Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 - stav po 8 závodech

Datum:
01.03.2018
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LTP Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček STB, KAS Ano Ano
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) CHA Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček VLI Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TJN Ano Ano
2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BOR Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Zabořilová Anna JEN0951 1032.48 1. 207.20( 1)171.29( 8) 193.00( 4) 206.31( 1)206.05( 1)207.28( 1)205.64( 2)
2 Novotná Karolína TUR0853 996.16 1. 200.00( 1)182.27( 6) 195.13( 4)200.41( 2)202.71( 2)180.84( 9) 197.91( 2)
3 Tomášková Matilda TUV0998 973.14 1. 179.11( 7) 195.39( 3)205.83( 1)186.54( 4)196.98( 2) 188.40( 3)
4 Nožičková Eva TJN0852 958.96 1. 195.59( 3)205.72( 1)179.60( 9)177.27( 6) 191.92( 4)165.84(11) 186.13( 4)
5 Soukupová Marie BOR0952 911.67 2. 158.91( 3)185.03( 4) 87.34(19) 192.05( 5)146.48(15) 196.98( 2)178.70( 9)154.34( 9)
6 Kunášková Karolína VLI0851 893.51 4. 171.31( 9)164.85(10) 185.97( 6)173.67( 7)140.69(14) 194.18( 4)168.38( 6)
7 Flossmannová Lucie VLI0852 868.38 5. 178.29( 8)158.67(11)151.76(19) 168.39( 8)137.78(15) 179.89( 6)183.14( 5)
8 Heřmánková Bára TUR0850 834.75 2. 197.21( 2)108.88(16)185.49( 7) 151.14(13)192.03( 5) 27.67(18)
9 Mastníková Lenka TJN0859 814.45 7. 172.06( 7)126.10(21)165.86( 9)170.94(10)179.49( 7)
10 Koudelková Katrin BOR0856 807.40 2. 57.36( 5) 111.39(21) 198.90( 2)174.37(12)156.97(11) 38.77(23) 138.93(13)138.23(12)
11 Růtová Amálka TJN0951 738.30 6. 140.05(18)176.07( 6) 0.00(27) 112.77(17)186.52( 7)122.89(15) 0.00(21)
12 Pechová Marie VLI1050 731.46 10. 111.39(21)136.68(14)155.65(17) 153.57(12)174.17(10)
13 Březinová Antonie CHA0851 730.35 2. 171.78( 2)155.24(17)132.79(15)176.18(10) 94.36(15)
14 Synková Elena DOK0850 727.02 5. 184.55( 5) 172.09(13)117.36(16)113.55(19) 139.47(11)
15 Feřtová Anežka VLI0856 709.60 9. 161.24(13)165.68( 9)126.29(20) 96.68(19) 104.68(20)151.71(12)
16 Michálková Ema BOR0857 703.85 5. 178.11( 5)175.80(11)181.87( 5) 168.07( 7)
17 Míková Sofie TJN0950 683.29 8. 158.97(14)107.54(17) 154.52(12)104.41(21) 44.22(18) 157.85( 8)
18 Pechová Alena VLI0854 650.12 10. 168.88(10)102.44(18)117.17(22)112.46(18) 71.59(22) 64.94(17) 149.17(10)
19 Čečerle Beáta VLI1053 594.25 10. 167.66(12) 164.49(15)163.10(10) 99.00(14)
20 Ouzká Eliška BOR1051 574.47 3. 190.99( 3)188.67( 5)194.81( 3)
21 Podoubská Klára TJN0855 544.51 13. 152.23(18)149.31(13)118.81(18)124.16(14)
22 Pavlova Lenka TJN0850 531.53 13. 156.51(16) 92.62(20)136.26(16) 37.23(19)108.91(13)
23 Houžvičková Kateřina TUR0952 519.95 8. 167.82(11) 169.62(14) 182.51( 8)
24 Pražáková Nella TJN0854 463.55 6. 95.88(24) 188.18( 6)179.49( 7)
25 Kalenská Pavla SUL0950 366.57 4. 128.06( 4)158.81(15) 79.70(16)
26 Nejedlová Karolína LLI0852 336.40 8. 156.70(16) 179.70( 8)
27 Krejzová Markéta TUR0854 312.60 3. 193.76( 3) 118.84(16)
28 Šestáková Johana VLI0853 297.70 12. 154.91(12) 135.98(17) 6.81(19)
29 Nováková Barborka TUV0852 254.60 14. 107.66(23) 146.94(14)
30 Lošťáková Ela LTP0951 205.95 1. 205.95( 1)
31 Kubešová Tereza VLI0954 190.74 20. 79.37(20)111.37(23)
32 Šipoš Emília VLI0952 158.76 11. 158.76(11)
33 Zappová Elisabeth TJN0952 136.80 13. 136.80(13)
34 Haasová Anežka BOR0956 128.28 19. 128.28(19)
35 Jelínková Anna LTP1050 115.53 20. 115.53(20)
36 Trojanová Vendula VLI1052 101.62 21. 79.24(24) 22.38(21)
37 Čalounová Klára VLI0950 72.21 17. 0.00(22) 27.37(25) 4.06(21) 40.78(17)
38 Barsová Magdaléna VLI0955 21.88 24. 21.88(24)
39 Koutná Amélie BOR0950 10.07 25. 10.07(25) 0.00(26)
D12
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Štemberová Bára TJN0650 B 1014.49 1. 187.20( 4) 200.78( 2)184.54( 4) 201.13( 1)203.54( 1)199.07( 2) 209.04( 1)200.00( 2)
2 Lamačová Barbora BOR0750 B 1010.03 1. 208.06( 1)193.62( 3)203.49( 1)198.59( 3)187.71( 5) 158.09(11) 191.57( 4) 206.27( 1)
3 Savruková Adéla TJN0656 B 984.31 1. 195.06( 3)194.61( 6)194.60( 3)206.31( 1)174.26( 7) 193.73( 3)
4 Koudelková Eliška BOR0652 B 979.21 1. 205.61( 1) 196.05( 5)194.48( 4)186.02( 7)197.05( 2) 54.16(21)
5 Háková Eliška TJN0654 B 970.74 2. 172.95( 7) 201.46( 2)200.28( 2)201.86( 2)178.03( 8) 178.13( 6)189.01( 5)
6 Skalová Jolana TJN0653 B 947.91 3. 177.10( 5)196.64( 4)169.27( 7) 189.44( 5)193.91( 3)190.82( 4)
7 Baloghová Milena TJN0750 B 898.56 4. 174.29( 6)161.84( 6) 185.29( 9)158.10(10) 190.05( 4)169.87( 9)179.06( 7)
8 Vilémová Eliška VLI0655 B 881.01 3. 192.81( 4)149.72( 7) 194.63( 3)180.76( 5)163.09(10)
9 Lamačová Kateřina TUR0660 B 845.04 7. 155.68(11)104.88(20) 192.15( 7) 154.47(12)173.38( 8)169.36( 9)
10 Hovorková Marie LDC0650 B 827.90 6. 178.20( 6)141.90(13) 176.56(11)149.35(13) 181.89( 6)
11 Kocmanová Adéla BOR0752 B 802.09 9. 134.28( 9) 159.98( 9)138.40( 9)182.83(10)160.46( 9)136.31(17) 160.42( P)
12 Dušková Viktorie TJN0655 B 790.01 8. 150.85(12)147.82( 8)170.97(13)167.47( 8)152.90(14) 71.02(24) 126.61(15)
13 Kottíková Lucie TJN0657 B 783.13 8. 167.40( 8)136.19(12) 163.34(14)143.89(14)153.31(13)155.19(12)
14 Rejholcová Tereza BOR0751 777.46 5. 182.15( 5)180.29( 5) 133.52(23)126.01(18) 155.49( P)
15 Houžvičková Daniela TUR0751 758.00 6. 132.96(16)128.75(13) 159.28(16)172.63( 6)158.37(10) 134.76(13)
16 Vaňourková Sára BOR0759 739.30 7. 166.98( 7)158.37(10)117.61(18) 133.95(22)130.73(17)111.86(22) 149.27(15)109.79(16)
17 Nováková Viktorie RUM0751 721.49 11. 119.43(11) 113.54(20) 138.04(11)156.48(18)142.09(15)138.97(16)145.91(16) 66.01(19)
18 Vokušová Veronika TJN0756 719.10 8. 153.87( 8)121.23(18) 125.12(14)131.83(25) 73.99(22) 123.74(18) 150.51(14)157.77(11)
19 Lošťáková Sára LTP0650 700.37 3. 188.15( 3) 165.54( 9)169.00(10)177.68( 8)
20 Rejmanová Nikola BOR0656 605.30 2. 203.79( 2) 117.92(17) 153.80(13)129.79(14)
21 Kosková Adéla VLI0656 596.93 11. 134.39(15) 80.21(22) 100.43(20)123.06(19)158.84(11)
22 Lipenská Barbora CHA0753 573.31 8. 107.63(21)138.16(10)186.64( 8) 140.88(15)
23 Klustová Tereza CHA0751 560.92 15. 75.51(25)122.78(15)131.15(26) 121.69(20) 109.79(16)
24 Štveráková Zuzana CHA0750 554.49 14. 138.06(14)119.21(16)149.11(19) 83.22(22) 64.89(20)
25 Waldhauserová Eliška BOR0757 479.28 12. 106.11(19) 69.98(31)115.27(19) 36.33(25) 151.59(12)
26 Podoubská Adéla TJN0658 413.48 11. 89.47(24) 172.92(12)151.09(11)
27 Ryšavá Kateřina TJN0754 377.55 16. 144.28(20)135.51(16) 97.76(20)
28 Horáčková Tereza BOR0762 347.97 18. 115.33(19) 135.22(21) 97.42(18)
29 Mašková Lucie STB0751 315.58 17. 157.75(17) 92.36(21) 65.47(25)
30 Ferbasová Matylda TUR0762 311.32 23. 95.47(23) 79.89(29) 62.38(23) 73.58(23)
31 Vamberová Markéta TUR0657 310.16 12. 160.38(15)149.78(12)
32 Kutková Tereza JEN0752 252.03 22. 97.08(22) 83.45(28) 71.50(24)
33 Šírlová Markéta CHA0653 220.10 21. 133.01(24) 87.09(21)
34 Holanová Lucie CHA0655 218.73 23. 0.00(28) 66.74(23) 48.80(32) 103.19(23)
35 Balcarová Marie LLI0652 188.07 6. 188.07( 6)
36 Šírlová Zdeňka CHA0654 182.44 19. 73.28(30) 109.16(19)
37 Murswieková Kateřina BOR0753 155.46 10. 129.07(10) 26.39(27)
38 Ekertová Jana VLI0750 143.28 17. 143.28(17)
39 Štěpánková Magdaléna BOR0764 138.31 18. 138.31(18) 0.00(22)
40 Pirklová Michaela KUL0650 130.99 17. 130.99(17)
41 Štolbová Miroslava TJN0659 113.57 21. 113.57(21)
42 Široká Karolína VLI0657 109.97 27. 109.97(27)
43 Zemancová Nicol BOR0458 92.76 21. 92.76(21)
44 Sklenářová Zuzana TUR0658 42.69 24. 42.69(24)
45 Koumarová Sofie KUL0652 35.97 26. 35.97(26)
D14
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Matyášová Kristýna CHA0555 B 1014.01 1. 195.61( 5) 209.14( 1)199.09( 4) 199.30( 2)202.01( 1)204.47( 2)
2 Skácelová Adéla VLI0454 B 987.80 1. 189.76( 7)183.15( 8) 199.37( 3)198.19( 2)201.57( 1)198.91( 3)186.80( 3)
3 Pesničáková Soňa TJN0451 B 985.47 1. 175.33( 8) 198.54( 3)157.34(18) 194.65( 7)208.92( 1)184.28( 8)199.08( 2)173.72( 5)
4 Podrábská Alžběta VLI0451 B 982.18 1. 192.28( 4)202.50( 1)183.52( 7) 200.27( 2)192.89( 3)194.24( 4)179.29( 9)
5 Mellanová Judita TUV0559 B 945.16 4. 190.20( 6)196.47( 4)166.17(15) 181.87(11) 187.93( 4)186.67( 6)183.89( 6)160.41( 9)
6 Šestáková Marie VLI0452 B 944.14 4. 152.75(21) 188.74( 4)198.91( 5)184.10( 5)131.64(18) 188.62( 4)183.77( 4)
7 Rumlenová Tereza BOR0453 B 930.75 4. 192.28( 4)188.12( 8)181.65( 9)181.50(12)172.19( 9) 187.20( 5)173.42(10) 143.40(12)
8 Kubecová Magdalena STB0550 B 927.47 1. 203.00( 2)193.98( 6) 200.36( 1)145.25(16)184.88( 7)
9 Andrlová Lea VLI0453 B 912.76 5. 153.10(19) 188.62( 5)189.03( 9)177.26( 8)177.42( 9)180.43( 8)103.70(15)
10 Burešová Eliška VLI0456 B 895.06 3. 164.89(13)179.10(11) 199.13( 3)180.65( 7)171.29( 6)
11 Pecková Tereza VLI0551 B 888.94 5. 172.05(10)177.02(12)176.18(12)176.43(15)155.04(14) 132.77(16) 187.26( 5)166.37( 7)
12 Hájková Tereza TUV0558 B 879.31 6. 187.61( 7)181.84(11)163.87(16)195.19( 6)129.63(21) 128.24(20) 136.87(15) 150.80(11)
13 Tomanicová Sofie CHA0450 B 842.37 6. 155.08(17) 185.57( 6)163.74(20) 172.71(10)163.75(12)156.60(10)
14 Marková Hana LLI0450 B 839.90 10. 183.13(10)179.17(10)185.86(10)148.56(15)140.70(15) 140.19(14) 143.18(13)
15 Hudská Štěpánka TUR0450 833.20 8. 163.77(14)172.01(13) 162.64(12)169.13(11)165.65( 8)
16 Nagyová Kateřina TJN0452 821.19 6. 173.43( 9)140.53(23)154.54(20)170.53(16)182.16( 6)
17 Štěpánková Běla BOR0555 820.59 11. 168.24(11)154.99(18) 158.89(17)167.72(17)133.41(18) 165.80(11)159.94(13)100.39(16)
18 Sochová Anna BOR0550 777.65 7. 153.01(20)124.94(26)166.55(18)177.62( 7)114.35(21) 82.49(22) 155.53( P)
19 Skácelová Kateřina VLI0550 776.07 10. 159.21(15)150.00(22)159.93(21)156.81(10)150.12(14) 140.53(14)
20 Průšková Tereza BOR0456 726.07 12. 135.54(24)167.60(14)153.67(25)155.63(12)113.63(22) 90.50(18)
21 Zoubková Šárka TJN0554 706.78 13. 134.52(13)130.81(26)154.79(19)164.46(19)122.20(22) 10.43(28) 114.62(18)
22 Podhorná Anna VLI0455 685.13 13. 134.64(25)179.42(13)135.47(17)155.37(13) 80.23(20)
23 Jakoubková Anna BOR0457 680.71 14. 158.00(16)116.79(27)176.97(14)130.28(20) 82.69(24) 98.67(17)
24 Vokušová Tereza TJN0454 659.10 15. 74.01(15) 132.87(25)139.12(24)152.22(26)131.81(19)103.08(23) 90.37(20) 86.86(19)
25 Novotná Michaela TUR0551 592.19 2. 193.66( 3)198.97( 2)199.56( 2)
26 Novotná Barbora TUR0552 544.20 3. 165.82(12)187.09( 9)191.29( 3)
27 Kruschinová Jana LTP0551 488.44 13. 121.56(14) 123.12(28)155.10(13) 88.66(21)
28 Zaňková Natálie TJN0450 470.33 21. 51.98(30)152.80(21)155.49(23)110.06(23)
29 Lamačová Pavlína TUR0451 455.56 17. 142.94(22)110.57(28) 73.33(25)128.72(17)
30 Stehlíková Adéla BOR0554 444.30 16. 43.05(16) 94.40(29)114.78(29) 87.25(24) 29.51(27) 104.82(19) 0.00(21)
31 Sokolová Julie VLI0552 431.68 10. 142.34(27)156.81(10)132.53(17)
32 Martanová Lea VLI0555 412.06 1. 203.34( 1) 208.72( 1)
33 Karpíšková Kateřina LTP0450 372.24 22. 74.45( P) 141.67(23)156.12(22)
34 Seidlová Adéla TUR0452 324.50 8. 194.47( 8) 130.03(19)
35 Štveráková Eliška CHA0553 286.08 16. 155.39(24) 130.69(16)
36 Houdová Veronika CHA0552 200.66 23. 122.81(27) 33.02(30) 44.83(23) 0.00(23)
37 Čabanová Tereza FYD0450 152.25 25. 20.21(31) 51.22(30) 80.82(25)
38 Davidová Noemi RUM0551 123.13 28. 121.51(28) 1.62(32)
39 Menclová Anna JEN0452 105.70 24. 82.10(29) 23.60(24)
40 Zemancová Nicol BOR0458 58.37 22. 0.00(32) 58.37(26) 0.00(22)
D16
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Podrábská Marie TJN0259 B 577.80 1. 107.54( 1)119.25( 1) 119.89( 1) 85.68( 2) 115.56( P)115.56( P)
2 Tymešová Anna BOR0253 B 527.65 1. 100.40( 2)108.59( 2)113.13( 1) 92.05( 2) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)105.53( P)
3 Šritrová Lenka TUR0250 B 434.12 1. 92.07( 3) 91.82( 3) 88.06( 3) 62.17( 2) 100.00( 1)
4 Nehasilová Veronika LDC0350 386.86 2. 28.04( 6) 70.87( 4) 77.54( 4) 66.74( 5) 43.04( 4) 82.39( 2) 89.32( 2)
5 Žejdlíková Eliška LTP0350 346.53 3. 88.38( 4) 72.16( 3) 63.99( 5) 60.69( 7) 61.31( 3) 55.05( 4)
6 Lišková Adélka CHA0254 195.58 4. 64.15( 5) 59.82( 6) 71.61( 4)
7 Jeřábková Andrea CHA0253 160.20 2. 95.05( 2) 65.15( 6)
8 Budská Anna TJN0253 131.44 5. 78.86( 5) 26.29( P) 26.29( P)
9 Nejedlová Josefína LLI0350 90.16 3. 0.00( 7) 39.72( 8) 50.44( 3)
10 Vitebská Eliška TJN0350 78.34 3. 78.34( 3)
11 Mrkvičková Veronika TJN0355 66.20 8. 39.72( 8) 13.24( P) 13.24( P)
12 Bujná Natalie KAS0351 46.76 4. 46.19( 7) 0.57( 4)
13 Divišková Rebeka CHA0352 9.04 6. 9.04( 6) 0.00( 8)
D18
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Kosíková Eliška TUR0052 B 504.82 1. 100.00( 1)100.00( 1)104.82( 2) 86.63( 3) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pavlová Martina LTP0151 B 475.85 1. 95.17( P) 67.51( 3) 87.34( 4) 89.21( 2) 98.51( 2) 91.57( 3)100.00( 1) 90.60( 2)
3 Jeřábková Nina BOR0151 B 462.33 1. 89.75( 3)100.00( 1) 94.18( 3) 85.93( 4) 92.47( P)
4 Zapalačová Petra DOK0154 379.77 1. 46.11( 5) 71.47( 4)100.00( 1) 72.34( 2) 89.85( 3)
5 Rybářová Tereza BOR0153 297.95 2. 49.02( 3) 93.18( 2) 96.16( 2) 59.59( P)
6 Riby Rose LTP0051 291.38 1. 97.59( 2) 105.43( 1) 88.36( 4)
7 Paříková Iva TUR0061 13.60 6. 13.60( 6)
D20
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Žejdlíková Karolína LTP9950 B 364.01 1. 72.80( P) 91.21( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Würzová Karolína FYD9852 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Macháčková Eliška FYD9851 81.37 3. 81.37( 3)
H10
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Nožička Jan TJN0809 1007.09 1. 190.73( 3)196.21( 3)187.47( 7) 204.31( 1)212.08( 1)175.28( 7) 203.76( 1)
2 Šebelka Matěj VLI0805 1002.83 1. 192.84( 3)144.25(18) 176.84( 9) 202.55( 1)200.34( 2)199.88( 2)207.22( 1)
3 Skácel Jan VLI0901 987.18 2. 182.19( 6) 201.14( 2)201.33( 2)185.34( 5) 188.04( 3)195.07( 3)201.60( 2)
4 Kovanda Jonáš BOR0904 963.95 2. 191.74( 4)196.89( 2)183.86( 7)196.12( 3)195.34( 3) 173.01( 6)
5 Šašek Jakub LTP0801 939.70 1. 208.62( 1)160.08(12) 185.59( 8)190.78( 4) 194.63( 3)
6 Štembera Vítek TJN0801 937.46 4. 188.44( 5)186.75( 4)174.59(10)194.01( 4)159.66(11) 193.67( 4)
7 Habán Eduard VLI0800 932.21 1. 65.06(27) 202.64( 1)162.31(16) 182.84( 6)171.21( 5)197.71( 2)177.81( 5)
8 Patka Marek BOR0902 882.41 4. 175.60( 7)167.72( 9)194.21( 4)168.40(14)158.02(12) 176.48( P)
9 Hrůzek Ondřej BOR0809 856.90 6. 124.22( 9) 171.02( 8)172.59(11)170.40(11)177.67( 9)165.22( 6) 133.00( 9)
10 Lesák Marek TJN0811 840.01 4. 151.88(15)148.20(14) 155.76(17)177.84( 8)173.64( 4)180.89( 5)135.28( 8)
11 Horáček Dominik JEN0804 770.70 5. 182.76( 5)120.15(17)171.84(10)129.40(16) 166.55( 8)
12 Horáček Jakub JEN0800 749.36 4. 132.28(20)177.60( 8)115.63(25)135.17(14) 188.68( 4)
13 Polák Tomáš CHA0801 721.09 5. 174.78( 7)189.79( 5)192.79( 6) 163.73( 7)
14 Berka Tadeáš VLI0904 705.88 10. 154.50(14) 163.53(15)162.76(10) 157.21(10) 67.88(13)
15 Vřešťál František TUR0906 700.16 7. 168.07( 8)132.05(21)146.62(15) 91.35(11) 162.07( 7)
16 Vilém Štěpán VLI0902 627.52 7. 127.95(23)148.87(13)168.63(13)182.07( 7)
17 Oravec Viktor TJN0814 599.65 5. 128.98(22) 193.46( 5) 99.05(10)178.16( 6)
18 Houda Lukáš CHA0800 554.37 11. 156.32(13)143.86(16)132.82(23) 121.37(11) 0.00(16)
19 Vaňourek Vojtěch BOR0903 540.20 8. 148.89(19)133.97(15)149.68( 8) 65.13(14) 42.53(14)
20 Guida Alessandro VLI0900 531.80 6. 166.92(10)185.28( 6)179.60( 9)
21 Murswiek Jan BOR0901 529.22 6. 176.88( 6)127.16(24) 137.59(13) 87.59(12)
22 Maděra Jakub VLI0906 504.90 9. 92.35(19)147.12(20)111.47(18)139.55( 9) 14.41(16)
23 Pešík Matouš VLI0903 471.11 11. 162.70(11)156.30(12)152.11(18)
24 Göttlich Vít BOR0800 434.40 10. 78.72(10) 0.00(28)118.48(18)127.72(24)109.48(19)
25 Čečerle Matouš VLI0807 429.64 12. 149.26(16) 168.85(12) 96.99(13) 14.54(15)
26 Šmidek František BOR0811 412.85 9. 142.68(22)112.50(17) 157.67( 9)
27 Mairich Martin TJN0812 410.91 1. 198.53( 2)212.38( 1)
28 Sázavský Antonín VLI0905 312.80 11. 122.03(25) 33.48(26) 65.26(20) 0.00(17) 92.03(11)
29 Vokurka Antonín TJN0800 225.10 13. 147.09(17) 78.01(13)
30 Juřina Jakub FYD0801 196.79 15. 142.65(19) 54.14(15)
31 Havel Antonín TJN0813 181.20 12. 70.19(26) 111.01(12)
32 Sychra Šimon CHA0802 143.46 21. 0.00(22)143.46(21)
33 Cingl Vojtěch LTP0805 138.28 12. 52.07(21) 86.21(12)
34 Povolný Vojtěch KUL0803 117.50 10. 117.50(10)
35 Bouda Jakub BOR0804 88.67 20. 88.67(20)
36 Zaňka Albert TJN0803 66.88 21. 66.88(21)
H12
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Mairich Filip TJN0603 B 1055.22 1. 213.11( 1)211.12( 1)203.26( 1) 205.00( 1) 201.30( 1) 214.83( 1)206.79( 1)209.37( 1)
2 Dejnožka Martin TJN0600 B 996.81 2. 192.85( 3)186.33( 6) 197.55( 3)201.13( 2)199.25( 3)185.55( 4) 206.03( 2)192.21( 3)
3 Tomášek Prokop TUV0701 B 972.25 2. 192.46( 4)199.18( 2)192.91( 4)189.28( 8)182.03( 5) 198.42( 2)
4 Patka Kryštof BOR0702 B 939.76 2. 194.05( 2)174.46( 9) 186.62( 7)193.87( 3)177.27(11) 187.95( P)
5 Míka Albert TJN0601 B 935.74 2. 195.85( 2)190.49( 5)165.53(15) 192.76( 5) 72.08(21) 184.75( 4)171.89( 8)
6 Heczko Erik VLI0804 B 923.30 2. 179.64( 6)166.35(11) 152.92(11) 176.65( 9)196.18( 4)199.20( 2)171.63( 9)
7 Habán Oliver VLI0600 B 922.06 2. 193.03( 3)170.04(10) 178.68( 7)199.45( 2)174.64( 7)176.26( 7)
8 Zurynek Jan TJN0605 B 895.00 3. 143.07(17) 177.04( 8)190.24( 6)159.29(10)187.17( 3)181.26( 6)
9 Podrábský Ctibor VLI0700 B 894.24 4. 184.74( 5)155.42(15)193.14( 4)171.04(12)189.90( 7)
10 Hyxa Jan VLI0702 B 891.11 4. 131.95(18) 174.32( 8)169.59(14) 177.52( 6)181.09( 5)188.59( 4)
11 Březina Karel CHA0605 B 876.26 4. 187.14( 4)183.69( 7)187.43( 6)130.80(26) 116.64(15) 187.20( 5)
12 Studničný Adam BOR0701 B 843.18 8. 167.63( 8)173.99(10)171.40( 9)141.24(22) 161.09(12)114.31(16) 169.07(10)104.64(15)
13 Šimek Vojtěch LTP0601 840.19 7. 178.44( 7)163.24(12) 152.76(17) 158.29(13)165.27( 8) 174.95( 7)
14 Mathaus Kryštof DOK0600 767.01 9. 159.57(13) 172.20(11)104.85(16)164.78( 9)165.61(12)
15 Podhorný Ondřej VLI0705 761.72 10. 135.26(14)172.88(10)157.95(14)138.39(11) 157.24(10)
16 Dolejší Jan STB0601 720.96 5. 179.26( 8) 181.39( 5)187.65( 9) 0.00(23)172.66( 8)
17 Jakubík Jaromír TJN0704 700.32 6. 119.32(20)118.48(16)178.97( 6) 50.78(24) 120.01(13)115.87(16) 163.54( 9)
18 Řehoř Hynek TJN0700 677.97 13. 143.92(16)125.34(15)146.37(20) 53.11(23) 96.93(19)165.41(13) 73.38(20)
19 Miklas Ondřej VLI0701 661.84 12. 65.13(26) 146.81(12)170.36(13) 72.15(21)132.68(12)139.84(15)
20 Bureš David VLI0707 637.34 6. 97.74(23)144.97(13) 110.65(17)176.74( 6)107.24(14)
21 Drahoňovský Tomáš TUR0701 560.77 3. 189.54( 5) 185.26(10)185.97( 3)
22 Zeman Jakub BOR0704 517.77 11. 132.97(11) 63.43(27)101.36(18)139.12(24) 80.89(18)
23 Riby Philip LTP0702 513.88 9. 160.28( 9) 94.02(20)141.15(23)118.43(15)
24 Mertlík Vojtěch TUR0704 484.58 11. 158.81(14) 159.53(16) 166.24(11)
25 Vřešťál Antonín TUR0604 457.38 12. 117.36(12)104.05(22) 56.25(21) 86.86(20) 92.86(17)
26 Jelínek Václav LTP0706 446.45 13. 113.31(13) 37.51(31) 145.40(21) 77.41(20) 72.82(21)
27 Hübner Ondřej STB0700 379.31 16. 39.87(30) 96.81(19) 89.00(30) 51.03(22) 102.60(16)
28 Vávra Tomáš BOR0700 346.05 17. 110.87(17)152.08(18) 81.37(19) 1.73(17)
29 Kalenský Tomáš SUL0600 341.33 10. 138.67(10) 57.02(28) 145.64(11)
30 Vacek Ondřej BOR0708 307.81 21. 116.40(21) 53.80(22) 97.13(29) 40.48(25)
31 Zajger David TUR0703 229.78 13. 104.46(18) 125.32(13)
32 Bogar Vojtěch BOR0604 218.27 17. 120.45(27) 97.82(17)
33 Šálek Richard TUR0702 208.42 18. 71.25(25) 50.21(32) 86.96(18)
34 Matouš Marek JEN0602 204.38 22. 136.60(25) 67.78(22)
35 Jareš Ondřej KUL0600 157.39 12. 0.00(34) 20.38(23) 137.01(12)
36 Just Matouš CHA0701 150.05 19. 150.05(19)
37 Knap Šimon CHA0606 144.29 24. 2.92(32) 112.71(28) 28.66(24)
38 Veselý Václav TUV0601 140.60 14. 140.60(14)
39 Putík Martin VLI0706 121.68 19. 121.68(19)
40 Ryšánek Vojtěch KUL0701 120.75 22. 51.27(29) 69.48(22)
41 Klust Jan CHA0702 117.76 14. 117.76(14)
42 Sychra Marek CHA0604 96.19 23. 0.00(25) 60.75(31) 35.44(23)
43 Brož Tomáš KUL0502 85.86 24. 85.86(24)
44 Polák Tomáš CHA0801 77.92 19. 77.92(19)
45 Krupka Daniel CHA0703 13.72 24. 13.72(24)
H14
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Zabořil Ondřej JEN0401 B 1040.61 1. 194.06( 2) 205.78( 1)205.36( 1)208.04( 1)206.05( 1)215.38( 1)
2 Waldhauser Štěpán BOR0409 B 967.33 2. 184.66( 6)196.57( 3)192.16( 3)193.79( 3) 200.15( 2)
3 Hoetzel Hugo JEN0503 B 951.42 3. 188.56( 3)195.78( 4)182.79( 4)155.10( 7) 190.61( 4) 193.68( 3)
4 Klein Martin LTP0404 B 940.21 2. 188.04( P) 197.65( 2) 188.28( 6)182.39( 5)183.85( 5)
5 Bednařík Vilém VLI0509 B 938.83 2. 202.48( 2)169.62( 5)184.94( 7)195.69( 2)186.10( 4)
6 Pokorný Jan TJN0400 B 932.17 3. 188.25( 4)183.10( 5)178.07( 5)158.23( 6) 193.82( 3)188.93( 3)
7 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B 884.71 2. 166.86( 2)185.22( 5)164.92( 8) 138.16(12) 184.03( 4)172.15( 8)176.45( 7)
8 Ort Haštal BOR0401 B 868.31 2. 147.34( 3) 175.94( 7)173.20( 6)198.17( 2) 173.66( P)
9 Heřmánek Petr TUR0500 B 834.81 6. 130.38(10) 179.52( 6)151.07( 8) 162.32( 9)172.98( 9)168.92( 7)
10 Haslinger Leopold LTP0403 664.67 4. 162.81( 9) 188.78( 5)186.00( 4)127.08( 8)
11 Mašek Matěj BOR0410 636.98 6. 151.45(11) 139.07(10)176.76( 6)169.70( 6)
12 Veselý Jakub BOR0406 545.79 8. 144.36( 9)116.95( 8)124.45(13)115.02(12) 45.01(13)
13 Hruška Jakub TJN0403 509.73 8. 142.88(10) 61.47(11)130.12(11)175.26( 8)
14 Tkáč Matěj TJN0401 417.38 1. 200.00( 1)217.38( 1)
15 Peterka Jakub LLI0404 406.30 1. 200.13( 2) 206.17( 1)
16 Rokos Marek TJN0500 396.39 11. 119.71(13)132.41(14) 11.41(20)132.86(11)
17 Janoušek Slávek BOR0400 376.52 10. 154.92(10) 154.55(10) 67.05(12)
18 Šašek Martin LLI0501 353.58 9. 132.81(13)115.00(15)105.77( 9)
19 Čapek Ondřej BOR0404 353.14 10. 0.00(20)122.47(15) 85.71(16) 74.26(10) 70.70(13)
20 Bičík Štěpán TUV0405 331.77 12. 120.53(16) 83.58(17) 127.66(12)
21 Mužíček Martin KUL0501 325.97 5. 101.63( 5) 75.78(14) 45.41(18) 0.00(19) 103.15( 9)
22 Kučera Filip CHA0501 312.24 7. 150.84( 7) 161.40( 7)
23 Mastník Ondřej TJN0507 308.30 11. 50.69(17)139.78(11) 117.83(14)
24 Fojt Jan BOR0407 302.88 4. 126.63( 4)125.21(11) 51.04(19)
25 Maškarinec Marek VLI0501 298.65 8. 150.44( 8)148.21(12)
26 Kurenda Karel KAS0501 247.12 13. 133.51(13) 113.61(15)
27 Houžvička David TUR0501 213.70 10. 40.28(16) 0.00(19) 26.19(18) 52.30(18) 94.93(10)
28 Wittur Filip STB0500 198.94 11. 67.50(15) 64.02(16) 67.42(11)
29 Kašpar Vojtěch BOR0402 132.37 9. 132.37( 9)
30 Jakša David DOK0500 122.02 12. 122.02(12)
31 Pitra Jan TJN0505 115.88 14. 0.00(19) 115.88(14)
32 Karvánek Matěj KAS0502 58.73 17. 58.73(17)
33 Pavlík Matěj LIT0401 38.45 17. 38.45(17)
34 Pěnička Jan TJN0501 3.10 18. 3.10(18)
H16
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Lesák Ondřej TJN0306 B 549.29 1. 109.76( 1)113.67( 1)109.86( P)109.86( P)106.14( 1)
2 Bradáč David LLI0203 B 544.05 1. 105.97( 1)117.27( 1) 92.23( 3) 89.25( 5) 115.89( 1)100.00( 1)104.92( 2)
3 Staňa Ondřej BOR0301 B 485.68 2. 91.48( 2)103.09( 2)104.32( 2) 76.61( 6) 89.65( 4) 97.14( P)
4 Řehoř Vojta TJN0303 B 449.50 2. 84.94( 4) 85.54( 4) 95.23( 2) 89.90( P) 89.90( P) 88.93( 3)
5 Socha Ondřej BOR0302 B 438.49 2. 71.26( 7) 98.01( 2) 91.10( 3) 90.42( 3) 87.70( P)
6 Hnízdil Matěj KAS0301 396.51 1. 100.00( 1) 79.30( P) 82.06( 5) 72.27( 6) 32.60( 8) 62.88( 6)
7 Matyáš Vojtěch CHA0202 302.20 3. 90.94( 3) 78.41( 3) 72.15( 7) 43.07( 6) 17.63( 9)
8 Hejna Hynek LLI0300 263.24 2. 63.97( 9) 93.69( 2) 75.69( 3) 29.89( 8)
9 Novák Daniel RUM0301 262.79 3. 73.23( 3) 41.53(11) 51.61( 8) 22.67( 7) 73.75( 4)
10 Romaniuk Vojtěch TJN0205 256.00 2. 73.48( 5) 56.65( 5) 95.60( 2) 30.27( 7)
11 Krupka Štěpán CHA0201 174.02 4. 41.74(10) 47.60(10) 40.27( 7) 44.41( 4)
12 Mencl Jan JEN0201 170.12 5. 83.59( 5) 31.72(11) 14.52( 8) 40.29( 5)
13 Husák Martin CHA0300 154.58 4. 80.97( 6) 73.61( 4)
14 Mertlík Jakub TUR0307 123.58 7. 67.55( 8) 56.03( 7)
15 Danko Štěpán CHA0301 123.39 6. 39.68(13) 56.28( 6) 17.61(12) 9.82(10) 0.00(10)
16 Šašek Jan LTP0301 119.54 9. 23.91( P) 46.84(10) 48.79( 9) 0.00(10)
17 Holan Petr CHA0303 119.15 9. 40.76(12) 47.92( 9) 0.00(15) 30.47( 9)
18 Dejnožka Vojtěch TJN0300 86.65 4. 86.65( 4)
19 Mellan Jonáš TUR0308 77.14 5. 77.14( 5)
20 Paluba Luděk CHA0304 51.99 8. 51.99( 8)
21 Maškarinec Štěpán VLI0304 49.77 11. 19.22(14) 30.55(11) 0.00(14)
22 Žukov Jakub TJN0305 3.11 9. 0.00(15) 0.00(12) 0.00(13) 1.87( 9) 0.62( P) 0.62( P)
H18
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Růta Matyáš TJN0102 B 497.85 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 79.59( 2) 98.71( 2) 99.57( P) 99.57( P)
2 Tománek Josef BOR0102 B 464.90 2. 98.09( 2) 81.23( 5) 84.68( 3) 68.15( 3) 97.52( 3) 91.63( 3) 92.98( P)
3 Zabořil Vojtěch TUR0110 B 408.81 1. 91.63( 3) 87.01( 2) 100.00( 1) 83.90( 2) 46.27( 4)
4 Pavel Martin TJN0004 B 354.64 2. 102.10( 2) 66.84( 4) 43.84( 4) 43.84( 4) 70.93( P) 70.93( P)
5 Adamec Martin TJN0106 343.79 1. 106.27( 1) 68.76( P) 68.76( P)100.00( 1)
6 Hořák Jaroslav LLI0102 284.98 1. 85.88( 4) 100.00( 1) 99.10( 2)
7 Bradáč Jakub LLI0002 270.85 1. 95.27( 2)100.00( 1) 75.58( 3)
8 Meduna Jakub DOK0000 205.01 3. 35.53( 6) 62.49( 5) 27.01( 4) 79.98( 3)
9 Vambera Matyáš TUR0111 100.00 1. 0.00( 5)100.00( 1)
10 Kubec Michal DOK0103 62.53 4. 0.00( 5) 62.53( 4)
11 Novák Jakub RUM0001 45.30 5. 1.66( 7) 43.64( 5)
H20
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LTP 1
STB+KAS 2
CHA 3
VLI 4
VLI 5
TJN 6
TJN 7
BOR 8
1 Kašpar Ludvík BOR9805 B 100.00 1. 100.00( 1)