21 |
29. | Zelený Vladan | ZBM0405 | C | SK Žabovřesky Brno | 63:17 | + 36:49 |
30. | FOLWARCZNY Martin | 8SX0513 | C | Neregistrovaní - GBM | 67:38 | + 41:10 |
31. | Ondrouch Martin | ADA0502 | C | OOB Spartak Adamov | 68:17 | + 41:49 |
32. | Rosecký Adam | PZR0501 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:04 | + 42:36 |
33. | Ševčík Daniel | TBM0508 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:44 | + 43:16 |
34. | Pekárek Martin | RBK0501 | C | SK Radioklub Blansko | 71:49 | + 45:21 |
35. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:46 | + 50:18 |
36. | Starý Michal | OSN | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:14 | + 54:46 |
37. | Filip Bernard | ZBM0511 | C | SK Žabovřesky Brno | 112:09 | + 85:41 |
Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | DISK | ||
Máca Dominik | SJI0503 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Tachovský Jáchym | ZBM0502 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 31:44 | |
2. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:49 | + 0:05 |
3. | Milán Jakub | TBM0411 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:09 | + 1:25 |
4. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 35:45 | + 4:01 |
5. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:42 | + 4:58 |
6. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 38:56 | + 7:12 |
7. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 39:14 | + 7:30 |
8. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:34 | + 8:50 |
9. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 40:51 | + 9:07 |
10. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 41:12 | + 9:28 |
11. | Urbánek Adam | ZBM0302 | B | SK Žabovřesky Brno | 42:15 | + 10:31 |
12. | Stoklas Adam | TTR0202 | C | OOB Třebíč | 50:06 | + 18:22 |
13. | Tachovský Matyáš | ZBM0208 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:43 | + 19:59 |
14. | Musil Štěpán | TBM0305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:22 | + 22:38 |
15. | PETERKA Ondřej | 8SX0311 | C | Neregistrovaní - GBM | 63:49 | + 32:05 |
16. | Přibyl Jan | OSN0300 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 94:17 | + 62:33 |
17. | Račanský Jan | UBM0302 | C | MENISKOS Brno | 114:57 | + 83:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:34 | |
2. | Newiak Nick | ZCO0104 | C | Západočeská oblast | 38:38 | + 5:04 |
3. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 39:06 | + 5:32 |
4. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 41:28 | + 7:54 |
5. | Koudelka Tomáš | SJH0003 | B | SJH Jindřichův Hradec | 42:43 | + 9:09 |
6. | ŠROM Dominik | 8SX0002 | C | Neregistrovaní - GBM | 44:40 | + 11:06 |
7. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 48:39 | + 15:05 |
8. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:39 | + 19:05 |
9. | Nosek Jakub | SJH0002 | B | SJH Jindřichův Hradec | 53:20 | + 19:46 |
10. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 55:39 | + 22:05 |
11. | Brychta Jiří | JHB0002 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:28 | + 26:54 |
12. | Svoboda Martin | TBM0105 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:54 | + 30:20 |
13. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:31 | + 36:57 |
14. | Drábek Vojtěch | TTR0103 | C | OOB Třebíč | 77:31 | + 43:57 |
15. | Hrouda Jakub | UBM0106 | C | MENISKOS Brno | 78:09 | + 44:35 |
16. | Rosecký Jan | PZR0106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 93:31 | + 59:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 39:30 | |
2. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 43:15 | + 3:45 |
3. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 49:10 | + 9:40 |
4. | Kinc Martin | ZBM9905 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:02 | + 10:32 |
5. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 51:13 | + 11:43 |
6. | Bžatech Vojtěch | VAK | C | 53:05 | + 13:35 | |
7. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | A | SJH Jindřichův Hradec | 53:59 | + 14:29 |
8. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:25 | + 15:55 |
9. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:55 | + 17:25 |
10. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 59:06 | + 19:36 |
11. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 59:39 | + 20:09 |
12. | Pastyřík Martin | PZR9902 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:40 | + 22:10 |
13. | Žáček Matěj | RBK9802 | C | SK Radioklub Blansko | 62:28 | + 22:58 |
14. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 62:56 | + 23:26 |
15. | Říčný Vojta | ZBM9903 | B | SK Žabovřesky Brno | 64:05 | + 24:35 |
16. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 66:02 | + 26:32 |
17. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 68:07 | + 28:37 |
18. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 70:02 | + 30:32 |
19. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | B | OK Jihlava | 77:16 | + 37:46 |
20. | Hybeš David | CHT9903 | B | OOB SK Chrast | 149:12 | + 109:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 75:43 | 9496 | |
2. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 76:22 | + 0:39 | 9416 |
3. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 77:58 | + 2:15 | 9220 |
4. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 78:47 | + 3:04 | 9121 |
5. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 79:26 | + 3:43 | 9041 |
6. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 80:02 | + 4:19 | 8968 |
7. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 81:39 | + 5:56 | 8770 |
8. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 81:44 | + 6:01 | 8760 |
9. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 81:51 | + 6:08 | 8746 |
10. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 83:04 | + 7:21 | 8597 |
11. | Hruška Jakub | ZBM9515 | R | SK Žabovřesky Brno | 83:24 | + 7:41 | 8556 |
12. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | R | OK Jihlava | 84:51 | + 9:08 | 8379 |
13. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:49 | + 10:06 | 8261 |
14. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 88:26 | + 12:43 | 7941 |
15. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 90:09 | + 14:26 | 7731 |
16. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | C | OOB SK Chrast | 96:02 | + 20:19 | 7011 |
17. | Matula Petr | ADA8202 | C | OOB Spartak Adamov | 97:12 | + 21:29 | 6868 |
18. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 98:06 | + 22:23 | 6758 |
19. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 98:47 | + 23:04 | 6675 |
20. | Koleš Jan | LPU8610 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 104:39 | + 28:56 | 5957 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 57:50 | 9008 | |
2. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 57:54 | + 0:04 | 8998 |
3. | Čech Jan | SJI9601 | R | OK Jihlava | 60:28 | + 2:38 | 8610 |
4. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 60:33 | + 2:43 | 8598 |
5. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 62:08 | + 4:18 | 8358 |
6. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 62:56 | + 5:06 | 8238 |
7. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 65:27 | + 7:37 | 7857 |
8. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 65:52 | + 8:02 | 7794 |
9. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 66:12 | + 8:22 | 7744 |
10. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 66:58 | + 9:08 | 7628 |
11. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 67:03 | + 9:13 | 7616 |
12. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 67:11 | + 9:21 | 7596 |
13. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 68:43 | + 10:53 | 7364 |
14. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 70:01 | + 12:11 | 7168 |
15. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 70:06 | + 12:16 | 7155 |
16. | Šimáček Ondřej | 8UX9400 | C | ROB Pardubice | 70:44 | + 12:54 | |
17. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 71:16 | + 13:26 | 6979 |
18. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 71:41 | + 13:51 | 6916 |
19. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 71:52 | + 14:02 | 6888 |
20. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 72:00 | + 14:10 | 6868 |
21. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 72:04 | + 14:14 | 6858 |
22. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 72:24 | + 14:34 | 6808 |
23. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 73:10 | + 15:20 | 6692 |
24. | Šťastný Karel | CTB7901 | C | SK OB Chotěboř | 73:20 | + 15:30 | 6667 |
25. | ŠROM Jakub | 8SX9514 | C | Neregistrovaní - GBM | 74:22 | + 16:32 | |
26. | Tichý Tomáš | SJH9201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 74:27 | + 16:37 | 6498 |
27. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 75:04 | + 17:14 | 6405 |
28. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:00 | + 18:10 | 6264 |
29. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:12 | + 18:22 | 6234 |
30. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 76:23 | + 18:33 | 6206 |
31. | Lněnička Jakub | 8UX9200 | C | ROB Pardubice | 76:40 | + 18:50 | |
32. | HAMÁK Ales | 8SX8506 | C | Neregistrovaní - GBM | 78:10 | + 20:20 | |
33. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 80:35 | + 22:45 | 5571 |
34. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 81:42 | + 23:52 | 5403 |
35. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 82:23 | + 24:33 | 5300 |
36. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 82:45 | + 24:55 | 5244 |
37. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 83:34 | + 25:44 | 5121 |
38. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 84:04 | + 26:14 | 5045 |
39. | Kuban Michal | CHT8505 | C | OOB SK Chrast | 85:22 | + 27:32 | 4849 |
40. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 85:42 | + 27:52 | 4799 |
41. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 85:49 | + 27:59 | 4781 |
42. | Šimáček Martin | 8UX9700 | C | ROB Pardubice | 88:08 | + 30:18 | |
43. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 90:42 | + 32:52 | 4043 |
44. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 92:02 | + 34:12 | 3842 |
45. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 92:05 | + 34:15 | 3834 |
46. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 92:49 | + 34:59 | 3724 |
47. | Kuban Jiří | CHT8401 | C | OOB SK Chrast | 93:40 | + 35:50 | 3595 |
48. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 93:54 | + 36:04 | 3560 |
49. | Nouza Petr | SJH9300 | C | SJH Jindřichův Hradec | 94:46 | + 36:56 | 3429 |
50. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 94:59 | + 37:09 | 3396 |
51. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 95:06 | + 37:16 | 3379 |
52. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 95:38 | + 37:48 | 3298 |
53. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 96:21 | + 38:31 | 3190 |
54. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 97:34 | + 39:44 | 3006 |
55. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 98:31 | + 40:41 | 2863 |
56. | Tůma Martin | 69X8200 | C | HO Humanita | 99:58 | + 42:08 | |
57. | Lenkei Ákos | 46H8200 | C | Hidegkúti Spartacus | 109:09 | + 51:19 | |
58. | Koumar František | SJI9501 | C | OK Jihlava | 113:09 | + 55:19 | 652 |
59. | Kulich Martin | ZBM9009 | C | SK Žabovřesky Brno | 114:42 | + 56:52 | 418 |
60. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 120:39 | + 62:49 | 0 |
Bořil Jan | SJI9700 | R | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Žanda Matěj | CTB9201 | C | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 33:04 | 4025 | |
2. | Černík Václav | OSN9200 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:22 | + 3:18 | 3691 |
3. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 39:54 | + 6:50 | 3334 |
4. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 41:23 | + 8:19 | 3184 |
5. | Procházka Josef | 4EX7200 | C | ČSNS | 42:42 | + 9:38 | |
6. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 44:20 | + 11:16 | 2886 |
7. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:59 | + 12:55 | 2719 |
8. | Chmelík Petr | ZBM7507 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:33 | + 13:29 | 2662 |
9. | Janíček Jakub | OSN9443 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:36 | + 13:32 | |
10. | Choutka Jaroslav | BZR8000 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 48:05 | + 15:01 | 2507 |
11. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB Moira Brno | 48:35 | + 15:31 | 2456 |
12. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:00 | + 15:56 | 2414 |
13. | Hrazdil Jiří | 9BC8400 | C | NNN | 50:20 | + 17:16 | |
14. | Stoklasa Radek | OSN7500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:39 | + 17:35 | 2248 |
15. | Coufal Petr | 3MC8000 | C | FBŠ Jihlava | 50:44 | + 17:40 | |
16. | Šafek Jiří | ZBM7606 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:52 | + 17:48 | 2226 |
17. | Semerád Jan | 4EX9401 | C | ČSNS | 51:09 | + 18:05 | |
18. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | C | VSK Mendelu Brno | 55:02 | + 21:58 | 1805 |
19. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:22 | + 23:18 | 1670 |
20. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 57:19 | + 24:15 | 1574 |
21. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 57:29 | + 24:25 | 1557 |
22. | Novotný Petr | 5KX0001 | C | Neregistrovaní - Novotný Petr | 65:05 | + 32:01 | |
23. | Šudřich Tomáš | 4EX0000 | C | ČSNS | 66:55 | + 33:51 | |
24. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 69:02 | + 35:58 | 390 |
25. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 73:15 | + 40:11 | 0 |
26. | Kubák Martin | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 77:22 | + 44:18 | 0 |
