Výsledky závodu: PPŽ Rohožník

Datum:
07.06.2017
Místo konání:
Praha - Újezd nad Lesy, Sídliště Rohožník
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Rohožník, 1:4000, ekv. 2 metry, ISSOM, revize červen 2017, mapoval Jakub Ransdorf (2014)
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub
Hlavní rozhodčí:
Šimůnková Gabriela
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub
JURY:
Smolková Barbora, Bulířová Ema, Rosendorfová Hana
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
D10
1.55 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlína Malecková VSP0855 C USK Praha 15:20
2. Zofie Bulírová TAP0850 C KOB TRETRA Praha 15:24 + 0:04
3. Anna Vejrazková KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:30 + 1:10
4. Carolina Mullis DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 16:56 + 1:36
5. Anezka Bartalosová PGP0853 C SK Praga 17:19 + 1:59
6. Klára Bublíková TAP0752 C KOB TRETRA Praha 17:26 + 2:06
7. Katerina Miseková KAM0756 C OK Kamenice 17:28 + 2:08
8. Hana Ptácková PGP0750 C SK Praga 19:02 + 3:42
9. Amálie Lampová DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 20:18 + 4:58
10. Valerie Grimmerová RIC0754 C OB Říčany 20:19 + 4:59
11. Daniela Mayerová KSH0852 C OB Kašperské Hory 20:33 + 5:13
12. Lucie Miseková KAM1050 C OK Kamenice 22:16 + 6:56
13. Magdalena Seidlová RIC0950 C OB Říčany 24:29 + 9:09
14. Klára Janousková DKP0755 C Oddíl OB Kotlářka 26:20 + 11:00
15. Julie Hladíková DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 31:21 + 16:01
16. Karolína Volková LBE0850 C TJ Lokomotiva Beroun 32:58 + 17:38
17. Anezka Kindlová RIC0850 C OB Říčany 37:35 + 22:15
18. Lucie Nekovárová RIC0757 C OB Říčany 37:38 + 22:18
19. Eliska Stoklasová RIC0756 C OB Říčany 41:43 + 26:23
20. Julie Vosátková RIC0755 C OB Říčany 43:40 + 28:20
21. Barbora Novotná PGP0751 C SK Praga 73:27 + 58:07
Marta Kudrnácová KAM0754 C OK Kamenice DISK
D10L
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Magdaléna Liberdová KSH0851 C OB Kašperské Hory 24:44
2. Adéla Cerná HCE0850 C TJ Hostivice 26:02 + 1:18
3. Ella Kalinová SPC0961 C SPORTICUS team 27:56 + 3:12
4. Michaela Simunková TAP0851 C KOB TRETRA Praha 31:28 + 6:44
5. Zofie Buriánová DKP1052 C Oddíl OB Kotlářka 32:03 + 7:19
6. Julie Lampová DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 35:56 + 11:12
7. Kristyna Michalská RIC0852 C OB Říčany 36:18 + 11:34
8. Ada Bartalosová PGP1050 C SK Praga 41:02 + 16:18
9. Denisa Morávková NNN0785 Neregistrovaní (NNN) 43:00 + 18:16
10. Lucie Hlavácková TAP1050 C KOB TRETRA Praha 43:36 + 18:52
11. Nikola Plachá NNN0784 Neregistrovaní (NNN) 43:53 + 19:09
12. Barbora Subrtová TAP1150 C KOB TRETRA Praha 47:40 + 22:56
13. Anna Kvácová DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 60:40 + 35:56
14. Nikol Galikova PGP0658 C SK Praga 64:11 + 39:27
Josefína Strnadová 6MX0850 MDDM Čelákovice DISK
Frantiska Strnadová 6MX0851 MDDM Čelákovice DISK
D12
1.71 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hana Malecková VSP0553 B USK Praha 14:29
2. Julie Balejová KAM0551 B OK Kamenice 16:02 + 1:33
3. Romana Chmelarová PGP0553 B SK Praga 17:58 + 3:29
4. Markéta Kotenová RIC0651 C OB Říčany 18:07 + 3:38
5. Adéla Kotková RIC0655 C OB Říčany 18:17 + 3:48
6. Ema Ruzicková RIC0653 C OB Říčany 20:10 + 5:41
7. Michaela Horácková DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 5:46
8. Julie Chramostová KAM0652 C OK Kamenice 20:38 + 6:09
9. Terezie Pokorná RIC0552 B OB Říčany 20:45 + 6:16
10. Eliska Santorová ROZ0552 C OK Roztoky 20:47 + 6:18
11. Eva Izáková EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 21:27 + 6:58
12. Julie Folprechtová VSP0653 C USK Praha 22:30 + 8:01
13. Klára Chobotová ROZ0550 C OK Roztoky 22:47 + 8:18
14. Rozálie Dittrtová LME0650 C SK Los Mělník 22:55 + 8:26
15. Barbora Zemlová KAM0751 C OK Kamenice 23:23 + 8:54
16. Anna Vlácilová RIC0657 C OB Říčany 23:24 + 8:55
17. Veronika Ptácková PGP0551 C SK Praga 23:28 + 8:59
18. Stepánka Mácová DOB0661 C KOB Dobruška 24:19 + 9:50
19. Katerina Brodská HCE0653 C TJ Hostivice 24:30 + 10:01
20. Zuzana Alblová LME0660 C SK Los Mělník 24:43 + 10:14
21. Eliska Gerlachová ROZ0551 C OK Roztoky 24:54 + 10:25
22. Dorota Rázová PGP0653 C SK Praga 25:12 + 10:43
23. Tereza Mestanová TAP0653 C KOB TRETRA Praha 27:46 + 13:17
24. Magdalena Siebertová DKP0650 C Oddíl OB Kotlářka 28:51 + 14:22
25. Marie Motycková 5RX0550 NNN 29:06 + 14:37
26. Veronika Krístková ROZ0650 C OK Roztoky 30:26 + 15:57
27. Magdaléna Mandová DKP0652 C Oddíl OB Kotlářka 31:07 + 16:38
28. Vendula Gerlachová ROZ0652 C OK Roztoky 38:40 + 24:11
29. Anna Duhová DKP0653 C Oddíl OB Kotlářka 39:13 + 24:44
30. Kamila Kovandová KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:36 + 25:07
31. Viktorie Bernová ROZ0553 OK Roztoky 40:38 + 26:09
32. Sára Michalská RIC0656 C OB Říčany 40:42 + 26:13
33. Barbora Podveská 6MX0550 MDDM Čelákovice 42:33 + 28:04
34. Aneta Krbcová 6MX0651 MDDM Čelákovice 43:30 + 29:01
35. Eliska Vosátková RIC0553 C OB Říčany 44:40 + 30:11
36. Martina Kulhavá NNN Neregistrovaní (NNN) 46:46 + 32:17
37. Adéla Hampejsová NNN Neregistrovaní (NNN) 48:40 + 34:11
Nela Priehodová PGP0655 C SK Praga DISK
Nela Strnadová 6MX0553 MDDM Čelákovice DISK
Veronika Baborská NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
D14
2.19 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dorotea Tichá DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 15:20
2. Jolana Straitová VSP0456 B USK Praha 16:25 + 1:05
3. Eliska Poborská DKP0358 C Oddíl OB Kotlářka 16:35 + 1:15
4. Ema Bulírová TAP0452 B KOB TRETRA Praha 17:23 + 2:03
5. Laura De Heij RIC0450 B OB Říčany 20:26 + 5:06
6. Barbora Smolková TAP0356 B KOB TRETRA Praha 20:51 + 5:31
7. Martina Pelantová RIC0550 B OB Říčany 22:09 + 6:49
8. Anna Cechmánková PGP0452 B SK Praga 22:16 + 6:56
9. Hana Pavlícková KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:39 + 7:19
10. Ema Pracková RIC0451 B OB Říčany 24:11 + 8:51
11. Hana Beranová VSP0455 C USK Praha 26:31 + 11:11
12. Tereza Mandáková LME0452 C SK Los Mělník 29:13 + 13:53
13. Kristyna Krausova TAP0351 KOB TRETRA Praha 32:41 + 17:21
14. Veronika Treslová KAM0457 C OK Kamenice 32:56 + 17:36
15. Adéla Berounská VSP0352 C USK Praha 40:57 + 25:37
16. Amálie Pilátová DKL0450 C KOB Kladno 42:03 + 26:43
Tereza Nekvasilová DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Magdalena Turinská TAP0261 KOB TRETRA Praha 44:21 + 29:01
H10
1.59 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patrik Sedlácek ROZ0800 C OK Roztoky 16:08
2. Alberto Bazata KAM0702 C OK Kamenice 18:01 + 1:53
3. Jáchym Subrt DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 19:37 + 3:29
4. Vojta Kouril KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:35 + 5:27
5. Eda Machar DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 21:42 + 5:34
6. Václav Gärtner LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 22:19 + 6:11
7. David Baxa LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 22:55 + 6:47
8. Matyás Rudolf DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka 23:03 + 6:55
9. Patrik Svítil PGP0706 C SK Praga 24:33 + 8:25
10. Ondrej Matysek PGP0703 C SK Praga 24:42 + 8:34
11. Ondrej Tolar RIC0701 C OB Říčany 24:43 + 8:35
12. Vojtech Hlavácek TAP0700 C KOB TRETRA Praha 25:03 + 8:55
13. Ondrej Subrt TAP0801 C KOB TRETRA Praha 25:14 + 9:06
14. Frantisek Svoboda ROZ0700 C OK Roztoky 25:43 + 9:35
15. Simon Skála LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 26:00 + 9:52
16. Richard Klenha DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka 26:05 + 9:57
17. Lukás Folprecht VSP0802 C USK Praha 26:50 + 10:42
18. Karel Chobot ROZ0801 C OK Roztoky 27:05 + 10:57
19. David Chmelar PGP0801 C SK Praga 28:02 + 11:54
20. Simon Vítecek DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 28:27 + 12:19
21. Matyás Kubecka 6MX0701 MDDM Čelákovice 32:42 + 16:34
22. Václav Rejsek KAM0700 C OK Kamenice 35:10 + 19:02
23. Jan Pelant RIC0700 C OB Říčany 35:59 + 19:51
24. Jan Motycka 9BC0700 NNN 37:57 + 21:49
25. Simon Dockal PGP0702 C SK Praga 38:56 + 22:48
26. Vít Procházka DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 42:09 + 26:01
27. Jakub Schnabl RIC0706 C OB Říčany 42:49 + 26:41
28. Filip Nedved NNN Neregistrovaní (NNN) 65:16 + 49:08
Vojtech Cerny DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Vojtech Peprny DKP0706 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Martin Svítil PGP0903 C SK Praga DISK
Matous Simek KAM0800 C OK Kamenice DISK
Vakant DISK
Vakant DISK
Vojtech Krumlovsky RIC0703 C OB Říčany DISK
Stepán Nemecek RIC0705 C OB Říčany DISK
Ondra Hlubucek RIC OB Říčany DISK
H10L
1.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matous Junek STH0801 C SK Studenec 15:09
2. Lukás Kubát RIC0804 C OB Říčany 21:00 + 5:51
3. Petr Schnabl RIC0802 C OB Říčany 22:11 + 7:02
4. Simon Junek STH1001 C SK Studenec 22:48 + 7:39
5. Tomás Skripsky LME0800 C SK Los Mělník 23:43 + 8:34
6. Jakub Dolák DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 24:06 + 8:57
7. Matous Albl LME1111 C SK Los Mělník 24:59 + 9:50
8. Jonás Kubecka 6MX1000 MDDM Čelákovice 29:52 + 14:43
9. Frantisek Bublík TAP0803 C KOB TRETRA Praha 32:25 + 17:16
10. ONdra Hlubocek RIC OB Říčany 33:13 + 18:04
11. Josef Baldrian VSP1100 C USK Praha 35:48 + 20:39
12. Erik Priehoda PGP0803 C SK Praga 38:17 + 23:08
13. Cenek Rejsek KAM1002 C OK Kamenice 39:52 + 24:43
13. Adam Franek DKP0906 C Oddíl OB Kotlářka 39:52 + 24:43
15. Patrik Dvorák DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 48:00 + 32:51
16. Mikulás Protiva TAP KOB TRETRA Praha 48:57 + 33:48
17. Frantisek Pilar CEP0900 C Čepíci 52:42 + 37:33
18. Matyás Votocek 6YC1100 Neregistrovaní 55:27 + 40:18
Albert Forst MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Marek Seidl EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Cyril Donát NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Simon Darmovzal PGP1001 C SK Praga DISK
Tomás Frydecky BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
H12
1.94 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Melisík TAP0502 B KOB TRETRA Praha 14:11
2. Jáchym Bulír TAP0602 C KOB TRETRA Praha 16:42 + 2:31
3. Vojtech Subrt DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 16:45 + 2:34
4. Ales Dlouhy PGP0502 C SK Praga 16:56 + 2:45
5. Matyás Bartalos PGP0503 B SK Praga 17:08 + 2:57
6. Vilém Strait VSP0701 B USK Praha 17:20 + 3:09
7. Borivoj Pilát DKL0500 B KOB Kladno 17:28 + 3:17
8. Jakub Milota KAM0503 C OK Kamenice 18:43 + 4:32
9. David Meier VSP0606 C USK Praha 18:51 + 4:40
10. Vít Semecky TAP0601 C KOB TRETRA Praha 19:30 + 5:19
11. Václav Cechmánek PVP0600 C VSS Přírodověda Praha 20:57 + 6:46
12. Matyás Kubát RIC0601 C OB Říčany 21:47 + 7:36
13. Matous Cerny TAP0501 C KOB TRETRA Praha 22:18 + 8:07
14. Václav Hudos RIC0503 C OB Říčany 22:29 + 8:18
15. Matej Machar DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 22:34 + 8:23
16. David Stenha SPC0701 C SPORTICUS team 23:42 + 9:31
17. Adam Cech ROZ0601 C OK Roztoky 24:31 + 10:20
18. Jonás Pop TAP0600 C KOB TRETRA Praha 24:45 + 10:34
19. Mikulás Göth PGP0602 C SK Praga 24:46 + 10:35
20. Michal Michálek KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:09 + 10:58
21. Václav Bittner SPC0611 SPORTICUS team 25:43 + 11:32
22. Michal Nedved NNN Neregistrovaní (NNN) 26:38 + 12:27
23. Thomas Chessell ROZ0503 C OK Roztoky 26:43 + 12:32
24. Tomás Krumlovsky RIC0507 C OB Říčany 26:53 + 12:42
25. Antonín Strelba PGP SK Praga 27:21 + 13:10
26. Simon Jirásek ROZ0602 C OK Roztoky 28:49 + 14:38
27. Jakub Holesta KPY0502 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:30 + 20:19
28. Jakub Hlubucek RIC OB Říčany 39:59 + 25:48
29. Adam Kuttelwascher HCE0601 C TJ Hostivice 43:47 + 29:36
30. Vít Izdny DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 31:02
31. Daniel Kubícek 6MX0600 MDDM Čelákovice 56:33 + 42:22
32. Simon Siranec 6MX0500 MDDM Čelákovice 64:19 + 50:08
33. Pavel Kuchar RIC0604 C OB Říčany 66:48 + 52:37
Hynek Tolar RIC0505 C OB Říčany DISK
Jovan Rysavy DKP0506 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Matous John DKP0606 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Adam Zebrák KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Filip Jíra ROZ OK Roztoky DISK
H14
2.92 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Sedlácek DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 18:35
2. Matyás Kolár PGP0304 B SK Praga 20:22 + 1:47
3. Martin Kabát PGP0408 B SK Praga 20:34 + 1:59
4. Michal Blaha EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 20:37 + 2:02
5. Frantisek Ctrnáct PGP0401 B SK Praga 20:45 + 2:10
6. Dominik Prusa VSP0406 B USK Praha 20:53 + 2:18
7. Albert Mares DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 21:13 + 2:38
8. Jakub Hrivna PGP0305 B SK Praga 21:22 + 2:47
9. Simon Tuma TAP0400 B KOB TRETRA Praha 23:27 + 4:52
10. Jirí Blaha EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 23:45 + 5:10
11. jun Trnka Martin VSP0300 C USK Praha 24:01 + 5:26
12. Tomás Baldrian VSP0405 B USK Praha 27:13 + 8:38
13. Stepán Holecek RIC0401 B OB Říčany 28:08 + 9:33
14. Miloslav Ráz PGP0406 C SK Praga 28:36 + 10:01
15. Antonín Cerny TAP0402 B KOB TRETRA Praha 28:42 + 10:07
16. Lukás Zdrazil RIC0302 C OB Říčany 30:10 + 11:35
17. ml. Horák Pavel VSP0301 C USK Praha 33:39 + 15:04
18. David Vejrazka KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:19 + 17:44
19. Ondrej Mucha RIC0400 C OB Říčany 36:52 + 18:17
20. Marek Cejka NNN Neregistrovaní (NNN) 40:13 + 21:38
21. Jaroslav Marvan 6MX0400 MDDM Čelákovice 71:41 + 53:06
22. Petr Sláma 6MX0300 MDDM Čelákovice 73:44 + 55:09
Jan Votocek 44C0400 Neregistrovaní DISK
Vakant DISK
HDR
1.49 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. David Majer NNN Neregistrovaní (NNN) 16:44
2. Barbora Mácová DOB1050 C KOB Dobruška 18:01 + 1:17
3. Klára Hudceková 28Z0550 Neregistrovaná 18:38 + 1:54
4. Krystof Junek STH1201 C SK Studenec 19:24 + 2:40
4. Petr Vanek ZBP1200 C OOB SK Zbraslav 19:24 + 2:40
6. Matej Morkus RIC1111 OB Říčany 20:13 + 3:29
7. Filip Gregor TAP0906 C KOB TRETRA Praha 20:56 + 4:12
8. Jakub Sik NNN Neregistrovaní (NNN) 21:52 + 5:08
9. (Krátky) Cihlárová Marta NNN Neregistrovaní (NNN) 22:14 + 5:30
10. Anezka Berchová NNN Neregistrovaní (NNN) 22:30 + 5:46
11. Aneta Procházková LME1250 C SK Los Mělník 22:37 + 5:53
12. Oliver Srichom Eliska a NNN Neregistrovaní (NNN) 22:48 + 6:04
13. Amálie Rejnková NNN Neregistrovaní (NNN) 22:54 + 6:10
14. Aneta Procházková DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 24:13 + 7:29
15. Simon Skála RIC0901 C OB Říčany 25:40 + 8:56
16. Stejskalová NNN Neregistrovaní (NNN) 27:40 + 10:56
17. Adéla Siková NNN Neregistrovaní (NNN) 28:00 + 11:16
18. Michal Misek KAM1300 C OK Kamenice 28:09 + 11:25
19. Patrik Cichra TAP0903 C KOB TRETRA Praha 29:08 + 12:24
20. Michal Motycka 9BC0701 NNN 29:40 + 12:56
21. Adéla Cevelová RIC1150 C OB Říčany 30:37 + 13:53
22. Marek Cevela RIC1300 C OB Říčany 30:45 + 14:01
23. Elliska Policarová NNN Neregistrovaní (NNN) 30:50 + 14:06
24. Krystof Seidl EKP1407 VŠTJ Ekonom Praha 31:38 + 14:54
25. Marie Thirouard RIC7453 C OB Říčany 31:53 + 15:09
26. Iveta Cichrová TAP7752 C KOB TRETRA Praha 32:29 + 15:45
27. Irena Rejnková NNN Neregistrovaní (NNN) 33:17 + 16:33
28. Vilém Stríbrny LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 33:35 + 16:51
29. Marek Darmovzal 59Z1300 Uhříněves 33:42 + 16:58
30. Emílie Cermáková 5RX1350 NNN 33:45 + 17:01
31. Mariana Baborská NNN Neregistrovaní (NNN) 34:33 + 17:49
32. Stepán Pucherna TAP1400 C KOB TRETRA Praha 35:59 + 19:15
33. Anna Cajthamlová DKP1050 C Oddíl OB Kotlářka 36:15 + 19:31
34. Oskar Kalina SPC1502 C SPORTICUS team 38:28 + 21:44
35. Jirí Pilar CEP1300 C Čepíci 41:36 + 24:52
36. Lenka Procházková LME1450 C SK Los Mělník 45:31 + 28:47
Reháková Laura NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Petr Hrdlicka RIC6600 C OB Říčany DISK
T3
2.86 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václav Simon LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 20:51
2. Magda Seifertová DKP9155 Oddíl OB Kotlářka 22:13 + 1:22
3. Katerina Folprechtová VSP7460 C USK Praha 22:31 + 1:40
4. Jan Milota KAM7200 C OK Kamenice 23:19 + 2:28
5. Iva Malecková PGP7559 C SK Praga 24:56 + 4:05
6. Barbora Horáková VSP0150 B USK Praha 24:57 + 4:06
7. Hana Krístková ROZ7450 C OK Roztoky 25:18 + 4:27
8. Roberto Sanna DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 25:46 + 4:55
8. Lenka Horáková VSP7255 C USK Praha 25:46 + 4:55
10. Jitka Klinkerová ROZ6450 C OK Roztoky 26:47 + 5:56
11. Karel Cedrych TJP5500 C TJ Sokol Troja 27:02 + 6:11
12. Radomír Cerny HCE6901 C TJ Hostivice 27:40 + 6:49
13. Jirí Bulír TAP KOB TRETRA Praha 27:59 + 7:08
14. Milan Meier VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 28:05 + 7:14
15. Petra Junková STH7451 C SK Studenec 28:06 + 7:15
16. Jitka Straitová VSP7252 C USK Praha 28:10 + 7:19
17. Zdenek Valla ZVO6501 C OB SK Zvole 28:15 + 7:24
18. Michal Motycka 9BC7401 NNN 28:26 + 7:35
19. Barbora Seidlová EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 28:27 + 7:36
20. Tomás Chramosta KAM7601 C OK Kamenice 28:34 + 7:43
21. Vladimír Kváca NNN Neregistrovaní (NNN) 28:35 + 7:44
22. Zdenka Krivancová LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 28:37 + 7:46
23. Martina Miseková KAM7851 C OK Kamenice 28:47 + 7:56
24. Eva Beranová VSP0254 C USK Praha 28:58 + 8:07
25. Katerina Bauerová DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka 29:15 + 8:24
26. Zuzana Petrícková MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov 29:28 + 8:37
27. Klára Hlavácková 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 29:30 + 8:39
28. Lenka Kotková RIC7352 C OB Říčany 29:37 + 8:46
29. Jan Rohlícek RIC7101 C OB Říčany 29:47 + 8:56
30. Barbora Krumlovská RIC8050 C OB Říčany 30:00 + 9:09
31. Lenka Forstová MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 30:12 + 9:21
32. Stepán Cernusák NNN Neregistrovaní (NNN) 30:13 + 9:22
33. Valerio Taddei 22I8000 no 30:20 + 9:29
34. Monika Protivová NNN Neregistrovaní (NNN) 30:35 + 9:44
35. Regina Jezková PGP6352 C SK Praga 30:51 + 10:00
36. Ales Nepivoda 6YC7500 Neregistrovaní 31:00 + 10:09
37. Jakub Hadac SOB SOBSA 31:34 + 10:43
38. Klára Kotenová RIC7252 C OB Říčany 31:55 + 11:04
39. Markéta Jandorová SOB SOBSA 32:03 + 11:12
40. Ondrej Siebert DKP0211 C Oddíl OB Kotlářka 32:16 + 11:25
41. Ivana Tolarová RIC7650 C OB Říčany 32:32 + 11:41
41. Hana Kudrnácová KAM6250 C OK Kamenice 32:32 + 11:41
43. Kristyna Vallová ZVO0152 C OB SK Zvole 33:15 + 12:24
44. Monika Jírová ROZ OK Roztoky 33:17 + 12:26
45. Michael Melisík TAP7100 C KOB TRETRA Praha 33:51 + 13:00
46. Michaela Kucerová RIC7253 C OB Říčany 33:52 + 13:01
47. Klára Aschertmanová VSP USK Praha 33:58 + 13:07
48. Magdaléna Krotilová BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:16 + 13:25
49. Miroslava Bazata KAM7650 C OK Kamenice 34:31 + 13:40
50. Hana Dudová DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 35:49 + 14:58
51. Radka Jílková ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 36:13 + 15:22
52. Leona Ledinská DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 37:34 + 16:43
53. Pavlína Petyrková BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:46 + 16:55
54. Dagmar Wolkerová TJP5250 C TJ Sokol Troja 37:50 + 16:59
55. Jana Leníková DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 37:55 + 17:04
56. Milena Rázová 99Z7650 Lísteček 38:09 + 17:18
57. Martina Nováková PDY7350 C Běhej Poděbrady 38:20 + 17:29
58. Janouskovi NNN Neregistrovaní (NNN) 40:26 + 19:35
59. Ilona Hrabánková PGP6250 C SK Praga 41:35 + 20:44
60. Aneta Cerná PGP0254 C SK Praga 41:42 + 20:51
61. Josefina Klasková DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 42:00 + 21:09
62. Ivana Turinská TAP6850 C KOB TRETRA Praha 42:06 + 21:15
63. Eliska Nováková PDY0150 C Běhej Poděbrady 44:20 + 23:29
64. Zuzana Masková MKP7050 C SK GORDIC Praha Kačerov 44:24 + 23:33
65. Dagmar Stríbrná LBE8099 TJ Lokomotiva Beroun 44:44 + 23:53
66. Kucharová Blanka NNN Neregistrovaní (NNN) 46:45 + 25:54
67. Jana Kubátková NNN7659 Neregistrovaní (NNN) 47:11 + 26:20
68. Jana Matousková NNN Neregistrovaní (NNN) 48:02 + 27:11
69. Michaela Kápicková FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:35 + 27:44
70. Helena Berounská VSP7257 C USK Praha 51:01 + 30:10
71. Jirí Cenovsky MKP4900 C SK GORDIC Praha Kačerov 51:36 + 30:45
72. Petr Berounsky VSP7203 C USK Praha 51:46 + 30:55
73. Julia Gorbatiuc NNN Neregistrovaní (NNN) 52:06 + 31:15
74. Zdenka Nováková 28Z5900 Neregistrovaná 54:25 + 33:34
75. Petra Skálová LBE6850 C TJ Lokomotiva Beroun 55:41 + 34:50
76. Katerina Eliásová 9XX0150 neregistrovaní Na kopci 56:33 + 35:42
77. Alena Gärtnerová LBE7250 C TJ Lokomotiva Beroun 59:33 + 38:42
78. Jirí Splíchal OKP4500 C SK OK 24 Praha 60:55 + 40:04
79. Zuzana Prouzová DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 64:49 + 43:58
80. JItka Písová NNN Neregistrovaní (NNN) 64:52 + 44:01
81. Pavla Podivínská TAP4750 C KOB TRETRA Praha 68:11 + 47:20
82. Richard Samohyl PGP2800 C SK Praga 119:58 + 99:07
Vladimír Cechmánek OKP5802 C SK OK 24 Praha DISK
Irena Bártíková VSP7461 C USK Praha DISK
Zdenek Serák MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov DISK
Jan Snásel NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
Mariana Grimmerová RIC8051 C OB Říčany DISK
Milos Dubsky SCP5100 C OK Sparta Praha DISK
Ales Votocek 44C7900 Neregistrovaní DISK
Stepán Cernusák NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
T5
4.61 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milan Pidrman EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 24:05
2. Ondrej Pospísil DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 25:05 + 1:00
3. Martin Jonás 39S9600 KOBRA Bratislava 26:07 + 2:02
4. Frantisek Pasek KAM7600 C OK Kamenice 27:02 + 2:57
5. Tomás Jíra KAM9802 A OK Kamenice 27:24 + 3:19
6. Radim Hosek DOB8737 C KOB Dobruška 27:26 + 3:21
7. Martin Stenha SPC7608 C SPORTICUS team 27:30 + 3:25
8. Martin Janda DOB8002 C KOB Dobruška 27:42 + 3:37
9. Ondrej Cerny EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 28:57 + 4:52
10. Nikolas Domín EKP8806 C VŠTJ Ekonom Praha 29:14 + 5:09
11. Tomás Bauer DKP8307 C Oddíl OB Kotlářka 29:17 + 5:12
12. Lukás Benda EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 29:31 + 5:26
13. Michal Prusa VSP7310 C USK Praha 29:42 + 5:37
14. Jakub Illner DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 29:56 + 5:51
15. Martin Klaska DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 6:20
16. Ondrej Blaha EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 30:50 + 6:45
17. Tomás Zemla KAM7105 C OK Kamenice 31:09 + 7:04
18. Pavel Trefny NNN Neregistrovaní (NNN) 31:23 + 7:18
19. Ivo Novák OKP6200 C SK OK 24 Praha 31:30 + 7:25
20. Miroslav Kalina SPC8211 C SPORTICUS team 31:43 + 7:38
21. Jirí Kalousek DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 8:20
21. Tomás Vanek NNN Neregistrovaní (NNN) 32:25 + 8:20
23. Vladimír Junek TJP8400 C TJ Sokol Troja 32:31 + 8:26
24. Stepán Hrivna PGP7507 C SK Praga 32:47 + 8:42
25. Ondrej Vrátny 94Z8500 Alc Praha 32:50 + 8:45
26. Zuzana Jiristová DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 32:54 + 8:49
27. Ondrej Cerny CEP7800 C Čepíci 33:11 + 9:06
28. Antonín Sindelka RBK7215 C SK Radioklub Blansko 33:24 + 9:19
29. Miloslav Albl LME7600 C SK Los Mělník 33:26 + 9:21
30. Miroslav Pilát DKL7900 C KOB Kladno 33:27 + 9:22
31. Premysl Novák DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 33:44 + 9:39
32. Libor Novák OKP6504 C SK OK 24 Praha 33:58 + 9:53
33. Jan Kabát EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 34:01 + 9:56
34. Krystof Jirásek ROZ0101 C OK Roztoky 34:41 + 10:36
35. Barbora Baldrianová VSP7850 C USK Praha 35:02 + 10:57
36. Libor Sedlecky NNN Neregistrovaní (NNN) 35:14 + 11:09
37. Katerina Neumannová PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 35:21 + 11:16
38. Pavla Blahová EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 35:26 + 11:21
39. Tereza Aschermanová VSP USK Praha 35:27 + 11:22
40. Tomás Slovák 2NC6900 Traged Team 35:28 + 11:23
41. Tomás Pracka RIC7302 C OB Říčany 35:51 + 11:46
42. Lubomír Pavlícek KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:59 + 11:54
43. Magdaléna Randíková SOB8851 C SOBSA 36:14 + 12:09
44. Katerina Nováková OKP9450 C SK OK 24 Praha 36:23 + 12:18
45. Martin Slapák PHK8504 C OK 99 Hradec Králové 36:30 + 12:25
46. Daniel Cermák EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 36:36 + 12:31
47. Jan Skrabálek KYL7000 C SK SP Kylešovice 36:41 + 12:36
48. David Kucerka LIT8202 C KOB Litvínov 36:42 + 12:37
49. Robert Sedlecky NNN Neregistrovaní (NNN) 37:06 + 13:01
50. Jana Zurynková EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 37:42 + 13:37
51. Jakub Beran 8TC8700 Tempo 37:49 + 13:44
52. Eva Zemlová KAM7550 C OK Kamenice 38:05 + 14:00
53. Pavla Prívozníková BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 38:14 + 14:09
54. Jaroslav Choutka SOB6301 C SOBSA 38:15 + 14:10
55. Pavel Koten RIC7200 C OB Říčany 38:34 + 14:29
56. Matous Kurz PGP8606 C SK Praga 38:40 + 14:35
57. Marta Dlouhá BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 38:46 + 14:41
57. Dana Trnková VSP7351 C USK Praha 38:46 + 14:41
59. Jana Bartalosová PGP8154 C SK Praga 39:41 + 15:36
60. Jaroslav Nesrovnal 71X8300 Hoši Planá 39:48 + 15:43
61. Ivana Izáková EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 40:23 + 16:18
62. Jan Tolar RIC7301 C OB Říčany 40:27 + 16:22
63. Jan Hric MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 40:30 + 16:25
64. Ondrej Sedivy KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:03 + 16:58
65. Jirí Hejsek KAM6900 C OK Kamenice 41:04 + 16:59
66. Tomás Simek FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:20 + 17:15
67. Iveta Králová JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:24 + 17:19
68. Ondrej Janecek SOB7001 C SOBSA 41:29 + 17:24
69. Milos Pliska PGP6304 C SK Praga 41:30 + 17:25
70. Jakub Samek VSP8800 C USK Praha 41:31 + 17:26
71. Jirí Kohl KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:34 + 17:29
72. Zdenek Koc MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 41:46 + 17:41
72. Eva Mertová DOB8551 C KOB Dobruška 41:46 + 17:41
74. Katerina Ptácková PGP7350 C SK Praga 42:17 + 18:12
75. Iva Medílková SPC7160 C SPORTICUS team 42:40 + 18:35
76. Jan Sváb VSP5801 C USK Praha 42:42 + 18:37
77. Ondrej Svoboda ROZ7100 C OK Roztoky 42:53 + 18:48
78. Martin Valerián 8LC8400 eNca.cz 43:03 + 18:58
79. MIchal Petrzela NNN Neregistrovaní (NNN) 43:38 + 19:33
80. Lenka Buresová DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 19:34
81. Martin Petrícek MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov 43:48 + 19:43
82. Jirí Sláma 8LC8301 eNca.cz 43:50 + 19:45
83. Jaromír Buriánek SCP4700 C OK Sparta Praha 43:55 + 19:50
84. Vít Malecek PGP6801 C SK Praga 44:18 + 20:13
85. Vojtech Villaris 8LC8500 eNca.cz 44:28 + 20:23
86. Jirí Tejkl 81C7700 Cirkus Čakovice 44:44 + 20:39
87. Lucie Alblová LME7555 C SK Los Mělník 44:51 + 20:46
88. Sárka Vojácková 69X9050 HO Humanita 45:11 + 21:06
89. Jaroslav Sedlácek ROZ6801 C OK Roztoky 45:27 + 21:22
90. Marie Vyhnálková RIC0151 A OB Říčany 45:36 + 21:31
91. Katerina Cermáková ROZ0150 C OK Roztoky 45:42 + 21:37
92. Jaromíra Radová DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 45:43 + 21:38
93. Marie Ksandrová EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 45:51 + 21:46
94. Zdenek Precek SCP5200 C OK Sparta Praha 45:52 + 21:47
95. Lumír Koc MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 46:02 + 21:57
96. Tomás Rejnek RIC7800 C OB Říčany 46:07 + 22:02
97. Pavel Janík SOB6802 C SOBSA 46:57 + 22:52
98. Petra Sedlácková ROZ7050 C OK Roztoky 47:21 + 23:16
99. Klára Hausmannová EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 47:57 + 23:52
100. Katerina Janíková SOB0050 C SOBSA 48:07 + 24:02
101. Petr Nosek DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:22 + 25:17
102. Karolína Vyskocilová 96Z8900 Neregistrovaný - Vyskočilová 49:30 + 25:25
103. Markéta Voborilová NNN Neregistrovaní (NNN) 49:50 + 25:45
104. Jana Malacková DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 51:12 + 27:07
105. Lucie Dittrtová LME6852 C SK Los Mělník 51:20 + 27:15
106. Martina Petrová 6YC6850 Neregistrovaní 52:15 + 28:10
107. Eva Tloustová SCP6950 C OK Sparta Praha 52:48 + 28:43
108. Linda Sedlácková ROZ0050 B OK Roztoky 53:48 + 29:43
109. Adam Preissler HAV8608 C OB Havířov 55:15 + 31:10
110. Kamila Volencová 64C8950 Ekonom Praha Outdoor 56:04 + 31:59
111. Mísa Slapáková 7KC8650 GC 56:26 + 32:21
112. Nada Foglarová DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 56:29 + 32:24
113. Milos Novák SCP4600 C OK Sparta Praha 56:39 + 32:34
114. Lenka Choutková SOB6350 C SOBSA 58:05 + 34:00
115. Ján Somvársky NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 58:09 + 34:04
116. Pavla Hadacová SOB7152 C SOBSA 59:27 + 35:22
117. Magdalena Ctrnáctová PGP7151 C SK Praga 59:51 + 35:46
118. Petr Glas 48A5100 petrglas 60:11 + 36:06
119. Nada Zavadilová SCP5450 C OK Sparta Praha 60:32 + 36:27
120. Martina Janíková SOB6750 C SOBSA 61:15 + 37:10
121. Jana Horáková 9BC8000 NNN 61:44 + 37:39
122. Martina Nosek DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:51 + 37:46
123. Bohuslav Hamácek LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 64:39 + 40:34
124. Marek Valach TAP KOB TRETRA Praha 66:31 + 42:26
125. Vlasta Beranová UVP5450 C Slovan Praha 67:24 + 43:19
126. Robert Friml NNN Neregistrovaní (NNN) 67:37 + 43:32
127. Alexander Kolsky PGP5000 C SK Praga 78:54 + 54:49
128. Karel Hlavaty SJP4200 C KČT Slavoj Praha 88:55 + 64:50
Lukás Rejnek RIC0203 B OB Říčany DISK
Martin Matousek SPC7604 SPORTICUS team DISK
Ester Slámová 7KC8350 GC DISK
Jan Mrzena 8LC8100 eNca.cz DISK
Stepán Dittrt LME0001 C SK Los Mělník DISK
Petra Izdná DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Eliska Reisingerová DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Jose Paulino MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov DISK
Jirí Vejrazka KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Veronika Janecková SOB7151 C SOBSA DISK
Frantisek Duda KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK