Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 - stav po 3 závodech

Datum:
01.03.2018
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LTP Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) CHA Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TJN Ne Ne
2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček TJN Ne Ne
2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BOR Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Nožičková Eva TJN0852 399.18 1. 195.59( 3)203.59( 1)
2 Novotná Karolína TUR0853 392.76 1. 200.00( 1)182.27( 6) 192.76( 5)
3 Zabořilová Anna JEN0951 375.58 1. 207.20( 1)168.38( 9)
4 Tomášková Matilda TUV0998 372.13 4. 179.11( 7)193.02( 4)
5 Soukupová Marie BOR0952 343.94 3. 158.91( 3)185.03( 4) 82.53(20)
6 Flossmannová Lucie VLI0852 333.77 8. 178.29( 8)155.48(12)
7 Kunášková Karolína VLI0851 333.11 9. 171.31( 9)161.80(11)
8 Březinová Antonie CHA0851 327.02 2. 171.78( 2)155.24(17)129.01(16)
9 Feřtová Anežka VLI0856 323.89 10. 161.24(13)162.65(10)
10 Růtová Amálka TJN0951 313.32 7. 140.05(18)173.27( 7)
11 Koudelková Katrin BOR0856 308.00 3. 57.36( 5) 111.39(21)196.61( 3)
12 Heřmánková Bára TUR0850 301.77 2. 197.21( 2)104.56(17)
13 Kalenská Pavla SUL0950 286.87 4. 128.06( 4)158.81(15)
14 Pechová Alena VLI0854 266.86 10. 168.88(10) 97.98(19)
15 Míková Sofie TJN0950 262.16 14. 158.97(14)103.19(18)
16 Pechová Marie VLI1050 244.38 15. 111.39(21)132.99(15)
17 Štěpánková Magdaléna BOR0764 199.80 2. 199.80( 2)
18 Synková Elena DOK0850 184.55 5. 184.55( 5)
19 Michálková Ema BOR0857 175.36 6. 175.36( 6)
20 Mastníková Lenka TJN0859 169.17 8. 169.17( 8)
21 Houžvičková Kateřina TUR0952 167.82 11. 167.82(11) 0.00( D)
22 Čečerle Beáta VLI1053 167.66 12. 167.66(12)
23 Nejedlová Karolína LLI0852 156.70 16. 156.70(16)
24 Šestáková Johana VLI0853 151.63 13. 151.63(13)
25 Zappová Elisabeth TJN0952 133.12 14. 133.12(14)
26 Haasová Anežka BOR0956 128.28 19. 128.28(19)
27 Jelínková Anna LTP1050 115.53 20. 115.53(20)
28 Nováková Barborka TUV0852 107.66 23. 107.66(23)
29 Trojanová Vendula VLI1052 95.34 22. 79.24(24) 16.10(22)
30 Kubešová Tereza VLI0954 74.38 21. 74.38(21)
31 Koutná Amélie BOR0950 10.07 25. 10.07(25)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Lamačová Barbora BOR0750 B 411.55 1. 208.06( 1)193.62( 3) 203.49( 1)
2 Štemberová Bára TJN0650 B 387.98 2. 187.20( 4)200.78( 2)184.54( 4)
3 Háková Eliška TJN0654 B 374.41 2. 172.95( 7)201.46( 2)
4 Rejholcová Tereza BOR0751 B 362.44 5. 182.15( 5)180.29( 5)
5 Vilémová Eliška VLI0655 B 342.53 4. 192.81( 4)149.72( 7)
6 Baloghová Milena TJN0750 B 336.13 6. 174.29( 6)161.84( 6)
7 Vaňourková Sára BOR0759 B 325.35 7. 166.98( 7)158.37(10)117.61(18)
8 Rejmanová Nikola BOR0656 B 321.71 2. 203.79( 2) 0.00( D) 117.92(17)
9 Hovorková Marie LDC0650 B 320.10 6. 178.20( 6)141.90(13)
10 Kottíková Lucie TJN0657 B 303.59 8. 167.40( 8)136.19(12)
11 Dušková Viktorie TJN0655 B 298.67 8. 150.85(12)147.82( 8)
12 Kocmanová Adéla BOR0752 298.38 9. 134.28( 9) 159.98( 9)138.40( 9)
13 Vokušová Veronika TJN0756 278.99 8. 153.87( 8)121.23(18) 125.12(14)
14 Houžvičková Daniela TUR0751 261.71 13. 132.96(16)128.75(13)
15 Lamačová Kateřina TUR0660 260.56 11. 155.68(11)104.88(20)
16 Nováková Viktorie RUM0751 257.47 11. 119.43(11)113.54(20) 138.04(11)
17 Štveráková Zuzana CHA0750 257.27 14. 138.06(14)119.21(16)
18 Lipenská Barbora CHA0753 245.79 10. 107.63(21)138.16(10)
19 Kosková Adéla VLI0656 214.60 15. 134.39(15) 80.21(22)
20 Koudelková Eliška BOR0652 205.61 1. 205.61( 1) 0.00( D)
21 Klustová Tereza CHA0751 198.29 15. 75.51(25)122.78(15)
22 Savruková Adéla TJN0656 195.06 3. 0.00( D)195.06( 3)
23 Lošťáková Sára LTP0650 188.15 3. 188.15( 3)
24 Skalová Jolana TJN0653 177.10 5. 177.10( 5)
25 Murswieková Kateřina BOR0753 155.46 10. 129.07(10) 26.39(27)
26 Pirklová Michaela KUL0650 130.99 17. 130.99(17)
27 Horáčková Tereza BOR0762 115.33 19. 115.33(19) 0.00( D)
28 Waldhauserová Eliška BOR0757 106.11 19. 106.11(19)
29 Kutková Tereza JEN0752 97.08 22. 97.08(22)
30 Ferbasová Matylda TUR0762 95.47 23. 95.47(23)
31 Zemancová Nicol BOR0458 92.76 21. 92.76(21)
32 Podoubská Adéla TJN0658 89.47 24. 89.47(24)
33 Holanová Lucie CHA0655 66.74 23. 0.00(28) 66.74(23)
34 Sklenářová Zuzana TUR0658 42.69 24. 0.00( D) 42.69(24)
35 Koumarová Sofie KUL0652 35.97 26. 35.97(26)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Matyášová Kristýna CHA0555 B 404.75 1. 195.61( 5)209.14( 1)
2 Novotná Michaela TUR0551 B 398.53 2. 193.66( 3) 198.97( 2)199.56( 2)
3 Kubecová Magdalena STB0550 B 396.98 2. 203.00( 2)193.98( 6)
4 Podrábská Alžběta VLI0451 B 394.78 1. 192.28( 4)202.50( 1)183.52( 7)
5 Mellanová Judita TUV0559 B 386.67 4. 190.20( 6)196.47( 4)166.17(15)
6 Rumlenová Tereza BOR0453 B 380.40 4. 192.28( 4)188.12( 8)181.65( 9)
7 Novotná Barbora TUR0552 B 378.38 3. 165.82(12) 187.09( 9)191.29( 3)
8 Pesničáková Soňa TJN0451 B 373.87 3. 175.33( 8)198.54( 3)157.34(18)
9 Skácelová Adéla VLI0454 B 372.91 7. 189.76( 7)183.15( 8)
10 Hájková Tereza TUV0558 B 369.45 7. 187.61( 7)181.84(11)163.87(16)
11 Marková Hana LLI0450 B 362.30 10. 183.13(10)179.17(10)
12 Pecková Tereza VLI0551 B 353.20 10. 172.05(10) 177.02(12)176.18(12)
13 Burešová Eliška VLI0456 B 343.99 11. 164.89(13)179.10(11)
14 Andrlová Lea VLI0453 B 341.72 5. 153.10(19)188.62( 5)
15 Šestáková Marie VLI0452 341.49 4. 152.75(21)188.74( 4)
16 Tomanicová Sofie CHA0450 340.65 6. 155.08(17)185.57( 6)
17 Hudská Štěpánka TUR0450 335.78 13. 163.77(14)172.01(13)
18 Nagyová Kateřina TJN0452 327.97 9. 173.43( 9)140.53(23) 154.54(20)
19 Štěpánková Běla BOR0555 327.13 11. 168.24(11)154.99(18) 158.89(17)
20 Skácelová Kateřina VLI0550 309.21 15. 159.21(15)150.00(22)
21 Průšková Tereza BOR0456 303.14 14. 135.54(24)167.60(14)
22 Zoubková Šárka TJN0554 289.31 13. 134.52(13)130.81(26) 154.79(19)
23 Karpíšková Kateřina LTP0450 283.34 23. 141.67( P) 141.67(23)
24 Sochová Anna BOR0550 277.95 20. 153.01(20)124.94(26)
25 Jakoubková Anna BOR0457 274.79 16. 158.00(16)116.79(27)
26 Vokušová Tereza TJN0454 271.99 15. 74.01(15) 132.87(25)139.12(24)
27 Lamačová Pavlína TUR0451 253.51 22. 142.94(22)110.57(28)
28 Zaňková Natálie TJN0450 204.78 21. 51.98(30)152.80(21)
29 Martanová Lea VLI0555 203.34 1. 203.34( 1)
30 Houdová Veronika CHA0552 155.83 27. 122.81(27) 33.02(30)
31 Stehlíková Adéla BOR0554 137.45 16. 43.05(16) 94.40(29)
32 Podhorná Anna VLI0455 134.64 25. 134.64(25)
33 Davidová Noemi RUM0551 123.13 28. 121.51(28) 1.62(32)
34 Kruschinová Jana LTP0551 121.56 14. 121.56(14)
35 Menclová Anna JEN0452 82.10 29. 82.10(29)
36 Čabanová Tereza FYD0450 20.21 31. 20.21(31)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Tymešová Anna BOR0253 B 221.72 1. 92.28( 2) 108.59( 2)113.13( 1)
2 Podrábská Marie TJN0259 B 219.25 1. 100.00( 1)119.25( 1)
3 Šritrová Lenka TUR0250 B 175.09 3. 83.27( 3) 91.82( 3)
4 Nehasilová Veronika LDC0350 B 148.41 4. 14.03( 5) 70.87( 4) 77.54( 4)
5 Žejdlíková Eliška LTP0350 144.32 3. 72.16( P) 72.16( 3) 63.99( 5)
6 Lišková Adélka CHA0254 123.97 5. 64.15( 5) 59.82( 6)
7 Jeřábková Andrea CHA0253 95.05 2. 95.05( 2)
8 Budská Anna TJN0253 68.98 4. 68.98( 4)
9 Bujná Natalie KAS0351 46.19 7. 46.19( 7)
10 Divišková Rebeka CHA0352 9.04 6. 9.04( 6) 0.00( 8)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Riby Rose LTP0051 B 210.86 1. 105.43( P) 105.43( 1)
2 Kosíková Eliška TUR0052 B 204.82 1. 100.00( 1) 100.00( 1)104.82( 2)
3 Pavlová Martina LTP0151 174.68 3. 87.34( P) 67.51( 3) 87.34( 4)
4 Rybářová Tereza BOR0153 142.20 2. 49.02( 2) 93.18( 2) 0.00( D)
5 Jeřábková Nina BOR0151 89.75 3. 89.75( 3)
6 Zapalačová Petra DOK0154 46.11 5. 46.11( 5)
7 Paříková Iva TUR0061 13.60 6. 13.60( 6)
D20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Würzová Karolína FYD9852 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Žejdlíková Karolína LTP9950 B 182.42 2. 91.21( P) 91.21( 2)
3 Macháčková Eliška FYD9851 81.37 3. 81.37( 3)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Mairich Martin TJN0812 410.91 1. 198.53( 2)212.38( 1)
2 Kovanda Jonáš BOR0904 388.63 2. 191.74( 4)196.89( 2)183.86( 7)
3 Nožička Jan TJN0809 386.94 3. 190.73( 3)196.21( 3)
4 Skácel Jan VLI0901 383.33 2. 182.19( 6)201.14( 2)
5 Štembera Vítek TJN0801 375.19 4. 188.44( 5)186.75( 4)174.59(10)
6 Patka Marek BOR0902 369.81 4. 175.60( 7)167.72( 9) 194.21( 4)
7 Šebelka Matěj VLI0805 369.68 3. 192.84( 3)144.25(18) 176.84( 9)
8 Šašek Jakub LTP0801 368.70 1. 208.62( 1)160.08(12)
9 Polák Tomáš CHA0801 364.57 5. 174.78( 7)189.79( 5)
10 Guida Alessandro VLI0900 352.20 6. 166.92(10)185.28( 6)
11 Hrůzek Ondřej BOR0809 343.61 8. 124.22( 9) 171.02( 8)172.59(11)
12 Pešík Matouš VLI0903 319.00 11. 162.70(11)156.30(12)
13 Vřešťál František TUR0906 314.69 8. 168.07( 8)132.05(21) 146.62(15)
14 Horáček Jakub JEN0800 309.88 8. 132.28(20)177.60( 8)
15 Murswiek Jan BOR0901 304.04 6. 176.88( 6)127.16(24)
16 Horáček Dominik JEN0804 302.91 5. 182.76( 5)120.15(17)
17 Houda Lukáš CHA0800 300.18 13. 156.32(13)143.86(16)
18 Lesák Marek TJN0811 300.08 14. 151.88(15)148.20(14)
19 Vilém Štěpán VLI0902 276.82 13. 127.95(23)148.87(13)
20 Habán Eduard VLI0800 267.70 1. 65.06(27)202.64( 1)
21 Göttlich Vít BOR0800 197.20 10. 78.72(10) 0.00(28) 118.48(18)
22 Berka Tadeáš VLI0904 154.50 14. 154.50(14)
23 Čečerle Matouš VLI0807 149.26 16. 149.26(16)
24 Vokurka Antonín TJN0800 147.09 17. 147.09(17)
25 Juřina Jakub FYD0801 142.65 19. 142.65(19)
26 Oravec Viktor TJN0814 128.98 22. 128.98(22)
27 Sázavský Antonín VLI0905 122.03 25. 122.03(25)
28 Maděra Jakub VLI0906 92.35 19. 92.35(19)
29 Bouda Jakub BOR0804 88.67 20. 88.67(20)
30 Havel Antonín TJN0813 70.19 26. 70.19(26)
31 Zaňka Albert TJN0803 66.88 21. 66.88(21)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Mairich Filip TJN0603 B 424.23 1. 213.11( 1)211.12( 1)203.26( 1)
2 Tomášek Prokop TUV0701 B 391.64 2. 192.46( 4)199.18( 2)
3 Dejnožka Martin TJN0600 B 390.40 3. 192.85( 3)186.33( 6) 197.55( 3)
4 Míka Albert TJN0601 B 386.34 2. 195.85( 2)190.49( 5)
5 Patka Kryštof BOR0702 B 380.67 2. 194.05( 2)174.46( 9) 186.62( 7)
6 Podrábský Ctibor VLI0700 B 377.88 4. 184.74( 5)155.42(15) 193.14( 4)
7 Březina Karel CHA0605 B 374.57 4. 187.14( 4)183.69( 7) 187.43( 6)
8 Habán Oliver VLI0600 B 363.07 3. 193.03( 3)170.04(10)
9 Heczko Erik VLI0804 B 345.99 6. 179.64( 6)166.35(11)152.92(11)
10 Studničný Adam BOR0701 B 345.39 8. 167.63( 8) 173.99(10)171.40( 9)
11 Šimek Vojtěch LTP0601 B 341.68 7. 178.44( 7)163.24(12)
12 Hyxa Jan VLI0702 B 306.27 8. 131.95(18)174.32( 8)
13 Řehoř Hynek TJN0700 269.26 15. 143.92(16)125.34(15)
14 Riby Philip LTP0702 254.30 9. 160.28( 9) 94.02(20)
15 Bureš David VLI0707 242.71 13. 97.74(23)144.97(13)
16 Jakubík Jaromír TJN0704 237.80 16. 119.32(20)118.48(16)
17 Zeman Jakub BOR0704 234.33 11. 132.97(11) 63.43(27) 101.36(18)
18 Vřešťál Antonín TUR0604 221.41 12. 117.36(12)104.05(22) 56.25(21)
19 Miklas Ondřej VLI0701 211.94 12. 65.13(26)146.81(12)
20 Kalenský Tomáš SUL0600 195.69 10. 138.67(10) 57.02(28)
21 Drahoňovský Tomáš TUR0701 189.54 5. 189.54( 5)
22 Dolejší Jan STB0601 179.26 8. 179.26( 8)
23 Vacek Ondřej BOR0708 170.20 21. 116.40(21) 53.80(22)
24 Mathaus Kryštof DOK0600 159.57 13. 159.57(13)
25 Mertlík Vojtěch TUR0704 158.81 14. 158.81(14)
26 Jelínek Václav LTP0706 150.82 13. 113.31(13) 37.51(31)
27 Zurynek Jan TJN0605 143.07 17. 143.07(17)
28 Hübner Ondřej STB0700 136.68 19. 39.87(30) 96.81(19)
29 Podhorný Ondřej VLI0705 135.26 14. 135.26(14)
30 Putík Martin VLI0706 121.68 19. 121.68(19)
31 Vávra Tomáš BOR0700 110.87 17. 110.87(17)
32 Brož Tomáš KUL0502 85.86 24. 85.86(24)
33 Šálek Richard TUR0702 71.25 25. 71.25(25)
34 Ryšánek Vojtěch KUL0701 51.27 29. 51.27(29)
35 Jareš Ondřej KUL0600 20.38 23. 0.00(34) 20.38(23)
36 Krupka Daniel CHA0703 13.72 24. 13.72(24)
37 Knap Šimon CHA0606 2.92 32. 2.92(32)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Tkáč Matěj TJN0401 B 417.38 1. 200.00( 1)217.38( 1)
2 Zabořil Ondřej JEN0401 B 399.84 1. 194.06( 2)205.78( 1)
3 Klein Martin LTP0404 B 395.30 2. 197.65( P) 197.65( 2)
4 Hoetzel Hugo JEN0503 B 384.34 3. 188.56( 3)195.78( 4)
5 Waldhauser Štěpán BOR0409 B 381.23 3. 184.66( 6)196.57( 3)
6 Pokorný Jan TJN0400 B 371.35 4. 188.25( 4)183.10( 5)
7 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B 352.08 2. 166.86( 2)185.22( 5)164.92( 8)
8 Ort Haštal BOR0401 B 323.28 3. 147.34( 3) 0.00( D) 175.94( 7)
9 Heřmánek Petr TUR0500 309.90 6. 130.38(10)179.52( 6)
10 Maškarinec Marek VLI0501 298.65 8. 150.44( 8)148.21(12)
11 Rokos Marek TJN0500 252.12 13. 119.71(13)132.41(14)
12 Fojt Jan BOR0407 251.84 4. 126.63( 4)125.21(11)
13 Mužíček Martin KUL0501 177.41 5. 101.63( 5) 75.78(14) 45.41(18)
14 Haslinger Leopold LTP0403 162.81 9. 162.81( 9)
15 Janoušek Slávek BOR0400 154.92 10. 154.92(10)
16 Mašek Matěj BOR0410 151.45 11. 151.45(11)
17 Kučera Filip CHA0501 150.84 7. 150.84( 7)
18 Šašek Martin LLI0501 132.81 13. 132.81(13)
19 Kašpar Vojtěch BOR0402 132.37 9. 132.37( 9)
20 Čapek Ondřej BOR0404 122.47 15. 0.00(20)122.47(15)
21 Jakša David DOK0500 122.02 12. 122.02(12)
22 Bičík Štěpán TUV0405 120.53 16. 120.53(16)
23 Wittur Filip STB0500 67.50 15. 67.50(15)
24 Mastník Ondřej TJN0507 50.69 17. 50.69(17)
25 Houžvička David TUR0501 40.28 16. 40.28(16) 0.00(19)
26 Pavlík Matěj LIT0401 38.45 17. 38.45(17)
27 Pěnička Jan TJN0501 3.10 18. 3.10(18)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Bradáč David LLI0203 B 223.24 1. 105.97( 1)117.27( 1)
2 Staňa Ondřej BOR0301 B 207.41 2. 91.48( 2) 103.09( 2)104.32( 2)
3 Hnízdil Matěj KAS0301 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P) 0.00( D)
4 Matyáš Vojtěch CHA0202 B 169.35 3. 90.94( 3) 78.41( 3)
5 Husák Martin CHA0300 B 154.58 4. 80.97( 6) 73.61( 4)
6 Mertlík Jakub TUR0307 B 123.58 7. 67.55( 8) 56.03( 7)
7 Danko Štěpán CHA0301 95.96 6. 39.68(12) 56.28( 6)
8 Šašek Jan LTP0301 93.68 10. 46.84( P) 46.84(10)
9 Holan Petr CHA0303 88.68 9. 40.76(11) 47.92( 9)
10 Řehoř Vojta TJN0303 84.94 4. 84.94( 4)
11 Mencl Jan JEN0201 83.59 5. 83.59( 5)
12 Romaniuk Vojtěch TJN0205 73.48 5. 73.48( 5)
13 Socha Ondřej BOR0302 71.26 7. 71.26( 7)
14 Hejna Hynek LLI0300 63.97 9. 63.97( 9)
15 Paluba Luděk CHA0304 51.99 8. 51.99( 8)
16 Maškarinec Štěpán VLI0304 49.77 11. 19.22(13) 30.55(11)
17 Krupka Štěpán CHA0201 41.74 10. 41.74(10)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Růta Matyáš TJN0102 B 200.00 1. 100.00( 1) 0.00( D) 100.00( 1)
2 Tománek Josef BOR0102 B 182.77 2. 98.09( 2) 81.23( 5) 84.68( 3)
3 Zabořil Vojtěch TUR0110 B 178.64 2. 91.63( 3) 87.01( 2)
4 Pavel Martin TJN0004 168.94 2. 102.10( 2) 66.84( 4)
5 Adamec Martin TJN0106 106.27 1. 0.00( D)106.27( 1)
6 Meduna Jakub DOK0000 98.02 5. 35.53( 6) 62.49( 5)
7 Hořák Jaroslav LLI0102 85.88 4. 85.88( 4)
8 Novák Jakub RUM0001 1.66 7. 1.66( 7) 0.00( D)
H20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
1 Kašpar Ludvík BOR9805 B 100.00 1. 100.00( 1)