27. | Olexa Zdeněk | BBM8700 | C | BETA URSUS Orienteering | 81:05 | + 48:01 | 0 |
28. | Rosecký Karel | PZR7302 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 83:52 | + 50:48 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 48:18 | |
2. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:27 | + 0:09 |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 50:32 | + 2:14 |
4. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 52:20 | + 4:02 |
5. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 59:36 | + 11:18 |
6. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 62:05 | + 13:47 |
7. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 63:12 | + 14:54 |
8. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 64:10 | + 15:52 |
9. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 64:13 | + 15:55 |
10. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:13 | + 16:55 |
11. | Šebesta Petr | CHT7102 | C | OOB SK Chrast | 65:25 | + 17:07 |
12. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB Moira Brno | 66:02 | + 17:44 |
13. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 66:36 | + 18:18 |
14. | Mareček Jiří | ADA5901 | C | OOB Spartak Adamov | 67:30 | + 19:12 |
15. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB Spartak Adamov | 68:32 | + 20:14 |
16. | Pospíšil Jiří | PBM7401 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 69:08 | + 20:50 |
17. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:21 | + 21:03 |
18. | Račanský Jan | UBM7903 | C | MENISKOS Brno | 69:34 | + 21:16 |
19. | Kučera Viktor | ZBM7608 | C | SK Žabovřesky Brno | 69:51 | + 21:33 |
20. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 70:04 | + 21:46 |
21. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:30 | + 22:12 |
22. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB Moira Brno | 70:37 | + 22:19 |
23. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 71:35 | + 23:17 |
24. | Veselý Oldřich | SJH7101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 73:15 | + 24:57 |
25. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 73:28 | + 25:10 |
26. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 73:54 | + 25:36 |
26. | Evstafev Ivan | 84C8000 | C | Dolni Kounice | 73:54 | + 25:36 |
28. | Humlíček René | UBM7101 | C | MENISKOS Brno | 74:27 | + 26:09 |
29. | Červinka Jan | OSN8002 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:58 | + 26:40 |
30. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:23 | + 28:05 |
31. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 76:35 | + 28:17 |
32. | Kvítek Franjo | UBM8003 | C | MENISKOS Brno | 79:15 | + 30:57 |
33. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 80:00 | + 31:42 |
34. | Vaněček Roman | SJH7701 | C | SJH Jindřichův Hradec | 80:21 | + 32:03 |
35. | Musil Radek | 1DC7600 | C | Targa Orienteering | 80:59 | + 32:41 |
36. | Leksa Robert | CHT8002 | C | OOB SK Chrast | 81:07 | + 32:49 |
37. | Přibyl Jan | OSN7801 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:48 | + 33:30 |
38. | Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB Moira Brno | 82:17 | + 33:59 |
39. | Hanousek Kamil | RBK8001 | C | SK Radioklub Blansko | 84:25 | + 36:07 |
40. | Hanousek Martin | CTB7910 | C | SK OB Chotěboř | 84:55 | + 36:37 |
41. | Tasler David | UBM7105 | C | MENISKOS Brno | 85:10 | + 36:52 |
42. | Nepustil Petr | OSN7700 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 89:35 | + 41:17 |
43. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 92:55 | + 44:37 |
44. | Martínek Roman | SJH7501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 111:27 | + 63:09 |
Klieštík Jiří | 18C8000 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 51:25 | |
2. | Kunz Martin | BBM7101 | C | BETA URSUS Orienteering | 51:47 | + 0:22 |
3. | Svoboda Petr | ABM7124 | C | KOB Moira Brno | 52:33 | + 1:08 |
4. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 53:06 | + 1:41 |
5. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:06 | + 2:41 |
6. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:53 | + 4:28 |
7. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:00 | + 4:35 |
8. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:53 | + 5:28 |
9. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 57:56 | + 6:31 |
10. | Suk Jiří | MFP6401 | C | VŠSK MFF UK Praha | 58:13 | + 6:48 |
11. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 58:41 | + 7:16 |
12. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 59:52 | + 8:27 |
13. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:56 | + 8:31 |
14. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 60:08 | + 8:43 |
15. | Trojan Jiří | SJH6601 | C | SJH Jindřichův Hradec | 61:27 | + 10:02 |
16. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 61:33 | + 10:08 |
17. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 61:49 | + 10:24 |
18. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 63:38 | + 12:13 |
19. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 64:26 | + 13:01 |
20. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 65:01 | + 13:36 |
21. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 67:10 | + 15:45 |
22. | Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:14 | + 15:49 |
23. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:39 | + 16:14 |
24. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 67:58 | + 16:33 |
25. | Kafka Václav | SJI6001 | C | OK Jihlava | 69:12 | + 17:47 |
26. | Málek Martin | 8FX6500 | C | TJ Sokol Kobylisy | 69:57 | + 18:32 |
27. | Krejsa Vladimír | CHT6300 | C | OOB SK Chrast | 71:08 | + 19:43 |
28. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 71:28 | + 20:03 |
29. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 71:47 | + 20:22 |
30. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 77:38 | + 26:13 |
31. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 80:23 | + 28:58 |
32. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 81:25 | + 30:00 |
33. | Fučík Radek | ABM6512 | C | KOB Moira Brno | 83:51 | + 32:26 |
34. | Svoboda Dalibor | 67C7000 | C | LesoBloudi | 86:10 | + 34:45 |
35. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 90:35 | + 39:10 |
36. | Špaček Robert | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 91:18 | + 39:53 |
37. | Fuchs Vladimír | NNN6100 | C | Neregistrovaní (NNN) | 96:02 | + 44:37 |
38. | Kos Radovan | LPU7110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 103:35 | + 52:10 |
39. | CHALK Steve | 8SX6509 | C | Neregistrovaní - GBM | 103:42 | + 52:17 |
40. | Pánek Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 106:34 | + 55:09 |
41. | Skoumal Marek | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 129:22 | + 77:57 |
Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Beneš Martin | SJI6900 | C | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černík Zdeněk | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:47 | |
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:15 | + 0:28 |
3. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 48:39 | + 0:52 |
4. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 49:26 | + 1:39 |
5. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:05 | + 2:18 |
6. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:43 | + 2:56 |
7. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 51:09 | + 3:22 |
8. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 53:07 | + 5:20 |
9. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB Start Blansko | 53:40 | + 5:53 |
10. | Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:42 | + 5:55 |
11. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 56:06 | + 8:19 |
12. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 56:14 | + 8:27 |
13. | Truhlář Karel | ADA5111 | C | OOB Spartak Adamov | 58:29 | + 10:42 |
14. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:30 | + 10:43 |
15. | Cigoš Pavel | 8WX5501 | C | Neregistrovaní - Cigoš | 59:24 | + 11:37 |
16. | Štefec Jaroslav | CHT5801 | C | OOB SK Chrast | 61:18 | + 13:31 |
17. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:32 | + 13:45 |
18. | Novohradský Jan | PZR5309 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:43 | + 14:56 |
19. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:07 | + 15:20 |
20. | Fráňa Pavel | 65C5900 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 65:47 | + 18:00 |
21. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 67:40 | + 19:53 |
22. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | C | OK Jihlava | 67:53 | + 20:06 |
23. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 73:04 | + 25:17 |
24. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | 78:21 | + 30:34 |
25. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 80:16 | + 32:29 |
26. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | C | TJ Růžená | 82:33 | + 34:46 |
Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Milan | ABM4501 | C | KOB Moira Brno | 46:41 | |
2. | Šnyrch František | ABM4902 | C | KOB Moira Brno | 48:33 | + 1:52 |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:16 | + 6:35 |
4. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 59:43 | + 13:02 |
5. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 60:30 | + 13:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:40 | |
2. | Baláč Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 15:38 | + 2:58 |
3. | Venerová Ines | RBK0751 | C | SK Radioklub Blansko | 15:48 | + 3:08 |
4. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:30 | + 3:50 |
5. | Beran Antonín | SJH1101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 17:31 | + 4:51 |
6. | Brožíková Nelly | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 17:32 | + 4:52 |
7. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 18:26 | + 5:46 |
8. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 18:29 | + 5:49 |
9. | Pilná Anna | CHT | C | OOB SK Chrast | 18:32 | + 5:52 |
10. | Konfršt Štěpán | 6HC1100 | C | OB Vepřová | 19:46 | + 7:06 |
11. | Folprechtová Mia | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:02 | + 7:22 |
12. | Pospíšil Jan | PBM0601 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 20:55 | + 8:15 |
13. | Šnajdrová Nikol | PTE1050 | C | TJ Sokol Ptení | 21:00 | + 8:20 |
14. | Šimon Eduard | PZR0801 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:28 | + 8:48 |
15. | Pospíšil Martin | PBM0801 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 21:38 | + 8:58 |
16. | Eliášek Jakub | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 21:54 | + 9:14 |
17. | Gregor Marek | CTB0901 | C | SK OB Chotěboř | 22:03 | + 9:23 |
18. | TOMÁŠEK Gabriel | 8SX0806 | C | Neregistrovaní - GBM | 22:06 | + 9:26 |
19. | Pospíšil Matěj | PBM1101 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 22:07 | + 9:27 |
20. | Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | 22:29 | + 9:49 |
21. | Svěrák Samuel | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 22:46 | + 10:06 |
22. | Horká Terezie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 23:15 | + 10:35 |
23. | Coufalová Júlia | SJI0950 | C | OK Jihlava | 23:45 | + 11:05 |
24. | Kvítková Kristýna | UBM0854 | C | MENISKOS Brno | 24:04 | + 11:24 |
25. | Míchal Jakub | SJH1001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 24:18 | + 11:38 |
26. | Lenkei Jakab Sára | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 24:22 | + 11:42 |
27. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:07 | + 12:27 |
28. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 25:16 | + 12:36 |
29. | Emmer Tadeáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 25:26 | + 12:46 |
30. | Mudráková Natalie | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:30 | + 12:50 |
31. | Beránková Kamila | ZBM1152 | C | SK Žabovřesky Brno | 25:31 | + 12:51 |
32. | Klieštíková Lenka | 18C0850 | C | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 26:36 | + 13:56 |
33. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | C | SK OB Chotěboř | 27:07 | + 14:27 |
34. | Koča František | ZBM1100 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:16 | + 14:36 |
35. | Milánová Viktorka | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 27:29 | + 14:49 |
36. | Vacek Jan | CHT | C | OOB SK Chrast | 27:39 | + 14:59 |
37. | Kopenec Šimon | SJH1002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:46 | + 15:06 |
38. | Bednář Antonín | 7IC0001 | C | Neregistrovaný - Bednářová | 28:05 | + 15:25 |
39. | Kvítková Karolína | UBM1052 | C | MENISKOS Brno | 28:08 | + 15:28 |
40. | ONDROUCH Jan | 8SX0809 | C | Neregistrovaní - GBM | 28:18 | + 15:38 |
41. | Milánová Sára | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 28:25 | + 15:45 |
42. | Šícha Matěj | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 28:29 | + 15:49 |
43. | Jelínek Vojtěch | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 28:30 | + 15:50 |
43. | Emmer Matouš | SJI1000 | C | OK Jihlava | 28:30 | + 15:50 |
45. | Strejčková Klára | TBM0880 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:16 | + 16:36 |
46. | Šorf Filip | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 29:39 | + 16:59 |
47. | Urválková Anna | TBM1177 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:52 | + 17:12 |
48. | Šíchová Zuzana | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:00 | + 17:20 |
49. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:01 | + 17:21 |
50. | Kukačka Jan | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:06 | + 17:26 |
51. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:07 | + 17:27 |
52. | Musilová Iva | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:10 | + 17:30 |
52. | Jelínek Jindřich | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 30:10 | + 17:30 |
54. | Kučerová Tereza | ZBM0957 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:16 | + 17:36 |
55. | Strejček František | TBM1120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:52 | + 18:12 |
56. | Evstafeva Simona | 84C1050 | C | Dolni Kounice | 31:10 | + 18:30 |
57. | Mikula Marek | TBM0902 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:39 | + 18:59 |
58. | Nepustilová Hana | OSN0999 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:40 | + 19:00 |
59. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:48 | + 20:08 |
60. | Svěrák Benjamin | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:16 | + 20:36 |
61. | Cicvárek Lukáš | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 34:04 | + 21:24 |
62. | Dvořák Jan | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:19 | + 21:39 |
63. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 34:20 | + 21:40 |
64. | Horká Michaela | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:29 | + 21:49 |
65. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:53 | + 22:13 |
66. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:10 | + 22:30 |
67. | Hübner Václav | CTB1102 | C | SK OB Chotěboř | 35:18 | + 22:38 |
68. | Vedrová Anika | TBM1351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:46 | + 23:06 |
69. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 36:14 | + 23:34 |
70. | Vítková Eva | CHT1053 | C | OOB SK Chrast | 36:18 | + 23:38 |
71. | Šťastný Antonín | CTB1101 | C | SK OB Chotěboř | 36:42 | + 24:02 |
72. | Čechová Adéla | VBM1351 | C | VSK Mendelu Brno | 37:00 | + 24:20 |
73. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:39 | + 24:59 |
74. | Cebak Jakub | 8RX0001 | C | Neregistrovaní - Cebak | 38:51 | + 26:11 |
75. | Kroutilová Eliška | ZBM1350 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:47 | + 27:07 |
76. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | C | OOB Třebíč | 44:31 | + 31:51 |
77. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:40 | + 32:00 |
78. | Veselý Matyáš | SJH1103 | C | SJH Jindřichův Hradec | 45:04 | + 32:24 |
79. | Martinková Natalie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:20 | + 33:40 |
80. | Beránková Julie | ZBM0956 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:32 | + 34:52 |
81. | Finstrlová Denisa | ZBM0951 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:33 | + 34:53 |
82. | Ptáčková Julie | TBM0980 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:39 | + 36:59 |
83. | Kříž Jan | TTR1201 | C | OOB Třebíč | 57:36 | + 44:56 |
84. | Dostálová Kateřina | PZR | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:06 | + 49:26 |
MS | Sedlák Tobiáš | PZR05 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:38 | + 16:58 |
MS | Splítek Petr | PZR04 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:00 | + 7:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | 30:09 | |
2. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 30:15 | + 0:06 |
3. | Míchal Jiří | SJH7802 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:16 | + 0:07 |
4. | Málek Martin | 8FX8900 | C | TJ Sokol Kobylisy | 31:11 | + 1:02 |
5. | Lomtatioze Leni | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:15 | + 2:06 |
6. | Račanský Martin | 6YC7400 | C | Neregistrovaní | 32:35 | + 2:26 |
7. | Vemauer Jaroslav | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 33:47 | + 3:38 |
8. | Kroutil Petr | ZBM7803 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:59 | + 3:50 |
9. | Šíchová Radka | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 34:02 | + 3:53 |
10. | Kříž Pavel | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:10 | + 4:01 |
11. | Kopenec Milan | SJH7102 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:22 | + 5:13 |
12. | Berka Otakar | RBK0002 | C | SK Radioklub Blansko | 35:26 | + 5:17 |
13. | Peřina Jakub | 4EX8900 | C | ČSNS | 36:07 | + 5:58 |
14. | Šimon Igor | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 36:47 | + 6:38 |
15. | Hanák Michal | BBM7700 | C | BETA URSUS Orienteering | 37:14 | + 7:05 |
16. | Urbánek Petr | 2ZX0001 | C | Neregistrovaní - Urbánek | 37:41 | + 7:32 |
17. | Ševčík Robert | TBM7010 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:58 | + 8:49 |
18. | Kukačková Renata | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 40:04 | + 9:55 |
19. | Vršková Dagmar | ZBM7850 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:14 | + 10:05 |
20. | Kopecký Tomáš | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 40:37 | + 10:28 |
21. | Jelínková Irena | TBM | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:35 | + 11:26 |
22. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:50 | + 11:41 |
23. | Kovačicová Ivona | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 42:44 | + 12:35 |
23. | Vališová Martina | OSN9696 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:44 | + 12:35 |
25. | Gawel Jiří | BBM5700 | C | BETA URSUS Orienteering | 43:05 | + 12:56 |
26. | Staněk Mojmír | UBM6701 | C | MENISKOS Brno | 43:32 | + 13:23 |
27. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:55 | + 13:46 |
28. | Karlík Jan | 8CX8800 | C | Neregistrovaní - Karlík | 43:58 | + 13:49 |
29. | Milán Radek | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 44:11 | + 14:02 |
30. | Bednář Tomáš | 7IC0003 | C | Neregistrovaný - Bednářová | 45:16 | + 15:07 |
31. | Matušková Hana | RBK0003 | C | SK Radioklub Blansko | 46:07 | + 15:58 |
32. | Bednářová Anna | 7IC0002 | C | Neregistrovaný - Bednářová | 46:22 | + 16:13 |
32. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 46:22 | + 16:13 |
34. | Sobotková Helena | PZR7550 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:04 | + 16:55 |
35. | Polanský Pavel | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 47:12 | + 17:03 |
36. | Hanák Jiří | 4EX7000 | C | ČSNS | 48:11 | + 18:02 |
37. | Pospíšilová Iva | PBM7750 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 48:40 | + 18:31 |
38. | Gregor David | 2TX0001 | C | Neregistrovaní - Gregorovi | 48:56 | + 18:47 |
39. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 50:01 | + 19:52 |
40. | Taslerová Tereza | ABM0361 | C | KOB Moira Brno | 51:42 | + 21:33 |
41. | Panský Jan | 4EX9400 | C | ČSNS | 52:22 | + 22:13 |
42. | Miksa Miroslav | JHB7102 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 52:39 | + 22:30 |
43. | Korábová Leona | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:59 | + 22:50 |
44. | Gregorová Iva | 2TX0003 | C | Neregistrovaní - Gregorovi | 54:51 | + 24:42 |
45. | Dosedla Pavel | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 54:54 | + 24:45 |
46. | Palas Jan | ZBM8507 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:02 | + 25:53 |
47. | Křehlíková Monika | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 56:20 | + 26:11 |
48. | Bašeová Magdaléna | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 56:53 | + 26:44 |
49. | Goncalves Joao | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 59:49 | + 29:40 |
50. | Staňková Martina | UBM6751 | C | MENISKOS Brno | 60:29 | + 30:20 |
51. | Buráňová Hana | 8PX0002 | C | Neregistrovaní - Buráň | 60:36 | + 30:27 |
52. | Buráň Zdeněk | 8PX0001 | C | Neregistrovaní - Buráň | 60:40 | + 30:31 |
53. | Robotková Lenka | PBM5451 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 61:00 | + 30:51 |
54. | Kučerová Renata | ZBM7654 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:06 | + 30:57 |
55. | Vencálková Hana | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 62:48 | + 32:39 |
56. | Vencálková Alice | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 63:04 | + 32:55 |
57. | Martínková Michaela | SJH7953 | C | SJH Jindřichův Hradec | 63:33 | + 33:24 |
58. | Hanáková Kateřina | BBM7451 | C | BETA URSUS Orienteering | 63:51 | + 33:42 |
59. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | C | VSK Mendelu Brno | 69:00 | + 38:51 |
60. | Hanousková Boučková Danie | ABM7252 | C | KOB Moira Brno | 73:05 | + 42:56 |
61. | Jirku Licie | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 73:33 | + 43:24 |
62. | Kosová Leona | LPU7153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:00 | + 44:51 |
63. | Belžík Karel | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 75:05 | + 44:56 |
64. | Coufalová Martina | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 75:38 | + 45:29 |
65. | Kvítková Kateřina | UBM8152 | C | MENISKOS Brno | 76:21 | + 46:12 |
66. | Luskačová Eva | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | 83:07 | + 52:58 |
67. | Kaňáková Petra | SJI8751 | C | OK Jihlava | 83:54 | + 53:45 |
68. | Svobodová Hana | 67C7100 | C | LesoBloudi | 90:30 | + 60:21 |
69. | Svoboda Tomáš | 67C0300 | C | LesoBloudi | 90:58 | + 60:49 |
70. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 91:13 | + 61:04 |
71. | Jindřichová Lenka | SJI7550 | C | OK Jihlava | 93:30 | + 63:21 |
72. | Podolný Petr | CHT | C | OOB SK Chrast | 112:22 | + 82:13 |
Putnová Libuše | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Podolský Petr | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Doležal Štěpán | PZR | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | ||
Suková Kateřina | NNN | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK |